Baltic Cup 2017pon. 2017-08-14 19:11
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki z międyczasami - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (36)1,7 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(106)3(102)4(105)5(100)Meta
 
110Banach Kacper14:481:550:00(1)4:320:00(1)7:10+0:01(2)12:05+0:21(2)14:310:00(1)14:480:00(1)
WKS Grunwald1:550:00(1)2:370:00(1)2:38+0:24(2)4:55+0:20(2)2:26+0:14(5)0:17+0:03(5)
 
2174Jończy Michał15:052:09+0:14(2)4:55+0:23(2)7:090:00(1)11:440:00(1)14:46+0:15(2)15:05+0:17(2)
MKS Paulinum2:09+0:14(2)2:46+0:09(2)2:140:00(1)4:350:00(1)3:02+0:50(10)0:19+0:05(10)
 
3208Klimczak Oksana18:293:15+1:20(11)6:43+2:11(8)9:42+2:33(6)15:37+3:53(8)18:12+3:41(3)18:29+3:41(3)
UKS Siódemka3:15+1:20(11)3:28+0:51(5)2:59+0:45(5)5:55+1:20(9)2:35+0:23(7)0:17+0:03(5)
 
499Dutkiewicz Wiktoria18:352:39+0:44(5)6:35+2:03(6)9:55+2:46(7)15:27+3:43(7)18:19+3:48(4)18:35+3:47(4)
MKS Paulinum2:39+0:44(5)3:56+1:19(11)3:20+1:06(11)5:32+0:57(5)2:52+0:40(8)0:16+0:02(3)
 
5507Szymerowska Emilia18:433:19+1:24(15)7:04+2:32(10)10:05+2:56(9)15:22+3:38(6)18:25+3:54(5)18:43+3:55(5)
UKS Siódemka3:19+1:24(15)3:45+1:08(10)3:01+0:47(6)5:17+0:42(3)3:03+0:51(11)0:18+0:04(8)
 
6505Szymerowska Celina18:483:21+1:26(17)6:58+2:26(9)10:01+2:52(8)15:21+3:37(5)18:31+4:00(6)18:48+4:00(6)
UKS Siódemka3:21+1:26(17)3:37+1:00(8)3:03+0:49(8)5:20+0:45(4)3:10+0:58(13)0:17+0:03(5)
 
7171Jędras Jakub18:522:50+0:55(6)6:03+1:31(3)9:05+1:56(4)15:03+3:19(3)18:33+4:02(7)18:52+4:04(7)
UMKS Kwidzyn2:50+0:55(6)3:13+0:36(4)3:02+0:48(7)5:58+1:23(10)3:30+1:18(17)0:19+0:05(10)
 
8506Szymerowska Milena18:582:59+1:04(8)6:35+2:03(6)9:40+2:31(5)15:16+3:32(4)18:37+4:06(8)18:58+4:10(8)
UKS Siódemka2:59+1:04(8)3:36+0:59(7)3:05+0:51(9)5:36+1:01(6)3:21+1:09(15)0:21+0:07(17)
 
997Dudziak Andrzej19:444:19+2:24(22)8:00+3:28(14)11:21+4:12(13)17:05+5:21(13)19:25+4:54(10)19:44+4:56(9)
Orienteering Leszno4:19+2:24(22)3:41+1:04(9)3:21+1:07(12)5:44+1:09(7)2:20+0:08(3)0:19+0:05(10)
 
10613Wosiński Wiktor19:472:58+1:03(7)6:10+1:38(4)8:57+1:48(3)15:53+4:09(9)19:23+4:52(9)19:47+4:59(10)
UKS INVEST-ORIENT2:58+1:03(7)3:12+0:35(3)2:47+0:33(3)6:56+2:21(16)3:30+1:18(17)0:24+0:10(21)
 
1128Biskupska Małgorzata19:502:31+0:36(4)6:30+1:58(5)10:22+3:13(11)16:57+5:13(12)19:31+5:00(11)19:50+5:02(11)
WKS Wawel2:31+0:36(4)3:59+1:22(12)3:52+1:38(15)6:35+2:00(14)2:34+0:22(6)0:19+0:05(10)
 
12193Kaszkiewicz Leon20:114:01+2:06(20)7:30+2:58(11)10:18+3:09(10)16:41+4:57(10)19:51+5:20(12)20:11+5:23(12)
UKS Azymut 454:01+2:06(20)3:29+0:52(6)2:48+0:34(4)6:23+1:48(12)3:10+0:58(13)0:20+0:06(16)
 
13509Świątkowska Natalia20:343:22+1:27(18)7:39+3:07(12)10:52+3:43(12)16:45+5:01(11)20:15+5:44(13)20:34+5:46(13)
MKS Paulinum3:22+1:27(18)4:17+1:40(14)3:13+0:59(10)5:53+1:18(8)3:30+1:18(17)0:19+0:05(10)
 
14210Kmiecińska Maria23:173:20+1:25(16)7:51+3:19(13)11:59+4:50(14)18:46+7:02(14)22:50+8:19(14)23:17+8:29(14)
PUKS Młode Orły3:20+1:25(16)4:31+1:54(15)4:08+1:54(16)6:47+2:12(15)4:04+1:52(23)0:27+0:13(23)
 
15565Wójtowicz Hanna23:454:15+2:20(21)9:07+4:35(16)12:44+5:35(15)19:51+8:07(15)23:27+8:56(15)23:45+8:57(15)
UNTS4:15+2:20(21)4:52+2:15(16)3:37+1:23(13)7:07+2:32(17)3:36+1:24(21)0:18+0:04(8)
 
1651Bublik Maciej25:163:44+1:49(19)9:34+5:02(18)13:58+6:49(17)21:46+10:02(16)24:52+10:21(16)25:16+10:28(16)
WKS Wawel3:44+1:49(19)5:50+3:13(18)4:24+2:10(17)7:48+3:13(19)3:06+0:54(12)0:24+0:10(21)
 
17426Porada Jagoda29:203:18+1:23(14)11:25+6:53(21)19:04+11:55(20)26:47+15:03(21)29:06+14:35(17)29:20+14:32(17)
UKS Reflex Rybnik3:18+1:23(14)8:07+5:30(23)7:39+5:25(22)7:43+3:08(18)2:19+0:07(2)0:140:00(1)
 
18186Kałędkiewicz Alicja29:463:17+1:22(12)9:06+4:34(15)19:27+12:18(21)25:50+14:06(18)29:25+14:54(18)29:46+14:58(18)
UKS Siódemka3:17+1:22(12)5:49+3:12(17)10:21+8:07(26)6:23+1:48(12)3:35+1:23(20)0:21+0:07(17)
 
19595Życzkowski Karol29:493:17+1:22(12)9:16+4:44(17)19:49+12:40(22)26:07+14:23(19)29:28+14:57(19)29:49+15:01(19)
UKS Siódemka3:17+1:22(12)5:59+3:22(20)10:33+8:19(27)6:18+1:43(11)3:21+1:09(15)0:21+0:07(17)
 
20255Leitner Ania30:435:38+3:43(25)9:47+5:15(19)13:31+6:22(16)26:39+14:55(20)30:21+15:50(21)30:43+15:55(20)
WKS Wawel5:38+3:43(25)4:09+1:32(13)3:44+1:30(14)13:08+8:33(27)3:42+1:30(22)0:22+0:08(20)
 
21599Chęciński Maksymilian30:475:08+3:13(24)10:59+6:27(20)16:07+8:58(18)24:45+13:01(17)29:59+15:28(20)30:47+15:59(21)
UKS Azymut 455:08+3:13(24)5:51+3:14(19)5:08+2:54(18)8:38+4:03(20)5:14+3:02(25)0:48+0:34(26)
 
2294Droń Wojciech31:344:32+2:37(23)11:44+7:12(22)17:33+10:24(19)26:59+15:15(22)31:05+16:34(22)31:34+16:46(22)
UMKS Kwidzyn4:32+2:37(23)7:12+4:35(21)5:49+3:35(19)9:26+4:51(21)4:06+1:54(24)0:29+0:15(24)
 
23393Patejko Zuzanna42:147:25+5:30(26)14:59+10:27(23)22:20+15:11(23)33:56+22:12(23)41:26+26:55(23)42:14+27:26(23)
KS Spójnia Warszawa7:25+5:30(26)7:34+4:57(22)7:21+5:07(21)11:36+7:01(26)7:30+5:18(28)0:48+0:34(26)
 
24606Trepczyńska Hania50:5516:33+14:38(28)28:21+23:49(25)34:19+27:10(24)44:39+32:55(24)50:24+35:53(24)50:55+36:07(24)50:30
UKS Orientuś16:33+14:38(28)11:48+9:11(24)5:58+3:44(20)10:20+5:45(25)5:45+3:33(26)0:31+0:17(25)*100
 
25608Frąszczak Sara Amelia51:022:26+0:31(3)28:43+24:11(26)38:30+31:21(26)48:23+36:39(25)50:43+36:12(25)51:02+36:14(25)
indywidualnie2:26+0:31(3)26:17+23:40(27)9:47+7:33(25)9:53+5:18(22)2:20+0:08(3)0:19+0:05(10)
 
26123Gaffke Goran51:363:10+1:15(10)29:26+24:54(27)39:09+32:00(28)49:08+37:24(26)51:20+36:49(26)51:36+36:48(26)
UKS INVEST-ORIENT3:10+1:15(10)26:16+23:39(26)9:43+7:29(24)9:59+5:24(23)2:120:00(1)0:16+0:02(3)
 
27496Szelbracikowski Nikodem52:203:07+1:12(9)29:33+25:01(28)39:02+31:53(27)49:14+37:30(27)52:06+37:35(27)52:20+37:32(27)
UKS INVEST-ORIENT3:07+1:12(9)26:26+23:49(28)9:29+7:15(23)10:12+5:37(24)2:52+0:40(8)0:140:00(1)
 
28602Szabla Feliks1:01:5010:33+8:38(27)25:10+20:38(24)37:20+30:11(25)54:17+42:33(28)1:00:56+46:25(28)1:01:50+47:02(28)1:00:58
indywidualnie10:33+8:38(27)14:37+12:00(25)12:10+9:56(28)16:57+12:22(28)6:39+4:27(27)0:54+0:40(28)*100
 
 
601Zbroja Igorabs
indywidualnie
 
604Żurek Zuziaabs
UKS Siódemka
 
328Moszkowicz Olaabs
WKS Wawel
 
57Cerrone Helenaabs
indywwidualnie
 
56Cerrone Emmaabs
indywwidualnie
 
600Banach Zuzannaabs
WKS Grunwald
 
594Życzkowska Nataliaabs
UKS Siódemka
 
329Moszkowicz Michałabs
WKS Wawel
 
 
 
 
M10 (21)1,7 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(104)3(102)4(105)5(100)Meta
 
164Chodlewski Antoni13:212:15+0:08(2)5:10+0:10(3)7:26+0:28(2)11:12+0:10(2)13:060:00(1)13:210:00(1)
KS Kościelec Chrzanów2:15+0:08(2)2:55+0:21(7)2:16+0:27(4)3:46+0:03(2)1:540:00(1)0:15+0:02(2)
 
2528Ukleja Krzysztof13:282:22+0:15(3)5:09+0:09(2)6:580:00(1)11:020:00(1)13:15+0:09(2)13:28+0:07(2)
UKS Azymut 452:22+0:15(3)2:47+0:13(3)1:490:00(1)4:04+0:21(4)2:13+0:19(5)0:130:00(1)
 
3514Tarnowski Przemysław15:252:35+0:28(5)5:24+0:24(4)8:07+1:09(3)12:47+1:45(3)15:08+2:02(3)15:25+2:04(3)
WKS Wawel2:35+0:28(5)2:49+0:15(4)2:43+0:54(11)4:40+0:57(7)2:21+0:27(8)0:17+0:04(9)
 
4148Gradek Mateusz16:202:070:00(1)5:000:00(1)10:19+3:21(9)14:02+3:00(4)16:03+2:57(4)16:20+2:59(4)
UKS Traper2:070:00(1)2:53+0:19(6)5:19+3:30(19)3:430:00(1)2:01+0:07(3)0:17+0:04(9)
 
5408Pękal Mikołaj16:545:24+3:17(14)8:13+3:13(10)10:08+3:10(7)14:17+3:15(5)16:35+3:29(5)16:54+3:33(5)
UMKS Kwidzyn5:24+3:17(14)2:49+0:15(4)1:55+0:06(3)4:09+0:26(5)2:18+0:24(7)0:19+0:06(17)
 
6205Klakla Kacper17:524:30+2:23(10)7:36+2:36(9)10:01+3:03(6)15:06+4:04(6)17:36+4:30(6)17:52+4:31(6)
KS Kościelec Chrzanów4:30+2:23(10)3:06+0:32(9)2:25+0:36(5)5:05+1:22(10)2:30+0:36(12)0:16+0:03(4)
 
7317Młynarczyk Maksymilian18:113:24+1:17(8)7:30+2:30(8)10:12+3:14(8)15:13+4:11(7)17:55+4:49(7)18:11+4:50(7)
UKS Orientuś3:24+1:17(8)4:06+1:32(14)2:42+0:53(10)5:01+1:18(9)2:42+0:48(16)0:16+0:03(4)
 
8578Zaremba Adam18:273:50+1:43(9)7:19+2:19(7)9:53+2:55(5)15:37+4:35(8)18:11+5:05(8)18:27+5:06(8)
UMKS Kwidzyn3:50+1:43(9)3:29+0:55(13)2:34+0:45(8)5:44+2:01(12)2:34+0:40(13)0:16+0:03(4)
 
9265Ludwin Jakub20:145:14+3:07(13)8:29+3:29(11)12:01+5:03(10)18:00+6:58(10)19:58+6:52(9)20:14+6:53(9)
KS Kościelec Chrzanów5:14+3:07(13)3:15+0:41(10)3:32+1:43(16)5:59+2:16(15)1:58+0:04(2)0:16+0:03(4)
 
10588Zychowicz Krystian20:324:35+2:28(11)9:40+4:40(12)12:15+5:17(11)17:47+6:45(9)20:15+7:09(10)20:32+7:11(10)
KS Kościelec Chrzanów4:35+2:28(11)5:05+2:31(15)2:35+0:46(9)5:32+1:49(11)2:28+0:34(11)0:17+0:04(9)
 
11342Murawski Rafał22:073:19+1:12(7)6:23+1:23(5)13:42+6:44(13)19:37+8:35(11)21:48+8:42(11)22:07+8:46(11)
HKS Azymut Mochy3:19+1:12(7)3:04+0:30(8)7:19+5:30(20)5:55+2:12(14)2:11+0:17(4)0:19+0:06(17)
 
1295Droń Wiktor22:493:13+1:06(6)6:38+1:38(6)9:32+2:34(4)19:53+8:51(12)22:30+9:24(12)22:49+9:28(12)
UMKS Kwidzyn3:13+1:06(6)3:25+0:51(12)2:54+1:05(12)10:21+6:38(18)2:37+0:43(14)0:19+0:06(17)
 
13454Rygielski Wiktor24:2110:52+8:45(18)13:26+8:26(14)15:51+8:53(14)21:36+10:34(13)24:03+10:57(13)24:21+11:00(13)
UMKS Kwidzyn10:52+8:45(18)2:340:00(1)2:25+0:36(5)5:45+2:02(13)2:27+0:33(9)0:18+0:05(15)
 
14194Kaszkiewicz Tymon25:4114:27+12:20(19)17:12+12:12(15)19:06+12:08(15)23:08+12:06(14)25:24+12:18(14)25:41+12:20(14)
UKS Azymut 4514:27+12:20(19)2:45+0:11(2)1:54+0:05(2)4:02+0:19(3)2:16+0:22(6)0:17+0:04(9)
 
15233Królikiewicz Jeremi27:406:21+4:14(15)9:44+4:44(13)12:41+5:43(12)24:05+13:03(15)27:25+14:19(15)27:40+14:19(15)
WKS Wawel6:21+4:14(15)3:23+0:49(11)2:57+1:08(13)11:24+7:41(19)3:20+1:26(18)0:15+0:02(2)
 
16402Perfikowski Paweł32:009:38+7:31(17)22:24+17:24(16)24:49+17:51(16)29:11+18:09(16)31:38+18:32(16)32:00+18:39(16)
UMKS Kwidzyn9:38+7:31(17)12:46+10:12(17)2:25+0:36(5)4:22+0:39(6)2:27+0:33(9)0:22+0:09(20)
 
17236Kruk Wojciech37:3715:48+13:41(20)23:49+18:49(17)27:39+20:41(17)34:21+23:19(17)37:21+24:15(17)37:37+24:16(17)
UKS Azymut Dębów15:48+13:41(20)8:01+5:27(16)3:50+2:01(18)6:42+2:59(16)3:00+1:06(17)0:16+0:03(4)
 
18585Zieliński Tomasz41:176:44+4:37(16)30:29+25:29(18)33:40+26:42(18)38:23+27:21(18)41:00+27:54(18)41:17+27:56(18)
KS Hades6:44+4:37(16)23:45+21:11(18)3:11+1:22(14)4:43+1:00(8)2:37+0:43(14)0:17+0:04(9)
 
19256Leitner Leon46:572:26+0:19(4)30:58+25:58(19)34:41+27:43(19)42:20+31:18(19)46:39+33:33(19)46:57+33:36(19)
WKS Wawel2:26+0:19(4)28:32+25:58(19)3:43+1:54(17)7:39+3:56(17)4:19+2:25(19)0:18+0:05(15)
 
 
521Trepczyński Franciszeknkl4:49+2:42(12)33:34+28:34(20)37:04+30:06(20)-----44:5345:10
UKS Orientuś4:49+2:42(12)28:45+26:11(20)3:30+1:41(15)7:490:17+0:04(9)
 
120Frąckowiak Tymonabs
KOS BnO
 
 
 
 
M10N (7)1,7 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(106)3(102)4(105)5(100)Meta
 
165Chodlewski Szymon16:462:010:00(1)6:43+1:43(4)10:15+2:51(3)14:360:00(1)16:300:00(1)16:460:00(1)
KS Kościelec Chrzanów2:010:00(1)4:42+2:19(4)3:32+1:17(4)4:210:00(1)1:540:00(1)0:160:00(1)
 
2334Motała Piotr17:312:37+0:36(3)5:000:00(1)8:28+1:04(2)15:03+0:27(2)17:14+0:44(2)17:31+0:45(2)
UKS Siódemka2:37+0:36(3)2:230:00(1)3:28+1:13(3)6:35+2:14(4)2:11+0:17(2)0:17+0:01(3)
 
3204Kisłowski Marek18:592:28+0:27(2)5:09+0:09(2)7:240:00(1)-----13:3913:59+2:13(3)
UMKS Kwidzyn2:28+0:27(2)2:41+0:18(2)2:150:00(1)6:150:20+0:04(4)
 
4549Wiśniewski Adam20:033:08+1:07(4)8:37+3:37(6)11:54+4:30(5)17:09+2:33(4)19:47+3:17(3)20:03+3:17(4)
Azymut Pabianice3:08+1:07(4)5:29+3:06(6)3:17+1:02(2)5:15+0:54(2)2:38+0:44(3)0:160:00(1)
 
5167Jankiewicz Radosław20:203:10+1:09(5)6:25+1:25(3)10:58+3:34(4)17:08+2:32(3)19:57+3:27(4)20:20+3:34(5)
UMKS Kwidzyn3:10+1:09(5)3:15+0:52(3)4:33+2:18(5)6:10+1:49(3)2:49+0:55(5)0:23+0:07(6)
 
6535Uryga Artur38:483:11+1:10(6)8:25+3:25(5)22:46+15:22(6)35:40+21:04(5)38:26+21:56(5)38:48+22:02(6)
WKS Wawel3:11+1:10(6)5:14+2:51(5)14:21+12:06(6)12:54+8:33(5)2:46+0:52(4)0:22+0:06(5)
 
 
490Stępień Mirosławabs
indywidualnie
 
 
 
 
M12 (35)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(107)2(109)3(110)4(104)5(102)6(111)7(100)Meta
 
172Cupryś Amadeusz16:191:42+0:02(2)3:23+0:02(2)5:150:00(1)9:110:00(1)10:430:00(1)14:010:00(1)16:070:00(1)16:190:00(1)
HKS Azymut Mochy1:42+0:02(2)1:410:00(1)1:520:00(1)3:56+0:18(4)1:32+0:07(3)3:18+0:09(4)2:06+0:07(2)0:120:00(1)
 
2385Pachnik Jędrzej17:152:25+0:45(9)4:10+0:49(5)6:12+0:57(5)10:15+1:04(5)11:53+1:10(5)15:02+1:01(3)17:01+0:54(2)17:15+0:56(2)
UKS Orientpark.pl2:25+0:45(9)1:45+0:04(3)2:02+0:10(4)4:03+0:25(6)1:38+0:13(4)3:090:00(1)1:590:00(1)0:14+0:02(12)
 
3262Lisiak Adam17:212:40+1:00(11)4:26+1:05(9)6:34+1:19(8)10:12+1:01(4)11:43+1:00(3)14:52+0:51(2)17:09+1:02(3)17:21+1:02(3)
UKS Orientuś2:40+1:00(11)1:46+0:05(4)2:08+0:16(7)3:380:00(1)1:31+0:06(2)3:090:00(1)2:17+0:18(6)0:120:00(1)
 
4400Pawłowski Leon17:441:400:00(1)3:210:00(1)5:17+0:02(2)10:17+1:06(6)11:42+0:59(2)15:21+1:20(4)17:30+1:23(4)17:44+1:25(4)
KOS BnO1:400:00(1)1:410:00(1)1:56+0:04(2)5:00+1:22(13)1:250:00(1)3:39+0:30(7)2:09+0:10(3)0:14+0:02(12)
 
553Bultrowicz Tymoteusz18:202:05+0:25(6)4:11+0:50(6)6:15+1:00(6)9:57+0:46(3)11:50+1:07(4)15:21+1:20(4)18:05+1:58(5)18:20+2:01(5)
KS Hades2:05+0:25(6)2:06+0:25(10)2:04+0:12(5)3:42+0:04(2)1:53+0:28(10)3:31+0:22(6)2:44+0:45(18)0:15+0:03(19)
 
6421Podworski Kacper18:261:55+0:15(4)3:51+0:30(4)6:11+0:56(4)10:22+1:11(7)12:11+1:28(6)15:50+1:49(6)18:13+2:06(6)18:26+2:07(6)
UKS OSiR1:55+0:15(4)1:56+0:15(8)2:20+0:28(12)4:11+0:33(7)1:49+0:24(7)3:39+0:30(7)2:23+0:24(10)0:13+0:01(4)
 
7416Placek Tymoteusz18:452:57+1:17(15)4:43+1:22(11)6:49+1:34(10)10:43+1:32(9)12:23+1:40(8)16:18+2:17(7)18:32+2:25(7)18:45+2:26(7)
HKS Azymut Mochy2:57+1:17(15)1:46+0:05(4)2:06+0:14(6)3:54+0:16(3)1:40+0:15(5)3:55+0:46(12)2:14+0:15(4)0:13+0:01(4)
 
8134Blohin Gleb19:132:49+1:09(14)4:35+1:14(10)6:46+1:31(9)10:42+1:31(8)12:22+1:39(7)16:33+2:32(8)19:00+2:53(8)19:13+2:54(8)
Kaliningrad2:49+1:09(14)1:46+0:05(4)2:11+0:19(10)3:56+0:18(4)1:40+0:15(5)4:11+1:02(15)2:27+0:28(11)0:13+0:01(4)
 
9561Wójcik Paweł19:271:42+0:02(2)3:28+0:07(3)5:25+0:10(3)9:45+0:34(2)13:45+3:02(10)16:57+2:56(10)19:14+3:07(9)19:27+3:08(9)
WKS Wawel1:42+0:02(2)1:46+0:05(4)1:57+0:05(3)4:20+0:42(9)4:00+2:35(30)3:12+0:03(3)2:17+0:18(6)0:13+0:01(4)
 
10282Majowski Jan19:441:59+0:19(5)4:21+1:00(8)6:30+1:15(7)10:43+1:32(9)12:34+1:51(9)16:33+2:32(8)19:29+3:22(10)19:44+3:25(10)
UKS OSiR1:59+0:19(5)2:22+0:41(17)2:09+0:17(8)4:13+0:35(8)1:51+0:26(9)3:59+0:50(13)2:56+0:57(23)0:15+0:03(19)
 
11270Łącki Jakub20:452:46+1:06(13)5:12+1:51(15)7:25+2:10(13)12:20+3:09(11)14:23+3:40(11)18:05+4:04(11)20:32+4:25(11)20:45+4:26(11)
UKS OSiR2:46+1:06(13)2:26+0:45(19)2:13+0:21(11)4:55+1:17(12)2:03+0:38(13)3:42+0:33(11)2:27+0:28(11)0:13+0:01(4)
 
