Baltic Cup 2017pt. 2017-08-11 19:32
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Lista startowa wg klubów - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1UKS Azymut Pabianice (15)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887252Andrzejczak Maciej02M1615:0610:2011:02
27205969Kalisiak Dawid00M1815:5710:1810:27
37202778Konc Katarzyna75W4015:5211:1111:29
48640908Krempińska Julia03W1615:4710:0510:05
51260703Krempiński Franciszek07M1216:0910:0210:08
67202779Krempiński Piotr76M4015:3411:2911:44
7886698Pabich HannaW10N15:2010:4511:06
8553466Pabich Maria82W21E15:2510:1410:08
9886310Pabich Tomasz82M3516:0110:3811:02
101403086Presińska Magdalena86OPEN115:0010:0010:00
11887245Płóciennik Konrad00M1816:0110:5110:09
121407621Sztranek Jan03M1615:2410:5610:35
137900030Tkaczuk Tomasz79M3516:1110:3210:50
14505002Wiśniewska MałgorzataOPEN115:0010:0010:00
152061725Wiśniewski Jakub07M1215:0110:1410:29
 
 
2UKS Azymut 45 (31)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887230Andrzejewska Agnieszka97W2015:4811:4511:42
2887217Andrzejewski Leszek59M5516:0211:0710:58
3887218Borek Zbigniew02M1615:4810:3210:56
4413393Chęciński Maksymilian10R15:0010:0010:00
5219123Czabańska Małgorzata52W6515:0611:4211:42
6219125Czabański Edward39M7515:0610:0710:04
7500662Hewelt Maciej90M21E15:2210:04
82086338Kaszkiewicz Kamila80W3516:1311:4911:28
92086339Kaszkiewicz Leon1010R15:0010:0010:00
102086340Kaszkiewicz Tymon09M1015:4110:3410:49
112055107Lazareva Natalia55W6015:1410:0610:12
12888963Miszewski Romuald54M6016:1111:3211:23
137204094Morawska Maja96W21E15:0510:4110:23
149201833Morawska Zuzanna99W1816:0210:0610:42
152300540Movko Marina60W5516:0910:1110:05
162300050Movko Sergei55M6016:1511:2311:38
17886656Nowak Anna06W1215:0610:4611:43
18887225Nowak Beata73W4016:0811:2611:26
199201834Nowak Grzegorz03M1415:4111:1510:33
20500665Nowak Jacek76M4015:4610:5311:41
21500663Pesta Adam69M4515:3710:0710:04
229201839Pesta Anna03W1415:1811:0310:36
239201832Pesta Piotr01M1615:2811:0210:50
249101799Piotrowski Radosław96M21E15:1810:1910:04
25886301Porzycz Agata60W5516:1310:1710:14
26886655Porzycz Jerzy61M5516:0611:2511:19
27502202Sienkiewicz Maksymilian01M1615:0811:1110:44
28502209Ukleja Ewa80W3516:0711:1911:37
29886659Ukleja Krzysztof08M1015:2510:0711:01
30886667Ukleja Patrycja06W1215:4610:4011:37
319101164Wensław Mateusz87M21E15:3210:3410:10
 
 
3OK Orion (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
127257Linnersjö Ann-Helen51W6515:0811:3911:45
227256Linnersjö Björn42M7515:0810:0410:07
 
 
4OK Azuolas (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18644493Eugenijus Miksys58M5516:2411:2811:13
28641010Velde Augusts02M1815:4710:1210:18
38641000Velde Reda79W3515:5311:2811:34
 
 
5KOS BnO (20)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19201347Baczulis Miłosz02M1615:1210:3510:47
29201344Biernat Michał02M1615:3010:4110:53
39201349Czyński Miłosz04M1415:2111:3011:09
41394432Frąckowiak Tymon07M1015:0110:1610:55
52050606Gilewska Aleksandra09W10N15:2411:1811:09
69201337Grzegorczyk Mateusz02M1615:3810:5010:08
79201334Kondys Jakub02M1615:2010:1111:11
89201343Kotkowiak Bartosz06M1215:4511:2911:29
99201342Kotkowiak Piotr04M1415:0110:4510:15
101394440Kula Maja07W1015:0511:0110:34
118636996Kula Mateusz03M1615:1610:2910:14
121394407Kusztelska Natalia05W1216:2410:0710:22
131394467Kwiatkowski Olaf05M1215:3311:2311:41
141394435Matyja Weronika07W1015:0910:4010:19
159201348Pawłowski Leon05M1216:0310:2011:35
168636992Petersburski Krystian01M1615:3410:2310:38
171995097Romanowska Alicja09W10N15:2810:5710:51
181394465Stefaniak Izabela07W1015:1310:2210:52
191394457Welc Dominika09W10N15:3811:1211:30
20427591Wołochowicz Władysław47M7015:1810:2510:34
 
