Baltic Cup 2017sob. 2017-08-12 19:35
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (31/31)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
110Banach Kacper08WKS Grunwald15:45
2174Jończy Michał08MKS Paulinum17:59
3505Szymerowska CelinaUKS Siódemka18:07
4496Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT18:55
5595Życzkowski Karol11UKS Siódemka19:48
699Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum19:57
7509Świątkowska NataliaMKS Paulinum21:17
8123Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT21:54
9604Żurek ZuziaUKS Siódemka22:05
1051Bublik Maciej11WKS Wawel23:32
11506Szymerowska MilenaUKS Siódemka23:36
11507Szymerowska EmiliaUKS Siódemka23:36
13565Wójtowicz Hanna10UNTS24:35
1497Dudziak AndrzejOrienteering Leszno26:05
15186Kałędkiewicz Alicja10UKS Siódemka26:29
15193Kaszkiewicz Leon10UKS Azymut 4526:29
17171Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn26:37
18329Moszkowicz Michał12WKS Wawel29:50
19328Moszkowicz Ola12WKS Wawel30:00
20255Leitner Ania14WKS Wawel31:14
21208Klimczak Oksana08UKS Siódemka31:16
2228Biskupska Małgorzata10WKS Wawel31:20
23601Zbroja Igorindywidualnie32:33
2494Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn32:58
25599Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4536:24
26426Porada JagodaUKS Reflex Rybnik38:53
27594Życzkowska Natalia13UKS Siódemka41:56
28600Banach ZuzannaWKS Grunwald43:33
2957Cerrone Helena14indywwidualnie50:51
3056Cerrone Emma15indywwidualnie50:57
31602Szabla Felixindywidualnie59:24
 
 
 
M10 (20/20)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1148Gradek Mateusz07UKS Traper14:23
2528Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 4515:16
3585Zieliński Tomasz07KS Hades17:14
464Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów18:22
5578Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn19:07
6402Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn19:11
7588Zychowicz Krystian07KS Kościelec Chrzanów19:31
8205Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów19:45
9408Pękal Mikołaj07UMKS Kwidzyn21:12
10265Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów22:26
11521Trepczyński Franciszek09UKS Orientuś24:09
12256Leitner Leon07WKS Wawel25:39
13194Kaszkiewicz Tymon09UKS Azymut 4526:00
1495Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn26:11
15233Królikiewicz Jeremi09WKS Wawel27:52
16454Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn28:01
17342Murawski Rafał07HKS Azymut Mochy31:41
18236Kruk Wojciech07UKS Azymut Dębów35:34
19514Tarnowski Przemysław07WKS Wawel41:45
 
317Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuśnkl
 
 
 
M10N (6/6)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
165Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów22:56
2334Motała PiotrUKS Siódemka23:21
3167Jankiewicz Radosław08UMKS Kwidzyn24:16
4204Kisłowski Marek08UMKS Kwidzyn30:01
5535Uryga Artur09WKS Wawel30:52
6549Wiśniewski AdamAzymut Pabianice31:11
 
 
 
