Baltic Cup 2017 Sprintwt. 2017-08-15 13:04
UKS Siódemka RumiaWejherowo
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10/12 (26)1,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Pawłowski LeonKOS BnO8:47
2Pachnik JędrzejUKS Orientpark.pl9:31
3Wójcik PawełWKS Wawel10:04
4Kotkowiak BartoszKOS BnO11:08
5Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów11:17
6Żesławski JakubWKS Wawel11:28
74Zasowski Kacperindywidualnie11:32
8Dwojak GracjanUKS Orientpark.pl11:49
9Chodlewski AntoniKS Kościelec Chrzanów12:02
10Jurczak MiłoszMKS Paulinum Jelenia Góra13:05
11Tarnowski PrzemekWKS Wawel14:01
12Dolejší JanUKS Orientpark.pl14:20
13Bublik Maciej18:02
14Zychowicz KrystianKS Kościelec Chrzanów18:10
15Kwiatkowski OlafKOS BnO18:28
16Dudziak AndrzejOrienteering Leszno23:59
17Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno24:10
183Motała Piotrindywidualnie25:20
19Królikiewicz JeremiWKS Wawel25:31
20Leitner LeonWKS Wawel29:05
21Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów29:23
22Uryga ArturWKS Wawel41:23
23Jończy MichałMKS Paulinum Jelenia Góra1:01:48
 
Krempiński FranekAzymut Pabianicenkl
Klakla KacperKS Kościelec Chrzanównkl
Bublik PiotrWKS Wawelnkl
 
 
 
M14/16 (22)3,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Baran GrzesiuWKS Wawel13:37
2Sztranek JanAzymut Pabianice13:53
3Kula MateuszKOS BnO13:55
4Pachnik StanisławUKS Orientpark.pl14:01
5Petersburski KrystianKOS BnO14:14
6Szeliga StanisławWKS Wawel14:29
7Grzegorczyk MateuszKOS BnO15:44
8Biernat MichałKOS BnO16:00
9Andrzejczak MaciejAzymut Pabianice16:07
10Lisiak AdamUKS Orientuś Łódź16:13
11Baczulis MiłoszKOS BnO16:27
12Bradac DavidCzechy16:36
13Jończy JakubMKS Paulinum Jelenia Góra17:01
14Zaleski JakubMKS Paulinum Jelenia Góra17:43
15Żesławski MateuszWKS Wawel18:17
16Jurczak SzymonMKS Paulinum Jelenia Góra18:55
17Kotkowiak PiotrKOS BnO19:30
18Wachnicki Michałindywidualnie19:45
19Sobiński AdrianMKS Paulinum Jelenia Góra21:54
20Pudełek BłażejLKS Górzanka21:57
21Staszak TomaszMKS Paulinum Jelenia Góra22:04
22Stachura JanekWKS Wawel23:46
 
 
 
M18/20 (4)3,7 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Kalisiak DawidAzymut Pabianice15:39
2Kijak JakubWKS Wawel15:58
3Bradac JakubCzechy18:57
4Pawłowicz BrunoMKS Paulinum Jelenia Góra25:03
 
 
 
M21 (9)4,5 km24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Podziński RafałUKS Orientuś Łódź15:27
2Rzeńca Krzysztof15:50
3Olejnik MichałWKS Grunwald16:21
4Biederman MarcinWKS Wawel16:24
5Garbacik MichałWKS Wawel17:24
6Put JanuszHKS Azymut19:04
7Jankowski Pawełindywidualnie19:21
8Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław21:49
9Przyworski KamilHKS Azymut21:54
 
 
 
M35/40 (12)3,7 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Tkaczuk TomaszAzymut Pabianice14:24
2Walicki Rafał17 WBZ  Międzyrzecz15:33
3Jończy DanielMKS Paulinum Jelenia Góra16:58
4Mol KrzysztofHKS Azymut17:34
5Golinowski PawełHKS Azymut Mochy17:37
6Fankidejski ArturUKS Włóczykij Osiek17:47
7Pabich TomaszAzymut Pabianice18:54
8Krempiński PiotrAzymut Pabianice19:11
9Topór MarekWKS Wawel20:26
10Paruszewski Marekindywidualnie23:09
111Kaczmarek DamianSkarmat Toruń26:08
 
pkKołakowski Mikołaj20:13
 
 
 
M45/50 (14)3,3 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Pachnik DariuszUKS Orientpark.pl16:39
2Marszałek MarekOK! Sport17:08
3Gorczyca JacekKS Hades18:07
4Niessner PiotrWKS Wawel18:16
5Bradac StanislavCzechy18:35
6Słoński MarekWKS Wawel19:04
7Szajna RobertWKS Wawel20:58
8Żesławski WojciechWKS Wawel21:45
9Lisiak PawełUKS Orientuś Łódź22:10
10Kot Edward18 WBZ  Międzyrzecz27:23
11Wachnicki Janindywidualnie30:59
 
Wrzosek Zbigniewindywidualnienkl
Wójtowicz Piotrnadleśnictwo Strzebielinonkl
Leitner Tomaszindywidualnienkl
 
 
 
M55/60 (5)3,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Miszewski RomualdAzymut Gdynia17:07
2Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów17:30
3Olbrycht Januszindywidualny19:23
4Wróblewski Tadeusz20:17
5Steinke WiesławSkarmat Toruń23:05
 
