Baltic Cup 2017niedz. 2017-08-13 14:58
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (37)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Banach KacperWKS Grunwald15:45111:52127:37
2Jończy MichałMKS Paulinum17:59213:04231:03
3Szymerowska CelinaUKS Siódemka18:07313:13331:20
4Życzkowski KarolUKS Siódemka19:48514:57634:45
5Dutkiewicz WiktoriaMKS Paulinum19:57615:01734:58
6Świątkowska NataliaMKS Paulinum21:17715:29836:46
7Szymerowska EmiliaUKS Siódemka23:361113:16436:52
8Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT21:54818:111140:05
9Dudziak AndrzejOrienteering Leszno26:051414:39540:44
10Szymerowska MilenaUKS Siódemka23:361117:281041:04
11Wójtowicz HannaUNTS24:351316:56941:31
12Jędras JakubUMKS Kwidzyn26:371718:221244:59
13Kaszkiewicz LeonUKS Azymut 4526:291521:091447:38
14Moszkowicz MichałWKS Wawel29:501825:511955:41
15Moszkowicz OlaWKS Wawel30:001926:142056:14
16Droń WojciechUMKS Kwidzyn32:582423:261556:24
17Bublik MaciejWKS Wawel23:321034:073057:39
18Biskupska MałgorzataWKS Wawel31:202228:47231:00:07
19Klimczak OksanaUKS Siódemka31:162128:52241:00:08
20Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4536:242525:10161:01:34
21Leitner AniaWKS Wawel31:142030:33251:01:47
22Kałędkiewicz AlicjaUKS Siódemka26:291536:35311:03:04
23Porada JagodaUKS Reflex Rybnik38:532625:41181:04:34
24Życzkowska NataliaUKS Siódemka41:562725:36171:07:32
25Cerrone Helenaindywwidualnie50:512926:51211:17:42
26Cerrone Emmaindywwidualnie50:573027:14221:18:11
27Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT18:5541:03:06331:22:01
28Szabla Felixindywidualnie59:243144:21321:43:45
 
Zbroja Igorindywidualnie32:3323abs
Żurek ZuziaUKS Siódemka22:059abs
Banach ZuzannaWKS Grunwald43:3328abs
Patejko ZuzannaKS Spójnia Warszawaabs33:3229
Kmiecińska MariaPUKS Młode Orłyabs19:2213
Biskupska MariaWKS Wawel30:3526
Frąszczak Sara Ameliaindywidualnie31:1328
Uryga Adamindywidualnie1:03:0734
Trepczyńska HaniaUKS Orientuś30:4327
 
 
 
M10 (21)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Gradek MateuszUKS Traper14:23118:58233:21
2Ukleja KrzysztofUKS Azymut 4515:16219:20434:36
3Chodlewski AntoniKS Kościelec Chrzanów18:22416:42135:04
4Perfikowski PawełUMKS Kwidzyn19:11618:58238:09
5Zaremba AdamUMKS Kwidzyn19:07520:07639:14
6Zieliński TomaszKS Hades17:14323:191340:33
7Klakla KacperKS Kościelec Chrzanów19:45821:521041:37
8Pękal MikołajUMKS Kwidzyn21:12920:29741:41
9Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów22:261019:31541:57
10Zychowicz KrystianKS Kościelec Chrzanów19:31723:351443:06
11Leitner LeonWKS Wawel25:391221:551147:34
12Trepczyński FranciszekUKS Orientuś24:091124:371548:46
13Rygielski WiktorUMKS Kwidzyn28:011622:001250:01
14Droń WiktorUMKS Kwidzyn26:111425:381651:49
15Kaszkiewicz TymonUKS Azymut 4526:001326:081752:08
16Królikiewicz JeremiWKS Wawel27:521530:141858:06
17Murawski RafałHKS Azymut Mochy31:411731:11191:02:52
18Tarnowski PrzemysławWKS Wawel41:451921:3391:03:18
19Kruk WojciechUKS Azymut Dębów35:341831:11191:06:45
 
Młynarczyk MaksymilianUKS Orientuśnkl20:328
Frąckowiak TymonKOS BnOabsabs
 
 
 
M10N (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Jankiewicz RadosławUMKS Kwidzyn24:16313:57138:13
2Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów22:56117:18240:14
3Motała PiotrUKS Siódemka23:21217:36340:57
4Wiśniewski AdamAzymut Pabianice31:11619:19450:30
5Kisłowski MarekUMKS Kwidzyn30:01422:22652:23
6Uryga ArturWKS Wawel30:52521:42552:34
 
Stępień Mirosławindywidualnieabsabs
 
 
 
