Baltic Cup 2017pon. 2017-08-14 18:51
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki nieoficjalne - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (28/28)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
110Banach Kacper08WKS Grunwald14:48
2174Jończy Michał08MKS Paulinum15:05
3208Klimczak Oksana08UKS Siódemka18:29
499Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum18:35
5507Szymerowska EmiliaUKS Siódemka18:43
6505Szymerowska CelinaUKS Siódemka18:48
7171Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn18:52
8506Szymerowska MilenaUKS Siódemka18:58
997Dudziak AndrzejOrienteering Leszno19:44
10613Wosiński WiktorUKS INVEST-ORIENT19:47
1128Biskupska Małgorzata10WKS Wawel19:50
12193Kaszkiewicz Leon10UKS Azymut 4520:11
13509Świątkowska NataliaMKS Paulinum20:34
14210Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły23:17
15565Wójtowicz Hanna10UNTS23:45
1651Bublik Maciej11WKS Wawel25:16
17426Porada JagodaUKS Reflex Rybnik29:20
18186Kałędkiewicz Alicja10UKS Siódemka29:46
19595Życzkowski Karol11UKS Siódemka29:49
20255Leitner Ania14WKS Wawel30:43
21599Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4530:47
2294Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn31:34
23393Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa42:14
24606Trepczyńska HaniaUKS Orientuś50:55
25608Frąszczak Sara Ameliaindywidualnie51:02
26123Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT51:36
27496Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT52:20
28602Szabla Feliksindywidualnie1:01:50
 
 
 
M10 (20/20)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
164Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów13:21
2528Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 4513:28
3514Tarnowski Przemysław07WKS Wawel15:25
4148Gradek Mateusz07UKS Traper16:20
5408Pękal Mikołaj07UMKS Kwidzyn16:54
6205Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów17:52
7317Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś18:11
8578Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn18:27
9265Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów20:14
10588Zychowicz Krystian07KS Kościelec Chrzanów20:32
11342Murawski Rafał07HKS Azymut Mochy22:07
1295Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn22:49
13454Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn24:21
14194Kaszkiewicz Tymon09UKS Azymut 4525:41
15233Królikiewicz Jeremi09WKS Wawel27:40
16402Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn32:00
17236Kruk Wojciech07UKS Azymut Dębów37:37
18585Zieliński Tomasz07KS Hades41:17
19256Leitner Leon07WKS Wawel46:57
 
521Trepczyński Franciszek09UKS Orientuśnkl
 
 
 
M10N (6/6)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
165Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów16:46
2334Motała PiotrUKS Siódemka17:31
3204Kisłowski Marek08UMKS Kwidzyn18:59
4549Wiśniewski AdamAzymut Pabianice20:03
5167Jankiewicz Radosław08UMKS Kwidzyn20:20
6535Uryga Artur09WKS Wawel38:48
 
 
 
M12 (35/35)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
172Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy16:19
2385Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl17:15
3262Lisiak Adam05UKS Orientuś17:21
4400Pawłowski Leon05KOS BnO17:44
553Bultrowicz Tymoteusz06KS Hades18:20
6421Podworski Kacper05UKS OSiR18:26
7416Placek Tymoteusz05HKS Azymut Mochy18:45
8134Blohin Gleb05Kaliningrad19:13
9561Wójcik Paweł05WKS Wawel19:27
10282Majowski Jan05UKS OSiR19:44
11270Łącki Jakub06UKS OSiR20:45
12146Górniaczyk Michał05HKS Azymut Mochy21:16
13228Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice21:47
14102Dwojak Gracjan06UKS Orientpark.pl22:27
15129Gąsienica-Samek Adam06UNTS22:52
16494Szczęsny Michał05UKS Arkady23:24
1783Dąbrowski Karol05UKS OSiR24:42
18525Tywonek Jan05UKS OSiR25:35
19220Kotkowiak Bartosz06KOS BnO26:32
20500Szlafka Mikołaj05HKS Azymut Mochy31:20
21548Wiśniewski Jakub07UKS Azymut Pabianice31:30
2289Dolejší Jan06UKS Orientpark.pl32:09
23177Jurczak Miłosz06MKS Paulinum33:29
24271Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno34:20
25122Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT34:56
26541Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR36:40
2752Bublik Piotr05WKS Wawel37:45
28589Żesławski Jakub05WKS Wawel39:11
29308Mielcarek Krzysztof05HKS Azymut Mochy40:30
30320Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka42:20
3162Chmielowski Bartosz05UMKS Kwidzyn42:53
32252Kwiatkowski Olaf05KOS BnO43:19
33237Kruk Jakub05UKS Azymut Dębów46:52
 