M12 (34/34)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1134Blohin Gleb05Kaliningrad14:39
272Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy14:52
3400Pawłowski Leon05KOS BnO16:51
4416Placek Tymoteusz05HKS Azymut Mochy19:19
5421Podworski Kacper05UKS OSiR19:43
6262Lisiak Adam05UKS Orientuś20:18
7220Kotkowiak Bartosz06KOS BnO21:49
8282Majowski Jan05UKS OSiR22:00
953Bultrowicz Tymoteusz06KS Hades22:06
10561Wójcik Paweł05WKS Wawel22:41
11270Łącki Jakub06UKS OSiR23:06
12525Tywonek Jan05UKS OSiR24:03
13308Mielcarek Krzysztof05HKS Azymut Mochy24:56
14589Żesławski Jakub05WKS Wawel25:13
1583Dąbrowski Karol05UKS OSiR25:54
16541Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR26:44
16129Gąsienica-Samek Adam06UNTS26:44
18102Dwojak Gracjan06UKS Orientpark.pl27:05
19228Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice29:13
20548Wiśniewski Jakub07UKS Azymut Pabianice29:37
21494Szczęsny Michał05UKS Arkady31:05
2289Dolejší Jan06UKS Orientpark.pl31:39
23320Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka32:40
2462Chmielowski Bartosz05UMKS Kwidzyn34:04
25252Kwiatkowski Olaf05KOS BnO34:48
26385Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl35:34
27500Szlafka Mikołaj05HKS Azymut Mochy37:15
28177Jurczak Miłosz06MKS Paulinum37:28
29146Górniaczyk Michał05HKS Azymut Mochy40:59
30162Inglot Maciej05UKS Azymut Dębów43:47
31122Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT44:21
32237Kruk Jakub05UKS Azymut Dębów49:11
33271Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno59:19
 
52Bublik Piotr05WKS Wawelnkl
 
 
 
M14 (30/30)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1566Wójtowicz Krzysztof04UNTS14:58
2386Pachnik Stanisław03UKS Orientpark.pl16:38
3590Żesławski Mateusz04WKS Wawel18:48
4175Jończy Jakub03MKS Paulinum20:22
5554Wołek Stanisław04UNTS20:38
6178Jurczak Szymon03MKS Paulinum20:42
781Czyński Miłosz04KOS BnO20:44
8476Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn21:10
9360Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4521:29
10337Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn21:47
11475Sobiński Adrian03MKS Paulinum22:10
1225Bielecki Michał04UKS Siódemka22:28
137Banach Piotr03UMKS ORKAN22:50
14546Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn24:23
1574Curzytek Krystian04UKS Azymut Dębów25:08
16289Marte Igor03UNTS25:15
17527Udycz Jonasz04UKS Traper25:18
18142Gondek Jan03WKS Wawel25:58
1949Brożyński Oliwier04HKS Azymut Mochy26:14
2073Curzytek Kacper04UKS Azymut Dębów26:48
21482Staszak Tomasz04MKS Paulinum28:34
22559Wołowiec Daniel04UKS Azymut Dębów29:56
23576Zaleski Jakub03MKS Paulinum30:19
24381Osak Maciej03UKS Traper30:50
25113Fiedorowicz Hieronim04UKS Traper30:55
26448Roman Szymon03UKS Azymut Dębów32:23
27504Szymański Przemysław03UKS Traper34:56
28472Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR41:49
29480Stachura Janek03WKS Wawel45:30
30221Kotkowiak Piotr04KOS BnO47:44
 
 
 
M16 (24/24)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1410Pierzchała Michał01UNTS24:22
2407Petersburski Krystian01KOS BnO25:55
3151Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy28:49
486Deredos Bruno01UKS Orientuś29:35
5378Olszewski Bartłomiej02UNTS29:49
612Baran Grzegorz01WKS Wawel30:13
7502Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice30:49
826Biernat Michał02KOS BnO31:13
9404Pesta Piotr01UKS Azymut 4531:56
10470Smyk Bartosz02UKS Traper33:28
11465Słoma Kacper02UKS Azymut Dębów33:57
12244Kula Mateusz03KOS BnO34:20
13498Szeliga Stanisław02WKS Wawel35:24
14216Kondys Jakub02KOS BnO35:32
15437Pudełek BłażejLKS Górzanka36:51
161Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice37:55
1746Bradac DavidCzechy41:18
1835Borek Zbigniew02UKS Azymut 4543:06
19537Wachnicki Michał02indywidualnie43:12
20152Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO44:02
21303Michalak Kacper01UNTS48:06
22596Życzkowski Jakub02UKS Siódemka50:16
23460Sienkiewicz Maksymilian01UKS Azymut 4552:27
246Baczulis Miłosz02KOS BnO1:05:47
 
