Baltic Cup 2017pt. 2017-08-11 19:31
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (31)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
426252598Porada JagodaUKS Reflex Rybnik15:0010:00
4962041307Szelbracikowski NikodemUKS INVEST-ORIENT15:0010:0010:00
5051410951Szymerowska CelinaUKS Siódemka15:0010:0010:00
3937160612Patejko Zuzanna12KS Spójnia Warszawa15:0010:0010:00
2552114860Leitner Ania14WKS Wawel15:0010:0010:00
328887008Moszkowicz Ola12WKS Wawel15:0010:0010:00
329887006Moszkowicz Michał12WKS Wawel15:0010:0010:00
506412450Szymerowska MilenaUKS Siódemka15:0010:0010:00
594349948Życzkowska Natalia13UKS Siódemka15:0010:0010:00
595219189Życzkowski Karol11UKS Siódemka15:0010:0010:00
599413393Chęciński MaksymilianUKS Azymut 4515:0010:0010:00
5654714503Wójtowicz Hanna10UNTS15:0010:0010:00
507418916Szymerowska EmiliaUKS Siódemka15:0010:0010:00
509Świątkowska NataliaMKS Paulinum15:0010:0010:00
523Trzmielewska DorotaWKS Wawel15:0010:0010:00
210412117Kmiecińska Maria09PUKS Młode Orły15:0010:0010:00
57349944Cerrone Helena14indywwidualnie15:0010:0010:00
94332528Droń Wojciech10UMKS Kwidzyn15:0010:0010:00
972115726Dudziak AndrzejOrienteering Leszno15:0010:0010:00
56424206Cerrone Emma15indywwidualnie15:0010:0010:00
10249922Banach Kacper08WKS Grunwald15:0010:0010:00
28886305Biskupska Małgorzata10WKS Wawel15:0010:0010:00
51413363Bublik Maciej11WKS Wawel15:0010:0010:00
992028217Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum15:0010:0010:00
186349931Kałędkiewicz Alicja10UKS Siódemka15:0010:0010:00
1932086339Kaszkiewicz Leon10UKS Azymut 4515:0010:0010:00
208418965Klimczak Oksana08UKS Siódemka15:0010:0010:00
1742053614Jończy Michał08MKS Paulinum15:0010:0010:00
1232041303Gaffke GoranUKS INVEST-ORIENT15:0010:0010:00
140219194Gomula WeronikaWKS Wawel15:0010:0010:00
171322535Jędras Jakub11UMKS Kwidzyn15:0010:0010:00
 
 
M10 (21)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1201394432Frąckowiak Tymon07KOS BnO15:0110:1610:55
2331413979Królikiewicz Jeremi09WKS Wawel15:0310:4610:04
952103949Droń Wiktor07UMKS Kwidzyn15:0510:0110:07
5142016946Tarnowski Przemysław07WKS Wawel15:0710:3710:34
5782103950Zaremba Adam07UMKS Kwidzyn15:0910:4010:28
317412121Młynarczyk Maksymilian07UKS Orientuś15:1110:0410:01
4542103943Rygielski Wiktor07UMKS Kwidzyn15:1310:5810:22
521412188Trepczyński Franciszek09UKS Orientuś15:1510:5210:16
2569071125Leitner Leon07WKS Wawel15:1710:2210:52
2052801056Klakla Kacper07KS Kościelec Chrzanów15:1910:1910:31
236886307Kruk Wojciech07UKS Azymut Dębów15:2110:4910:37
5882801058Zychowicz Krystian07KS Kościelec Chrzanów15:2310:1310:25
528886659Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 4515:2510:0711:01
2652801069Ludwin Jakub07KS Kościelec Chrzanów15:2710:5510:10
4082103954Pękal Mikołaj07UMKS Kwidzyn15:2910:2510:58
642801057Chodlewski Antoni08KS Kościelec Chrzanów15:3110:2810:46
342412404Murawski Rafał07HKS Azymut Mochy15:3310:1010:40
4022090686Perfikowski Paweł07UMKS Kwidzyn15:3510:3110:43
5852067836Zieliński Tomasz07KS Hades15:3710:4310:19
148682387Gradek Mateusz07UKS Traper15:3911:0110:13
1942086340Kaszkiewicz Tymon09UKS Azymut 4515:4110:3410:49
 
 
M10N (7)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
652801054Chodlewski Szymon08KS Kościelec Chrzanów15:0210:0410:16
167332633Jankiewicz Radosław08UMKS Kwidzyn15:0410:1910:13
490Stępień Mirosław82indywidualnie15:0610:1010:01
204219511Kisłowski Marek08UMKS Kwidzyn15:0810:0710:19
549887214Wiśniewski AdamAzymut Pabianice15:1010:1610:10
535886359Uryga Artur09WKS Wawel15:1210:1310:07
3347777772Motała PiotrUKS Siódemka15:1410:0110:04
 
