Baltic Cup 2017pon. 2017-08-14 18:50
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (37)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Banach KacperWKS Grunwald15:45111:52114:48142:25
2Jończy MichałMKS Paulinum17:59213:04215:05246:08
3Szymerowska CelinaUKS Siódemka18:07313:13318:48650:08
4Dutkiewicz WiktoriaMKS Paulinum19:57615:01718:35453:33
5Szymerowska EmiliaUKS Siódemka23:361113:16418:43555:35
6Świątkowska NataliaMKS Paulinum21:17715:29820:341357:20
7Szymerowska MilenaUKS Siódemka23:361117:281018:5881:00:02
8Dudziak AndrzejOrienteering Leszno26:051414:39519:4491:00:28
9Jędras JakubUMKS Kwidzyn26:371718:221218:5271:03:51
10Życzkowski KarolUKS Siódemka19:48514:57629:49191:04:34
11Wójtowicz HannaUNTS24:351316:56923:45151:05:16
12Kaszkiewicz LeonUKS Azymut 4526:291521:091420:11121:07:49
13Klimczak OksanaUKS Siódemka31:162128:522418:2931:18:37
14Biskupska MałgorzataWKS Wawel31:202228:472319:50111:19:57
15Bublik MaciejWKS Wawel23:321034:073025:16161:22:55
16Droń WojciechUMKS Kwidzyn32:582423:261531:34221:27:58
17Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT21:54818:111151:36261:31:41
18Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4536:242525:101630:47211:32:21
19Leitner AniaWKS Wawel31:142030:332530:43201:32:30
20Kałędkiewicz AlicjaUKS Siódemka26:291536:353129:46181:32:50
21Porada JagodaUKS Reflex Rybnik38:532625:411829:20171:33:54
22Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT18:5541:03:063352:20272:14:21
23Szabla Feliksindywidualnie59:243144:21321:01:50282:45:35
 
Banach ZuzannaWKS Grunwald43:3328absabs
Zbroja Igorindywidualnie32:3323absabs
Żurek ZuziaUKS Siódemka22:059absabs
Życzkowska NataliaUKS Siódemka41:562725:3617abs
Kmiecińska MariaPUKS Młode Orłyabs19:221323:1714
Cerrone Helenaindywwidualnie50:512926:5121abs
Cerrone Emmaindywwidualnie50:573027:1422abs
Patejko ZuzannaKS Spójnia Warszawaabs33:322942:1423
Moszkowicz MichałWKS Wawel29:501825:5119abs
Moszkowicz OlaWKS Wawel30:001926:1420abs
Frąszczak Sara Ameliaindywidualnie31:132851:0225
Trepczyńska HaniaUKS Orientuś30:432750:5524
Wosiński WiktorUKS INVEST-ORIENT19:4710
Biskupska MariaWKS Wawel30:3526
 
 
 
M10 (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ukleja KrzysztofUKS Azymut 4515:16219:20413:28248:04
2Chodlewski AntoniKS Kościelec Chrzanów18:22416:42113:21148:25
3Gradek MateuszUKS Traper14:23118:58216:20449:41
4Zaremba AdamUMKS Kwidzyn19:07520:07618:27857:41
5Pękal MikołajUMKS Kwidzyn21:12920:29716:54558:35
6Klakla KacperKS Kościelec Chrzanów19:45821:521017:52659:29
7Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów22:261019:31520:1491:02:11
8Zychowicz KrystianKS Kościelec Chrzanów19:31723:351420:32101:03:38
9Perfikowski PawełUMKS Kwidzyn19:11618:58232:00161:10:09
10Rygielski WiktorUMKS Kwidzyn28:011622:001224:21131:14:22
11Droń WiktorUMKS Kwidzyn26:111425:381622:49121:14:38
12Kaszkiewicz TymonUKS Azymut 4526:001326:081725:41141:17:49
13Tarnowski PrzemysławWKS Wawel41:451921:33915:2531:18:43
14Zieliński TomaszKS Hades17:14323:191341:17181:21:50
15Murawski RafałHKS Azymut Mochy31:411731:111922:07111:24:59
16Królikiewicz JeremiWKS Wawel27:521530:141827:40151:25:46
17Leitner LeonWKS Wawel25:391221:551146:57191:34:31
18Kruk WojciechUKS Azymut Dębów35:341831:111937:37171:44:22
 
Młynarczyk MaksymilianUKS Orientuśnkl20:32818:117
Trepczyński FranciszekUKS Orientuś24:091124:3715nkl
Frąckowiak TymonKOS BnOabsabsabs
 
 
 
M10N (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów22:56117:18216:46157:00
2Motała PiotrUKS Siódemka23:21217:36317:31258:28
3Jankiewicz RadosławUMKS Kwidzyn24:16313:57120:20558:33
4Wiśniewski AdamAzymut Pabianice31:11619:19420:0341:10:33
5Kisłowski MarekUMKS Kwidzyn30:01422:22618:5931:11:22
6Uryga ArturWKS Wawel30:52521:42538:4861:31:22
 
Stępień Mirosławindywidualnieabsabsabs
 
 
 
