Patronat

 

  Powiat Wejherowski
Starosta Wejherowski
Gabriela Lisius

 

Województwo Pomorskie

Patronat biegu sprinterskiego
Prezydent Wejherowa
Krzysztof Hildebrandt

 

Instytucje wspierające

 

Gmina Wejherowo

Gmina Wejherowo

 

Rumia

Miasto Rumia

 

Miasto Wejherowo

Miasto Wejherowo

 

Powiat Wejherowski

Powiat Wejherowski

 

Województwo Pomorskie

Województwo Pomorskie

 

Sponsorzy

 

 

 

Partnerzy

 Gmina Wejherowo

 

Lista zgłoszeń na sprint:

Dodatkowe zgłoszenia będą możliwe w przypadku wystąpienia wakatów po wycofaniu się zawodników.

Brakujące numery SI będą przyporządkowane wg zgłoszeń na Baltic Cup

 

L.P. Imię  Nazwisko Rocznik Kategoria Sprint Klub
1 Adam Wiśniewski  2010 M10/12 887214 Azymut Pabianice
2 Franek Krempiński   M10/12 1260703 Azymut Pabianice
3 Kuba Wiśniewski    M10/12 2061725 Azymut Pabianice
4 Bartosz Kotkowiak   M10/12 9201343 KOS BnO
5 Olaf Kwiatkowski   M10/12 1394467 KOS BnO
6 Leon Pawłowski   M10/12 9201348 KOS BnO
7 Szymon Chodlewski 2008 M10/12 2801054 KS Kościelec Chrzanów
8 Antoni Chodlewski 2008 M10/12 2801057 KS Kościelec Chrzanów
9 Jakub Ludwin 2007 M10/12 2801069 KS Kościelec Chrzanów
10 Kacper Klakla 2007 M10/12 2801056 KS Kościelec Chrzanów
11 Krystian Zychowicz 2007 M10/12 2801058 KS Kościelec Chrzanów
12  Michał Jończy   M10/12 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
13 Miłosz Jurczak   M10/12 2099923 MKS Paulinum Jelenia Góra
14 Andrzej  Dudziak 2010 M10/12 2115726 Orienteering Leszno
15 Maksymilian  Łukaszyk 2006 M10/12 1419880 Orienteering Leszno
16 Jan Dolejší   M10/12 438039 UKS Orientpark.pl
17 Gracjan Dwojak   M10/12 1979 UKS Orientpark.pl
18 Jędrzej Pachnik   M10/12 1396725 UKS Orientpark.pl
19 Jeremi Królikiewicz 2009 M10/12   WKS Wawel
20 Przemek Tarnowski 2007 M10/12   WKS Wawel
21 Leon Leitner 2007 M10/12 9071125 WKS Wawel
22 Paweł Wójcik 2005 M10/12   WKS Wawel
23 Piotr Bublik 2005 M10/12   WKS Wawel
24 Jakub Żesławski 2005 M10/12   WKS Wawel
25 Artur Uryga 2009 M10/12   WKS Wawel
26 Michał Szczęsny   M10/12 2037841 Arkady Raszków
27 Michał Wachnicki   M14/16    
28  Maciej Andrzejczak   M14/16 887252 Azymut Pabianice
29 Jan Sztranek    M14/16 1407621 Azymut Pabianice
30 David Bradac   M14/16 2032132  Czechy
31 Piotr Kotkowiak   M14/16 9201342 KOS BnO
32 Michał Biernat   M14/16 9201344 KOS BnO
33 Mateusz Grzegorczyk   M14/16 9201337 KOS BnO
34 Krystian Petersburski   M14/16 8636992 KOS BnO
35 Miłosz Baczulis   M14/16 9201347 KOS BnO
36 Mateusz Kula   M14/16 8636996 KOS BnO
37 Błażej Pudełek 2002 M14/16 412535 LKS Górzanka
38 Błażej Pudełek 2002 M14/16 4406141 LKS Górzanka Nawojowa G
39 Szymon Jurczak   M14/16 2076141 MKS Paulinum Jelenia Góra
