Baltic Cup 2018śr. 2018-08-15 20:50
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
77777772Motała Piotr08UKS Siódemka0:000:000:00
6418977Majewski Kuba09UKS Siódemka0:000:000:00
84406149Omelchenko Vladyslav09Kadra Małopolski0:000:000:00
10424219Porada Jagoda08UKS Reflex Rybnik0:000:000:00
92801053Podgórska Gabriela09Kadra Małopolski0:000:000:00
24606472Biskupska Małgorzata10Kadra Małopolski0:000:000:00
1886686Abramczuk Natalia07UNTS0:000:000:00
34406144Domagała Antonina10Kadra Małopolski0:000:000:00
54714617Lendzioszek Leszek08KS Spójnia Warszawa0:000:000:00
4418965Klimczak Oksana09UKS Siódemka0:000:000:00
 
 
10R (17)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
224406136Raudner-Forystek Katarzyna66WKS Wawel0:000:000:00
23413390Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN0:000:000:00
208150216Patejko Jan16KS Spójnia Warszawa0:000:000:00
218160612Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa0:000:000:00
340Szymerowska EmiliaUKS Siódemka0:000:000:00
348886338Bączek JędrekUKS Ruciane Nida0:000:000:00
244714503Wójtowicz Hanna10UNTS0:000:000:00
3391410951Szymerowska CelinaUKS Siódemka0:000:000:00
194406136Moszkowicz Aleksandra13WKS Wawel0:000:000:00
13wakat wakat0:000:000:00
14412118Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły0:000:000:00
114406118Biskupska Maria13Kadra Małopolski0:000:000:00
124714613Bublik Maciej12Kadra Małopolski0:000:000:00
17413386Mientki Kajetan12UMKS ORKAN0:000:000:00
184406148Moszkowicz Michał11WKS Wawel0:000:000:00
15412117Kmieciński Franek12PUKS Młode Orły0:000:000:00
164642060Lendzioszek Łucja12KS Spójnia Warszawa0:000:000:00
 
 
M10 (6)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
26wakat wakat1:0016:0010:00
29338295Wasilewski Antoni08UKS OSiR3:0010:004:00
304714611Zasadzki Tymoteusz10Kadra Małopolski5:001:001:00
289201833Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 457:004:0013:00
252801054Chodlewski Szymon08Kadra Małopolski9:0013:0016:00
271413979Pułczyński Jeremi09Kadra Małopolski11:007:007:00
 
 
M12 (10)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
372801069Ludwin Jakub07Kadra Małopolski35:001:0073:00
342057127Kozel Mikołaj06PKO HARPAGAN Gdańsk37:0019:0076:00
312801057Chodlewski Antoni08Kadra Małopolski39:007:0055:00
381419866Łącki Jakub06UKS OSiR41:004:0052:00
352011577Lazarev Igor06UKS Azymut 4543:0025:0064:00
392114851Pisarek Kordian06Kadra Małopolski45:0022:0067:00
364714618Lendzioszek Antoni06KS Spójnia Warszawa47:0010:0058:00
402016946Tarnowski Przemysław07Kadra Małopolski49:0016:0079:00
324644445Drosik Marcel07UNTS51:0013:0070:00
332801056Klakla Kacper07Kadra Małopolski53:0028:0061:00
 
 
M14 (14)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
50338300Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR12:0024:0014:00
539119229Żesławski Mateusz04Kadra Małopolski14:0015:0023:00
451419864Majowski Jan05UKS OSiR16:0012:0032:00
432114854Bublik Piotr05Kadra Małopolski18:0039:0035:00
471419863Podworski Kacper05UKS OSiR20:0018:0026:00
42895238Bielecki Michał04UKS Siódemka22:009:0029:00
44435250Dąbrowski Karol05UKS OSiR24:006:008:00
518650889Wójcik Paweł05Kadra Małopolski26:0021:0017:00
41219184Bedarau Arseni04SK Bug28:003:0038:00
49418964Tywonek Jan05UKS OSiR30:0036:002:00
529119779Żesławski Jakub05Kadra Małopolski32:0033:005:00
48338294Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR34:0030:0020:00
341346814Fiedorowicz HieronimUKS Traper Złocieniec36:0027:0011:00
3498636188Antonowicz JanUNTS38:0042:0041:00
 