M12 (35)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Cupryś AmadeuszHKS Azymut Mochy14:52221:45416:19152:56
2Blohin GlebKaliningrad14:39120:23119:13854:15
3Lisiak AdamUKS Orientuś20:18621:40317:21359:19
4Wójcik PawełWKS Wawel22:411020:50219:2791:02:58
5Podworski KacperUKS OSiR19:43526:57918:2661:05:06
6Majowski JanUKS OSiR22:00823:51519:44101:05:35
7Łącki JakubUKS OSiR23:061124:19620:45111:08:10
8Bultrowicz TymoteuszKS Hades22:06929:241018:2051:09:50
9Placek TymoteuszHKS Azymut Mochy19:19435:572018:4571:14:01
10Gąsienica-Samek AdamUNTS26:441626:49822:52151:16:25
11Pachnik JędrzejUKS Orientpark.pl35:342625:01717:1521:17:50
12Pawłowski LeonKOS BnO16:51345:162417:4441:19:51
13Krempiński FranciszekUKS Azymut Pabianice29:131929:351121:47131:20:35
14Kotkowiak BartoszKOS BnO21:49732:331326:32191:20:54
15Tywonek JanUKS OSiR24:031235:321925:35181:25:10
16Dąbrowski KarolUKS OSiR25:541535:211824:42171:25:57
17Szczęsny MichałUKS Arkady31:052134:021523:24161:28:31
18Dolejší JanUKS Orientpark.pl31:392230:121232:09221:34:00
19Górniaczyk MichałHKS Azymut Mochy40:592934:051621:16121:36:20
20Dwojak GracjanUKS Orientpark.pl27:051847:562622:27141:37:28
21Wasilewski MikołajUKS OSiR26:441634:561736:40261:38:20
22Mielcarek KrzysztofHKS Azymut Mochy24:561333:391440:30291:39:05
23Żesławski JakubWKS Wawel25:131437:262139:11281:41:50
24Wiśniewski JakubUKS Azymut Pabianice29:372042:512331:30211:43:58
25Szlafka MikołajHKS Azymut Mochy37:152746:092531:20201:54:44
26Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT44:213138:022234:56251:57:19
27Modzelewski MikołajUKS Siódemka32:40231:03:493142:20302:18:49
28Chmielowski BartoszUMKS Kwidzyn34:04241:05:133242:53312:22:10
29Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno59:193352:562834:20242:26:35
30Kruk JakubUKS Azymut Dębów49:11321:01:513046:52332:37:54
 
Bublik PiotrWKS Wawelnkl59:312937:4527
Borzyszkowski BartłomiejUKS Siódemkaabsabsnkl
Inglot MaciejUKS Azymut Dębów43:473050:0427nkl
Kwiatkowski OlafKOS BnO34:4825nkl43:1932
Jurczak MiłoszMKS Paulinum37:2828nkl33:2923
 
 
 
M14 (31)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wójtowicz KrzysztofUNTS14:58144:03635:0011:34:01
2Nowak GrzegorzUKS Azymut 4521:29942:21439:2121:43:11
3Pachnik StanisławUKS Orientpark.pl16:38238:02248:5861:43:38
4Marte IgorUNTS25:151635:32148:2941:49:16
5Muller WiktorUMKS Kwidzyn21:471043:02554:24101:59:13
6Wołek StanisławUNTS20:38552:331151:2082:04:31
7Jończy JakubMKS Paulinum20:22452:241054:24102:07:10
8Żesławski MateuszWKS Wawel18:48359:181557:52132:15:58
9Roman SzymonUKS Azymut Dębów32:232647:59755:40122:16:02
10Sobiński AdrianMKS Paulinum22:10111:05:461948:3652:16:32
11Curzytek KrystianUKS Azymut Dębów25:081555:28121:00:48142:21:24
12Bielecki MichałUKS Siódemka22:281256:45131:05:03172:24:16
13Udycz JonaszUKS Traper25:18171:10:492151:0072:27:07
14Soliwoda MateuszUMKS Kwidzyn21:10838:3431:30:00262:29:44
15Zaleski JakubMKS Paulinum30:192358:29141:01:46152:30:34
16Wilk WiktorUMKS Kwidzyn24:231449:4981:25:03252:39:15
17Curzytek KacperUKS Azymut Dębów26:48201:08:40201:06:45192:42:13
18Jurczak SzymonMKS Paulinum20:4261:28:492553:1292:42:43
18Wołowiec DanielUKS Azymut Dębów29:56221:01:36171:11:11202:42:43
20Czyński MiłoszKOS BnO20:4471:02:07181:22:16242:45:07
21Brożyński OliwierHKS Azymut Mochy26:14191:16:33221:04:22162:47:09
22Banach PiotrUMKS ORKAN22:50131:19:49241:06:43182:49:22
23Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR41:49281:18:47231:21:44233:22:20
24Osak MaciejUKS Traper30:50241:47:46261:12:55213:31:31
25Kotkowiak PiotrKOS BnO47:44301:00:48162:16:29284:05:01
26Stachura JanekWKS Wawel45:30292:35:09272:07:49275:28:28
 
Gondek JanWKS Wawel25:5818absabs
Fiedorowicz HieronimUKS Traper30:5525nkl1:14:2422
Paterek MikołajHKS Azymut Mochyabsabs40:153
Szymański PrzemysławUKS Traper34:5627nklnkl
Staszak TomaszMKS Paulinum28:342152:029nkl
 
 
 
M16 (24)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pierzchała MichałUNTS24:22146:56141:0811:52:26
2Petersburski KrystianKOS BnO25:55253:08544:0132:03:04
3Kula MateuszKOS BnO34:201252:06443:3222:09:58
4Deredos BrunoUKS Orientuś29:35451:03251:5182:12:29
5Baran GrzegorzWKS Wawel30:13651:39356:08102:18:00
6Smyk BartoszUKS Traper33:281058:45850:3772:22:50
7Biernat MichałKOS BnO31:13856:53756:0492:24:10
8Sztranek JanUKS Azymut Pabianice30:4971:06:381347:3652:25:03
9Grobelny AlexHKS Azymut Mochy28:49354:2661:03:20152:26:35
10Pesta PiotrUKS Azymut 4531:5691:01:15101:05:48162:38:59
11Szeliga StanisławWKS Wawel35:24131:19:441846:2842:41:36
12Andrzejczak MaciejUKS Azymut Pabianice37:55161:09:271456:27112:43:49
13Michalak KacperUNTS48:062159:1191:00:54142:48:11
14Kondys JakubKOS BnO35:32141:05:31121:07:26172:48:29
15Słoma KacperUKS Azymut Dębów33:57111:18:431757:21122:50:01
16Borek ZbigniewUKS Azymut 4543:06181:12:401659:54132:55:40
17Olszewski BartłomiejUNTS29:4951:36:152150:0062:56:04
18Bradac DavidCzechy41:18171:02:10111:13:48182:57:16
19Grzegorczyk MateuszKOS BnO44:02201:09:32151:14:25203:07:59
20Pudełek BłażejLKS Górzanka36:51151:24:58191:14:18193:16:07
21Wachnicki Michałindywidualnie43:12192:05:09222:01:58224:50:19
 
Życzkowski JakubUKS Siódemka50:16221:30:1820nkl
Sienkiewicz MaksymilianUKS Azymut 4552:2723nklnkl
Baczulis MiłoszKOS BnO1:05:4724nkl1:38:2721
 