162Inglot Maciej05UKS Azymut Dębównkl
42Borzyszkowski Bartłomiej06UKS Siódemkankl
 
 
 
M14 (30/30)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1566Wójtowicz Krzysztof04UNTS35:00
2360Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4539:21
3396Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy40:15
4289Marte Igor03UNTS48:29
5475Sobiński Adrian03MKS Paulinum48:36
6386Pachnik Stanisław03UKS Orientpark.pl48:58
7527Udycz Jonasz04UKS Traper51:00
8554Wołek Stanisław04UNTS51:20
9178Jurczak Szymon03MKS Paulinum53:12
10337Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn54:24
10175Jończy Jakub03MKS Paulinum54:24
12448Roman Szymon03UKS Azymut Dębów55:40
13590Żesławski Mateusz04WKS Wawel57:52
1474Curzytek Krystian04UKS Azymut Dębów1:00:48
15576Zaleski Jakub03MKS Paulinum1:01:46
1649Brożyński Oliwier04HKS Azymut Mochy1:04:22
1725Bielecki Michał04UKS Siódemka1:05:03
187Banach Piotr03UMKS ORKAN1:06:43
1973Curzytek Kacper04UKS Azymut Dębów1:06:45
20559Wołowiec Daniel04UKS Azymut Dębów1:11:11
21381Osak Maciej03UKS Traper1:12:55
22113Fiedorowicz Hieronim04UKS Traper1:14:24
23472Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR1:21:44
2481Czyński Miłosz04KOS BnO1:22:16
25546Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn1:25:03
26476Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn1:30:00
27480Stachura Janek03WKS Wawel2:07:49
28221Kotkowiak Piotr04KOS BnO2:16:29
 
504Szymański Przemysław03UKS Trapernkl
482Staszak Tomasz04MKS Paulinumnkl
 
 
 
M16 (24/24)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1410Pierzchała Michał01UNTS41:08
2244Kula Mateusz03KOS BnO43:32
3407Petersburski Krystian01KOS BnO44:01
4498Szeliga Stanisław02WKS Wawel46:28
5502Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice47:36
6378Olszewski Bartłomiej02UNTS50:00
7470Smyk Bartosz02UKS Traper50:37
886Deredos Bruno01UKS Orientuś51:51
926Biernat Michał02KOS BnO56:04
1012Baran Grzegorz01WKS Wawel56:08
111Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice56:27
12465Słoma Kacper02UKS Azymut Dębów57:21
1335Borek Zbigniew02UKS Azymut 4559:54
14303Michalak Kacper01UNTS1:00:54
15151Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy1:03:20
16404Pesta Piotr01UKS Azymut 451:05:48
17216Kondys Jakub02KOS BnO1:07:26
1846Bradac DavidCzechy1:13:48
19437Pudełek BłażejLKS Górzanka1:14:18
20152Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO1:14:25
216Baczulis Miłosz02KOS BnO1:38:27
22537Wachnicki Michał02indywidualnie2:01:58
 
460Sienkiewicz Maksymilian01UKS Azymut 45nkl
596Życzkowski Jakub02UKS Siódemkankl
 
 
 
M18 (13/13)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1417Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice48:03
2203Kijak Jakub00WKS Wawel50:50
3399Pawłowicz Bruno00MKS Paulinum51:38
4185Kalisiak Dawid00UKS Azymut Pabianice53:44
55Velde Augusts02OK Azuolas54:02
6366Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka56:26
7238Kruk Michał99UKS Azymut Dębów57:44
8446Reniecki Franciszek00UMKS Kwidzyn1:01:14
9250Kuźba Jakub00UKS Siódemka1:04:38
10160Huba Karol00UKS Azymut Dębów1:08:20
11135Gładecki Dawid00UKS OSiR1:10:40
1266Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły1:14:03
1345Bradac JakubCzechy1:15:34
 
 
 
M20 (3/3)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1534Urbaniak JerzyUNTS1:00:02
2587Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś1:02:58
3179Jurczyk Maciej98UKS Sparta Czyżowice1:18:25
 
 
 