12146Górniaczyk Michał21:162:22+0:42(7)4:19+0:58(7)7:00+1:45(11)12:48+3:37(13)15:01+4:18(12)18:31+4:30(12)20:59+4:52(12)21:16+4:57(12)
HKS Azymut Mochy2:22+0:42(7)1:57+0:16(9)2:41+0:49(18)5:48+2:10(18)2:13+0:48(16)3:30+0:21(5)2:28+0:29(13)0:17+0:05(28)
 
13228Krempiński Franciszek21:472:25+0:45(9)4:46+1:25(13)7:14+1:59(12)13:02+3:51(14)15:17+4:34(14)18:58+4:57(13)21:33+5:26(13)21:47+5:28(13)
UKS Azymut Pabianice2:25+0:45(9)2:21+0:40(16)2:28+0:36(14)5:48+2:10(18)2:15+0:50(17)3:41+0:32(10)2:35+0:36(16)0:14+0:02(12)
 
14102Dwojak Gracjan22:272:42+1:02(12)5:05+1:44(14)7:49+2:34(15)12:38+3:27(12)15:18+4:35(15)19:40+5:39(14)22:13+6:06(14)22:27+6:08(14)
UKS Orientpark.pl2:42+1:02(12)2:23+0:42(18)2:44+0:52(19)4:49+1:11(11)2:40+1:15(24)4:22+1:13(16)2:33+0:34(14)0:14+0:02(12)
 
15129Gąsienica-Samek Adam22:523:31+1:51(19)5:43+2:22(17)8:13+2:58(16)13:15+4:04(16)15:36+4:53(16)20:13+6:12(15)22:33+6:26(15)22:52+6:33(15)
UNTS3:31+1:51(19)2:12+0:31(12)2:30+0:38(15)5:02+1:24(15)2:21+0:56(19)4:37+1:28(18)2:20+0:21(9)0:19+0:07(32)
 
16494Szczęsny Michał23:243:21+1:41(17)5:40+2:19(16)8:47+3:32(18)13:47+4:36(17)15:49+5:06(17)20:22+6:21(16)23:10+7:03(16)23:24+7:05(16)
UKS Arkady3:21+1:41(17)2:19+0:38(14)3:07+1:15(23)5:00+1:22(13)2:02+0:37(12)4:33+1:24(17)2:48+0:49(20)0:14+0:02(12)
 
1783Dąbrowski Karol24:425:23+3:43(26)7:38+4:17(21)10:13+4:58(20)16:04+6:53(20)18:16+7:33(20)21:56+7:55(17)24:29+8:22(17)24:42+8:23(17)
UKS OSiR5:23+3:43(26)2:15+0:34(13)2:35+0:43(17)5:51+2:13(20)2:12+0:47(14)3:40+0:31(9)2:33+0:34(14)0:13+0:01(4)
 
18525Tywonek Jan25:353:30+1:50(18)6:15+2:54(18)8:39+3:24(17)15:09+5:58(18)17:36+6:53(18)22:27+8:26(18)25:18+9:11(18)25:35+9:16(18)
UKS OSiR3:30+1:50(18)2:45+1:04(21)2:24+0:32(13)6:30+2:52(23)2:27+1:02(21)4:51+1:42(20)2:51+0:52(22)0:17+0:05(28)
 
19220Kotkowiak Bartosz26:322:23+0:43(8)4:43+1:22(11)7:48+2:33(14)13:04+3:53(15)15:01+4:18(12)23:40+9:39(19)26:16+10:09(19)26:32+10:13(19)
KOS BnO2:23+0:43(8)2:20+0:39(15)3:05+1:13(22)5:16+1:38(16)1:57+0:32(11)8:39+5:30(30)2:36+0:37(17)0:16+0:04(25)
 
20500Szlafka Mikołaj31:207:33+5:53(30)10:46+7:25(27)12:56+7:41(25)19:05+9:54(21)21:20+10:37(22)27:38+13:37(21)31:07+15:00(20)31:20+15:01(20)
HKS Azymut Mochy7:33+5:53(30)3:13+1:32(24)2:10+0:18(9)6:09+2:31(21)2:15+0:50(17)6:18+3:09(27)3:29+1:30(28)0:13+0:01(4)
 
21548Wiśniewski Jakub31:303:38+1:58(21)6:28+3:07(19)10:08+4:53(19)15:41+6:30(19)18:08+7:25(19)27:42+13:41(22)31:12+15:05(21)31:30+15:11(21)
UKS Azymut Pabianice3:38+1:58(21)2:50+1:09(23)3:40+1:48(28)5:33+1:55(17)2:27+1:02(21)9:34+6:25(31)3:30+1:31(29)0:18+0:06(30)
 
2289Dolejší Jan32:095:44+4:04(28)7:55+4:34(22)10:29+5:14(21)19:17+10:06(22)21:06+10:23(21)29:41+15:40(23)31:55+15:48(22)32:09+15:50(22)
UKS Orientpark.pl5:44+4:04(28)2:11+0:30(11)2:34+0:42(16)8:48+5:10(28)1:49+0:24(7)8:35+5:26(29)2:14+0:15(4)0:14+0:02(12)
 
23177Jurczak Miłosz33:295:30+3:50(27)8:45+5:24(24)14:05+8:50(26)21:09+11:58(24)23:53+13:10(24)30:10+16:09(24)33:14+17:07(23)33:29+17:10(23)
MKS Paulinum5:30+3:50(27)3:15+1:34(25)5:20+3:28(32)7:04+3:26(26)2:44+1:19(25)6:17+3:08(26)3:04+1:05(26)0:15+0:03(19)
 
24271Łukaszyk Maksymilian34:205:20+3:40(25)9:08+5:47(26)12:28+7:13(24)19:40+10:29(23)22:27+11:44(23)27:08+13:07(20)34:04+17:57(24)34:20+18:01(24)
Orienteering Leszno5:20+3:40(25)3:48+2:07(27)3:20+1:28(25)7:12+3:34(27)2:47+1:22(26)4:41+1:32(19)6:56+4:57(33)0:16+0:04(25)
 
25122Gaffke Bruno34:563:07+1:27(16)17:32+14:11(32)20:24+15:09(32)25:12+16:01(27)28:18+17:35(27)32:26+18:25(25)34:44+18:37(25)34:56+18:37(25)
UKS INVEST-ORIENT3:07+1:27(16)14:25+12:44(33)2:52+1:00(21)4:48+1:10(10)3:06+1:41(28)4:08+0:59(14)2:18+0:19(8)0:120:00(1)
 
26541Wasilewski Mikołaj36:404:30+2:50(23)14:10+10:49(30)17:33+12:18(29)24:13+15:02(26)26:51+16:08(25)33:14+19:13(26)36:20+20:13(26)36:40+20:21(26)
UKS OSiR4:30+2:50(23)9:40+7:59(32)3:23+1:31(27)6:40+3:02(24)2:38+1:13(23)6:23+3:14(28)3:06+1:07(27)0:20+0:08(33)
 
2752Bublik Piotr37:453:31+1:51(19)7:28+4:07(20)11:40+6:25(22)23:18+14:07(25)28:06+17:23(26)33:37+19:36(27)37:14+21:07(27)37:45+21:26(27)
WKS Wawel3:31+1:51(19)3:57+2:16(28)4:12+2:20(30)11:38+8:00(31)4:48+3:23(33)5:31+2:22(25)3:37+1:38(30)0:31+0:19(34)
 
28589Żesławski Jakub39:1113:42+12:02(33)16:29+13:08(31)20:23+15:08(31)27:23+18:12(30)30:36+19:53(30)36:05+22:04(28)38:55+22:48(28)39:11+22:52(28)
WKS Wawel13:42+12:02(33)2:47+1:06(22)3:54+2:02(29)7:00+3:22(25)3:13+1:48(29)5:29+2:20(24)2:50+0:51(21)0:16+0:04(25)
 
29308Mielcarek Krzysztof40:3010:40+9:00(32)13:07+9:46(29)16:28+11:13(27)26:22+17:11(28)31:04+20:21(31)36:08+22:07(29)40:15+24:08(29)40:30+24:11(29)
HKS Azymut Mochy10:40+9:00(32)2:27+0:46(20)3:21+1:29(26)9:54+6:16(30)4:42+3:17(31)5:04+1:55(21)4:07+2:08(31)0:15+0:03(19)
 
30320Modzelewski Mikołaj42:208:34+6:54(31)12:34+9:13(28)17:36+12:21(30)29:24+20:13(32)34:07+23:24(32)39:11+25:10(30)42:07+26:00(30)42:20+26:01(30)
UKS Siódemka8:34+6:54(31)4:00+2:19(30)5:02+3:10(31)11:48+8:10(32)4:43+3:18(32)5:04+1:55(21)2:56+0:57(23)0:13+0:01(4)
 
3162Chmielowski Bartosz42:5315:13+13:33(34)18:31+15:10(33)21:22+16:07(33)27:32+18:21(31)29:53+19:10(29)39:54+25:53(31)42:38+26:31(31)42:53+26:34(31)
UMKS Kwidzyn15:13+13:33(34)3:18+1:37(26)2:51+0:59(20)6:10+2:32(22)2:21+0:56(19)10:01+6:52(32)2:44+0:45(18)0:15+0:03(19)
 
32252Kwiatkowski Olaf43:194:59+3:19(24)8:56+5:35(25)12:11+6:56(23)32:39+23:28(33)34:51+24:08(33)40:02+26:01(32)43:04+26:57(32)43:19+27:00(32)
KOS BnO4:59+3:19(24)3:57+2:16(28)3:15+1:23(24)20:28+16:50(33)2:12+0:47(14)5:11+2:02(23)3:02+1:03(25)0:15+0:03(19)
 
33237Kruk Jakub46:523:40+2:00(22)8:16+4:55(23)16:57+11:42(28)26:48+17:37(29)29:45+19:02(28)41:32+27:31(33)46:34+30:27(33)46:52+30:33(33)
UKS Azymut Dębów3:40+2:00(22)4:36+2:55(31)8:41+6:49(33)9:51+6:13(29)2:57+1:32(27)11:47+8:38(33)5:02+3:03(32)0:18+0:06(30)
 
 
162Inglot Maciejnkl6:06+4:26(29)-----22:0835:1539:0642:0944:0044:14
UKS Azymut Dębów6:06+4:26(29)16:0213:073:513:031:510:14+0:02(12)
 
42Borzyszkowski Bartłomiejnkl-----------------------------------
UKS Siódemka
 
 
 
 
M14 (31)4,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(113)3(119)4(140)5(121)6(134)7(103)8(136)9(100)
Meta
 
1566Wójtowicz Krzysztof35:003:31+0:16(3)8:39+0:25(2)17:05+1:22(2)19:04+1:09(2)20:500:00(1)22:430:00(1)28:370:00(1)32:070:00(1)34:480:00(1)
UNTS3:31+0:16(3)5:08+0:16(2)8:26+1:14(3)1:590:00(1)1:46+0:09(3)1:530:00(1)5:540:00(1)3:300:00(1)2:41+0:10(5)
35:000:00(1)
0:120:00(1)
 
2360Nowak Grzegorz39:214:34+1:19(10)11:06+2:52(6)20:00+4:17(6)22:10+4:15(4)23:58+3:08(3)25:58+3:15(2)32:23+3:46(2)36:22+4:15(2)39:06+4:18(2)
UKS Azymut 454:34+1:19(10)6:32+1:40(6)8:54+1:42(11)2:10+0:11(2)1:48+0:11(4)2:00+0:07(2)6:25+0:31(4)3:59+0:29(3)2:44+0:13(9)
39:21+4:21(2)
0:15+0:03(13)
 
3396Paterek Mikołaj40:153:22+0:07(2)8:140:00(1)15:430:00(1)17:550:00(1)23:54+3:04(2)26:13+3:30(3)32:27+3:50(3)37:02+4:55(3)40:01+5:13(3)
HKS Azymut Mochy3:22+0:07(2)4:520:00(1)7:29+0:17(2)2:12+0:13(3)5:59+4:22(24)2:19+0:26(3)6:14+0:20(3)4:35+1:05(4)2:59+0:28(17)
40:15+5:15(3)
0:14+0:02(9)
 
4289Marte Igor48:293:150:00(1)9:42+1:28(3)21:30+5:47(7)25:35+7:40(9)27:16+6:26(6)30:24+7:41(6)37:45+9:08(5)45:45+13:38(5)48:16+13:28(4)
UNTS3:150:00(1)6:27+1:35(5)11:48+4:36(18)4:05+2:06(16)1:41+0:04(2)3:08+1:15(12)7:21+1:27(5)8:00+4:30(22)2:310:00(1)
48:29+13:29(4)
0:13+0:01(3)
 
5475Sobiński Adrian48:364:39+1:24(11)12:45+4:31(9)22:18+6:35(10)24:56+7:01(7)26:57+6:07(5)29:41+6:58(5)40:38+12:01(6)45:39+13:32(4)48:22+13:34(5)
MKS Paulinum4:39+1:24(11)8:06+3:14(11)9:33+2:21(13)2:38+0:39(6)2:01+0:24(7)2:44+0:51(9)10:57+5:03(13)5:01+1:31(8)2:43+0:12(8)
48:36+13:36(5)
0:14+0:02(9)
 
6386Pachnik Stanisław48:583:44+0:29(5)10:19+2:05(4)19:58+4:15(5)22:40+4:45(5)33:07+12:17(11)35:48+13:05(11)41:59+13:22(9)45:49+13:42(6)48:45+13:57(6)
UKS Orientpark.pl3:44+0:29(5)6:35+1:43(7)9:39+2:27(15)2:42+0:43(7)10:27+8:50(28)2:41+0:48(8)6:11+0:17(2)3:50+0:20(2)2:56+0:25(14)
48:58+13:58(6)
0:13+0:01(3)
 
7527Udycz Jonasz51:003:48+0:33(6)10:24+2:10(5)19:00+3:17(4)24:44+6:49(6)29:17+8:27(7)31:41+8:58(7)41:51+13:14(8)48:07+16:00(8)50:48+16:00(7)
UKS Traper3:48+0:33(6)6:36+1:44(8)8:36+1:24(9)5:44+3:45(23)4:33+2:56(23)2:24+0:31(4)10:10+4:16(10)6:16+2:46(13)2:41+0:10(5)
51:00+16:00(7)
0:120:00(1)
 
8554Wołek Stanisław51:204:44+1:29(12)11:29+3:15(7)18:41+2:58(3)21:07+3:12(3)24:01+3:11(4)27:39+4:56(4)36:07+7:30(4)47:27+15:20(7)51:01+16:13(8)
UNTS4:44+1:29(12)6:45+1:53(9)7:120:00(1)2:26+0:27(4)2:54+1:17(14)3:38+1:45(18)8:28+2:34(7)11:20+7:50(28)3:34+1:03(23)
51:20+16:20(8)
0:19+0:07(25)
 
9178Jurczak Szymon53:124:16+1:01(8)13:03+4:49(10)21:34+5:51(8)25:23+7:28(8)29:54+9:04(9)32:51+10:08(8)41:47+13:10(7)49:04+16:57(9)52:59+18:11(9)
MKS Paulinum4:16+1:01(8)8:47+3:55(13)8:31+1:19(5)3:49+1:50(13)4:31+2:54(22)2:57+1:04(10)8:56+3:02(8)7:17+3:47(21)3:55+1:24(25)
53:12+18:12(9)
0:13+0:01(3)
 
10337Muller Wiktor54:243:54+0:39(7)11:51+3:37(8)21:37+5:54(9)25:40+7:45(10)29:44+8:54(8)33:18+10:35(9)45:01+16:24(10)50:30+18:23(10)54:08+19:20(11)
UMKS Kwidzyn3:54+0:39(7)7:57+3:05(10)9:46+2:34(16)4:03+2:04(15)4:04+2:27(21)3:34+1:41(15)11:43+5:49(20)5:29+1:59(11)3:38+1:07(24)
54:24+19:24(10)
0:16+0:04(18)
 
10175Jończy Jakub54:243:33+0:18(4)18:48+10:34(17)27:22+11:39(13)30:14+12:19(12)32:36+11:46(10)35:11+12:28(10)46:28+17:51(11)51:23+19:16(11)54:05+19:17(10)
MKS Paulinum3:33+0:18(4)15:15+10:23(24)8:34+1:22(6)2:52+0:53(8)2:22+0:45(10)2:35+0:42(5)11:17+5:23(16)4:55+1:25(5)2:42+0:11(7)
54:24+19:24(10)
0:19+0:07(25)
 
12448Roman Szymon55:4012:16+9:01(25)18:37+10:23(16)27:30+11:47(14)34:33+16:38(15)36:21+15:31(15)39:35+16:52(15)47:42+19:05(13)52:39+20:32(12)55:27+20:39(12)
UKS Azymut Dębów12:16+9:01(25)6:21+1:29(3)8:53+1:41(10)7:03+5:04(26)1:48+0:11(4)3:14+1:21(14)8:07+2:13(6)4:57+1:27(6)2:48+0:17(10)
55:40+20:40(12)
0:13+0:01(3)
 
13590Żesławski Mateusz57:525:20+2:05(13)13:44+5:30(11)22:54+7:11(11)26:38+8:43(11)34:00+13:10(12)37:10+14:27(12)47:33+18:56(12)54:31+22:24(13)57:38+22:50(13)
WKS Wawel5:20+2:05(13)8:24+3:32(12)9:10+1:58(12)3:44+1:45(11)7:22+5:45(26)3:10+1:17(13)10:23+4:29(11)6:58+3:28(16)3:07+0:36(19)
57:52+22:52(13)
0:14+0:02(9)
 
1474Curzytek Krystian1:00:488:45+5:30(19)24:45+16:31(25)33:19+17:36(19)36:18+18:23(17)38:37+17:47(17)41:15+18:32(16)52:31+23:54(16)57:35+25:28(14)1:00:33+25:45(14)
UKS Azymut Dębów8:45+5:30(19)16:00+11:08(27)8:34+1:22(6)2:59+1:00(9)2:19+0:42(9)2:38+0:45(6)11:16+5:22(15)5:04+1:34(9)2:58+0:27(15)
1:00:48+25:48(14)
0:15+0:03(13)
 
15576Zaleski Jakub1:01:464:17+1:02(9)16:58+8:44(12)27:07+11:24(12)31:24+13:29(13)35:09+14:19(13)39:14+16:31(14)51:43+23:06(14)58:33+26:26(15)1:01:31+26:43(15)
MKS Paulinum4:17+1:02(9)12:41+7:49(20)10:09+2:57(17)4:17+2:18(17)3:45+2:08(18)4:05+2:12(20)12:29+6:35(21)6:50+3:20(14)2:58+0:27(15)
1:01:46+26:46(15)
0:15+0:03(13)
 
1649Brożyński Oliwier1:04:2213:02+9:47(26)21:51+13:37(22)31:25+15:42(17)34:01+16:06(14)35:51+15:01(14)38:55+16:12(13)52:30+23:53(15)1:00:50+28:43(16)1:04:06+29:18(16)
HKS Azymut Mochy13:02+9:47(26)8:49+3:57(14)9:34+2:22(14)2:36+0:37(5)1:50+0:13(6)3:04+1:11(11)13:35+7:41(25)8:20+4:50(23)3:16+0:45(21)
1:04:22+29:22(16)
0:16+0:04(18)
 
1725Bielecki Michał1:05:036:14+2:59(14)17:41+9:27(13)30:14+14:31(16)34:34+16:39(16)38:12+17:22(16)41:50+19:07(17)54:50+26:13(17)1:01:52+29:45(17)1:04:45+29:57(17)
UKS Siódemka6:14+2:59(14)11:27+6:35(19)12:33+5:21(19)4:20+2:21(18)3:38+2:01(17)3:38+1:45(18)13:00+7:06(24)7:02+3:32(19)2:53+0:22(13)
1:05:03+30:03(17)
0:18+0:06(23)
 
187Banach Piotr1:06:438:08+4:53(18)18:29+10:15(15)32:50+17:07(18)36:51+18:56(18)40:39+19:49(18)44:14+21:31(18)56:48+28:11(18)1:03:49+31:42(19)1:06:26+31:38(18)
UMKS ORKAN8:08+4:53(18)10:21+5:29(15)14:21+7:09(22)4:01+2:02(14)3:48+2:11(19)3:35+1:42(17)12:34+6:40(22)7:01+3:31(18)2:37+0:06(3)
1:06:43+31:43(18)
0:17+0:05(21)
 
1973Curzytek Kacper1:06:4514:34+11:19(27)30:46+22:32(28)39:20+23:37(24)42:20+24:25(21)44:35+23:45(20)47:13+24:30(19)58:32+29:55(19)1:03:31+31:24(18)1:06:32+31:44(19)
UKS Azymut Dębów14:34+11:19(27)16:12+11:20(28)8:34+1:22(6)3:00+1:01(10)2:15+0:38(8)2:38+0:45(6)11:19+5:25(17)4:59+1:29(7)3:01+0:30(18)
1:06:45+31:45(19)
0:13+0:01(3)
 
20559Wołowiec Daniel1:11:117:44+4:29(17)18:26+10:12(14)35:17+19:34(20)39:58+22:03(19)42:40+21:50(19)48:27+25:44(20)59:51+31:14(20)1:06:51+34:44(20)1:10:57+36:09(20)
UKS Azymut Dębów7:44+4:29(17)10:42+5:50(17)16:51+9:39(25)4:41+2:42(19)2:42+1:05(11)5:47+3:54(24)11:24+5:30(18)7:00+3:30(17)4:06+1:35(26)
1:11:11+36:11(20)
0:14+0:02(9)
 
21381Osak Maciej1:12:559:43+6:28(21)23:09+14:55(24)36:35+20:52(21)42:52+24:57(22)46:43+25:53(23)50:17+27:34(21)1:02:53+34:16(21)1:09:47+37:40(21)1:12:35+37:47(21)
UKS Traper9:43+6:28(21)13:26+8:34(21)13:26+6:14(20)6:17+4:18(24)3:51+2:14(20)3:34+1:41(15)12:36+6:42(23)6:54+3:24(15)2:48+0:17(10)
1:12:55+37:55(21)
0:20+0:08(28)
 
22113Fiedorowicz Hieronim1:14:2410:50+7:35(23)21:31+13:17(19)38:19+22:36(23)43:04+25:09(23)45:48+24:58(22)51:30+28:47(22)1:02:54+34:17(22)1:09:56+37:49(22)1:14:09+39:21(22)
UKS Traper10:50+7:35(23)10:41+5:49(16)16:48+9:36(24)4:45+2:46(21)2:44+1:07(12)5:42+3:49(22)11:24+5:30(18)7:02+3:32(19)4:13+1:42(27)
1:14:24+39:24(22)
0:15+0:03(13)
 
23472Sobiepanek Maksymilian1:21:447:11+3:56(16)22:37+14:23(23)36:56+21:13(22)41:48+23:53(20)44:53+24:03(21)55:09+32:26(23)1:09:43+41:06(23)1:18:53+46:46(24)1:21:29+46:41(23)
UKS OSiR7:11+3:56(16)15:26+10:34(26)14:19+7:07(21)4:52+2:53(22)3:05+1:28(15)10:16+8:23(26)14:34+8:40(27)9:10+5:40(25)2:36+0:05(2)
1:21:44+46:44(23)
0:15+0:03(13)
 
2481Czyński Miłosz1:22:1615:16+12:01(28)21:41+13:27(21)50:40+34:57(27)57:19+39:24(26)58:56+38:06(25)1:04:42+41:59(25)1:13:46+45:09(25)1:18:51+46:44(23)1:21:58+47:10(24)
KOS BnO15:16+12:01(28)6:25+1:33(4)28:59+21:47(27)6:39+4:40(25)1:370:00(1)5:46+3:53(23)9:04+3:10(9)5:05+1:35(10)3:07+0:36(19)
1:22:16+47:16(24)
0:18+0:06(23)
 
25546Wilk Wiktor1:25:0310:16+7:01(22)25:40+17:26(26)40:01+24:18(25)44:43+26:48(24)47:50+27:00(24)58:16+35:33(24)1:12:41+44:04(24)1:21:55+49:48(25)1:24:46+49:58(25)
UMKS Kwidzyn10:16+7:01(22)15:24+10:32(25)14:21+7:09(22)4:42+2:43(20)3:07+1:30(16)10:26+8:33(27)14:25+8:31(26)9:14+5:44(26)2:51+0:20(12)
1:25:03+50:03(25)
0:17+0:05(21)
 
26476Soliwoda Mateusz1:30:009:31+6:16(20)27:57+19:43(27)50:14+34:31(26)54:00+36:05(25)1:00:00+39:10(26)1:10:44+48:01(26)1:21:13+52:36(26)1:27:10+55:03(26)1:29:47+54:59(26)
UMKS Kwidzyn9:31+6:16(20)18:26+13:34(29)22:17+15:05(26)3:46+1:47(12)6:00+4:23(25)10:44+8:51(28)10:29+4:35(12)5:57+2:27(12)2:37+0:06(3)
1:30:00+55:00(26)1:03:47
0:13+0:01(3)*140
 