 
 
M18 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kijak JakubWKS Wawel29:13157:43150:5022:17:46
2Płóciennik KonradUKS Azymut Pabianice32:5631:01:16448:0312:22:15
3Velde AugustsOK Azuolas34:1751:00:37354:0252:28:56
4Kruk MichałUKS Azymut Dębów34:49659:38257:4472:32:11
5Kalisiak DawidUKS Azymut Pabianice37:3181:04:23653:4442:35:38
6Huba KarolUKS Azymut Dębów33:1841:02:2651:08:20102:44:04
7Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka30:5221:30:241256:2662:57:42
8Kuźba JakubUKS Siódemka35:1071:19:44101:04:3892:59:32
9Bradac JakubCzechy42:5991:15:5981:15:34133:14:32
10Choroś TomaszPUKS Młode Orły46:07121:16:2791:14:03123:16:37
 
Reniecki FranciszekUMKS Kwidzynabs1:30:08111:01:148
Zamojski RafałUKS Siódemka44:02101:12:567abs
Gładecki DawidUKS OSiRnkl1:31:29131:10:4011
Melzer SzymonUKS Siódemka44:3411absabs
Pawłowicz BrunoMKS Paulinum49:4013nkl51:383
Żurek GrzegorzUKS Siódemkaabsabsabs
Samulski TristianMKS Paulinumabsabsabs
 
 
 
M20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Urbaniak JerzyUNTS36:31255:1111:00:0212:31:44
2Zuchmański PrzemysławUKS Orientuś34:2211:00:2721:02:5822:37:47
3Jurczyk MaciejUKS Sparta Czyżowice39:3131:11:5931:18:2533:09:55
 
 
 
M21E (18)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Podziński RafałUKS Orientuś32:4311:16:12151:4612:40:41
2Olejnik MichałWKS Grunwald33:4521:18:45258:2232:50:52
3Piotrowski RadosławUKS Azymut 4535:1431:23:12556:2122:54:47
4Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś38:0871:20:1331:02:1063:00:31
5Wensław MateuszUKS Azymut 4538:3981:22:2241:00:4253:01:43
6Dutkowski MikołajUKS Arkady39:16101:24:18659:3943:03:13
7Kalata MichałMKS Paulinum37:0351:28:2471:03:4273:09:09
8Biederman MarcinWKS Wawel40:57111:30:5191:05:1483:17:02
9Garbacik MichałWKS Wawel37:1561:43:04111:12:41103:33:00
10Moszkowicz PawełWKS Wawel48:41131:46:36121:14:47113:50:04
11Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław51:04162:09:55161:31:49124:32:48
 
Dzioba MateuszMKS Paulinum36:3841:30:018abs
Baran JanWKS Wawel1:02:59181:42:2010nkl
Pawlak BartoszWKS Grunwald38:519nkl1:07:449
Nowak MaciejMKS Paulinum42:33121:47:5213nkl
Paszyński PiotrUKS Orientuś48:5214nklnkl
Hewelt MaciejUKS Azymut 4550:55151:53:1514
Cygler SławomirUNTS51:28171:58:1015
 
 
 
M21S (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Temnikov IlyaKaliningrad36:52559:18149:2812:25:38
2Skocelas GrzegorzGKS Luzino25:5311:06:18354:2552:26:36
3Kożyczkowski Edwardindywidualnie28:5921:11:57652:0532:33:01
4Put JanuszHKS Azymut Mochy32:3031:09:25451:4022:33:35
5Przyworski KamilHKS Azymut Mochy38:1271:04:01252:4842:35:01
6Jankowski Pawełindywidualnie34:3441:11:03558:5562:44:32
7Leśnicki Marcin HarperUKS Azymut Dębów52:0791:42:5991:36:2684:11:32
8Roter PatrykLKS Górzanka1:13:50101:51:30101:19:3674:24:56
 
Szabla Rafałindywidualnie46:2481:42:028nkl
Jaros MariuszJW 2399 Świętoszów38:0861:35:117nkl
Wesołowski Sebastian1 Brygada Logistycznaabsabsabs
 
 
 
M35 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Golinowski PawełHKS Azymut Mochy29:4111:02:19154:0522:26:05
2Tkaczuk TomaszUKS Azymut Pabianice31:2731:05:13251:4812:28:28
3Tadejewski PawełUMKS ORKAN30:1121:06:50354:4832:31:49
4Walicki Rafał17 WBZ Międzyrzecz35:1051:09:14457:0452:41:28
5Pabich TomaszUKS Azymut Pabianice32:2841:17:56656:1842:46:42
6Fankidejski ArturUKS Włóczykij Osiek43:4171:15:1051:03:5363:02:44
7Jędras PrzemysławUMKS Kwidzyn47:0391:18:1571:13:3173:18:49
8Kobierowski Sławomir7 BOW Słupsk39:1461:33:0181:28:4793:41:02
9Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT45:1281:42:42101:22:2583:50:19
 
Ivanov SergeyKaliningrad58:52101:41:529abs
Patejko PrzemysławKS Spójnia Warszawaabsabs1:29:4510
 
 
 
M40 (24)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak JacekUKS Azymut 4523:06156:38148:3412:08:18
2Banach RobertWKS Grunwald25:3021:02:49251:5822:20:17
3Marte MichałKU AZS WAT Warszawa30:1531:05:5731:05:1552:41:27
4Błachut IgorTeam 36031:1251:16:02654:5132:42:05
5Banach KrzysztofUMKS ORKAN30:4941:10:0841:02:0642:43:03
6Majewski MarekPUKS Młode Orły34:45111:13:0051:12:4663:00:31
7Karachev AleksandrKaliningrad32:4891:18:4481:13:3583:05:07
8Fiedorowicz SzczepanUKS Traper31:3261:20:2891:13:3473:05:34
9Mol KrzysztofHKS Azymut Mochy34:48121:22:21101:16:46103:13:55
10Krempiński PiotrUKS Azymut Pabianice41:47171:26:53141:14:3593:23:15
11Mikhaylov VictorOK. Odessa Team46:11191:24:28131:23:24123:34:03
12Serocki WojciechUMKS Kwidzyn39:38151:24:24121:34:52143:38:54
13Topór MarekWKS Wawel39:49161:38:54161:38:38153:57:21
14Perfikowski PiotrUMKS Kwidzyn58:32211:51:02201:31:31134:21:05
15Kaczmarek DamianSkarmat Toruń39:19141:49:50192:30:44174:59:53
 