 
M12 (35)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
5482061725Wiśniewski Jakub07UKS Azymut Pabianice15:0110:1410:29
282338297Majowski Jan05UKS OSiR15:0311:4111:26
134506083Blohin Gleb05Kaliningrad15:0510:3510:38
541338300Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR15:0711:3210:44
1222041301Gaffke BrunoUKS INVEST-ORIENT15:0910:0511:20
421418960Podworski Kacper05UKS OSiR15:1111:2611:44
2711419880Łukaszyk MaksymilianOrienteering Leszno15:1310:0810:02
83345982Dąbrowski Karol05UKS OSiR15:1510:4710:05
1772099923Jurczak Miłosz06MKS Paulinum15:1710:3210:47
3851396725Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl15:1910:2911:08
308423087Mielcarek Krzysztof05HKS Azymut Mochy15:2111:0210:17
2627200171Lisiak Adam05UKS Orientuś15:2310:2311:17
416997887Placek Tymoteusz05HKS Azymut Mochy15:2511:1711:05
525418964Tywonek Jan05UKS OSiR15:2711:1111:11
320349949Modzelewski Mikołaj05UKS Siódemka15:2910:5010:14
1622015829Inglot Maciej05UKS Azymut Dębów15:3110:1710:41
2521394467Kwiatkowski Olaf05KOS BnO15:3311:2311:41
2372015836Kruk Jakub05UKS Azymut Dębów15:3510:5910:35
1021979Dwojak Gracjan06UKS Orientpark.pl15:3711:0511:14
422043883Borzyszkowski Bartłomiej06UKS Siódemka15:3910:2610:23
270338295Łącki Jakub06UKS OSiR15:4110:4110:32
5899119779Żesławski Jakub05WKS Wawel15:4311:1411:38
2209201343Kotkowiak Bartosz06KOS BnO15:4511:2911:29
89438039Dolejší Jan06UKS Orientpark.pl15:4711:2011:23
532067833Bultrowicz Tymoteusz06KS Hades15:4910:5311:32
62219539Chmielowski Bartosz05UMKS Kwidzyn15:5110:1110:56
1291408267Gąsienica-Samek Adam06UNTS15:5311:3510:50
5611415144Wójcik Paweł05WKS Wawel15:5511:4410:26
146423075Górniaczyk Michał05HKS Azymut Mochy15:5710:5610:11
522114865Bublik Piotr05WKS Wawel15:5911:3810:20
500423073Szlafka Mikołaj05HKS Azymut Mochy16:0110:4410:59
4009201348Pawłowski Leon05KOS BnO16:0310:2011:35
727300456Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy16:0511:0810:53
4942016195Szczęsny Michał05UKS Arkady16:0710:3811:02
2281260703Krempiński Franciszek07UKS Azymut Pabianice16:0910:0210:08
 
 
M14 (31)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2219201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO15:0110:4510:15
5592016488Wołowiec Daniel04UKS Azymut Dębów15:0310:3310:30
527553461Udycz Jonasz04UKS Traper15:0510:1211:00
1422114851Gondek Jan03WKS Wawel15:0711:1211:12
448886653Roman Szymon03UKS Azymut Dębów15:0911:0910:09
480886324Stachura Janek03WKS Wawel15:1110:0910:48
472412161Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR15:1310:2711:18
504682390Szymański Przemysław03UKS Traper15:1510:3010:42
482889678Staszak Tomasz04MKS Paulinum15:1710:5410:24
381682384Osak Maciej03UKS Traper15:1910:2411:27
819201349Czyński Miłosz04KOS BnO15:2111:3011:09
5909119229Żesławski Mateusz04WKS Wawel15:2311:3310:12
5541414199Wołek Stanisław04UNTS15:2510:5110:54
3861396724Pachnik Stanisław03UKS Orientpark.pl15:2711:0610:03
1782076141Jurczak Szymon03MKS Paulinum15:2910:0610:06
1132035290Fiedorowicz Hieronim04UKS Traper15:3110:0310:27
73886652Curzytek Kacper04UKS Azymut Dębów15:3310:1810:39
3967300458Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy15:3510:1510:57
77204093Banach Piotr03UMKS ORKAN15:3711:2411:33
49842660Brożyński Oliwier04HKS Azymut Mochy15:3911:2711:21
3609201834Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4515:4111:1510:33
4762087498Soliwoda Mateusz04UMKS Kwidzyn15:4311:1810:21
25418979Bielecki Michał04UKS Siódemka15:4510:3911:03
5762076142Zaleski Jakub03MKS Paulinum15:4710:3611:06
566886671Wójtowicz Krzysztof04UNTS15:4911:0010:36
74886651Curzytek Krystian04UKS Azymut Dębów15:5110:4810:45
5461413972Wilk Wiktor04UMKS Kwidzyn15:5310:5711:15
4752099922Sobiński Adrian03MKS Paulinum15:5510:2111:30
3372067683Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn15:5711:0311:24
2897205961Marte Igor03UNTS15:5911:2110:18
1757200176Jończy Jakub03MKS Paulinum16:0110:4210:51
 
 
M16 (24)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
410886683Pierzchała Michał01UNTS15:0210:4410:32
868640925Deredos Bruno01UKS Orientuś15:0410:1410:05
1887252Andrzejczak Maciej02UKS Azymut Pabianice15:0610:2011:02
460502202Sienkiewicz Maksymilian01UKS Azymut 4515:0811:1110:44
596418957Życzkowski Jakub02UKS Siódemka15:1010:5910:23
69201347Baczulis Miłosz02KOS BnO15:1210:3510:47
437412535Pudełek BłażejLKS Górzanka15:1410:2610:29
2448636996Kula Mateusz03KOS BnO15:1610:2910:14
46349950Bradac DavidCzechy15:1810:4710:41
2169201334Kondys Jakub02KOS BnO15:2010:1111:11
537Wachnicki Michał02indywidualnie15:2211:0810:02
5021407621Sztranek Jan03UKS Azymut Pabianice15:2410:5610:35
4658636596Słoma Kacper02UKS Azymut Dębów15:2610:0810:26
4049201832Pesta Piotr01UKS Azymut 4515:2811:0210:50
269201344Biernat Michał02KOS BnO15:3010:4110:53
1512801121Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy15:3210:1710:20
4078636992Petersburski Krystian01KOS BnO15:3410:2310:38
3039060601Michalak Kacper01UNTS15:3610:0211:08
1529201337Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO15:3810:5010:08
4702035291Smyk Bartosz02UKS Traper15:4010:0511:05
12886332Baran Grzegorz01WKS Wawel15:4210:3810:17
3781403087Olszewski Bartłomiej02UNTS15:4410:5310:59
4989201437Szeliga Stanisław02WKS Wawel15:4611:0510:11
35887218Borek Zbigniew02UKS Azymut 4515:4810:3210:56
 