40 Jakub Jończy   M14/16 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
41 Adrian Sobiński   M14/16 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
42 Tomasz Staszak   M14/16 889678 MKS Paulinum Jelenia Góra
43 Jakub Zaleski   M14/16 2076142 MKS Paulinum Jelenia Góra
44 Stanisław Pachnik   M14/16 1396724 UKS Orientpark.pl
45 Mateusz Żesławski 2004 M14/16   WKS Wawel
46 Janek Gondek 2003 M14/16   WKS Wawel
47 Janek Stachura 2003 M14/16   WKS Wawel
48 Stanisław Szeliga 2002 M14/16   WKS Wawel
49 Grzesiu Baran 2001 M14/16   WKS Wawel
50  Dawid Kalisiak   M18/20 7205969 Azymut Pabianice
51  Konrad Płóciennik   M18/20 887245 Azymut Pabianice
52 Jakub Bradac   M18/20 2032105 Czechy
53 Bruno Pawłowicz   M18/20 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
54 Tristian Samulski   M18/20 2053633 MKS Paulinum Jelenia Góra
55 Jakub Kijak 2000 M18/20   WKS Wawel
56 Janusz Put    M21 8636516 HKS Azymut
57 Kamil Przyworski    M21 8636517 HKS Azymut
58 Paweł  Jankowski 1984 M21 1418721 indywidualnie
59 Mateusz Dzioba   M21 9101295 MKS Paulinum Jelenia Góra
60 Michał Kalata   M21 8636526 MKS Paulinum Jelenia Góra
61 Rafał  Podziński   M21 8640917 UKS Orientuś Łódź
62 Michał Olejnik    M21 8640910 WKS Grunwald
63 Bartosz Pawlak    M21 553471 WKS Grunwald
64 Mazan Bartłomiej   M21 921001 WKS Śląsk Wrocław
65 Marcin Biederman 1998 M21   WKS Wawel
66 Janek Baran 1997 M21   WKS Wawel
67 Michał Garbacik 1987 M21   WKS Wawel
68 Rafał  Walicki   M35/40 2036957 17 WBZ  Międzyrzecz
69 Piotr Krempiński    M35/40 7202779 Azymut Pabianice
70 Tomasz Pabich    M35/40 886310 Azymut Pabianice
71 Tomasz Tkaczuk    M35/40 7900030 Azymut Pabianice
72 Krzysztof Mol  1975 M35/40 8636515 HKS Azymut
73 Paweł   Golinowski   M35/40 7200181 HKS Azymut Mochy
74 Damian Dutkiewicz   M35/40 7200190 MKS Paulinum Jelenia Góra
75 Daniel Jończy   M35/40 1411017 MKS Paulinum Jelenia Góra
76 Artur Fankidejski   M35/40 9870220 UKS Włóczykij Osiek
77 Wójcik Grzegorz 1976 M35/40   WKS Wawel
78 Marek Topór 1973 M35/40   WKS Wawel
79 Marek Paruszewski 1975 M35/40 wpoz  
80 Jacek Gorczyca  71 M45/50 2067843 KS Hades
81 Dariusz Pachnik   M45/50 504408 UKS Orientpark.pl
82 Edward Kot   M45/50 2035196 18 WBZ  Międzyrzecz
83 Stanislav Bradac   M45/50 434598 Czechy
84 Zbigniew Wrzosek 1970 M45/50 7207728 indywidualnie
85 Marek Marszałek   M45/50 889256 OK! Sport
86 Robert Szajna 1972 M45/50   WKS Wawel
87 Marek Słoński 1969 M45/50   WKS Wawel
88 Józef Forystek 1966 M45/50   WKS Wawel
89 Piotr Niessner 1963 M45/50   WKS Wawel
90 Paweł Moszkowicz 1967 M45/50   WKS Wawel
91 Wojciech  Żesławski 1967 M45/50   WKS Wawel
92 Jan Wachnicki   M45/50    
93 Janusz Olbrycht   M55/60 412128 indywidualny