Paruszewski Marekindywidualnieabs1:39:0917abs
Borzyszkowski JacekUKS Siódemka56:4220abs1:21:0111
Murawski PiotrHKS Azymut Mochynkl1:33:21151:49:4216
Lisiak PawełUKS Orientuś44:32181:48:0718nkl
Jończy DanielMKS Paulinum31:357absabs
Wójcik GrzegorzWKS Wawel36:5413nklabs
Dutkiewicz DamianMKS Paulinum33:32101:23:4011nkl
Mianowski RafałUNTS32:3481:18:237
Melzer ArkadiuszUKS Siódemkaabsabsabs
 
 
 
M45 (27)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak RemigiuszKS Hades27:26158:16150:1912:16:01
2Bartczak JarosławUMKS ORKAN32:31558:56255:5032:27:17
3Dzik MirosławLKS Górzanka28:1621:03:39357:5952:29:54
4Ratajczak PiotrUMKS ORKAN30:4741:08:46654:3322:34:06
5Pachnik DariuszUKS Orientpark.pl29:0031:08:1951:02:3792:39:56
6Mossakowski Przemysławindywidualnie34:0491:08:0441:03:39112:45:47
7Zieliński PawełKS Hades33:2571:12:40959:5462:45:59
8Wrzosek Zbigniewindywidualnie37:40131:16:19111:00:4882:54:47
9Gorczyca JacekKS Hades40:48171:12:1681:04:13122:57:17
10Słoński MarekWKS Wawel35:32111:21:16151:00:4672:57:34
11Bradac StanislavCzechy40:07161:16:22121:05:54133:02:23
12Michalak TomaszUNTS33:3881:29:22171:03:35103:06:35
13Muller TomaszUMKS Kwidzyn35:42121:28:28161:10:08143:14:18
14Krupiński AndrzejPUKS Młode Orły34:18101:16:01101:24:50173:15:09
15Jurczyk PiotrUKS Sparta Czyżowice44:29191:42:47191:20:58163:48:14
16Rekowski TomaszUMKS ORKAN37:44141:20:32141:58:00213:56:16
17Olas JacekUKS Orientuś39:20151:40:53181:40:35204:00:48
18Szajna RobertWKS Wawel51:25201:57:29211:32:19194:21:13
 
Nadera DariuszCX80 Kaliszabs1:10:06757:414
Staszak ArturUNTS41:53181:19:0913abs
Pupiec MariuszUKS Siódemkaabs1:56:23201:29:3718
Pesta AdamUKS Azymut 4533:106nkl1:11:3415
Wójtowicz PiotrNadleśnictwo Strzebielino1:00:5721
Doliński GrzegorzBKS Watacha Warszawaabsabsabs
Borger TobiasKalmar OK.absabsabs
Porada RobertUKS Reflex Rybnikabsabs
Wdowiak RobertRodzinna Grupa Rowerabsabsabs
 
 
 
M50 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Urbaniak Krzysztofindywidualnie33:0121:06:48348:1412:28:03
2Młynarczyk PiotrUKS Orientuś32:32159:33159:5942:32:04
3Marszałek MarekOK! Sport Warszawa36:1641:02:25254:3832:33:19
4Niessner PiotrWKS Wawel33:5731:11:3041:11:2562:56:52
5Wołek AndrzejUNTS36:2251:20:0461:06:0853:02:34
6Kot Edward17 WBZ Międzyrzecz42:5181:17:3751:12:4383:13:11
7Olschowski PeterOLV Steinberg47:30111:32:3691:14:4393:34:49
8Moniak AndrzejLKS Górzanka42:2571:24:4571:30:00113:37:10
9Deptulski TomaszUKS Siódemka47:53121:32:0081:23:10103:43:03
10Szulżycki KazimierzUMKS ORKAN43:0791:37:59101:44:10124:05:16
11Gapiński WłodzimierzUKS Orientuś58:30131:59:20111:46:41134:44:31
 
Żesławski WojciechWKS Wawel46:2210nkl54:062
Forystek JózefWKS Wawel39:286nkl1:11:577
Klasa TomaszKS Hadesabsabsabs
 
 
 
M55 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Eugenijus MiksysOK Azuolas31:05143:39140:5811:55:42
2Dyzio WłodzimierzWKS Wawel33:51348:38247:1732:09:46
3Kraśniewski KrzysztofUMKS ORKAN31:40258:51544:0022:14:31
4Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów41:30854:00351:4142:27:11
5Wróblewski TadeuszOK! Sport Warszawa37:57554:0341:03:4092:35:40
6Porzycz JerzyUKS Azymut 4540:51759:51655:0762:35:49
7Machowski WładysławUKS OSiR45:31101:08:04853:0252:46:37
8Andrzejewski LeszekUKS Azymut 4545:2391:03:0171:02:1082:50:34
9Krochmal GrzegorzKU AZS WAT Warszawa39:1261:17:20956:0872:52:40
10Lewandowski KrzysztofUKS Orientuś1:00:31112:05:44111:26:48104:33:03
11Steinke WiesławSkarmat Toruń1:12:20121:51:41101:41:38114:45:39
 
Koczko TomaszSkarmat Toruń37:024
 
 
 
M60 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Boris KrylovKaliningrad24:47240:03144:1411:49:04
2Miszewski RomualdUKS Azymut 4528:16349:0721:01:5242:19:15
3Solovev MikhailPioner SK31:44452:20357:5432:21:58
4Miroshnichenko ViktorPioner SK35:0151:02:5651:04:5452:42:51
5Movko SergeiUKS Azymut 4524:0311:28:281056:0222:48:33
6Mądrzyński ZbigniewUMKS Kwidzyn39:1371:08:5681:04:5762:53:06
7Paszyński JózefUKS Orientuś43:1791:04:4371:11:4172:59:41
8Olbrycht Januszindywidualnie35:0861:19:2991:12:0483:06:41
9Gackowski Bogdanindywidualnie45:061059:1141:36:2793:20:44
 