M21E (15/15)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1422Podziński Rafał91UKS Orientuś51:46
2414Piotrowski Radosław96UKS Azymut 4556:21
3371Olejnik Michał92WKS Grunwald58:22
4101Dutkowski Mikołaj92UKS Arkady59:39
5544Wensław Mateusz87UKS Azymut 451:00:42
6455Rzeńca Krzysztof96UKS Orientuś1:02:10
7184Kalata Michał89MKS Paulinum1:03:42
820Biederman Marcin98WKS Wawel1:05:14
9398Pawlak Bartosz90WKS Grunwald1:07:44
10126Garbacik Michał95WKS Wawel1:12:41
11330Moszkowicz Paweł67WKS Wawel1:14:47
12293Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław1:31:49
 
359Nowak Maciej96MKS Paulinumnkl
391Paszyński Piotr81UKS Orientuśnkl
13Baran Jan97WKS Wawelnkl
 
 
 
M21S (10/10)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1161Temnikov Ilya95Kaliningrad49:28
2443Put Janusz84HKS Azymut Mochy51:40
3224Kożyczkowski Edward85indywidualnie52:05
4436Przyworski Kamil91HKS Azymut Mochy52:48
5461Skocelas Grzegorz90GKS Luzino54:25
6168Jankowski Paweł84indywidualnie58:55
7451Roter Patryk96LKS Górzanka1:19:36
8258Leśnicki Marcin Harper91UKS Azymut Dębów1:36:26
 
169Jaros Mariusz90JW 2399 Świętoszównkl
492Szabla Rafał88indywidualnienkl
 
 
 
M35 (10/10)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1517Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut Pabianice51:48
2139Golinowski PawełHKS Azymut Mochy54:05
3513Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN54:48
4383Pabich Tomasz82UKS Azymut Pabianice56:18
5539Walicki Rafał7817 WBZ Międzyrzecz57:04
6112Fankidejski Artur78UKS Włóczykij Osiek1:03:53
7172Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn1:13:31
871Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT1:22:25
9212Kobierowski Sławomir817 BOW Słupsk1:28:47
10394Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa1:29:45
 
 
 
M40 (19/19)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Nowak Jacek76UKS Azymut 4548:34
211Banach Robert74WKS Grunwald51:58
332Błachut Igor73Team 36054:51
48Banach Krzysztof74UMKS ORKAN1:02:06
5288Marte Michał75KU AZS WAT Warszawa1:05:15
6281Majewski Marek77PUKS Młode Orły1:12:46
7114Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper1:13:34
8188Karachev Aleksandr77Kaliningrad1:13:35
9229Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice1:14:35
10321Mol Krzysztof75HKS Azymut Mochy1:16:46
1143Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka1:21:01
12310Mikhaylov Victor73OK. Odessa Team1:23:24
13403Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:31:31
14458Serocki Wojciech75UMKS Kwidzyn1:34:52
15518Topór Marek73WKS Wawel1:38:38
16343Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy1:49:42
17183Kaczmarek Damian75Skarmat Toruń2:30:44
 
263Lisiak Paweł74UKS Orientuśnkl
100Dutkiewicz Damian77MKS Paulinumnkl
 
 
 
M45 (21/21)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1357Nowak Remigiusz72KS Hades50:19
2444Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN54:33
314Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN55:50
4347Nadera DariuszCX80 Kalisz57:41
5105Dzik Mirosław71LKS Górzanka57:59
6586Zieliński Paweł68KS Hades59:54
7469Słoński Marek69WKS Wawel1:00:46
8570Wrzosek Zbigniew70indywidualnie1:00:48
9387Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl1:02:37
10304Michalak Tomasz69UNTS1:03:35
11327Mossakowski Przemysław60indywidualnie1:03:39
12143Gorczyca Jacek71KS Hades1:04:13
1347Bradac StanislavCzechy1:05:54
14338Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn1:10:08
15405Pesta Adam69UKS Azymut 451:11:34
16180Jurczyk Piotr69UKS Sparta Czyżowice1:20:58
17239Krupiński Andrzej69PUKS Młode Orły1:24:50
18440Pupiec Mariusz69UKS Siódemka1:29:37
19493Szajna Robert72WKS Wawel1:32:19
20368Olas Jacek69UKS Orientuś1:40:35
21445Rekowski Tomasz70UMKS ORKAN1:58:00
 
 
 