M12 (35)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Blohin GlebKaliningrad14:39120:23135:02
2Cupryś AmadeuszHKS Azymut Mochy14:52221:45436:37
3Lisiak AdamUKS Orientuś20:18621:40341:58
4Wójcik PawełWKS Wawel22:411020:50243:31
5Majowski JanUKS OSiR22:00823:51545:51
6Podworski KacperUKS OSiR19:43526:57946:40
7Łącki JakubUKS OSiR23:061124:19647:25
8Bultrowicz TymoteuszKS Hades22:06929:241051:30
9Gąsienica-Samek AdamUNTS26:441626:49853:33
10Kotkowiak BartoszKOS BnO21:49732:331354:22
11Placek TymoteuszHKS Azymut Mochy19:19435:572055:16
12Mielcarek KrzysztofHKS Azymut Mochy24:561333:391458:35
13Krempiński FranciszekUKS Azymut Pabianice29:131929:351158:48
14Tywonek JanUKS OSiR24:031235:321959:35
15Pachnik JędrzejUKS Orientpark.pl35:342625:0171:00:35
16Dąbrowski KarolUKS OSiR25:541535:21181:01:15
17Wasilewski MikołajUKS OSiR26:441634:56171:01:40
18Dolejší JanUKS Orientpark.pl31:392230:12121:01:51
19Pawłowski LeonKOS BnO16:51345:16241:02:07
20Żesławski JakubWKS Wawel25:131437:26211:02:39
21Szczęsny MichałUKS Arkady31:052134:02151:05:07
22Wiśniewski JakubUKS Azymut Pabianice29:372042:51231:12:28
23Dwojak GracjanUKS Orientpark.pl27:051847:56261:15:01
24Górniaczyk MichałHKS Azymut Mochy40:592934:05161:15:04
25Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT44:213138:02221:22:23
26Szlafka MikołajHKS Azymut Mochy37:152746:09251:23:24
27Inglot MaciejUKS Azymut Dębów43:473050:04271:33:51
28Modzelewski MikołajUKS Siódemka32:40231:03:49311:36:29
29Chmielowski BartoszUMKS Kwidzyn34:04241:05:13321:39:17
30Kruk JakubUKS Azymut Dębów49:11321:01:51301:51:02
31Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno59:193352:56281:52:15
 
Bublik PiotrWKS Wawelnkl59:3129
Jurczak MiłoszMKS Paulinum37:2828nkl
Kwiatkowski OlafKOS BnO34:4825nkl
Borzyszkowski BartłomiejUKS Siódemkaabsabs
 
 
 
M14 (31)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pachnik StanisławUKS Orientpark.pl16:38238:02254:40
2Wójtowicz KrzysztofUNTS14:58144:03659:01
3Soliwoda MateuszUMKS Kwidzyn21:10838:34359:44
4Marte IgorUNTS25:151635:3211:00:47
5Nowak GrzegorzUKS Azymut 4521:29942:2141:03:50
6Muller WiktorUMKS Kwidzyn21:471043:0251:04:49
7Jończy JakubMKS Paulinum20:22452:24101:12:46
8Wołek StanisławUNTS20:38552:33111:13:11
9Wilk WiktorUMKS Kwidzyn24:231449:4981:14:12
10Żesławski MateuszWKS Wawel18:48359:18151:18:06
11Bielecki MichałUKS Siódemka22:281256:45131:19:13
12Roman SzymonUKS Azymut Dębów32:232647:5971:20:22
13Staszak TomaszMKS Paulinum28:342152:0291:20:36
13Curzytek KrystianUKS Azymut Dębów25:081555:28121:20:36
15Czyński MiłoszKOS BnO20:4471:02:07181:22:51
16Sobiński AdrianMKS Paulinum22:10111:05:46191:27:56
17Zaleski JakubMKS Paulinum30:192358:29141:28:48
18Wołowiec DanielUKS Azymut Dębów29:56221:01:36171:31:32
19Curzytek KacperUKS Azymut Dębów26:48201:08:40201:35:28
20Udycz JonaszUKS Traper25:18171:10:49211:36:07
21Banach PiotrUMKS ORKAN22:50131:19:49241:42:39
22Brożyński OliwierHKS Azymut Mochy26:14191:16:33221:42:47
23Kotkowiak PiotrKOS BnO47:44301:00:48161:48:32
24Jurczak SzymonMKS Paulinum20:4261:28:49251:49:31
25Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR41:49281:18:47232:00:36
26Osak MaciejUKS Traper30:50241:47:46262:18:36
27Stachura JanekWKS Wawel45:30292:35:09273:20:39
 
Fiedorowicz HieronimUKS Traper30:5525nkl
Gondek JanWKS Wawel25:5818abs
Szymański PrzemysławUKS Traper34:5627nkl
Paterek MikołajHKS Azymut Mochyabsabs
 
 
 
M16 (24)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Pierzchała MichałUNTS24:22146:5611:11:18
2Petersburski KrystianKOS BnO25:55253:0851:19:03
3Deredos BrunoUKS Orientuś29:35451:0321:20:38
4Baran GrzegorzWKS Wawel30:13651:3931:21:52
5Grobelny AlexHKS Azymut Mochy28:49354:2661:23:15
6Kula MateuszKOS BnO34:201252:0641:26:26
7Biernat MichałKOS BnO31:13856:5371:28:06
8Smyk BartoszUKS Traper33:281058:4581:32:13
9Pesta PiotrUKS Azymut 4531:5691:01:15101:33:11
10Sztranek JanUKS Azymut Pabianice30:4971:06:38131:37:27
11Kondys JakubKOS BnO35:32141:05:31121:41:03
12Bradac DavidCzechy41:18171:02:10111:43:28
13Michalak KacperUNTS48:062159:1191:47:17
14Andrzejczak MaciejUKS Azymut Pabianice37:55161:09:27141:47:22
15Słoma KacperUKS Azymut Dębów33:57111:18:43171:52:40
16Grzegorczyk MateuszKOS BnO44:02201:09:32151:53:34
17Szeliga StanisławWKS Wawel35:24131:19:44181:55:08
18Borek ZbigniewUKS Azymut 4543:06181:12:40161:55:46
19Pudełek BłażejLKS Górzanka36:51151:24:58192:01:49
20Olszewski BartłomiejUNTS29:4951:36:15212:06:04
21Życzkowski JakubUKS Siódemka50:16221:30:18202:20:34
22Wachnicki Michałindywidualnie43:12192:05:09222:48:21
 
Sienkiewicz MaksymilianUKS Azymut 4552:2723nkl
Baczulis MiłoszKOS BnO1:05:4724nkl
 
 
 