27480Stachura Janek2:07:4910:54+7:39(24)21:36+13:22(20)1:26:12+1:10:29(29)1:34:05+1:16:10(28)1:36:54+1:16:04(27)1:41:45+1:19:02(27)1:52:59+1:24:22(27)2:02:43+1:30:36(27)2:07:33+1:32:45(27)
WKS Wawel10:54+7:39(24)10:42+5:50(17)1:04:36+57:24(29)7:53+5:54(28)2:49+1:12(13)4:51+2:58(21)11:14+5:20(14)9:44+6:14(27)4:50+2:19(28)
2:07:49+1:32:49(27)
0:16+0:04(18)
 
28221Kotkowiak Piotr2:16:2919:58+16:43(30)34:13+25:59(29)1:19:07+1:03:24(28)1:26:41+1:08:46(27)1:37:01+1:16:11(28)1:43:10+1:20:27(28)2:03:47+1:35:10(28)2:12:38+1:40:31(28)2:16:09+1:41:21(28)
KOS BnO19:58+16:43(30)14:15+9:23(23)44:54+37:42(28)7:34+5:35(27)10:20+8:43(27)6:09+4:16(25)20:37+14:43(28)8:51+5:21(24)3:31+1:00(22)
2:16:29+1:41:29(28)
0:20+0:08(28)
 
 
504Szymański Przemysławnkl16:57+13:42(29)-----------------------------------32:19
UKS Traper16:57+13:42(29)15:22
32:56
0:37+0:25(30)
 
482Staszak Tomasznkl6:19+3:04(15)20:28+12:14(18)28:57+13:14(15)---------------53:361:02:191:05:51
MKS Paulinum6:19+3:04(15)14:09+9:17(22)8:29+1:17(4)24:398:433:32
1:06:10
0:19+0:07(25)
 
142Gondek Janabs
WKS Wawel
 
 
 
 
M16 (24)5,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(130)3(141)4(142)5(139)6(134)7(143)8(144)9(113)
10(133)11(100)Meta
 
1410Pierzchała Michał41:085:57+0:13(2)12:47+2:25(5)14:42+1:09(2)16:22+0:43(2)22:490:00(1)27:460:00(1)28:560:00(1)31:040:00(1)33:000:00(1)
UNTS5:57+0:13(2)6:50+2:19(17)1:55+0:20(5)1:400:00(1)6:270:00(1)4:570:00(1)1:10+0:02(2)2:080:00(1)1:56+0:43(11)
40:270:00(1)40:560:00(1)41:080:00(1)
7:27+0:09(2)0:29+0:04(6)0:12+0:02(7)
 
2244Kula Mateusz43:327:01+1:17(3)11:58+1:36(2)13:330:00(1)15:390:00(1)23:08+0:19(2)28:36+0:50(3)30:00+1:04(3)32:58+1:54(3)34:28+1:28(3)
KOS BnO7:01+1:17(3)4:57+0:26(5)1:350:00(1)2:06+0:26(12)7:29+1:02(5)5:28+0:31(9)1:24+0:16(6)2:58+0:50(11)1:30+0:17(10)
42:51+2:24(2)43:19+2:23(2)43:32+2:24(2)
8:23+1:05(6)0:28+0:03(4)0:13+0:03(14)
 
3407Petersburski Krystian44:017:35+1:51(5)12:06+1:44(3)14:49+1:16(3)16:35+0:56(3)23:19+0:30(3)28:17+0:31(2)29:42+0:46(2)32:17+1:13(2)33:34+0:34(2)
KOS BnO7:35+1:51(5)4:310:00(1)2:43+1:08(12)1:46+0:06(4)6:44+0:17(3)4:58+0:01(2)1:25+0:17(7)2:35+0:27(5)1:17+0:04(3)
43:19+2:52(3)43:48+2:52(3)44:01+2:53(3)16:18
9:45+2:27(12)0:29+0:04(6)0:13+0:03(14)*129
 
4498Szeliga Stanisław46:289:50+4:06(11)14:57+4:35(9)16:42+3:09(6)18:44+3:05(6)26:13+3:24(4)31:29+3:43(5)33:10+4:14(5)36:06+5:02(4)37:25+4:25(4)
WKS Wawel9:50+4:06(11)5:07+0:36(7)1:45+0:10(2)2:02+0:22(8)7:29+1:02(5)5:16+0:19(8)1:41+0:33(11)2:56+0:48(10)1:19+0:06(5)
45:50+5:23(4)46:16+5:20(4)46:28+5:20(4)
8:25+1:07(7)0:26+0:01(2)0:12+0:02(7)
 
5502Sztranek Jan47:368:21+2:37(8)14:11+3:49(8)17:44+4:11(7)19:36+3:57(7)26:17+3:28(5)31:18+3:32(4)32:40+3:44(4)37:59+6:55(6)39:24+6:24(5)
UKS Azymut Pabianice8:21+2:37(8)5:50+1:19(13)3:33+1:58(13)1:52+0:12(5)6:41+0:14(2)5:01+0:04(5)1:22+0:14(5)5:19+3:11(17)1:25+0:12(8)
46:52+6:25(5)47:22+6:26(5)47:36+6:28(5)
7:28+0:10(3)0:30+0:05(9)0:14+0:04(20)
 
6378Olszewski Bartłomiej50:007:35+1:51(5)12:54+2:32(6)14:59+1:26(4)18:15+2:36(5)27:23+4:34(6)33:22+5:36(6)35:00+6:04(6)37:46+6:42(5)40:12+7:12(7)
UNTS7:35+1:51(5)5:19+0:48(9)2:05+0:30(10)3:16+1:36(18)9:08+2:41(8)5:59+1:02(13)1:38+0:30(10)2:46+0:38(7)2:26+1:13(16)
49:17+8:50(6)49:48+8:52(6)50:00+8:52(6)
9:05+1:47(10)0:31+0:06(11)0:12+0:02(7)
 
7470Smyk Bartosz50:375:440:00(1)10:220:00(1)16:06+2:33(5)18:07+2:28(4)28:09+5:20(7)34:06+6:20(7)35:39+6:43(7)38:34+7:30(7)39:47+6:47(6)
UKS Traper5:440:00(1)4:38+0:07(3)5:44+4:09(20)2:01+0:21(7)10:02+3:35(15)5:57+1:00(12)1:33+0:25(9)2:55+0:47(9)1:130:00(1)
49:54+9:27(7)50:26+9:30(7)50:37+9:29(7)
10:07+2:49(15)0:32+0:07(12)0:11+0:01(2)
 
886Deredos Bruno51:5113:58+8:14(18)19:11+8:49(18)21:10+7:37(16)23:32+7:53(14)30:50+8:01(10)35:58+8:12(9)37:41+8:45(9)40:08+9:04(8)41:34+8:34(8)
UKS Orientuś13:58+8:14(18)5:13+0:42(8)1:59+0:24(8)2:22+0:42(14)7:18+0:51(4)5:08+0:11(6)1:43+0:35(12)2:27+0:19(3)1:26+0:13(9)
51:10+10:43(8)51:39+10:43(8)51:51+10:43(8)
9:36+2:18(11)0:29+0:04(6)0:12+0:02(7)
 
926Biernat Michał56:049:55+4:11(12)16:40+6:18(12)18:36+5:03(11)21:33+5:54(11)31:14+8:25(11)38:29+10:43(11)41:24+12:28(11)43:54+12:50(10)46:15+13:15(10)
KOS BnO9:55+4:11(12)6:45+2:14(16)1:56+0:21(6)2:57+1:17(17)9:41+3:14(11)7:15+2:18(20)2:55+1:47(16)2:30+0:22(4)2:21+1:08(15)
55:19+14:52(9)55:52+14:56(9)56:04+14:56(9)
9:04+1:46(9)0:33+0:08(15)0:12+0:02(7)
 
1012Baran Grzegorz56:0813:58+8:14(18)18:34+8:12(14)20:31+6:58(13)29:33+13:54(17)37:50+15:01(14)42:50+15:04(13)43:58+15:02(13)46:06+15:02(12)48:11+15:11(11)
WKS Wawel13:58+8:14(18)4:36+0:05(2)1:57+0:22(7)9:02+7:22(22)8:17+1:50(7)5:00+0:03(4)1:080:00(1)2:080:00(1)2:05+0:52(13)
55:29+15:02(10)55:57+15:01(10)56:08+15:00(10)
7:180:00(1)0:28+0:03(4)0:11+0:01(2)
 
111Andrzejczak Maciej56:277:36+1:52(7)12:27+2:05(4)18:02+4:29(9)20:06+4:27(8)29:36+6:47(8)35:06+7:20(8)37:01+8:05(8)42:26+11:22(9)44:37+11:37(9)
UKS Azymut Pabianice7:36+1:52(7)4:51+0:20(4)5:35+4:00(19)2:04+0:24(10)9:30+3:03(10)5:30+0:33(10)1:55+0:47(13)5:25+3:17(19)2:11+0:58(14)
55:39+15:12(11)56:16+15:20(11)56:27+15:19(11)
11:02+3:44(17)0:37+0:12(20)0:11+0:01(2)
 
12465Słoma Kacper57:2112:04+6:20(14)18:58+8:36(16)20:44+7:11(15)22:43+7:04(13)38:09+15:20(15)43:17+15:31(14)44:36+15:40(14)47:17+16:13(13)48:38+15:38(13)
UKS Azymut Dębów12:04+6:20(14)6:54+2:23(18)1:46+0:11(3)1:59+0:19(6)15:26+8:59(20)5:08+0:11(6)1:19+0:11(3)2:41+0:33(6)1:21+0:08(7)
56:37+16:10(12)57:09+16:13(12)57:21+16:13(12)
7:59+0:41(4)0:32+0:07(12)0:12+0:02(7)
 
1335Borek Zbigniew59:5410:15+4:31(13)16:01+5:39(10)18:02+4:29(9)21:19+5:40(10)30:32+7:43(9)36:41+8:55(10)40:05+11:09(10)44:11+13:07(11)48:19+15:19(12)
UKS Azymut 4510:15+4:31(13)5:46+1:15(12)2:01+0:26(9)3:17+1:37(19)9:13+2:46(9)6:09+1:12(15)3:24+2:16(17)4:06+1:58(13)4:08+2:55(20)
59:03+18:36(13)59:41+18:45(13)59:54+18:46(13)
10:44+3:26(16)0:38+0:13(21)0:13+0:03(14)
 
14303Michalak Kacper1:00:547:16+1:32(4)13:23+3:01(7)17:47+4:14(8)20:41+5:02(9)33:35+10:46(12)40:10+12:24(12)42:34+13:38(12)49:36+18:32(14)51:34+18:34(14)
UNTS7:16+1:32(4)6:07+1:36(14)4:24+2:49(16)2:54+1:14(16)12:54+6:27(17)6:35+1:38(16)2:24+1:16(15)7:02+4:54(20)1:58+0:45(12)
1:00:19+19:52(14)1:00:44+19:48(14)1:00:54+19:46(14)
8:45+1:27(8)0:250:00(1)0:100:00(1)
 
15151Grobelny Alex1:03:2023:30+17:46(23)28:32+18:10(22)32:48+19:15(20)34:31+18:52(20)44:15+21:26(19)49:14+21:28(19)50:34+21:38(17)53:21+22:17(16)54:36+21:36(15)
HKS Azymut Mochy23:30+17:46(23)5:02+0:31(6)4:16+2:41(15)1:43+0:03(2)9:44+3:17(12)4:59+0:02(3)1:20+0:12(4)2:47+0:39(8)1:15+0:02(2)
1:02:36+22:09(15)1:03:08+22:12(15)1:03:20+22:12(15)34:20
8:00+0:42(5)0:32+0:07(12)0:12+0:02(7)*129
 
16404Pesta Piotr1:05:4817:39+11:55(20)28:28+18:06(21)30:56+17:23(19)33:09+17:30(19)43:05+20:16(18)49:00+21:14(18)50:29+21:33(16)53:32+22:28(17)54:49+21:49(17)
UKS Azymut 4517:39+11:55(20)10:49+6:18(22)2:28+0:53(11)2:13+0:33(13)9:56+3:29(13)5:55+0:58(11)1:29+0:21(8)3:03+0:55(12)1:17+0:04(3)
1:04:55+24:28(16)1:05:31+24:35(16)1:05:48+24:40(16)
10:06+2:48(14)0:36+0:11(19)0:17+0:07(23)
 
17216Kondys Jakub1:07:269:24+3:40(10)16:03+5:41(11)20:37+7:04(14)24:22+8:43(15)37:16+14:27(13)44:13+16:27(15)46:35+17:39(15)51:31+20:27(15)54:44+21:44(16)
KOS BnO9:24+3:40(10)6:39+2:08(15)4:34+2:59(17)3:45+2:05(20)12:54+6:27(17)6:57+2:00(19)2:22+1:14(14)4:56+2:48(16)3:13+2:00(19)
1:06:38+26:11(17)1:07:13+26:17(17)1:07:26+26:18(17)
11:54+4:36(18)0:35+0:10(17)0:13+0:03(14)
 
1846Bradac David1:13:488:56+3:12(9)18:03+7:41(13)19:57+6:24(12)22:01+6:22(12)39:06+16:17(17)45:45+17:59(17)52:04+23:08(18)57:27+26:23(19)1:00:06+27:06(19)
Czechy8:56+3:12(9)9:07+4:36(21)1:54+0:19(4)2:04+0:24(10)17:05+10:38(21)6:39+1:42(18)6:19+5:11(20)5:23+3:15(18)2:39+1:26(17)
1:13:10+32:43(18)1:13:37+32:41(18)1:13:48+32:40(18)
13:04+5:46(19)0:27+0:02(3)0:11+0:01(2)
 
19437Pudełek Błażej1:14:1813:04+7:20(16)18:47+8:25(15)24:06+10:33(17)25:49+10:10(16)38:36+15:47(16)45:11+17:25(16)52:07+23:11(19)56:52+25:48(18)59:32+26:32(18)
LKS Górzanka13:04+7:20(16)5:43+1:12(11)5:19+3:44(18)1:43+0:03(2)12:47+6:20(16)6:35+1:38(16)6:56+5:48(21)4:45+2:37(15)2:40+1:27(18)
1:13:35+33:08(20)1:14:05+33:09(19)1:14:18+33:10(19)25:37
14:03+6:45(21)0:30+0:05(9)0:13+0:03(14)*129
 
20152Grzegorczyk Mateusz1:14:2513:26+7:42(17)19:08+8:46(17)30:06+16:33(18)32:46+17:07(18)46:35+23:46(21)53:57+26:11(21)58:12+29:16(20)1:02:20+31:16(20)1:03:40+30:40(20)
KOS BnO13:26+7:42(17)5:42+1:11(10)10:58+9:23(22)2:40+1:00(15)13:49+7:22(19)7:22+2:25(21)4:15+3:07(19)4:08+2:00(14)1:20+0:07(6)
1:13:33+33:06(19)1:14:08+33:12(20)1:14:25+33:17(20)
9:53+2:35(13)0:35+0:10(17)0:17+0:07(23)
 
216Baczulis Miłosz1:38:2720:43+14:59(22)28:03+17:41(20)34:08+20:35(21)36:10+20:31(21)46:11+23:22(20)52:15+24:29(20)1:03:24+34:28(21)1:17:15+46:11(21)1:24:19+51:19(21)
KOS BnO20:43+14:59(22)7:20+2:49(19)6:05+4:30(21)2:02+0:22(8)10:01+3:34(14)6:04+1:07(14)11:09+10:01(22)13:51+11:43(22)7:04+5:51(22)
1:37:38+57:11(21)1:38:12+57:16(21)1:38:27+57:19(21)
13:19+6:01(20)0:34+0:09(16)0:15+0:05(21)
 
22537Wachnicki Michał2:01:5826:03+20:19(24)47:09+36:47(24)51:12+37:39(22)56:25+40:46(22)1:15:46+52:57(22)1:26:25+58:39(22)1:30:01+1:01:05(22)1:37:14+1:06:10(22)1:42:40+1:09:40(22)
indywidualnie26:03+20:19(24)21:06+16:35(24)4:03+2:28(14)5:13+3:33(21)19:21+12:54(22)10:39+5:42(22)3:36+2:28(18)7:13+5:05(21)5:26+4:13(21)
2:00:58+1:20:31(22)2:01:45+1:20:49(22)2:01:58+1:20:50(22)
18:18+11:00(22)0:47+0:22(22)0:13+0:03(14)
 
 
460Sienkiewicz Maksymiliannkl12:28+6:44(15)20:40+10:18(19)-----30:3140:1947:3050:3454:4056:44
UKS Azymut 4512:28+6:44(15)8:12+3:41(20)9:519:487:113:044:062:04
1:10:111:10:361:10:4722:46
13:270:250:11+0:01(2)*131
 
596Życzkowski Jakubnkl19:08+13:24(21)34:07+23:45(23)-----------------------------------
UKS Siódemka19:08+13:24(21)14:59+10:28(23)
-----1:00:471:01:03
26:400:16+0:06(22)
 
 
 
 
M18 (17)7,8 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(123)3(115)4(116)5(117)6(119)7(120)8(143)9(144)
10(142)11(131)12(130)13(136)14(138)15(100)Meta
 
1417Płóciennik Konrad48:0310:340:00(1)11:520:00(1)15:180:00(1)16:260:00(1)17:290:00(1)23:550:00(1)26:120:00(1)27:420:00(1)30:000:00(1)
UKS Azymut Pabianice10:340:00(1)1:18+0:10(6)3:260:00(1)1:08+0:07(4)1:03+0:03(2)6:26+0:06(2)2:17+0:25(5)1:30+0:30(7)2:18+0:01(2)
35:170:00(1)36:430:00(1)38:030:00(1)44:150:00(1)47:000:00(1)47:510:00(1)48:030:00(1)
5:17+0:17(2)1:260:00(1)1:20+0:09(2)6:120:00(1)2:45+1:06(10)0:51+0:10(8)0:12+0:02(7)
 
2203Kijak Jakub50:5011:42+1:08(4)12:59+1:07(4)16:27+1:09(3)17:38+1:12(3)20:03+2:34(3)26:36+2:41(2)28:33+2:21(2)29:33+1:51(2)31:50+1:50(2)
WKS Wawel11:42+1:08(4)1:17+0:09(5)3:28+0:02(2)1:11+0:10(5)2:25+1:25(9)6:33+0:13(3)1:57+0:05(2)1:000:00(1)2:170:00(1)
37:26+2:09(2)38:53+2:10(2)40:17+2:14(2)47:58+3:43(2)49:44+2:44(2)50:36+2:45(2)50:50+2:47(2)
5:36+0:36(4)1:27+0:01(2)1:24+0:13(4)7:41+1:29(6)1:46+0:07(3)0:52+0:11(9)0:14+0:04(11)
 
3399Pawłowicz Bruno51:3811:19+0:45(2)12:31+0:39(2)15:59+0:41(2)17:05+0:39(2)20:18+2:49(5)27:28+3:33(5)29:26+3:14(3)30:57+3:15(3)33:28+3:28(3)
MKS Paulinum11:19+0:45(2)1:12+0:04(3)3:28+0:02(2)1:06+0:05(3)3:13+2:13(13)7:10+0:50(7)1:58+0:06(3)1:31+0:31(8)2:31+0:14(4)
38:28+3:11(3)40:11+3:28(3)41:40+3:37(3)48:50+4:35(3)50:35+3:35(3)51:25+3:34(3)51:38+3:35(3)
5:000:00(1)1:43+0:17(6)1:29+0:18(5)7:10+0:58(3)1:45+0:06(2)0:50+0:09(7)0:13+0:03(9)
 
4185Kalisiak Dawid53:4413:26+2:52(8)14:34+2:42(8)18:06+2:48(8)20:34+4:08(9)23:06+5:37(9)29:26+5:31(9)31:32+5:20(8)32:32+4:50(6)34:53+4:53(6)
UKS Azymut Pabianice13:26+2:52(8)1:080:00(1)3:32+0:06(6)2:28+1:27(13)2:32+1:32(11)6:200:00(1)2:06+0:14(4)1:000:00(1)2:21+0:04(3)
40:25+5:08(4)41:53+5:10(4)43:30+5:27(4)51:06+6:51(4)52:45+5:45(4)53:34+5:43(4)53:44+5:41(4)
5:32+0:32(3)1:28+0:02(3)1:37+0:26(10)7:36+1:24(5)1:390:00(1)0:49+0:08(6)0:100:00(1)
 
55Velde Augusts54:0212:03+1:29(5)13:26+1:34(5)17:22+2:04(6)18:44+2:18(5)19:50+2:21(2)27:08+3:13(3)29:34+3:22(4)31:16+3:34(5)33:50+3:50(5)
OK Azuolas12:03+1:29(5)1:23+0:15(9)3:56+0:30(8)1:22+0:21(9)1:06+0:06(3)7:18+0:58(8)2:26+0:34(6)1:42+0:42(10)2:34+0:17(6)
40:59+5:42(6)42:44+6:01(6)44:18+6:15(6)51:10+6:55(5)53:06+6:06(5)53:51+6:00(5)54:02+5:59(5)
7:09+2:09(10)1:45+0:19(8)1:34+0:23(9)6:52+0:40(2)1:56+0:17(4)0:45+0:04(2)0:11+0:01(3)
 
6366Ogdowski Bartłomiej56:2613:01+2:27(7)14:29+2:37(7)17:57+2:39(7)19:10+2:44(7)20:19+2:50(6)27:49+3:54(7)29:41+3:29(5)30:59+3:17(4)33:31+3:31(4)
UKS Siódemka13:01+2:27(7)1:28+0:20(11)3:28+0:02(2)1:13+0:12(6)1:09+0:09(4)7:30+1:10(9)1:520:00(1)1:18+0:18(4)2:32+0:15(5)
40:26+5:09(5)42:09+5:26(5)43:38+5:35(5)51:53+7:38(6)55:26+8:26(6)56:13+8:22(6)56:26+8:23(6)
6:55+1:55(8)1:43+0:17(6)1:29+0:18(5)8:15+2:03(7)3:33+1:54(13)0:47+0:06(4)0:13+0:03(9)
 
7238Kruk Michał57:4414:01+3:27(9)15:22+3:30(9)18:54+3:36(9)19:55+3:29(8)20:55+3:26(7)28:40+4:45(8)31:16+5:04(6)32:47+5:05(7)37:29+7:29(8)
UKS Azymut Dębów14:01+3:27(9)1:21+0:13(7)3:32+0:06(6)1:010:00(1)1:000:00(1)7:45+1:25(11)2:36+0:44(7)1:31+0:31(8)4:42+2:25(12)
43:30+8:13(7)45:29+8:46(7)47:02+8:59(7)54:26+10:11(7)56:45+9:45(7)57:33+9:42(7)57:44+9:41(7)
6:01+1:01(6)1:59+0:33(10)1:33+0:22(7)7:24+1:12(4)2:19+0:40(7)0:48+0:07(5)0:11+0:01(3)
 
8446Reniecki Franciszek1:01:1412:20+1:46(6)13:52+2:00(6)17:21+2:03(5)18:58+2:32(6)20:08+2:39(4)27:08+3:13(3)31:29+5:17(7)32:56+5:14(8)37:19+7:19(7)
UMKS Kwidzyn12:20+1:46(6)1:32+0:24(12)3:29+0:03(5)1:37+0:36(11)1:10+0:10(5)7:00+0:40(5)4:21+2:29(11)1:27+0:27(6)4:23+2:06(10)
45:06+9:49(8)48:35+11:52(10)49:46+11:43(9)58:02+13:47(8)1:00:18+13:18(8)1:01:03+13:12(8)1:01:14+13:11(8)
7:47+2:47(12)3:29+2:03(13)1:110:00(1)8:16+2:04(8)2:16+0:37(6)0:45+0:04(2)0:11+0:01(3)
 
9250Kuźba Jakub1:04:3814:15+3:41(10)15:47+3:55(10)20:31+5:13(11)21:44+5:18(10)23:07+5:38(10)30:51+6:56(10)33:53+7:41(9)35:15+7:33(9)38:42+8:42(9)
UKS Siódemka14:15+3:41(10)1:32+0:24(12)4:44+1:18(13)1:13+0:12(6)1:23+0:23(6)7:44+1:24(10)3:02+1:10(8)1:22+0:22(5)3:27+1:10(8)
45:46+10:29(9)47:38+10:55(8)49:11+11:08(8)1:01:08+16:53(9)1:03:20+16:20(9)1:04:23+16:32(9)1:04:38+16:35(9)
7:04+2:04(9)1:52+0:26(9)1:33+0:22(7)11:57+5:45(12)2:12+0:33(5)1:03+0:22(11)0:15+0:05(12)
 
