Baltic Cup 2017niedz. 2017-08-13 14:56
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (34/34)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
110Banach Kacper08WKS Grunwald11:52
2174Jończy Michał08MKS Paulinum13:04
3505Szymerowska CelinaUKS Siódemka13:13
4507Szymerowska EmiliaUKS Siódemka13:16
597Dudziak AndrzejOrienteering Leszno14:39
6595Życzkowski Karol11UKS Siódemka14:57
799Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum15:01
8509Świątkowska NataliaMKS Paulinum15:29
9565Wójtowicz Hanna10UNTS16:56
10506Szymerowska MilenaUKS Siódemka17:28
11123Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT18:11
12171Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn18:22
13210Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły19:22
14193Kaszkiewicz Leon10UKS Azymut 4521:09
1594Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn23:26
16599Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4525:10
17594Życzkowska Natalia13UKS Siódemka25:36
18426Porada JagodaUKS Reflex Rybnik25:41
19329Moszkowicz Michał12WKS Wawel25:51
20328Moszkowicz Ola12WKS Wawel26:14
2157Cerrone Helena14indywwidualnie26:51
2256Cerrone Emma15indywwidualnie27:14
2328Biskupska Małgorzata10WKS Wawel28:47
24208Klimczak Oksana08UKS Siódemka28:52
25255Leitner Ania14WKS Wawel30:33
26Biskupska MariaWKS Wawel30:35
27606Trepczyńska HaniaUKS Orientuś30:43
28608Frąszczak Sara Ameliaindywidualnie31:13
29393Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa33:32
3051Bublik Maciej11WKS Wawel34:07
31186Kałędkiewicz Alicja10UKS Siódemka36:35
32602Szabla Felixindywidualnie44:21
33496Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT1:03:06
34140Uryga Adamindywidualnie1:03:07
 
 
 
M10 (20/20)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
164Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów16:42
2148Gradek Mateusz07UKS Traper18:58
2402Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn18:58
4528Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 4519:20
5265Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów19:31
6578Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn20:07
7408Pękal Mikołaj07UMKS Kwidzyn20:29
8317Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś20:32
9514Tarnowski Przemysław07WKS Wawel21:33
10205Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów21:52
11256Leitner Leon07WKS Wawel21:55
12454Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn22:00
13585Zieliński Tomasz07KS Hades23:19
14588Zychowicz Krystian07KS Kościelec Chrzanów23:35
15521Trepczyński Franciszek09UKS Orientuś24:37
1695Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn25:38
17194Kaszkiewicz Tymon09UKS Azymut 4526:08
18233Królikiewicz Jeremi09WKS Wawel30:14
19342Murawski Rafał07HKS Azymut Mochy31:11
19236Kruk Wojciech07UKS Azymut Dębów31:11
 
 
 
M10N (6/6)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1167Jankiewicz Radosław08UMKS Kwidzyn13:57
265Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów17:18
3334Motała PiotrUKS Siódemka17:36
4549Wiśniewski AdamAzymut Pabianice19:19
5535Uryga Artur09WKS Wawel21:42
6204Kisłowski Marek08UMKS Kwidzyn22:22
 
 
 