M18 (17)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kijak JakubWKS Wawel29:13157:4311:26:56
2Płóciennik KonradUKS Azymut Pabianice32:5631:01:1641:34:12
3Kruk MichałUKS Azymut Dębów34:49659:3821:34:27
4Velde AugustsOK Azuolas34:1751:00:3731:34:54
5Huba KarolUKS Azymut Dębów33:1841:02:2651:35:44
6Kalisiak DawidUKS Azymut Pabianice37:3181:04:2361:41:54
7Kuźba JakubUKS Siódemka35:1071:19:44101:54:54
8Zamojski RafałUKS Siódemka44:02101:12:5671:56:58
9Bradac JakubCzechy42:5991:15:5981:58:58
10Ogdowski BartłomiejUKS Siódemka30:5221:30:24122:01:16
11Choroś TomaszPUKS Młode Orły46:07121:16:2792:02:34
 
Reniecki FranciszekUMKS Kwidzynabs1:30:0811
Gładecki DawidUKS OSiRnkl1:31:2913
Melzer SzymonUKS Siódemka44:3411abs
Pawłowicz BrunoMKS Paulinum49:4013nkl
Żurek GrzegorzUKS Siódemkaabsabs
Samulski TristianMKS Paulinumabsabs
 
 
 
M20 (3)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Urbaniak JerzyUNTS36:31255:1111:31:42
2Zuchmański PrzemysławUKS Orientuś34:2211:00:2721:34:49
3Jurczyk MaciejUKS Sparta Czyżowice39:3131:11:5931:51:30
 
 
 
M21E (18)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Podziński RafałUKS Orientuś32:4311:16:1211:48:55
2Olejnik MichałWKS Grunwald33:4521:18:4521:52:30
3Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś38:0871:20:1331:58:21
4Piotrowski RadosławUKS Azymut 4535:1431:23:1251:58:26
5Wensław MateuszUKS Azymut 4538:3981:22:2242:01:01
6Dutkowski MikołajUKS Arkady39:16101:24:1862:03:34
7Kalata MichałMKS Paulinum37:0351:28:2472:05:27
8Dzioba MateuszMKS Paulinum36:3841:30:0182:06:39
9Biederman MarcinWKS Wawel40:57111:30:5192:11:48
10Garbacik MichałWKS Wawel37:1561:43:04112:20:19
11Nowak MaciejMKS Paulinum42:33121:47:52132:30:25
12Moszkowicz PawełWKS Wawel48:41131:46:36122:35:17
13Hewelt MaciejUKS Azymut 4550:55151:53:15142:44:10
14Baran JanWKS Wawel1:02:59181:42:20102:45:19
15Cygler SławomirUNTS51:28171:58:10152:49:38
16Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław51:04162:09:55163:00:59
 
Paszyński PiotrUKS Orientuś48:5214nkl
Pawlak BartoszWKS Grunwald38:519nkl
 
 
 
M21S (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Skocelas GrzegorzGKS Luzino25:5311:06:1831:32:11
2Temnikov IlyaKaliningrad36:52559:1811:36:10
3Kożyczkowski Edwardindywidualnie28:5921:11:5761:40:56
4Put JanuszHKS Azymut Mochy32:3031:09:2541:41:55
5Przyworski KamilHKS Azymut Mochy38:1271:04:0121:42:13
6Jankowski Pawełindywidualnie34:3441:11:0351:45:37
7Jaros MariuszJW 2399 Świętoszów38:0861:35:1172:13:19
8Szabla Rafałindywidualnie46:2481:42:0282:28:26
9Leśnicki Marcin HarperUKS Azymut Dębów52:0791:42:5992:35:06
10Roter PatrykLKS Górzanka1:13:50101:51:30103:05:20
 
Wesołowski Sebastian1 Brygada Logistycznaabsabs
 
 
 
M35 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Golinowski PawełHKS Azymut Mochy29:4111:02:1911:32:00
2Tkaczuk TomaszUKS Azymut Pabianice31:2731:05:1321:36:40
3Tadejewski PawełUMKS ORKAN30:1121:06:5031:37:01
4Walicki Rafał17 WBZ Międzyrzecz35:1051:09:1441:44:24
5Pabich TomaszUKS Azymut Pabianice32:2841:17:5661:50:24
6Fankidejski ArturUKS Włóczykij Osiek43:4171:15:1051:58:51
7Jędras PrzemysławUMKS Kwidzyn47:0391:18:1572:05:18
8Kobierowski Sławomir7 BOW Słupsk39:1461:33:0182:12:15
9Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT45:1281:42:42102:27:54
10Ivanov SergeyKaliningrad58:52101:41:5292:40:44
 
Patejko PrzemysławKS Spójnia Warszawaabsabs
 
 
 
M40 (24)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak JacekUKS Azymut 4523:06156:3811:19:44
2Banach RobertWKS Grunwald25:3021:02:4921:28:19
3Marte MichałKU AZS WAT Warszawa30:1531:05:5731:36:12
4Banach KrzysztofUMKS ORKAN30:4941:10:0841:40:57
5Błachut IgorTeam 36031:1251:16:0261:47:14
6Majewski MarekPUKS Młode Orły34:45111:13:0051:47:45
7Mianowski RafałUNTS32:3481:18:2371:50:57
8Karachev AleksandrKaliningrad32:4891:18:4481:51:32
9Fiedorowicz SzczepanUKS Traper31:3261:20:2891:52:00
10Mol KrzysztofHKS Azymut Mochy34:48121:22:21101:57:09
11Dutkiewicz DamianMKS Paulinum33:32101:23:40111:57:12
12Serocki WojciechUMKS Kwidzyn39:38151:24:24122:04:02
13Krempiński PiotrUKS Azymut Pabianice41:47171:26:53142:08:40
14Mikhaylov VictorOK. Odessa Team46:11191:24:28132:10:39
15Topór MarekWKS Wawel39:49161:38:54162:18:43
16Kaczmarek DamianSkarmat Toruń39:19141:49:50192:29:09
17Lisiak PawełUKS Orientuś44:32181:48:07182:32:39
18Perfikowski PiotrUMKS Kwidzyn58:32211:51:02202:49:34
 