 
 
M18 (14/14)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1203Kijak Jakub00WKS Wawel29:13
2366Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka30:52
3417Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice32:56
4160Huba Karol00UKS Azymut Dębów33:18
55Velde Augusts02OK Azuolas34:17
6238Kruk Michał99UKS Azymut Dębów34:49
7250Kuźba Jakub00UKS Siódemka35:10
8185Kalisiak Dawid00UKS Azymut Pabianice37:31
945Bradac JakubCzechy42:59
10577Zamojski Rafał00UKS Siódemka44:02
11296Melzer Szymon99UKS Siódemka44:34
1266Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły46:07
13399Pawłowicz Bruno00MKS Paulinum49:40
 
135Gładecki Dawid00UKS OSiRnkl
 
 
 
M20 (3/3)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1587Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś34:22
2534Urbaniak JerzyUNTS36:31
3179Jurczyk Maciej98UKS Sparta Czyżowice39:31
 
 
 
M21E (18/18)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1422Podziński Rafał91UKS Orientuś32:43
2371Olejnik Michał92WKS Grunwald33:45
3414Piotrowski Radosław96UKS Azymut 4535:14
4107Dzioba Mateusz95MKS Paulinum36:38
5184Kalata Michał89MKS Paulinum37:03
6126Garbacik Michał95WKS Wawel37:15
7455Rzeńca Krzysztof96UKS Orientuś38:08
8544Wensław Mateusz87UKS Azymut 4538:39
9398Pawlak Bartosz90WKS Grunwald38:51
10101Dutkowski Mikołaj92UKS Arkady39:16
1120Biederman Marcin98WKS Wawel40:57
12359Nowak Maciej96MKS Paulinum42:33
13330Moszkowicz Paweł67WKS Wawel48:41
14391Paszyński Piotr81UKS Orientuś48:52
15157Hewelt Maciej90UKS Azymut 4550:55
16293Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław51:04
1775Cygler Sławomir90UNTS51:28
1813Baran Jan97WKS Wawel1:02:59
 
 
 
M21S (10/10)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1461Skocelas Grzegorz90GKS Luzino25:53
2224Kożyczkowski Edward85indywidualnie28:59
3443Put Janusz84HKS Azymut Mochy32:30
4168Jankowski Paweł84indywidualnie34:34
5161Temnikov Ilya95Kaliningrad36:52
6169Jaros Mariusz90JW 2399 Świętoszów38:08
7436Przyworski Kamil91HKS Azymut Mochy38:12
8492Szabla Rafał88indywidualnie46:24
9258Leśnicki Marcin Harper91UKS Azymut Dębów52:07
10451Roter Patryk96LKS Górzanka1:13:50
 
 
 
M35 (10/10)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1139Golinowski PawełHKS Azymut Mochy29:41
2513Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN30:11
3517Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut Pabianice31:27
4383Pabich Tomasz82UKS Azymut Pabianice32:28
5539Walicki Rafał7817 WBZ Międzyrzecz35:10
6212Kobierowski Sławomir817 BOW Słupsk39:14
7112Fankidejski Artur78UKS Włóczykij Osiek43:41
871Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT45:12
9172Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn47:03
10164Ivanov Sergey80Kaliningrad58:52
 
 
 
M40 (22/22)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Nowak Jacek76UKS Azymut 4523:06
211Banach Robert74WKS Grunwald25:30
3288Marte Michał75KU AZS WAT Warszawa30:15
48Banach Krzysztof74UMKS ORKAN30:49
532Błachut Igor73Team 36031:12
6114Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper31:32
7176Jończy Daniel75MKS Paulinum31:35
8302Mianowski Rafał73UNTS32:34
9188Karachev Aleksandr77Kaliningrad32:48
10100Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum33:32
11281Majewski Marek77PUKS Młode Orły34:45
12321Mol Krzysztof75HKS Azymut Mochy34:48
13562Wójcik Grzegorz74WKS Wawel36:54
14183Kaczmarek Damian75Skarmat Toruń39:19
15458Serocki Wojciech75UMKS Kwidzyn39:38
16518Topór Marek73WKS Wawel39:49
17229Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice41:47
18263Lisiak Paweł74UKS Orientuś44:32
19310Mikhaylov Victor73OK. Odessa Team46:11
2043Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka56:42
21403Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn58:32
 
