Patronage

 

 Patronage:

 

Wejherowo Town

Wejherowo Town

 

Wejherowo District

Wejherowo County

 

 

 

 

Sponsors

 

 

Please verify entry list to 08.08.2017 5:00PM

and e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Nazwisko Imie Rocznik Nr licencji Klub Kategoria Nr SI Uwagi
Wesołowski  Sebastian  89   1 Brygada Logistyczna M21S    
Kot Edward 66   17 WBZ Międzyrzecz M50 2035196  
Jackowiak Jacek 71   17 WBZ Międzyrzecz OPEN2 2035172  
Bilawa Karolina 94   17 WBZ Międzyrzecz W21E 2037506  
Chocimko Bożena 87   18 WBZ Międzyrzecz W21E    
Kobierowski Sławomir 81   7 BOW Słupsk M35 2066443  
Gniadek Monika 81   7 BOW Słupsk W35 2015835  
Borger Ake 70   Ankarsrums OK. M70 246750  
Pabich  Hanna     Azymut Pabianice W10N 886698  
Wiśniewski  Adam     Azymut Pabianice M10N 887214  
Wiśniewska  Małgorzata     Azymut Pabianice OPEN1 505002  
Doliński Grzegorz 72 3143 BKS Watacha Warszawa M45 1972059  
Nadera Katarzyna      CX80 Kalisz W14    
Nadera Agata     CX80 Kalisz OPEN1    
Nadera Dariusz     CX80 Kalisz M45    
Bradac Jakub     Czechy M18 2032105  
Bradac David     Czechy M16 2032132   
Bradacova Marie     Czechy OPEN1 2060204   
Bradac Stanislav     Czechy M45 434598  
Fransson Jörgen 47   Emmaboda Verda OK. M70 8470220  
Pahlstorp Jan 46   Emmaboda Verda OK. M70 15708  
Fransson Gun-Britt 48   Emmaboda Verda OK. W65 1572001  
Pahlstorp Monica 47   Emmaboda Verda OK. W65 444608  
Skocelas Grzegorz 90 3285 GKS  Luzino M21S 2015823  
Murawski Rafał 7 3578 HKS Azymut Mochy M10 412404  
Cupryś Amadeusz 5 2897 HKS Azymut Mochy M12 7300456  
Górniaczyk Michał 5 3910 HKS Azymut Mochy M12 423075  
Mielcarek Krzysztof 5   HKS Azymut Mochy M12 423087  
Placek Tymoteusz 5 3265 HKS Azymut Mochy M12 997887  
Szlafka Mikołaj 5   HKS Azymut Mochy M12 423073  
Brożyński Oliwier 4 2380 HKS Azymut Mochy M14 842660  
Paterek Mikołaj 3 2376 HKS Azymut Mochy M14 7300458  
Grobelny Alex 2 2566 HKS Azymut Mochy M16 2801121  
Przyworski Kamil 91 3589 HKS Azymut Mochy M21S 8636517  
Put Janusz 84 3590 HKS Azymut Mochy M21S 8636516  
Walicki Rafał 78 3438 HKS Azymut Mochy M35 2036957  
Mol Krzysztof 75 2866 HKS Azymut Mochy M40 8636515  
Murawski Piotr 73 3588 HKS Azymut Mochy M40 7200182  
Ciarkowska Magdalena 87   HKS Azymut Mochy OPEN2 886665  
Bauta Zofia 8 4039 HKS Azymut Mochy W10N 412420  
Franc Antonina 8 4040 HKS Azymut Mochy W10N 423082  
Klecha Weronika 7 3574 HKS Azymut Mochy W10 412402  
Kurasińska Lena 8   HKS Azymut Mochy W10N 412421  
Dreier Anna 5 3256 HKS Azymut Mochy W12 412403  
Hajduk Maria 6 3257 HKS Azymut Mochy W12 423086  
Jąder Sandra 6 4041 HKS Azymut Mochy W12 423090  
Karkut Estera 5 3259 HKS Azymut Mochy W12 345981  
Michalewicz Alicja 5 3261 HKS Azymut Mochy W12 997853  
Murek Emilia 6 3579 HKS Azymut Mochy W12 423074  
Młynkowa Karolina 6 3262 HKS Azymut Mochy W12 423083  
Pieśniak Patrycja 6 3264 HKS Azymut Mochy W12 346010  
Gonda Julia 4 3484 HKS Azymut Mochy W14 505083  
Kapska Nina 4 3912 HKS Azymut Mochy W14 997824  
Skrzypczak Marika 4 3864 HKS Azymut Mochy W14 505082  
Kędzierska Nadia 2 2377 HKS Azymut Mochy W16 2801122  
Piwowar Lidia 2 2374 HKS Azymut Mochy W16 2801123  
Zając Magdalena 2 2384 HKS Azymut Mochy W16 2801125  
Murawska Marta 98 3255 HKS Azymut Mochy W20 7200180  
Golinowska Elżbieta 80 2678 HKS Azymut Mochy W35 8636514  
Paterek Honorata 74 193 HKS Azymut Mochy W40 505084  
Murawska Ewa 72   HKS Azymut Mochy W45 412413  
Nowak Barbara 70 1222 HKS Azymut Mochy W45 997889  
Jakubczyk Paulina 93   HKS Azymut Mochy W21S 346007  
Golinowski Paweł       HKS Azymut Mochy M35 7200181  
Thiel Rolf     IHW Alex Berlin  M70 2033012  
Thiel Susi     IHW Alex Berlin  W70 1551947  
