Baltic Cup 2017 Sprintpon. 2017-08-14 21:24
UKS Siódemka RumiaWejherowo
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10/12 (26)1,7 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2053614Jończy MichałMKS Paulinum Jelenia Góra10:01
887214Wiśniewski AdamAzymut Pabianice10:02
1415144Wójcik PawełWKS Wawel10:03
2801058Zychowicz KrystianKS Kościelec Chrzanów10:04
9201348Pawłowski LeonKOS BnO10:05
2115726Dudziak AndrzejOrienteering Leszno10:06
2016946Tarnowski PrzemekWKS Wawel10:07
2061725Wiśniewski KubaAzymut Pabianice10:08
2099923Jurczak MiłoszMKS Paulinum Jelenia Góra10:09
2114865Bublik PiotrWKS Wawel10:10
1979Dwojak GracjanUKS Orientpark.pl10:11
1394467Kwiatkowski OlafKOS BnO10:12
1396725Pachnik JędrzejUKS Orientpark.pl10:13
886359Uryga ArturWKS Wawel10:14
2801057Chodlewski AntoniKS Kościelec Chrzanów10:15
9201343Kotkowiak BartoszKOS BnO10:16
2801069Ludwin JakubKS Kościelec Chrzanów10:17
1260703Krempiński FranekAzymut Pabianice10:18
1419880Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno10:19
2801056Klakla KacperKS Kościelec Chrzanów10:20
438039Dolejší JanUKS Orientpark.pl10:21
9119779Żesławski JakubWKS Wawel10:22
2801054Chodlewski SzymonKS Kościelec Chrzanów10:23
9071125Leitner LeonWKS Wawel10:24
2037841Szczęsny MichałArkady Raszków10:25
1413979Królikiewicz JeremiWKS Wawel10:26
 
 
M14/16 (22)2,7 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
9201344Biernat MichałKOS BnO10:01
2114851Gondek JanekWKS Wawel10:02
Bradac DavidCzechy10:03
886332Baran GrzesiuWKS Wawel10:04
887252Andrzejczak MaciejAzymut Pabianice10:05
886324Stachura JanekWKS Wawel10:06
1396724Pachnik StanisławUKS Orientpark.pl10:07
9201437Szeliga StanisławWKS Wawel10:08
8636996Kula MateuszKOS BnO10:09
9119229Żesławski MateuszWKS Wawel10:10
2076142Zaleski JakubMKS Paulinum Jelenia Góra10:11
9201339Baczulis MiłoszKOS BnO10:12
1407621Sztranek JanAzymut Pabianice10:13
9201337Grzegorczyk MateuszKOS BnO10:14
7200176Jończy JakubMKS Paulinum Jelenia Góra10:15
8636992Petersburski KrystianKOS BnO10:16
2099922Sobiński AdrianMKS Paulinum Jelenia Góra10:17
412535Pudełek BłażejLKS Górzanka10:18
219179Wachnicki Michałindywidualnie10:19
2076141Jurczak SzymonMKS Paulinum Jelenia Góra10:20
9201342Kotkowiak PiotrKOS BnO10:21
889678Staszak TomaszMKS Paulinum Jelenia Góra10:22
 
 
M18/20 (5)3,7 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2032105Bradac JakubCzechy10:01
7205969Kalisiak DawidAzymut Pabianice10:02
2053617Pawłowicz BrunoMKS Paulinum Jelenia Góra10:03
8640922Kijak JakubWKS Wawel10:04
887245Płóciennik KonradAzymut Pabianice10:05
 
 
M21 (13)4,5 km24 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
921001Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław10:28
8640917Podziński RafałUKS Orientuś Łódź10:29
8638445Garbacik MichałWKS Wawel10:30
8636516Put JanuszHKS Azymut10:31
1418721Jankowski Pawełindywidualnie10:32
8160889Kalata MichałMKS Paulinum Jelenia Góra10:33
Jaros MariuszJW. 2399 Świętoszów10:34
8636517Przyworski KamilHKS Azymut10:35
8070598Biederman MarcinWKS Wawel10:36
8650822Dzioba MateuszMKS Paulinum Jelenia Góra10:37
8640910Olejnik MichałWKS Grunwald10:38
8640923Baran JanekWKS Wawel10:39
553471Pawlak BartoszWKS Grunwald10:40
 