Świerczyński BogdanKS BnO Modrzew39:2681:03:496nkl
Skonieczny Andrzejindywidualnieabsabsabs
 
 
 
M65 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mientki TadeuszUMKS ORKAN26:46141:35139:5221:48:13
2Bohaczek JanuszUMKS ORKAN30:35241:52238:1611:50:43
3Łuński ZbigniewUMKS ORKAN38:51543:25345:1232:07:28
4Łapanowski JacentyKU AZS WAT Warszawa37:08351:02554:4652:22:56
5Bogulak AdamMKS Paulinum43:09656:19752:3642:32:04
6Woźniak HenrykUMKS ORKAN51:16754:2361:02:2572:48:04
7Karachev SergeyKaliningrad51:59859:55856:5262:48:46
8Wojtyła JerzyUMKS ORKAN55:00101:00:0291:03:4682:58:48
 
Szepelak JanUMKS ORKAN52:229nklabs
Chernykh VladimirKaliningrad37:45445:544abs
Našinec JiříUKS Orientpark.plnkl1:51:32101:28:219
 
 
 
M70 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wasilewski StanisławPUKS Młode Orły33:48349:37630:5111:54:16
2Roland NilssonSOK Viljan33:18240:00244:1961:57:37
3Królikowski WładysławKS BnO Modrzew34:28443:49440:1031:58:27
4Kmieciński JózefPUKS Młode Orły31:30153:52839:4422:05:06
5Wołochowicz WładysławKOS BnO35:21646:55543:1742:05:33
6Fransson JörgenEmmaboda Verda OK.35:34739:20153:1692:08:10
7Pahlstorp JanEmmaboda Verda OK.44:201056:091049:4272:30:11
8Thiel RolfIHW Alex Berlin44:04953:23755:31102:32:58
 
Borger AkeAnkarsrums OK.34:405abs53:008
Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzewnkl40:40343:255
Pokora EdwardUMKS Kwidzyn35:48854:279nkl
Blimke Romanindywidualnie45:3611
 
 
 
M75 (2)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Linnersjö BjörnOK Orion36:01133:21136:0911:45:31
2Czabański EdwardUKS Azymut 4558:42255:5021:08:4123:03:13
 
 
 
M85 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa1:08:1511:55:2811:15:0314:18:46
 
 
 
OPEN1 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Presińska MagdalenaUKS Azymut Pabianice47:34425:18152:5522:05:47
2Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno46:36238:16554:2032:19:12
3Preis AnnaOrienteering Leszno46:33138:14454:3342:19:20
4Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice1:22:55751:33102:07:26124:21:54
 
Dutkiewicz AgnieszkaMKS Paulinum47:13335:273nkl
Bradacova MarieCzechy1:15:03644:268nkl
Nadera AgataCX80 Kaliszabs39:0961:08:087
Buzek GabrysiaWKS Wawelnkl51:0191:52:099
Moszkowicz MonikaWKS Wawel53:455absabs
Szelbracikowski DamianUKS INVEST-ORIENT1:05:15111:45:448
Gniewkowska IwonaUKS Siódemkankl1:20:5812
Wąs Sławomirindywidualnie28:59258:085
Uryga Sławomirindywidualnie43:3872:00:0911
Chabiera TomaszUNTS1:07:306
Basiukajć KamilaUKS INVEST-ORIENT1:55:1410
Interewicz Dorotaindywidualnie47:461
Łagoda BeataOrienteering Lesznoabs
 
 
 
OPEN2 (16)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Brzeski MarcinUKS Siódemka42:04140:1031:02:3912:24:53
2Opanowicz KrzysztofUKS Siódemka42:11240:0221:06:5822:29:11
3Jackowiak Jacek17 WBZ Międzyrzecz46:10336:1511:14:1152:36:36
4Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT55:15655:5361:07:2432:58:32
5Trepczyński JarosławUKS Orientuś52:15558:2381:12:5543:03:33
6Ciarkowska MagdalenaHKS Azymut Mochy51:23456:4071:24:4773:12:50
7Dudziak KarolinaOrienteering Leszno1:11:53854:5051:35:4683:42:29
8Kędzior KatarzynaUMKS Kwidzyn1:55:42121:16:17102:48:07106:00:06
 
Supernat-Melzer HannaUKS Siódemka1:09:077nklabs
Wachnicki Janindywidualnie1:25:16102:23:4912nkl
Jędras PatrycjaUMKS Kwidzyn1:19:4191:32:0411nkl
Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka1:25:2911absabs
Uryga Sławekindywidualnie1:03:0792:44:129
Kąkol MichałUKS INVEST-ORIENT1:15:266
Graczyk Adrianindywidualnie40:144
Płóciennik KrzysztofUKS Azynut Pabianicenkl
 
 
 
W10 (26)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mianowska AntoninaUNTS11:36114:44111:43138:03
2Kula MajaKOS BnO14:28319:52514:52349:12
3Chabiera FilomenaUNTS13:42221:32814:17249:31
4Matyja WeronikaKOS BnO15:14420:57716:09552:20
5Łącka JuliaUKS OSiR17:241021:421015:31454:37
6Zawada MarcelinaUKS Orientpark.pl16:29719:14319:151254:58
7Halewicz JuliaUKS Orientpark.pl16:42820:05619:221356:09
8Borek AlicjaUKS Traper22:201419:27417:45859:32
9Klecha WeronikaHKS Azymut Mochy20:051122:391117:4791:00:31
10Biskupska JuliaWKS Wawel22:521518:34219:50141:01:16
11Olejnik JaśminaWKS Wawel22:041321:41918:12101:01:57
12Oliinyk YelyzavetaWKS Wawel21:171224:451217:1271:03:14
13Moszkowicz JuliaWKS Wawel17:21926:481724:24181:08:33
14Stefaniak IzabelaKOS BnO24:121726:161618:24111:08:52
15Szeliga SoniaUKS Orientpark.pl16:06624:491328:17211:09:12
16Podgórska MartaKS Kościelec Chrzanów26:491825:441516:4661:09:19
17Porzycz MałgorzataUKS Siódemka28:101927:071820:08151:15:25
18Krych WeronikaWKS Wawel23:581633:122025:21191:22:31
19Włodarczyk WiktoriaUKS Traper37:072131:361922:12171:30:55
20Nowak ZosiaKS Hades33:142037:522222:07161:33:13
21Witońska WeronikaUMKS Kwidzyn37:252233:122027:14201:37:51
22Hałucha MilenaWKS Wawel39:522343:542428:21221:52:07
 
