Baltic Cup 2018śr. 2018-08-15 20:50
Lista startowa wg klubów - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1UNTS (26)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1886686Abramczuk Natalia0710N0:000:000:00
28636188Antonowicz JanM1438:0042:0041:00
38197778Biolik Agnieszka77W3544:002:0081:00
4770327Biolik Grzegorz76M4034:0051:0024:00
51408272Chabiera Filomena07W1219:0076:0043:00
68444999Chabiera Lena03W1639:0041:007:00
78631442Deptulska Maria00W1865:00
84644445Drosik Marcel07M1251:0013:0070:00
91411118Gendek Marta04W1419:0038:0018:00
109200095Głowacz JuliaW1830:0071:0063:00
118001993Kubicka Zuzanna93W21E12:0011:0037:00
128131207Mianowska Antonina07W1215:0046:0016:00
138221001Mianowska Julia01W188:0047:0024:00
147300277Michalak Tomasz69M4555:002:0024:00
158220398Mossakowski Wojciech98M202:008:004:00
168280803Nitsch Aleksandra03W1633:0050:0037:00
171403087Olszewski Bartłomiej02M1615:007:0020:00
188640916Parfianowicz PiotrM21E19:0035:0035:00
199980407Pryjma Fryderyk98M21E14:00
201409497Wołek Andrzej64M5010:0012:0052:00
218655941Wołek Ewa68W5028:0065:0024:00
221408259Wołek Małgorzata66W5024:0050:0033:00
238640915Wołowczyk Krzysztof95M21E9:0020:0014:00
24219179Wójtowicz Grzegorz73Open20:000:000:00
254714503Wójtowicz Hanna1010R0:000:000:00
26412196Wójtowicz Katarzyna73Open20:000:000:00
 