Stępień Mirosław 82   indywidualnie M10N    
Wachnicki Michał 2   indywidualnie M16    
Jankowski Paweł 84   indywidualnie M21S 1418721  
Kożyczkowski Edward 85   indywidualnie M21S    
Szabla Rafał 88   indywidualnie M21S 7207727  
Mossakowski Przemysław 60 1758 indywidualnie M45 1411188  
Wrzosek Zbigniew 70 569 indywidualnie M45 7207728  
Gackowski Bogdan 53   indywidualnie M60 412446  
Olbrycht Janusz 55 228 indywidualnie M60 412128  
Skonieczny Andrzej 57 2979 indywidualnie M60 1401456  
Wachnicki Jan 68   indywidualnie OPEN2    
Moniak Andrzej 65   indywidualnie W10    
Śliwczyńska Ilona 78 2347 indywidualnie W35 7121278  
Olbrycht Anna 56 229 indywidualnie W60 412377  
Urbaniak Krzysztof     indywidualnie M50 670819  
Maciąg-Wójtowicz Iwona     indywidualnie W40   E1
Cerrone Emma 15   indywwidualnie 10R    
Cerrone Helena 14   indywwidualnie 10R    
Jaros Mariusz 90   JW 2399 Świętoszów M21S 440244  
Gleb Blohin 5   Kaliningrad M12 506083  
Ilya Temnikov 95   Kaliningrad M21S 1393759  
Ivanov Sergey 80   Kaliningrad M35 2090421  
Karachev Aleksandr 77   Kaliningrad M40 1404546  
Boris Krylov 57   Kaliningrad M60 7201637  
Chernykh Vladimir 52   Kaliningrad M65 2055120  
Karachev Sergey 48   Kaliningrad M65 2055110  
Olga Temnikova 65   Kaliningrad W50 2024949  
Semuchina Galina 51   Kaliningrad W65 2055106  
Borger Tobias 70   Kalmar OK. M45 616999  
Nyqvist Anna 68   Kalmar OK. W45 9616999  
Kristina Johansson 61   Kalmar OK. W55 600325  
Gilewska Aleksandra 9   KOS BnO W10N 2050606  
Romanowska Alicja 9   KOS BnO W10N 1995097  
Welc Dominika 9 3961 KOS BnO W10N 1394457  
Frąckowiak Tymon 7 3963 KOS BnO M10 1394432  
Kotkowiak Bartosz 6 3664 KOS BnO M12 9201343  
Kwiatkowski Olaf 5 3968 KOS BnO M12 1394467  
Pawłowski Leon 5 3451 KOS BnO M12 9201348  
Czyński Miłosz 4 3443 KOS BnO M14 9201349  
Kotkowiak Piotr 4 3665 KOS BnO M14 9201342  
Baczulis Miłosz 2 3441 KOS BnO M16 9201347  
Biernat Michał 2 3442 KOS BnO M16 9201344  
Grzegorczyk Mateusz 2 3447 KOS BnO M16 9201337  
Kondys Jakub 2 3663 KOS BnO M16 9201334  
Kula Mateusz 3 3666 KOS BnO M16 8636996  
Petersburski Krystian 1 3452 KOS BnO M16 8636992  
Wołochowicz Władysław 47 886 KOS BnO M70 427591  
Kula Maja 7 3962 KOS BnO W10 1394440  
Matyja Weronika 7 3958 KOS BnO W10 1394435  
Stefaniak Izabela 7 3767 KOS BnO W10 1394465  
Kusztelska Natalia 5 3827 KOS BnO W12 1394407  
Świerczyński Bogdan 53 885 KS BnO Modrzew M60 1394482  
Królikowski Władysław 47 884 KS BnO Modrzew M70 427592  
Płuciennik Waldemar 43 883 KS BnO Modrzew M70 2053655  
Nowak Zosia 8 3702 KS Hades W10N 2067840  
Zieliński Tomasz 7 3701 KS Hades M10 2067836  
Bultrowicz Tymoteusz 6 3700 KS Hades M12 2067833  
Gorczyca Jacek 71 3305 KS Hades M45 2067843  
Nowak Remigiusz 72 907 KS Hades M45 7200386  
Zieliński Paweł 68 913 KS Hades M45 553468  
Klasa Tomasz 66 3730 KS Hades M50 1966423  
Nowak Maria 3 2922 KS Hades W14 2067839  
Zbroja Nowak Justyna 80 915 KS Hades W35 2067838  
Gorczyca Magdalena 71 3306 KS Hades W45 2067842  
Chodlewski Antoni 8 3602 KS Kościelec Chrzanów M10 2801057  
Chodlewski Szymon 8 3603 KS Kościelec Chrzanów M10N 2801054  
Klakla Kacper 7 3608 KS Kościelec Chrzanów M10 2801056  
Ludwin Jakub 7 3610 KS Kościelec Chrzanów M10 2801069  
Zychowicz Krystian 7 3616 KS Kościelec Chrzanów M10 2801058  
Kryjomski Jerzy 58 963 KS Kościelec Chrzanów M55 886350  
Podgórska Marta 7 3611 KS Kościelec Chrzanów W10 2801059  
Dzierwa Hanna 1 2057 KS Kościelec Chrzanów W16 8636524  
Ohlaszeny Zuzanna 1 2059 KS Kościelec Chrzanów W16 8638444  
Patejko Zuzanna 12   KS Spójnia Warszawa 10R 7160612  
Patejko Przemysław 82 530 KS Spójnia Warszawa M35 2800176  
Wysocki Stanisław 29 523 KS Spójnia Warszawa M85 881580  