10160Huba Karol1:08:2011:37+1:03(3)12:52+1:00(3)16:53+1:35(4)17:58+1:32(4)20:56+3:27(8)27:40+3:45(6)35:31+9:19(10)38:49+11:07(11)43:27+13:27(11)
UKS Azymut Dębów11:37+1:03(3)1:15+0:07(4)4:01+0:35(9)1:05+0:04(2)2:58+1:58(12)6:44+0:24(4)7:51+5:59(13)3:18+2:18(13)4:38+2:21(11)
51:24+16:07(11)53:56+17:13(11)55:16+17:13(11)1:04:43+20:28(10)1:07:03+20:03(10)1:08:04+20:13(10)1:08:20+20:17(10)
7:57+2:57(13)2:32+1:06(12)1:20+0:09(2)9:27+3:15(10)2:20+0:41(8)1:01+0:20(10)0:16+0:06(13)
 
11135Gładecki Dawid1:10:4014:21+3:47(11)15:48+3:56(11)19:50+4:32(10)22:11+5:45(11)24:00+6:31(11)31:05+7:10(11)35:32+9:20(11)36:35+8:53(10)39:15+9:15(10)
UKS OSiR14:21+3:47(11)1:27+0:19(10)4:02+0:36(10)2:21+1:20(12)1:49+0:49(8)7:05+0:45(6)4:27+2:35(12)1:03+0:03(3)2:40+0:23(7)
46:37+11:20(10)48:17+11:34(9)50:08+12:05(10)1:06:21+22:06(11)1:09:48+22:48(11)1:10:29+22:38(11)1:10:40+22:37(11)
7:22+2:22(11)1:40+0:14(4)1:51+0:40(13)16:13+10:01(13)3:27+1:48(12)0:410:00(1)0:11+0:01(3)
 
1266Choroś Tomasz1:14:0321:36+11:02(13)22:58+11:06(13)27:30+12:12(13)28:52+12:26(13)30:16+12:47(12)40:30+16:35(13)44:18+18:06(13)46:16+18:34(13)49:45+19:45(12)
PUKS Młode Orły21:36+11:02(13)1:22+0:14(8)4:32+1:06(11)1:22+0:21(9)1:24+0:24(7)10:14+3:54(13)3:48+1:56(9)1:58+0:58(11)3:29+1:12(9)
55:43+20:26(12)57:25+20:42(12)59:10+21:07(12)1:09:51+25:36(12)1:12:38+25:38(12)1:13:53+26:02(12)1:14:03+26:00(12)
5:58+0:58(5)1:42+0:16(5)1:45+0:34(12)10:41+4:29(11)2:47+1:08(11)1:15+0:34(13)0:100:00(1)
 
1345Bradac Jakub1:15:3421:01+10:27(12)22:12+10:20(12)26:53+11:35(12)28:07+11:41(12)30:35+13:06(13)38:36+14:41(12)42:43+16:31(12)45:12+17:30(12)52:16+22:16(13)
Czechy21:01+10:27(12)1:11+0:03(2)4:41+1:15(12)1:14+0:13(8)2:28+1:28(10)8:01+1:41(12)4:07+2:15(10)2:29+1:29(12)7:04+4:47(13)
58:47+23:30(13)1:01:01+24:18(13)1:02:45+24:42(13)1:11:38+27:23(13)1:14:10+27:10(13)1:15:22+27:31(13)1:15:34+27:31(13)
6:31+1:31(7)2:14+0:48(11)1:44+0:33(11)8:53+2:41(9)2:32+0:53(9)1:12+0:31(12)0:12+0:02(7)
 
 
577Zamojski Rafałabs
UKS Siódemka
 
592Żurek Grzegorzabs
UKS Siódemka
 
296Melzer Szymonabs
UKS Siódemka
 
456Samulski Tristianabs
MKS Paulinum
 
 
 
 
M20 (3)9,0 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(115)2(117)3(116)4(118)5(135)6(123)7(121)8(122)9(120)
10(119)11(125)12(114)13(129)14(131)15(130)16(132)17(128)18(137)
19(138)20(100)Meta
 
1534Urbaniak Jerzy1:00:0211:030:00(1)11:590:00(1)12:430:00(1)14:140:00(1)18:310:00(1)19:510:00(1)26:470:00(1)28:500:00(1)30:050:00(1)
UNTS11:030:00(1)0:560:00(1)0:440:00(1)1:310:00(1)4:17+0:27(2)1:20+0:12(3)6:560:00(1)2:03+0:01(2)1:15+0:08(2)
31:580:00(1)34:010:00(1)37:320:00(1)43:010:00(1)44:340:00(1)45:470:00(1)53:030:00(1)55:420:00(1)57:280:00(1)
1:530:00(1)2:030:00(1)3:31+0:03(2)5:290:00(1)1:33+0:03(2)1:13+0:01(2)7:16+2:28(2)2:39+0:08(2)1:46+0:08(2)
59:040:00(1)59:480:00(1)1:00:020:00(1)
1:360:00(1)0:44+0:01(2)0:14+0:01(2)
 
2587Zuchmański Przemysław1:02:5812:47+1:44(2)13:53+1:54(2)14:38+1:55(2)17:02+2:48(2)20:52+2:21(2)22:00+2:09(2)29:41+2:54(2)31:43+2:53(2)32:50+2:45(2)
UKS Orientuś12:47+1:44(2)1:06+0:10(2)0:45+0:01(2)2:24+0:53(2)3:500:00(1)1:080:00(1)7:41+0:45(3)2:020:00(1)1:070:00(1)
34:48+2:50(2)36:51+2:50(2)40:19+2:47(2)46:10+3:09(2)47:40+3:06(2)48:52+3:05(2)56:16+3:13(2)58:47+3:05(2)1:00:25+2:57(2)
1:58+0:05(2)2:030:00(1)3:280:00(1)5:51+0:22(2)1:300:00(1)1:120:00(1)7:24+2:36(3)2:310:00(1)1:380:00(1)
1:02:02+2:58(2)1:02:45+2:57(2)1:02:58+2:56(2)
1:37+0:01(2)0:430:00(1)0:130:00(1)
 
3179Jurczyk Maciej1:18:2515:49+4:46(3)16:57+4:58(3)17:57+5:14(3)20:28+6:14(3)26:56+8:25(3)28:04+8:13(3)35:01+8:14(3)42:01+13:11(3)43:54+13:49(3)
UKS Sparta Czyżowice15:49+4:46(3)1:08+0:12(3)1:00+0:16(3)2:31+1:00(3)6:28+2:38(3)1:080:00(1)6:57+0:01(2)7:00+4:58(3)1:53+0:46(3)
46:17+14:19(3)49:12+15:11(3)53:30+15:58(3)1:01:11+18:10(3)1:02:51+18:17(3)1:04:31+18:44(3)1:09:19+16:16(3)1:12:32+16:50(3)1:15:13+17:45(3)
2:23+0:30(3)2:55+0:52(3)4:18+0:50(3)7:41+2:12(3)1:40+0:10(3)1:40+0:28(3)4:480:00(1)3:13+0:42(3)2:41+1:03(3)
1:17:07+18:03(3)1:18:10+18:22(3)1:18:25+18:23(3)1:00:46
1:54+0:18(3)1:03+0:20(3)0:15+0:02(3)*142
 
 
 
 
M21E (16)10,2 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(114)3(115)4(116)5(117)6(118)7(119)8(120)9(122)
10(121)11(123)12(124)13(125)14(126)15(128)16(129)17(131)18(130)
19(132)20(133)21(100)Meta
 
1422Podziński Rafał51:465:35+0:18(3)6:30+0:18(2)10:14+0:09(2)11:03+0:10(2)11:42+0:10(2)13:26+0:02(2)17:420:00(1)19:250:00(1)20:160:00(1)
UKS Orientuś5:35+0:18(3)0:55+0:01(2)3:440:00(1)0:49+0:01(2)0:390:00(1)1:44+0:05(3)4:160:00(1)1:43+0:03(3)0:510:00(1)
21:540:00(1)27:130:00(1)29:060:00(1)30:490:00(1)36:160:00(1)37:370:00(1)41:520:00(1)43:070:00(1)44:070:00(1)
1:38+0:01(2)5:190:00(1)1:530:00(1)1:430:00(1)5:270:00(1)1:210:00(1)4:150:00(1)1:15+0:09(5)1:00+0:02(2)
47:220:00(1)51:120:00(1)51:350:00(1)51:460:00(1)
3:15+0:09(2)3:500:00(1)0:230:00(1)0:11+0:01(2)
 
2414Piotrowski Radosław56:215:32+0:15(2)6:34+0:22(3)10:22+0:17(3)11:16+0:23(3)11:58+0:26(3)13:54+0:30(3)18:26+0:44(3)20:13+0:48(2)21:07+0:51(2)
UKS Azymut 455:32+0:15(2)1:02+0:08(8)3:48+0:04(2)0:54+0:06(6)0:42+0:03(4)1:56+0:17(6)4:32+0:16(2)1:47+0:07(6)0:54+0:03(5)
22:51+0:57(2)28:41+1:28(3)30:37+1:31(3)32:34+1:45(2)39:49+3:33(2)41:13+3:36(2)45:55+4:03(2)47:04+3:57(2)48:04+3:57(2)
1:44+0:07(4)5:50+0:31(6)1:56+0:03(3)1:57+0:14(2)7:15+1:48(4)1:24+0:03(3)4:42+0:27(3)1:09+0:03(4)1:00+0:02(2)
51:26+4:04(2)55:41+4:29(2)56:10+4:35(2)56:21+4:35(2)
3:22+0:16(4)4:15+0:25(2)0:29+0:06(8)0:11+0:01(2)
 
3371Olejnik Michał58:226:17+1:00(8)7:17+1:05(7)11:33+1:28(5)12:27+1:34(4)13:07+1:35(4)14:46+1:22(4)19:20+1:38(4)21:02+1:37(4)22:02+1:46(4)
WKS Grunwald6:17+1:00(8)1:00+0:06(6)4:16+0:32(5)0:54+0:06(6)0:40+0:01(3)1:390:00(1)4:34+0:18(3)1:42+0:02(2)1:00+0:09(9)
23:51+1:57(4)29:38+2:25(4)31:49+2:43(4)33:48+2:59(3)41:16+5:00(3)42:45+5:08(3)47:36+5:44(3)48:44+5:37(3)49:54+5:47(3)
1:49+0:12(7)5:47+0:28(5)2:11+0:18(8)1:59+0:16(4)7:28+2:01(5)1:29+0:08(5)4:51+0:36(5)1:08+0:02(3)1:10+0:12(5)
53:24+6:02(3)57:44+6:32(3)58:10+6:35(3)58:22+6:36(3)
3:30+0:24(5)4:20+0:30(3)0:26+0:03(4)0:12+0:02(6)
 
4101Dutkowski Mikołaj59:396:04+0:47(6)7:01+0:49(6)12:03+1:58(7)12:53+2:00(5)13:46+2:14(5)16:44+3:20(6)21:38+3:56(6)23:21+3:56(5)24:14+3:58(5)
UKS Arkady6:04+0:47(6)0:57+0:03(5)5:02+1:18(12)0:50+0:02(3)0:53+0:14(8)2:58+1:19(11)4:54+0:38(5)1:43+0:03(3)0:53+0:02(3)
25:51+3:57(5)31:35+4:22(5)33:31+4:25(5)35:31+4:42(5)43:02+6:46(5)44:23+6:46(4)49:03+7:11(4)50:09+7:02(4)51:14+7:07(4)
1:370:00(1)5:44+0:25(3)1:56+0:03(3)2:00+0:17(5)7:31+2:04(6)1:210:00(1)4:40+0:25(2)1:060:00(1)1:05+0:07(4)
54:20+6:58(4)59:03+7:51(4)59:28+7:53(4)59:39+7:53(4)
3:060:00(1)4:43+0:53(7)0:25+0:02(2)0:11+0:01(2)
 
5544Wensław Mateusz1:00:426:08+0:51(7)7:17+1:05(7)12:40+2:35(9)13:31+2:38(9)14:14+2:42(7)16:56+3:32(7)22:17+4:35(7)24:03+4:38(7)24:58+4:42(7)
UKS Azymut 456:08+0:51(7)1:09+0:15(10)5:23+1:39(13)0:51+0:03(4)0:43+0:04(6)2:42+1:03(10)5:21+1:05(7)1:46+0:06(5)0:55+0:04(7)
26:50+4:56(7)32:34+5:21(6)34:35+5:29(6)36:32+5:43(6)42:57+6:41(4)44:31+6:54(5)49:44+7:52(5)50:51+7:44(5)52:02+7:55(5)
1:52+0:15(8)5:44+0:25(3)2:01+0:08(5)1:57+0:14(2)6:25+0:58(3)1:34+0:13(6)5:13+0:58(7)1:07+0:01(2)1:11+0:13(6)
55:40+8:18(5)1:00:03+8:51(5)1:00:29+8:54(5)1:00:42+8:56(5)
3:38+0:32(6)4:23+0:33(4)0:26+0:03(4)0:13+0:03(7)
 
6455Rzeńca Krzysztof1:02:105:170:00(1)6:120:00(1)10:050:00(1)10:530:00(1)11:320:00(1)13:240:00(1)18:11+0:29(2)20:25+1:00(3)21:17+1:01(3)
UKS Orientuś5:170:00(1)0:55+0:01(2)3:53+0:09(3)0:480:00(1)0:390:00(1)1:52+0:13(5)4:47+0:31(4)2:14+0:34(10)0:52+0:01(2)
23:01+1:07(3)28:20+1:07(2)30:15+1:09(2)33:52+3:03(4)43:34+7:18(6)45:02+7:25(6)49:52+8:00(6)51:15+8:08(6)52:13+8:06(6)
1:44+0:07(4)5:190:00(1)1:55+0:02(2)3:37+1:54(13)9:42+4:15(12)1:28+0:07(4)4:50+0:35(4)1:23+0:17(8)0:580:00(1)
56:19+8:57(6)1:01:33+10:21(6)1:02:00+10:25(6)1:02:10+10:24(6)
4:06+1:00(11)5:14+1:24(10)0:27+0:04(6)0:100:00(1)
 
7184Kalata Michał1:03:425:59+0:42(4)6:53+0:41(4)10:59+0:54(4)13:03+2:10(7)17:11+5:39(11)18:54+5:30(10)24:30+6:48(10)26:17+6:52(10)27:11+6:55(9)
MKS Paulinum5:59+0:42(4)0:540:00(1)4:06+0:22(4)2:04+1:16(15)4:08+3:29(15)1:43+0:04(2)5:36+1:20(10)1:47+0:07(6)0:54+0:03(5)
29:09+7:15(8)35:17+8:04(8)37:24+8:18(8)39:30+8:41(8)45:50+9:34(7)47:25+9:48(7)52:32+10:40(7)53:54+10:47(7)55:13+11:06(7)
1:58+0:21(10)6:08+0:49(7)2:07+0:14(6)2:06+0:23(6)6:20+0:53(2)1:35+0:14(7)5:07+0:52(6)1:22+0:16(7)1:19+0:21(7)
58:29+11:07(7)1:02:58+11:46(7)1:03:27+11:52(7)1:03:42+11:56(7)
3:16+0:10(3)4:29+0:39(5)0:29+0:06(8)0:15+0:05(10)
 
820Biederman Marcin1:05:146:00+0:43(5)6:56+0:44(5)11:53+1:48(6)12:55+2:02(6)14:06+2:34(6)15:51+2:27(5)21:15+3:33(5)23:30+4:05(6)24:27+4:11(6)
WKS Wawel6:00+0:43(5)0:56+0:02(4)4:57+1:13(11)1:02+0:14(10)1:11+0:32(12)1:45+0:06(4)5:24+1:08(8)2:15+0:35(11)0:57+0:06(8)
26:15+4:21(6)32:39+5:26(7)34:46+5:40(7)36:53+6:04(7)46:37+10:21(8)48:12+10:35(8)53:31+11:39(8)55:02+11:55(8)56:23+12:16(8)
1:48+0:11(6)6:24+1:05(8)2:07+0:14(6)2:07+0:24(7)9:44+4:17(13)1:35+0:14(7)5:19+1:04(8)1:31+0:25(10)1:21+0:23(9)
1:00:08+12:46(8)1:04:38+13:26(8)1:05:03+13:28(8)1:05:14+13:28(8)53:14
3:45+0:39(7)4:30+0:40(6)0:25+0:02(2)0:11+0:01(2)*142
 
9398Pawlak Bartosz1:07:447:14+1:57(11)8:23+2:11(11)13:13+3:08(10)14:25+3:32(10)15:20+3:48(9)17:27+4:03(8)23:41+5:59(9)25:45+6:20(8)27:13+6:57(10)
WKS Grunwald7:14+1:57(11)1:09+0:15(10)4:50+1:06(8)1:12+0:24(13)0:55+0:16(9)2:07+0:28(8)6:14+1:58(13)2:04+0:24(9)1:28+0:37(13)
29:18+7:24(9)35:43+8:30(9)37:58+8:52(9)40:17+9:28(9)48:23+12:07(9)49:59+12:22(9)55:26+13:34(9)56:42+13:35(9)58:01+13:54(9)
2:05+0:28(11)6:25+1:06(9)2:15+0:22(9)2:19+0:36(9)8:06+2:39(8)1:36+0:15(9)5:27+1:12(9)1:16+0:10(6)1:19+0:21(7)
1:01:48+14:26(9)1:06:54+15:42(9)1:07:26+15:51(9)1:07:44+15:58(9)
3:47+0:41(9)5:06+1:16(9)0:32+0:09(11)0:18+0:08(13)
 
10126Garbacik Michał1:12:419:47+4:30(15)10:48+4:36(15)15:42+5:37(13)16:34+5:41(13)17:16+5:44(12)20:54+7:30(11)26:24+8:42(11)28:19+8:54(11)30:42+10:26(12)
WKS Wawel9:47+4:30(15)1:01+0:07(7)4:54+1:10(9)0:52+0:04(5)0:42+0:03(4)3:38+1:59(13)5:30+1:14(9)1:55+0:15(8)2:23+1:32(15)
32:36+10:42(12)39:43+12:30(12)42:10+13:04(12)44:37+13:48(12)52:25+16:09(11)54:41+17:04(12)1:00:32+18:40(10)1:01:59+18:52(10)1:03:31+19:24(10)
1:54+0:17(9)7:07+1:48(10)2:27+0:34(12)2:27+0:44(11)7:48+2:21(7)2:16+0:55(13)5:51+1:36(10)1:27+0:21(9)1:32+0:34(11)
1:07:17+19:55(10)1:12:01+20:49(10)1:12:28+20:53(10)1:12:41+20:55(10)
3:46+0:40(8)4:44+0:54(8)0:27+0:04(6)0:13+0:03(7)
 
11330Moszkowicz Paweł1:14:477:23+2:06(12)8:50+2:38(13)13:44+3:39(12)14:52+3:59(12)15:51+4:19(10)17:52+4:28(9)23:40+5:58(8)25:55+6:30(9)27:06+6:50(8)
WKS Wawel7:23+2:06(12)1:27+0:33(15)4:54+1:10(9)1:08+0:20(12)0:59+0:20(10)2:01+0:22(7)5:48+1:32(11)2:15+0:35(11)1:11+0:20(11)
29:25+7:31(10)36:45+9:32(10)39:07+10:01(10)41:20+10:31(10)50:09+13:53(10)52:03+14:26(10)1:01:14+19:22(11)1:02:55+19:48(11)1:04:25+20:18(11)
2:19+0:42(12)7:20+2:01(12)2:22+0:29(10)2:13+0:30(8)8:49+3:22(10)1:54+0:33(11)9:11+4:56(12)1:41+0:35(11)1:30+0:32(10)
1:08:25+21:03(11)1:14:03+22:51(11)1:14:33+22:58(11)1:14:47+23:01(11)
4:00+0:54(10)5:38+1:48(11)0:30+0:07(10)0:14+0:04(9)
 
12293Mazan Bartłomiej1:31:498:29+3:12(14)9:48+3:36(14)16:04+5:59(15)17:22+6:29(15)18:25+6:53(14)21:44+8:20(14)30:53+13:11(15)33:21+13:56(15)34:42+14:26(15)
WKS Śląsk Wrocław8:29+3:12(14)1:19+0:25(14)6:16+2:32(14)1:18+0:30(14)1:03+0:24(11)3:19+1:40(12)9:09+4:53(15)2:28+0:48(13)1:21+0:30(12)
37:35+15:41(14)46:25+19:12(13)49:14+20:08(13)52:00+21:11(13)1:01:22+25:06(13)1:03:28+25:51(13)1:11:59+30:07(12)1:14:20+31:13(12)1:16:00+31:53(12)
2:53+1:16(14)8:50+3:31(13)2:49+0:56(13)2:46+1:03(12)9:22+3:55(11)2:06+0:45(12)8:31+4:16(11)2:21+1:15(12)1:40+0:42(12)
1:24:32+37:10(12)1:31:00+39:48(12)1:31:34+39:59(12)1:31:49+40:03(12)
8:32+5:26(12)6:28+2:38(12)0:34+0:11(12)0:15+0:05(10)
 
 
359Nowak Maciejnkl6:42+1:25(10)7:46+1:34(9)15:48+5:43(14)16:49+5:56(14)20:10+8:38(15)22:38+9:14(15)27:43+10:01(13)29:23+9:58(12)30:16+10:00(11)
MKS Paulinum6:42+1:25(10)1:04+0:10(9)8:02+4:18(15)1:01+0:13(9)3:21+2:42(14)2:28+0:49(9)5:05+0:49(6)1:400:00(1)0:53+0:02(3)
31:57+10:03(11)39:07+11:54(11)41:33+12:27(11)43:53+13:04(11)52:31+16:15(12)54:15+16:38(11)-----1:02:181:03:38
1:41+0:04(3)7:10+1:51(11)2:26+0:33(11)2:20+0:37(10)8:38+3:11(9)1:44+0:23(10)8:031:20
1:08:031:13:301:14:021:14:171:00:23
4:255:270:320:15+0:05(10)*142
 
391Paszyński Piotrnkl7:31+2:14(13)8:45+2:33(12)13:34+3:29(11)14:36+3:43(11)17:52+6:20(13)21:36+8:12(12)28:33+10:51(14)31:09+11:44(14)32:37+12:21(14)
UKS Orientuś7:31+2:14(13)1:14+0:20(12)4:49+1:05(7)1:02+0:14(10)3:16+2:37(13)3:44+2:05(14)6:57+2:41(14)2:36+0:56(14)1:28+0:37(13)
--------------------38:1840:07---------------
5:411:49
-----43:5644:3344:53
3:490:370:20+0:10(14)
 
13Baran Jannkl6:40+1:23(9)7:56+1:44(10)12:28+2:23(8)13:26+2:33(8)14:14+2:42(7)21:39+8:15(13)27:37+9:55(12)30:20+10:55(13)31:26+11:10(13)
WKS Wawel6:40+1:23(9)1:16+0:22(13)4:32+0:48(6)0:58+0:10(8)0:48+0:09(7)7:25+5:46(15)5:58+1:42(12)2:43+1:03(15)1:06+0:15(10)
34:14+12:20(13)----------------------------------------
2:48+1:11(13)
---------------55:10
20:56+20:46(15)
 
107Dzioba Mateuszabs
MKS Paulinum
 
 
 
 
M21S (11)6,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(128)2(132)3(130)4(131)5(129)6(139)7(134)8(119)9(125)
10(113)11(146)12(100)Meta
 
1161Temnikov Ilya49:283:39+0:12(4)6:490:00(1)11:450:00(1)12:590:00(1)14:530:00(1)24:070:00(1)29:400:00(1)31:510:00(1)34:010:00(1)
Kaliningrad3:39+0:12(4)3:100:00(1)4:56+0:31(4)1:14+0:12(3)1:540:00(1)9:14+3:04(5)5:33+1:16(4)2:11+0:42(4)2:10+0:14(3)
39:020:00(1)48:020:00(1)49:140:00(1)49:280:00(1)
5:010:00(1)9:00+2:19(6)1:12+0:20(5)0:14+0:05(5)
 
2443Put Janusz51:403:48+0:21(5)10:38+3:49(6)15:15+3:30(5)17:13+4:14(5)20:00+5:07(3)27:27+3:20(3)32:48+3:08(3)35:26+3:35(4)37:58+3:57(4)
HKS Azymut Mochy3:48+0:21(5)6:50+3:40(8)4:37+0:12(3)1:58+0:56(5)2:47+0:53(3)7:27+1:17(3)5:21+1:04(3)2:38+1:09(6)2:32+0:36(4)
43:26+4:24(3)50:21+2:19(2)51:28+2:14(2)51:40+2:12(2)
5:28+0:27(2)6:55+0:14(2)1:07+0:15(3)0:12+0:03(3)
 