M12 (34/34)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1134Blohin Gleb05Kaliningrad20:23
2561Wójcik Paweł05WKS Wawel20:50
3262Lisiak Adam05UKS Orientuś21:40
472Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy21:45
5282Majowski Jan05UKS OSiR23:51
6270Łącki Jakub06UKS OSiR24:19
7385Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl25:01
8129Gąsienica-Samek Adam06UNTS26:49
9421Podworski Kacper05UKS OSiR26:57
1053Bultrowicz Tymoteusz06KS Hades29:24
11228Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice29:35
1289Dolejší Jan06UKS Orientpark.pl30:12
13220Kotkowiak Bartosz06KOS BnO32:33
14308Mielcarek Krzysztof05HKS Azymut Mochy33:39
15494Szczęsny Michał05UKS Arkady34:02
16146Górniaczyk Michał05HKS Azymut Mochy34:05
17541Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR34:56
1883Dąbrowski Karol05UKS OSiR35:21
19525Tywonek Jan05UKS OSiR35:32
20416Placek Tymoteusz05HKS Azymut Mochy35:57
21589Żesławski Jakub05WKS Wawel37:26
22122Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT38:02
23548Wiśniewski Jakub07UKS Azymut Pabianice42:51
24400Pawłowski Leon05KOS BnO45:16
25500Szlafka Mikołaj05HKS Azymut Mochy46:09
26102Dwojak Gracjan06UKS Orientpark.pl47:56
27162Inglot Maciej05UKS Azymut Dębów50:04
28271Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno52:56
2952Bublik Piotr05WKS Wawel59:31
30237Kruk Jakub05UKS Azymut Dębów1:01:51
31320Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka1:03:49
3262Chmielowski Bartosz05UMKS Kwidzyn1:05:13
 
252Kwiatkowski Olaf05KOS BnOnkl
177Jurczak Miłosz06MKS Paulinumnkl
 
 
 
M14 (29/29)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1289Marte Igor03UNTS35:32
2386Pachnik Stanisław03UKS Orientpark.pl38:02
3476Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn38:34
4360Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4542:21
5337Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn43:02
6566Wójtowicz Krzysztof04UNTS44:03
7448Roman Szymon03UKS Azymut Dębów47:59
8546Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn49:49
9482Staszak Tomasz04MKS Paulinum52:02
10175Jończy Jakub03MKS Paulinum52:24
11554Wołek Stanisław04UNTS52:33
1274Curzytek Krystian04UKS Azymut Dębów55:28
1325Bielecki Michał04UKS Siódemka56:45
14576Zaleski Jakub03MKS Paulinum58:29
15590Żesławski Mateusz04WKS Wawel59:18
16221Kotkowiak Piotr04KOS BnO1:00:48
17559Wołowiec Daniel04UKS Azymut Dębów1:01:36
1881Czyński Miłosz04KOS BnO1:02:07
19475Sobiński Adrian03MKS Paulinum1:05:46
2073Curzytek Kacper04UKS Azymut Dębów1:08:40
21527Udycz Jonasz04UKS Traper1:10:49
2249Brożyński Oliwier04HKS Azymut Mochy1:16:33
23472Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR1:18:47
247Banach Piotr03UMKS ORKAN1:19:49
25178Jurczak Szymon03MKS Paulinum1:28:49
26381Osak Maciej03UKS Traper1:47:46
27480Stachura Janek03WKS Wawel2:35:09
 
504Szymański Przemysław03UKS Trapernkl
113Fiedorowicz Hieronim04UKS Trapernkl
 
 
 
M16 (24/24)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1410Pierzchała Michał01UNTS46:56
286Deredos Bruno01UKS Orientuś51:03
312Baran Grzegorz01WKS Wawel51:39
4244Kula Mateusz03KOS BnO52:06
5407Petersburski Krystian01KOS BnO53:08
6151Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy54:26
726Biernat Michał02KOS BnO56:53
8470Smyk Bartosz02UKS Traper58:45
9303Michalak Kacper01UNTS59:11
10404Pesta Piotr01UKS Azymut 451:01:15
1146Bradac DavidCzechy1:02:10
12216Kondys Jakub02KOS BnO1:05:31
13502Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice1:06:38
141Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice1:09:27
15152Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO1:09:32
1635Borek Zbigniew02UKS Azymut 451:12:40
17465Słoma Kacper02UKS Azymut Dębów1:18:43
18498Szeliga Stanisław02WKS Wawel1:19:44
19437Pudełek BłażejLKS Górzanka1:24:58
20596Życzkowski Jakub02UKS Siódemka1:30:18
21378Olszewski Bartłomiej02UNTS1:36:15
22537Wachnicki Michał02indywidualnie2:05:09
 
460Sienkiewicz Maksymilian01UKS Azymut 45nkl
6Baczulis Miłosz02KOS BnOnkl
 
 
 