M50 (13/13)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1533Urbaniak Krzysztofindywidualnie48:14
2591Żesławski Wojciech67WKS Wawel54:06
3287Marszałek Marek66OK! Sport Warszawa54:38
4318Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś59:59
5555Wołek Andrzej64UNTS1:06:08
6349Niessner Piotr63WKS Wawel1:11:25
7116Forystek Józef66WKS Wawel1:11:57
8219Kot Edward6617 WBZ Międzyrzecz1:12:43
9376Olschowski Peter63OLV Steinberg1:14:43
1085Deptulski Tomasz65UKS Siódemka1:23:10
11323Moniak Andrzej65LKS Górzanka1:30:00
12503Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN1:44:10
13125Gapiński Włodzimierz64UKS Orientuś1:46:41
 
 
 
M55 (11/11)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1110Eugenijus Miksys58OK Azuolas40:58
2225Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN44:00
3103Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel47:17
4241Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów51:41
5277Machowski Władysław59UKS OSiR53:02
6427Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4555:07
7231Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa56:08
83Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 451:02:10
9569Wróblewski Tadeusz58OK! Sport Warszawa1:03:40
10259Lewandowski Krzysztof58UKS Orientuś1:26:48
11488Steinke Wiesław59Skarmat Toruń1:41:38
 
 
 
M60 (10/10)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
139Boris Krylov57Kaliningrad44:14
2335Movko Sergei55UKS Azymut 4556:02
3477Solovev Mikhail56Pioner SK57:54
4316Miszewski Romuald54UKS Azymut 451:01:52
5315Miroshnichenko Viktor57Pioner SK1:04:54
6295Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn1:04:57
7392Paszyński Józef53UKS Orientuś1:11:41
8369Olbrycht Janusz55indywidualnie1:12:04
9121Gackowski Bogdan53indywidualnie1:36:27
 
512Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzewnkl
 
 
 
M65 (9/9)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
134Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN38:16
2309Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN39:52
3274Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN45:12
433Bogulak Adam48MKS Paulinum52:36
5268Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT Warszawa54:46
6189Karachev Sergey48Kaliningrad56:52
7560Woźniak Henryk48UMKS ORKAN1:02:25
8553Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN1:03:46
9348Našinec Jiří45UKS Orientpark.pl1:28:21
 
 
 
M70 (11/11)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1540Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły30:51
2211Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły39:44
3235Królikowski Władysław47KS BnO Modrzew40:10
4558Wołochowicz Władysław47KOS BnO43:17
5419Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzew43:25
6447Roland Nilsson45SOK Viljan44:19
7388Pahlstorp Jan46Emmaboda Verda OK.49:42
837Borger Ake70Ankarsrums OK.53:00
9118Fransson Jörgen47Emmaboda Verda OK.53:16
10515Thiel RolfIHW Alex Berlin55:31
 
423Pokora Edward44UMKS Kwidzynnkl
 
 
 
M75 (2/2)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1261Linnersjö Björn42OK Orion36:09
278Czabański Edward39UKS Azymut 451:08:41
 
 
 
M85 (1/1)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1571Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa1:15:03
 
 
 
OPEN1 (14/14)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1163Interewicz Dorotaindywidualnie47:46
2434Presińska Magdalena86UKS Azymut Pabianice52:55
3272Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno54:20
4432Preis AnnaOrienteering Leszno54:33
5574Wąs Sławomirindywidualnie58:08
6610Chabiera TomaszUNTS1:07:30
7346Nadera AgataCX80 Kalisz1:08:08
8573Szelbracikowski DamianUKS INVEST-ORIENT1:45:44
954Buzek Gabrysia79WKS Wawel1:52:09
10612Basiukajć KamilaUKS INVEST-ORIENT1:55:14
11572Uryga Sławomirindywidualnie2:00:09
12547Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice2:07:26
 
510Dutkiewicz AgnieszkaMKS Paulinumnkl
48Bradacova MarieCzechynkl
 
 
 
OPEN2 (12/12)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
150Brzeski MarcinUKS Siódemka1:02:39
2379Opanowicz KrzysztofUKS Siódemka1:06:58
3286Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT1:07:24
4522Trepczyński Jarosław83UKS Orientuś1:12:55
5165Jackowiak Jacek7117 WBZ Międzyrzecz1:14:11
6611Kąkol MichałUKS INVEST-ORIENT1:15:26
768Ciarkowska Magdalena87HKS Azymut Mochy1:24:47
898Dudziak KarolinaOrienteering Leszno1:35:46
9140Uryga Sławekindywidualnie2:44:12
10200Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn2:48:07
 