 
6UMKS ORKAN (21)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17204076Banach Janina76W4016:0411:1711:05
27204074Banach Krzysztof74M4015:5210:5610:56
37204093Banach Piotr03M1415:3711:2411:33
4887093Bartczak Jarosław68M4515:1111:1310:37
5413381Biziuk Halina57W6015:1210:1510:09
6413376Bohaczek Janusz52M6515:3811:0911:03
72034192Kocińska Agnieszka87W21E15:0710:3510:11
8413371Kraśniewski Krzysztof61M5516:1010:5511:10
9889676Lewoń Ewa55W6015:2010:0310:15
10413391Mientki Tadeusz52M6515:4211:0311:33
11413380Mikielska Danuta59W5516:1510:2910:02
12413379Mikielski Marek60M5516:0011:0111:04
13690505Ratajczak Piotr69M4515:1510:5510:55
147208175Rekowski Tomasz70M4515:3510:1310:07
15413375Szepelak Jan50M6515:3411:3311:09
167204072Szulżycki Kazimierz64M5016:0211:0411:40
17553477Tadejewski Paweł79M3516:1510:4410:41
18413388Wojtyła Jerzy48M6515:2211:2111:27
19412003Woźniak Henryk48M6515:2611:2711:21
20413394Łuńska Regina56W6015:1610:0910:03
21413395Łuński Zbigniew52M6515:3011:1511:15
 
 
7WKS Grunwald (8)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1249922Banach Kacper0810R15:0010:0010:00
2501144Banach Robert74M4016:0011:1410:50
32067844Gorczyca Maria97W2015:5811:3311:27
49669689Hornik Aleksandra96W21E15:2310:3210:41
5553475Hornik Alicja63W5015:5711:1811:24
61139489Matyba Anna96W21E15:1110:0210:14
78640910Olejnik Michał92M21E15:3610:4010:43
8553471Pawlak Bartosz90M21E15:0810:0110:19
 
 
8WKS Wawel (69)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1886332Baran Grzegorz01M1615:4210:3810:17
28640923Baran Jan97M21E15:0410:0710:46
38120200Biederman Adrianna00W1816:1010:1810:15
48070598Biederman Marcin98M21E15:2410:3710:28
51401469Biegun Katarzyna02W1615:4310:1111:05
69080722Biskupska Julia08W1015:2510:3111:19
7886305Biskupska Małgorzata1010R15:0010:0010:00
82114857Bosak Natalia04W1415:1210:3010:12
9413363Bublik Maciej1110R15:0010:0010:00
102114865Bublik Piotr05M1215:5911:3810:20
111391132Buzek Gabrysia79OPEN115:0010:0010:00
12886329Bączek Małgorzata98W1615:2311:2311:14
132003019Bączek-Motała Barbara72W21E15:0910:0810:05
14895234Cygler Paulina91W21E15:0310:2910:17
15895243Dyzio Włodzimierz61M5516:0811:1911:25
168180366Forystek Józef66M5015:5811:3711:25
178640921Galla Zofia98W2015:5411:2411:21
188640909Garbacik Maja00W1816:1410:3010:27
198638445Garbacik Michał95M21E15:1610:2510:07
20219194Gomula Weronika10R15:0010:0010:00
212114851Gondek Jan03M1415:0711:1211:12
22413356Grabowska Joanna79W3515:5111:3111:40
232114861Hałucha Milena07W1015:4310:5510:58
24895240Karnia-Biskupska Anna80W3516:0511:4311:52
258640922Kijak Jakub00M1816:1310:3610:30
262114869Krych Weronika07W1015:0110:4910:25
279102675Królikiewicz Hanna05W1215:0810:1611:07
281413979Królikiewicz Jeremi09M1015:0310:4610:04
292114853Kurtycz Natalia05W1216:1011:5211:52
308636994Lamparska Maja05W1215:5210:1010:49
312114860Leitner Ania1410R15:0010:0010:00
329071125Leitner Leon07M1015:1710:2210:52
33886342Listek Marta99W1816:1810:2410:21
342114854Mazur Hanna07W1015:0710:1910:31
352114859Michno Marta05W1215:3211:5811:13
362114866Moszkowicz Anna05W1216:0210:4911:01
372114855Moszkowicz Julia08W1015:3310:2510:16
38887006Moszkowicz Michał1210R15:0010:0010:00
392114858Moszkowicz Monika73OPEN115:0010:0010:00
40887008Moszkowicz Ola1210R15:0010:0010:00
41886325Moszkowicz Paweł67M21E15:3410:4310:40
422057145Niessner Piotr63M5016:0611:3111:19
438635047Niessner Pola07W1216:0612:0411:46
442114870Olejnik EwaW4016:1211:0511:23
452114862Olejnik Jaśmina08W1015:4711:1911:04
462114863Oliinyk Yelyzaveta08W1015:2910:4310:40
472114864Siek Barbara06W1215:1811:4610:55
48886324Stachura Janek03M1415:1110:0910:48
497204931Szajna Robert72M4515:1310:3410:49
509201437Szeliga Stanisław02M1615:4611:0510:11
512074453Słońska Antonina07W1215:4810:5510:16
521414200Słońska Bogusława76W4016:0011:2911:14
532077837Słońska Zofia02W1615:0510:4710:44
542074452Słoński Marek69M4515:2710:4311:04
552016946Tarnowski Przemysław07M1015:0710:3710:34
561407898Topór Magdalena01W1615:3510:5310:26
571415143Topór Marek73M4015:3611:1711:50
587204933Topór Monika70W4516:0510:0810:17
59Trzmielewska Dorota10R15:0010:0010:00
60Trzmielewski Roman55M6016:1711:3811:32
61886359Uryga Artur09M10N15:1210:1310:07
621415146Wójcik Grzegorz74M4016:1410:4411:29
631411019Wójcik Natalia02W1615:3110:1711:23
641415144Wójcik Paweł05M1215:5511:4410:26
652114852Zawada Zuzanna06W1216:1610:2810:10
662114868Łabuzek Marta03W1415:3011:1210:18
679119779Żesławski Jakub05M1215:4311:1411:38
689119229Żesławski Mateusz04M1415:2311:3310:12
699119669Żesławski Wojciech67M5016:1011:2511:13
 