Wójcik GrzegorzWKS Wawel36:5413nkl
Paruszewski Marekindywidualnieabs1:39:0917
Jończy DanielMKS Paulinum31:357abs
Murawski PiotrHKS Azymut Mochynkl1:33:2115
Borzyszkowski JacekUKS Siódemka56:4220abs
Melzer ArkadiuszUKS Siódemkaabsabs
 
 
 
M45 (27)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak RemigiuszKS Hades27:26158:1611:25:42
2Bartczak JarosławUMKS ORKAN32:31558:5621:31:27
3Dzik MirosławLKS Górzanka28:1621:03:3931:31:55
4Pachnik DariuszUKS Orientpark.pl29:0031:08:1951:37:19
5Ratajczak PiotrUMKS ORKAN30:4741:08:4661:39:33
6Mossakowski Przemysławindywidualnie34:0491:08:0441:42:08
7Zieliński PawełKS Hades33:2571:12:4091:46:05
8Krupiński AndrzejPUKS Młode Orły34:18101:16:01101:50:19
9Gorczyca JacekKS Hades40:48171:12:1681:53:04
10Wrzosek Zbigniewindywidualnie37:40131:16:19111:53:59
11Bradac StanislavCzechy40:07161:16:22121:56:29
12Słoński MarekWKS Wawel35:32111:21:16151:56:48
13Rekowski TomaszUMKS ORKAN37:44141:20:32141:58:16
14Staszak ArturUNTS41:53181:19:09132:01:02
15Michalak TomaszUNTS33:3881:29:22172:03:00
16Muller TomaszUMKS Kwidzyn35:42121:28:28162:04:10
17Olas JacekUKS Orientuś39:20151:40:53182:20:13
18Jurczyk PiotrUKS Sparta Czyżowice44:29191:42:47192:27:16
19Szajna RobertWKS Wawel51:25201:57:29212:48:54
 
Pesta AdamUKS Azymut 4533:106nkl
Nadera DariuszCX80 Kaliszabs1:10:067
Pupiec MariuszUKS Siódemkaabs1:56:2320
Wójtowicz PiotrNadleśnictwo Strzebielino1:00:5721
Doliński GrzegorzBKS Watacha Warszawaabsabs
Borger TobiasKalmar OK.absabs
Porada RobertUKS Reflex Rybnikabsabs
Wdowiak RobertRodzinna Grupa Rowerabsabs
 
 
 
M50 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Młynarczyk PiotrUKS Orientuś32:32159:3311:32:05
2Marszałek MarekOK! Sport Warszawa36:1641:02:2521:38:41
3Urbaniak Krzysztofindywidualnie33:0121:06:4831:39:49
4Niessner PiotrWKS Wawel33:5731:11:3041:45:27
5Wołek AndrzejUNTS36:2251:20:0461:56:26
6Kot Edward17 WBZ Międzyrzecz42:5181:17:3752:00:28
7Moniak AndrzejLKS Górzanka42:2571:24:4572:07:10
8Deptulski TomaszUKS Siódemka47:53121:32:0082:19:53
9Olschowski PeterOLV Steinberg47:30111:32:3692:20:06
10Szulżycki KazimierzUMKS ORKAN43:0791:37:59102:21:06
11Gapiński WłodzimierzUKS Orientuś58:30131:59:20112:57:50
 
Żesławski WojciechWKS Wawel46:2210nkl
Forystek JózefWKS Wawel39:286nkl
Klasa TomaszKS Hadesabsabs
 
 
 
M55 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Eugenijus MiksysOK Azuolas31:05143:3911:14:44
2Dyzio WłodzimierzWKS Wawel33:51348:3821:22:29
3Kraśniewski KrzysztofUMKS ORKAN31:40258:5151:30:31
4Wróblewski TadeuszOK! Sport Warszawa37:57554:0341:32:00
5Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów41:30854:0031:35:30
6Porzycz JerzyUKS Azymut 4540:51759:5161:40:42
7Andrzejewski LeszekUKS Azymut 4545:2391:03:0171:48:24
8Machowski WładysławUKS OSiR45:31101:08:0481:53:35
9Krochmal GrzegorzKU AZS WAT Warszawa39:1261:17:2091:56:32
10Steinke WiesławSkarmat Toruń1:12:20121:51:41103:04:01
11Lewandowski KrzysztofUKS Orientuś1:00:31112:05:44113:06:15
 
Koczko TomaszSkarmat Toruń37:024
 
 
 
M60 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Boris KrylovKaliningrad24:47240:0311:04:50
2Miszewski RomualdUKS Azymut 4528:16349:0721:17:23
3Solovev MikhailPioner SK31:44452:2031:24:04
4Miroshnichenko ViktorPioner SK35:0151:02:5651:37:57
5Świerczyński BogdanKS BnO Modrzew39:2681:03:4961:43:15
6Gackowski Bogdanindywidualnie45:061059:1141:44:17
7Paszyński JózefUKS Orientuś43:1791:04:4371:48:00
8Mądrzyński ZbigniewUMKS Kwidzyn39:1371:08:5681:48:09
9Movko SergeiUKS Azymut 4524:0311:28:28101:52:31
10Olbrycht Januszindywidualnie35:0861:19:2991:54:37
 