M18 (14/14)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Kijak Jakub00WKS Wawel57:43
2238Kruk Michał99UKS Azymut Dębów59:38
35Velde Augusts02OK Azuolas1:00:37
4417Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice1:01:16
5160Huba Karol00UKS Azymut Dębów1:02:26
6185Kalisiak Dawid00UKS Azymut Pabianice1:04:23
7577Zamojski Rafał00UKS Siódemka1:12:56
845Bradac JakubCzechy1:15:59
966Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły1:16:27
10250Kuźba Jakub00UKS Siódemka1:19:44
11446Reniecki Franciszek00UMKS Kwidzyn1:30:08
12366Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka1:30:24
13135Gładecki Dawid00UKS OSiR1:31:29
 
399Pawłowicz Bruno00MKS Paulinumnkl
 
 
 
M20 (3/3)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1534Urbaniak JerzyUNTS55:11
2587Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś1:00:27
3179Jurczyk Maciej98UKS Sparta Czyżowice1:11:59
 
 
 
M21E (18/18)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1422Podziński Rafał91UKS Orientuś1:16:12
2371Olejnik Michał92WKS Grunwald1:18:45
3455Rzeńca Krzysztof96UKS Orientuś1:20:13
4544Wensław Mateusz87UKS Azymut 451:22:22
5414Piotrowski Radosław96UKS Azymut 451:23:12
6101Dutkowski Mikołaj92UKS Arkady1:24:18
7184Kalata Michał89MKS Paulinum1:28:24
8107Dzioba Mateusz95MKS Paulinum1:30:01
920Biederman Marcin98WKS Wawel1:30:51
1013Baran Jan97WKS Wawel1:42:20
11126Garbacik Michał95WKS Wawel1:43:04
12330Moszkowicz Paweł67WKS Wawel1:46:36
13359Nowak Maciej96MKS Paulinum1:47:52
14157Hewelt Maciej90UKS Azymut 451:53:15
1575Cygler Sławomir90UNTS1:58:10
16293Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław2:09:55
 
391Paszyński Piotr81UKS Orientuśnkl
398Pawlak Bartosz90WKS Grunwaldnkl
 
 
 
M21S (10/10)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1161Temnikov Ilya95Kaliningrad59:18
2436Przyworski Kamil91HKS Azymut Mochy1:04:01
3461Skocelas Grzegorz90GKS Luzino1:06:18
4443Put Janusz84HKS Azymut Mochy1:09:25
5168Jankowski Paweł84indywidualnie1:11:03
6224Kożyczkowski Edward85indywidualnie1:11:57
7169Jaros Mariusz90JW 2399 Świętoszów1:35:11
8492Szabla Rafał88indywidualnie1:42:02
9258Leśnicki Marcin Harper91UKS Azymut Dębów1:42:59
10451Roter Patryk96LKS Górzanka1:51:30
 
 
 
M35 (10/10)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1139Golinowski PawełHKS Azymut Mochy1:02:19
2517Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut Pabianice1:05:13
3513Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN1:06:50
4539Walicki Rafał7817 WBZ Międzyrzecz1:09:14
5112Fankidejski Artur78UKS Włóczykij Osiek1:15:10
6383Pabich Tomasz82UKS Azymut Pabianice1:17:56
7172Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn1:18:15
8212Kobierowski Sławomir817 BOW Słupsk1:33:01
9164Ivanov Sergey80Kaliningrad1:41:52
1071Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT1:42:42
 
 
 