 
M18 (17)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
446418395Reniecki Franciszek00UMKS Kwidzyn15:4310:2410:51
452032105Bradac JakubCzechy15:4510:3010:24
58641010Velde Augusts02OK Azuolas15:4710:1210:18
250887221Kuźba Jakub00UKS Siódemka15:4910:2110:21
2388636599Kruk Michał99UKS Azymut Dębów15:5110:3910:48
4562053633Samulski Tristian00MKS Paulinum15:5310:4510:36
661403092Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły15:5510:4210:12
1857205969Kalisiak Dawid00UKS Azymut Pabianice15:5710:1810:27
3992053617Pawłowicz Bruno00MKS Paulinum15:5910:0610:06
417887245Płóciennik Konrad00UKS Azymut Pabianice16:0110:5110:09
577886308Zamojski Rafał00UKS Siódemka16:0310:3310:39
135435250Gładecki Dawid00UKS OSiR16:0510:2710:03
3661410952Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka16:0710:1510:15
1608636600Huba Karol00UKS Azymut Dębów16:0910:0310:42
5929101841Żurek Grzegorz00UKS Siódemka16:1110:0910:33
2038640922Kijak Jakub00WKS Wawel16:1310:3610:30
2961391135Melzer Szymon99UKS Siódemka16:1510:4810:45
 
 
M20 (3)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
534886668Urbaniak JerzyUNTS15:5010:5411:00
1792028220Jurczyk Maciej98UKS Sparta Czyżowice15:5211:0010:54
5877200166Zuchmański Przemysław98UKS Orientuś15:5410:5710:57
 
 
M21E (18)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4558640930Rzeńca Krzysztof96UKS Orientuś15:0210:2210:31
138640923Baran Jan97WKS Wawel15:0410:0710:46
4228640917Podziński Rafał91UKS Orientuś15:0610:1610:37
398553471Pawlak Bartosz90WKS Grunwald15:0810:0110:19
1079101295Dzioba Mateusz95MKS Paulinum15:1010:5210:25
75886658Cygler Sławomir90UNTS15:1210:46
1018010192Dutkowski Mikołaj92UKS Arkady15:1410:4910:22
1268638445Garbacik Michał95WKS Wawel15:1610:2510:07
4149101799Piotrowski Radosław96UKS Azymut 4515:1810:1910:04
3918640929Paszyński Piotr81UKS Orientuś15:2010:1010:01
157500662Hewelt Maciej90UKS Azymut 4515:2210:04
208070598Biederman Marcin98WKS Wawel15:2410:3710:28
3597200189Nowak Maciej96MKS Paulinum15:2610:1310:16
293921001Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław15:2810:3110:13
1848636526Kalata Michał89MKS Paulinum15:3010:2810:34
5449101164Wensław Mateusz87UKS Azymut 4515:3210:3410:10
330886325Moszkowicz Paweł67WKS Wawel15:3410:4310:40
3718640910Olejnik Michał92WKS Grunwald15:3610:4010:43
 
 
M21S (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1611393759Temnikov Ilya95Kaliningrad15:3810:5411:06
1681418721Jankowski Paweł84indywidualnie15:4010:5110:48
4438636516Put Janusz84HKS Azymut Mochy15:4211:0911:09
2588625764Leśnicki Marcin Harper91UKS Azymut Dębów15:4410:4510:51
224412199Kożyczkowski Edward85indywidualnie15:4611:0611:00
451424261Roter Patryk96LKS Górzanka15:4810:4810:54
545Wesołowski Sebastian891 Brygada Logistyczna15:5011:0310:45
169440244Jaros Mariusz90JW 2399 Świętoszów15:5211:1511:03
4612015823Skocelas Grzegorz90GKS Luzino15:5411:1210:57
4368636517Przyworski Kamil91HKS Azymut Mochy15:5610:5711:15
4927207727Szabla Rafał88indywidualnie15:5811:0011:12
 
 
M35 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
172219519Jędras Przemysław81UMKS Kwidzyn15:5710:4710:38
2122066443Kobierowski Sławomir817 BOW Słupsk15:5910:5310:44
383886310Pabich Tomasz82UKS Azymut Pabianice16:0110:3811:02
5392036957Walicki Rafał7817 WBZ Międzyrzecz16:0311:0210:35
712041318Ciećwierz SławomirUKS INVEST-ORIENT16:0510:5010:32
1397200181Golinowski PawełHKS Azymut Mochy16:0710:3510:53
3942800176Patejko Przemysław82KS Spójnia Warszawa16:0910:5910:59
5177900030Tkaczuk Tomasz79UKS Azymut Pabianice16:1110:3210:50
1642090421Ivanov Sergey80Kaliningrad16:1310:5610:47
513553477Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN16:1510:4410:41
1129870220Fankidejski Artur78UKS Włóczykij Osiek16:1710:4110:56
 
 
M40 (24)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2817205050Majewski Marek77PUKS Młode Orły15:3211:3210:59
2297202779Krempiński Piotr76UKS Azymut Pabianice15:3411:2911:44
5181415143Topór Marek73WKS Wawel15:3611:1711:50
297349938Melzer ArkadiuszUKS Siódemka15:3811:4411:23
390219180Paruszewski Marekindywidualnie15:4011:4710:47
1881404546Karachev Aleksandr77Kaliningrad15:4210:5011:17
1761411017Jończy Daniel75MKS Paulinum15:4410:4711:11
361500665Nowak Jacek76UKS Azymut 4515:4610:5311:41
403332526Perfikowski Piotr76UMKS Kwidzyn15:4811:3511:20
3437200182Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy15:5010:5911:38
87204074Banach Krzysztof74UMKS ORKAN15:5210:5610:56
3218636515Mol Krzysztof75HKS Azymut Mochy15:5411:0511:02
302886687Mianowski Rafał73UNTS15:5611:23
3109777503Mikhaylov Victor73OK. Odessa Team15:5811:2011:14
11501144Banach Robert74WKS Grunwald16:0011:1410:50
4582103961Serocki Wojciech75UMKS Kwidzyn16:0211:0811:26
1141997225Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper16:0411:0211:32
263887247Lisiak Paweł74UKS Orientuś16:0611:2611:08
1007200190Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum16:0811:4110:53
327202770Błachut Igor73Team 36016:1011:5311:35
1837550602Kaczmarek Damian75Skarmat Toruń16:1211:1111:47
5621415146Wójcik Grzegorz74WKS Wawel16:1410:4411:29
2887081975Marte Michał75KU AZS WAT Warszawa16:1611:5011:05
438635800Borzyszkowski Jacek74UKS Siódemka16:1811:3810:44
 