94 Jerzy  Kryjomski 1958 M55/60 886350 KS Kościelec Chrzanów
95 Wiesław Steinke   M55/60 7204934 Skarmat Toruń
96 Romuald Miszewski    M55/60 888963 Azymut Gdynia
97 Jiří Našinec   M65+ 49982 UKS Orientpark.pl
98 Jörgen   Fransson   M65+ 8470220 Emmaboda Verda OK Sweden
99 Rolf Thiel 1943 M65+ 2033012 IHW Alex Berlin 
100 Łapanowski Jacenty    M65+ 7089011 KU AZS WAT Warszawa
101 Adam Bogulak   M65+ 2053630 MKS Paulinum Jelenia Góra
102 Janusz Bohaczek 1952 M65+ 413376 UMKS ORKAN
103  Hanna Pabich 2011 W10/12 886698 Azymut Pabianice
104 Dominika Welc   W10/12 1394457 KOS BnO
105 Izabela Stefaniak   W10/12 1394465 KOS BnO
106 Aleksandra Gilewska   W10/12 2050606 KOS BnO
107 Maja Kula   W10/12 1394440 KOS BnO
108 Natalia Kusztelska   W10/12 1394407 KOS BnO
109 Marta Podgórska 2007 W10/12 2801059 KS Kościelec Chrzanów
110 Wiktoria Dutkiewicz    W10/12 2028217 MKS Paulinum Jelenia Góra
111 Sara  Dżumaga 2009 W10/12 889262 Orienteering Leszno
112 Julia  Dżumaga 2011 W10/12 889261 Orienteering Leszno
113 Julia  Preis 2006 W10/12 412271 Orienteering Leszno
114 Magda Kubecová   W10/12 2019212 UKS Orientpark.pl
115 Wiktoria Kulka   W10/12 2025002 UKS Orientpark.pl
116 Julia Halewicz   W10/12 2025001 UKS Orientpark.pl
117 Sonia Szeliga   W10/12 8321123 UKS Orientpark.pl
118 Marcelina Zawada   W10/12 2025012 UKS Orientpark.pl
119 Honorata Kowalczyk   W10/12 2025013 UKS Orientpark.pl
120 Karolina Zawada   W10/12 2025015 UKS Orientpark.pl
121 Jaśmina Olejnik 2008 W10/12   WKS Wawel
122 Liza Ollinik 2008 W10/12   WKS Wawel
123 Julia Moszkowicz 2008 W10/12   WKS Wawel
124 Julia Biskupska 2008 W10/12 9080722 WKS Wawel
125 Milena Hałucha 2007 W10/12   WKS Wawel
126 Antonina Słońska 2007 W10/12   WKS Wawel
127 Weronika Krych 2007 W10/12   WKS Wawel
128 Pola Niessner 2007 W10/12   WKS Wawel
129 Basia Siek 2006 W10/12   WKS Wawel
130 Zuzanna Zawada 2006 W10/12   WKS Wawel
131 Hanna Królikiewicz 2005 W10/12   WKS Wawel
132 Marta Michno 2005 W10/12   WKS Wawel
133 Hanna Mazur 2005 W10/12   WKS Wawel
134 Maja Lamparska 2005 W10/12   WKS Wawel
135 Ania Moszkowicz 2005 W10/12   WKS Wawel
136 Natalia Kurtycz 2005 W10/12   WKS Wawel
137 Amelia Kaźmierczak   W10/12 2016209 Arkady Raszków
138 Sandra Chmielarz   W10/12 2016194 Arkady Raszków
139 Eryka Kasałka   W10/12 2016204 Arkady Raszków
140 Agnieszka Stefańska   W10/12 2037829 Arkady Raszków
141 Julia Krempińska    W14/16 8640908 Azymut Pabianice
142 Hanna Dzierwa 2002 W14/16 8636524 KS Kościelec Chrzanów
143 Urbanczyk Aleksandra 2002 W14/16 886343 KS Kościelec Chrzanów
144 Zuzia Ohlaszeny 2002 W14/16 8638444 KS Kościelec Chrzanów
145 Maja Skorupa 2004 W14/16 435240 LKS Górzanka