 
2Kadra Małopolski (74)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18120200Biederman Adrianna00W1820:0038:0060:00
28070598Biederman Marcin98M21E17:0038:0032:00
3886329Biegun Katarzyna00W1824:0032:0048:00
49080722Biskupska Julia08W1033:0022:0031:00
54406118Biskupska Maria1310R0:000:000:00
64606472Biskupska Małgorzata1010N0:000:000:00
74714613Bublik Maciej1210R0:000:000:00
82114854Bublik Piotr05M1418:0039:0035:00
92114867Bugaj Teresa68W5026:0062:0030:00
104406199Buzek Gabriela76Open10:000:000:00
11502210Błyskosz Magdalena04W145:0041:0030:00
128636995Bączek Małgorzata01W1812:0068:0021:00
132003019Bączek-Motała Barbara71W21E10:0032:0028:00
142801057Chodlewski Antoni08M1239:007:0055:00
152801054Chodlewski Szymon08M109:0013:0016:00
16886352Czachura Anna04W1413:005:0039:00
174406144Domagała Antonina1010N0:000:000:00
184406141Domagała Maria08W1013:0064:0025:00
194406116Dyzio Anna68W5016:0056:0039:00
208650900Dyzio Włodzimierz61M5538:0033:0028:00
218636524Dzierwa Hanna01W182:0056:0030:00
228640909Garbacik Maja00W1828:0062:0054:00
232114870Hałucha Martyna04W1411:0044:0036:00
242118337Jowita Pudełek05W147:0035:003:00
25895240Karnia-Biskupska Anna80W3534:005:0072:00
268640922Kijak Jakub00M186:0049:005:00
272801056Klakla Kacper07M1253:0028:0061:00
28886350Kryjomski Jerzy58M6066:0060:0055:00
29141474Krzysztyński Michał00M21E15:0032:0026:00
302086237Kukawska Julia08W1037:0052:0055:00
312114853Kurtycz Natalia05W1429:0026:0015:00
328650892Lamparska Iwona73W4527:0048:002:00
338636994Lamparska Maja05W1417:0020:0045:00
342801069Ludwin Jakub07M1235:001:0073:00
358650881Michno Marta05W1421:0011:0024:00
362114866Moszkowicz Anna05W1427:0017:006:00
372114855Moszkowicz Julia08W1017:0058:0049:00
384406176Niemiec Aleksandra05Open10:000:000:00
398635047Niessner Pola07W1213:0037:0031:00
402114862Olejnik Jaśmina08W1025:0034:0037:00
412114863Ollinyk Yelyzaveta08W1029:0028:0043:00
424406149Omelchenko Vladyslav0910N0:000:000:00
434406130Owsianka Weronika07W129:0067:0025:00
442114852Owsianka Wiktoria05W1423:002:0012:00
452086235Piekielna Maja08W1021:0040:0019:00
462114851Pisarek Kordian06M1245:0022:0067:00
472801053Podgórska Gabriela0910N0:000:000:00
482801059Podgórska Marta07W1223:0031:007:00
492118338Pudełek Błażej02M165:0010:005:00
502121115Pudełek Michalina00W1816:0044:0042:00
518636993Pułczyńska Hanna05W141:0032:0021:00
521413979Pułczyński Jeremi09M1011:007:007:00
532114864Siek Barbara06W121:0073:0013:00
544406104Stachura Jan03Open10:000:000:00
557204931Szajna Robert72M4561:0020:009:00
568640921Słońska Antonina07W1231:0079:0019:00
571414200Słońska Bogusława76W407:0042:0015:00
588650899Słońska Zofia02W1637:0074:0010:00
598172888Słoński Marek69M4553:0011:0033:00
601401477Tarnawski Jan03M1617:0019:0017:00
612016946Tarnowski Przemysław07M1249:0016:0079:00
628650894Topór Magdalena01W186:0026:0036:00
631407898Topór Marek73M4557:0029:003:00
647204933Topór Monika70W4517:0054:008:00
652114857Wojtas Julia07W125:0058:0046:00
661415144Wójcik Natalia02W1613:0068:001:00
678650889Wójcik Paweł05M1426:0021:0017:00
684714611Zasadzki Tymoteusz10M105:001:001:00
692114860Zawada Zuzanna06W1227:0043:001:00
70886351Zelek Klaudia03W1617:0062:0031:00
712114858Łabuzek Marta03W1629:0056:0016:00
729119779Żesławski Jakub05M1432:0033:005:00
739119229Żesławski Mateusz04M1414:0015:0023:00
749119669Żesławski Wojciech67M5018:0018:0070:00
 
 
3UKS Siódemka (30)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19101842Bielecka Aleksandra00W1818:0041:0039:00
2412195Bielecka Marta08W1027:0031:0028:00
3895238Bielecki Michał04M1422:009:0029:00
48635800Borzyszkowski Jacek74M4060:0048:0030:00
58650816Dawidowska Natalia99W201:0052:0026:00
6418965Klimczak Oksana0910N0:000:000:00
7418982Klimczak Olimpia08W1015:0037:0046:00
8502207Konkol-Klimczak Wioletta80W21E16:0026:0022:00
9887221Kuźba Jakub00M188:0055:0011:00
109101307Kuźba Justyna94W21S43:0065:0057:00
11418977Majewski Kuba0910N0:000:000:00
12219168Melzer Anna05W1415:0014:009:00
131391135Melzer Szymon99M206:005:007:00
148650814Melzer Zofia01W1810:0050:0027:00
15887227Moskal Zuzanna02W1627:0047:0034:00
167777772Motała Piotr0810N0:000:000:00
171390881Nowicka-Bielecka Kornelia74W4011:0048:0012:00
188650887Ogdowski Bartłomiej00M184:0046:0017:00
19842655Porzycz Agnieszka84W21S37:0071:0039:00
20418920Porzycz Małgorzata08W1035:0055:0022:00
21895251Pupiec Agata05W149:0023:0042:00
22349937Rutkowska Magdalena03W1631:0059:004:00
237010626Susek Julia01W1826:0059:0057:00
24349949Szmidtka MartynaW1041:0025:00
251410951Szymerowska Celina10R0:000:000:00
26Szymerowska Emilia10R0:000:000:00
27418916Trzebiatowska MartynaW1019:0061:00
28418985Łysoń Łucja W1031:0043:0052:00
298650815Żurek Marta02W1635:0077:0019:00
30219178Życzkowski Jakub02M169:0013:002:00
 