M40 (21/21)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Nowak Jacek76UKS Azymut 4556:38
211Banach Robert74WKS Grunwald1:02:49
3288Marte Michał75KU AZS WAT Warszawa1:05:57
48Banach Krzysztof74UMKS ORKAN1:10:08
5281Majewski Marek77PUKS Młode Orły1:13:00
632Błachut Igor73Team 3601:16:02
7302Mianowski Rafał73UNTS1:18:23
8188Karachev Aleksandr77Kaliningrad1:18:44
9114Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper1:20:28
10321Mol Krzysztof75HKS Azymut Mochy1:22:21
11100Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum1:23:40
12458Serocki Wojciech75UMKS Kwidzyn1:24:24
13310Mikhaylov Victor73OK. Odessa Team1:24:28
14229Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice1:26:53
15343Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy1:33:21
16518Topór Marek73WKS Wawel1:38:54
17390Paruszewski Marekindywidualnie1:39:09
18263Lisiak Paweł74UKS Orientuś1:48:07
19183Kaczmarek Damian75Skarmat Toruń1:49:50
20403Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn1:51:02
 
562Wójcik Grzegorz74WKS Wawelnkl
 
 
 
M45 (22/22)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1357Nowak Remigiusz72KS Hades58:16
214Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN58:56
3105Dzik Mirosław71LKS Górzanka1:03:39
4327Mossakowski Przemysław60indywidualnie1:08:04
5387Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl1:08:19
6444Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN1:08:46
7347Nadera DariuszCX80 Kalisz1:10:06
8143Gorczyca Jacek71KS Hades1:12:16
9586Zieliński Paweł68KS Hades1:12:40
10239Krupiński Andrzej69PUKS Młode Orły1:16:01
11570Wrzosek Zbigniew70indywidualnie1:16:19
1247Bradac StanislavCzechy1:16:22
13483Staszak Artur70UNTS1:19:09
14445Rekowski Tomasz70UMKS ORKAN1:20:32
15469Słoński Marek69WKS Wawel1:21:16
16338Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn1:28:28
17304Michalak Tomasz69UNTS1:29:22
18368Olas Jacek69UKS Orientuś1:40:53
19180Jurczyk Piotr69UKS Sparta Czyżowice1:42:47
20440Pupiec Mariusz69UKS Siódemka1:56:23
21493Szajna Robert72WKS Wawel1:57:29
 
405Pesta Adam69UKS Azymut 45nkl
 
 
 
M50 (13/13)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1318Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś59:33
2287Marszałek Marek66OK! Sport Warszawa1:02:25
3533Urbaniak Krzysztofindywidualnie1:06:48
4349Niessner Piotr63WKS Wawel1:11:30
5219Kot Edward6617 WBZ Międzyrzecz1:17:37
6555Wołek Andrzej64UNTS1:20:04
7323Moniak Andrzej65LKS Górzanka1:24:45
885Deptulski Tomasz65UKS Siódemka1:32:00
9376Olschowski Peter63OLV Steinberg1:32:36
10503Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN1:37:59
11125Gapiński Włodzimierz64UKS Orientuś1:59:20
 
591Żesławski Wojciech67WKS Wawelnkl
116Forystek Józef66WKS Wawelnkl
 
 
 
M55 (11/11)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1110Eugenijus Miksys58OK Azuolas43:39
2103Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel48:38
3241Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów54:00
4569Wróblewski Tadeusz58OK! Sport Warszawa54:03
5225Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN58:51
6427Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4559:51
73Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 451:03:01
8277Machowski Władysław59UKS OSiR1:08:04
9231Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa1:17:20
10488Steinke Wiesław59Skarmat Toruń1:51:41
11259Lewandowski Krzysztof58UKS Orientuś2:05:44
 
 
 
M60 (10/10)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
139Boris Krylov57Kaliningrad40:03
2316Miszewski Romuald54UKS Azymut 4549:07
3477Solovev Mikhail56Pioner SK52:20
4121Gackowski Bogdan53indywidualnie59:11
5315Miroshnichenko Viktor57Pioner SK1:02:56
6512Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzew1:03:49
7392Paszyński Józef53UKS Orientuś1:04:43
8295Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn1:08:56
9369Olbrycht Janusz55indywidualnie1:19:29
10335Movko Sergei55UKS Azymut 451:28:28
 
 
 