343Murawski Piotr73HKS Azymut Mochynkl
 
 
 
M45 (21/21)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1357Nowak Remigiusz72KS Hades27:26
2105Dzik Mirosław71LKS Górzanka28:16
3387Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl29:00
4444Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN30:47
514Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN32:31
6405Pesta Adam69UKS Azymut 4533:10
7586Zieliński Paweł68KS Hades33:25
8304Michalak Tomasz69UNTS33:38
9327Mossakowski Przemysław60indywidualnie34:04
10239Krupiński Andrzej69PUKS Młode Orły34:18
11469Słoński Marek69WKS Wawel35:32
12338Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn35:42
13570Wrzosek Zbigniew70indywidualnie37:40
14445Rekowski Tomasz70UMKS ORKAN37:44
15368Olas Jacek69UKS Orientuś39:20
1647Bradac StanislavCzechy40:07
17143Gorczyca Jacek71KS Hades40:48
18483Staszak Artur70UNTS41:53
19180Jurczyk Piotr69UKS Sparta Czyżowice44:29
20493Szajna Robert72WKS Wawel51:25
21564Wójtowicz PiotrNadleśnictwo Strzebielino1:00:57
 
 
 
M50 (13/13)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1318Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś32:32
2533Urbaniak Krzysztofindywidualnie33:01
3349Niessner Piotr63WKS Wawel33:57
4287Marszałek Marek66OK! Sport Warszawa36:16
5555Wołek Andrzej64UNTS36:22
6116Forystek Józef66WKS Wawel39:28
7323Moniak Andrzej65LKS Górzanka42:25
8219Kot Edward6617 WBZ Międzyrzecz42:51
9503Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN43:07
10591Żesławski Wojciech67WKS Wawel46:22
11376Olschowski Peter63OLV Steinberg47:30
1285Deptulski Tomasz65UKS Siódemka47:53
13125Gapiński Włodzimierz64UKS Orientuś58:30
 
 
 
M55 (12/12)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1110Eugenijus Miksys58OK Azuolas31:05
2225Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN31:40
3103Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel33:51
4214Koczko Tomasz62Skarmat Toruń37:02
5569Wróblewski Tadeusz58OK! Sport Warszawa37:57
6231Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa39:12
7427Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4540:51
8241Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów41:30
93Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4545:23
10277Machowski Władysław59UKS OSiR45:31
11259Lewandowski Krzysztof58UKS Orientuś1:00:31
12488Steinke Wiesław59Skarmat Toruń1:12:20
 
 
 
M60 (10/10)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1335Movko Sergei55UKS Azymut 4524:03
239Boris Krylov57Kaliningrad24:47
3316Miszewski Romuald54UKS Azymut 4528:16
4477Solovev Mikhail56Pioner SK31:44
5315Miroshnichenko Viktor57Pioner SK35:01
6369Olbrycht Janusz55indywidualnie35:08
7295Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn39:13
8512Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzew39:26
9392Paszyński Józef53UKS Orientuś43:17
10121Gackowski Bogdan53indywidualnie45:06
 
 
 
M65 (11/11)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1309Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN26:46
234Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN30:35
3268Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT Warszawa37:08
460Chernykh Vladimir52Kaliningrad37:45
5274Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN38:51
633Bogulak Adam48MKS Paulinum43:09
7560Woźniak Henryk48UMKS ORKAN51:16
8189Karachev Sergey48Kaliningrad51:59
9499Szepelak Jan50UMKS ORKAN52:22
10553Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN55:00
 