Mazur HannaWKS Wawelnklnklnkl
Dżumaga SaraOrienteering Lesznonkl41:372336:1923
Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper15:54525:4214nkl
Moniak Andrzejindywidualnieabsabsabs
 
 
 
W10N (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT21:52313:58119:59355:49
2Bielecka MartaUKS Siódemka21:23215:54219:07156:24
3Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT17:40121:30420:21659:31
4Pabich HannaUKS Azymut Pabianice31:221419:52320:1551:11:29
5Kostek KingaUMKS Kwidzyn26:09724:24522:1171:12:44
6Szmitka MartynaUKS Siódemka26:17926:43625:20101:18:20
7Bauta ZofiaHKS Azymut Mochy24:13530:03824:5291:19:08
8Klimczak OlimpiaUKS Siódemka27:271131:471020:1041:19:24
9Stenka OliwiaUKS Siódemka27:051032:411123:3181:23:17
10Welc DominikaKOS BnO26:14826:52731:21111:24:27
11Franc AntoninaHKS Azymut Mochy25:27639:391319:5721:25:03
12Kurasińska LenaHKS Azymut Mochy22:33431:42933:13121:27:28
13Duda KorneliaUKS Traper30:001234:341250:20151:54:54
14Gilewska AleksandraKOS BnO30:311344:311447:18142:02:20
15Romanowska AlicjaKOS BnO41:001555:381533:50132:10:28
 
 
 
W12 (43)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kubecová MagdaUKS Orientpark.pl21:39318:50120:3211:01:01
2Ukleja PatrycjaUKS Azymut 4519:20121:15522:5361:03:28
3Muller IgaUMKS Kwidzyn23:54919:34321:3541:05:03
4Szczurko PaulinaUKS Traper24:311021:57622:3951:09:07
5Kusztelska NataliaKOS BnO23:28823:22923:3671:10:26
6Kędzior AlicjaUMKS Kwidzyn21:46428:141921:2931:11:29
7Królikiewicz HannaWKS Wawel22:42622:57826:26131:12:05
8Niessner PolaWKS Wawel32:292019:11220:3921:12:19
9Zawada KarolinaUKS Orientpark.pl20:48228:582224:34101:14:20
10Dreier AnnaHKS Azymut Mochy23:16724:471126:53141:14:56
11Gielec JuliaUKS Orientuś22:16525:361229:03181:16:55
12Dzwonkowska PaulinaUKS OSiR28:421423:251026:15121:18:22
13Nowak AnnaUKS Azymut 4534:362420:17424:2791:19:20
14Lamparska MajaWKS Wawel25:471128:482125:46111:20:21
15Słońska AntoninaWKS Wawel31:201722:24727:00151:20:44
16Michno MartaWKS Wawel27:311328:372031:37221:27:45
17Kiełb PatrycjaUKS Azymut Dębów31:331925:361232:17241:29:26
18Melzer AnnaUKS Siódemka29:441626:581533:32281:30:14
19Karkut EsteraHKS Azymut Mochy34:122327:481728:37171:30:37
20Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT31:201731:272730:10201:32:57
21Zawada ZuzannaWKS Wawel40:233026:081429:05191:35:36
22Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT33:242227:401635:43311:36:47
23Borkowska LenaUKS OSiR26:551247:554224:1081:39:00
24Hajduk MariaHKS Azymut Mochy39:262830:142631:23211:41:03
25Siek BarbaraWKS Wawel41:343229:222531:37221:42:33
26Stefańska AgnieszkaUKS Arkady36:392533:482934:55301:45:22
27Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT29:081543:094133:53291:46:10
28Kurtycz NataliaWKS Wawel32:472137:433636:46331:47:16
29Kasała ErykaUKS Arkady38:462735:503333:16271:47:52
30Chmielarz SandraUKS Arkady40:423131:332836:53341:49:08
31Kowalczyk HonorataUKS Orientpark.pl46:583535:113227:07161:49:16
32Murek EmiliaHKS Azymut Mochy49:243627:521832:22251:49:38
33Pupiec AgataUKS Siódemka44:463329:062338:44381:52:36
34Michalewicz AlicjaHKS Azymut Mochy38:252641:534033:06261:53:24
35Kulka WiktoriaUKS Orientpark.pl39:262837:263437:00351:53:52
36Jąder SandraHKS Azymut Mochy45:243438:513738:26362:02:41
37Moszkowicz AnnaWKS Wawel59:373829:072439:12392:07:56
38Preis JuliaOrienteering Leszno55:323733:523138:40372:08:04
39Młynkowa KarolinaHKS Azymut Mochy1:03:374037:363548:27402:29:40
 
Piestrak KarolinaUKS Azymut Dębównkl33:493054:5141
Kaźmierczak AmeliaUKS Arkady1:00:533940:4138nkl
Sobiepanek BarbaraUKS OSiRnkl40:533936:0932
Pieśniak PatrycjaHKS Azymut Mochyabsabs54:5442
 
 
 
W14 (27)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nitsch AleksandraUNTS23:44229:44150:0221:43:30
2Zelek KlaudiaUKS Patria23:37133:01252:5241:49:30
3Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły38:101640:19841:5112:00:20
4Przeszłowska HannaUKS Traper38:421740:48955:4152:15:11
5Gąsienica-Samek AnnaUNTS36:201437:2341:02:4882:16:31
6Kowalczyk WiktoriaUKS Orientpark.pl35:361338:5651:05:04102:19:36
6Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR39:541839:52759:5062:19:36
8Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn31:30646:35171:03:0392:21:08
9Nowak MariaKS Hades29:41449:51181:02:4272:22:14
10Gonda JuliaHKS Azymut Mochy33:18741:38101:11:12112:26:08
11Czachura AnnaUKS Patria30:21543:46141:17:57142:32:04
12Łabuzek MartaWKS Wawel34:001042:28121:30:11192:46:39
13Pesta AnnaUKS Azymut 4534:371242:21111:29:55182:46:53
14Orzechowska AleksandraUKS Azymut Dębów53:512245:25151:11:33122:50:49
15Skrzypczak MarikaHKS Azymut Mochy33:2781:26:43221:12:06133:12:16
16Sobiepanek ZuzannaUKS OSiR43:41201:06:14191:24:14163:14:09
17Skorupa MajaLKS Górzanka41:041945:52162:02:14223:29:10
18Bosak NataliaWKS Wawel54:01231:12:12211:36:25203:42:38
19Kapska NinaHKS Azymut Mochy47:01211:11:41201:52:14213:50:56
 