 
4KS Spójnia Warszawa (9)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
14714618Lendzioszek Antoni06M1247:0010:0058:00
24714617Lendzioszek Leszek0810N0:000:000:00
3300677Lendzioszek Paweł77M4054:0042:0060:00
44642060Lendzioszek Łucja1210R0:000:000:00
58150216Patejko Jan1610R0:000:000:00
68623612Patejko Patrycja88W21S45:0059:0042:00
72800176Patejko Przemysław82M3524:007:0026:00
88160612Patejko Zuzanna1210R0:000:000:00
9881580Wysocki Stanisław29M85+2:007:0019:00
 
 
5UKS Reflex Rybnik (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1424219Porada Jagoda0810N0:000:000:00
21998716Porada Lilianna98W203:0055:0023:00
31972223Porada Robert72M4547:0017:0021:00
 
 
6WKS Wawel (14)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887009Biederman Paweł71M4559:008:0030:00
2886359Etterle-Biederman Lilianna73W4533:0063:0026:00
38180366Forystek Józef66M506:0027:0073:00
454021Kruczek Stanisław48M7037:0019:007:00
54406136Moszkowicz Aleksandra1310R0:000:000:00
64406148Moszkowicz Michał1110R0:000:000:00
7886325Moszkowicz Paweł68M5014:0021:0058:00
88200663Niessner Piotr63M5530:0027:0031:00
99102675Pułczyńska Agnieszka71Open10:000:000:00
104406136Raudner-Forystek Katarzyna6610R0:000:000:00
119101301Wiśniewski Paweł76M4046:0018:0048:00
121415146Wójcik Grzegorz74M4022:0012:0057:00
134406177Zając Bartosz86Open20:000:000:00
144406151Zając Honorata86Open20:000:000:00
 
 
7PUKS Młode Orły (12)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11403092Choroś Tomasz00M1812:0052:008:00
27205967Dominiak DagmaraW21E14:0016:00
38640914Filipczak Natalia00W1822:0053:0033:00
4412118Kmiecińska Maria0910R0:000:000:00
5412117Kmieciński Franek1210R0:000:000:00
62800471Kmieciński Józef47M7035:0016:0013:00
78645193Majewska Maja04W143:0029:0033:00
87205050Majewski Marek77M4028:0057:0045:00
98626617Wasilewski Stanisław46M7031:0025:004:00
10412387Wańczyk Magdalena68W5020:0059:0036:00
111396729Wańczyk Zuzanna97W21E14:0020:0031:00
128650819Zielińska Oliwia03W1641:0080:0013:00
 
 
8UMKS ORKAN (20)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17204076Banach Janina76W403:0051:006:00
27204074Banach Krzysztof74M4048:0039:0027:00
37204093Banach Piotr03M1613:004:0011:00
4887093Bartczak Jarosław68M5016:0015:0049:00
59102814Biziuk Halina57W6030:0012:0047:00
6413376Bohaczek Janusz52M6514:0031:009:00
78655943Lech Bogdan60M5544:0012:0010:00
8889676Lewoń Ewa55W6040:0027:0035:00
9413386Mientki Kajetan1210R0:000:000:00
10413392Mientki Sebastian76M4044:009:0039:00
11413391Mientki Tadeusz52M656:0043:0018:00
12413380Mikielska Danuta59W5541:0030:0032:00
13413379Mikielski Marek60M5528:006:004:00
141419861Szepelak Jan50M6510:0049:003:00
15413390Tadejewski Nikodem1210R0:000:000:00
16553477Tadejewski Paweł79M3540:0025:0047:00
17413388Wojtyła Jerzy48M7039:0022:001:00
182114920Woźniak Henryk48M7033:0028:0010:00
19413394Łuńska Regina56W6036:0018:0041:00
20413395Łuński Zbigniew52M652:0037:0015:00
 