Patejko Patrycja 88 542 KS Spójnia Warszawa W21S 8623612  
Michałowska Agata 78 2894 KS Spójnia Warszawa W35 882701  
Marte Michał 75 1940 KU AZS WAT Warszawa M40 7081975  
Krochmal Grzegorz 59 76 KU AZS WAT Warszawa M55 8280359  
Łapanowski Jacenty 50   KU AZS WAT Warszawa M65 7089011  
Krochmal Małgorzata 58 75 KU AZS WAT Warszawa W55 8080258  
Dzik Mirosław 71 1195 LKS Górzanka M45 428768  
Moniak Andrzej 65   LKS Górzanka M50    
Skorupa Maja 4   LKS Górzanka W14 4406141  
Dzik Justyna 97 2065 LKS Górzanka W20 428767  
Roter Patryk 96   LKS Górzanka  M21S 424261  
Pudełek Błażej     LKS Górzanka  M16 4406141  
Pudełek Michalina     LKS Górzanka  W18 4406143  
Dutkiewicz Wiktoria 8 3881 MKS Paulinum 10R 2028217  
Jończy Michał 8 3882 MKS Paulinum 10R 2053614  
Jurczak Miłosz 6 3867 MKS Paulinum M12 2099923  
Jończy Jakub 3 3104 MKS Paulinum M14 7200176  
Jurczak Szymon 3 3102 MKS Paulinum M14 2076141  
Sobiński Adrian 3 3868 MKS Paulinum M14 2099922  
Staszak Tomasz 4 3727 MKS Paulinum M14 889678  
Zaleski Jakub 3 3103 MKS Paulinum M14 2076142  
Pawłowicz Bruno 0 2605 MKS Paulinum M18 2053617  
Samulski Tristian 0 2816 MKS Paulinum M18 2053633  
Dzioba Mateusz 95 1101 MKS Paulinum M21E 9101295  
Kalata Michał 89 853 MKS Paulinum M21E 8636526  
Nowak Maciej 96 1113 MKS Paulinum M21E 7200189  
Dutkiewicz Damian 77 1279 MKS Paulinum M40 7200190  
Jończy Daniel 75 1298 MKS Paulinum M40 1411017  
Bogulak Adam 48 1299 MKS Paulinum M65 2053630  
Borychowska Marlena 88 167 MKS Paulinum W21E 2015830  
Włodarczyk Anna Maria 75 1122 MKS Paulinum W40 1401460  
Świątkowska  Natalia     MKS Paulinum 10R    
Jończy  Michał     MKS Paulinum 10R 2053614  
Dutkiewicz  Wiktoria     MKS Paulinum 10R 2028217  
Świątkowska  Bogumiła     MKS Paulinum OPEN1 4612752  
Wójtowicz Piotr     Nadleśnictwo Strzebielino M45   E1
Caroline Liljebjörn 66   Nybro OK. W50 815538  
Augusts Velde 2   OK Azuolas M18 8641010  
Eugenijus Miksys 58   OK Azuolas M55 8644493  
Velde Reda 79   OK Azuolas W35 8641000  
Linnersjö Björn 42   OK Orion M75 27256  
Ann-Helen Linnersjö 51   OK Orion W65 27257  
Cwalina Karol 83 3707 OK! Sport Warszawa M21E 1418714  
Marszałek Marek 66   OK! Sport Warszawa M50 889256  
Żebrowski Dariusz 63   OK! Sport Warszawa M50    
Wróblewski Tadeusz 58 226 OK! Sport Warszawa M55 8636527  
Wróblewska Bogna 58 225 OK! Sport Warszawa W55 8638442  
 Drągowska   Marzena     OK! Sport Warszawa W55 887222  
Mikhaylov Victor 73   OK. Odessa Team M40 9777503  
Olschowski Peter 63   OLV Steinberg M50 888908  
Olschowski Beata 63   OLV Steinberg W50 411662  
 Kaczmarek Anna     Orienteering Leszno W35 889167  
 Dżumaga Sara     Orienteering Leszno W10 889262  
Łukaszyk Maksymilian      Orienteering Leszno M12 1419880  
Łagoda Beata      Orienteering Leszno W35 424182 E3
Preis Anna      Orienteering Leszno W40 412298  
Preis Julia      Orienteering Leszno W12 412271  
Dudziak Andrzej      Orienteering Leszno 10R 2115726  
Łukaszyk Sylwia      Orienteering Leszno OPEN1 1419877  
Dudziak Karolina      Orienteering Leszno OPEN2 2115754  
Ciećwierz Małgorzata     ORKA W10N 2041309  
Markowska Ela     ORKA W10N 20141310  
Bernat Anna     ORKA W12 2041302  
Ciećwierz Weronika     ORKA W12 9102632   
Markowska Apolonia     ORKA W12 9102642  
Gaffke Bruno     ORKA M12 2041301  
Ciećwierz Sławomir     ORKA M35 2041318  
Gaffke Goran     ORKA 10R 2041303  
Szelbracikowski Nikodem     ORKA 10R 2041307  
Markowski Marek     ORKA OPEN2 2041319  
Miroshnichenko Elena 59   Pioner SK W55 2055103  
Soloveva Elena 58   Pioner SK W55 2055111  
Solovev Mikhail 56   Pioner SK M60 2055122  
Miroshnichenko Viktor 57   Pioner SK M60 2300501  
Kmiecińska Maria 9 K10R PUKS Młode Orły 10R 412117  