 
M16 (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
582118338Pudełek Błażej02Kadra Małopolski5:0010:005:00
578656099Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 457:0016:008:00
60219178Życzkowski Jakub02UKS Siódemka9:0013:002:00
558656096Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4511:001:0014:00
547204093Banach Piotr03UMKS ORKAN13:004:0011:00
561403087Olszewski Bartłomiej02UNTS15:007:0020:00
591401477Tarnawski Jan03Kadra Małopolski17:0019:0017:00
 
 
M18 (6)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
668656098Pesta Piotr01UKS Azymut 452:0058:0014:00
658650887Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka4:0046:0017:00
638640922Kijak Jakub00Kadra Małopolski6:0049:005:00
64887221Kuźba Jakub00UKS Siódemka8:0055:0011:00
621419857Gładecki Dawid00UKS OSiR10:0061:002:00
611403092Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły12:0052:008:00
 
 
M20 (2)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
698220398Mossakowski Wojciech98UNTS2:008:004:00
681391135Melzer Szymon99UKS Siódemka6:005:007:00
 
 
M21E (13)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
767203225Nestorowicz Łukasz85KU AZS UMCS Lublin1:0011:0017:00
781408323Sergej Czernow86AR Kaliningrad3:002:0029:00
72500662Hewelt Maciej90UKS Azymut 455:0026:002:00
74887420Koguciuk Konrad91KU AZS UMCS Lublin7:0017:0011:00
808640915Wołowczyk Krzysztof95UNTS9:0020:0014:00
79349948Wesołowski Sebastian891 Brygada Logistyczna11:008:008:00
70418973Bedarau Edvin96SK Bug13:0029:0023:00
343141474Krzysztyński Michał00Kadra Małopolski15:0032:0026:00
678070598Biederman Marcin98Kadra Małopolski17:0038:0032:00
3528640916Parfianowicz PiotrUNTS19:0035:0035:00
738160889Kalata Michał10 BKPanc Świętoszów5:0020:00
779980407Pryjma Fryderyk98UNTS14:00
75412307Mazurkiewicz Kuba93OK!Sport Warszawa23:005:00
 
 
M21S (10)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
87349950Parfianowicz Adam94indywidualnie19:0037:0053:00
909101164Wensław Mateusz87UKS Azymut 4521:0046:0047:00
888432222Pisarski Patryk82indywidualnie23:0043:0029:00
821394498Frątczak Sławomir84GKS Luzino25:0022:0044:00
831418721Jankowski Paweł84BDOW MW Wejherowo27:0040:0032:00
859777503Mikhaylov Victor73Odessa Team29:0034:0050:00
891394432Skocelas Grzegorz90GKS Luzino31:0031:0038:00
862015825Nowacki Kamil927 BOW Słupsk33:0028:0035:00
84418957Kożyczkowski Edward85indywidualnie35:0025:0056:00
812066445Czerniak Robert867 BOW Słupsk37:0049:0041:00
 