 
9HKS Azymut Mochy (39)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1412420Bauta Zofia08W10N15:4611:3011:00
2842660Brożyński Oliwier04M1415:3911:2711:21
3886665Ciarkowska Magdalena87OPEN215:0010:0010:00
47300456Cupryś Amadeusz05M1216:0511:0810:53
5412403Dreier Anna05W1216:1411:2511:10
6423082Franc Antonina08W10N15:4211:1511:21
78636514Golinowska Elżbieta80W3516:0911:4611:43
87200181Golinowski PawełM3516:0710:3510:53
9505083Gonda Julia04W1415:2610:4210:48
102801121Grobelny Alex02M1615:3210:1710:20
11423075Górniaczyk Michał05M1215:5710:5610:11
12423086Hajduk Maria06W1215:4010:5211:58
13346007Jakubczyk Paulina93W21S15:4110:4210:18
14423090Jąder Sandra06W1215:5411:4010:46
15997824Kapska Nina04W1415:2210:1810:21
16345981Karkut Estera05W1216:2211:1310:07
17412402Klecha Weronika07W1015:1711:0411:07
18412421Kurasińska Lena08W10N15:3211:2411:15
192801122Kędzierska Nadia02W1615:2111:0210:29
20997853Michalewicz Alicja05W1216:1811:1910:28
21423087Mielcarek Krzysztof05M1215:2111:0210:17
228636515Mol Krzysztof75M4015:5411:0511:02
23412413Murawska Ewa72W4516:0910:2010:08
247200180Murawska Marta98W2015:5011:2711:30
257200182Murawski Piotr73M4015:5010:5911:38
26412404Murawski Rafał07M1015:3310:1010:40
27423074Murek Emilia06W1215:5010:4310:52
28423083Młynkowa Karolina06W1215:3610:2510:58
29997889Nowak Barbara70W4516:0310:1410:20
30505084Paterek Honorata74W4016:0611:3211:08
317300458Paterek Mikołaj03M1415:3510:1510:57
32346010Pieśniak Patrycja06W1215:4410:1910:40
332801123Piwowar Lidia02W1615:0110:2010:11
34997887Placek Tymoteusz05M1215:2511:1711:05
358636517Przyworski Kamil91M21S15:5610:5711:15
368636516Put Janusz84M21S15:4211:0911:09
37505082Skrzypczak Marika04W1415:5010:0310:54
38423073Szlafka Mikołaj05M1216:0110:4410:59
392801125Zając Magdalena02W1615:1510:4110:50
 
 
10UKS INVEST-ORIENT (10)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12041302Bernat AnnaW1215:3411:5511:25
22041309Ciećwierz MałgorzataW10N15:4011:0610:54
32041318Ciećwierz SławomirM3516:0510:5010:32
4219193Ciećwierz WeronikaW1215:0412:0111:19
52041301Gaffke BrunoM1215:0910:0511:20
62041303Gaffke Goran10R15:0010:0010:00
79102642Markowska ApoloniaW1216:1211:1611:04
820141310Markowska ElaW10N15:3010:5110:45
92041319Markowski MarekOPEN215:0010:0010:00
102041307Szelbracikowski Nikodem10R15:0010:0010:00
 