538Wachnicki Jan68indywidualnienkl
173Jędras Patrycja81UMKS Kwidzynnkl
 
 
 
W10 (25/25)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1300Mianowska Antonina07UNTS11:43
258Chabiera Filomena07UNTS14:17
3245Kula Maja07KOS BnO14:52
4269Łącka Julia07UKS OSiR15:31
5291Matyja Weronika07KOS BnO16:09
6420Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów16:46
7375Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel17:12
836Borek Alicja07UKS Traper17:45
9207Klecha Weronika07HKS Azymut Mochy17:47
10372Olejnik Jaśmina08WKS Wawel18:12
11486Stefaniak Izabela07KOS BnO18:24
12579Zawada Marcelina07UKS Orientpark.pl19:15
13155Halewicz Julia07UKS Orientpark.pl19:22
1429Biskupska Julia08WKS Wawel19:50
15429Porzycz Małgorzata07UKS Siódemka20:08
16356Nowak Zosia08KS Hades22:07
17552Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper22:12
18332Moszkowicz Julia08WKS Wawel24:24
19240Krych Weronika07WKS Wawel25:21
20550Witońska Weronika07UMKS Kwidzyn27:14
21497Szeliga Sonia07UKS Orientpark.pl28:17
22156Hałucha Milena07WKS Wawel28:21
23109Dżumaga SaraOrienteering Leszno36:19
 
313Miłaszewicz Magdalena07UKS Trapernkl
294Mazur Hanna07WKS Wawelnkl
 
 
 
W10N (15/15)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
122Bielecka Marta08UKS Siódemka19:07
2117Franc Antonina08HKS Azymut Mochy19:57
369Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT19:59
4209Klimczak Olimpia07UKS Siódemka20:10
5382Pabich HannaUKS Azymut Pabianice20:15
6284Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT20:21
7218Kostek Kinga08UMKS Kwidzyn22:11
8489Stenka Oliwia07UKS Siódemka23:31
915Bauta Zofia08HKS Azymut Mochy24:52
10501Szmitka Martyna07UKS Siódemka25:20
11543Welc Dominika09KOS BnO31:21
12247Kurasińska Lena08HKS Azymut Mochy33:13
13449Romanowska Alicja09KOS BnO33:50
14133Gilewska Aleksandra09KOS BnO47:18
1596Duda Kornelia08UKS Traper50:20
 
 
 
W12 (43/43)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1243Kubecová Magda06UKS Orientpark.pl20:32
2350Niessner Pola07WKS Wawel20:39
3199Kędzior Alicja05UMKS Kwidzyn21:29
4339Muller Iga05UMKS Kwidzyn21:35
5495Szczurko Paulina05UKS Traper22:39
6529Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4522:53
7249Kusztelska Natalia05KOS BnO23:36
840Borkowska Lena06UKS OSiR24:10
9362Nowak Anna06UKS Azymut 4524:27
10580Zawada Karolina05UKS Orientpark.pl24:34
11253Lamparska Maja05WKS Wawel25:46
12108Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR26:15
13234Królikiewicz Hanna05WKS Wawel26:26
1493Dreier Anna05HKS Azymut Mochy26:53
15466Słońska Antonina07WKS Wawel27:00
16222Kowalczyk Honorata06UKS Orientpark.pl27:07
17190Karkut Estera05HKS Azymut Mochy28:37
18131Gielec Julia05UKS Orientuś29:03
19581Zawada Zuzanna06WKS Wawel29:05
2018Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT30:10
21154Hajduk Maria06HKS Azymut Mochy31:23
22459Siek Barbara06WKS Wawel31:37
22307Michno Marta05WKS Wawel31:37
24201Kiełb Patrycja05UKS Azymut Dębów32:17
25344Murek Emilia06HKS Azymut Mochy32:22
26305Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy33:06
27192Kasała Eryka05UKS Arkady33:16
28298Melzer Anna05UKS Siódemka33:32
2970Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT33:53
30487Stefańska Agnieszka05UKS Arkady34:55
31285Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT35:43
32473Sobiepanek Barbara06UKS OSiR36:09
33248Kurtycz Natalia05WKS Wawel36:46
3461Chmielarz Sandra05UKS Arkady36:53
35246Kulka Wiktoria06UKS Orientpark.pl37:00
36170Jąder Sandra06HKS Azymut Mochy38:26
37433Preis JuliaOrienteering Leszno38:40
38441Pupiec Agata05UKS Siódemka38:44
39333Moszkowicz Anna05WKS Wawel39:12
40319Młynkowa Karolina06HKS Azymut Mochy48:27
41411Piestrak Karolina06UKS Azymut Dębów54:51
42412Pieśniak Patrycja06HKS Azymut Mochy54:54
 