Skonieczny Andrzejindywidualnieabsabs
 
 
 
M65 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mientki TadeuszUMKS ORKAN26:46141:3511:08:21
2Bohaczek JanuszUMKS ORKAN30:35241:5221:12:27
3Łuński ZbigniewUMKS ORKAN38:51543:2531:22:16
4Chernykh VladimirKaliningrad37:45445:5441:23:39
5Łapanowski JacentyKU AZS WAT Warszawa37:08351:0251:28:10
6Bogulak AdamMKS Paulinum43:09656:1971:39:28
7Woźniak HenrykUMKS ORKAN51:16754:2361:45:39
8Karachev SergeyKaliningrad51:59859:5581:51:54
9Wojtyła JerzyUMKS ORKAN55:00101:00:0291:55:02
 
Našinec JiříUKS Orientpark.plnkl1:51:3210
Szepelak JanUMKS ORKAN52:229nkl
 
 
 
M70 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Roland NilssonSOK Viljan33:18240:0021:13:18
2Fransson JörgenEmmaboda Verda OK.35:34739:2011:14:54
3Królikowski WładysławKS BnO Modrzew34:28443:4941:18:17
4Wołochowicz WładysławKOS BnO35:21646:5551:22:16
5Wasilewski StanisławPUKS Młode Orły33:48349:3761:23:25
6Kmieciński JózefPUKS Młode Orły31:30153:5281:25:22
7Pokora EdwardUMKS Kwidzyn35:48854:2791:30:15
8Thiel RolfIHW Alex Berlin44:04953:2371:37:27
9Pahlstorp JanEmmaboda Verda OK.44:201056:09101:40:29
 
Borger AkeAnkarsrums OK.34:405abs
Płuciennik WaldemarKS BnO Modrzewnkl40:403
Blimke Romanindywidualnie45:3611
 
 
 
M75 (2)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Linnersjö BjörnOK Orion36:01133:2111:09:22
2Czabański EdwardUKS Azymut 4558:42255:5021:54:32
 
 
 
M85 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa1:08:1511:55:2813:03:43
 
 
 
OPEN1 (13)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Presińska MagdalenaUKS Azymut Pabianice47:34425:1811:12:52
2Dutkiewicz AgnieszkaMKS Paulinum47:13335:2731:22:40
3Preis AnnaOrienteering Leszno46:33138:1441:24:47
4Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno46:36238:1651:24:52
5Bradacova MarieCzechy1:15:03644:2681:59:29
6Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice1:22:55751:33102:14:28
 
Nadera AgataCX80 Kaliszabs39:096
Gniewkowska IwonaUKS Siódemkankl1:20:5812
Moszkowicz MonikaWKS Wawel53:455abs
Buzek GabrysiaWKS Wawelnkl51:019
Wąs Sławomirindywidualnie28:592
Uryga Sławomirindywidualnie43:387
Szelbracikowski DamianUKS INVEST-ORIENT1:05:1511
 
 
 
OPEN2 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Opanowicz KrzysztofUKS Siódemka42:11240:0221:22:13
2Brzeski MarcinUKS Siódemka42:04140:1031:22:14
3Jackowiak Jacek17 WBZ Międzyrzecz46:10336:1511:22:25
4Ciarkowska MagdalenaHKS Azymut Mochy51:23456:4071:48:03
5Trepczyński JarosławUKS Orientuś52:15558:2381:50:38
6Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT55:15655:5361:51:08
7Dudziak KarolinaOrienteering Leszno1:11:53854:5052:06:43
8Jędras PatrycjaUMKS Kwidzyn1:19:4191:32:04102:51:45
9Kędzior KatarzynaUMKS Kwidzyn1:55:42121:16:1793:11:59
10Wachnicki Janindywidualnie1:25:16102:23:49113:49:05
 
Supernat-Melzer HannaUKS Siódemka1:09:077nkl
Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka1:25:2911abs
Graczyk Adrianindywidualnie40:144
Płóciennik KrzysztofUKS Azynut Pabianicenkl
 
 
 
W10 (26)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Mianowska AntoninaUNTS11:36114:44126:20
2Kula MajaKOS BnO14:28319:52534:20
3Chabiera FilomenaUNTS13:42221:32835:14
4Zawada MarcelinaUKS Orientpark.pl16:29719:14335:43
5Matyja WeronikaKOS BnO15:14420:57736:11
6Halewicz JuliaUKS Orientpark.pl16:42820:05636:47
7Łącka JuliaUKS OSiR17:241021:421039:06
8Szeliga SoniaUKS Orientpark.pl16:06624:491340:55
9Biskupska JuliaWKS Wawel22:521518:34241:26
10Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper15:54525:421441:36
11Borek AlicjaUKS Traper22:201419:27441:47
12Klecha WeronikaHKS Azymut Mochy20:051122:391142:44
13Olejnik JaśminaWKS Wawel22:041321:41943:45
14Moszkowicz JuliaWKS Wawel17:21926:481744:09
15Oliinyk YelyzavetaWKS Wawel21:171224:451246:02
16Stefaniak IzabelaKOS BnO24:121726:161650:28
17Podgórska MartaKS Kościelec Chrzanów26:491825:441552:33
18Porzycz MałgorzataUKS Siódemka28:101927:071855:17
19Krych WeronikaWKS Wawel23:581633:122057:10
20Włodarczyk WiktoriaUKS Traper37:072131:36191:08:43
21Witońska WeronikaUMKS Kwidzyn37:252233:12201:10:37
22Nowak ZosiaKS Hades33:142037:52221:11:06
23Hałucha MilenaWKS Wawel39:522343:54241:23:46
 