3224Kożyczkowski Edward52:053:270:00(1)10:46+3:57(7)15:11+3:26(4)16:17+3:18(4)20:55+6:02(5)28:19+4:12(6)32:55+3:15(4)34:46+2:55(3)36:53+2:52(3)
indywidualnie3:270:00(1)7:19+4:09(10)4:250:00(1)1:06+0:04(2)4:38+2:44(8)7:24+1:14(2)4:36+0:19(2)1:51+0:22(3)2:07+0:11(2)
43:41+4:39(4)51:00+2:58(3)51:52+2:38(3)52:05+2:37(3)
6:48+1:47(5)7:19+0:38(3)0:520:00(1)0:13+0:04(4)
 
4436Przyworski Kamil52:483:29+0:02(2)7:18+0:29(3)12:37+0:52(2)13:54+0:55(3)20:55+6:02(5)27:05+2:58(2)31:22+1:42(2)33:09+1:18(2)36:15+2:14(2)
HKS Azymut Mochy3:29+0:02(2)3:49+0:39(3)5:19+0:54(5)1:17+0:15(4)7:01+5:07(9)6:100:00(1)4:170:00(1)1:47+0:18(2)3:06+1:10(6)
43:24+4:22(2)51:31+3:29(4)52:39+3:25(4)52:48+3:20(4)
7:09+2:08(6)8:07+1:26(4)1:08+0:16(4)0:090:00(1)
 
5461Skocelas Grzegorz54:253:38+0:11(3)7:02+0:13(2)12:37+0:52(2)13:39+0:40(2)17:41+2:48(2)28:08+4:01(4)36:32+6:52(6)38:01+6:10(6)39:57+5:56(5)
GKS Luzino3:38+0:11(3)3:24+0:14(2)5:35+1:10(6)1:020:00(1)4:02+2:08(6)10:27+4:17(6)8:24+4:07(6)1:290:00(1)1:560:00(1)
46:36+7:34(5)53:17+5:15(5)54:11+4:57(5)54:25+4:57(5)
6:39+1:38(4)6:410:00(1)0:54+0:02(2)0:14+0:05(5)
 
6168Jankowski Paweł58:554:58+1:31(6)12:07+5:18(8)16:33+4:48(6)18:42+5:43(6)20:37+5:44(4)28:18+4:11(5)35:01+5:21(5)37:40+5:49(5)42:31+8:30(6)
indywidualnie4:58+1:31(6)7:09+3:59(9)4:26+0:01(2)2:09+1:07(6)1:55+0:01(2)7:41+1:31(4)6:43+2:26(5)2:39+1:10(7)4:51+2:55(8)
48:58+9:56(6)57:27+9:25(6)58:41+9:27(6)58:55+9:27(6)
6:27+1:26(3)8:29+1:48(5)1:14+0:22(6)0:14+0:05(5)
 
7451Roter Patryk1:19:366:11+2:44(9)12:52+6:03(9)20:17+8:32(8)22:38+9:39(8)27:01+12:08(7)43:08+19:01(7)52:45+23:05(7)55:17+23:26(7)58:10+24:09(7)
LKS Górzanka6:11+2:44(9)6:41+3:31(7)7:25+3:00(7)2:21+1:19(7)4:23+2:29(7)16:07+9:57(7)9:37+5:20(7)2:32+1:03(5)2:53+0:57(5)
1:05:49+26:47(7)1:18:10+30:08(7)1:19:25+30:11(7)1:19:36+30:08(7)
7:39+2:38(7)12:21+5:40(7)1:15+0:23(7)0:11+0:02(2)
 
8258Leśnicki Marcin Harper1:36:267:18+3:51(10)13:41+6:52(10)24:51+13:06(9)27:21+14:22(9)30:51+15:58(8)47:08+23:01(8)57:03+27:23(8)1:01:39+29:48(8)1:05:34+31:33(8)
UKS Azymut Dębów7:18+3:51(10)6:23+3:13(6)11:10+6:45(9)2:30+1:28(8)3:30+1:36(5)16:17+10:07(8)9:55+5:38(8)4:36+3:07(8)3:55+1:59(7)
1:16:35+37:33(8)1:34:24+46:22(8)1:36:09+46:55(8)1:36:26+46:58(8)
11:01+6:00(8)17:49+11:08(8)1:45+0:53(8)0:17+0:08(8)
 
 
169Jaros Mariusznkl5:15+1:48(7)9:37+2:48(4)18:21+6:36(7)22:35+9:36(7)-------------------------
JW 2399 Świętoszów5:15+1:48(7)4:22+1:12(5)8:44+4:19(8)4:14+3:12(9)
---------------53:19
30:44+30:35(10)
 
492Szabla Rafałnkl6:04+2:37(8)9:58+3:09(5)29:03+17:18(10)37:31+24:32(10)40:40+25:47(9)--------------------
indywidualnie6:04+2:37(8)3:54+0:44(4)19:05+14:40(10)8:28+7:26(10)3:09+1:15(4)
-----1:07:161:09:211:10:02
26:362:050:41+0:32(9)
 
545Wesołowski Sebastianabs
1 Brygada Logistyczna
 
 
 
 
M35 (11)7,6 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(115)2(145)3(116)4(117)5(124)6(119)7(121)8(122)9(134)
10(142)11(131)12(130)13(132)14(128)15(137)16(138)17(100)Meta
 
1517Tkaczuk Tomasz51:4810:530:00(1)11:240:00(1)12:090:00(1)13:310:00(1)15:210:00(1)20:25+0:04(2)24:25+1:17(2)26:41+1:32(2)28:16+0:49(2)
UKS Azymut Pabianice10:530:00(1)0:31+0:03(2)0:450:00(1)1:22+0:30(5)1:50+0:07(2)5:04+0:44(3)4:00+1:13(8)2:16+0:15(2)1:35+0:18(4)
35:46+0:22(2)37:55+0:50(2)39:17+0:51(2)42:37+0:04(2)45:42+0:43(2)48:120:00(1)50:540:00(1)51:350:00(1)51:480:00(1)
7:300:00(1)2:09+0:37(6)1:22+0:06(3)3:200:00(1)3:05+0:39(4)2:30+0:31(4)2:42+0:45(5)0:410:00(1)0:13+0:02(3)
 
2139Golinowski Paweł54:0510:58+0:05(2)11:38+0:14(2)12:53+0:44(2)14:07+0:36(2)16:01+0:40(2)20:210:00(1)23:080:00(1)25:090:00(1)27:270:00(1)
HKS Azymut Mochy10:58+0:05(2)0:40+0:12(3)1:15+0:30(6)1:14+0:22(2)1:54+0:11(3)4:200:00(1)2:470:00(1)2:010:00(1)2:18+1:01(9)
35:240:00(1)37:050:00(1)38:260:00(1)42:330:00(1)44:590:00(1)49:47+1:35(2)52:57+2:03(2)53:53+2:18(2)54:05+2:17(2)
7:57+0:27(2)1:41+0:09(2)1:21+0:05(2)4:07+0:47(3)2:260:00(1)4:48+2:49(9)3:10+1:13(8)0:56+0:15(7)0:12+0:01(2)
 
3513Tadejewski Paweł54:4813:08+2:15(5)14:07+2:43(6)15:39+3:30(6)17:34+4:03(5)19:17+3:56(5)23:42+3:21(4)26:29+3:21(3)28:50+3:41(3)30:22+2:55(3)
UMKS ORKAN13:08+2:15(5)0:59+0:31(8)1:32+0:47(9)1:55+1:03(9)1:430:00(1)4:25+0:05(2)2:470:00(1)2:21+0:20(3)1:32+0:15(3)
38:29+3:05(3)40:33+3:28(3)42:08+3:42(3)46:14+3:41(3)49:07+4:08(3)51:22+3:10(3)53:33+2:39(3)54:27+2:52(3)54:48+3:00(3)
8:07+0:37(3)2:04+0:32(5)1:35+0:19(6)4:06+0:46(2)2:53+0:27(2)2:15+0:16(2)2:11+0:14(4)0:54+0:13(4)0:21+0:10(9)
 
4383Pabich Tomasz56:1812:12+1:19(4)13:08+1:44(4)14:07+1:58(4)15:27+1:56(4)17:23+2:02(4)24:42+4:21(5)28:02+4:54(6)30:23+5:14(5)31:50+4:23(5)
UKS Azymut Pabianice12:12+1:19(4)0:56+0:28(7)0:59+0:14(3)1:20+0:28(4)1:56+0:13(4)7:19+2:59(10)3:20+0:33(6)2:21+0:20(3)1:27+0:10(2)
40:31+5:07(5)42:17+5:12(5)43:43+5:17(5)48:05+5:32(5)51:12+6:13(5)53:11+4:59(5)55:08+4:14(4)56:01+4:26(4)56:18+4:30(4)
8:41+1:11(5)1:46+0:14(3)1:26+0:10(4)4:22+1:02(4)3:07+0:41(5)1:590:00(1)1:570:00(1)0:53+0:12(3)0:17+0:06(5)
 
5539Walicki Rafał57:0413:10+2:17(6)13:50+2:26(5)14:48+2:39(5)17:35+4:04(6)19:47+4:26(6)25:02+4:41(6)27:51+4:43(5)30:12+5:03(4)31:29+4:02(4)
17 WBZ Międzyrzecz13:10+2:17(6)0:40+0:12(3)0:58+0:13(2)2:47+1:55(10)2:12+0:29(7)5:15+0:55(5)2:49+0:02(3)2:21+0:20(3)1:170:00(1)
40:03+4:39(4)41:35+4:30(4)43:07+4:41(4)47:57+5:24(4)50:50+5:51(4)53:07+4:55(4)55:55+5:01(5)56:50+5:15(5)57:04+5:16(5)
8:34+1:04(4)1:320:00(1)1:32+0:16(5)4:50+1:30(6)2:53+0:27(2)2:17+0:18(3)2:48+0:51(6)0:55+0:14(5)0:14+0:03(4)
 
6112Fankidejski Artur1:03:5312:11+1:18(3)12:39+1:15(3)13:40+1:31(3)15:03+1:32(3)17:03+1:42(3)23:41+3:20(3)26:54+3:46(4)30:28+5:19(6)32:14+4:47(6)
UKS Włóczykij Osiek12:11+1:18(3)0:280:00(1)1:01+0:16(4)1:23+0:31(6)2:00+0:17(6)6:38+2:18(6)3:13+0:26(5)3:34+1:33(8)1:46+0:29(5)
41:14+5:50(6)43:33+6:28(6)44:49+6:23(6)49:23+6:50(6)55:32+10:33(6)1:00:44+12:32(6)1:02:54+12:00(6)1:03:42+12:07(6)1:03:53+12:05(6)
9:00+1:30(6)2:19+0:47(7)1:160:00(1)4:34+1:14(5)6:09+3:43(9)5:12+3:13(10)2:10+0:13(3)0:48+0:07(2)0:110:00(1)
58:09
*136
 
7172Jędras Przemysław1:13:3116:23+5:30(8)17:18+5:54(8)18:53+6:44(8)19:45+6:14(7)21:41+6:20(7)26:54+6:33(7)29:48+6:40(7)33:14+8:05(7)35:33+8:06(7)
UMKS Kwidzyn16:23+5:30(8)0:55+0:27(6)1:35+0:50(10)0:520:00(1)1:56+0:13(4)5:13+0:53(4)2:54+0:07(4)3:26+1:25(7)2:19+1:02(10)
44:43+9:19(7)46:46+9:41(7)50:29+12:03(7)59:21+16:48(7)1:04:11+19:12(7)1:06:51+18:39(7)1:12:18+21:24(7)1:13:14+21:39(7)1:13:31+21:43(7)
9:10+1:40(7)2:03+0:31(4)3:43+2:27(10)8:52+5:32(10)4:50+2:24(8)2:40+0:41(5)5:27+3:30(10)0:56+0:15(7)0:17+0:06(5)
1:06:29
*136
 
871Ciećwierz Sławomir1:22:2522:39+11:46(10)24:00+12:36(10)25:07+12:58(10)26:35+13:04(10)29:03+13:42(10)35:53+15:32(10)40:08+17:00(10)43:33+18:24(9)45:29+18:02(9)
UKS INVEST-ORIENT22:39+11:46(10)1:21+0:53(10)1:07+0:22(5)1:28+0:36(8)2:28+0:45(8)6:50+2:30(7)4:15+1:28(9)3:25+1:24(6)1:56+0:39(6)
58:15+22:51(8)1:00:50+23:45(8)1:03:01+24:35(8)1:09:07+26:34(8)1:13:37+28:38(8)1:16:57+28:45(8)1:20:59+30:05(8)1:22:07+30:32(8)1:22:25+30:37(8)
12:46+5:16(9)2:35+1:03(8)2:11+0:55(8)6:06+2:46(7)4:30+2:04(7)3:20+1:21(6)4:02+2:05(9)1:08+0:27(9)0:18+0:07(8)
 
9212Kobierowski Sławomir1:28:4716:11+5:18(7)16:57+5:33(7)18:20+6:11(7)19:45+6:14(7)22:16+6:55(8)29:31+9:10(8)39:30+16:22(9)51:19+26:10(10)53:28+26:01(10)
7 BOW Słupsk16:11+5:18(7)0:46+0:18(5)1:23+0:38(7)1:25+0:33(7)2:31+0:48(9)7:15+2:55(9)9:59+7:12(10)11:49+9:48(10)2:09+0:52(8)
1:05:55+30:31(10)1:09:26+32:21(10)1:11:24+32:58(10)1:17:58+35:25(10)1:21:54+36:55(10)1:25:32+37:20(10)1:27:35+36:41(9)1:28:30+36:55(9)1:28:47+36:59(9)
12:27+4:57(8)3:31+1:59(9)1:58+0:42(7)6:34+3:14(8)3:56+1:30(6)3:38+1:39(7)2:03+0:06(2)0:55+0:14(5)0:17+0:06(5)
 
10394Patejko Przemysław1:29:4516:33+5:40(9)17:39+6:15(9)19:10+7:01(9)20:25+6:54(9)23:16+7:55(9)30:22+10:01(9)34:18+11:10(8)39:01+13:52(8)41:04+13:37(8)
KS Spójnia Warszawa16:33+5:40(9)1:06+0:38(9)1:31+0:46(8)1:15+0:23(3)2:51+1:08(10)7:06+2:46(8)3:56+1:09(7)4:43+2:42(9)2:03+0:46(7)
58:29+23:05(9)1:02:22+25:17(9)1:05:06+26:40(9)1:13:14+30:41(9)1:20:38+35:39(9)1:24:43+36:31(9)1:27:52+36:58(10)1:29:20+37:45(10)1:29:45+37:57(10)
17:25+9:55(10)3:53+2:21(10)2:44+1:28(9)8:08+4:48(9)7:24+4:58(10)4:05+2:06(8)3:09+1:12(7)1:28+0:47(10)0:25+0:14(10)
 
 
164Ivanov Sergeyabs
Kaliningrad
 
 
 
 
M40 (23)7,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(147)2(125)3(115)4(118)5(119)6(121)7(122)8(134)9(131)
10(129)11(127)12(146)13(138)14(100)Meta
 
1361Nowak Jacek48:346:310:00(1)10:090:00(1)13:050:00(1)14:400:00(1)21:030:00(1)23:290:00(1)25:380:00(1)26:500:00(1)35:000:00(1)
UKS Azymut 456:310:00(1)3:380:00(1)2:560:00(1)1:35+0:21(3)6:230:00(1)2:260:00(1)2:090:00(1)1:120:00(1)8:100:00(1)
37:040:00(1)43:110:00(1)46:360:00(1)47:260:00(1)48:180:00(1)48:340:00(1)
2:04+0:41(5)6:07+0:34(2)3:25+0:16(2)0:50+0:02(2)0:52+0:02(2)0:16+0:05(7)
 
211Banach Robert51:587:12+0:41(3)11:26+1:17(2)15:57+2:52(3)17:11+2:31(2)23:43+2:40(2)26:33+3:04(2)28:52+3:14(2)30:11+3:21(2)39:16+4:16(2)
WKS Grunwald7:12+0:41(3)4:14+0:36(2)4:31+1:35(8)1:140:00(1)6:32+0:09(3)2:50+0:24(3)2:19+0:10(2)1:19+0:07(3)9:05+0:55(2)
40:39+3:35(2)46:12+3:01(2)49:51+3:15(2)50:42+3:16(2)51:42+3:24(2)51:58+3:24(2)
1:230:00(1)5:330:00(1)3:39+0:30(3)0:51+0:03(3)1:00+0:10(8)0:16+0:05(7)
 
332Błachut Igor54:516:48+0:17(2)11:48+1:39(3)15:33+2:28(2)17:53+3:13(3)25:27+4:24(3)28:09+4:40(3)30:36+4:58(3)32:07+5:17(3)41:44+6:44(3)
Team 3606:48+0:17(2)5:00+1:22(5)3:45+0:49(3)2:20+1:06(9)7:34+1:11(7)2:42+0:16(2)2:27+0:18(3)1:31+0:19(6)9:37+1:27(4)
43:16+6:12(3)49:52+6:41(3)53:01+6:25(3)53:49+6:23(3)54:39+6:21(3)54:51+6:17(3)
1:32+0:09(2)6:36+1:03(3)3:090:00(1)0:480:00(1)0:500:00(1)0:12+0:01(2)
 
48Banach Krzysztof1:02:067:35+1:04(5)13:01+2:52(6)17:15+4:10(5)18:40+4:00(4)26:51+5:48(4)30:10+6:41(4)33:01+7:23(4)35:03+8:13(4)46:17+11:17(4)
UMKS ORKAN7:35+1:04(5)5:26+1:48(8)4:14+1:18(6)1:25+0:11(2)8:11+1:48(11)3:19+0:53(6)2:51+0:42(8)2:02+0:50(10)11:14+3:04(9)
48:28+11:24(4)55:34+12:23(4)1:00:01+13:25(4)1:01:00+13:34(4)1:01:53+13:35(4)1:02:06+13:32(4)
2:11+0:48(6)7:06+1:33(4)4:27+1:18(7)0:59+0:11(9)0:53+0:03(3)0:13+0:02(3)
 
5288Marte Michał1:05:1510:00+3:29(14)16:56+6:47(12)20:38+7:33(10)23:53+9:13(9)30:20+9:17(7)33:16+9:47(6)35:43+10:05(6)37:08+10:18(6)46:42+11:42(5)
KU AZS WAT Warszawa10:00+3:29(14)6:56+3:18(11)3:42+0:46(2)3:15+2:01(11)6:27+0:04(2)2:56+0:30(4)2:27+0:18(3)1:25+0:13(4)9:34+1:24(3)
50:19+13:15(6)58:44+15:33(5)1:03:05+16:29(5)1:04:00+16:34(5)1:04:58+16:40(5)1:05:15+16:41(5)
3:37+2:14(12)8:25+2:52(8)4:21+1:12(5)0:55+0:07(5)0:58+0:08(7)0:17+0:06(13)
 
6281Majewski Marek1:12:468:00+1:29(7)13:22+3:13(7)17:28+4:23(6)19:25+4:45(5)26:54+5:51(5)30:23+6:54(5)35:33+9:55(5)36:48+9:58(5)47:21+12:21(6)
PUKS Młode Orły8:00+1:29(7)5:22+1:44(7)4:06+1:10(5)1:57+0:43(4)7:29+1:06(6)3:29+1:03(7)5:10+3:01(17)1:15+0:03(2)10:33+2:23(5)
49:19+12:15(5)59:12+16:01(6)1:10:29+23:53(7)1:11:25+23:59(6)1:12:27+24:09(6)1:12:46+24:12(6)
1:58+0:35(3)9:53+4:20(14)11:17+8:08(17)0:56+0:08(6)1:02+0:12(10)0:19+0:08(16)
 
7114Fiedorowicz Szczepan1:13:348:52+2:21(10)13:50+3:41(8)17:45+4:40(7)23:44+9:04(8)32:36+11:33(9)36:37+13:08(9)39:11+13:33(9)41:03+14:13(9)51:43+16:43(8)
UKS Traper8:52+2:21(10)4:58+1:20(3)3:55+0:59(4)5:59+4:45(15)8:52+2:29(13)4:01+1:35(10)2:34+0:25(5)1:52+0:40(9)10:40+2:30(6)
53:44+16:40(7)1:02:53+19:42(7)1:10:21+23:45(6)1:12:18+24:52(8)1:13:18+25:00(7)1:13:34+25:00(7)
2:01+0:38(4)9:09+3:36(10)7:28+4:19(14)1:57+1:09(17)1:00+0:10(8)0:16+0:05(7)
 
8188Karachev Aleksandr1:13:358:01+1:30(8)12:59+2:50(5)18:05+5:00(8)23:31+8:51(7)31:35+10:32(8)34:51+11:22(8)38:25+12:47(8)40:08+13:18(8)53:04+18:04(9)
Kaliningrad8:01+1:30(8)4:58+1:20(3)5:06+2:10(11)5:26+4:12(14)8:04+1:41(10)3:16+0:50(5)3:34+1:25(11)1:43+0:31(7)12:56+4:46(12)
58:55+21:51(9)1:06:56+23:45(9)1:11:21+24:45(8)1:12:17+24:51(7)1:13:21+25:03(8)1:13:35+25:01(8)57:04
5:51+4:28(14)8:01+2:28(7)4:25+1:16(6)0:56+0:08(6)1:04+0:14(11)0:14+0:03(4)*142
 
9229Krempiński Piotr1:14:358:36+2:05(9)14:15+4:06(9)19:14+6:09(9)22:13+7:33(6)30:00+8:57(6)33:34+10:05(7)38:06+12:28(7)39:49+12:59(7)51:00+16:00(7)
UKS Azymut Pabianice8:36+2:05(9)5:39+2:01(9)4:59+2:03(10)2:59+1:45(10)7:47+1:24(8)3:34+1:08(8)4:32+2:23(14)1:43+0:31(7)11:11+3:01(8)
54:10+17:06(8)1:06:27+23:16(8)1:12:16+25:40(9)1:13:10+25:44(9)1:14:19+26:01(9)1:14:35+26:01(9)
3:10+1:47(9)12:17+6:44(17)5:49+2:40(11)0:54+0:06(4)1:09+0:19(14)0:16+0:05(7)
 
10321Mol Krzysztof1:16:467:34+1:03(4)12:40+2:31(4)16:59+3:54(4)27:05+12:25(12)34:27+13:24(11)40:19+16:50(10)42:59+17:21(10)44:28+17:38(10)57:45+22:45(10)
HKS Azymut Mochy7:34+1:03(4)5:06+1:28(6)4:19+1:23(7)10:06+8:52(17)7:22+0:59(4)5:52+3:26(15)2:40+0:31(6)1:29+0:17(5)13:17+5:07(14)
1:00:42+23:38(10)1:10:12+27:01(10)1:14:24+27:48(10)1:15:42+28:16(10)1:16:35+28:17(10)1:16:46+28:12(10)
2:57+1:34(8)9:30+3:57(11)4:12+1:03(4)1:18+0:30(10)0:53+0:03(3)0:110:00(1)
 
1143Borzyszkowski Jacek1:21:018:58+2:27(11)14:44+4:35(10)23:12+10:07(11)25:18+10:38(10)32:44+11:41(10)40:45+17:16(11)45:25+19:47(11)47:34+20:44(11)59:55+24:55(11)
UKS Siódemka8:58+2:27(11)5:46+2:08(10)8:28+5:32(17)2:06+0:52(5)7:26+1:03(5)8:01+5:35(18)4:40+2:31(15)2:09+0:57(12)12:21+4:11(11)
1:05:47+28:43(12)1:13:29+30:18(12)1:18:06+31:30(11)1:19:51+32:25(11)1:20:45+32:27(11)1:21:01+32:27(11)
5:52+4:29(15)7:42+2:09(6)4:37+1:28(8)1:45+0:57(14)0:54+0:04(5)0:16+0:05(7)
 
12310Mikhaylov Victor1:23:249:49+3:18(13)24:36+14:27(17)30:06+17:01(16)32:24+17:44(13)40:22+19:19(13)44:59+21:30(13)48:33+22:55(13)50:51+24:01(12)1:01:59+26:59(12)
OK. Odessa Team9:49+3:18(13)14:47+11:09(18)5:30+2:34(13)2:18+1:04(8)7:58+1:35(9)4:37+2:11(13)3:34+1:25(11)2:18+1:06(13)11:08+2:58(7)
1:04:32+27:28(11)1:13:14+30:03(11)1:20:08+33:32(12)1:21:29+34:03(12)1:23:03+34:45(12)1:23:24+34:50(12)
2:33+1:10(7)8:42+3:09(9)6:54+3:45(13)1:21+0:33(11)1:34+0:44(16)0:21+0:10(18)
 