 
9UKS Azymut 45 (26)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887218Andrzejewski Leszek59M5552:0015:0016:00
2886656Ciećwierz Małgorzata08W1039:0049:0034:00
3886667Ciećwierz Sławomir79M3522:0043:0056:00
49102642Ciećwierz Weronika06W123:0061:0037:00
5219123Czabańska Małgorzata52W6546:006:0044:00
6219125Czabański Edward39M758:004:0016:00
7500662Hewelt Maciej90M21E5:0026:002:00
82011577Lazarev Igor06M1243:0025:0064:00
92055107Lazareva Natalia55W6034:0024:0044:00
10888963Miszewski Romuald54M6062:0042:0049:00
112300540Movko Marina60W5545:0039:0038:00
122300050Movko Sergei55M6054:0054:0037:00
139201831Nowak Anna06W1225:0049:0022:00
149201836Nowak Beata73W4519:0066:0017:00
158656096Nowak Grzegorz03M1611:001:0014:00
169201837Nowak Jacek76M4050:0033:0051:00
17500663Pesta Adam69M4563:0014:0027:00
189201839Pesta Anna03W1615:0065:0043:00
198656098Pesta Piotr01M182:0058:0014:00
208656099Porzycz Grzegorz02M167:0016:008:00
21418337Ukleja Ewa80W3540:0011:0066:00
229201833Ukleja Krzysztof08M107:004:0013:00
239201832Ukleja Patrycja06W1211:0055:004:00
249101164Wensław Mateusz87M21S21:0046:0047:00
257130303Witkowska Izabela70W4531:0057:0023:00
267005151Witkowski Adam70M4543:0026:0036:00
 
 
10UKS OSiR (19)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1338293Borkowska Lena06W1217:0070:0040:00
2418961Dzwonkowska Paulina06W1221:0040:0034:00
3435250Dąbrowski Karol05M1424:006:008:00
41419857Gładecki Dawid00M1810:0061:002:00
5301332Machowska- Łącka Magdalena83W3532:0014:0075:00
62086529Machowski Władysław59M5550:0030:001:00
71419864Majowski Jan05M1416:0012:0032:00
81419863Podworski Kacper05M1420:0018:0026:00
9889672Powichrowska Ilona04W1425:008:0027:00
10338299Sobiepanek Barbara06W1233:0052:0010:00
11338294Sobiepanek Maksymilian04M1434:0030:0020:00
12418964Tywonek Jan05M1430:0036:002:00
131422869Tywonek Julia01W1814:0029:0045:00
14418960Wasilewska Olga08W1043:0019:0040:00
15338295Wasilewski Antoni08M103:0010:004:00
16338300Wasilewski Mikołaj05M1412:0024:0014:00
17338298Łącka Julia07W127:0034:0049:00
181419866Łącki Jakub06M1241:004:0052:00
197205049Łącki Łukasz82M3542:0037:0032:00
 
 
11PKO HARPAGAN Gdańsk (6)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11397543Bakowska Dominika92W21S51:0053:0048:00
21416911Gackowski Bogdan53M654:0046:00
32057128Jankowski Tomasz67M508:009:0064:00
41397547Kalsztein Karol74M3528:001:0050:00
52057126Kozel Julia03W1621:0044:0028:00
62057127Kozel Mikołaj06M1237:0019:0076:00
 
 
12SK Bug (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1219184Bedarau Arseni04M1428:003:0038:00
2418973Bedarau Edvin96M21E13:0029:0023:00
3259962Bedarau Vadzim62M5546:009:0019:00
4254854Bedarava Yulya71W4523:0042:0014:00
 
 
1310 BKPanc Świętoszów (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18160889Kalata MichałM21E5:0020:00
 
 
14KU AZS UMCS Lublin (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887420Koguciuk Konrad91M21E7:0017:0011:00
27203225Nestorowicz Łukasz85M21E1:0011:0017:00
37203223Sołowiej Stanisław75M4024:0054:009:00
 
 
15OK!Sport Warszawa (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1412307Mazurkiewicz Kuba93M21E23:005:00
 