Choroś Tomasz 0 2365 PUKS Młode Orły M18 1403092  
Majewski Marek 77 3343 PUKS Młode Orły M40 7205050  
Krupiński Andrzej 69 1175 PUKS Młode Orły M45 332597  
Kmieciński Józef 47 69 PUKS Młode Orły M70 2800471  
Wasilewski Stanisław 46 1168 PUKS Młode Orły M70 8626617  
Majewska Maja 4 3218 PUKS Młode Orły W14 8645193  
Zielińska Oliwia 3 3217 PUKS Młode Orły W14 8650819  
Dominiak Dagmara 97 932 PUKS Młode Orły W20 7205367  
Wdowiak Robert 70   Rodzinna Grupa Rower M45    
Kaczmarek Damian 75 3969 Skarmat Toruń M40 7550602  
Steinke Wiesław 59   Skarmat Toruń M55 7204934  
Roland Nilsson 45   SOK Viljan M70 9460113  
Ulla Nilsson 42   SOK Viljan W75 910277  
Błachut Igor 73 2679 Team 360 M40 7202770  
Trykozko Urszula 69 2691 Team 360 W45 900424  
Szczęsny Michał 5 3863 UKS Arkady M12 2016195  
Dutkowski Mikołaj 92 774 UKS Arkady M21E 8010192  
Chmielarz Sandra 5 3061 UKS Arkady W12 2016194  
Kasała Eryka 5 4028 UKS Arkady W12 2016204  
Kaźmierczak Amelia 6 4029 UKS Arkady W12 2016209  
Stefańska Agnieszka 5 4033 UKS Arkady W12 2037829  
Niezgódka Dominika 1 2504 UKS Arkady W16 9102635  
Kaszkiewicz Leon     UKS Azymut  45 10R    
Buzikiewicz  Alicja     UKS Azymut  45 OPEN1 2086330 E1, 3
Kaszkiewicz Leon 10   UKS Azymut 45 10R 2086339  
Kaszkiewicz Tymon 9   UKS Azymut 45 M10 2086340  
Ukleja Krzysztof 8 3120 UKS Azymut 45 M10 886659  
Nowak Grzegorz 3 2370 UKS Azymut 45 M14 9201834  
Borek Zbigniew 2 2743 UKS Azymut 45 M16 887218  
Pesta Piotr 1 2742 UKS Azymut 45 M16 9201832  
Sienkiewicz Maksymilian 1 3734 UKS Azymut 45 M16 502202  
Hewelt Maciej 90 162 UKS Azymut 45 M21E 500662  
Piotrowski Radosław 96 1625 UKS Azymut 45 M21E 9101799  
Wensław Mateusz 87 153 UKS Azymut 45 M21E 9101164  
Nowak Jacek 76 143 UKS Azymut 45 M40 500665  
Pesta Adam 69 2857 UKS Azymut 45 M45 500663  
Andrzejewski Leszek 59 1624 UKS Azymut 45 M55 887217  
Porzycz Jerzy 61 154 UKS Azymut 45 M55 886655  
Miszewski Romuald 54 142 UKS Azymut 45 M60 888963  
Movko Sergei 55 4047 UKS Azymut 45 M60 2300050  
Czabański Edward 39 514 UKS Azymut 45 M75 219125  
Nowak Anna 6 2858 UKS Azymut 45 W12 886656  
Ukleja Patrycja 6 3121 UKS Azymut 45 W12 886667  
Pesta Anna 3 2741 UKS Azymut 45 W14 9201839  
Morawska Zuzanna 99 1627 UKS Azymut 45 W18 9201833  
Andrzejewska Agnieszka 97   UKS Azymut 45 W20 887230  
Morawska Maja 96 1376 UKS Azymut 45 W21E 7204094  
Kaszkiewicz Kamila 80   UKS Azymut 45 W35 2086338  
Ukleja Ewa 80 3714 UKS Azymut 45 W35    
Nowak Beata 73 144 UKS Azymut 45 W40 887225  
Movko Marina 60 3901 UKS Azymut 45 W55 2300540  
Porzycz Agata 60 151 UKS Azymut 45 W55 886301  
Lazareva Natalia 55 3899 UKS Azymut 45 W60 2055107  
Czabańska Małgorzata 52 233 UKS Azymut 45 W65 219123  
Kruk Wojciech 7 4090 UKS Azymut Dębów M10 886307  
Inglot Maciej 5 4055 UKS Azymut Dębów M12 2015829  
Kruk Jakub 5 3846 UKS Azymut Dębów M12 2015836  
Curzytek Kacper 4 3843 UKS Azymut Dębów M14 886652  
Curzytek Krystian 4 3844 UKS Azymut Dębów M14 886651  
Roman Szymon 3 3005 UKS Azymut Dębów M14 886653  
Wołowiec Daniel 4 3483 UKS Azymut Dębów M14 2016488  
Słoma Kacper 2 3003 UKS Azymut Dębów M16 8636596  
Huba Karol 0 2612 UKS Azymut Dębów M18 8636600  
Kruk Michał 99 2606 UKS Azymut Dębów M18 8636599  
Leśnicki  Marcin Harper 91 470 UKS Azymut Dębów M21S 8625764  
Kiełb Patrycja 5 3845 UKS Azymut Dębów W12 2023844  
Piestrak Karolina 6 4058 UKS Azymut Dębów W12 886313  
Kiełb Wiktoria 4 3413 UKS Azymut Dębów W14 2015833  
Orzechowska Aleksandra 3 4057 UKS Azymut Dębów W14 2015834  
Leśnicka Agnieszka 2 2611 UKS Azymut Dębów W16 8008007  
Krempiński Franciszek 7 3559 UKS Azymut Pabianice M12 1260703  
Wiśniewski Jakub 7 3879 UKS Azymut Pabianice M12 2061725  