 
M35/40 (12)3,7 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
219180Paruszewski Marekindywidualnie10:06
1411017Jończy DanielMKS Paulinum Jelenia Góra10:07
8636515Mol KrzysztofHKS Azymut10:08
9870220Fankidejski ArturUKS Włóczykij Osiek10:09
2036957Walicki Rafał17 WBZ  Międzyrzecz10:10
7200181Golinowski PawełHKS Azymut Mochy10:11
7200190Dutkiewicz DamianMKS Paulinum Jelenia Góra10:12
886310Pabich TomaszAzymut Pabianice10:13
1415146Grzegorz WójcikWKS Wawel10:14
7202779Krempiński PiotrAzymut Pabianice10:15
145143Topór MarekWKS Wawel10:16
7900030Tkaczuk TomaszAzymut Pabianice10:17
 
 
M45/50 (14)3,3 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
886325Moszkowicz PawełWKS Wawel10:01
434598Bradac StanislavCzechy10:02
9119669Żesławski WojciechWKS Wawel10:03
8632433Pachnik DariuszUKS Orientpark.pl10:04
7204931Szajna RobertWKS Wawel10:05
7207728Wrzosek Zbigniewindywidualnie10:06
2074452Słoński MarekWKS Wawel10:07
2067843Gorczyca JacekKS Hades10:08
889256Marszałek MarekOK! Sport10:09
Wójtowicz Piotrnadleśnictwo Strzebielino10:10
8180366Forystek JózefWKS Wawel10:11
2035196Kot Edward18 WBZ  Międzyrzecz10:12
361831Wachnicki Janindywidualnie10:13
2057145Niessner PiotrWKS Wawel10:14
 
 
M55/60 (5)3,1 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
7204934Steinke WiesławSkarmat Toruń10:23
888963Miszewski RomualdAzymut Gdynia10:24
412128Olbrycht Januszindywidualny10:25
886350Kryjomski JerzyKS Kościelec Chrzanów10:26
8636527Wróblewski Tadeusz10:27
 
 
M65+ (6)2,5 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2033012Thiel RolfIHW Alex Berlin10:23
2053630Bogulak AdamMKS Paulinum Jelenia Góra10:24
7089011Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa10:25
413376Bohaczek JanuszUMKS ORKAN10:26
8470220Fransson JörgenEmmaboda Verda OK Sweden10:27
49982Našinec JiříUKS Orientpark.pl10:28
 
 
W10/12 (37)1,6 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2037829Stefańska AgnieszkaArkady Raszków10:27
2025013Kowalczyk HonorataUKS Orientpark.pl10:28
Ollinik LizaWKS Wawel10:29
2016194Chmielarz SandraArkady Raszków10:30
1394465Stefaniak IzabelaKOS BnO10:31
2028217Dutkiewicz WiktoriaMKS Paulinum Jelenia Góra10:32
886698Pabich HannaAzymut Pabianice10:33
2114852Zawada ZuzannaWKS Wawel10:34
2019212Kubecová MagdaUKS Orientpark.pl10:35
9080722Biskupska JuliaWKS Wawel10:36
2016204Kasałka ErykaArkady Raszków10:37
2114853Kurtycz NataliaWKS Wawel10:38
2025012Zawada MarcelinaUKS Orientpark.pl10:39
2114861Hałucha MilenaWKS Wawel10:40
412271Preis JuliaOrienteering Leszno10:41
2114869Krych WeronikaWKS Wawel10:42
889262Dżumaga SaraOrienteering Leszno10:43
2114855Moszkowicz JuliaWKS Wawel10:44
8321123Szeliga SoniaUKS Orientpark.pl10:45
2114854Mazur HannaWKS Wawel10:46
2025001Halewicz JuliaUKS Orientpark.pl10:47
2114862Olejnik JaśminaWKS Wawel10:48
2050606Gilewska AleksandraKOS BnO10:49
2074453Słońska AntoninaWKS Wawel10:50
1394407Kusztelska NataliaKOS BnO10:51
9102675Królikiewicz HannaWKS Wawel10:52
2801059Podgórska MartaKS Kościelec Chrzanów10:53
2114859Michno MartaWKS Wawel10:54
1394440Kula MajaKOS BnO10:55
2114864Siek BasiaWKS Wawel10:56
1394457Welc DominikaKOS BnO10:57
8635047Niessner PolaWKS Wawel10:58
2025002Kulka WiktoriaUKS Orientpark.pl10:59
8636994Lamparska MajaWKS Wawel11:00
2016209Kaźmierczak AmeliaArkady Raszków11:01
2114866Moszkowicz AniaWKS Wawel11:02
2025015Zawada KarolinaUKS Orientpark.pl11:03
 