196Kaźmierczak Amelia06UKS Arkadynkl
 
 
 
W14 (25/25)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1584Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły41:51
2353Nitsch Aleksandra03UNTS50:02
3532Urban Aneta04UKS Traper50:09
4583Zelek Klaudia03UKS Patria52:52
5435Przeszłowska Hanna03UKS Traper55:41
6115Fijałkowska Klaudia04UKS OSiR59:50
7358Nowak Maria03KS Hades1:02:42
8130Gąsienica-Samek Anna03UNTS1:02:48
9401Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn1:03:03
10223Kowalczyk Wiktoria04UKS Orientpark.pl1:05:04
11141Gonda Julia04HKS Azymut Mochy1:11:12
12380Orzechowska Aleksandra03UKS Azymut Dębów1:11:33
13464Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy1:12:06
1479Czachura Anna04UKS Patria1:17:57
15202Kiełb Wiktoria04UKS Azymut Dębów1:23:12
16474Sobiepanek Zuzanna04UKS OSiR1:24:14
17345Nadera KatarzynaCX80 Kalisz1:27:21
18406Pesta Anna03UKS Azymut 451:29:55
19266Łabuzek Marta03WKS Wawel1:30:11
2044Bosak Natalia04WKS Wawel1:36:25
21187Kapska Nina04HKS Azymut Mochy1:52:14
22463Skorupa Maja04LKS Górzanka2:02:14
 
409Piecek Emilia03UKS Orientpark.plnkl
452Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkankl
609Oliwia BąbaUKS Patriankl
 
 
 
W16 (28/28)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1227Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice49:09
2301Mianowska Julia01UNTS50:17
331Block Amelia02UKS Orientuś51:00
4132Gielec Zuzanna02UKS Orientuś51:49
5257Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów53:12
6519Topór Magdalena01WKS Wawel54:17
7467Słońska Zofia02WKS Wawel56:17
8479Sroka Małgorzata02UKS Patria57:50
9149Gradek Zuzanna03UKS Traper59:55
10104Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów1:00:29
1116Bączek Małgorzata98WKS Wawel1:01:09
12415Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy1:02:36
1359Chabiera Lena03UNTS1:04:23
14563Wójcik Natalia02WKS Wawel1:05:04
15299Melzer Zofia01UKS Siódemka1:05:05
16367Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów1:05:10
17198Kędzierska Nadia02HKS Azymut Mochy1:06:02
18326Moskal Zuzanna02UKS Siódemka1:07:12
19439Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn1:14:36
20351Niezgódka Dominika01UKS Arkady1:17:42
21575Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy1:20:11
22137Gniewkowska Julia02UKS Włóczykij Osiek1:29:20
23484Staszak Alicja01UNTS1:41:30
24128Gąsienica Samek Zofia01UNTS1:43:43
 
593Żurek Marta02UKS Siódemkankl
526Tywonek Julia01UKS OSiRnkl
21Biegun Katarzyna02WKS Wawelnkl
442Pupiec Marta01UKS Siódemkankl
 
 
 
W18 (11/11)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4552:07
219Biederman Adrianna00WKS Wawel1:03:22
3127Garbacik Maja00WKS Wawel1:07:52
4264Listek Marta99WKS Wawel1:10:57
523Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka1:13:08
6450Rosochacka Karolina00UKS OSiR1:25:41
7438Pudełek MichalinaLKS Górzanka1:29:00
867Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper1:30:27
9511Świca Katarzyna00UKS Orientpark.pl1:33:00
10279Maciejewska Katarzyna99UKS Traper1:59:52
 
226Kreft Oliwia99UKS Siódemkankl
 
 
 
W20 (8/8)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1145Gorczyca Maria97WKS Grunwald54:29
291Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły1:00:47
3124Galla Zofia98WKS Wawel1:14:16
4340Murawska Marta98HKS Azymut Mochy1:17:34
52Andrzejewska Agnieszka97UKS Azymut 451:25:48
6352Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:28:58
7424Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik1:35:04
8106Dzik Justyna97LKS Górzanka1:37:59
 