 
11UKS Siódemka (50)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1895238Bielecka Aleksandra00W1816:2010:1210:30
2502206Bielecka Alicja98W2015:4611:3011:24
3361818Bielecka Marta08W10N15:1810:4811:24
4418979Bielecki Michał04M1415:4510:3911:03
52043883Borzyszkowski Bartłomiej06M1215:3910:2610:23
68635800Borzyszkowski Jacek74M4016:1811:3810:44
7219183Brzeski MarcinOPEN215:0010:0010:00
82077799Czajka Izabela82W3516:0311:2211:49
99201529Dawidowska Natalia99W1816:0410:3310:36
109102637Deptulska Agnieszka71W4515:5710:2310:11
119102636Deptulski Tomasz65M5015:5411:4311:43
12349931Kałędkiewicz Alicja1010R15:0010:0010:00
13418965Klimczak Oksana0810R15:0010:0010:00
14418982Klimczak Olimpia07W10N15:2611:2710:48
15502207Konkol-Klimczak Wioletta80W21E15:0110:2610:32
161410953Kreft Oliwia99W1816:0810:3910:12
17887221Kuźba Jakub00M1815:4910:2110:21
189101307Kuźba Justyna94W21S15:4510:1810:27
19895251Maj-Roksz MariaW21E15:2110:2010:20
20418920Melzer Anna05W1215:5810:5810:04
21349938Melzer ArkadiuszM4015:3811:4411:23
221391135Melzer Szymon99M1816:1510:4810:45
232043898Melzer Zofia01W1615:2710:5010:41
24349949Modzelewski Mikołaj05M1215:2910:5010:14
25887227Moskal Zuzanna02W1615:0911:1410:32
267777772Motała PiotrM10N15:1410:0110:04
271390881Nowicka-Bielecka Kornelia74W4016:0211:0811:20
281410952Ogdowski Bartłomiej00M1816:0710:1510:15
29219184Opanowicz DominikOPEN215:0010:0010:00
30222887Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaOPEN215:0010:0010:00
31842655Porzycz Agnieszka84W21S15:3310:2410:33
32842652Porzycz Małgorzata07W1015:4111:1311:10
33349942Pupiec Agata05W1215:2011:0410:37
34418923Pupiec Mariusz69M4515:3910:2210:43
35219170Pupiec Marta01W1615:4510:1410:47
369102640Rutkowska Magdalena03W1415:4010:2411:18
379102641Rutkowski RemigiuszOPEN215:0010:0010:00
38412578Stenka Oliwia07W10N15:3410:5410:57
39219187Supernat-Melzer HannaOPEN215:0010:0010:00
40349937Szmitka Martyna07W10N15:4411:0011:18
411410951Szymerowska Celina10R15:0010:0010:00
42418916Szymerowska Emilia10R15:0010:0010:00
43412450Szymerowska Milena10R15:0010:0010:00
44886308Zamojski Rafał00M1816:0310:3310:39
45418984Łysoń Łucja07W10N15:2211:0911:12
469101841Żurek Grzegorz00M1816:1110:0910:33
479101311Żurek Marta02W1615:5110:5610:20
48349948Życzkowska Natalia1310R15:0010:0010:00
49418957Życzkowski Jakub02M1615:1010:5910:23
50219189Życzkowski Karol1110R15:0010:0010:00
 
 
1217 WBZ Międzyrzecz (5)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12037506Bilawa Karolina94W21S15:3710:3610:30
21392587Chocimko Bożena87W21S15:4910:3010:24
32035172Jackowiak Jacek71OPEN215:0010:0010:00
42035196Kot Edward66M5016:0011:1611:10
52036957Walicki Rafał78M3516:0311:0210:35
 
 
13UKS Orientuś (24)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18640928Block Amelia02W1615:1110:0811:02
28640925Deredos Bruno01M1615:0410:1410:05
3887251Deredos Nina61W5516:1710:2610:29
47200173Ewiak Natalia92W21S15:4310:2110:36
5887250Gapiński Włodzimierz64M5016:1811:4011:22
6887234Gielec Julia05W1216:2010:0412:04
78640927Gielec Zuzanna02W1615:0310:2610:56
88625543Gwóźdź Ewa90W21E15:2710:2310:38
98211095Kaźmierczak Aneta95W21E15:1910:1710:26
10412375Lewandowski Krzysztof58M5516:1411:1010:55
117200171Lisiak Adam05M1215:2310:2311:17
12887247Lisiak Paweł74M4016:0611:2611:08
13412121Młynarczyk Maksymilian07M1015:1110:0410:01
147150264Młynarczyk Piotr64M5016:1411:3411:04
15887239Nikitczenko Natasza97W2015:4411:3611:45
167200161Olas Jacek69M4515:4311:1611:10
171399036Paszyński Józef53M6016:0911:2011:14
188640929Paszyński Piotr81M21E15:2010:1010:01
198640917Podziński Rafał91M21E15:0610:1610:37
208640930Rzeńca Krzysztof96M21E15:0210:2210:31
219101162Stankiewicz Agata94W21E15:1310:1110:02
22412188Trepczyński Franciszek09M1015:1510:5210:16
23412473Trepczyński Jarosław83OPEN215:0010:0010:00
247200166Zuchmański Przemysław98M2015:5410:5710:57
 
 
14Team 360 (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17202770Błachut Igor73M4016:1011:5311:35
 