 
M45 (27)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
483886686Staszak Artur70UNTS15:0110:4610:34
3478645189Nadera DariuszCX80 Kalisz15:0310:1011:07
1802028215Jurczyk Piotr69UKS Sparta Czyżowice15:0510:3110:01
1432067843Gorczyca Jacek71KS Hades15:0710:1611:13
38616999Borger Tobias70Kalmar OK.15:0911:0710:58
14887093Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN15:1111:1310:37
4937204931Szajna Robert72WKS Wawel15:1310:3410:49
444690505Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN15:1510:5510:55
3381413980Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn15:1710:3710:31
586553468Zieliński Paweł68KS Hades15:1911:1010:52
239332597Krupiński Andrzej69PUKS Młode Orły15:2110:5210:25
3047300277Michalak Tomasz69UNTS15:2310:0410:28
3271411188Mossakowski Przemysław60indywidualnie15:2510:1911:01
4692074452Słoński Marek69WKS Wawel15:2710:4311:04
105428768Dzik Mirosław71LKS Górzanka15:2911:0110:40
901972059Doliński Grzegorz72BKS Watacha Warszawa15:3111:0410:46
564Wójtowicz PiotrNadleśnictwo Strzebielino15:33
4457208175Rekowski Tomasz70UMKS ORKAN15:3510:1310:07
405500663Pesta Adam69UKS Azymut 4515:3710:0710:04
440418923Pupiec Mariusz69UKS Siódemka15:3910:2210:43
47434598Bradac StanislavCzechy15:4110:2810:10
3687200161Olas Jacek69UKS Orientuś15:4311:1611:10
5707207728Wrzosek Zbigniew70indywidualnie15:4510:5810:16
4251972223Porada RobertUKS Reflex Rybnik15:4710:25
542Wdowiak Robert70Rodzinna Grupa Rower15:4910:0110:13
3577200386Nowak Remigiusz72KS Hades15:5110:4910:22
387504408Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl15:5310:4010:19
 
 
M50 (14)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
859102636Deptulski Tomasz65UKS Siódemka15:5411:4311:43
376888908Olschowski Peter63OLV Steinberg15:5611:1911:34
1168180366Forystek Józef66WKS Wawel15:5811:3711:25
2192035196Kot Edward6617 WBZ Międzyrzecz16:0011:1611:10
5037204072Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN16:0211:0411:40
5551409497Wołek Andrzej64UNTS16:0411:0711:31
3492057145Niessner Piotr63WKS Wawel16:0611:3111:19
287889256Marszałek Marek66OK! Sport Warszawa16:0811:2811:28
5919119669Żesławski Wojciech67WKS Wawel16:1011:2511:13
533670819Urbaniak Krzysztofindywidualnie16:1211:1011:16
3187150264Młynarczyk Piotr64UKS Orientuś16:1411:3411:04
2061966423Klasa Tomasz66KS Hades16:1611:2211:37
125887250Gapiński Włodzimierz64UKS Orientuś16:1811:4011:22
323349934Moniak Andrzej65LKS Górzanka16:2011:1311:07
 
 
M55 (13)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
312413379Mikielski Marek60UMKS ORKAN16:0011:0111:04
3887217Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 4516:0211:0710:58
5698636527Wróblewski Tadeusz58OK! Sport Warszawa16:0411:2211:28
427886655Porzycz Jerzy61UKS Azymut 4516:0611:2511:19
103895243Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel16:0811:1911:25
225413371Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN16:1010:5511:10
2142026154Koczko Tomasz62Skarmat Toruń16:12
259412375Lewandowski Krzysztof58UKS Orientuś16:1411:1010:55
2772086529Machowski Władysław59UKS OSiR16:1611:1611:01
2318280359Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa16:1811:0411:16
4887204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń16:2010:5811:07
241886350Kryjomski Jerzy58KS Kościelec Chrzanów16:2211:1311:22
1108644493Eugenijus Miksys58OK Azuolas16:2411:2811:13
 
 
M60 (12)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
5121394482Świerczyński Bogdan53KS BnO Modrzew16:0311:2911:17
4772055122Solovev Mikhail56Pioner SK16:0511:2611:44
121412446Gackowski Bogdan53indywidualnie16:0711:1411:35
3921399036Paszyński Józef53UKS Orientuś16:0911:2011:14
316888963Miszewski Romuald54UKS Azymut 4516:1111:3211:23
369412128Olbrycht Janusz55indywidualnie16:1311:4411:47
3352300050Movko Sergei55UKS Azymut 4516:1511:2311:38
524Trzmielewski Roman55WKS Wawel16:1711:3811:32
2959102706Mądrzyński Zbigniew56UMKS Kwidzyn16:1911:4711:20
397201637Boris Krylov57Kaliningrad16:2111:4111:26
3152300501Miroshnichenko Viktor57Pioner SK16:2311:3511:29
4621401456Skonieczny Andrzej57indywidualnie16:2511:1711:41
 