 
 
M65+ (5)2,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Fransson JörgenEmmaboda Verda OK Sweden20:07
2Bogulak AdamMKS Paulinum Jelenia Góra21:16
3Thiel RolfIHW Alex Berlin23:51
4Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa23:59
 
Bohaczek JanuszUMKS ORKANnkl
 
 
 
W10/12 (31)1,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Kubecová MagdaUKS Orientpark.pl8:07
2Kusztelska NataliaKOS BnO8:48
3Zawada KarolinaUKS Orientpark.pl8:52
4Słońska AntoninaWKS Wawel8:58
5Kula MajaKOS BnO10:26
6Zawada MarcelinaUKS Orientpark.pl10:51
7Olejnik JaśminaWKS Wawel11:02
8Stefaniak IzabelaKOS BnO11:11
9Biskupska JuliaWKS Wawel11:28
10Halewicz JuliaUKS Orientpark.pl12:06
11Kurtycz NataliaWKS Wawel12:12
12Kowalczyk HonorataUKS Orientpark.pl12:41
13Kulka WiktoriaUKS Orientpark.pl13:24
14Szeliga SoniaUKS Orientpark.pl13:30
15Ollinik LizaWKS Wawel14:38
16Zawada ZuzannaWKS Wawel15:13
17Królikiewicz HannaWKS Wawel15:36
18Michno MartaWKS Wawel15:38
19Preis JuliaOrienteering Leszno15:53
20Kantecka Nataliaindywidualnie17:21
21Mazur HannaWKS Wawel17:22
22Krych WeronikaWKS Wawel18:24
23Hałucha MilenaWKS Wawel22:35
24Siek BasiaWKS Wawel23:34
25Welc DominikaKOS BnO24:48
26Podgórska MartaKS Kościelec Chrzanów26:36
27Pabich HannaAzymut Pabianice28:40
28Gilewska AleksandraKOS BnO29:44
29Moszkowicz AniaWKS Wawel33:05
30Moszkowicz JuliaWKS Wawel35:38
31Dżumaga SaraOrienteering Leszno48:53
 
 
 
W14/16 (16)2,7 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Słońska ZofiaWKS Wawel13:38
2Krempińska JuliaAzymut Pabianice14:19
3Bączek MałgosiaWKS Wawel15:49
4Ohlaszeny ZuziaKS Kościelec Chrzanów15:52
5Wójcik NataliaWKS Wawel16:14
6Lamparska MajaKS Kościelec Chrzanów16:17
7Sroka GosiaUKS Patria Młynne16:52
8Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów17:25
9Kowalczyk WiktoriaUKS Orientpark.pl17:47
10Piecek EmiliaUKS Orientpark.pl18:38
11Łabuzek MartaWKS Wawel19:36
12Skorupa MajaLKS Górzanka20:33
13Czachura AnnaUKS Patria Młynne21:54
14Niesnner PolaWKS Wawel21:59
15Bosak NataliaWKS Wawel24:30
16Bąba OliwiaUKS Patria Młynne27:58
 
 
 
W18/20 (8)3,3 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Gorczyca MariaWKS Grunwald15:23
2Garbacik MajaWKS Wawel16:28
3Biederman AdriannaWKS Wawel16:33
4Galla ZofiaWKS Wawel17:06
5Listek MartaWKS Wawel18:25
6Topór MagdalenaWKS Wawel19:01
7Pudełek MichalinaLKS Górzanka19:25
8Świca KatarzynaUKS Orientpark.pl22:35
 
 
 
W21 (11)3,7 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Hornik AleksandraWKS Grunwald15:42
2Stankiewicz Agata16:38
3Borychowska MarlenaMKS Paulinum Jelenia Góra16:42
4Matyba AnnaWKS Grunwald17:35
5Faron PaulinaWKS Wawel18:33
6Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec18:48
7Block AmeliaWKS Wawel18:51
8Bilawa Karolina19 WBZ  Międzyrzecz19:53
9Ciarkowska MagdalenaHKS Azymut Mochy23:14
10Dettlaff AnnaUKS Włóczykij Osiek23:36
 
Chocimko Bożena20 WBZ  Międzyrzecznkl
 
 
 
W35/40 (14)2,7 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Pabich MariaAzymut Pabianice14:42
2Topór MonikaWKS Wawel16:26
3Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel16:36
4Gorczyca MagdalenaKS Hades16:44
5Konc KatarzynaAzymut Pabianice18:12
6Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno18:37
7Dudziak KarolinaOrienteering Leszno19:29
8Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno19:31
9Słońska BogusiaWKS Wawel20:58
10Gniadek Monikaindywidualnie22:40
11Golinowska ElżbietaHKS Azymut22:45
12Buzek GabrysiaWKS Wawel27:01
13Lisiak ElżbietaUKS Orientuś Łódź34:36
 
Preis AnnaOrienteering Lesznonkl
 
 
 
W55/60 (2)2,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1Lewoń EwaUMKS ORKAN22:16
2Wróblewska Bogna24:58
 
 
 
W65+ (3)1,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoKlubCzas
1P?hlstorp MonicaEmmaboda Verda OK Sweden14:44
2Fransson Gun-BrittEmmaboda Verda OK Sweden16:48
3Thiel SusiIHW Alex Berlin29:16