 
15MKS Paulinum (20)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12053630Bogulak Adam48M6515:2811:3011:30
22015830Borychowska Marlena88W21E15:1510:0510:35
37200190Dutkiewicz Damian77M4016:0811:4110:53
42028217Dutkiewicz Wiktoria0810R15:0010:0010:00
59101295Dzioba Mateusz95M21E15:1010:5210:25
61411017Jończy Daniel75M4015:4410:4711:11
77200176Jończy Jakub03M1416:0110:4210:51
82053614Jończy Michał0810R15:0010:0010:00
92099923Jurczak Miłosz06M1215:1710:3210:47
102076141Jurczak Szymon03M1415:2910:0610:06
118636526Kalata Michał89M21E15:3010:2810:34
127200189Nowak Maciej96M21E15:2610:1310:16
132053617Pawłowicz Bruno00M1815:5910:0610:06
142053633Samulski Tristian00M1815:5310:4510:36
152099922Sobiński Adrian03M1415:5510:2111:30
16889678Staszak Tomasz04M1415:1710:5410:24
171401460Włodarczyk Anna Maria75W4015:5611:2311:11
182076142Zaleski Jakub03M1415:4710:3611:06
194612752Świątkowska BogumiłaOPEN115:0010:0010:00
20Świątkowska Natalia10R15:0010:0010:00
 
 
16UKS Traper (20)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12035300Borek Alicja07W1015:5110:5811:22
2553462Chrubczyńska Patrycja00W1816:0610:2110:39
3682394Duda Kornelia08W10N15:4811:2111:27
42035290Fiedorowicz Hieronim04M1415:3110:0310:27
51997225Fiedorowicz Szczepan76M4016:0411:0211:32
6682382Gradek Beata75W4016:1011:2011:17
7682387Gradek Mateusz07M1015:3911:0110:13
89101309Gradek Zuzanna03W1615:4110:2911:08
9553478Maciejewska Katarzyna99W1815:5610:3610:33
109101308Mazan Aleksandra95W21E15:1710:3810:29
11682381Miłaszewicz Magdalena07W1015:3710:5210:46
12682384Osak Maciej03M1415:1910:2411:27
131970209Przeszłowska Hanna03W1415:4210:3911:00
142035291Smyk Bartosz02M1615:4010:0511:05
152050616Sobczak Katarzyna00W1816:0010:1510:18
16682385Szczurko Paulina05W1215:2611:4911:55
17682390Szymański Przemysław03M1415:1510:3010:42
18553461Udycz Jonasz04M1415:0510:1211:00
19682392Urban Aneta04W1415:2411:1510:24
20553474Włodarczyk Wiktoria08W1015:2710:1610:13
 
 
17Ankarsrums OK. (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1246750Borger Ake70M7015:2810:4610:49
 
 
18Kalmar OK. (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1616999Borger Tobias70M4515:0911:0710:58
2600325Kristina Johansson61W5516:0710:0210:08
39616999Nyqvist Anna68W4515:5910:2910:26
 
 
19Kaliningrad (9)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1506083Blohin Gleb05M1215:0510:3510:38
27201637Boris Krylov57M6016:2111:4111:26
32055120Chernykh Vladimir52M6515:4011:2411:18
42090421Ivanov Sergey80M3516:1310:5610:47
51404546Karachev Aleksandr77M4015:4210:5011:17
62055110Karachev Sergey48M6515:3211:0611:06
72055106Semuchina Galina51W6515:0411:4511:36
81393759Temnikov Ilya95M21S15:3810:5411:06
92024949Temnikova Olga65W5015:5911:2111:30
 
 
20UKS OSiR (19)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1412166Borkowska Lena06W1215:1612:0711:16
2418961Dzwonkowska Paulina06W1215:2211:3710:13
3345982Dąbrowski Karol05M1215:1510:4710:05
4338294Fijałkowska Klaudia04W1415:1410:2110:33
5435250Gładecki Dawid00M1816:0510:2710:03
6301332Machowska- Łącka Magdalena83W21S15:3510:3910:21
72086529Machowski Władysław59M5516:1611:1611:01
8338297Majowski Jan05M1215:0311:4111:26
9418960Podworski Kacper05M1215:1111:2611:44
10889672Powichrowska Ilona04W1415:1010:2710:09
11886318Rosochacka Karolina00W1816:1210:0310:09
12338299Sobiepanek Barbara06W1215:1211:2212:01
13412161Sobiepanek Maksymilian04M1415:1310:2711:18
14338293Sobiepanek Zuzanna04W1415:0610:1510:15
15418964Tywonek Jan05M1215:2711:1111:11
16412164Tywonek Julia01W1615:5310:3211:20
17338300Wasilewski Mikołaj05M1215:0711:3210:44
18338298Łącka Julia07W1015:1911:1010:55
19338295Łącki Jakub06M1215:4110:4110:32
 
 
21Czechy (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1349950Bradac DavidM1615:1810:4710:41
22032105Bradac JakubM1815:4510:3010:24
3434598Bradac StanislavM4515:4110:2810:10
4219174Bradacova MarieOPEN115:0010:0010:00
 
 
22KS Hades (10)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12067833Bultrowicz Tymoteusz06M1215:4910:5311:32
22067843Gorczyca Jacek71M4515:0710:1611:13
32067842Gorczyca Magdalena71W4516:0110:2610:29
41966423Klasa Tomasz66M5016:1611:2211:37
52067839Nowak Maria03W1415:4810:4811:03
67200386Nowak Remigiusz72M4515:5110:4910:22
72067840Nowak Zosia08W1015:1510:1011:16
82067838Zbroja Nowak Justyna80W3515:5711:3711:31
9553468Zieliński Paweł68M4515:1911:1010:52
102067836Zieliński Tomasz07M1015:3710:4310:19
 