Andrzejczak Maciej 2 2192 UKS Azymut Pabianice M16 887252  
Sztranek Jan 3 2653 UKS Azymut Pabianice M16 1407621  
Kalisiak Dawid 0 2027 UKS Azymut Pabianice M18 7205969  
Płóciennik Konrad 0 1785 UKS Azymut Pabianice M18 887245  
Pabich Tomasz 82 331 UKS Azymut Pabianice M35 886310  
Tkaczuk Tomasz 79 3253 UKS Azymut Pabianice M35 7900030  
Krempiński Piotr 76 2652 UKS Azymut Pabianice M40 7202779  
Krempińska Julia 3 2651 UKS Azymut Pabianice W16 8640908  
Pabich Maria 82 330 UKS Azymut Pabianice W21E 553466  
Konc Katarzyna 75 2953 UKS Azymut Pabianice W40 7202778  
Presińska Magdalena 86   UKS Azymut Pabianice OPEN1 1403086  
Dolejší Jan 6   UKS Orientpark.pl M12 438039  
Dwojak Gracjan 6   UKS Orientpark.pl M12 1979  
Pachnik Jędrzej 6 3073 UKS Orientpark.pl M12 1396725  
Pachnik Stanisław 3 2802 UKS Orientpark.pl M14 1396724  
Pachnik Dariusz 69 706 UKS Orientpark.pl M45 504408  
Našinec Jiří 45   UKS Orientpark.pl M65 49982  
Halewicz Julia 7 3740 UKS Orientpark.pl W10 2025001  
Szeliga Sonia 7 3739 UKS Orientpark.pl W10 8321123  
Zawada Marcelina 7 3322 UKS Orientpark.pl W10 2025012  
Kulka Wiktoria 6   UKS Orientpark.pl W12 2025002  
Kowalczyk Honorata 6 3321 UKS Orientpark.pl W12 2025013  
Kubecová Magda 6   UKS Orientpark.pl W12 2019212  
Zawada Karolina 5 3323 UKS Orientpark.pl W12 2025015  
Kowalczyk Wiktoria 4 3324 UKS Orientpark.pl W14 2025014  
Piecek Emilia 3 3325 UKS Orientpark.pl W14 2025004  
Świca Katarzyna 0 2796 UKS Orientpark.pl W18 2016469  
Młynarczyk Maksymilian 7 3711 UKS Orientuś M10 412121  
Trepczyński Franciszek 9   UKS Orientuś M10    
Lisiak Adam 5 3049 UKS Orientuś M12 7200171  
Deredos Bruno 1 2839 UKS Orientuś M16 8640925  
Zuchmański Przemysław 98 1724 UKS Orientuś M20 7200166  
Paszyński Piotr 81 423 UKS Orientuś M21E 8640929  
Podziński Rafał 91 410 UKS Orientuś M21E 8640917  
Rzeńca Krzysztof 96 1725 UKS Orientuś M21E 8640930  
Lisiak Paweł 74 3251 UKS Orientuś M40 887247  
Olas Jacek 69 422 UKS Orientuś M45 7200161  
Gapiński Włodzimierz 64 2437 UKS Orientuś M50    
Młynarczyk Piotr 64 3294 UKS Orientuś M50 7150264  
Lewandowski Krzysztof 58 367 UKS Orientuś M55 412375  
Paszyński Józef 53 383 UKS Orientuś M60 1399036  
Trepczyński Jarosław 83   UKS Orientuś OPEN2    
Gielec Julia 5 3047 UKS Orientuś W12 887234  
Block Amelia 2 2132 UKS Orientuś W16 8640928  
Gielec Zuzanna 2 3046 UKS Orientuś W16 8640927  
Nikitczenko Natasza 97 3250 UKS Orientuś W20 887239  
Gwóźdź Ewa 90 384 UKS Orientuś W21E 8625543  
Kaźmierczak Aneta 95 413 UKS Orientuś W21E 8211095  
Stankiewicz Agata 94 376 UKS Orientuś W21E 9101162  
Ewiak Natalia 92 416 UKS Orientuś W21S 7200173  
Deredos Nina 61 3248 UKS Orientuś W55    
Dąbrowski Karol 5 3907 UKS OSiR M12 345982  
Majowski Jan 5 3502 UKS OSiR M12 338297  
Podworski Kacper 5 2780 UKS OSiR M12 418960  
Tywonek Jan 5 3841 UKS OSiR M12 418964  
Wasilewski Mikołaj 5 2779 UKS OSiR M12 338300  
Łącki Jakub 6 3296 UKS OSiR M12 338295  
Sobiepanek Maksymilian 4 3759 UKS OSiR M14 412161  
Gładecki Dawid 0 3729 UKS OSiR M18 435250  
Machowski Władysław 59 482 UKS OSiR M55 2086529  
Łącka Julia 7 3573 UKS OSiR W10 338298  
Borkowska Lena 6 3756 UKS OSiR W12 412166  
Dzwonkowska Paulina 6 3366 UKS OSiR W12 418961  
Sobiepanek Barbara 6 3365 UKS OSiR W12 338299  
Fijałkowska Klaudia 4 3397 UKS OSiR W14 338294  
Powichrowska Ilona 4 2781 UKS OSiR W14 889672  
Sobiepanek Zuzanna 4 3076 UKS OSiR W14 338293  
Tywonek Julia 1 4100 UKS OSiR W16 412164  
Rosochacka Karolina 0 2205 UKS OSiR W18 886318  
Machowska- Łącka Magdalena 83 3908 UKS OSiR W21S 301332  
Czachura Anna 4 3749 UKS Patria W14 886357  
Zelek Klaudia 3 2149 UKS Patria W14 886351  