 
M35 (15)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
918009221Bałdyga Daniel801 Brygada Logistyczna14:0031:0059:00
982015835Lewiński Łukasz807 BOW Słupsk16:0022:0053:00
102361831Suchenia Piotr80inov-8 team18:0019:0041:00
1001394476Nagórek Kamil83GKS Luzino20:004:0023:00
92886667Ciećwierz Sławomir79UKS Azymut 4522:0043:0056:00
1012800176Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa24:007:0026:00
947208289Kaczmarski Paweł80LKS Górzanka Nawojowa Góra26:0013:0062:00
951397547Kalsztein Karol74PKO HARPAGAN Gdańsk28:001:0050:00
97219194Lepka Bartosz82Słomiane Bambusy30:0010:0020:00
961394440Kobierowski Sławomir81GKS Luzino32:0016:0038:00
1058160579Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut34:0034:0029:00
1042015823Terman Dariusz807 BOW Słupsk36:0028:0035:00
938648666Golinowski Paweł7910 BKPanc38:0040:0044:00
103553477Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN40:0025:0047:00
997205049Łącki Łukasz82UKS OSiR42:0037:0032:00
 
 
M40 (20)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1241415146Wójcik Grzegorz74WKS Wawel22:0012:0057:00
1207203223Sołowiej Stanisław75KU AZS UMCS Lublin24:0054:009:00
1158636515Mol Krzysztof755 Pułk Artylerii26:0045:0036:00
1127205050Majewski Marek77PUKS Młode Orły28:0057:0045:00
1102035183Kazimierczak Tomasz7517 WBZ30:006:0018:00
3421997225Fiedorowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec32:0060:0015:00
107770327Biolik Grzegorz76UNTS34:0051:0024:00
119219181Sitnicki Mariusz7710 BKPanc36:003:0033:00
1182066446Przybyła Tomasz777 BOW Słupsk38:0036:006:00
1137081975Marte Michal75KU AZS WAT Warszawa40:0030:0042:00
1222066446Wąsicki Jacek737 BOW Słupsk42:0027:0021:00
114413392Mientki Sebastian76UMKS ORKAN44:009:0039:00
1239101301Wiśniewski Paweł76WKS Wawel46:0018:0048:00
1067204074Banach Krzysztof74UMKS ORKAN48:0039:0027:00
1169201837Nowak Jacek76UKS Azymut 4550:0033:0051:00
117412578Paruszewski Marek75indywidualnie52:0021:0012:00
111300677Lendzioszek Paweł77KS Spójnia Warszawa54:0042:0060:00
1098654383Ciszek Marcin76WKS Śląsk Wrocław56:0024:0054:00
1218270678Walicki Rafał78HKS Mochy58:0015:003:00
1088635800Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka60:0048:0030:00
 
 
M45 (14)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1367005151Witkowski Adam70UKS Azymut 4543:0026:0036:00
1261394468Borychowski Mariusz72GKS Luzino45:00
1311972223Porada Robert72UKS Reflex Rybnik47:0017:0021:00
1308648668Plesiński Mariusz7310 BKPanc49:0035:0018:00
1279700406Krasuski Bartłomiej70Team36051:0023:0015:00
1328172888Słoński Marek69Kadra Małopolski53:0011:0033:00
1287300277Michalak Tomasz69UNTS55:002:0024:00
1341407898Topór Marek73Kadra Małopolski57:0029:003:00
125887009Biederman Paweł71WKS Wawel59:008:0030:00
1337204931Szajna Robert72Kadra Małopolski61:0020:009:00
129500663Pesta Adam69UKS Azymut 4563:0014:0027:00
1377207728Wrzosek Zbigniew70indywidualnie65:005:0012:00
1357204615Witkowski Zbigniew69indywidualnie67:0032:006:00
3517202770Błahut IgorTeam36069:0038:0039:00
 
 
M50 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1461407622Wysocki Romuald68MKS MOS2:0030:0046:00
139895128Dankov Sergiy68O-Kompas4:0024:0055:00
1408180366Forystek Józef66WKS Wawel6:0027:0073:00
1412057128Jankowski Tomasz67PKO HARPAGAN Gdańsk8:009:0064:00
1441409497Wołek Andrzej64UNTS10:0012:0052:00
1432015830Nowacki Zbigniew68GKS Luzino12:003:0067:00
142886325Moszkowicz Paweł68WKS Wawel14:0021:0058:00
138887093Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN16:0015:0049:00
1479119669Żesławski Wojciech67Kadra Małopolski18:0018:0070:00
1458636526Wrzesiński Krzysztof6MBOT Warszawa20:006:0061:00
3479201530Bączek DariuszUKS Ruciane Nida22:0033:0076:00
 