Nadera KatarzynaCX80 Kaliszabs35:5731:27:2117
Urban AnetaUKS Trapernkl43:211350:093
Majewska MajaPUKS Młode Orły34:3511absabs
Kiełb WiktoriaUKS Azymut Dębów37:1915nkl1:23:1215
Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka33:559nklnkl
Piecek EmiliaUKS Orientpark.pl27:05339:226nkl
Oliwia BąbaUKS Patriankl
Powichrowska IlonaUKS OSiRabsabsabs
 
 
 
W16 (28)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Krempińska JuliaUKS Azymut Pabianice29:29244:50149:0912:03:28
2Topór MagdalenaWKS Wawel32:36346:35354:1762:13:28
3Leśnicka AgnieszkaUKS Azymut Dębów36:441044:53253:1252:14:49
4Block AmeliaUKS Orientuś34:42849:55751:0032:15:37
5Mianowska JuliaUNTS33:50554:141150:1722:18:21
6Słońska ZofiaWKS Wawel40:131247:55556:1772:24:25
7Gielec ZuzannaUKS Orientuś40:061157:201351:4942:29:15
8Melzer ZofiaUKS Siódemka35:42949:5261:05:05152:30:39
9Gradek ZuzannaUKS Traper26:2811:05:341759:5592:31:57
10Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów43:421747:5341:00:29102:32:04
11Sroka MałgorzataUKS Patria40:231453:591057:5082:32:12
12Bączek MałgorzataWKS Wawel40:171353:5591:01:09112:35:21
13Chabiera LenaUNTS32:5041:00:02151:04:23132:37:15
14Ohlaszeny ZuzannaKS Kościelec Chrzanów34:1361:02:29161:05:10162:41:52
15Moskal ZuzannaUKS Siódemka40:511558:53141:07:12182:46:56
16Niezgódka DominikaUKS Arkady43:231650:0381:17:42202:51:08
17Pudlis NataliaUMKS Kwidzyn50:402157:08121:14:36193:02:24
18Wójcik NataliaWKS Wawel46:14181:11:44181:05:04143:03:02
19Piwowar LidiaHKS Azymut Mochy49:19191:15:33191:02:36123:07:28
20Zając MagdalenaHKS Azymut Mochy34:2271:18:01211:20:11213:12:34
21Gąsienica Samek ZofiaUNTS1:03:59241:17:13201:43:43244:04:55
 
Tywonek JuliaUKS OSiR1:14:5626nklnkl
Żurek MartaUKS Siódemkanklnklnkl
Pupiec MartaUKS Siódemka58:0323nklnkl
Biegun KatarzynaWKS Wawel1:14:48251:55:2222nkl
Kędzierska NadiaHKS Azymut Mochyabsabs1:06:0217
Staszak AlicjaUNTS50:0120nkl1:41:3023
Gniewkowska JuliaUKS Włóczykij Osiek54:0422nkl1:29:2022
 
 
 
W18 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Morawska ZuzannaUKS Azymut 4530:24447:52152:0712:10:23
2Biederman AdriannaWKS Wawel26:5011:00:0121:03:2222:30:13
3Garbacik MajaWKS Wawel28:2521:00:1531:07:5232:36:32
4Listek MartaWKS Wawel32:4851:02:5561:10:5742:46:40
5Bielecka AleksandraUKS Siódemka42:0371:16:1381:13:0853:11:24
6Rosochacka KarolinaUKS OSiR43:0491:24:1991:25:4163:33:04
7Pudełek MichalinaLKS Górzanka44:09101:24:29101:29:0073:37:38
8Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper42:2481:31:28111:30:2783:44:19
9Maciejewska KatarzynaUKS Traper48:12131:05:4671:59:52103:53:50
 
Świca KatarzynaUKS Orientpark.pl47:1912nkl1:33:009
Sobczak KatarzynaUKS Traper48:3714nklabs
Dawidowska NataliaUKS Siódemka33:2761:01:054abs
Jurczyk MartaUKS Sparta Czyżowice46:0211nklabs
Kreft OliwiaUKS Siódemka29:1031:02:485nkl
 
 
 
W20 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Gorczyca MariaWKS Grunwald40:1821:01:10254:2912:35:57
2Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły45:0631:00:2011:00:4722:46:13
3Galla ZofiaWKS Wawel39:3911:08:3731:14:1633:02:32
4Murawska MartaHKS Azymut Mochy48:2141:26:4341:17:3443:32:38
5Andrzejewska AgnieszkaUKS Azymut 451:08:3371:41:5051:25:4854:16:11
6Nikitczenko NataszaUKS Orientuś55:3451:58:5481:28:5864:23:26
7Porada LiliannaUKS Reflex Rybnik1:05:0761:52:3671:35:0474:32:47
8Dzik JustynaLKS Górzanka1:09:1381:49:4061:37:5984:36:52
 
Bielecka AlicjaUKS Siódemka1:22:079absabs
 
 
 
W21E (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Hornik AleksandraWKS Grunwald32:2811:09:02249:3012:31:00
2Morawska MajaUKS Azymut 4544:0471:06:24159:4542:50:13
3Borychowska MarlenaMKS Paulinum45:5281:13:06457:2422:56:22
4Bączek-Motała BarbaraWKS Wawel41:3431:11:2331:07:0873:00:05
5Cygler PaulinaWKS Wawel47:1791:16:2871:00:5153:04:36
6Pabich MariaUKS Azymut Pabianice42:2241:24:44101:03:5563:11:01
7Gwóźdź EwaUKS Orientuś42:4351:17:3481:13:3993:13:56
8Matyba AnnaWKS Grunwald48:38111:15:2051:11:2483:15:22
9Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś48:16101:26:42111:21:38103:36:36
 