13403Perfikowski Piotr1:31:3110:34+4:03(15)18:22+8:13(13)24:15+11:10(13)26:32+11:52(11)36:55+15:52(12)43:06+19:37(12)48:11+22:33(12)52:35+25:45(13)1:05:43+30:43(13)
UMKS Kwidzyn10:34+4:03(15)7:48+4:10(13)5:53+2:57(14)2:17+1:03(7)10:23+4:00(15)6:11+3:45(16)5:05+2:56(16)4:24+3:12(17)13:08+4:58(13)
1:09:18+32:14(13)1:21:00+37:49(13)1:28:38+42:02(13)1:30:12+42:46(13)1:31:16+42:58(13)1:31:31+42:57(13)
3:35+2:12(11)11:42+6:09(16)7:38+4:29(15)1:34+0:46(12)1:04+0:14(11)0:15+0:04(5)
 
14458Serocki Wojciech1:34:5214:12+7:41(19)25:21+15:12(18)30:39+17:34(17)32:51+18:11(14)48:24+27:21(16)54:14+30:45(16)57:19+31:41(16)59:50+33:00(15)1:11:13+36:13(14)
UMKS Kwidzyn14:12+7:41(19)11:09+7:31(16)5:18+2:22(12)2:12+0:58(6)15:33+9:10(18)5:50+3:24(14)3:05+0:56(9)2:31+1:19(14)11:23+3:13(10)
1:14:38+37:34(14)1:24:14+41:03(14)1:31:58+45:22(14)1:33:40+46:14(14)1:34:36+46:18(14)1:34:52+46:18(14)
3:25+2:02(10)9:36+4:03(13)7:44+4:35(16)1:42+0:54(13)0:56+0:06(6)0:16+0:05(7)
 
15518Topór Marek1:38:3811:16+4:45(17)20:28+10:19(15)28:25+15:20(14)41:31+26:51(18)50:19+29:16(17)54:10+30:41(15)56:53+31:15(15)1:00:35+33:45(16)1:18:47+43:47(16)
WKS Wawel11:16+4:45(17)9:12+5:34(14)7:57+5:01(15)13:06+11:52(19)8:48+2:25(12)3:51+1:25(9)2:43+0:34(7)3:42+2:30(16)18:12+10:02(16)
1:23:24+46:20(15)1:31:05+47:54(15)1:35:55+49:19(15)1:36:51+49:25(15)1:38:23+50:05(15)1:38:38+50:04(15)
4:37+3:14(13)7:41+2:08(5)4:50+1:41(10)0:56+0:08(6)1:32+0:42(15)0:15+0:04(5)
 
16343Murawski Piotr1:49:427:53+1:22(6)19:02+8:53(14)23:33+10:28(12)34:51+20:11(15)44:50+23:47(14)49:25+25:56(14)53:08+27:30(14)55:57+29:07(14)1:17:57+42:57(15)
HKS Azymut Mochy7:53+1:22(6)11:09+7:31(16)4:31+1:35(8)11:18+10:04(18)9:59+3:36(14)4:35+2:09(12)3:43+1:34(13)2:49+1:37(15)22:00+13:50(17)
1:29:02+51:58(16)1:40:07+56:56(16)1:46:24+59:48(16)1:48:18+1:00:52(16)1:49:24+1:01:06(16)1:49:42+1:01:08(16)
11:05+9:42(18)11:05+5:32(15)6:17+3:08(12)1:54+1:06(16)1:06+0:16(13)0:18+0:07(14)
 
17183Kaczmarek Damian2:30:4410:51+4:20(16)57:40+47:31(19)1:06:50+53:45(19)1:10:50+56:10(19)1:24:20+1:03:17(18)1:28:31+1:05:02(18)1:31:37+1:05:59(18)1:33:45+1:06:55(18)2:02:14+1:27:14(18)
Skarmat Toruń10:51+4:20(16)46:49+43:11(19)9:10+6:14(18)4:00+2:46(12)13:30+7:07(17)4:11+1:45(11)3:06+0:57(10)2:08+0:56(11)28:29+20:19(18)
2:12:46+1:35:42(18)2:22:19+1:39:08(17)2:27:01+1:40:25(17)2:28:49+1:41:23(17)2:30:24+1:42:06(17)2:30:44+1:42:10(17)
10:32+9:09(17)9:33+4:00(12)4:42+1:33(9)1:48+1:00(15)1:35+0:45(17)0:20+0:09(17)
 
 
263Lisiak Pawełnkl11:43+5:12(18)22:43+12:34(16)30:53+17:48(18)35:31+20:51(16)46:57+25:54(15)54:48+31:19(17)1:00:32+34:54(17)1:05:11+38:21(17)1:23:09+48:09(17)
UKS Orientuś11:43+5:12(18)11:00+7:22(15)8:10+5:14(16)4:38+3:24(13)11:26+5:03(16)7:51+5:25(17)5:44+3:35(18)4:39+3:27(18)17:58+9:48(15)
1:30:04+53:00(17)-----2:14:392:18:292:20:372:21:12
6:55+5:32(16)44:353:502:080:35+0:24(19)
 
100Dutkiewicz Damiannkl9:21+2:50(12)16:39+6:30(11)29:22+16:17(15)37:36+22:56(17)-------------------------
MKS Paulinum9:21+2:50(12)7:18+3:40(12)12:43+9:47(19)8:14+7:00(16)
-----51:0354:5055:4356:3856:56
13:273:470:530:550:18+0:07(14)
 
562Wójcik Grzegorzabs
WKS Wawel
 
297Melzer Arkadiuszabs
UKS Siódemka
 
176Jończy Danielabs
MKS Paulinum
 
390Paruszewski Marekabs
indywidualnie
 
 
 
 
M45 (25)6,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(146)2(142)3(149)4(119)5(123)6(145)7(116)8(117)9(150)
10(126)11(148)12(100)Meta
 
1357Nowak Remigiusz50:192:03+0:17(4)10:070:00(1)16:31+3:47(6)23:15+3:21(2)27:270:00(1)31:420:00(1)32:460:00(1)33:420:00(1)39:110:00(1)
KS Hades2:03+0:17(4)8:040:00(1)6:24+4:02(18)6:440:00(1)4:120:00(1)4:150:00(1)1:04+0:08(4)0:56+0:06(2)5:29+0:53(6)
45:440:00(1)48:310:00(1)50:020:00(1)50:190:00(1)
6:330:00(1)2:47+0:23(5)1:31+0:07(2)0:17+0:03(9)
 
2444Ratajczak Piotr54:331:460:00(1)10:13+0:06(2)12:440:00(1)19:540:00(1)29:13+1:46(2)34:35+2:53(2)35:48+3:02(2)37:06+3:24(2)41:42+2:31(2)
UMKS ORKAN1:460:00(1)8:27+0:23(2)2:31+0:09(2)7:10+0:26(3)9:19+5:07(16)5:22+1:07(7)1:13+0:17(9)1:18+0:28(9)4:360:00(1)
49:49+4:05(2)52:41+4:10(2)54:17+4:15(2)54:33+4:14(2)
8:07+1:34(11)2:52+0:28(6)1:36+0:12(6)0:16+0:02(8)
 
314Bartczak Jarosław55:501:54+0:08(2)17:52+7:45(14)20:36+7:52(14)27:32+7:38(8)32:09+4:42(5)36:39+4:57(4)37:35+4:49(4)38:51+5:09(3)43:40+4:29(3)
UMKS ORKAN1:54+0:08(2)15:58+7:54(15)2:44+0:22(4)6:56+0:12(2)4:37+0:25(3)4:30+0:15(2)0:560:00(1)1:16+0:26(8)4:49+0:13(3)
51:11+5:27(3)54:04+5:33(3)55:35+5:33(3)55:50+5:31(3)
7:31+0:58(8)2:53+0:29(8)1:31+0:07(2)0:15+0:01(7)
 
4347Nadera Dariusz57:412:21+0:35(9)12:48+2:41(7)16:08+3:24(5)23:42+3:48(3)30:08+2:41(3)35:21+3:39(3)36:45+3:59(3)40:14+6:32(5)46:03+6:52(4)
CX80 Kalisz2:21+0:35(9)10:27+2:23(7)3:20+0:58(8)7:34+0:50(4)6:26+2:14(8)5:13+0:58(6)1:24+0:28(14)3:29+2:39(18)5:49+1:13(8)
53:05+7:21(4)55:48+7:17(4)57:23+7:21(4)57:41+7:22(4)
7:02+0:29(3)2:43+0:19(3)1:35+0:11(5)0:18+0:04(13)
 
5105Dzik Mirosław57:593:05+1:19(15)19:10+9:03(16)21:32+8:48(15)30:30+10:36(14)35:19+7:52(11)40:16+8:34(8)41:18+8:32(8)42:08+8:26(8)46:46+7:35(6)
LKS Górzanka3:05+1:19(15)16:05+8:01(16)2:220:00(1)8:58+2:14(13)4:49+0:37(4)4:57+0:42(4)1:02+0:06(2)0:500:00(1)4:38+0:02(2)
53:57+8:13(5)56:21+7:50(5)57:45+7:43(5)57:59+7:40(5)
7:11+0:38(7)2:240:00(1)1:240:00(1)0:140:00(1)
 
6586Zieliński Paweł59:542:14+0:28(5)12:46+2:39(6)15:49+3:05(3)24:07+4:13(4)31:57+4:30(4)37:51+6:09(5)38:56+6:10(5)39:59+6:17(4)46:26+7:15(5)
KS Hades2:14+0:28(5)10:32+2:28(8)3:03+0:41(6)8:18+1:34(7)7:50+3:38(12)5:54+1:39(12)1:05+0:09(6)1:03+0:13(4)6:27+1:51(11)
54:36+8:52(6)57:43+9:12(6)59:37+9:35(6)59:54+9:35(6)
8:10+1:37(12)3:07+0:43(12)1:54+0:30(16)0:17+0:03(9)
 
7469Słoński Marek1:00:464:42+2:56(20)15:37+5:30(12)19:20+6:36(10)28:01+8:07(9)33:53+6:26(9)40:53+9:11(11)42:17+9:31(11)43:54+10:12(11)48:59+9:48(9)
WKS Wawel4:42+2:56(20)10:55+2:51(10)3:43+1:21(13)8:41+1:57(11)5:52+1:40(6)7:00+2:45(15)1:24+0:28(14)1:37+0:47(14)5:05+0:29(4)
56:08+10:24(8)58:49+10:18(7)1:00:28+10:26(7)1:00:46+10:27(7)
7:09+0:36(6)2:41+0:17(2)1:39+0:15(10)0:18+0:04(13)
 
8570Wrzosek Zbigniew1:00:483:33+1:47(17)13:45+3:38(9)16:55+4:11(7)25:52+5:58(5)34:07+6:40(10)39:45+8:03(7)40:49+8:03(7)41:54+8:12(7)48:25+9:14(8)
indywidualnie3:33+1:47(17)10:12+2:08(6)3:10+0:48(7)8:57+2:13(12)8:15+4:03(13)5:38+1:23(11)1:04+0:08(4)1:05+0:15(5)6:31+1:55(13)
55:58+10:14(7)58:56+10:25(8)1:00:34+10:32(8)1:00:48+10:29(8)
7:33+1:00(9)2:58+0:34(10)1:38+0:14(8)0:140:00(1)
 
9387Pachnik Dariusz1:02:371:58+0:12(3)12:51+2:44(8)19:34+6:50(11)28:02+8:08(10)35:25+7:58(12)40:50+9:08(10)41:58+9:12(9)43:23+9:41(9)49:29+10:18(10)
UKS Orientpark.pl1:58+0:12(3)10:53+2:49(9)6:43+4:21(20)8:28+1:44(8)7:23+3:11(11)5:25+1:10(8)1:08+0:12(8)1:25+0:35(11)6:06+1:30(9)
56:27+10:43(9)1:00:52+12:21(9)1:02:23+12:21(9)1:02:37+12:18(9)
6:58+0:25(2)4:25+2:01(17)1:31+0:07(2)0:140:00(1)
 
10304Michalak Tomasz1:03:352:15+0:29(7)14:56+4:49(10)18:20+5:36(8)26:36+6:42(7)33:18+5:51(7)38:12+6:30(6)39:17+6:31(6)41:30+7:48(6)47:43+8:32(7)
UNTS2:15+0:29(7)12:41+4:37(11)3:24+1:02(9)8:16+1:32(6)6:42+2:30(10)4:54+0:39(3)1:05+0:09(6)2:13+1:23(16)6:13+1:37(10)
56:44+11:00(10)1:01:36+13:05(10)1:03:21+13:19(10)1:03:35+13:16(10)
9:01+2:28(15)4:52+2:28(19)1:45+0:21(14)0:140:00(1)
 
11327Mossakowski Przemysław1:03:392:14+0:28(5)15:14+5:07(11)19:02+6:18(9)28:23+8:29(12)32:55+5:28(6)41:17+9:35(12)42:47+10:01(13)46:38+12:56(13)51:55+12:44(13)
indywidualnie2:14+0:28(5)13:00+4:56(12)3:48+1:26(14)9:21+2:37(14)4:32+0:20(2)8:22+4:07(19)1:30+0:34(16)3:51+3:01(19)5:17+0:41(5)
59:03+13:19(11)1:01:46+13:15(11)1:03:22+13:20(11)1:03:39+13:20(11)39:34
7:08+0:35(5)2:43+0:19(3)1:36+0:12(6)0:17+0:03(9)*115
 
12143Gorczyca Jacek1:04:132:24+0:38(10)12:02+1:55(5)15:39+2:55(2)26:00+6:06(6)35:51+8:24(13)41:22+9:40(13)42:42+9:56(12)43:49+10:07(10)50:18+11:07(11)
KS Hades2:24+0:38(10)9:38+1:34(5)3:37+1:15(11)10:21+3:37(16)9:51+5:39(17)5:31+1:16(10)1:20+0:24(12)1:07+0:17(6)6:29+1:53(12)
59:16+13:32(12)1:02:17+13:46(12)1:03:59+13:57(12)1:04:13+13:54(12)
8:58+2:25(14)3:01+0:37(11)1:42+0:18(13)0:140:00(1)
 
1347Bradac Stanislav1:05:542:15+0:29(7)10:57+0:50(3)20:23+7:39(13)28:22+8:28(11)33:38+6:11(8)40:44+9:02(9)41:59+9:13(10)44:11+10:29(12)51:25+12:14(12)
Czechy2:15+0:29(7)8:42+0:38(3)9:26+7:04(21)7:59+1:15(5)5:16+1:04(5)7:06+2:51(16)1:15+0:19(10)2:12+1:22(15)7:14+2:38(14)
1:00:31+14:47(13)1:03:54+15:23(13)1:05:34+15:32(13)1:05:54+15:35(13)
9:06+2:33(16)3:23+0:59(13)1:40+0:16(12)0:20+0:06(18)
 
14338Muller Tomasz1:10:082:46+1:00(14)20:39+10:32(17)23:26+10:42(17)31:55+12:01(16)38:21+10:54(14)44:18+12:36(14)45:34+12:48(14)46:48+13:06(14)54:18+15:07(14)
UMKS Kwidzyn2:46+1:00(14)17:53+9:49(17)2:47+0:25(5)8:29+1:45(9)6:26+2:14(8)5:57+1:42(13)1:16+0:20(11)1:14+0:24(7)7:30+2:54(15)
1:03:26+17:42(14)1:07:50+19:19(14)1:09:50+19:48(14)1:10:08+19:49(14)
9:08+2:35(17)4:24+2:00(16)2:00+0:36(17)0:18+0:04(13)
 
15405Pesta Adam1:11:342:33+0:47(12)11:57+1:50(4)16:02+3:18(4)31:00+11:06(15)44:56+17:29(17)49:58+18:16(15)51:01+18:15(15)52:03+18:21(15)57:50+18:39(15)
UKS Azymut 452:33+0:47(12)9:24+1:20(4)4:05+1:43(15)14:58+8:14(21)13:56+9:44(18)5:02+0:47(5)1:03+0:07(3)1:02+0:12(3)5:47+1:11(7)
1:06:42+20:58(15)1:09:38+21:07(15)1:11:16+21:14(15)1:11:34+21:15(15)
8:52+2:19(13)2:56+0:32(9)1:38+0:14(8)0:18+0:04(13)
 
16180Jurczyk Piotr1:20:582:45+0:59(13)16:38+6:31(13)20:16+7:32(12)29:47+9:53(13)44:05+16:38(16)54:19+22:37(16)55:42+22:56(16)57:12+23:30(16)1:07:26+28:15(16)
UKS Sparta Czyżowice2:45+0:59(13)13:53+5:49(14)3:38+1:16(12)9:31+2:47(15)14:18+10:06(19)10:14+5:59(20)1:23+0:27(13)1:30+0:40(12)10:14+5:38(20)
1:14:32+28:48(16)1:18:49+30:18(16)1:20:38+30:36(16)1:20:58+30:39(16)
7:06+0:33(4)4:17+1:53(15)1:49+0:25(15)0:20+0:06(18)
 
17239Krupiński Andrzej1:24:502:29+0:43(11)30:01+19:54(20)32:44+20:00(20)46:00+26:06(20)52:12+24:45(18)57:41+25:59(18)59:23+26:37(18)1:03:54+30:12(18)1:12:14+33:03(18)
PUKS Młode Orły2:29+0:43(11)27:32+19:28(20)2:43+0:21(3)13:16+6:32(19)6:12+2:00(7)5:29+1:14(9)1:42+0:46(17)4:31+3:41(20)8:20+3:44(17)
1:20:01+34:17(17)1:22:53+34:22(17)1:24:32+34:30(17)1:24:50+34:31(17)
7:47+1:14(10)2:52+0:28(6)1:39+0:15(10)0:18+0:04(13)
 
18440Pupiec Mariusz1:29:375:06+3:20(21)18:27+8:20(15)22:37+9:53(16)33:18+13:24(17)42:22+14:55(15)55:32+23:50(17)57:42+24:56(17)59:16+25:34(17)1:09:21+30:10(17)
UKS Siódemka5:06+3:20(21)13:21+5:17(13)4:10+1:48(16)10:41+3:57(17)9:04+4:52(15)13:10+8:55(21)2:10+1:14(19)1:34+0:44(13)10:05+5:29(19)
1:22:05+36:21(18)1:27:19+38:48(18)1:29:20+39:18(18)1:29:37+39:18(18)
12:44+6:11(21)5:14+2:50(20)2:01+0:37(18)0:17+0:03(9)
 
19493Szajna Robert1:32:193:59+2:13(19)22:26+12:19(18)25:57+13:13(18)36:49+16:55(18)53:35+26:08(19)1:01:00+29:18(19)1:03:12+30:26(19)1:05:30+31:48(19)1:14:00+34:49(19)
WKS Wawel3:59+2:13(19)18:27+10:23(18)3:31+1:09(10)10:52+4:08(18)16:46+12:34(20)7:25+3:10(17)2:12+1:16(20)2:18+1:28(17)8:30+3:54(18)
1:25:57+40:13(19)1:29:53+41:22(19)1:32:05+42:03(19)1:32:19+42:00(19)
11:57+5:24(18)3:56+1:32(14)2:12+0:48(20)0:140:00(1)
 
20368Olas Jacek1:40:353:42+1:56(18)26:28+16:21(19)31:59+19:15(19)45:26+25:32(19)54:25+26:58(20)1:02:28+30:46(20)1:04:37+31:51(20)1:05:56+32:14(20)1:16:44+37:33(20)
UKS Orientuś3:42+1:56(18)22:46+14:42(19)5:31+3:09(17)13:27+6:43(20)8:59+4:47(14)8:03+3:48(18)2:09+1:13(18)1:19+0:29(10)10:48+6:12(21)
1:29:08+43:24(20)1:36:48+48:17(20)1:40:10+50:08(20)1:40:35+50:16(20)
12:24+5:51(20)7:40+5:16(21)3:22+1:58(21)0:25+0:11(21)
 
21445Rekowski Tomasz1:58:003:07+1:21(16)40:18+30:11(21)46:54+34:10(21)55:34+35:40(21)1:12:54+45:27(21)1:19:42+48:00(21)1:26:16+53:30(21)1:31:25+57:43(21)1:38:57+59:46(21)
UMKS ORKAN3:07+1:21(16)37:11+29:07(21)6:36+4:14(19)8:40+1:56(10)17:20+13:08(21)6:48+2:33(14)6:34+5:38(21)5:09+4:19(21)7:32+2:56(16)
1:51:04+1:05:20(21)1:55:30+1:06:59(21)1:57:38+1:07:36(21)1:58:00+1:07:41(21)
12:07+5:34(19)4:26+2:02(18)2:08+0:44(19)0:22+0:08(20)
 
 
90Doliński Grzegorzabs
BKS Watacha Warszawa
 
542Wdowiak Robertabs
Rodzinna Grupa Rower
 
483Staszak Arturabs
UNTS
 
38Borger Tobiasabs
Kalmar OK.
 
 
 
 
M50 (14)5,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(144)2(115)3(124)4(125)5(119)6(140)7(121)8(122)9(120)
10(113)11(126)12(128)13(136)14(100)Meta
 
1533Urbaniak Krzysztof48:149:37+0:24(2)14:350:00(1)16:45+0:13(2)19:39+0:16(2)22:210:00(1)25:230:00(1)26:490:00(1)29:240:00(1)30:470:00(1)
indywidualnie9:37+0:24(2)4:580:00(1)2:10+0:31(2)2:54+0:03(2)2:42+0:03(2)3:02+0:36(2)1:26+0:03(2)2:35+0:02(2)1:230:00(1)
35:110:00(1)40:280:00(1)42:320:00(1)45:170:00(1)47:560:00(1)48:140:00(1)
4:240:00(1)5:17+0:04(3)2:04+0:02(2)2:45+0:28(4)2:39+0:16(6)0:18+0:05(9)
 
2591Żesławski Wojciech54:0611:29+2:16(3)17:45+3:10(3)19:57+3:25(3)22:54+3:31(3)25:33+3:12(3)28:36+3:13(3)30:05+3:16(3)32:38+3:14(3)34:04+3:17(3)
WKS Wawel11:29+2:16(3)6:16+1:18(5)2:12+0:33(4)2:57+0:06(3)2:390:00(1)3:03+0:37(3)1:29+0:06(3)2:330:00(1)1:26+0:03(2)
38:33+3:22(3)44:41+4:13(3)47:56+5:24(2)50:48+5:31(2)53:52+5:56(2)54:06+5:52(2)
4:29+0:05(2)6:08+0:55(8)3:15+1:13(9)2:52+0:35(7)3:04+0:41(8)0:14+0:01(2)
 
3287Marszałek Marek54:389:130:00(1)14:53+0:18(2)16:320:00(1)19:230:00(1)24:27+2:06(2)26:53+1:30(2)28:16+1:27(2)31:40+2:16(2)33:11+2:24(2)
OK! Sport Warszawa9:130:00(1)5:40+0:42(3)1:390:00(1)2:510:00(1)5:04+2:25(10)2:260:00(1)1:230:00(1)3:24+0:51(7)1:31+0:08(3)
37:43+2:32(2)42:57+2:29(2)49:30+6:58(3)51:52+6:35(3)54:24+6:28(3)54:38+6:24(3)
4:32+0:08(3)5:14+0:01(2)6:33+4:31(13)2:22+0:05(3)2:32+0:09(3)0:14+0:01(2)
 
4318Młynarczyk Piotr59:5912:08+2:55(5)19:35+5:00(6)21:46+5:14(5)24:47+5:24(4)30:28+8:07(5)34:02+8:39(4)37:14+10:25(4)39:58+10:34(4)41:38+10:51(4)
UKS Orientuś12:08+2:55(5)7:27+2:29(8)2:11+0:32(3)3:01+0:10(4)5:41+3:02(12)3:34+1:08(4)3:12+1:49(11)2:44+0:11(4)1:40+0:17(5)
47:18+12:07(4)52:31+12:03(4)54:33+12:01(4)57:23+12:06(4)59:46+11:50(4)59:59+11:45(4)9:36
5:40+1:16(6)5:130:00(1)2:020:00(1)2:50+0:33(6)2:230:00(1)0:130:00(1)*114
 
5555Wołek Andrzej1:06:0813:54+4:41(8)20:47+6:12(8)23:05+6:33(6)26:38+7:15(5)29:58+7:37(4)35:34+10:11(5)38:45+11:56(6)41:52+12:28(5)43:40+12:53(5)
UNTS13:54+4:41(8)6:53+1:55(7)2:18+0:39(5)3:33+0:42(6)3:20+0:41(5)5:36+3:10(9)3:11+1:48(10)3:07+0:34(6)1:48+0:25(6)
49:33+14:22(5)56:16+15:48(5)59:08+16:36(5)1:02:49+17:32(5)1:05:49+17:53(5)1:06:08+17:54(5)
5:53+1:29(7)6:43+1:30(9)2:52+0:50(7)3:41+1:24(9)3:00+0:37(7)0:19+0:06(11)
 