Sroka Małgorzata 2 2200 UKS Patria W16 886352  
Porada Lilianna 98 2045 UKS Reflex Rybnik W20 1998716  
Jurczyk Maciej 98 2064 UKS Sparta Czyżowice M20 2028220  
Jurczyk Piotr 69 2928 UKS Sparta Czyżowice M45 2028215  
Jurczyk Marta 0 2052 UKS Sparta Czyżowice W18 2028219  
Gradek Mateusz 7 3542 UKS Traper M10 682387  
Fiedorowicz Hieronim 4 3884 UKS Traper M14 2035290  
Osak Maciej 3 3543 UKS Traper M14 682384  
Szymański  Przemysław 3   UKS Traper M14 682390  
Udycz Jonasz 4 3319 UKS Traper M14 553461  
Smyk Bartosz 2 2159 UKS Traper M16 2035291  
Fiedorowicz Szczepan 76 2906 UKS Traper M40 1997225  
Borek Alicja 7 3314 UKS Traper W10 2035300  
Duda Kornelia 8   UKS Traper W10N 682394  
Miłaszewicz Magdalena 7 3887 UKS Traper W10 682381  
Włodarczyk Wiktoria 8 3546 UKS Traper W10 553474  
Szczurko Paulina 5 3545 UKS Traper W12 682385  
Przeszłowska Hanna 3 3317 UKS Traper W14 1970209  
Urban Aneta 4 2910 UKS Traper W14 682392  
Gradek Zuzanna 3 2575 UKS Traper W16 9101309  
Chrubczyńska Patrycja 0 1942 UKS Traper W18 553462  
Maciejewska Katarzyna 99 1420 UKS Traper W18 553478  
Sobczak Katarzyna 0   UKS Traper W18 2050616  
Mazan Aleksandra 95 328 UKS Traper W21E 9101308  
Gradek Beata 75 3885 UKS Traper W40 682382  
Fankidejski Artur 78 3875 UKS Włóczykij Osiek M35 9870220  
Gniewkowska Julia 2 3517 UKS Włóczykij Osiek W16 1414598  
Dettlaff Anna 89 3872 UKS Włóczykij Osiek W21S 9140974  
Droń Wojciech 10   UMKS Kwidzyn 10R 332528  
Jankiewicz Radosław 8 3913 UMKS Kwidzyn M10N 332633  
Jędras Jakub 11   UMKS Kwidzyn 10R 322535  
Kisłowski Marek 8 3754 UMKS Kwidzyn M10N 219511  
Kostek Kinga 8   UMKS Kwidzyn W10N 332508  
Droń Wiktor 7 3764 UMKS Kwidzyn M10 2103949  
Pękal Mikołaj 7 3569 UMKS Kwidzyn M10 2103954  
Perfikowski Paweł 7 3568 UMKS Kwidzyn M10 2090686  
Rygielski Wiktor 7 3570 UMKS Kwidzyn M10 2103943  
Zaremba Adam 7 3567 UMKS Kwidzyn M10 2103950  
Chmielowski Bartosz 5 3918 UMKS Kwidzyn M12 219539  
Muller Wiktor 4 2578 UMKS Kwidzyn M14 2067683  
Soliwoda Mateusz 4 2880 UMKS Kwidzyn M14 2087498  
Wilk Wiktor 4 3362 UMKS Kwidzyn M14 1413972  
Reniecki Franciszek 0 3566 UMKS Kwidzyn M18 418395  
Jędras Przemysław 81 3694 UMKS Kwidzyn M35 219519  
Perfikowski Piotr 76   UMKS Kwidzyn M40 332526  
Serocki Wojciech 75 3695 UMKS Kwidzyn M40 2103961  
Muller Tomasz 68 2577 UMKS Kwidzyn M45 1413980  
Mądrzyński Zbigniew 56 2885 UMKS Kwidzyn M60 9102706  
Pokora Edward 44 1503 UMKS Kwidzyn M70 412004  
Jędras Patrycja 81   UMKS Kwidzyn OPEN2 332546  
Kędzior  Katarzyna 75   UMKS Kwidzyn OPEN2 322545  
Witońska Weronika 7   UMKS Kwidzyn W10 332546  
Kędzior Alicja 5 3563 UMKS Kwidzyn W12 219515  
Muller Iga 5 2764 UMKS Kwidzyn W12 2077835  
Perfikowska Hanna 4 3363 UMKS Kwidzyn W14 2077834  
Pudlis Natalia 2 2623 UMKS Kwidzyn W16 2067687  
Krzysztofiak Grażyna 58 3736 UMKS Kwidzyn W55 2103962  
Banach Piotr 3 2846 UMKS ORKAN M14 7204093  
Tadejewski Paweł 79 904 UMKS ORKAN M35 553477  
Banach Krzysztof 74 1440 UMKS ORKAN M40 7204074  
Bartczak Jarosław 68 743 UMKS ORKAN M45 887093  
Ratajczak Piotr 69 1504 UMKS ORKAN M45 690505  
Rekowski Tomasz 70 3107 UMKS ORKAN M45 7208175  
Szulżycki Kazimierz 64 2125 UMKS ORKAN M50 7204072  
Kraśniewski Krzysztof 61 134 UMKS ORKAN M55 413371  
Mikielski Marek 60 136 UMKS ORKAN M55 413379  
Bohaczek Janusz 52 135 UMKS ORKAN M65 413376  
Mientki Tadeusz 52 788 UMKS ORKAN M65 413391  
Szepelak Jan 50 141 UMKS ORKAN M65 413375  
Wojtyła Jerzy 48 1297 UMKS ORKAN M65 413388  
Woźniak Henryk 48 131 UMKS ORKAN M65 412003  
Łuński Zbigniew 52 132 UMKS ORKAN M65 413395  
Kocińska Agnieszka 87 508 UMKS ORKAN W21E 2034192  
Banach Janina 76 0 UMKS ORKAN W40 7204076  
Mikielska Danuta 59 138 UMKS ORKAN W55 413380  