 
 
W21E (10/10)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1158Hornik Aleksandra96WKS Grunwald49:30
241Borychowska Marlena88MKS Paulinum57:24
3481Stankiewicz Agata94UKS Orientuś58:42
4325Morawska Maja96UKS Azymut 4559:45
576Cygler Paulina91WKS Wawel1:00:51
6384Pabich Maria82UKS Azymut Pabianice1:03:55
717Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel1:07:08
8290Matyba Anna96WKS Grunwald1:11:24
9153Gwóźdź Ewa90UKS Orientuś1:13:39
10197Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś1:21:38
 
 
 
W21S (9/9)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1111Ewiak Natalia92UKS Orientuś34:54
2430Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka38:12
3251Kuźba Justyna94UKS Siódemka44:02
4395Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa47:13
5166Jakubczyk Paulina93HKS Azymut Mochy55:49
627Bilawa Karolina9417 WBZ Międzyrzecz1:02:10
788Dettlaff Anna89UKS Włóczykij Osiek1:04:34
863Chocimko Bożena8717 WBZ Międzyrzecz1:11:31
9276Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR2:02:46
 
 
 
W35 (11/11)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1536Velde Reda79OK Azuolas41:10
2191Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel49:41
380Czajka Izabela82UKS Siódemka52:01
4582Zbroja Nowak Justyna80KS Hades52:07
5508Śliwczyńska Ilona78indywidualnie54:29
6530Ukleja Ewa80UKS Azymut 451:06:27
7182Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno1:09:16
8138Golinowska Elżbieta80HKS Azymut Mochy1:11:55
9136Gniadek Monika817 BOW Słupsk1:12:24
10195Kaszkiewicz Kamila80UKS Azymut 451:26:58
 
147Grabowska Joanna79WKS Wawelnkl
 
 
 
W40 (9/9)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1363Nowak Beata73UKS Azymut 4540:20
2397Paterek Honorata74HKS Azymut Mochy46:32
3364Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka58:40
4468Słońska Bogusława76WKS Wawel1:04:29
5215Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice1:12:50
69Banach Janina76UMKS ORKAN1:13:30
7150Gradek Beata75UKS Traper1:25:18
8373Olejnik EwaWKS Wawel1:37:16
 
354Nitsch Joanna73UNTSnkl
 
 
 
W45 (5/5)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1355Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy42:48
2520Topór Monika70WKS Wawel45:44
384Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka1:02:54
4144Gorczyca Magdalena71KS Hades1:12:36
5341Murawska Ewa72HKS Azymut Mochy1:24:52
 
 
 
W50 (5/5)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1159Hornik Alicja63WKS Grunwald49:19
255Liljebjörn Caroline66Nybro OK.54:42
3557Wołek Małgorzata66UNTS1:07:22
4377Olschowski Beata63OLV Steinberg1:15:57
5374Temnikova Olga65Kaliningrad1:29:15
 
 
 
W55 (7/7)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Movko Marina60UKS Azymut 4542:33
2230Kristina Johansson61Kalmar OK.46:02
3314Miroshnichenko Elena59Pioner SK52:29
4232Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa1:04:30
5568Wróblewska Bogna58OK! Sport Warszawa1:09:43
6428Porzycz Agata60UKS Azymut 451:13:58
7242Krzysztofiak Grażyna58UMKS Kwidzyn2:06:43
 
 
 
W60 (6/6)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
130Biziuk Halina57UMKS ORKAN46:37
2254Lazareva Natalia55UKS Azymut 4551:04
3260Lewoń Ewa55UMKS ORKAN56:21
4273Łuńska Regina56UMKS ORKAN1:08:29
5598Smirnova NataliaPioner SK1:33:58
6370Olbrycht Anna56indywidualnie1:36:21
 
 
 
W65 (5/5)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1389Pahlstorp Monica47Emmaboda Verda OK.42:48
2119Fransson Gun-Britt48Emmaboda Verda OK.43:20
34Linnersjö Ann-Helen51OK Orion44:41
477Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4549:05
5457Semuchina Galina51Kaliningrad1:30:35
 
 
 
W70 (1/1)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1516Thiel SusiIHW Alex Berlin1:00:13
 
 
 
W75 (1/1)Status: 18:51
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1531Ulla Nilsson42SOK Viljan59:56