6349Niessner Piotr1:11:2512:46+3:33(6)18:27+3:52(4)33:18+16:46(12)36:37+17:14(12)40:42+18:21(11)47:16+21:53(9)48:49+22:00(9)51:27+22:03(9)53:15+22:28(9)
WKS Wawel12:46+3:33(6)5:41+0:43(4)14:51+13:12(13)3:19+0:28(5)4:05+1:26(8)6:34+4:08(11)1:33+0:10(4)2:38+0:05(3)1:48+0:25(6)
58:25+23:14(9)1:03:55+23:27(9)1:06:11+23:39(8)1:08:31+23:14(6)1:11:09+23:13(6)1:11:25+23:11(6)
5:10+0:46(5)5:30+0:17(5)2:16+0:14(3)2:20+0:03(2)2:38+0:15(5)0:16+0:03(6)
 
7116Forystek Józef1:11:5714:07+4:54(10)22:20+7:45(9)24:55+8:23(7)28:45+9:22(6)31:53+9:32(6)35:36+10:13(6)37:41+10:52(5)43:01+13:37(6)45:05+14:18(6)
WKS Wawel14:07+4:54(10)8:13+3:15(10)2:35+0:56(6)3:50+0:59(7)3:08+0:29(3)3:43+1:17(5)2:05+0:42(6)5:20+2:47(10)2:04+0:41(8)
57:42+22:31(8)1:03:27+22:59(8)1:05:50+23:18(7)1:08:37+23:20(7)1:11:42+23:46(7)1:11:57+23:43(7)
12:37+8:13(13)5:45+0:32(7)2:23+0:21(5)2:47+0:30(5)3:05+0:42(9)0:15+0:02(4)
 
8219Kot Edward1:12:4311:37+2:24(4)28:37+14:02(12)31:13+14:41(11)35:12+15:49(10)38:22+16:01(10)43:45+18:22(8)46:50+20:01(8)49:42+20:18(8)51:17+20:30(8)
17 WBZ Międzyrzecz11:37+2:24(4)17:00+12:02(13)2:36+0:57(7)3:59+1:08(8)3:10+0:31(4)5:23+2:57(8)3:05+1:42(9)2:52+0:19(5)1:35+0:12(4)
55:52+20:41(7)1:01:15+20:47(6)1:07:40+25:08(9)1:09:57+24:40(8)1:12:26+24:30(8)1:12:43+24:29(8)
4:35+0:11(4)5:23+0:10(4)6:25+4:23(12)2:170:00(1)2:29+0:06(2)0:17+0:04(7)
 
9376Olschowski Peter1:14:4313:56+4:43(9)20:34+5:59(7)24:56+8:24(8)30:13+10:50(8)34:12+11:51(8)38:11+12:48(7)40:43+13:54(7)44:37+15:13(7)46:53+16:06(7)
OLV Steinberg13:56+4:43(9)6:38+1:40(6)4:22+2:43(11)5:17+2:26(9)3:59+1:20(7)3:59+1:33(6)2:32+1:09(7)3:54+1:21(8)2:16+0:53(10)
53:18+18:07(6)1:02:16+21:48(7)1:04:53+22:21(6)1:11:00+25:43(9)1:14:25+26:29(9)1:14:43+26:29(9)
6:25+2:01(8)8:58+3:45(11)2:37+0:35(6)6:07+3:50(12)3:25+1:02(10)0:18+0:05(9)
 
1085Deptulski Tomasz1:23:1016:59+7:46(12)26:46+12:11(11)29:34+13:02(10)35:18+15:55(11)44:14+21:53(12)48:31+23:08(10)50:30+23:41(10)54:27+25:03(10)56:56+26:09(10)
UKS Siódemka16:59+7:46(12)9:47+4:49(11)2:48+1:09(8)5:44+2:53(11)8:56+6:17(13)4:17+1:51(7)1:59+0:36(5)3:57+1:24(9)2:29+1:06(11)
1:04:06+28:55(10)1:11:53+31:25(10)1:14:55+32:23(10)1:19:16+33:59(10)1:22:49+34:53(10)1:23:10+34:56(10)
7:10+2:46(9)7:47+2:34(10)3:02+1:00(8)4:21+2:04(10)3:33+1:10(11)0:21+0:08(12)
 
11323Moniak Andrzej1:30:0013:27+4:14(7)18:45+4:10(5)21:44+5:12(4)29:59+10:36(7)33:54+11:33(7)51:25+26:02(12)55:46+28:57(12)1:01:06+31:42(12)1:03:11+32:24(12)
LKS Górzanka13:27+4:14(7)5:18+0:20(2)2:59+1:20(9)8:15+5:24(13)3:55+1:16(6)17:31+15:05(13)4:21+2:58(12)5:20+2:47(10)2:05+0:42(9)
1:15:44+40:33(12)1:21:24+40:56(11)1:23:43+41:11(11)1:27:10+41:53(11)1:29:45+41:49(11)1:30:00+41:46(11)
12:33+8:09(12)5:40+0:27(6)2:19+0:17(4)3:27+1:10(8)2:35+0:12(4)0:15+0:02(4)
 
12503Szulżycki Kazimierz1:44:1015:16+6:03(11)22:49+8:14(10)26:46+10:14(9)32:19+12:56(9)37:50+15:29(9)49:54+24:31(11)52:32+25:43(11)58:05+28:41(11)1:01:57+31:10(11)
UMKS ORKAN15:16+6:03(11)7:33+2:35(9)3:57+2:18(10)5:33+2:42(10)5:31+2:52(11)12:04+9:38(12)2:38+1:15(8)5:33+3:00(12)3:52+2:29(13)
1:09:57+34:46(11)1:22:04+41:36(12)1:26:00+43:28(12)1:37:48+52:31(12)1:43:28+55:32(12)1:44:10+55:56(12)
8:00+3:36(10)12:07+6:54(12)3:56+1:54(10)11:48+9:31(13)5:40+3:17(13)0:42+0:29(13)
 
13125Gapiński Włodzimierz1:46:4122:10+12:57(13)32:54+18:19(13)37:52+21:20(13)44:38+25:15(13)49:28+27:07(13)55:28+30:05(13)1:00:15+33:26(13)1:05:51+36:27(13)1:08:37+37:50(13)
UKS Orientuś22:10+12:57(13)10:44+5:46(12)4:58+3:19(12)6:46+3:55(12)4:50+2:11(9)6:00+3:34(10)4:47+3:24(13)5:36+3:03(13)2:46+1:23(12)
1:20:20+45:09(13)1:33:42+53:14(13)1:37:54+55:22(13)1:42:33+57:16(13)1:46:24+58:28(13)1:46:41+58:27(13)
11:43+7:19(11)13:22+8:09(13)4:12+2:10(11)4:39+2:22(11)3:51+1:28(12)0:17+0:04(7)
 
 
206Klasa Tomaszabs
KS Hades
 
 
 
 
M55 (11)5,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(132)2(149)3(134)4(119)5(125)6(144)7(147)8(146)9(100)
Meta
 
1110Eugenijus Miksys40:586:470:00(1)12:200:00(1)19:590:00(1)21:550:00(1)24:130:00(1)27:500:00(1)29:400:00(1)39:120:00(1)40:390:00(1)
OK Azuolas6:470:00(1)5:33+0:33(4)7:390:00(1)1:56+0:06(2)2:180:00(1)3:37+0:02(2)1:50+0:07(3)9:32+1:19(3)1:27+0:13(6)
40:580:00(1)
0:19+0:07(7)
 
2225Kraśniewski Krzysztof44:009:51+3:04(7)15:27+3:07(6)23:08+3:09(3)24:58+3:03(3)27:19+3:06(3)30:56+3:06(2)32:42+3:02(2)42:15+3:03(2)43:41+3:02(2)
UMKS ORKAN9:51+3:04(7)5:36+0:36(5)7:41+0:02(2)1:500:00(1)2:21+0:03(2)3:37+0:02(2)1:46+0:03(2)9:33+1:20(4)1:26+0:12(5)
44:00+3:02(2)
0:19+0:07(7)
 
3103Dyzio Włodzimierz47:177:36+0:49(2)12:40+0:20(2)21:34+1:35(2)23:47+1:52(2)26:49+2:36(2)31:25+3:35(3)37:22+7:42(3)45:35+6:23(3)46:58+6:19(3)
WKS Wawel7:36+0:49(2)5:04+0:04(2)8:54+1:15(4)2:13+0:23(4)3:02+0:44(6)4:36+1:01(4)5:57+4:14(9)8:130:00(1)1:23+0:09(4)
47:17+6:19(3)
0:19+0:07(7)
 
4241Kryjomski Jerzy51:418:56+2:09(5)13:56+1:36(3)24:25+4:26(4)26:32+4:37(4)32:34+8:21(5)38:50+11:00(6)40:51+11:11(4)50:13+11:01(4)51:27+10:48(4)
KS Kościelec Chrzanów8:56+2:09(5)5:000:00(1)10:29+2:50(5)2:07+0:17(3)6:02+3:44(11)6:16+2:41(7)2:01+0:18(4)9:22+1:09(2)1:140:00(1)
51:41+10:43(4)37:40
0:14+0:02(2)*114
 
5277Machowski Władysław53:028:30+1:43(4)14:00+1:40(4)31:36+11:37(8)34:05+12:10(8)36:26+12:13(8)40:01+12:11(7)41:44+12:04(5)51:18+12:06(5)52:45+12:06(5)
UKS OSiR8:30+1:43(4)5:30+0:30(3)17:36+9:57(11)2:29+0:39(5)2:21+0:03(2)3:350:00(1)1:430:00(1)9:34+1:21(5)1:27+0:13(6)
53:02+12:04(5)
0:17+0:05(3)
 
6427Porzycz Jerzy55:079:02+2:15(6)15:27+3:07(6)26:52+6:53(6)29:38+7:43(6)32:57+8:44(6)37:42+9:52(5)42:15+12:35(6)53:22+14:10(6)54:50+14:11(6)
UKS Azymut 459:02+2:15(6)6:25+1:25(9)11:25+3:46(6)2:46+0:56(8)3:19+1:01(7)4:45+1:10(5)4:33+2:50(8)11:07+2:54(7)1:28+0:14(8)
55:07+14:09(6)
0:17+0:05(3)
 
7231Krochmal Grzegorz56:0810:57+4:10(8)17:07+4:47(8)26:00+6:01(5)28:37+6:42(5)31:17+7:04(4)36:15+8:25(4)42:40+13:00(7)54:36+15:24(7)55:51+15:12(7)
KU AZS WAT Warszawa10:57+4:10(8)6:10+1:10(8)8:53+1:14(3)2:37+0:47(6)2:40+0:22(4)4:58+1:23(6)6:25+4:42(10)11:56+3:43(9)1:15+0:01(2)
56:08+15:10(7)
0:17+0:05(3)
 
83Andrzejewski Leszek1:02:108:27+1:40(3)14:11+1:51(5)28:50+8:51(7)31:28+9:33(7)34:27+10:14(7)41:28+13:38(8)49:40+20:00(8)1:00:40+21:28(8)1:01:58+21:19(8)
UKS Azymut 458:27+1:40(3)5:44+0:44(6)14:39+7:00(8)2:38+0:48(7)2:59+0:41(5)7:01+3:26(8)8:12+6:29(11)11:00+2:47(6)1:18+0:04(3)
1:02:10+21:12(8)
0:120:00(1)
 
9569Wróblewski Tadeusz1:03:4013:02+6:15(11)18:51+6:31(9)34:10+14:11(9)37:05+15:10(9)41:05+16:52(9)48:20+20:30(9)50:29+20:49(9)1:01:52+22:40(9)1:03:21+22:42(9)
OK! Sport Warszawa13:02+6:15(11)5:49+0:49(7)15:19+7:40(9)2:55+1:05(9)4:00+1:42(8)7:15+3:40(9)2:09+0:26(5)11:23+3:10(8)1:29+0:15(9)
1:03:40+22:42(9)
0:19+0:07(7)
 
10259Lewandowski Krzysztof1:26:4812:37+5:50(9)24:28+12:08(10)38:19+18:20(10)43:07+21:12(10)47:53+23:40(10)1:01:55+34:05(10)1:05:55+36:15(10)1:24:27+45:15(10)1:26:26+45:47(10)
UKS Orientuś12:37+5:50(9)11:51+6:51(10)13:51+6:12(7)4:48+2:58(10)4:46+2:28(10)14:02+10:27(10)4:00+2:17(7)18:32+10:19(10)1:59+0:45(11)
1:26:48+45:50(10)
0:22+0:10(11)
 
11488Steinke Wiesław1:41:3812:41+5:54(10)27:19+14:59(11)44:38+24:39(11)56:07+34:12(11)1:00:14+36:01(11)1:14:44+46:54(11)1:18:21+48:41(11)1:39:23+1:00:11(11)1:41:21+1:00:42(11)
Skarmat Toruń12:41+5:54(10)14:38+9:38(11)17:19+9:40(10)11:29+9:39(11)4:07+1:49(9)14:30+10:55(11)3:37+1:54(6)21:02+12:49(11)1:58+0:44(10)
1:41:38+1:00:40(11)
0:17+0:05(3)
 
 
 
 
M60 (11)4,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(147)2(134)3(119)4(125)5(150)6(114)7(149)8(132)9(127)
10(136)11(133)12(100)Meta
 
139Boris Krylov44:1410:19+2:49(5)13:26+2:55(3)15:52+3:17(2)18:18+2:21(2)21:20+2:02(2)23:22+2:11(2)28:210:00(1)33:350:00(1)37:380:00(1)
Kaliningrad10:19+2:49(5)3:07+0:06(2)2:26+0:22(3)2:26+0:04(2)3:020:00(1)2:02+0:10(3)4:590:00(1)5:140:00(1)4:030:00(1)
40:550:00(1)43:130:00(1)43:500:00(1)44:140:00(1)
3:17+0:21(2)2:18+0:04(3)0:37+0:05(3)0:24+0:12(8)
 
2335Movko Sergei56:027:300:00(1)10:310:00(1)12:350:00(1)15:570:00(1)19:180:00(1)21:110:00(1)28:34+0:13(2)33:55+0:20(2)42:30+4:52(2)
UKS Azymut 457:300:00(1)3:010:00(1)2:040:00(1)3:22+1:00(8)3:21+0:19(2)1:53+0:01(2)7:23+2:24(6)5:21+0:07(2)8:35+4:32(7)
52:58+12:03(2)55:12+11:59(2)55:46+11:56(2)56:02+11:48(2)
10:28+7:32(9)2:140:00(1)0:34+0:02(2)0:16+0:04(4)
 
3477Solovev Mikhail57:548:53+1:23(2)12:23+1:52(2)16:30+3:55(3)19:18+3:21(3)22:56+3:38(3)26:48+5:37(3)33:31+5:10(3)40:13+6:38(3)51:36+13:58(3)
Pioner SK8:53+1:23(2)3:30+0:29(3)4:07+2:03(8)2:48+0:26(4)3:38+0:36(3)3:52+2:00(7)6:43+1:44(3)6:42+1:28(3)11:23+7:20(9)
54:32+13:37(3)56:59+13:46(3)57:36+13:46(3)57:54+13:40(3)
2:560:00(1)2:27+0:13(4)0:37+0:05(3)0:18+0:06(5)
 
4316Miszewski Romuald1:01:5211:06+3:36(7)16:08+5:37(5)24:20+11:45(8)26:42+10:45(8)30:30+11:12(7)32:22+11:11(6)39:23+11:02(4)48:38+15:03(4)55:23+17:45(4)
UKS Azymut 4511:06+3:36(7)5:02+2:01(5)8:12+6:08(10)2:220:00(1)3:48+0:46(5)1:520:00(1)7:01+2:02(4)9:15+4:01(9)6:45+2:42(6)
58:45+17:50(4)1:01:00+17:47(4)1:01:40+17:50(4)1:01:52+17:38(4)
3:22+0:26(3)2:15+0:01(2)0:40+0:08(6)0:120:00(1)
 
5315Miroshnichenko Viktor1:04:549:38+2:08(4)17:33+7:02(6)20:11+7:36(5)23:04+7:07(5)33:21+14:03(8)35:25+14:14(7)43:13+14:52(7)52:25+18:50(6)57:22+19:44(6)
Pioner SK9:38+2:08(4)7:55+4:54(9)2:38+0:34(4)2:53+0:31(5)10:17+7:15(10)2:04+0:12(4)7:48+2:49(7)9:12+3:58(8)4:57+0:54(2)
1:01:31+20:36(5)1:04:02+20:49(5)1:04:39+20:49(5)1:04:54+20:40(5)
4:09+1:13(5)2:31+0:17(6)0:37+0:05(3)0:15+0:03(3)
 
6295Mądrzyński Zbigniew1:04:5716:45+9:15(10)20:20+9:49(8)22:30+9:55(7)25:46+9:49(7)29:26+10:08(6)35:27+14:16(8)42:33+14:12(6)51:32+17:57(5)56:57+19:19(5)
UMKS Kwidzyn16:45+9:15(10)3:35+0:34(4)2:10+0:06(2)3:16+0:54(7)3:40+0:38(4)6:01+4:09(8)7:06+2:07(5)8:59+3:45(6)5:25+1:22(3)
1:01:44+20:49(6)1:04:13+21:00(6)1:04:45+20:55(6)1:04:57+20:43(6)
4:47+1:51(6)2:29+0:15(5)0:320:00(1)0:120:00(1)
 
7392Paszyński Józef1:11:4111:25+3:55(8)17:33+7:02(6)20:41+8:06(6)23:50+7:53(6)28:47+9:29(5)31:34+10:23(5)43:47+15:26(8)52:53+19:18(7)1:03:03+25:25(7)
UKS Orientuś11:25+3:55(8)6:08+3:07(7)3:08+1:04(6)3:09+0:47(6)4:57+1:55(8)2:47+0:55(6)12:13+7:14(9)9:06+3:52(7)10:10+6:07(8)
1:08:02+27:07(7)1:10:35+27:22(7)1:11:22+27:32(7)1:11:41+27:27(7)
4:59+2:03(7)2:33+0:19(7)0:47+0:15(8)0:19+0:07(6)
 
8369Olbrycht Janusz1:12:0410:56+3:26(6)21:02+10:31(9)24:59+12:24(9)33:08+17:11(10)37:14+17:56(10)44:09+22:58(9)50:50+22:29(9)57:33+23:58(8)1:04:11+26:33(8)
indywidualnie10:56+3:26(6)10:06+7:05(10)3:57+1:53(7)8:09+5:47(10)4:06+1:04(6)6:55+5:03(9)6:41+1:42(2)6:43+1:29(4)6:38+2:35(5)
1:08:18+27:23(8)1:11:02+27:49(8)1:11:44+27:54(8)1:12:04+27:50(8)
4:07+1:11(4)2:44+0:30(8)0:42+0:10(7)0:20+0:08(7)
 
9121Gackowski Bogdan1:36:2714:47+7:17(9)21:55+11:24(10)27:11+14:36(10)31:28+15:31(9)36:03+16:45(9)1:01:15+40:04(10)1:13:08+44:47(10)1:20:13+46:38(9)1:26:11+48:33(9)
indywidualnie14:47+7:17(9)7:08+4:07(8)5:16+3:12(9)4:17+1:55(9)4:35+1:33(7)25:12+23:20(10)11:53+6:54(8)7:05+1:51(5)5:58+1:55(4)
1:31:57+51:02(9)1:35:14+52:01(9)1:36:02+52:12(9)1:36:27+52:13(9)
5:46+2:50(8)3:17+1:03(9)0:48+0:16(9)0:25+0:13(9)
 
 
512Świerczyński Bogdannkl9:19+1:49(3)14:27+3:56(4)17:34+4:59(4)20:16+4:19(4)25:54+6:36(4)28:27+7:16(4)40:42+12:21(5)----------
KS BnO Modrzew9:19+1:49(3)5:08+2:07(6)3:07+1:03(5)2:42+0:20(3)5:38+2:36(9)2:33+0:41(5)12:15+7:16(10)
---------------
 
462Skonieczny Andrzejabs
indywidualnie
 
 
 
 
M65 (11)4,1 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(114)3(150)4(143)5(120)6(103)7(132)8(137)9(100)
Meta
 
134Bohaczek Janusz38:164:33+0:57(2)10:400:00(1)14:010:00(1)17:42+0:32(2)19:16+0:29(2)26:15+0:01(2)29:480:00(1)34:550:00(1)38:010:00(1)
UMKS ORKAN4:33+0:57(2)6:070:00(1)3:21+1:32(6)3:41+0:55(5)1:340:00(1)6:590:00(1)3:330:00(1)5:07+0:07(3)3:06+0:14(4)
38:160:00(1)
0:150:00(1)
 
2309Mientki Tadeusz39:523:360:00(1)12:12+1:32(2)14:18+0:17(2)17:100:00(1)18:470:00(1)26:140:00(1)31:43+1:55(2)36:43+1:48(2)39:35+1:34(2)
UMKS ORKAN3:360:00(1)8:36+2:29(4)2:06+0:17(2)2:52+0:06(2)1:37+0:03(3)7:27+0:28(2)5:29+1:56(5)5:000:00(1)2:520:00(1)
39:52+1:36(2)
0:17+0:02(2)
 
3274Łuński Zbigniew45:1210:06+6:30(6)17:12+6:32(4)19:01+5:00(4)22:16+5:06(4)24:01+5:14(4)33:17+7:03(4)36:57+7:09(3)42:01+7:06(3)44:54+6:53(3)
UMKS ORKAN10:06+6:30(6)7:06+0:59(2)1:490:00(1)3:15+0:29(3)1:45+0:11(5)9:16+2:17(3)3:40+0:07(2)5:04+0:04(2)2:53+0:01(2)
45:12+6:56(3)
0:18+0:03(4)
 
433Bogulak Adam52:366:50+3:14(5)15:21+4:41(3)17:31+3:30(3)20:17+3:07(3)21:53+3:06(3)33:03+6:49(3)40:28+10:40(4)48:24+13:29(4)52:17+14:16(4)
MKS Paulinum6:50+3:14(5)8:31+2:24(3)2:10+0:21(3)2:460:00(1)1:36+0:02(2)11:10+4:11(6)7:25+3:52(8)7:56+2:56(7)3:53+1:01(5)
52:36+14:20(4)
0:19+0:04(6)
 
5268Łapanowski Jacenty54:464:43+1:07(3)19:37+8:57(5)22:07+8:06(5)25:36+8:26(5)27:14+8:27(5)39:04+12:50(5)44:54+15:06(5)51:28+16:33(5)54:29+16:28(5)
KU AZS WAT Warszawa4:43+1:07(3)14:54+8:47(8)2:30+0:41(4)3:29+0:43(4)1:38+0:04(4)11:50+4:51(8)5:50+2:17(6)6:34+1:34(5)3:01+0:09(3)
54:46+16:30(5)
0:17+0:02(2)
 
6189Karachev Sergey56:5210:24+6:48(7)22:11+11:31(8)25:03+11:02(6)29:09+11:59(6)31:25+12:38(6)41:28+15:14(6)45:59+16:11(6)52:25+17:30(6)56:28+18:27(6)
Kaliningrad10:24+6:48(7)11:47+5:40(6)2:52+1:03(5)4:06+1:20(6)2:16+0:42(6)10:03+3:04(4)4:31+0:58(4)6:26+1:26(4)4:03+1:11(6)
56:52+18:36(6)
0:24+0:09(7)
 
7560Woźniak Henryk1:02:2511:01+7:25(8)20:52+10:12(7)25:37+11:36(7)29:47+12:37(7)32:11+13:24(7)44:02+17:48(7)50:50+21:02(8)57:37+22:42(7)1:02:00+23:59(7)
UMKS ORKAN11:01+7:25(8)9:51+3:44(5)4:45+2:56(8)4:10+1:24(7)2:24+0:50(7)11:51+4:52(9)6:48+3:15(7)6:47+1:47(6)4:23+1:31(8)
1:02:25+24:09(7)
0:25+0:10(8)
 
8553Wojtyła Jerzy1:03:466:19+2:43(4)19:47+9:07(6)26:41+12:40(8)31:33+14:23(8)34:26+15:39(8)44:40+18:26(8)49:06+19:18(7)59:25+24:30(8)1:03:28+25:27(8)
UMKS ORKAN6:19+2:43(4)13:28+7:21(7)6:54+5:05(9)4:52+2:06(9)2:53+1:19(8)10:14+3:15(5)4:26+0:53(3)10:19+5:19(8)4:03+1:11(6)
1:03:46+25:30(8)58:58
0:18+0:03(4)*136
 