M65 (11/11)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1309Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN41:35
234Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN41:52
3274Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN43:25
460Chernykh Vladimir52Kaliningrad45:54
5268Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT Warszawa51:02
6560Woźniak Henryk48UMKS ORKAN54:23
733Bogulak Adam48MKS Paulinum56:19
8189Karachev Sergey48Kaliningrad59:55
9553Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN1:00:02
10348Našinec Jiří45UKS Orientpark.pl1:51:32
 
499Szepelak Jan50UMKS ORKANnkl
 
 
 
M70 (10/10)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1118Fransson Jörgen47Emmaboda Verda OK.39:20
2447Roland Nilsson45SOK Viljan40:00
3419Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzew40:40
4235Królikowski Władysław47KS BnO Modrzew43:49
5558Wołochowicz Władysław47KOS BnO46:55
6540Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły49:37
7515Thiel RolfIHW Alex Berlin53:23
8211Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły53:52
9423Pokora Edward44UMKS Kwidzyn54:27
10388Pahlstorp Jan46Emmaboda Verda OK.56:09
 
 
 
M75 (2/2)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1261Linnersjö Björn42OK Orion33:21
278Czabański Edward39UKS Azymut 4555:50
 
 
 
M85 (1/1)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1571Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa1:55:28
 
 
 
OPEN1 (12/12)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1434Presińska Magdalena86UKS Azymut Pabianice25:18
2574Wąs Sławomirindywidualnie28:59
3510Dutkiewicz AgnieszkaMKS Paulinum35:27
4432Preis AnnaOrienteering Leszno38:14
5272Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno38:16
6346Nadera AgataCX80 Kalisz39:09
7572Uryga Sławomirindywidualnie43:38
848Bradacova MarieCzechy44:26
954Buzek Gabrysia79WKS Wawel51:01
10547Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice51:33
11573Szelbracikowski DamianUKS INVEST-ORIENT1:05:15
12605Gniewkowska IwonaUKS Siódemka1:20:58
 
 
 
OPEN2 (13/13)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1165Jackowiak Jacek7117 WBZ Międzyrzecz36:15
2379Opanowicz KrzysztofUKS Siódemka40:02
350Brzeski MarcinUKS Siódemka40:10
4607Graczyk Adrianindywidualnie40:14
598Dudziak KarolinaOrienteering Leszno54:50
6286Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT55:53
768Ciarkowska Magdalena87HKS Azymut Mochy56:40
8522Trepczyński Jarosław83UKS Orientuś58:23
9200Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:16:17
10173Jędras Patrycja81UMKS Kwidzyn1:32:04
11538Wachnicki Jan68indywidualnie2:23:49
 
491Supernat-Melzer HannaUKS Siódemkankl
418Płóciennik KrzysztofUKS Azynut Pabianicenkl
 
 
 
W10 (25/25)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1300Mianowska Antonina07UNTS14:44
229Biskupska Julia08WKS Wawel18:34
3579Zawada Marcelina07UKS Orientpark.pl19:14
436Borek Alicja07UKS Traper19:27
5245Kula Maja07KOS BnO19:52
6155Halewicz Julia07UKS Orientpark.pl20:05
7291Matyja Weronika07KOS BnO20:57
858Chabiera Filomena07UNTS21:32
9372Olejnik Jaśmina08WKS Wawel21:41
10269Łącka Julia07UKS OSiR21:42
11207Klecha Weronika07HKS Azymut Mochy22:39
12375Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel24:45
13497Szeliga Sonia07UKS Orientpark.pl24:49
14313Miłaszewicz Magdalena07UKS Traper25:42
15420Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów25:44
16486Stefaniak Izabela07KOS BnO26:16
17332Moszkowicz Julia08WKS Wawel26:48
18429Porzycz Małgorzata07UKS Siódemka27:07
19552Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper31:36
20550Witońska Weronika07UMKS Kwidzyn33:12
20240Krych Weronika07WKS Wawel33:12
22356Nowak Zosia08KS Hades37:52
23109Dżumaga SaraOrienteering Leszno41:37
24156Hałucha Milena07WKS Wawel43:54
 
294Mazur Hanna07WKS Wawelnkl
 
 
 