 
16AR Kaliningrad (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11408323Sergej Czernow86M21E3:002:0029:00
 
 
171 Brygada Logistyczna (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18009221Bałdyga Daniel80M3514:0031:0059:00
2349934Gudełajtis Jacek71Open10:000:000:00
3418983Klawczyński Zbigniew62M5536:0021:0013:00
4349948Wesołowski Sebastian89M21E11:008:008:00
 
 
187 BOW Słupsk (8)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12066445Czerniak Robert86M21S37:0049:0041:00
22066442Kahs Natalia92W21S49:0056:0045:00
32015835Lewiński Łukasz80M3516:0022:0053:00
42015825Nowacki Kamil92M21S33:0028:0035:00
52066446Przybyła Tomasz77M4038:0036:006:00
62066444Staniszewska Aneta90W21S41:0050:0051:00
72015823Terman Dariusz80M3536:0028:0035:00
82066446Wąsicki Jacek73M4042:0027:0021:00
 
 
19GKS Luzino (7)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11394468Borychowski Mariusz72M4545:00
21394498Frątczak Sławomir84M21S25:0022:0044:00
31394478Gniadek Monika81W3536:0020:0063:00
41394440Kobierowski Sławomir81M3532:0016:0038:00
51394476Nagórek Kamil83M3520:004:0023:00
62015830Nowacki Zbigniew68M5012:003:0067:00
71394432Skocelas Grzegorz90M21S31:0031:0038:00
 
 
20BDOW MW Wejherowo (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11418721Jankowski Paweł84M21S27:0040:0032:00
 
 
21indywidualnie (15)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1418966Bloch Leszek50M6512:0040:006:00
2259382Chwiejczak Dorota07W1229:0064:0028:00
3424206Dolna Justyna81Open10:000:000:00
4418957Kożyczkowski Edward85M21S35:0025:0056:00
57200388Marek Agnieszka74W409:0054:003:00
68648670Nawrocka Monika90W21S47:0062:0060:00
7412377Olbrycht Anna56W6042:0021:0032:00
8412128Olbrycht Janusz55M6058:0048:0043:00
9349950Parfianowicz Adam94M21S19:0037:0053:00
10349931Parfianowicz Katarzyna92W21S35:0068:0063:00
11219186Parfianowicz Marcin63M5532:0036:0034:00
12412578Paruszewski Marek75M4052:0021:0012:00
138432222Pisarski Patryk82M21S23:0043:0029:00
147204615Witkowski Zbigniew69M4567:0032:006:00
157207728Wrzosek Zbigniew70M4565:005:0012:00
 
 
22Odessa Team (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19777503Mikhaylov Victor73M21S29:0034:0050:00
 
 
2410 BKPanc (8)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1349936Bańska-Bodziona Aneta79W3530:0023:0069:00
28648666Golinowski Paweł79M3538:0040:0044:00
3418979Korczyc Anna92W21E26:0017:0025:00
4219180Owczarz Hanna90W21E8:0023:0010:00
5412199Panaszek Justyna89W21E18:0038:0040:00
68648668Plesiński Mariusz73M4549:0035:0018:00
7219181Sitnicki Mariusz77M4036:003:0033:00
8349944Szczęsnowicz Natalia85W21E44:00
 
 
25LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17208289Kaczmarski Paweł80M3526:0013:0062:00
 
 
26Słomiane Bambusy (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1219194Lepka Bartosz82M3530:0010:0020:00
 
 
27inov-8 team (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1361831Suchenia Piotr80M3518:0019:0041:00
 
 
28UKS Azymut (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18160579Tkaczuk Tomasz79M3534:0034:0029:00
 
 
29WKS Śląsk Wrocław (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18654383Ciszek Marcin76M4056:0024:0054:00
 
 
3017 WBZ (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12036957Bilawa Karolina95W21E24:0029:0034:00
22035183Kazimierczak Tomasz75M4030:006:0018:00
 
 
31KU AZS WAT Warszawa (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17081975Marte Michal75M4040:0030:0042:00
27089011Łapanowski JacentyM658:0034:0012:00
 