348Našinec Jiří45UKS Orientpark.plnkl
 
 
 
M70 (12/12)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1211Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły31:30
2447Roland Nilsson45SOK Viljan33:18
3540Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły33:48
4235Królikowski Władysław47KS BnO Modrzew34:28
537Borger Ake70Ankarsrums OK.34:40
6558Wołochowicz Władysław47KOS BnO35:21
7118Fransson Jörgen47Emmaboda Verda OK.35:34
8423Pokora Edward44UMKS Kwidzyn35:48
9515Thiel RolfIHW Alex Berlin44:04
10388Pahlstorp Jan46Emmaboda Verda OK.44:20
11603Blimke Romanindywidualnie45:36
 
419Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzewnkl
 
 
 
M75 (2/2)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1261Linnersjö Björn42OK Orion36:01
278Czabański Edward39UKS Azymut 4558:42
 
 
 
M85 (1/1)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1571Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa1:08:15
 
 
 
OPEN1 (9/9)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1432Preis AnnaOrienteering Leszno46:33
2272Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno46:36
3510Dutkiewicz AgnieszkaMKS Paulinum47:13
4434Presińska Magdalena86UKS Azymut Pabianice47:34
5331Moszkowicz Monika73WKS Wawel53:45
648Bradacova MarieCzechy1:15:03
7547Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice1:22:55
 
605Gniewkowska IwonaUKS Siódemkankl
54Buzek Gabrysia79WKS Wawelnkl
 
 
 
OPEN2 (12/12)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
150Brzeski MarcinUKS Siódemka42:04
2379Opanowicz KrzysztofUKS Siódemka42:11
3165Jackowiak Jacek7117 WBZ Międzyrzecz46:10
468Ciarkowska Magdalena87HKS Azymut Mochy51:23
5522Trepczyński Jarosław83UKS Orientuś52:15
6286Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT55:15
7491Supernat-Melzer HannaUKS Siódemka1:09:07
898Dudziak KarolinaOrienteering Leszno1:11:53
9173Jędras Patrycja81UMKS Kwidzyn1:19:41
10538Wachnicki Jan68indywidualnie1:25:16
11413Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka1:25:29
12200Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn1:55:42
 
 
 
W10 (25/25)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1300Mianowska Antonina07UNTS11:36
258Chabiera Filomena07UNTS13:42
3245Kula Maja07KOS BnO14:28
4291Matyja Weronika07KOS BnO15:14
5313Miłaszewicz Magdalena07UKS Traper15:54
6497Szeliga Sonia07UKS Orientpark.pl16:06
7579Zawada Marcelina07UKS Orientpark.pl16:29
8155Halewicz Julia07UKS Orientpark.pl16:42
9332Moszkowicz Julia08WKS Wawel17:21
10269Łącka Julia07UKS OSiR17:24
11207Klecha Weronika07HKS Azymut Mochy20:05
12375Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel21:17
13372Olejnik Jaśmina08WKS Wawel22:04
1436Borek Alicja07UKS Traper22:20
1529Biskupska Julia08WKS Wawel22:52
16240Krych Weronika07WKS Wawel23:58
17486Stefaniak Izabela07KOS BnO24:12
18420Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów26:49
19429Porzycz Małgorzata07UKS Siódemka28:10
20356Nowak Zosia08KS Hades33:14
21552Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper37:07
22550Witońska Weronika07UMKS Kwidzyn37:25
23156Hałucha Milena07WKS Wawel39:52
 
109Dżumaga SaraOrienteering Lesznonkl
294Mazur Hanna07WKS Wawelnkl
 
 
 