 
M65 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
553413388Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN15:2211:2111:27
2687089011Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT Warszawa15:2411:1811:12
560412003Woźniak Henryk48UMKS ORKAN15:2611:2711:21
332053630Bogulak Adam48MKS Paulinum15:2811:3011:30
274413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN15:3011:1511:15
1892055110Karachev Sergey48Kaliningrad15:3211:0611:06
499413375Szepelak Jan50UMKS ORKAN15:3411:3311:09
34849982Našinec Jiří45UKS Orientpark.pl15:3611:1211:24
34413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN15:3811:0911:03
602055120Chernykh Vladimir52Kaliningrad15:4011:2411:18
309413391Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN15:4211:0311:33
 
 
M70 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4192053655Płuciennik Waldemar43KS BnO Modrzew15:1010:5210:46
38815708Pahlstorp Jan46Emmaboda Verda OK.15:1210:4010:40
5152033012Thiel RolfIHW Alex Berlin15:1410:3110:43
5408626617Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły15:1610:4310:52
558427591Wołochowicz Władysław47KOS BnO15:1810:2510:34
4479460113Roland Nilsson45SOK Viljan15:2010:3710:25
235427592Królikowski Władysław47KS BnO Modrzew15:2210:2810:37
2112800471Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły15:2410:4910:22
423412004Pokora Edward44UMKS Kwidzyn15:2610:2210:28
37246750Borger Ake70Ankarsrums OK.15:2810:4610:49
1188470220Fransson Jörgen47Emmaboda Verda OK.15:3010:3410:31
 
 
M75 (2)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
78219125Czabański Edward39UKS Azymut 4515:0610:0710:04
26127256Linnersjö Björn42OK Orion15:0810:0410:07
 
 
M85 (1)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
571881580Wysocki Stanisław29KS Spójnia Warszawa15:5010:0110:01
 
 
OPEN1 (13)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
547505002Wiśniewska MałgorzataUKS Azymut Pabianice15:0010:0010:00
5104612752Świątkowska BogumiłaMKS Paulinum15:0010:0010:00
4341403086Presińska Magdalena86UKS Azymut Pabianice15:0010:0010:00
574Z Z80Rus15:0010:0010:00
573Z Z80Rus15:0010:0010:00
572Z Z80Rus15:0010:0010:00
432412298Preis AnnaOrienteering Leszno15:0010:0010:00
541391132Buzek Gabrysia79WKS Wawel15:0010:0010:00
48219174Bradacova MarieCzechy15:0010:0010:00
2721419877Łukaszyk SylwiaOrienteering Leszno15:0010:0010:00
3468645190Nadera AgataCX80 Kalisz15:0010:0010:00
3312114858Moszkowicz Monika73WKS Wawel15:0010:0010:00
267424182Łagoda BeataOrienteering Leszno10:00
 
 
OPEN2 (15)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
413222887Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaUKS Siódemka15:0010:0010:00
379219184Opanowicz DominikUKS Siódemka15:0010:0010:00
2862041319Markowski MarekUKS INVEST-ORIENT15:0010:0010:00
4539102641Rutkowski RemigiuszUKS Siódemka15:0010:0010:00
538Wachnicki Jan68indywidualnie15:0010:0010:00
522412473Trepczyński Jarosław83UKS Orientuś15:0010:0010:00
491219187Supernat-Melzer HannaUKS Siódemka15:0010:0010:00
50219183Brzeski MarcinUKS Siódemka15:0010:0010:00
68886665Ciarkowska Magdalena87HKS Azymut Mochy15:0010:0010:00
982115754Dudziak KarolinaOrienteering Leszno15:0010:0010:00
200322545Kędzior Katarzyna75UMKS Kwidzyn15:0010:0010:00
173332546Jędras Patrycja81UMKS Kwidzyn15:0010:0010:00
1652035172Jackowiak Jacek7117 WBZ Międzyrzecz15:0010:0010:00
418887246Płóciennik KrzysztofUKS Azynut Pabianice10:00
163419186Interewicz Dorotaindywidualnie10:00
 
 
W10 (27)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2402114869Krych Weronika07WKS Wawel15:0110:4910:25
550219526Witońska Weronika07UMKS Kwidzyn15:0311:0711:13
2451394440Kula Maja07KOS BnO15:0511:0110:34
2942114854Mazur Hanna07WKS Wawel15:0710:1910:31
2911394435Matyja Weronika07KOS BnO15:0910:4010:19
3001408261Mianowska Antonina07UNTS15:1111:1611:25
4861394465Stefaniak Izabela07KOS BnO15:1310:2210:52
3562067840Nowak Zosia08KS Hades15:1510:1011:16
207412402Klecha Weronika07HKS Azymut Mochy15:1711:0411:07
269338298Łącka Julia07UKS OSiR15:1911:1010:55
4202801059Podgórska Marta07KS Kościelec Chrzanów15:2110:1310:43
567wakat wakat15:2310:4611:01
299080722Biskupska Julia08WKS Wawel15:2510:3111:19
552553474Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper15:2710:1610:13
3752114863Oliinyk Yelyzaveta08WKS Wawel15:2910:4310:40
1552025001Halewicz Julia07UKS Orientpark.pl15:3110:3410:37
3322114855Moszkowicz Julia08WKS Wawel15:3310:2510:16
4978321123Szeliga Sonia07UKS Orientpark.pl15:3511:2210:28
313682381Miłaszewicz Magdalena07UKS Traper15:3710:5210:46
581408271Chabiera Filomena07UNTS15:3910:2810:49
429842652Porzycz Małgorzata07UKS Siódemka15:4111:1311:10
1562114861Hałucha Milena07WKS Wawel15:4310:5510:58
5792025012Zawada Marcelina07UKS Orientpark.pl15:4511:2810:10
3722114862Olejnik Jaśmina08WKS Wawel15:4711:1911:04
109889262Dżumaga SaraOrienteering Leszno15:4910:3711:28
362035300Borek Alicja07UKS Traper15:5110:5811:22
322219181Moniak Andrzej65indywidualnie15:5311:2510:22
 