 
23Nybro OK. (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1815538Liljebjörn Caroline66W5016:0111:2411:27
 
 
24indywwidualnie (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1424206Cerrone Emma1510R15:0010:0010:00
2349944Cerrone Helena1410R15:0010:0010:00
 
 
25UNTS (26)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11408271Chabiera Filomena07W1015:3910:2810:49
28444999Chabiera Lena03W1615:1710:2310:23
3886658Cygler Sławomir90M21E15:1210:46
41408269Gąsienica Samek Zofia01W1615:3910:3510:38
51408267Gąsienica-Samek Adam06M1215:5311:3510:50
61408268Gąsienica-Samek Anna03W1415:5210:3610:06
77205961Marte Igor03M1415:5911:2110:18
81408261Mianowska Antonina07W1015:1111:1611:25
9886685Mianowska Julia01W1615:3310:4410:17
10886687Mianowski Rafał73M4015:5611:23
119060601Michalak Kacper01M1615:3610:0211:08
127300277Michalak Tomasz69M4515:2310:0410:28
138280803Nitsch Aleksandra03W1415:0210:1210:30
142043896Nitsch Joanna73W4015:5411:1411:32
151403087Olszewski Bartłomiej02M1615:4410:5310:59
16886683Pierzchała Michał01M1615:0210:4410:32
171111777Staszak Alicja01W1615:2510:5911:17
18981862Staszak Anna70W4515:5510:1710:14
19886686Staszak Artur70M4515:0110:4610:34
20886668Urbaniak JerzyM2015:5010:5411:00
211409497Wołek Andrzej64M5016:0411:0711:31
22886676Wołek Ewa68W4516:0710:1110:23
231408259Wołek Małgorzata66W5016:0311:2711:18
241414199Wołek Stanisław04M1415:2510:5110:54
254714503Wójtowicz Hanna1010R15:0010:0010:00
26886671Wójtowicz Krzysztof04M1415:4911:0010:36
 
 
26UKS Arkady (7)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12016194Chmielarz Sandra05W1215:2410:3110:19
28010192Dutkowski Mikołaj92M21E15:1410:4910:22
32016204Kasała Eryka05W1216:0411:4311:34
42016209Kaźmierczak Amelia06W1215:4210:2211:49
59102635Niezgódka Dominika01W1615:0711:1711:11
62037829Stefańska Agnieszka05W1215:2811:0711:28
72016195Szczęsny Michał05M1216:0710:3811:02
 
 
27UMKS Kwidzyn (29)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1219539Chmielowski Bartosz05M1215:5110:1110:56
22103949Droń Wiktor07M1015:0510:0110:07
3332528Droń Wojciech1010R15:0010:0010:00
4332633Jankiewicz Radosław08M10N15:0410:1910:13
5322535Jędras Jakub1110R15:0010:0010:00
6332546Jędras Patrycja81OPEN215:0010:0010:00
7219519Jędras Przemysław81M3515:5710:4710:38
8219511Kisłowski Marek08M10N15:0810:0710:19
9332508Kostek Kinga08W10N15:3611:0311:03
102103962Krzysztofiak Grażyna58W5516:2110:0810:23
11219515Kędzior Alicja05W1216:2610:3712:07
12322545Kędzior Katarzyna75OPEN215:0010:0010:00
132077835Muller Iga05W1215:3010:1310:31
141413980Muller Tomasz68M4515:1710:3710:31
152067683Muller Wiktor04M1415:5711:0311:24
169102706Mądrzyński Zbigniew56M6016:1911:4711:20
172077834Perfikowska Hanna04W1415:2010:0610:45
182090686Perfikowski Paweł07M1015:3510:3110:43
19332526Perfikowski Piotr76M4015:4811:3511:20
20412004Pokora Edward44M7015:2610:2210:28
212067687Pudlis Natalia02W1615:3711:0810:08
222103954Pękal Mikołaj07M1015:2910:2510:58
23418395Reniecki Franciszek00M1815:4310:2410:51
242103943Rygielski Wiktor07M1015:1310:5810:22
252103961Serocki Wojciech75M4016:0211:0811:26
262087498Soliwoda Mateusz04M1415:4311:1810:21
271413972Wilk Wiktor04M1415:5310:5711:15
28219526Witońska Weronika07W1015:0311:0711:13
292103950Zaremba Adam07M1015:0910:4010:28
 
 
29KS Kościelec Chrzanów (9)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12801057Chodlewski Antoni08M1015:3110:2810:46
22801054Chodlewski Szymon08M10N15:0210:0410:16
38636524Dzierwa Hanna01W1615:1910:0210:59
42801056Klakla Kacper07M1015:1910:1910:31
5886350Kryjomski Jerzy58M5516:2211:1311:22
62801069Ludwin Jakub07M1015:2710:5510:10
78638444Ohlaszeny Zuzanna01W1615:2910:3810:35
82801059Podgórska Marta07W1015:2110:1310:43
92801058Zychowicz Krystian07M1015:2310:1310:25
 