Biziuk Halina 57 1154 UMKS ORKAN W60 413381  
Lewoń Ewa 55 129 UMKS ORKAN W60 889676  
Łuńska Regina 56 133 UMKS ORKAN W60 413394  
Wójtowicz Hanna 10   UNTS 10R 4714503  
Gąsienica-Samek Adam 6 2573 UNTS M12 1408267  
Marte Igor 3 2956 UNTS M14 7205961  
Wójtowicz Krzysztof 4 3174 UNTS M14 886671  
Wołek Stanisław 4 3557 UNTS M14 1414199  
Michalak Kacper 1 2980 UNTS M16 9060601  
Olszewski Bartłomiej 2 2572 UNTS M16 1403087  
Pierzchała Michał 1 2411 UNTS M16 886683  
Cygler Sławomir 90 93 UNTS M21E 886658  
Mianowski Rafał 73 2068 UNTS M40 886687  
Michalak Tomasz 69 2981 UNTS M45 7300277  
Staszak Artur 70 2013 UNTS M45 886686  
Wołek Andrzej 64 3555 UNTS M50 1409497  
Chabiera Filomena 7 3856 UNTS W10 1408271  
Mianowska Antonina 7 3554 UNTS W10 1408261  
Wójtowicz Hanna 11   UNTS W10 1450503  
Gąsienica-Samek Anna 3 2395 UNTS W14 1408268  
Nitsch Aleksandra 3 2409 UNTS W14 8280803  
Chabiera Lena 3 2391 UNTS W16 8444999  
Gąsienica Samek Zofia 1 2397 UNTS W16 1408269  
Mianowska Julia 1 2096 UNTS W16 886685  
Staszak Alicja 1 2136 UNTS W16 1111777  
Nitsch Joanna 73 2407 UNTS W40 2043896  
Staszak Anna 70 2418 UNTS W45 981862  
Wołek Ewa 68 1208 UNTS W45 886676  
Wołek Małgorzata 66 3556 UNTS W50 1408259  
Urbaniak Jerzy      UNTS  M20 886668  
Mianowski Rafał      UNTS  M40 886687  E1, 2
Banach Kacper 8   WKS Grunwald 10R 249922  
Olejnik Michał 92 340 WKS Grunwald M21E 8640910  
Pawlak Bartosz 90 898 WKS Grunwald M21E 553471  
Banach Robert 74 927 WKS Grunwald M40 501144  
Gorczyca Maria 97 2971 WKS Grunwald W20 2067844  
Hornik Aleksandra 96 1524 WKS Grunwald W21E 9669689  
Matyba Anna 96 1569 WKS Grunwald W21E 1139489  
Hornik Alicja 63 1296 WKS Grunwald W50 553475  
Mazan Bartłomiej 92 1319 WKS Śląsk Wrocław M21E 921001  
Biskupska Małgorzata 10   WKS Wawel 10R 886305  
Bublik Maciej 11   WKS Wawel 10R 413363  
Leitner Ania 14   WKS Wawel 10R 200420  
Moszkowicz Ola 12   WKS Wawel 10R 887008  
Moszkowicz Michał 12   WKS Wawel 10R 887006  
Uryga Artur 9   WKS Wawel M10N 886359  
Królikiewicz Jeremi 9 4019 WKS Wawel M10 1413979  
Leitner Leon 7   WKS Wawel M10 2114860  
Tarnowski Przemysław 7 3939 WKS Wawel M10 2016946  
Bublik Piotr 5 4018 WKS Wawel M12 2114865  
Wójcik Paweł 5 2991 WKS Wawel M12 1415144  
Żesławski Jakub 5 3201 WKS Wawel M12 9119779  
Gondek Jan 3 3757 WKS Wawel M14 2114851  
Stachura Janek 3   WKS Wawel M14 886324  
Żesławski Mateusz 4 3200 WKS Wawel M14 9119229  
Baran Grzegorz 1 2036 WKS Wawel M16 886332  
Szeliga Stanisław 2 3833 WKS Wawel M16 9201437  
Kijak Jakub 0 2994 WKS Wawel M18 8640922  
Baran Jan 97 1558 WKS Wawel M21E 8640923  
Biederman  Marcin 98 1508 WKS Wawel M21E 8070598  
Garbacik Michał 95 1584 WKS Wawel M21E 8638445  
Moszkowicz Paweł 67 826 WKS Wawel M21E 886325  
Topór Marek 73 3371 WKS Wawel M40 1415143  
Wójcik Grzegorz 74 3195 WKS Wawel M40 1415146  
Szajna Robert 72   WKS Wawel M45 7204931  
Słoński Marek 69 3192 WKS Wawel M45 2074452  
Żesławski Wojciech 67 3660 WKS Wawel M50 9119669  
Forystek Józef 66 2080 WKS Wawel M50 8180366  
Niessner Piotr 63 2725 WKS Wawel M50 2057145  
Dyzio Włodzimierz 61 1533 WKS Wawel M55 895243  
Buzek Gabrysia 79   WKS Wawel OPEN1 1391132  
Bączek Małgorzata 98   WKS Wawel W16 886329  
Moszkowicz Monika 73   WKS Wawel OPEN1 2114858  
Biskupska Julia 8 3646 WKS Wawel W10 2114870  
Hałucha Milena 7 3936 WKS Wawel W10 2114861  
Krych Weronika 7 3717 WKS Wawel W10 2114869  
Mazur Hanna 7   WKS Wawel W10 2114854  
Moszkowicz Julia 8 4022 WKS Wawel W10 2114855  
Olejnik Jaśmina 8 3938 WKS Wawel W10 2114862  
Oliinyk Yelyzaveta 8 4023 WKS Wawel W10 2114863  
Królikiewicz Hanna 5 3193 WKS Wawel W12 9102675  
Kurtycz Natalia 5 4021 WKS Wawel W12 2114853  