Mazur HannaWKS Wawelnklnkl
Dżumaga SaraOrienteering Lesznonkl41:3723
Moniak Andrzejindywidualnieabsabs
 
 
 
W10N (15)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT21:52313:58135:50
2Bielecka MartaUKS Siódemka21:23215:54237:17
3Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT17:40121:30439:10
4Kostek KingaUMKS Kwidzyn26:09724:24550:33
5Pabich HannaUKS Azymut Pabianice31:221419:52351:14
6Szmitka MartynaUKS Siódemka26:17926:43653:00
7Welc DominikaKOS BnO26:14826:52753:06
8Kurasińska LenaHKS Azymut Mochy22:33431:42954:15
9Bauta ZofiaHKS Azymut Mochy24:13530:03854:16
10Klimczak OlimpiaUKS Siódemka27:271131:471059:14
11Stenka OliwiaUKS Siódemka27:051032:411159:46
12Duda KorneliaUKS Traper30:001234:34121:04:34
13Franc AntoninaHKS Azymut Mochy25:27639:39131:05:06
14Gilewska AleksandraKOS BnO30:311344:31141:15:02
15Romanowska AlicjaKOS BnO41:001555:38151:36:38
 
 
 
W12 (43)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Kubecová MagdaUKS Orientpark.pl21:39318:50140:29
2Ukleja PatrycjaUKS Azymut 4519:20121:15540:35
3Muller IgaUMKS Kwidzyn23:54919:34343:28
4Królikiewicz HannaWKS Wawel22:42622:57845:39
5Szczurko PaulinaUKS Traper24:311021:57646:28
6Kusztelska NataliaKOS BnO23:28823:22946:50
7Gielec JuliaUKS Orientuś22:16525:361247:52
8Dreier AnnaHKS Azymut Mochy23:16724:471148:03
9Zawada KarolinaUKS Orientpark.pl20:48228:582249:46
10Kędzior AlicjaUMKS Kwidzyn21:46428:141950:00
11Niessner PolaWKS Wawel32:292019:11251:40
12Dzwonkowska PaulinaUKS OSiR28:421423:251052:07
13Słońska AntoninaWKS Wawel31:201722:24753:44
14Lamparska MajaWKS Wawel25:471128:482154:35
15Nowak AnnaUKS Azymut 4534:362420:17454:53
16Michno MartaWKS Wawel27:311328:372056:08
17Melzer AnnaUKS Siódemka29:441626:581556:42
18Kiełb PatrycjaUKS Azymut Dębów31:331925:361257:09
19Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT33:242227:40161:01:04
20Karkut EsteraHKS Azymut Mochy34:122327:48171:02:00
21Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT31:201731:27271:02:47
22Zawada ZuzannaWKS Wawel40:233026:08141:06:31
23Hajduk MariaHKS Azymut Mochy39:262830:14261:09:40
24Stefańska AgnieszkaUKS Arkady36:392533:48291:10:27
25Kurtycz NataliaWKS Wawel32:472137:43361:10:30
26Siek BarbaraWKS Wawel41:343229:22251:10:56
27Chmielarz SandraUKS Arkady40:423131:33281:12:15
28Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT29:081543:09411:12:17
29Pupiec AgataUKS Siódemka44:463329:06231:13:52
30Kasała ErykaUKS Arkady38:462735:50331:14:36
31Borkowska LenaUKS OSiR26:551247:55421:14:50
32Kulka WiktoriaUKS Orientpark.pl39:262837:26341:16:52
33Murek EmiliaHKS Azymut Mochy49:243627:52181:17:16
34Michalewicz AlicjaHKS Azymut Mochy38:252641:53401:20:18
35Kowalczyk HonorataUKS Orientpark.pl46:583535:11321:22:09
36Jąder SandraHKS Azymut Mochy45:243438:51371:24:15
37Moszkowicz AnnaWKS Wawel59:373829:07241:28:44
38Preis JuliaOrienteering Leszno55:323733:52311:29:24
39Młynkowa KarolinaHKS Azymut Mochy1:03:374037:36351:41:13
40Kaźmierczak AmeliaUKS Arkady1:00:533940:41381:41:34
 
Sobiepanek BarbaraUKS OSiRnkl40:5339
Piestrak KarolinaUKS Azymut Dębównkl33:4930
Pieśniak PatrycjaHKS Azymut Mochyabsabs
 
 
 
W14 (26)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nitsch AleksandraUNTS23:44229:44153:28
2Zelek KlaudiaUKS Patria23:37133:01256:38
3Piecek EmiliaUKS Orientpark.pl27:05339:2261:06:27
4Gąsienica-Samek AnnaUNTS36:201437:2341:13:43
5Czachura AnnaUKS Patria30:21543:46141:14:07
6Kowalczyk WiktoriaUKS Orientpark.pl35:361338:5651:14:32
7Gonda JuliaHKS Azymut Mochy33:18741:38101:14:56
8Łabuzek MartaWKS Wawel34:001042:28121:16:28
9Pesta AnnaUKS Azymut 4534:371242:21111:16:58
10Perfikowska HannaUMKS Kwidzyn31:30646:35171:18:05
11Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły38:101640:1981:18:29
12Przeszłowska HannaUKS Traper38:421740:4891:19:30
13Nowak MariaKS Hades29:41449:51181:19:32
14Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR39:541839:5271:19:46
15Skorupa MajaLKS Górzanka41:041945:52161:26:56
16Orzechowska AleksandraUKS Azymut Dębów53:512245:25151:39:16
17Sobiepanek ZuzannaUKS OSiR43:41201:06:14191:49:55
18Kapska NinaHKS Azymut Mochy47:01211:11:41201:58:42
19Skrzypczak MarikaHKS Azymut Mochy33:2781:26:43222:00:10
20Bosak NataliaWKS Wawel54:01231:12:12212:06:13
 