W10N (15/15)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1284Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT17:40
222Bielecka Marta08UKS Siódemka21:23
369Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT21:52
4247Kurasińska Lena08HKS Azymut Mochy22:33
515Bauta Zofia08HKS Azymut Mochy24:13
6117Franc Antonina08HKS Azymut Mochy25:27
7218Kostek Kinga08UMKS Kwidzyn26:09
8543Welc Dominika09KOS BnO26:14
9501Szmitka Martyna07UKS Siódemka26:17
10489Stenka Oliwia07UKS Siódemka27:05
11209Klimczak Olimpia07UKS Siódemka27:27
12133Gilewska Aleksandra09KOS BnO30:31
13382Pabich HannaUKS Azymut Pabianice31:22
 
96Duda Kornelia08UKS Trapernkl
449Romanowska Alicja09KOS BnOnkl
 
 
 
W12 (42/42)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1529Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4519:20
2580Zawada Karolina05UKS Orientpark.pl20:48
3243Kubecová Magda06UKS Orientpark.pl21:39
4199Kędzior Alicja05UMKS Kwidzyn21:46
5131Gielec Julia05UKS Orientuś22:16
6234Królikiewicz Hanna05WKS Wawel22:42
793Dreier Anna05HKS Azymut Mochy23:16
8249Kusztelska Natalia05KOS BnO23:28
9339Muller Iga05UMKS Kwidzyn23:54
10495Szczurko Paulina05UKS Traper24:31
11253Lamparska Maja05WKS Wawel25:47
1240Borkowska Lena06UKS OSiR26:55
13307Michno Marta05WKS Wawel27:31
14108Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR28:42
1570Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT29:08
16298Melzer Anna05UKS Siódemka29:44
17466Słońska Antonina07WKS Wawel31:20
1718Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT31:20
19201Kiełb Patrycja05UKS Azymut Dębów31:33
20350Niessner Pola07WKS Wawel32:29
21248Kurtycz Natalia05WKS Wawel32:47
22285Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT33:24
23190Karkut Estera05HKS Azymut Mochy34:12
24362Nowak Anna06UKS Azymut 4534:36
25487Stefańska Agnieszka05UKS Arkady36:39
26305Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy38:25
27192Kasała Eryka05UKS Arkady38:46
28246Kulka Wiktoria06UKS Orientpark.pl39:26
28154Hajduk Maria06HKS Azymut Mochy39:26
30581Zawada Zuzanna06WKS Wawel40:23
3161Chmielarz Sandra05UKS Arkady40:42
32459Siek Barbara06WKS Wawel41:34
33441Pupiec Agata05UKS Siódemka44:46
34170Jąder Sandra06HKS Azymut Mochy45:24
35222Kowalczyk Honorata06UKS Orientpark.pl46:58
36344Murek Emilia06HKS Azymut Mochy49:24
37433Preis JuliaOrienteering Leszno55:32
38333Moszkowicz Anna05WKS Wawel59:37
39196Kaźmierczak Amelia06UKS Arkady1:00:53
40319Młynkowa Karolina06HKS Azymut Mochy1:03:37
 
411Piestrak Karolina06UKS Azymut Dębównkl
473Sobiepanek Barbara06UKS OSiRnkl
 
 
 
W14 (24/24)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1583Zelek Klaudia03UKS Patria23:37
2353Nitsch Aleksandra03UNTS23:44
3409Piecek Emilia03UKS Orientpark.pl27:05
4358Nowak Maria03KS Hades29:41
579Czachura Anna04UKS Patria30:21
6401Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn31:30
7141Gonda Julia04HKS Azymut Mochy33:18
8464Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy33:27
9452Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka33:55
10266Łabuzek Marta03WKS Wawel34:00
11280Majewska Maja04PUKS Młode Orły34:35
12406Pesta Anna03UKS Azymut 4534:37
13223Kowalczyk Wiktoria04UKS Orientpark.pl35:36
14130Gąsienica-Samek Anna03UNTS36:20
15202Kiełb Wiktoria04UKS Azymut Dębów37:19
16584Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły38:10
17435Przeszłowska Hanna03UKS Traper38:42
18115Fijałkowska Klaudia04UKS OSiR39:54
19463Skorupa Maja04LKS Górzanka41:04
20474Sobiepanek Zuzanna04UKS OSiR43:41
21187Kapska Nina04HKS Azymut Mochy47:01
22380Orzechowska Aleksandra03UKS Azymut Dębów53:51
2344Bosak Natalia04WKS Wawel54:01
 