Lamparska Maja 5 3832 WKS Wawel W12 8636994  
Michno Marta 5 3937 WKS Wawel W12 2114859  
Moszkowicz Anna 5 3763 WKS Wawel W12 2114866  
Niessner Pola 7 3651 WKS Wawel W12 8635047  
Siek Barbara 6 3654 WKS Wawel W12 2114864  
Słońska Antonina 7 3190 WKS Wawel W12 2074453  
Zawada Zuzanna 6 3659 WKS Wawel W12 2114852  
Bosak Natalia 4 4017 WKS Wawel W14 2114857  
Łabuzek Marta 3 3762 WKS Wawel W14 2114868  
Biegun Katarzyna 2   WKS Wawel W16 1401469  
Słońska Zofia 2 3191 WKS Wawel W16 2077837  
Topór Magdalena 1 2935 WKS Wawel W16 1407898  
Wójcik Natalia 2 2992 WKS Wawel W16 1411019  
Biederman Adrianna 0 1509 WKS Wawel W18 8120200  
Garbacik Maja 0 1585 WKS Wawel W18 8640909  
Listek Marta 99 1530 WKS Wawel W18 886342  
Galla Zofia 98 1539 WKS Wawel W20 8640921  
Bączek-Motała Barbara 72 810 WKS Wawel W21E 2003019  
Cygler Paulina 91 836 WKS Wawel W21E 895234  
Grabowska Joanna 79 3716 WKS Wawel W35 413356  
Karnia-Biskupska Anna 80 828 WKS Wawel W35 895240  
Słońska Bogusława 76 3655 WKS Wawel W40 1414200  
Topór Monika 70 3372 WKS Wawel W45 7204933  
Olejnik Ewa     WKS Wawel W40    
Trzmielewski Roman 55   WKS Wawel M60    
Gomula Weronika     WKS Wawel 10R    
Trzmielewska Dorota     WKS Wawel 10R    
Z Z 80   Rus OPEN1    
Z Z 80   Rus OPEN1    
Z Z 80   Rus OPEN1    
Bielecka Marta 8   UKS Siódemka W10N 361818  
Bielecka Aleksandra 0 2163 UKS Siódemka W18 895238  
Bielecka Alicja 98 2102 UKS Siódemka W20 502206  
Bielecki Michał 4 2855 UKS Siódemka M14 418979  
Borzyszkowski Bartłomiej 6   UKS Siódemka M12 2043883  
Borzyszkowski Jacek 74 3307 UKS Siódemka M40 8635800  
Czajka Izabela 82 2891 UKS Siódemka W35 2077799  
Dawidowska Natalia 99 2202 UKS Siódemka W18 9201529  
Deptulska Agnieszka 71 2367 UKS Siódemka W45 9102637  
Deptulski Tomasz 65 2368 UKS Siódemka M50 9102636  
Kałędkiewicz Alicja 10   UKS Siódemka 10R 349931  
Klimczak Oksana 8   UKS Siódemka 10R 418965  
Klimczak Olimpia 7   UKS Siódemka W10N 418982  
Konkol-Klimczak Wioletta 80 1990 UKS Siódemka W21E 502207  
Kreft Oliwia 99 2203 UKS Siódemka W18 1410953  
Kuźba Jakub 0 2165 UKS Siódemka M18 887221  
Kuźba Justyna 94 1349 UKS Siódemka W21S 9101307  
Łysoń  Łucja 7   UKS Siódemka W10N 418984  
Maj-Roksz Maria     UKS Siódemka W21E 895251  
Melzer Szymon 99 2115 UKS Siódemka M18 1391135  
Melzer Arkadiusz     UKS Siódemka M40 349938  
Melzer Anna 5 3295 UKS Siódemka W12 418920  
Melzer Zofia 1 2114 UKS Siódemka W16 2043898  
Modzelewski Mikołaj 5 3840 UKS Siódemka M12 349949  
Moskal Zuzanna 2 2117 UKS Siódemka W16 887227  
Motała Piotr     UKS Siódemka M10N 7777772  
Nowicka-Bielecka Kornelia 74 2729 UKS Siódemka W40 1390881  
Ogdowski Bartłomiej 0 2118 UKS Siódemka M18 1410952  
Pilarczyk-Pupiec Agnieszka     UKS Siódemka OPEN2 222887  
Porzycz Małgorzata 7   UKS Siódemka W10 842652  
Porzycz Agnieszka 84 1626 UKS Siódemka W21S 842655  
Pupiec Mariusz 69   UKS Siódemka M45 418923  
Pupiec Agata 5 3391 UKS Siódemka W12 349942  
Pupiec Marta 1   UKS Siódemka W16 219170  
Rutkowska Magdalena 3 2854 UKS Siódemka W14 9102640  
Stenka Oliwia 7   UKS Siódemka W10N 412578  
Supernat-Melzer Hanna     UKS Siódemka OPEN2 219187  
Szmitka Martyna 7   UKS Siódemka W10N 349937  
Szymerowska Celina     UKS Siódemka 10R    
Szymerowska Milena     UKS Siódemka 10R 412450  
Szymerowska Emilia     UKS Siódemka 10R 418916  
Zamojski Rafał 0 2529 UKS Siódemka M18 886308  
Żurek Grzegorz 0 2112 UKS Siódemka M18 9101841  
Żurek Marta 2 2116 UKS Siódemka W16 9101311  
Życzkowska Natalia 13   UKS Siódemka 10R 349948  
Życzkowski Karol 11   UKS Siódemka 10R 219189  
Życzkowski Jakub 2 2530 UKS Siódemka M16 418957  
Rutkowski Remigiusz     UKS Siódemka OPEN2 9102641  

 Gmina Wejherowo