Urban AnetaUKS Trapernkl43:2113
Majewska MajaPUKS Młode Orły34:3511abs
Nadera KatarzynaCX80 Kaliszabs35:573
Kiełb WiktoriaUKS Azymut Dębów37:1915nkl
Rutkowska MagdalenaUKS Siódemka33:559nkl
Powichrowska IlonaUKS OSiRabsabs
 
 
 
W16 (28)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Krempińska JuliaUKS Azymut Pabianice29:29244:5011:14:19
2Topór MagdalenaWKS Wawel32:36346:3531:19:11
3Leśnicka AgnieszkaUKS Azymut Dębów36:441044:5321:21:37
4Block AmeliaUKS Orientuś34:42849:5571:24:37
5Melzer ZofiaUKS Siódemka35:42949:5261:25:34
6Mianowska JuliaUNTS33:50554:14111:28:04
7Słońska ZofiaWKS Wawel40:131247:5551:28:08
8Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów43:421747:5341:31:35
9Gradek ZuzannaUKS Traper26:2811:05:34171:32:02
10Chabiera LenaUNTS32:5041:00:02151:32:52
11Niezgódka DominikaUKS Arkady43:231650:0381:33:26
12Bączek MałgorzataWKS Wawel40:171353:5591:34:12
13Sroka MałgorzataUKS Patria40:231453:59101:34:22
14Ohlaszeny ZuzannaKS Kościelec Chrzanów34:1361:02:29161:36:42
15Gielec ZuzannaUKS Orientuś40:061157:20131:37:26
16Moskal ZuzannaUKS Siódemka40:511558:53141:39:44
17Pudlis NataliaUMKS Kwidzyn50:402157:08121:47:48
18Zając MagdalenaHKS Azymut Mochy34:2271:18:01211:52:23
19Wójcik NataliaWKS Wawel46:14181:11:44181:57:58
20Piwowar LidiaHKS Azymut Mochy49:19191:15:33192:04:52
21Gąsienica Samek ZofiaUNTS1:03:59241:17:13202:21:12
22Biegun KatarzynaWKS Wawel1:14:48251:55:22223:10:10
 
Tywonek JuliaUKS OSiR1:14:5626nkl
Żurek MartaUKS Siódemkanklnkl
Pupiec MartaUKS Siódemka58:0323nkl
Staszak AlicjaUNTS50:0120nkl
Gniewkowska JuliaUKS Włóczykij Osiek54:0422nkl
Kędzierska NadiaHKS Azymut Mochyabsabs
 
 
 
W18 (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Morawska ZuzannaUKS Azymut 4530:24447:5211:18:16
2Biederman AdriannaWKS Wawel26:5011:00:0121:26:51
3Garbacik MajaWKS Wawel28:2521:00:1531:28:40
4Kreft OliwiaUKS Siódemka29:1031:02:4851:31:58
5Dawidowska NataliaUKS Siódemka33:2761:01:0541:34:32
6Listek MartaWKS Wawel32:4851:02:5561:35:43
7Maciejewska KatarzynaUKS Traper48:12131:05:4671:53:58
8Bielecka AleksandraUKS Siódemka42:0371:16:1381:58:16
9Rosochacka KarolinaUKS OSiR43:0491:24:1992:07:23
10Pudełek MichalinaLKS Górzanka44:09101:24:29102:08:38
11Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper42:2481:31:28112:13:52
 
Świca KatarzynaUKS Orientpark.pl47:1912nkl
Sobczak KatarzynaUKS Traper48:3714nkl
Jurczyk MartaUKS Sparta Czyżowice46:0211nkl
 
 
 
W20 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Gorczyca MariaWKS Grunwald40:1821:01:1021:41:28
2Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły45:0631:00:2011:45:26
3Galla ZofiaWKS Wawel39:3911:08:3731:48:16
4Murawska MartaHKS Azymut Mochy48:2141:26:4342:15:04
5Andrzejewska AgnieszkaUKS Azymut 451:08:3371:41:5052:50:23
6Nikitczenko NataszaUKS Orientuś55:3451:58:5482:54:28
7Porada LiliannaUKS Reflex Rybnik1:05:0761:52:3672:57:43
8Dzik JustynaLKS Górzanka1:09:1381:49:4062:58:53
 
Bielecka AlicjaUKS Siódemka1:22:079abs
 
 
 
W21E (14)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Hornik AleksandraWKS Grunwald32:2811:09:0221:41:30
2Morawska MajaUKS Azymut 4544:0471:06:2411:50:28
3Bączek-Motała BarbaraWKS Wawel41:3431:11:2331:52:57
4Borychowska MarlenaMKS Paulinum45:5281:13:0641:58:58
5Gwóźdź EwaUKS Orientuś42:4351:17:3482:00:17
6Maj-Roksz MariaUKS Siódemka43:2561:18:1492:01:39
7Cygler PaulinaWKS Wawel47:1791:16:2872:03:45
8Matyba AnnaWKS Grunwald48:38111:15:2052:03:58
9Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka48:50121:16:1562:05:05
10Pabich MariaUKS Azymut Pabianice42:2241:24:44102:07:06
11Kaźmierczak AnetaUKS Orientuś48:16101:26:42112:14:58
 