 
M55 (13)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
158413379Mikielski Marek60UMKS ORKAN28:006:004:00
1598200663Niessner Piotr63WKS Wawel30:0027:0031:00
160219186Parfianowicz Marcin63indywidualnie32:0036:0034:00
152418983Klawczyński Zbigniew621 Brygada Logistyczna36:0021:0013:00
1518650900Dyzio Włodzimierz61Kadra Małopolski38:0033:0028:00
154682134Korf Aliaksandr61SKO Orion40:0039:007:00
1532026154Koczko TomaszSkarmat Toruń42:0018:00
1568655943Lech Bogdan60UMKS ORKAN44:0012:0010:00
149259962Bedarau Vadzim62SK Bug46:009:0019:00
150418970Chugunov Vova60Kaliningrad48:0024:0025:00
1572086529Machowski Władysław59UKS OSiR50:0030:001:00
148887218Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4552:0015:0016:00
353888908Olschowski PeterOLV Steinberg54:0042:0037:00
 
 
M60 (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1632300050Movko Sergei55UKS Azymut 4554:0054:0037:00
1662055122Solovev Mikhail56Pioner SK56:0045:0046:00
164412128Olbrycht Janusz55indywidualnie58:0048:0043:00
1617201637Boris Krylov57Kaliningrad60:0051:0052:00
162888963Miszewski Romuald54UKS Azymut 4562:0042:0049:00
1652035173Pietrusiński Marek56KS Artemis Wrocław64:0057:0040:00
155886350Kryjomski Jerzy58Kadra Małopolski66:0060:0055:00
 
 
M65 (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
171413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN2:0037:0015:00
1691416911Gackowski Bogdan53PKO HARPAGAN Gdańsk4:0046:00
172413391Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN6:0043:0018:00
1707089011Łapanowski JacentyKU AZS WAT Warszawa8:0034:0012:00
1731419861Szepelak Jan50UMKS ORKAN10:0049:003:00
167418966Bloch Leszek50indywidualnie12:0040:006:00
168413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN14:0031:009:00
 
 
M70 (6)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1768626617Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły31:0025:004:00
1782114920Woźniak Henryk48UMKS ORKAN33:0028:0010:00
1742800471Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły35:0016:0013:00
17554021Kruczek Stanisław48WKS Wawel37:0019:007:00
177413388Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN39:0022:001:00
3442088790Miasnikov Sergei47Pskov-Rus41:0031:0016:00
 
 
M75 (3)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1812050912Mansson Kjell42Ronneby OK4:0010:0028:00
179219125Czabański Edward39UKS Azymut 458:004:0016:00
18027256Linnersjö Björn42OK Orion10:001:0022:00
 
 
Open1 (8)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1891302818Sidorow Sergey59Dnepr0:000:000:00
1889102675Pułczyńska Agnieszka71WKS Wawel0:000:000:00
354411662Olschowski BeateOLV Steinberg0:000:000:00
1904406104Stachura Jan03Kadra Małopolski0:000:000:00
185424206Dolna Justyna81indywidualnie0:000:000:00
1844406199Buzek Gabriela76Kadra Małopolski0:000:000:00
1874406176Niemiec Aleksandra05Kadra Małopolski0:000:000:00
186349934Gudełajtis Jacek711 Brygada Logistyczna0:000:000:00
 
 
Open2 (4)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1934406151Zając Honorata86WKS Wawel0:000:000:00
1944406177Zając Bartosz86WKS Wawel0:000:000:00
191219179Wójtowicz Grzegorz73UNTS0:000:000:00
192412196Wójtowicz Katarzyna73UNTS0:000:000:00
 