146 Wiktoria Kowalczyk   W14/16 2025014 UKS Orientpark.pl
147 Emilia Piecek   W14/16 2025004 UKS Orientpark.pl
148 Anna Czachura 2004 W14/16 886357 UKS Patria Młynne
149 Oliwia Bąba 2003 W14/16 886354 UKS Patria Młynne
150 Klaudia Zelek 2003 W14/16 886351 UKS Patria Młynne
151 Gosia Sroka 2002 W14/16 886352 UKS Patria Młynne
152 Natalia Bosak 2004 W14/16   WKS Wawel
153 Marta Łabuzek 2003 W14/16   WKS Wawel
154 Natalia Wójcik 2002 W14/16   WKS Wawel
155 Biegun Kasia 2002 W14/16   WKS Wawel
156 Zofia Słońska 2002 W14/16   WKS Wawel
157 Madzia Topór 2001 W14/16   WKS Wawel
158 Dominika Niezgódka   W14/16 9102635 Arkady Raszków
159 Michalina Pudełek 2000 W18/20 412140 LKS Górzanka 
160 Katarzyna Świca   W18/20 2016469 UKS Orientpark.pl
161 Maria Gorczyca    W18/20 2067844 WKS Grunwald
162 Małgorzata Bączek 1998 W18/20   WKS Wawel
163 Maja Garbacik 2000 W18/20   WKS Wawel
164 Adrianna Biederman 2000 W18/20   WKS Wawel
165 Marta Listek 1999 W18/20   WKS Wawel
166 Zofia Galla 1998 W18/20   WKS Wawel
167 Karolina  Bilawa   W21 2037506 19 WBZ  Międzyrzecz
168 Bożena Chocimko   W21 1392587 20 WBZ  Międzyrzecz
169 Magdalena Ciarkowska   W21 886665 HKS Azymut Mochy
170 Marlena Borychowska   W21 2015830 MKS Paulinum Jelenia Góra
171 Mazan Aleksandra   W21 9101308 UKS Traper Złocieniec
172 Anna  Dettlaff   W21 9140974 UKS Włóczykij Osiek
173 Aleksandra Hornik    W21 9669689 WKS Grunwald
174 Anna Matyba    W21 1139489 WKS Grunwald
175 Paulina Faron 1991 W21   WKS Wawel
176 Basia Bączek 1971 W21   WKS Wawel
177 Małgorzata Wiśniewska    W35/40 505002 Azymut Pabianice
178 Katarzyna Konc    W35/40 7202778 Azymut Pabianice
179 Maria Pabich   W35/40 553466 Azymut Pabianice
180 Marie Bradacova   W35/40 2060204  Czechy
181 Elżbieta Golinowska  1980 W35/40 8636514 HKS Azymut
182 Anna  Kaczmarek 1982 W35/40 889167 Orienteering Leszno
183 Beata  Łagoda 1986 W35/40 424182 Orienteering Leszno
184 Anna  Preis 1981 W35/40 412298 Orienteering Leszno
185 Sylwia  Łukaszyk 1977 W35/40 1419877 Orienteering Leszno
186 Karolina  Dudziak 1978 W35/40 2115754 Orienteering Leszno
187 Gabrysia Buzek 1979 W35/40   WKS Wawel
188 Monika Moszkowicz 1973 W35/40   WKS Wawel
189 Anna Karnia-Biskupska 1980 W35/40   WKS Wawel
190 Bogusia Słońska 1976 W35/40   WKS Wawel
191 Ewa Olejnik   W35/40 2114870 WKS Wawel
192 Monika Topór 1970 W35/40   WKS Wawel
193 Magdalena Gorczyca  1971 W35/40 2067842 KS Hades
194  Bogumiła Świątkowska   W55/60 4612752 MKS Paulinum Jelenia Góra
195 Ewa Lewoń 1955 W55/60 889676 UMKS ORKAN
196 Gun-Britt  Fransson   W65+ 1572001 Emmaboda Verda OK Sweden
197 Monica   Påhlstorp   W65+ 444608 Emmaboda Verda OK Sweden
198 Susi Thiel 1947 W65+ 1551947 IHW Alex Berlin 

 Gmina Wejherowo