Stankiewicz AgataUKS Orientuś37:202nkl
Mazan AleksandraUKS Traper50:1813abs
Kocińska AgnieszkaUMKS ORKANabsabs
 
 
 
W21S (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Porzycz AgnieszkaUKS Siódemka36:17345:5421:22:11
2Ewiak NataliaUKS Orientuś40:01444:5911:25:00
3Bilawa Karolina17 WBZ Międzyrzecz35:3121:05:0041:40:31
4Kuźba JustynaUKS Siódemka32:5211:09:4351:42:35
5Jakubczyk PaulinaHKS Azymut Mochy47:0751:21:5662:09:03
6Chocimko Bożena17 WBZ Międzyrzecz55:1971:26:3582:21:54
7Machowska- Łącka MagdalenaUKS OSiR1:00:2781:26:2072:26:47
8Dettlaff AnnaUKS Włóczykij Osiek54:1661:34:4892:29:04
 
Patejko PatrycjaKS Spójnia Warszawaabs58:453
 
 
 
W35 (12)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Velde RedaOK Azuolas32:41139:5811:12:39
2Śliwczyńska Ilonaindywidualnie38:42250:0931:28:51
3Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel40:16350:0021:30:16
4Czajka IzabelaUKS Siódemka48:11556:4041:44:51
5Zbroja Nowak JustynaKS Hades44:1541:05:0861:49:23
6Grabowska JoannaWKS Wawel54:15659:1751:53:32
7Ukleja EwaUKS Azymut 4554:5371:14:0382:08:56
8Golinowska ElżbietaHKS Azymut Mochy1:01:1881:15:3792:16:55
9Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno1:10:2391:12:2572:22:48
10Kaszkiewicz KamilaUKS Azymut 451:11:33101:35:04112:46:37
 
Gniadek Monika7 BOW Słupskabs1:20:3810
Michałowska AgataKS Spójnia Warszawaabsabs
 
 
 
W40 (11)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Nowak BeataUKS Azymut 4528:45142:3711:11:22
2Konc KatarzynaUKS Azymut Pabianice38:06257:1421:35:20
3Włodarczyk Anna MariaMKS Paulinum40:1931:00:2331:40:42
4Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka43:2751:01:2241:44:49
5Słońska BogusławaWKS Wawel45:3661:09:2551:55:01
6Olejnik EwaWKS Wawel42:3241:17:1161:59:43
7Gradek BeataUKS Traper56:2681:18:2472:14:50
8Nitsch JoannaUNTS51:3271:24:3692:16:08
9Banach JaninaUMKS ORKAN57:2091:21:3282:18:52
 
Maciąg-Wójtowicz Iwonaindywidualnie1:03:1910
Paterek HonorataHKS Azymut Mochyabsabs
 
 
 
W45 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Wołek EwaUNTS42:29141:0211:23:31
2Nowak BarbaraHKS Azymut Mochy43:33258:3621:42:09
3Deptulska AgnieszkaUKS Siódemka49:4441:15:3852:05:22
4Gorczyca MagdalenaKS Hades48:1431:20:5162:09:05
5Topór MonikaWKS Wawel1:08:4961:04:3632:13:25
6Murawska EwaHKS Azymut Mochy1:27:1172:04:3273:31:43
 
Zamojska Annaindywidualnie53:185nkl
Nyqvist AnnaKalmar OK.nkl1:07:054
Staszak AnnaUNTSnkl2:07:178
 
 
 
W50 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Hornik AlicjaWKS Grunwald29:37148:1831:17:55
2Liljebjörn CarolineNybro OK.46:24347:1621:33:40
3Temnikova OlgaKaliningrad50:27445:3211:35:59
4Wołek MałgorzataUNTS46:1621:05:2041:51:36
5Olschowski BeataOLV Steinberg54:1251:58:4352:52:55
 
 
 
W55 (8)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Movko MarinaUKS Azymut 4534:01142:5711:16:58
2Kristina JohanssonKalmar OK.36:08247:0721:23:15
3Miroshnichenko ElenaPioner SK50:04451:1231:41:16
4Krochmal MałgorzataKU AZS WAT Warszawa52:5361:09:0542:01:58
5Wróblewska BognaOK! Sport Warszawa51:2551:16:1662:07:41
6Porzycz AgataUKS Azymut 451:09:3571:12:4152:22:16
7Krzysztofiak GrażynaUMKS Kwidzyn1:43:1881:31:2173:14:39
 
Drągowska MarzenaOK! Sport Warszawa48:053abs
 
 
 
W60 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Łuńska ReginaUMKS ORKAN46:02258:1811:44:20
2Lewoń EwaUMKS ORKAN42:0011:04:1731:46:17
3Lazareva NataliaUKS Azymut 4548:40458:5621:47:36
4Biziuk HalinaUMKS ORKAN48:1531:19:3152:07:46
5Smirnova NataliaPioner SK1:01:3851:19:2742:21:05
6Olbrycht Annaindywidualnie1:10:4561:52:0363:02:48
 
 
 
W65 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Fransson Gun-BrittEmmaboda Verda OK.39:38135:4911:15:27
2Pahlstorp MonicaEmmaboda Verda OK.39:58240:1421:20:12
3Linnersjö Ann-HelenOK Orion41:53342:2731:24:20
4Czabańska MałgorzataUKS Azymut 4547:40446:3541:34:15
5Semuchina GalinaKaliningrad54:3951:06:4752:01:26
 
 
 
W70 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Thiel SusiIHW Alex Berlin37:4111:12:2611:50:07
 
 
 
W75 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubE1E2E3Czas
1Ulla NilssonSOK Viljan45:2311:01:0011:46:23