 
30PUKS Młode Orły (9)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11403092Choroś Tomasz00M1815:5510:4210:12
27205367Dominiak Dagmara97W2016:0011:2111:33
3412117Kmiecińska Maria0910R15:0010:0010:00
42800471Kmieciński Józef47M7015:2410:4910:22
5332597Krupiński Andrzej69M4515:2110:5210:25
68645193Majewska Maja04W1415:3610:5111:12
77205050Majewski Marek77M4015:3211:3210:59
88626617Wasilewski Stanisław46M7015:1610:4310:52
98650819Zielińska Oliwia03W1415:3210:3310:57
 
 
31UKS Azymut Dębów (16)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1886652Curzytek Kacper04M1415:3310:1810:39
2886651Curzytek Krystian04M1415:5110:4810:45
38636600Huba Karol00M1816:0910:0310:42
42015829Inglot Maciej05M1215:3110:1710:41
52023844Kiełb Patrycja05W1215:3811:3111:31
62015833Kiełb Wiktoria04W1415:4611:1811:06
72015836Kruk Jakub05M1215:3510:5910:35
88636599Kruk Michał99M1815:5110:3910:48
9886307Kruk Wojciech07M1015:2110:4910:37
108008007Leśnicka Agnieszka02W1615:5511:2010:14
118625764Leśnicki Marcin Harper91M21S15:4410:4510:51
122015834Orzechowska Aleksandra03W1415:0811:0910:03
13886313Piestrak Karolina06W1215:0210:0110:25
14886653Roman Szymon03M1415:0911:0910:09
158636596Słoma Kacper02M1615:2610:0810:26
162016488Wołowiec Daniel04M1415:0310:3310:30
 
 
32UKS Patria (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1886357Czachura Anna04W1415:3410:0910:51
2886352Sroka Małgorzata02W1615:1311:1110:53
3886351Zelek Klaudia03W1415:3810:5710:39
 
 
33UKS Włóczykij Osiek (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19140974Dettlaff Anna89W21S15:4710:2710:39
29870220Fankidejski Artur78M3516:1710:4110:56
31414598Gniewkowska Julia02W1615:4911:0510:02
 
 
34UKS Orientpark.pl (16)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1438039Dolejší Jan06M1215:4711:2011:23
21979Dwojak Gracjan06M1215:3711:0511:14
32025001Halewicz Julia07W1015:3110:3410:37
42025013Kowalczyk Honorata06W1216:0811:2810:43
52025014Kowalczyk Wiktoria04W1415:4410:5410:27
62019212Kubecová Magda06W1215:5611:0110:01
72025002Kulka Wiktoria06W1216:0011:1011:22
849982Našinec Jiří45M6515:3611:1211:24
9504408Pachnik Dariusz69M4515:5310:4010:19
101396725Pachnik Jędrzej06M1215:1910:2911:08
111396724Pachnik Stanisław03M1415:2711:0610:03
122025004Piecek Emilia03W1415:0411:0611:09
138321123Szeliga Sonia07W1015:3511:2210:28
142025015Zawada Karolina05W1215:1011:3410:34
152025012Zawada Marcelina07W1015:4511:2810:10
162016469Świca Katarzyna00W1816:2210:4210:24
 
 
35BKS Watacha Warszawa (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11972059Doliński Grzegorz72M4515:3111:0410:46
 
 
36OK! Sport Warszawa (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887222Drągowska MarzenaW5516:2510:3210:11
2889256Marszałek Marek66M5016:0811:2811:28
38638442Wróblewska Bogna58W5516:0510:2310:17
48636527Wróblewski Tadeusz58M5516:0411:2211:28
 
 
37Orienteering Leszno (9)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12115726Dudziak Andrzej10R15:0010:0010:00
22115754Dudziak KarolinaOPEN215:0010:0010:00
3889262Dżumaga SaraW1015:4910:3711:28
4889167Kaczmarek AnnaW3515:5911:3411:25
5412298Preis AnnaOPEN115:0010:0010:00
6412271Preis JuliaW1215:1410:3411:40
7424182Łagoda BeataOPEN110:00
81419880Łukaszyk MaksymilianM1215:1310:0810:02
91419877Łukaszyk SylwiaOPEN115:0010:0010:00
 
 
38LKS Górzanka (7)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1428767Dzik Justyna97W2015:5211:4211:36
2428768Dzik Mirosław71M4515:2911:0110:40
3349934Moniak Andrzej65M5016:2011:1311:07
4412535Pudełek BłażejM1615:1410:2610:29
5412140Pudełek MichalinaW1816:1610:0910:03
6424261Roter Patryk96M21S15:4810:4810:54
7435240Skorupa Maja04W1415:2810:4511:15
 
 
39Emmaboda Verda OK. (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
11572001Fransson Gun-Britt48W6515:0211:3611:39
28470220Fransson Jörgen47M7015:3010:3410:31
315708Pahlstorp Jan46M7015:1210:4010:40
4444608Pahlstorp Monica47W6515:1011:4811:48
 