532Urban Aneta04UKS Trapernkl
 
 
 
W16 (27/27)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1149Gradek Zuzanna03UKS Traper26:28
2227Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice29:29
3519Topór Magdalena01WKS Wawel32:36
459Chabiera Lena03UNTS32:50
5301Mianowska Julia01UNTS33:50
6367Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów34:13
7575Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy34:22
831Block Amelia02UKS Orientuś34:42
9299Melzer Zofia01UKS Siódemka35:42
10257Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów36:44
11132Gielec Zuzanna02UKS Orientuś40:06
12467Słońska Zofia02WKS Wawel40:13
1316Bączek Małgorzata98WKS Wawel40:17
14479Sroka Małgorzata02UKS Patria40:23
15326Moskal Zuzanna02UKS Siódemka40:51
16351Niezgódka Dominika01UKS Arkady43:23
17104Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów43:42
18563Wójcik Natalia02WKS Wawel46:14
19415Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy49:19
20484Staszak Alicja01UNTS50:01
21439Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn50:40
22137Gniewkowska Julia02UKS Włóczykij Osiek54:04
23442Pupiec Marta01UKS Siódemka58:03
24128Gąsienica Samek Zofia01UNTS1:03:59
2521Biegun Katarzyna02WKS Wawel1:14:48
26526Tywonek Julia01UKS OSiR1:14:56
 
593Żurek Marta02UKS Siódemkankl
 
 
 
W18 (14/14)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
119Biederman Adrianna00WKS Wawel26:50
2127Garbacik Maja00WKS Wawel28:25
3226Kreft Oliwia99UKS Siódemka29:10
4324Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4530:24
5264Listek Marta99WKS Wawel32:48
682Dawidowska Natalia99UKS Siódemka33:27
723Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka42:03
867Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper42:24
9450Rosochacka Karolina00UKS OSiR43:04
10438Pudełek MichalinaLKS Górzanka44:09
11181Jurczyk Marta00UKS Sparta Czyżowice46:02
12511Świca Katarzyna00UKS Orientpark.pl47:19
13279Maciejewska Katarzyna99UKS Traper48:12
14471Sobczak Katarzyna00UKS Traper48:37
 
 
 
W20 (9/9)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1124Galla Zofia98WKS Wawel39:39
2145Gorczyca Maria97WKS Grunwald40:18
391Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły45:06
4340Murawska Marta98HKS Azymut Mochy48:21
5352Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś55:34
6424Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik1:05:07
72Andrzejewska Agnieszka97UKS Azymut 451:08:33
8106Dzik Justyna97LKS Górzanka1:09:13
924Bielecka Alicja98UKS Siódemka1:22:07
 
 
 
W21E (13/13)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1158Hornik Aleksandra96WKS Grunwald32:28
2481Stankiewicz Agata94UKS Orientuś37:20
317Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel41:34
4384Pabich Maria82UKS Azymut Pabianice42:22
5153Gwóźdź Ewa90UKS Orientuś42:43
6283Maj-Roksz MariaUKS Siódemka43:25
7325Morawska Maja96UKS Azymut 4544:04
841Borychowska Marlena88MKS Paulinum45:52
976Cygler Paulina91WKS Wawel47:17
10197Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś48:16
11290Matyba Anna96WKS Grunwald48:38
12217Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka48:50
13292Mazan Aleksandra95UKS Traper50:18
 
 
 