 
W10N (16)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
22361818Bielecka Marta08UKS Siódemka15:1810:4811:24
382886698Pabich HannaUKS Azymut Pabianice15:2010:4511:06
275418984Łysoń Łucja07UKS Siódemka15:2211:0911:12
1332050606Gilewska Aleksandra09KOS BnO15:2411:1811:09
209418982Klimczak Olimpia07UKS Siódemka15:2611:2710:48
4491995097Romanowska Alicja09KOS BnO15:2810:5710:51
28420141310Markowska ElaUKS INVEST-ORIENT15:3010:5110:45
247412421Kurasińska Lena08HKS Azymut Mochy15:3211:2411:15
489412578Stenka Oliwia07UKS Siódemka15:3410:5410:57
218332508Kostek Kinga08UMKS Kwidzyn15:3611:0311:03
5431394457Welc Dominika09KOS BnO15:3811:1211:30
692041309Ciećwierz MałgorzataUKS INVEST-ORIENT15:4011:0610:54
117423082Franc Antonina08HKS Azymut Mochy15:4211:1511:21
501349937Szmitka Martyna07UKS Siódemka15:4411:0011:18
15412420Bauta Zofia08HKS Azymut Mochy15:4611:3011:00
96682394Duda Kornelia08UKS Traper15:4811:2111:27
 
 
W12 (43)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
411886313Piestrak Karolina06UKS Azymut Dębów15:0210:0110:25
70219193Ciećwierz WeronikaUKS INVEST-ORIENT15:0412:0111:19
362886656Nowak Anna06UKS Azymut 4515:0610:4611:43
2349102675Królikiewicz Hanna05WKS Wawel15:0810:1611:07
5802025015Zawada Karolina05UKS Orientpark.pl15:1011:3410:34
473338299Sobiepanek Barbara06UKS OSiR15:1211:2212:01
433412271Preis JuliaOrienteering Leszno15:1410:3411:40
40412166Borkowska Lena06UKS OSiR15:1612:0711:16
4592114864Siek Barbara06WKS Wawel15:1811:4610:55
441349942Pupiec Agata05UKS Siódemka15:2011:0410:37
108418961Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR15:2211:3710:13
612016194Chmielarz Sandra05UKS Arkady15:2410:3110:19
495682385Szczurko Paulina05UKS Traper15:2611:4911:55
4872037829Stefańska Agnieszka05UKS Arkady15:2811:0711:28
3392077835Muller Iga05UMKS Kwidzyn15:3010:1310:31
3072114859Michno Marta05WKS Wawel15:3211:5811:13
182041302Bernat AnnaUKS INVEST-ORIENT15:3411:5511:25
319423083Młynkowa Karolina06HKS Azymut Mochy15:3610:2510:58
2012023844Kiełb Patrycja05UKS Azymut Dębów15:3811:3111:31
154423086Hajduk Maria06HKS Azymut Mochy15:4010:5211:58
1962016209Kaźmierczak Amelia06UKS Arkady15:4210:2211:49
412346010Pieśniak Patrycja06HKS Azymut Mochy15:4410:1910:40
529886667Ukleja Patrycja06UKS Azymut 4515:4610:4011:37
4662074453Słońska Antonina07WKS Wawel15:4810:5510:16
344423074Murek Emilia06HKS Azymut Mochy15:5010:4310:52
2538636994Lamparska Maja05WKS Wawel15:5210:1010:49
170423090Jąder Sandra06HKS Azymut Mochy15:5411:4010:46
2432019212Kubecová Magda06UKS Orientpark.pl15:5611:0110:01
298418920Melzer Anna05UKS Siódemka15:5810:5810:04
2462025002Kulka Wiktoria06UKS Orientpark.pl16:0011:1011:22
3332114866Moszkowicz Anna05WKS Wawel16:0210:4911:01
1922016204Kasała Eryka05UKS Arkady16:0411:4311:34
3508635047Niessner Pola07WKS Wawel16:0612:0411:46
2222025013Kowalczyk Honorata06UKS Orientpark.pl16:0811:2810:43
2482114853Kurtycz Natalia05WKS Wawel16:1011:5211:52
2859102642Markowska ApoloniaUKS INVEST-ORIENT16:1211:1611:04
93412403Dreier Anna05HKS Azymut Mochy16:1411:2511:10
5812114852Zawada Zuzanna06WKS Wawel16:1610:2810:10
305997853Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy16:1811:1910:28
131887234Gielec Julia05UKS Orientuś16:2010:0412:04
190345981Karkut Estera05HKS Azymut Mochy16:2211:1310:07
2491394407Kusztelska Natalia05KOS BnO16:2410:0710:22
199219515Kędzior Alicja05UMKS Kwidzyn16:2610:3712:07
 