 
40indywidualnie (19)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1412446Gackowski Bogdan53M6016:0711:1411:35
2419186Interewicz DorotaOPEN210:00
31418721Jankowski Paweł84M21S15:4010:5110:48
4412199Kożyczkowski Edward85M21S15:4611:0611:00
5412196Maciąg-Wójtowicz IwonaW4015:58
6219181Moniak Andrzej65W1015:5311:2510:22
71411188Mossakowski Przemysław60M4515:2510:1911:01
8412377Olbrycht Anna56W6015:1810:1210:06
9412128Olbrycht Janusz55M6016:1311:4411:47
10219180Paruszewski MarekM4015:4011:4710:47
111401456Skonieczny Andrzej57M6016:2511:1711:41
12Stępień Mirosław82M10N15:0610:1010:01
137207727Szabla Rafał88M21S15:5811:0011:12
14670819Urbaniak KrzysztofM5016:1211:1011:16
15Wachnicki Jan68OPEN215:0010:0010:00
16Wachnicki Michał02M1615:2211:0810:02
177207728Wrzosek Zbigniew70M4515:4510:5810:16
18Zamojska AnnaW4516:1110:3210:32
197121278Śliwczyńska Ilona78W3516:1111:4011:19
 
 
417 BOW Słupsk (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12015835Gniadek Monika81W3516:0111:5211:22
22066443Kobierowski Sławomir81M3515:5910:5310:44
 
 
42JW 2399 Świętoszów (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1440244Jaros Mariusz90M21S15:5211:1511:03
 
 
43UKS Sparta Czyżowice (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12028220Jurczyk Maciej98M2015:5211:0010:54
22028219Jurczyk Marta00W1815:5810:2710:06
32028215Jurczyk Piotr69M4515:0510:3110:01
 
 
44Skarmat Toruń (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
17550602Kaczmarek Damian75M4016:1211:1111:47
22026154Koczko Tomasz62M5516:12
37204934Steinke Wiesław59M5516:2010:5811:07
 
 
45KU AZS WAT Warszawa (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18280359Krochmal Grzegorz59M5516:1811:0411:16
28080258Krochmal Małgorzata58W5516:1910:2010:26
37081975Marte Michał75M4016:1611:5011:05
47089011Łapanowski Jacenty50M6515:2411:1811:12
 
 
46KS BnO Modrzew (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1427592Królikowski Władysław47M7015:2210:2810:37
22053655Płuciennik Waldemar43M7015:1010:5210:46
31394482Świerczyński Bogdan53M6016:0311:2911:17
 
 
47WKS Śląsk Wrocław (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1921001Mazan Bartłomiej92M21E15:2810:3110:13
 
 
48KS Spójnia Warszawa (5)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1882701Michałowska Agata78W3515:5511:2511:46
28623612Patejko Patrycja88W21S15:3910:3310:42
32800176Patejko Przemysław82M3516:0910:5910:59
47160612Patejko Zuzanna1210R15:0010:0010:00
5881580Wysocki Stanisław29M8515:5010:0110:01
 
 
49OK. Odessa Team (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19777503Mikhaylov Victor73M4015:5811:2011:14
 
 
50Pioner SK (4)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12055103Miroshnichenko Elena59W5516:1110:0510:32
22300501Miroshnichenko Viktor57M6016:2311:3511:29
32011565Smirnova NataliaW6015:2210:1810:18
42055122Solovev Mikhail56M6016:0511:2611:44
 
 
51CX80 Kalisz (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
18645190Nadera AgataOPEN115:0010:0010:00
28645189Nadera DariuszM4515:0310:1011:07
31422867Nadera KatarzynaW1415:1611:0010:42
 
 
52OLV Steinberg (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1411662Olschowski Beata63W5015:5511:3011:21
2888908Olschowski Peter63M5015:5611:1911:34
 
 
53UKS Azynut Pabianice (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887246Płóciennik KrzysztofOPEN210:00
 
 
54UKS Reflex Rybnik (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1252598Porada Jagoda10R15:0010:00
21998716Porada Lilianna98W2015:5611:3911:39
31972223Porada RobertM4515:4710:25
 
 
55SOK Viljan (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
19460113Roland Nilsson45M7015:2010:3710:25
2910277Ulla Nilsson42W7515:0210:0210:02
 
 
56GKS Luzino (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12015823Skocelas Grzegorz90M21S15:5411:1210:57
 
 
57IHW Alex Berlin (2)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
12033012Thiel RolfM7015:1410:3110:43
21551947Thiel SusiW7015:0410:0510:05
 
 
58Rodzinna Grupa Rower (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1Wdowiak Robert70M4515:4910:0110:13
 
 
591 Brygada Logistyczna (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1Wesołowski Sebastian89M21S15:5011:0310:45
 
 
60Azymut Pabianice (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1887214Wiśniewski AdamM10N15:1010:1610:10
 
 
61Nadleśnictwo Strzebielino (1)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1Wójtowicz PiotrM4515:33
 
 
62Rus (3)
NrNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaE1E2E3
1Z Z80OPEN115:0010:0010:00
2Z Z80OPEN115:0010:0010:00
3Z Z80OPEN115:0010:0010:00