W21S (8/8)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1251Kuźba Justyna94UKS Siódemka32:52
227Bilawa Karolina9417 WBZ Międzyrzecz35:31
3430Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka36:17
4111Ewiak Natalia92UKS Orientuś40:01
5166Jakubczyk Paulina93HKS Azymut Mochy47:07
688Dettlaff Anna89UKS Włóczykij Osiek54:16
763Chocimko Bożena8717 WBZ Międzyrzecz55:19
8276Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR1:00:27
 
 
 
W35 (10/10)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1536Velde Reda79OK Azuolas32:41
2508Śliwczyńska Ilona78indywidualnie38:42
3191Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel40:16
4582Zbroja Nowak Justyna80KS Hades44:15
580Czajka Izabela82UKS Siódemka48:11
6147Grabowska Joanna79WKS Wawel54:15
7530Ukleja Ewa80UKS Azymut 4554:53
8138Golinowska Elżbieta80HKS Azymut Mochy1:01:18
9182Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno1:10:23
10195Kaszkiewicz Kamila80UKS Azymut 451:11:33
 
 
 
W40 (10/10)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1363Nowak Beata73UKS Azymut 4528:45
2215Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice38:06
3551Włodarczyk Anna Maria75MKS Paulinum40:19
4373Olejnik EwaWKS Wawel42:32
5364Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka43:27
6468Słońska Bogusława76WKS Wawel45:36
7354Nitsch Joanna73UNTS51:32
8150Gradek Beata75UKS Traper56:26
99Banach Janina76UMKS ORKAN57:20
10278Maciąg-Wójtowicz Iwonaindywidualnie1:03:19
 
 
 
W45 (9/9)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1556Wołek Ewa68UNTS42:29
2355Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy43:33
3144Gorczyca Magdalena71KS Hades48:14
484Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka49:44
5597Zamojska Annaindywidualnie53:18
6520Topór Monika70WKS Wawel1:08:49
7341Murawska Ewa72HKS Azymut Mochy1:27:11
 
365Nyqvist Anna68Kalmar OK.nkl
485Staszak Anna70UNTSnkl
 
 
 
W50 (5/5)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1159Hornik Alicja63WKS Grunwald29:37
2557Wołek Małgorzata66UNTS46:16
355Liljebjörn Caroline66Nybro OK.46:24
4374Temnikova Olga65Kaliningrad50:27
5377Olschowski Beata63OLV Steinberg54:12
 
 
 
W55 (8/8)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1336Movko Marina60UKS Azymut 4534:01
2230Kristina Johansson61Kalmar OK.36:08
392Drągowska MarzenaOK! Sport Warszawa48:05
4314Miroshnichenko Elena59Pioner SK50:04
5568Wróblewska Bogna58OK! Sport Warszawa51:25
6232Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa52:53
7428Porzycz Agata60UKS Azymut 451:09:35
8242Krzysztofiak Grażyna58UMKS Kwidzyn1:43:18
 
 
 
W60 (6/6)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1260Lewoń Ewa55UMKS ORKAN42:00
2273Łuńska Regina56UMKS ORKAN46:02
330Biziuk Halina57UMKS ORKAN48:15
4254Lazareva Natalia55UKS Azymut 4548:40
5598Smirnova NataliaPioner SK1:01:38
6370Olbrycht Anna56indywidualnie1:10:45
 
 
 
W65 (5/5)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1119Fransson Gun-Britt48Emmaboda Verda OK.39:38
2389Pahlstorp Monica47Emmaboda Verda OK.39:58
34Linnersjö Ann-Helen51OK Orion41:53
477Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4547:40
5457Semuchina Galina51Kaliningrad54:39
 
 
 
W70 (1/1)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1516Thiel SusiIHW Alex Berlin37:41
 
 
 
W75 (1/1)Status: 19:35
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1531Ulla Nilsson42SOK Viljan45:23