 
W14 (26)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
3538280803Nitsch Aleksandra03UNTS15:0210:1210:30
4092025004Piecek Emilia03UKS Orientpark.pl15:0411:0611:09
474338293Sobiepanek Zuzanna04UKS OSiR15:0610:1510:15
3802015834Orzechowska Aleksandra03UKS Azymut Dębów15:0811:0910:03
431889672Powichrowska Ilona04UKS OSiR15:1010:2710:09
442114857Bosak Natalia04WKS Wawel15:1210:3010:12
115338294Fijałkowska Klaudia04UKS OSiR15:1410:2110:33
3451422867Nadera KatarzynaCX80 Kalisz15:1611:0010:42
4069201839Pesta Anna03UKS Azymut 4515:1811:0310:36
4012077834Perfikowska Hanna04UMKS Kwidzyn15:2010:0610:45
187997824Kapska Nina04HKS Azymut Mochy15:2210:1810:21
532682392Urban Aneta04UKS Traper15:2411:1510:24
141505083Gonda Julia04HKS Azymut Mochy15:2610:4210:48
463435240Skorupa Maja04LKS Górzanka15:2810:4511:15
2662114868Łabuzek Marta03WKS Wawel15:3011:1210:18
5848650819Zielińska Oliwia03PUKS Młode Orły15:3210:3310:57
79886357Czachura Anna04UKS Patria15:3410:0910:51
2808645193Majewska Maja04PUKS Młode Orły15:3610:5111:12
583886351Zelek Klaudia03UKS Patria15:3810:5710:39
4529102640Rutkowska Magdalena03UKS Siódemka15:4010:2411:18
4351970209Przeszłowska Hanna03UKS Traper15:4210:3911:00
2232025014Kowalczyk Wiktoria04UKS Orientpark.pl15:4410:5410:27
2022015833Kiełb Wiktoria04UKS Azymut Dębów15:4611:1811:06
3582067839Nowak Maria03KS Hades15:4810:4811:03
464505082Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy15:5010:0310:54
1301408268Gąsienica-Samek Anna03UNTS15:5210:3610:06
 
 
W16 (28)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
4152801123Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy15:0110:2010:11
1328640927Gielec Zuzanna02UKS Orientuś15:0310:2610:56
4672077837Słońska Zofia02WKS Wawel15:0510:4710:44
3519102635Niezgódka Dominika01UKS Arkady15:0711:1711:11
326887227Moskal Zuzanna02UKS Siódemka15:0911:1410:32
318640928Block Amelia02UKS Orientuś15:1110:0811:02
479886352Sroka Małgorzata02UKS Patria15:1311:1110:53
5752801125Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy15:1510:4110:50
598444999Chabiera Lena03UNTS15:1710:2310:23
1048636524Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów15:1910:0210:59
1982801122Kędzierska Nadia02HKS Azymut Mochy15:2111:0210:29
16886329Bączek Małgorzata98WKS Wawel15:2311:2311:14
4841111777Staszak Alicja01UNTS15:2510:5911:17
2992043898Melzer Zofia01UKS Siódemka15:2710:5010:41
3678638444Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów15:2910:3810:35
5631411019Wójcik Natalia02WKS Wawel15:3110:1711:23
301886685Mianowska Julia01UNTS15:3310:4410:17
5191407898Topór Magdalena01WKS Wawel15:3510:5310:26
4392067687Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn15:3711:0810:08
1281408269Gąsienica Samek Zofia01UNTS15:3910:3510:38
1499101309Gradek Zuzanna03UKS Traper15:4110:2911:08
211401469Biegun Katarzyna02WKS Wawel15:4310:1111:05
442219170Pupiec Marta01UKS Siódemka15:4510:1410:47
2278640908Krempińska Julia03UKS Azymut Pabianice15:4710:0510:05
1371414598Gniewkowska Julia02UKS Włóczykij Osiek15:4911:0510:02
5939101311Żurek Marta02UKS Siódemka15:5110:5610:20
526412164Tywonek Julia01UKS OSiR15:5310:3211:20
2578008007Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów15:5511:2010:14
 
 
W18 (14)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
279553478Maciejewska Katarzyna99UKS Traper15:5610:3610:33
1812028219Jurczyk Marta00UKS Sparta Czyżowice15:5810:2710:06
4712050616Sobczak Katarzyna00UKS Traper16:0010:1510:18
3249201833Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4516:0210:0610:42
829201529Dawidowska Natalia99UKS Siódemka16:0410:3310:36
67553462Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper16:0610:2110:39
2261410953Kreft Oliwia99UKS Siódemka16:0810:3910:12
198120200Biederman Adrianna00WKS Wawel16:1010:1810:15
450886318Rosochacka Karolina00UKS OSiR16:1210:0310:09
1278640909Garbacik Maja00WKS Wawel16:1410:3010:27
438412140Pudełek MichalinaLKS Górzanka16:1610:0910:03
264886342Listek Marta99WKS Wawel16:1810:2410:21
23895238Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka16:2010:1210:30
5112016469Świca Katarzyna00UKS Orientpark.pl16:2210:4210:24
 
 
W20 (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
352887239Nikitczenko Natasza97UKS Orientuś15:4411:3611:45
24502206Bielecka Alicja98UKS Siódemka15:4611:3011:24
2887230Andrzejewska Agnieszka97UKS Azymut 4515:4811:4511:42
3407200180Murawska Marta98HKS Azymut Mochy15:5011:2711:30
106428767Dzik Justyna97LKS Górzanka15:5211:4211:36
1248640921Galla Zofia98WKS Wawel15:5411:2411:21
4241998716Porada Lilianna98UKS Reflex Rybnik15:5611:3911:39
1452067844Gorczyca Maria97WKS Grunwald15:5811:3311:27
917205367Dominiak Dagmara97PUKS Młode Orły16:0011:2111:33
 
 
W21E (14)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
217502207Konkol-Klimczak Wioletta80UKS Siódemka15:0110:2610:32
76895234Cygler Paulina91WKS Wawel15:0310:2910:17
3257204094Morawska Maja96UKS Azymut 4515:0510:4110:23
2132034192Kocińska Agnieszka87UMKS ORKAN15:0710:3510:11
172003019Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel15:0910:0810:05
2901139489Matyba Anna96WKS Grunwald15:1110:0210:14
4819101162Stankiewicz Agata94UKS Orientuś15:1310:1110:02
412015830Borychowska Marlena88MKS Paulinum15:1510:0510:35
2929101308Mazan Aleksandra95UKS Traper15:1710:3810:29
1978211095Kaźmierczak Aneta95UKS Orientuś15:1910:1710:26
283895251Maj-Roksz MariaUKS Siódemka15:2110:2010:20
1589669689Hornik Aleksandra96WKS Grunwald15:2310:3210:41
384553466Pabich Maria82UKS Azymut Pabianice15:2510:1410:08
1538625543Gwóźdź Ewa90UKS Orientuś15:2710:2310:38
 