W10N (15/15)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
169Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT13:58
222Bielecka Marta08UKS Siódemka15:54
3382Pabich HannaUKS Azymut Pabianice19:52
4284Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT21:30
5218Kostek Kinga08UMKS Kwidzyn24:24
6501Szmitka Martyna07UKS Siódemka26:43
7543Welc Dominika09KOS BnO26:52
815Bauta Zofia08HKS Azymut Mochy30:03
9247Kurasińska Lena08HKS Azymut Mochy31:42
10209Klimczak Olimpia07UKS Siódemka31:47
11489Stenka Oliwia07UKS Siódemka32:41
1296Duda Kornelia08UKS Traper34:34
13117Franc Antonina08HKS Azymut Mochy39:39
14133Gilewska Aleksandra09KOS BnO44:31
15449Romanowska Alicja09KOS BnO55:38
 
 
 
W12 (42/42)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1243Kubecová Magda06UKS Orientpark.pl18:50
2350Niessner Pola07WKS Wawel19:11
3339Muller Iga05UMKS Kwidzyn19:34
4362Nowak Anna06UKS Azymut 4520:17
5529Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4521:15
6495Szczurko Paulina05UKS Traper21:57
7466Słońska Antonina07WKS Wawel22:24
8234Królikiewicz Hanna05WKS Wawel22:57
9249Kusztelska Natalia05KOS BnO23:22
10108Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR23:25
1193Dreier Anna05HKS Azymut Mochy24:47
12201Kiełb Patrycja05UKS Azymut Dębów25:36
12131Gielec Julia05UKS Orientuś25:36
14581Zawada Zuzanna06WKS Wawel26:08
15298Melzer Anna05UKS Siódemka26:58
16285Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT27:40
17190Karkut Estera05HKS Azymut Mochy27:48
18344Murek Emilia06HKS Azymut Mochy27:52
19199Kędzior Alicja05UMKS Kwidzyn28:14
20307Michno Marta05WKS Wawel28:37
21253Lamparska Maja05WKS Wawel28:48
22580Zawada Karolina05UKS Orientpark.pl28:58
23441Pupiec Agata05UKS Siódemka29:06
24333Moszkowicz Anna05WKS Wawel29:07
25459Siek Barbara06WKS Wawel29:22
26154Hajduk Maria06HKS Azymut Mochy30:14
2718Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT31:27
2861Chmielarz Sandra05UKS Arkady31:33
29487Stefańska Agnieszka05UKS Arkady33:48
30411Piestrak Karolina06UKS Azymut Dębów33:49
31433Preis JuliaOrienteering Leszno33:52
32222Kowalczyk Honorata06UKS Orientpark.pl35:11
33192Kasała Eryka05UKS Arkady35:50
34246Kulka Wiktoria06UKS Orientpark.pl37:26
35319Młynkowa Karolina06HKS Azymut Mochy37:36
36248Kurtycz Natalia05WKS Wawel37:43
37170Jąder Sandra06HKS Azymut Mochy38:51
38196Kaźmierczak Amelia06UKS Arkady40:41
39473Sobiepanek Barbara06UKS OSiR40:53
40305Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy41:53
4170Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT43:09
4240Borkowska Lena06UKS OSiR47:55
 
 
 
W14 (24/24)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1353Nitsch Aleksandra03UNTS29:44
2583Zelek Klaudia03UKS Patria33:01
3345Nadera KatarzynaCX80 Kalisz35:57
4130Gąsienica-Samek Anna03UNTS37:23
5223Kowalczyk Wiktoria04UKS Orientpark.pl38:56
6409Piecek Emilia03UKS Orientpark.pl39:22
7115Fijałkowska Klaudia04UKS OSiR39:52
8584Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły40:19
9435Przeszłowska Hanna03UKS Traper40:48
10141Gonda Julia04HKS Azymut Mochy41:38
11406Pesta Anna03UKS Azymut 4542:21
12266Łabuzek Marta03WKS Wawel42:28
13532Urban Aneta04UKS Traper43:21
1479Czachura Anna04UKS Patria43:46
15380Orzechowska Aleksandra03UKS Azymut Dębów45:25
16463Skorupa Maja04LKS Górzanka45:52
17401Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn46:35
18358Nowak Maria03KS Hades49:51
19474Sobiepanek Zuzanna04UKS OSiR1:06:14
20187Kapska Nina04HKS Azymut Mochy1:11:41
2144Bosak Natalia04WKS Wawel1:12:12
22464Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy1:26:43
 