 
W10 (16)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1984406141Domagała Maria08Kadra Małopolski13:0064:0025:00
199418982Klimczak Olimpia08UKS Siódemka15:0037:0046:00
2012114855Moszkowicz Julia08Kadra Małopolski17:0058:0049:00
209418916Trzebiatowska MartynaUKS Siódemka19:0061:00
2042086235Piekielna Maja08Kadra Małopolski21:0040:0019:00
2072016299Wysocka Michalina10MKS MOS23:0046:0058:00
2022114862Olejnik Jaśmina08Kadra Małopolski25:0034:0037:00
195412195Bielecka Marta08UKS Siódemka27:0031:0028:00
2032114863Ollinyk Yelyzaveta08Kadra Małopolski29:0028:0043:00
210418985Łysoń Łucja UKS Siódemka31:0043:0052:00
1969080722Biskupska Julia08Kadra Małopolski33:0022:0031:00
205418920Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka35:0055:0022:00
2002086237Kukawska Julia08Kadra Małopolski37:0052:0055:00
197886656Ciećwierz Małgorzata08UKS Azymut 4539:0049:0034:00
208349949Szmidtka MartynaUKS Siódemka41:0025:00
206418960Wasilewska Olga08UKS OSiR43:0019:0040:00
 
 
W12 (17)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2222114864Siek Barbara06Kadra Małopolski1:0073:0013:00
2149102642Ciećwierz Weronika06UKS Azymut 453:0061:0037:00
2262114857Wojtas Julia07Kadra Małopolski5:0058:0046:00
216338298Łącka Julia07UKS OSiR7:0034:0049:00
2204406130Owsianka Weronika07Kadra Małopolski9:0067:0025:00
2259201832Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4511:0055:004:00
2188635047Niessner Pola07Kadra Małopolski13:0037:0031:00
2178131207Mianowska Antonina07UNTS15:0046:0016:00
211338293Borkowska Lena06UKS OSiR17:0070:0040:00
2121408272Chabiera Filomena07UNTS19:0076:0043:00
215418961Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR21:0040:0034:00
2212801059Podgórska Marta07Kadra Małopolski23:0031:007:00
2199201831Nowak Anna06UKS Azymut 4525:0049:0022:00
2272114860Zawada Zuzanna06Kadra Małopolski27:0043:001:00
213259382Chwiejczak Dorota07indywidualnie29:0064:0028:00
2238640921Słońska Antonina07Kadra Małopolski31:0079:0019:00
224338299Sobiepanek Barbara06UKS OSiR33:0052:0010:00
 
 
W14 (15)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2418636993Pułczyńska Hanna05Kadra Małopolski1:0032:0021:00
2358645193Majewska Maja04PUKS Młode Orły3:0029:0033:00
228502210Błyskosz Magdalena04Kadra Małopolski5:0041:0030:00
2322118337Jowita Pudełek05Kadra Małopolski7:0035:003:00
242895251Pupiec Agata05UKS Siódemka9:0023:0042:00
2312114870Hałucha Martyna04Kadra Małopolski11:0044:0036:00
229886352Czachura Anna04Kadra Małopolski13:005:0039:00
236219168Melzer Anna05UKS Siódemka15:0014:009:00
2348636994Lamparska Maja05Kadra Małopolski17:0020:0045:00
2301411118Gendek Marta04UNTS19:0038:0018:00
2378650881Michno Marta05Kadra Małopolski21:0011:0024:00
2392114852Owsianka Wiktoria05Kadra Małopolski23:002:0012:00
240889672Powichrowska Ilona04UKS OSiR25:008:0027:00
2382114866Moszkowicz Anna05Kadra Małopolski27:0017:006:00
2332114853Kurtycz Natalia05Kadra Małopolski29:0026:0015:00
 