 
325 Pułk Artylerii (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18636511Durzyńska Katarzyna92W21S39:0047:0054:00
28636514Golinowska Elżbieta80W3542:008:0084:00
38636515Mol Krzysztof75M4026:0045:0036:00
 
 
33HKS Mochy (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18270678Walicki Rafał78M4058:0015:003:00
 
 
34Team360 (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17202770Błahut IgorM4569:0038:0039:00
29700406Krasuski Bartłomiej70M4551:0023:0015:00
3900424Trykozko Urszula69W4529:0045:0011:00
47121278Śliwczyńska IlonaW3546:0026:0087:00
 
 
35O-Kompas (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1895128Dankov Sergiy68M504:0024:0055:00
21404849Dankova Olena02W1625:0053:0040:00
31415139Dankova Olga77W401:0045:009:00
 
 
366MBOT Warszawa (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18636526Wrzesiński KrzysztofM5020:006:0061:00
 
 
37MKS MOS (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12016298Wysocka Joanna71W4525:0051:0020:00
22016299Wysocka Michalina10W1023:0046:0058:00
31407622Wysocki Romuald68M502:0030:0046:00
 
 
38Kaliningrad (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17201637Boris Krylov57M6060:0051:0052:00
22300428Chernysheva Tatiana63W5018:0053:0027:00
3418970Chugunov Vova60M5548:0024:0025:00
42024949Temnikova Olga65W5022:0047:0021:00
 
 
39Skarmat Toruń (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12026154Koczko TomaszM5542:0018:00
 
 
40SKO Orion (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1682134Korf Aliaksandr61M5540:0039:007:00
 
 
41KS Artemis Wrocław (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12035173Pietrusiński Marek56M6064:0057:0040:00
 
 
42Pioner SK (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12011565Smirnova Natalia56W6032:0015:0050:00
22055122Solovev Mikhail56M6056:0045:0046:00
32055111Soloveva Elena58W6038:009:0038:00
 
 
43OK Orion (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
127257Linnersjö Ann-Helen50W6544:003:0041:00
227256Linnersjö Björn42M7510:001:0022:00
 
 
44Ronneby OK (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12050912Mansson Kjell42M754:0010:0028:00
 
 
45A-TO-MY (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11415383Zielczyński Mieczysław30M85+6:0013:0025:00
 
 
46Dnepr (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11302818Sidorow Sergey59Open10:000:000:00
21300265Zenchenko Tamara60W5543:0036:0029:00
 
 
47UKS Oriętuś Łódź (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18640928Block Amelia02W1619:0071:0025:00
 
 
48UKS Włóczykij (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11414598Gniewkowska Julia02W1623:0038:0022:00
 
 
49KS OK!Sport (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18220701Olszanka Gabriela01W184:0035:0051:00
2412323Olszanka Wioleta70W4521:0060:005:00
 
 
50MKS Paulinum (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11394413Borychowska Marlena88W21E22:0041:0019:00
 
 
51UKS Azymut Dębów (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1219189Kulec Anna90W21E20:0035:0013:00
 
 
52Szarotki (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12077840Pawlos-Dorocicz Elżbieta81W3538:0017:0078:00
 
 
5311 Brem (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1361841Rycerska Marzena75W405:0057:0018:00
 
 
54WKS Grunwald (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1553475Hornik Alicja63W5547:0033:0035:00
 
 
55UKS Traper Złocieniec (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1346814Fiedorowicz HieronimM1436:0027:0011:00
21997225Fiedorowicz SzczepanM4032:0060:0015:00
 
 
90001Pskov-Rus (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12088790Miasnikov Sergei47M7041:0031:0016:00
21302197Miasnikova Ludmila47W6548:009:0047:00
 
 
90002UKS Ruciane Nida (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19201530Bączek DariuszM5022:0033:0076:00
2886338Bączek Jędrek10R0:000:000:00
 
 
90004OLV Steinberg (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1411662Olschowski BeateOpen10:000:000:00
2888908Olschowski PeterM5554:0042:0037:00