452Rutkowska Magdalena03UKS Siódemkankl
202Kiełb Wiktoria04UKS Azymut Dębównkl
 
 
 
W16 (27/27)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1227Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice44:50
2257Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów44:53
3519Topór Magdalena01WKS Wawel46:35
4104Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów47:53
5467Słońska Zofia02WKS Wawel47:55
6299Melzer Zofia01UKS Siódemka49:52
731Block Amelia02UKS Orientuś49:55
8351Niezgódka Dominika01UKS Arkady50:03
916Bączek Małgorzata98WKS Wawel53:55
10479Sroka Małgorzata02UKS Patria53:59
11301Mianowska Julia01UNTS54:14
12439Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn57:08
13132Gielec Zuzanna02UKS Orientuś57:20
14326Moskal Zuzanna02UKS Siódemka58:53
1559Chabiera Lena03UNTS1:00:02
16367Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów1:02:29
17149Gradek Zuzanna03UKS Traper1:05:34
18563Wójcik Natalia02WKS Wawel1:11:44
19415Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy1:15:33
20128Gąsienica Samek Zofia01UNTS1:17:13
21575Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy1:18:01
2221Biegun Katarzyna02WKS Wawel1:55:22
 
593Żurek Marta02UKS Siódemkankl
137Gniewkowska Julia02UKS Włóczykij Osieknkl
484Staszak Alicja01UNTSnkl
442Pupiec Marta01UKS Siódemkankl
526Tywonek Julia01UKS OSiRnkl
 
 
 
W18 (14/14)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1324Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4547:52
219Biederman Adrianna00WKS Wawel1:00:01
3127Garbacik Maja00WKS Wawel1:00:15
482Dawidowska Natalia99UKS Siódemka1:01:05
5226Kreft Oliwia99UKS Siódemka1:02:48
6264Listek Marta99WKS Wawel1:02:55
7279Maciejewska Katarzyna99UKS Traper1:05:46
823Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka1:16:13
9450Rosochacka Karolina00UKS OSiR1:24:19
10438Pudełek MichalinaLKS Górzanka1:24:29
1167Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper1:31:28
 
181Jurczyk Marta00UKS Sparta Czyżowicenkl
511Świca Katarzyna00UKS Orientpark.plnkl
471Sobczak Katarzyna00UKS Trapernkl
 
 
 
W20 (8/8)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
191Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły1:00:20
2145Gorczyca Maria97WKS Grunwald1:01:10
3124Galla Zofia98WKS Wawel1:08:37
4340Murawska Marta98HKS Azymut Mochy1:26:43
52Andrzejewska Agnieszka97UKS Azymut 451:41:50
6106Dzik Justyna97LKS Górzanka1:49:40
7424Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik1:52:36
8352Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś1:58:54
 
 
 
W21E (12/12)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1325Morawska Maja96UKS Azymut 451:06:24
2158Hornik Aleksandra96WKS Grunwald1:09:02
317Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel1:11:23
441Borychowska Marlena88MKS Paulinum1:13:06
5290Matyba Anna96WKS Grunwald1:15:20
6217Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka1:16:15
776Cygler Paulina91WKS Wawel1:16:28
8153Gwóźdź Ewa90UKS Orientuś1:17:34
9283Maj-Roksz MariaUKS Siódemka1:18:14
10384Pabich Maria82UKS Azymut Pabianice1:24:44
11197Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś1:26:42
 