Mazan AleksandraUKS Traper50:1813absabs
Stankiewicz AgataUKS Orientuś37:202nkl58:423
Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka48:50121:16:156abs
Maj-Roksz MariaUKS Siódemka43:2561:18:149abs
Kocińska AgnieszkaUMKS ORKANabsabsabs
 
 
 
W21S (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ewiak NataliaUKS Orientuś40:01444:59134:5411:59:54
2Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka36:17345:54238:1222:00:23
3Kuźba JustynaUKS Siódemka32:5211:09:43544:0232:26:37
4Bilawa Karolina17 WBZ Międzyrzecz35:3121:05:0041:02:1062:42:41
5Jakubczyk PaulinaHKS Azymut Mochy47:0751:21:56655:4953:04:52
6Chocimko Bożena17 WBZ Międzyrzecz55:1971:26:3581:11:3183:33:25
7Dettlaff AnnaUKS Włóczykij Osiek54:1661:34:4891:04:3473:33:38
8Machowska- Łącka MagdalenaUKS OSiR1:00:2781:26:2072:02:4694:29:33
 
Patejko PatrycjaKS Spójnia Warszawaabs58:45347:134
 
 
 
W35 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Velde RedaOK Azuolas32:41139:58141:1011:53:49
2Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel40:16350:00249:4122:19:57
3Śliwczyńska Ilonaindywidualnie38:42250:09354:2952:23:20
4Czajka IzabelaUKS Siódemka48:11556:40452:0132:36:52
5Zbroja Nowak JustynaKS Hades44:1541:05:08652:0742:41:30
6Ukleja EwaUKS Azymut 4554:5371:14:0381:06:2763:15:23
7Golinowska ElżbietaHKS Azymut Mochy1:01:1881:15:3791:11:5583:28:50
8Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno1:10:2391:12:2571:09:1673:32:04
9Kaszkiewicz KamilaUKS Azymut 451:11:33101:35:04111:26:58104:13:35
 
Grabowska JoannaWKS Wawel54:15659:175nkl
Gniadek Monika7 BOW Słupskabs1:20:38101:12:249
Michałowska AgataKS Spójnia Warszawaabsabsabs
 
 
 
W40 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak BeataUKS Azymut 4528:45142:37140:2011:51:42
2Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka43:2751:01:22458:4032:43:29
3Konc KatarzynaUKS Azymut Pabianice38:06257:1421:12:5052:48:10
4Słońska BogusławaWKS Wawel45:3661:09:2551:04:2942:59:30
5Banach JaninaUMKS ORKAN57:2091:21:3281:13:3063:32:22
6Olejnik EwaWKS Wawel42:3241:17:1161:37:1683:36:59
7Gradek BeataUKS Traper56:2681:18:2471:25:1873:40:08
 
Włodarczyk Anna MariaMKS Paulinum40:1931:00:233abs
Paterek HonorataHKS Azymut Mochyabsabs46:322
Nitsch JoannaUNTS51:3271:24:369nkl
Maciąg-Wójtowicz Iwonaindywidualnie1:03:1910
 
 
 
W45 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak BarbaraHKS Azymut Mochy43:33258:36242:4812:24:57
2Topór MonikaWKS Wawel1:08:4961:04:36345:4422:59:09
3Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka49:4441:15:3851:02:5433:08:16
4Gorczyca MagdalenaKS Hades48:1431:20:5161:12:3643:21:41
5Murawska EwaHKS Azymut Mochy1:27:1172:04:3271:24:5254:56:35
 
Wołek EwaUNTS42:29141:021abs
Zamojska Annaindywidualnie53:185nklabs
Nyqvist AnnaKalmar OK.nkl1:07:054abs
Staszak AnnaUNTSnkl2:07:178abs
 
 
 
W50 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Hornik AlicjaWKS Grunwald29:37148:18349:1912:07:14
2Liljebjörn CarolineNybro OK.46:24347:16254:4222:28:22
3Wołek MałgorzataUNTS46:1621:05:2041:07:2232:58:58
4Temnikova OlgaKaliningrad50:27445:3211:29:1553:05:14
5Olschowski BeataOLV Steinberg54:1251:58:4351:15:5744:08:52
 
 
 
W55 (8)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Movko MarinaUKS Azymut 4534:01142:57142:3311:59:31
2Kristina JohanssonKalmar OK.36:08247:07246:0222:09:17
3Miroshnichenko ElenaPioner SK50:04451:12352:2932:33:45
4Krochmal MałgorzataKU AZS WAT Warszawa52:5361:09:0541:04:3043:06:28
5Wróblewska BognaOK! Sport Warszawa51:2551:16:1661:09:4353:17:24
6Porzycz AgataUKS Azymut 451:09:3571:12:4151:13:5863:36:14
7Krzysztofiak GrażynaUMKS Kwidzyn1:43:1881:31:2172:06:4375:21:22
 
Drągowska MarzenaOK! Sport Warszawa48:053absabs
 
 
 
W60 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Lazareva NataliaUKS Azymut 4548:40458:56251:0422:38:40
2Lewoń EwaUMKS ORKAN42:0011:04:17356:2132:42:38
3Łuńska ReginaUMKS ORKAN46:02258:1811:08:2942:52:49
4Biziuk HalinaUMKS ORKAN48:1531:19:31546:3712:54:23
5Smirnova NataliaPioner SK1:01:3851:19:2741:33:5853:55:03
6Olbrycht Annaindywidualnie1:10:4561:52:0361:36:2164:39:09
 
 
 
W65 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Fransson Gun-BrittEmmaboda Verda OK.39:38135:49143:2021:58:47
2Pahlstorp MonicaEmmaboda Verda OK.39:58240:14242:4812:03:00
3Linnersjö Ann-HelenOK Orion41:53342:27344:4132:09:01
4Czabańska MałgorzataUKS Azymut 4547:40446:35449:0542:23:20
5Semuchina GalinaKaliningrad54:3951:06:4751:30:3553:32:01
 
 
 
W70 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Thiel SusiIHW Alex Berlin37:4111:12:2611:00:1312:50:20
 
 
 
W75 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ulla NilssonSOK Viljan45:2311:01:00159:5612:46:19