 
W16 (15)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2541415144Wójcik Natalia02Kadra Małopolski13:0068:001:00
2519201839Pesta Anna03UKS Azymut 4515:0065:0043:00
255886351Zelek Klaudia03Kadra Małopolski17:0062:0031:00
2438640928Block Amelia02UKS Oriętuś Łódź19:0071:0025:00
2472057126Kozel Julia03PKO HARPAGAN Gdańsk21:0044:0028:00
2461414598Gniewkowska Julia02UKS Włóczykij23:0038:0022:00
2451404849Dankova Olena02O-Kompas25:0053:0040:00
250887227Moskal Zuzanna02UKS Siódemka27:0047:0034:00
2482114858Łabuzek Marta03Kadra Małopolski29:0056:0016:00
252349937Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka31:0059:004:00
2498280803Nitsch Aleksandra03UNTS33:0050:0037:00
2578650815Żurek Marta02UKS Siódemka35:0077:0019:00
2538650899Słońska Zofia02Kadra Małopolski37:0074:0010:00
2448444999Chabiera Lena03UNTS39:0041:007:00
2568650819Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły41:0080:0013:00
 
 
W18 (16)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2638636524Dzierwa Hanna01Kadra Małopolski2:0056:0030:00
2688220701Olszanka Gabriela01KS OK!Sport4:0035:0051:00
2718650894Topór Magdalena01Kadra Małopolski6:0026:0036:00
2678221001Mianowska Julia01UNTS8:0047:0024:00
2668650814Melzer Zofia01UKS Siódemka10:0050:0027:00
2588636995Bączek Małgorzata01Kadra Małopolski12:0068:0021:00
2721422869Tywonek Julia01UKS OSiR14:0029:0045:00
2692121115Pudełek Michalina00Kadra Małopolski16:0044:0042:00
2619101842Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka18:0041:0039:00
2598120200Biederman Adrianna00Kadra Małopolski20:0038:0060:00
2648640914Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły22:0053:0033:00
260886329Biegun Katarzyna00Kadra Małopolski24:0032:0048:00
2707010626Susek Julia01UKS Siódemka26:0059:0057:00
2658640909Garbacik Maja00Kadra Małopolski28:0062:0054:00
3469200095Głowacz JuliaUNTS30:0071:0063:00
2628631442Deptulska Maria00UNTS65:00
 
 
W20 (2)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2738650816Dawidowska Natalia99UKS Siódemka1:0052:0026:00
2741998716Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik3:0055:0023:00
 
 
W21E (12)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
283219180Owczarz Hanna9010 BKPanc8:0023:0010:00
2752003019Bączek-Motała Barbara71Kadra Małopolski10:0032:0028:00
2818001993Kubicka Zuzanna93UNTS12:0011:0037:00
2861396729Wańczyk Zuzanna97PUKS Młode Orły14:0020:0031:00
279502207Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka16:0026:0022:00
284412199Panaszek Justyna8910 BKPanc18:0038:0040:00
282219189Kulec Anna90UKS Azymut Dębów20:0035:0013:00
2771394413Borychowska Marlena88MKS Paulinum22:0041:0019:00
2762036957Bilawa Karolina9517 WBZ24:0029:0034:00
280418979Korczyc Anna9210 BKPanc26:0017:0025:00
2787205967Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły14:0016:00
285349944Szczęsnowicz Natalia8510 BKPanc44:00
 
 
W21S (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
292349931Parfianowicz Katarzyna92indywidualnie35:0068:0063:00
294842655Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka37:0071:0039:00
2888636511Durzyńska Katarzyna925 Pułk Artylerii39:0047:0054:00
2952066444Staniszewska Aneta907 BOW Słupsk41:0050:0051:00
2909101307Kuźba Justyna94UKS Siódemka43:0065:0057:00
2938623612Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa45:0059:0042:00
2918648670Nawrocka Monika90indywidualnie47:0062:0060:00
2892066442Kahs Natalia927 BOW Słupsk49:0056:0045:00
2871397543Bakowska Dominika92PKO HARPAGAN Gdańsk51:0053:0048:00
 