481Stankiewicz Agata94UKS Orientuśnkl
 
 
 
W21S (9/9)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1111Ewiak Natalia92UKS Orientuś44:59
2430Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka45:54
3395Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa58:45
427Bilawa Karolina9417 WBZ Międzyrzecz1:05:00
5251Kuźba Justyna94UKS Siódemka1:09:43
6166Jakubczyk Paulina93HKS Azymut Mochy1:21:56
7276Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR1:26:20
863Chocimko Bożena8717 WBZ Międzyrzecz1:26:35
988Dettlaff Anna89UKS Włóczykij Osiek1:34:48
 
 
 
W35 (11/11)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1536Velde Reda79OK Azuolas39:58
2191Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel50:00
3508Śliwczyńska Ilona78indywidualnie50:09
480Czajka Izabela82UKS Siódemka56:40
5147Grabowska Joanna79WKS Wawel59:17
6582Zbroja Nowak Justyna80KS Hades1:05:08
7182Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno1:12:25
8530Ukleja Ewa80UKS Azymut 451:14:03
9138Golinowska Elżbieta80HKS Azymut Mochy1:15:37
10136Gniadek Monika817 BOW Słupsk1:20:38
11195Kaszkiewicz Kamila80UKS Azymut 451:35:04
 
 
 
W40 (9/9)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1363Nowak Beata73UKS Azymut 4542:37
2215Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice57:14
3551Włodarczyk Anna Maria75MKS Paulinum1:00:23
4364Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka1:01:22
5468Słońska Bogusława76WKS Wawel1:09:25
6373Olejnik EwaWKS Wawel1:17:11
7150Gradek Beata75UKS Traper1:18:24
89Banach Janina76UMKS ORKAN1:21:32
9354Nitsch Joanna73UNTS1:24:36
 
 
 
W45 (9/9)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1556Wołek Ewa68UNTS41:02
2355Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy58:36
3520Topór Monika70WKS Wawel1:04:36
4365Nyqvist Anna68Kalmar OK.1:07:05
584Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka1:15:38
6144Gorczyca Magdalena71KS Hades1:20:51
7341Murawska Ewa72HKS Azymut Mochy2:04:32
8485Staszak Anna70UNTS2:07:17
 
597Zamojska Annaindywidualnienkl
 
 
 
W50 (5/5)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1374Temnikova Olga65Kaliningrad45:32
255Liljebjörn Caroline66Nybro OK.47:16
3159Hornik Alicja63WKS Grunwald48:18
4557Wołek Małgorzata66UNTS1:05:20
5377Olschowski Beata63OLV Steinberg1:58:43
 
 
 
W55 (7/7)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Movko Marina60UKS Azymut 4542:57
2230Kristina Johansson61Kalmar OK.47:07
3314Miroshnichenko Elena59Pioner SK51:12
4232Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa1:09:05
5428Porzycz Agata60UKS Azymut 451:12:41
6568Wróblewska Bogna58OK! Sport Warszawa1:16:16
7242Krzysztofiak Grażyna58UMKS Kwidzyn1:31:21
 
 
 
W60 (6/6)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1273Łuńska Regina56UMKS ORKAN58:18
2254Lazareva Natalia55UKS Azymut 4558:56
3260Lewoń Ewa55UMKS ORKAN1:04:17
4598Smirnova NataliaPioner SK1:19:27
530Biziuk Halina57UMKS ORKAN1:19:31
6370Olbrycht Anna56indywidualnie1:52:03
 
 
 
W65 (5/5)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1119Fransson Gun-Britt48Emmaboda Verda OK.35:49
2389Pahlstorp Monica47Emmaboda Verda OK.40:14
34Linnersjö Ann-Helen51OK Orion42:27
477Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4546:35
5457Semuchina Galina51Kaliningrad1:06:47
 
 
 
W70 (1/1)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1516Thiel SusiIHW Alex Berlin1:12:26
 
 
 
W75 (1/1)Status: 14:56
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1531Ulla Nilsson42SOK Viljan1:01:00