 
W14/16 (18)2,7 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1411019Wójcik NataliaWKS Wawel10:27
886357Czachura AnnaUKS Patria Młynne10:28
2114857Bosak NataliaWKS Wawel10:29
2025014Kowalczyk WiktoriaUKS Orientpark.pl10:30
1407898Topór MadziaWKS Wawel10:31
9102635Niezgódka DominikaArkady Raszków10:32
1401469Kasia BiegunWKS Wawel10:33
8638444Ohlaszeny ZuziaKS Kościelec Chrzanów10:34
2025004Piecek EmiliaUKS Orientpark.pl10:35
886352Sroka GosiaUKS Patria Młynne10:36
2114868Łabuzek MartaWKS Wawel10:37
886351Zelek KlaudiaUKS Patria Młynne10:38
886343Aleksandra UrbanczykKS Kościelec Chrzanów10:39
2077837Słońska ZofiaWKS Wawel10:40
435240Skorupa MajaLKS Górzanka10:41
8640908Krempińska JuliaAzymut Pabianice10:42
8636524Dzierwa HannaKS Kościelec Chrzanów10:43
886354Bąba OliwiaUKS Patria Młynne10:44
 
 
W18/20 (8)3,3 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8648921Galla ZofiaWKS Wawel10:15
2016469Świca KatarzynaUKS Orientpark.pl10:16
8120200Biederman AdriannaWKS Wawel10:17
2067844Gorczyca MariaWKS Grunwald10:18
886329Bączek MałgorzataWKS Wawel10:19
412140Pudełek MichalinaLKS Górzanka10:20
886342Listek MartaWKS Wawel10:21
8640909Garbacik MajaWKS Wawel10:22
 
 
W21 (10)3,7 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2037506Bilawa Karolina19 WBZ  Międzyrzecz10:18
2015830Borychowska MarlenaMKS Paulinum Jelenia Góra10:19
2003019Bączek BasiaWKS Wawel10:20
1392587Chocimko Bożena20 WBZ  Międzyrzecz10:21
9669689Hornik AleksandraWKS Grunwald10:22
9101308Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec10:23
9140974Dettlaff AnnaUKS Włóczykij Osiek10:24
Faron PaulinaWKS Wawel10:25
887091Matyba AnnaWKS Grunwald10:26
886665Ciarkowska MagdalenaHKS Azymut Mochy10:27
 
 
W35/40 (16)2,7 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1391132Buzek GabrysiaWKS Wawel10:45
2115754Dudziak KarolinaOrienteering Leszno10:46
553466Pabich MariaAzymut Pabianice10:47
2114858Moszkowicz MonikaWKS Wawel10:48
Bradacova MarieCzechy10:49
8636514Golinowska ElżbietaHKS Azymut10:50
505002Wiśniewska MałgorzataAzymut Pabianice10:51
7204933Topór MonikaWKS Wawel10:52
7202778Konc KatarzynaAzymut Pabianice10:53
1414200Słońska BogusiaWKS Wawel10:54
1419877Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno10:55
2114870Olejnik EwaWKS Wawel10:56
2067842Gorczyca MagdalenaKS Hades10:57
412298Preis AnnaOrienteering Leszno10:58
895240Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel10:59
889167Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno11:00
 
 
W55/60 (3)2,5 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
889676Lewoń EwaUMKS ORKAN10:29
4612752Świątkowska BogumiłaMKS Paulinum Jelenia Góra10:30
8638442Wróblewska Bogna10:31
 
 
W65+ (3)1,7 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1572001Fransson Gun-BrittEmmaboda Verda OK Sweden10:32
1551947Thiel SusiIHW Alex Berlin10:33
444608P?hlstorp MonicaEmmaboda Verda OK Sweden10:34