 
W35 (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
296349936Bańska-Bodziona Aneta7910 BKPanc30:0023:0069:00
301301332Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR32:0014:0075:00
300895240Karnia-Biskupska Anna80Kadra Małopolski34:005:0072:00
2981394478Gniadek Monika81GKS Luzino36:0020:0063:00
3022077840Pawlos-Dorocicz Elżbieta81Szarotki38:0017:0078:00
303418337Ukleja Ewa80UKS Azymut 4540:0011:0066:00
2998636514Golinowska Elżbieta805 Pułk Artylerii42:008:0084:00
2978197778Biolik Agnieszka77UNTS44:002:0081:00
3507121278Śliwczyńska IlonaTeam36046:0026:0087:00
 
 
W40 (6)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3051415139Dankova Olga77O-Kompas1:0045:009:00
3047204076Banach Janina76UMKS ORKAN3:0051:006:00
308361841Rycerska Marzena7511 Brem5:0057:0018:00
3091414200Słońska Bogusława76Kadra Małopolski7:0042:0015:00
3067200388Marek Agnieszka74indywidualnie9:0054:003:00
3071390881Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka11:0048:0012:00
 
 
W45 (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3157204933Topór Monika70Kadra Małopolski17:0054:008:00
3139201836Nowak Beata73UKS Azymut 4519:0066:0017:00
314412323Olszanka Wioleta70KS OK!Sport21:0060:005:00
310254854Bedarava Yulya71SK Bug23:0042:0014:00
3182016298Wysocka Joanna71MKS MOS25:0051:0020:00
3128650892Lamparska Iwona73Kadra Małopolski27:0048:002:00
316900424Trykozko Urszula69Team36029:0045:0011:00
3177130303Witkowska Izabela70UKS Azymut 4531:0057:0023:00
311886359Etterle-Biederman Lilianna73WKS Wawel33:0063:0026:00
 
 
W50 (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3214406116Dyzio Anna68Kadra Małopolski16:0056:0039:00
3202300428Chernysheva Tatiana63Kaliningrad18:0053:0027:00
323412387Wańczyk Magdalena68PUKS Młode Orły20:0059:0036:00
3222024949Temnikova Olga65Kaliningrad22:0047:0021:00
3251408259Wołek Małgorzata66UNTS24:0050:0033:00
3192114867Bugaj Teresa68Kadra Małopolski26:0062:0030:00
3248655941Wołek Ewa68UNTS28:0065:0024:00
 
 
W55 (4)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
327413380Mikielska Danuta59UMKS ORKAN41:0030:0032:00
3291300265Zenchenko Tamara60Dnepr43:0036:0029:00
3282300540Movko Marina60UKS Azymut 4545:0039:0038:00
326553475Hornik Alicja63WKS Grunwald47:0033:0035:00
 
 
W60 (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3309102814Biziuk Halina57UMKS ORKAN30:0012:0047:00
3352011565Smirnova Natalia56Pioner SK32:0015:0050:00
3312055107Lazareva Natalia55UKS Azymut 4534:0024:0044:00
333413394Łuńska Regina56UMKS ORKAN36:0018:0041:00
3362055111Soloveva Elena58Pioner SK38:009:0038:00
332889676Lewoń Ewa55UMKS ORKAN40:0027:0035:00
334412377Olbrycht Anna56indywidualnie42:0021:0032:00
 
 
W65 (3)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
33827257Linnersjö Ann-Helen50OK Orion44:003:0041:00
337219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4546:006:0044:00
3451302197Miasnikova Ludmila47Pskov-Rus48:009:0047:00
 
 
M85+ (2)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
182881580Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa2:007:0019:00
1831415383Zielczyński Mieczysław30A-TO-MY6:0013:0025:00