 
W21S (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
430842655Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka15:3310:2410:33
276301332Machowska- Łącka Magdalena83UKS OSiR15:3510:3910:21
272037506Bilawa Karolina9417 WBZ Międzyrzecz15:3710:3610:30
3958623612Patejko Patrycja88KS Spójnia Warszawa15:3910:3310:42
166346007Jakubczyk Paulina93HKS Azymut Mochy15:4110:4210:18
1117200173Ewiak Natalia92UKS Orientuś15:4310:2110:36
2519101307Kuźba Justyna94UKS Siódemka15:4510:1810:27
889140974Dettlaff Anna89UKS Włóczykij Osiek15:4710:2710:39
631392587Chocimko Bożena8717 WBZ Międzyrzecz15:4910:3010:24
 
 
W35 (12)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
147413356Grabowska Joanna79WKS Wawel15:5111:3111:40
5368641000Velde Reda79OK Azuolas15:5311:2811:34
306882701Michałowska Agata78KS Spójnia Warszawa15:5511:2511:46
5822067838Zbroja Nowak Justyna80KS Hades15:5711:3711:31
182889167Kaczmarek AnnaOrienteering Leszno15:5911:3411:25
1362015835Gniadek Monika817 BOW Słupsk16:0111:5211:22
802077799Czajka Izabela82UKS Siódemka16:0311:2211:49
191895240Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel16:0511:4311:52
530502209Ukleja Ewa80UKS Azymut 4516:0711:1911:37
1388636514Golinowska Elżbieta80HKS Azymut Mochy16:0911:4611:43
5087121278Śliwczyńska Ilona78indywidualnie16:1111:4011:19
1952086338Kaszkiewicz Kamila80UKS Azymut 4516:1311:4911:28
 
 
W40 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
2157202778Konc Katarzyna75UKS Azymut Pabianice15:5211:1111:29
3542043896Nitsch Joanna73UNTS15:5411:1411:32
5511401460Włodarczyk Anna Maria75MKS Paulinum15:5611:2311:11
278412196Maciąg-Wójtowicz Iwonaindywidualnie15:58
4681414200Słońska Bogusława76WKS Wawel16:0011:2911:14
3641390881Nowicka-Bielecka Kornelia74UKS Siódemka16:0211:0811:20
97204076Banach Janina76UMKS ORKAN16:0411:1711:05
397505084Paterek Honorata74HKS Azymut Mochy16:0611:3211:08
363887225Nowak Beata73UKS Azymut 4516:0811:2611:26
150682382Gradek Beata75UKS Traper16:1011:2011:17
3732114870Olejnik EwaWKS Wawel16:1211:0511:23
 
 
W45 (9)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
485981862Staszak Anna70UNTS15:5510:1710:14
849102637Deptulska Agnieszka71UKS Siódemka15:5710:2310:11
3659616999Nyqvist Anna68Kalmar OK.15:5910:2910:26
1442067842Gorczyca Magdalena71KS Hades16:0110:2610:29
355997889Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy16:0310:1410:20
5207204933Topór Monika70WKS Wawel16:0510:0810:17
556886676Wołek Ewa68UNTS16:0710:1110:23
341412413Murawska Ewa72HKS Azymut Mochy16:0910:2010:08
597Zamojska Annaindywidualnie16:1110:3210:32
 
 
W50 (5)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
377411662Olschowski Beata63OLV Steinberg15:5511:3011:21
159553475Hornik Alicja63WKS Grunwald15:5711:1811:24
3742024949Temnikova Olga65Kaliningrad15:5911:2111:30
55815538Liljebjörn Caroline66Nybro OK.16:0111:2411:27
5571408259Wołek Małgorzata66UNTS16:0311:2711:18
 
 
W55 (11)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
5688638442Wróblewska Bogna58OK! Sport Warszawa16:0510:2310:17
230600325Kristina Johansson61Kalmar OK.16:0710:0210:08
3362300540Movko Marina60UKS Azymut 4516:0910:1110:05
3142055103Miroshnichenko Elena59Pioner SK16:1110:0510:32
428886301Porzycz Agata60UKS Azymut 4516:1310:1710:14
311413380Mikielska Danuta59UMKS ORKAN16:1510:2910:02
87887251Deredos Nina61UKS Orientuś16:1710:2610:29
2328080258Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa16:1910:2010:26
2422103962Krzysztofiak Grażyna58UMKS Kwidzyn16:2110:0810:23
478wakat wakat16:2310:1410:20
92887222Drągowska MarzenaOK! Sport Warszawa16:2510:3210:11
 
 
W60 (6)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
30413381Biziuk Halina57UMKS ORKAN15:1210:1510:09
2542055107Lazareva Natalia55UKS Azymut 4515:1410:0610:12
273413394Łuńska Regina56UMKS ORKAN15:1610:0910:03
370412377Olbrycht Anna56indywidualnie15:1810:1210:06
260889676Lewoń Ewa55UMKS ORKAN15:2010:0310:15
5982011565Smirnova NataliaPioner SK15:2210:1810:18
 
 
W65 (5)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
1191572001Fransson Gun-Britt48Emmaboda Verda OK.15:0211:3611:39
4572055106Semuchina Galina51Kaliningrad15:0411:4511:36
77219123Czabańska Małgorzata52UKS Azymut 4515:0611:4211:42
427257Linnersjö Ann-Helen51OK Orion15:0811:3911:45
389444608Pahlstorp Monica47Emmaboda Verda OK.15:1011:4811:48
 
 
W70 (1)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
5161551947Thiel SusiIHW Alex Berlin15:0410:0510:05
 
 
W75 (1)
NrStartowyNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3
531910277Ulla Nilsson42SOK Viljan15:0210:0210:02