9348Našinec Jiří1:28:2115:49+12:13(9)31:26+20:46(9)35:05+21:04(9)39:41+22:31(9)43:06+24:19(9)54:52+28:38(9)1:06:38+36:50(9)1:22:51+47:56(9)1:27:53+49:52(9)
UKS Orientpark.pl15:49+12:13(9)15:37+9:30(9)3:39+1:50(7)4:36+1:50(8)3:25+1:51(9)11:46+4:47(7)11:46+8:13(9)16:13+11:13(9)5:02+2:10(9)
1:28:21+50:05(9)
0:28+0:13(9)
 
 
60Chernykh Vladimirabs
Kaliningrad
 
499Szepelak Janabs
UMKS ORKAN
 
 
 
 
M70 (11)3,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(114)3(147)4(103)5(132)6(137)7(148)8(138)9(100)
Meta
 
1540Wasilewski Stanisław30:519:100:00(1)10:460:00(1)12:100:00(1)16:370:00(1)20:310:00(1)25:410:00(1)28:270:00(1)29:400:00(1)30:350:00(1)
PUKS Młode Orły9:100:00(1)1:360:00(1)1:240:00(1)4:27+0:06(2)3:540:00(1)5:100:00(1)2:460:00(1)1:13+0:28(4)0:550:00(1)
30:510:00(1)
0:160:00(1)
 
2211Kmieciński Józef39:4411:26+2:16(2)13:45+2:59(2)15:35+3:25(2)21:25+4:48(2)27:32+7:01(2)33:40+7:59(3)36:54+8:27(3)37:58+8:18(3)39:24+8:49(2)
PUKS Młode Orły11:26+2:16(2)2:19+0:43(8)1:50+0:26(6)5:50+1:29(5)6:07+2:13(8)6:08+0:58(3)3:14+0:28(5)1:04+0:19(2)1:26+0:31(3)
39:44+8:53(2)
0:20+0:04(7)
 
3235Królikowski Władysław40:1011:54+2:44(3)15:22+4:36(3)16:56+4:46(3)22:56+6:19(4)27:33+7:02(3)33:46+8:05(4)36:32+8:05(2)37:52+8:12(2)39:53+9:18(3)
KS BnO Modrzew11:54+2:44(3)3:28+1:52(10)1:34+0:10(3)6:00+1:39(7)4:37+0:43(3)6:13+1:03(5)2:460:00(1)1:20+0:35(7)2:01+1:06(9)
40:10+9:19(3)
0:17+0:01(3)
 
4558Wołochowicz Władysław43:1714:59+5:49(5)18:19+7:33(6)20:02+7:52(6)26:04+9:27(6)30:43+10:12(5)36:52+11:11(5)39:47+11:20(4)41:00+11:20(4)42:56+12:21(4)
KOS BnO14:59+5:49(5)3:20+1:44(9)1:43+0:19(4)6:02+1:41(8)4:39+0:45(4)6:09+0:59(4)2:55+0:09(3)1:13+0:28(4)1:56+1:01(8)
43:17+12:26(4)
0:21+0:05(8)
 
5419Płuciennik Waldemar43:2515:03+5:53(6)16:44+5:58(4)18:08+5:58(4)22:29+5:52(3)28:13+7:42(4)33:25+7:44(2)41:21+12:54(5)42:06+12:26(5)43:06+12:31(5)
KS BnO Modrzew15:03+5:53(6)1:41+0:05(3)1:240:00(1)4:210:00(1)5:44+1:50(7)5:12+0:02(2)7:56+5:10(10)0:450:00(1)1:00+0:05(2)
43:25+12:34(5)37:02
0:19+0:03(6)*138
 
6447Roland Nilsson44:1917:23+8:13(7)19:13+8:27(7)21:00+8:50(7)26:56+10:19(7)31:15+10:44(7)37:36+11:55(6)41:23+12:56(6)42:34+12:54(6)44:01+13:26(6)
SOK Viljan17:23+8:13(7)1:50+0:14(4)1:47+0:23(5)5:56+1:35(6)4:19+0:25(2)6:21+1:11(6)3:47+1:01(6)1:11+0:26(3)1:27+0:32(4)
44:19+13:28(6)
0:18+0:02(4)
 
7388Pahlstorp Jan49:4214:50+5:40(4)17:08+6:22(5)19:03+6:53(5)25:36+8:59(5)31:04+10:33(6)42:13+16:32(7)46:09+17:42(7)47:48+18:08(7)49:16+18:41(7)
Emmaboda Verda OK.14:50+5:40(4)2:18+0:42(7)1:55+0:31(7)6:33+2:12(9)5:28+1:34(6)11:09+5:59(10)3:56+1:10(7)1:39+0:54(9)1:28+0:33(5)
49:42+18:51(7)
0:26+0:10(10)
 
837Borger Ake53:0018:43+9:33(9)20:57+10:11(9)23:10+11:00(9)28:44+12:07(8)35:07+14:36(8)44:01+18:20(8)48:54+20:27(8)50:19+20:39(8)52:25+21:50(8)
Ankarsrums OK.18:43+9:33(9)2:14+0:38(6)2:13+0:49(9)5:34+1:13(4)6:23+2:29(9)8:54+3:44(9)4:53+2:07(9)1:25+0:40(8)2:06+1:11(10)
53:00+22:09(8)
0:35+0:19(11)
 
9118Fransson Jörgen53:1624:31+15:21(10)26:11+15:25(10)28:09+15:59(10)33:28+16:51(10)38:31+18:00(10)46:57+21:16(10)49:58+21:31(10)51:16+21:36(9)52:58+22:23(9)
Emmaboda Verda OK.24:31+15:21(10)1:40+0:04(2)1:58+0:34(8)5:19+0:58(3)5:03+1:09(5)8:26+3:16(8)3:01+0:15(4)1:18+0:33(6)1:42+0:47(6)
53:16+22:25(9)
0:18+0:02(4)
 
10515Thiel Rolf55:3118:08+8:58(8)20:10+9:24(8)22:52+10:42(8)29:46+13:09(9)36:55+16:24(9)45:17+19:36(9)49:51+21:24(9)53:25+23:45(10)55:10+24:35(10)
IHW Alex Berlin18:08+8:58(8)2:02+0:26(5)2:42+1:18(10)6:54+2:33(10)7:09+3:15(10)8:22+3:12(7)4:34+1:48(8)3:34+2:49(10)1:45+0:50(7)
55:31+24:40(10)
0:21+0:05(8)
 
 
423Pokora Edwardnkl-----17:0020:1527:0233:3940:2344:0545:0346:18
UMKS Kwidzyn17:003:156:476:376:443:420:581:15
46:34
0:160:00(1)
 
 
 
 
M75 (2)3,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(128)2(113)3(147)4(139)5(137)6(146)7(138)8(100)Meta
 
1261Linnersjö Björn36:094:590:00(1)11:570:00(1)16:080:00(1)23:260:00(1)30:360:00(1)33:040:00(1)34:220:00(1)35:530:00(1)36:090:00(1)
OK Orion4:590:00(1)6:580:00(1)4:110:00(1)7:180:00(1)7:100:00(1)2:280:00(1)1:180:00(1)1:310:00(1)0:160:00(1)
 
278Czabański Edward1:08:4115:07+10:08(2)27:03+15:06(2)33:54+17:46(2)46:40+23:14(2)59:28+28:52(2)1:03:06+30:02(2)1:05:24+31:02(2)1:08:14+32:21(2)1:08:41+32:32(2)
UKS Azymut 4515:07+10:08(2)11:56+4:58(2)6:51+2:40(2)12:46+5:28(2)12:48+5:38(2)3:38+1:10(2)2:18+1:00(2)2:50+1:19(2)0:27+0:11(2)
 
 
 
 
M85 (1)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(103)3(132)4(137)5(148)6(133)7(100)Meta
 
1571Wysocki Stanisław1:15:0315:520:00(1)26:270:00(1)44:490:00(1)58:070:00(1)1:07:120:00(1)1:12:220:00(1)1:14:090:00(1)1:15:030:00(1)
KS Spójnia Warszawa15:520:00(1)10:350:00(1)18:220:00(1)13:180:00(1)9:050:00(1)5:100:00(1)1:470:00(1)0:540:00(1)
 
 
 
 
OPEN1 (16)3,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(103)3(113)4(143)5(122)6(112)7(126)8(111)9(100)
Meta
 
1163Interewicz Dorota47:467:39+1:36(2)12:060:00(1)18:38+1:04(2)25:08+0:56(2)29:16+1:15(2)33:25+1:58(2)38:38+0:49(2)44:360:00(1)47:270:00(1)
indywidualnie7:39+1:36(2)4:270:00(1)6:32+2:31(7)6:300:00(1)4:08+0:19(2)4:09+1:25(5)5:130:00(1)5:58+0:04(2)2:51+0:05(2)
47:460:00(1)
0:19+0:05(5)
 
2434Presińska Magdalena52:556:030:00(1)13:33+1:27(2)17:340:00(1)24:120:00(1)28:010:00(1)31:270:00(1)37:490:00(1)49:43+5:07(2)52:35+5:08(2)
UKS Azymut Pabianice6:030:00(1)7:30+3:03(7)4:010:00(1)6:38+0:08(2)3:490:00(1)3:26+0:42(2)6:22+1:09(2)11:54+6:00(7)2:52+0:06(3)
52:55+5:09(2)
0:20+0:06(7)
 
3272Łukaszyk Sylwia54:208:02+1:59(4)14:35+2:29(5)20:04+2:30(4)28:38+4:26(4)32:56+4:55(4)36:23+4:56(3)43:34+5:45(3)51:04+6:28(3)54:01+6:34(3)
Orienteering Leszno8:02+1:59(4)6:33+2:06(5)5:29+1:28(3)8:34+2:04(4)4:18+0:29(4)3:27+0:43(4)7:11+1:58(3)7:30+1:36(3)2:57+0:11(4)
54:20+6:34(3)
0:19+0:05(5)
 
4432Preis Anna54:338:17+2:14(6)15:05+2:59(6)20:09+2:35(5)28:56+4:44(5)33:11+5:10(5)36:37+5:10(4)43:48+5:59(4)51:19+6:43(4)54:16+6:49(4)
Orienteering Leszno8:17+2:14(6)6:48+2:21(6)5:04+1:03(2)8:47+2:17(5)4:15+0:26(3)3:26+0:42(2)7:11+1:58(3)7:31+1:37(4)2:57+0:11(4)
54:33+6:47(4)
0:17+0:03(3)
 
5574Wąs Sławomir58:088:22+2:19(8)13:56+1:50(3)20:01+2:27(3)27:18+3:06(3)32:15+4:14(3)36:45+5:18(5)49:14+11:25(5)55:08+10:32(5)57:54+10:27(5)
indywidualnie8:22+2:19(8)5:34+1:07(3)6:05+2:04(5)7:17+0:47(3)4:57+1:08(5)4:30+1:46(6)12:29+7:16(7)5:540:00(1)2:460:00(1)
58:08+10:22(5)
0:140:00(1)
 
6610Chabiera Tomasz1:07:307:58+1:55(3)14:28+2:22(4)21:27+3:53(6)36:23+12:11(7)41:59+13:58(7)44:43+13:16(7)52:13+14:24(6)1:02:50+18:14(6)1:06:59+19:32(6)
UNTS7:58+1:55(3)6:30+2:03(4)6:59+2:58(9)14:56+8:26(9)5:36+1:47(7)2:440:00(1)7:30+2:17(5)10:37+4:43(6)4:09+1:23(8)
1:07:30+19:44(6)
0:31+0:17(11)
 
7346Nadera Agata1:08:089:56+3:53(9)17:56+5:50(8)23:58+6:24(7)33:35+9:23(6)39:01+11:00(6)43:53+12:26(6)54:30+16:41(7)1:03:46+19:10(7)1:07:46+20:19(7)
CX80 Kalisz9:56+3:53(9)8:00+3:33(8)6:02+2:01(4)9:37+3:07(6)5:26+1:37(6)4:52+2:08(7)10:37+5:24(6)9:16+3:22(5)4:00+1:14(7)
1:08:08+20:22(7)
0:22+0:08(8)
 
8573Szelbracikowski Damian1:45:4419:45+13:42(11)30:36+18:30(11)37:24+19:50(11)1:00:31+36:19(10)1:07:31+39:30(10)1:14:04+42:37(9)1:27:20+49:31(8)1:42:22+57:46(8)1:45:30+58:03(8)
UKS INVEST-ORIENT19:45+13:42(11)10:51+6:24(10)6:48+2:47(8)23:07+16:37(10)7:00+3:11(9)6:33+3:49(10)13:16+8:03(9)15:02+9:08(11)3:08+0:22(6)
1:45:44+57:58(8)
0:140:00(1)
 
954Buzek Gabrysia1:52:0916:33+10:30(10)21:54+9:48(9)28:20+10:46(9)54:15+30:03(9)1:01:46+33:45(9)1:20:52+49:25(10)1:34:45+56:56(9)1:47:28+1:02:52(9)1:51:42+1:04:15(9)
WKS Wawel16:33+10:30(10)5:21+0:54(2)6:26+2:25(6)25:55+19:25(12)7:31+3:42(11)19:06+16:22(12)13:53+8:40(11)12:43+6:49(8)4:14+1:28(9)
1:52:09+1:04:23(9)
0:27+0:13(10)
 
10612Basiukajć Kamila1:55:148:14+2:11(5)25:37+13:31(10)33:17+15:43(10)48:08+23:56(8)56:22+28:21(8)1:05:10+33:43(8)1:35:34+57:45(10)1:50:20+1:05:44(10)1:54:56+1:07:29(10)
UKS INVEST-ORIENT8:14+2:11(5)17:23+12:56(13)7:40+3:39(10)14:51+8:21(8)8:14+4:25(12)8:48+6:04(11)30:24+25:11(12)14:46+8:52(10)4:36+1:50(10)
1:55:14+1:07:28(10)
0:18+0:04(4)
 
11572Uryga Sławomir2:00:0942:45+36:42(13)55:08+43:02(13)1:03:25+45:51(13)1:16:12+52:00(11)1:22:46+54:45(11)1:29:15+57:48(11)1:42:00+1:04:11(11)1:55:02+1:10:26(11)1:59:46+1:12:19(11)
indywidualnie42:45+36:42(13)12:23+7:56(12)8:17+4:16(12)12:47+6:17(7)6:34+2:45(8)6:29+3:45(9)12:45+7:32(8)13:02+7:08(9)4:44+1:58(11)
2:00:09+1:12:23(11)
0:23+0:09(9)
 
12547Wiśniewska Małgorzata2:07:2635:50+29:47(12)47:28+35:22(12)55:54+38:20(12)1:19:01+54:49(12)1:26:01+58:00(12)1:32:22+1:00:55(12)1:45:38+1:07:49(12)2:01:00+1:16:24(12)2:06:46+1:19:19(12)
UKS Azymut Pabianice35:50+29:47(12)11:38+7:11(11)8:26+4:25(13)23:07+16:37(10)7:00+3:11(9)6:21+3:37(8)13:16+8:03(9)15:22+9:28(12)5:46+3:00(12)
2:07:26+1:19:40(12)
0:40+0:26(13)
 
 
510Dutkiewicz Agnieszkankl---------------------------------------------
MKS Paulinum
32:35
32:35+32:21(14)
 
48Bradacova Marienkl8:17+2:14(6)17:49+5:43(7)25:34+8:00(8)-------------------------1:10:26
Czechy8:17+2:14(6)9:32+5:05(9)7:45+3:44(11)44:52
1:11:05
0:39+0:25(12)
 
267Łagoda Beataabs
Orienteering Leszno
 
331Moszkowicz Monikaabs
WKS Wawel
 
 
 
 
OPEN2 (14)6,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(144)2(150)3(134)4(119)5(125)6(118)7(116)8(124)9(149)
10(132)11(128)12(146)13(138)14(100)Meta
 
150Brzeski Marcin1:02:3912:04+0:21(3)13:50+0:45(3)18:51+0:14(2)21:130:00(1)23:430:00(1)32:070:00(1)34:200:00(1)37:240:00(1)44:440:00(1)
UKS Siódemka12:04+0:21(3)1:46+0:53(5)5:01+0:52(2)2:22+0:09(2)2:300:00(1)8:24+2:23(2)2:13+0:20(2)3:04+0:11(2)7:20+0:56(2)
49:390:00(1)55:150:00(1)59:200:00(1)1:01:220:00(1)1:02:250:00(1)1:02:390:00(1)
4:550:00(1)5:36+1:48(5)4:05+0:05(3)2:02+1:03(8)1:03+0:08(4)0:14+0:04(2)
 
2379Opanowicz Krzysztof1:06:5814:29+2:46(6)17:10+4:05(6)22:59+4:22(7)25:32+4:19(7)28:41+4:58(5)34:42+2:35(2)37:13+2:53(2)40:54+3:30(2)48:33+3:49(2)
UKS Siódemka14:29+2:46(6)2:41+1:48(9)5:49+1:40(5)2:33+0:20(3)3:09+0:39(3)6:010:00(1)2:31+0:38(6)3:41+0:48(5)7:39+1:15(3)
54:04+4:25(2)59:14+3:59(2)1:04:23+5:03(2)1:05:35+4:13(2)1:06:43+4:18(2)1:06:58+4:19(2)
5:31+0:36(4)5:10+1:22(3)5:09+1:09(6)1:12+0:13(3)1:08+0:13(5)0:15+0:05(4)
 
3286Markowski Marek1:07:2413:00+1:17(4)14:27+1:22(4)20:00+1:23(3)22:43+1:30(2)28:03+4:20(4)37:09+5:02(4)39:26+5:06(4)42:33+5:09(4)50:16+5:32(4)
UKS INVEST-ORIENT13:00+1:17(4)1:27+0:34(3)5:33+1:24(4)2:43+0:30(4)5:20+2:50(7)9:06+3:05(4)2:17+0:24(4)3:07+0:14(3)7:43+1:19(5)
56:28+6:49(3)1:00:31+5:16(3)1:04:51+5:31(3)1:06:01+4:39(3)1:07:03+4:38(3)1:07:24+4:45(3)
6:12+1:17(5)4:03+0:15(2)4:20+0:20(4)1:10+0:11(2)1:02+0:07(3)0:21+0:11(8)
 
4522Trepczyński Jarosław1:12:5511:53+0:10(2)13:21+0:16(2)18:370:00(1)24:13+3:00(3)26:46+3:03(2)35:42+3:35(3)38:02+3:42(3)41:40+4:16(3)50:09+5:25(3)
UKS Orientuś11:53+0:10(2)1:28+0:35(4)5:16+1:07(3)5:36+3:23(9)2:33+0:03(2)8:56+2:55(3)2:20+0:27(5)3:38+0:45(4)8:29+2:05(7)
1:01:20+11:41(5)1:05:08+9:53(4)1:10:06+10:46(4)1:11:46+10:24(4)1:12:41+10:16(4)1:12:55+10:16(4)
11:11+6:16(7)3:480:00(1)4:58+0:58(5)1:40+0:41(7)0:550:00(1)0:14+0:04(2)
 
5165Jackowiak Jacek1:14:1111:430:00(1)13:050:00(1)21:20+2:43(4)24:33+3:20(5)30:02+6:19(7)41:59+9:52(6)44:14+9:54(5)47:07+9:43(5)53:31+8:47(5)
17 WBZ Międzyrzecz11:430:00(1)1:22+0:29(2)8:15+4:06(7)3:13+1:00(5)5:29+2:59(8)11:57+5:56(6)2:15+0:22(3)2:530:00(1)6:240:00(1)
58:43+9:04(4)1:07:44+12:29(5)1:11:44+12:24(5)1:12:43+11:21(5)1:13:55+11:30(5)1:14:11+11:32(5)
5:12+0:17(3)9:01+5:13(8)4:000:00(1)0:590:00(1)1:12+0:17(6)0:16+0:06(5)
 
6611Kąkol Michał1:15:2617:08+5:25(7)18:01+4:56(7)22:10+3:33(6)24:23+3:10(4)27:35+3:52(3)44:38+12:31(7)46:31+12:11(7)50:33+13:09(7)58:14+13:30(7)
UKS INVEST-ORIENT17:08+5:25(7)0:530:00(1)4:090:00(1)2:130:00(1)3:12+0:42(4)17:03+11:02(9)1:530:00(1)4:02+1:09(7)7:41+1:17(4)
1:03:12+13:33(6)1:08:39+13:24(6)1:12:41+13:21(6)1:14:16+12:54(6)1:15:16+12:51(6)1:15:26+12:47(6)
4:58+0:03(2)5:27+1:39(4)4:02+0:02(2)1:35+0:36(6)1:00+0:05(2)0:100:00(1)
 
768Ciarkowska Magdalena1:24:4713:33+1:50(5)15:22+2:17(5)21:20+2:43(4)24:36+3:23(6)29:30+5:47(6)40:56+8:49(5)45:26+11:06(6)49:08+11:44(6)57:28+12:44(6)
HKS Azymut Mochy13:33+1:50(5)1:49+0:56(6)5:58+1:49(6)3:16+1:03(6)4:54+2:24(6)11:26+5:25(5)4:30+2:37(9)3:42+0:49(6)8:20+1:56(6)
1:10:23+20:44(7)1:16:36+21:21(7)1:21:53+22:33(7)1:23:10+21:48(7)1:24:31+22:06(7)1:24:47+22:08(7)
12:55+8:00(10)6:13+2:25(7)5:17+1:17(7)1:17+0:18(4)1:21+0:26(7)0:16+0:06(5)
 
898Dudziak Karolina1:35:4621:53+10:10(9)24:26+11:21(8)34:03+15:26(8)39:12+17:59(8)43:32+19:49(8)55:57+23:50(8)58:31+24:11(8)1:03:31+26:07(8)1:13:30+28:46(8)
Orienteering Leszno21:53+10:10(9)2:33+1:40(8)9:37+5:28(8)5:09+2:56(8)4:20+1:50(5)12:25+6:24(7)2:34+0:41(7)5:00+2:07(8)9:59+3:35(8)
1:21:10+31:31(8)1:27:07+31:52(8)1:32:37+33:17(8)1:33:59+32:37(8)1:35:27+33:02(8)1:35:46+33:07(8)
7:40+2:45(6)5:57+2:09(6)5:30+1:30(8)1:22+0:23(5)1:28+0:33(8)0:19+0:09(7)
 
9140Uryga Sławek2:44:1234:07+22:24(12)37:25+24:20(10)53:35+34:58(11)58:15+37:02(10)1:06:16+42:33(10)1:21:19+49:12(9)1:27:30+53:10(9)1:33:28+56:04(9)2:01:35+1:16:51(9)
indywidualnie34:07+22:24(12)3:18+2:25(10)16:10+12:01(11)4:40+2:27(7)8:01+5:31(10)15:03+9:02(8)6:11+4:18(10)5:58+3:05(10)28:07+21:43(10)
2:13:53+1:24:14(9)2:28:45+1:33:30(10)2:39:14+1:39:54(9)2:42:06+1:40:44(9)2:43:42+1:41:17(9)2:44:12+1:41:33(9)
12:18+7:23(8)14:52+11:04(10)10:29+6:29(9)2:52+1:53(9)1:36+0:41(9)0:30+0:20(10)
 
10200Kędzior Katarzyna2:48:0722:14+10:31(10)24:32+11:27(9)36:52+18:15(9)45:42+24:29(9)52:04+28:21(9)1:28:46+56:39(10)1:32:44+58:24(10)1:38:13+1:00:49(10)2:02:01+1:17:17(10)
UMKS Kwidzyn22:14+10:31(10)2:18+1:25(7)12:20+8:11(10)8:50+6:37(10)6:22+3:52(9)36:42+30:41(11)3:58+2:05(8)5:29+2:36(9)23:48+17:24(9)
2:14:54+1:25:15(10)2:27:09+1:31:54(9)2:41:50+1:42:30(10)2:46:01+1:44:39(10)2:47:46+1:45:21(10)2:48:07+1:45:28(10)
12:53+7:58(9)12:15+8:27(9)14:41+10:41(10)4:11+3:12(10)1:45+0:50(10)0:21+0:11(8)
 
 
538Wachnicki Jannkl20:16+8:33(8)37:47+24:42(11)47:38+29:01(10)1:05:24+44:11(11)1:32:57+1:09:14(11)2:06:58+1:34:51(11)2:21:09+1:46:49(11)2:33:04+1:55:40(11)3:10:51+2:26:07(11)
indywidualnie20:16+8:33(8)17:31+16:38(11)9:51+5:42(9)17:46+15:33(11)27:33+25:03(11)34:01+28:00(10)14:11+12:18(11)11:55+9:02(11)37:47+31:23(11)
-------------------------
 
173Jędras Patrycjankl32:34+20:51(11)----------------------------------------
UMKS Kwidzyn32:34+20:51(11)
-------------------------
 
491Supernat-Melzer Hannaabs
UKS Siódemka
 
413Pilarczyk-Pupiec Agnieszkaabs
UKS Siódemka
 
 
 
 
W10 (26)1,7 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(107)2(106)3(102)4(105)5(100)Meta
 
1300Mianowska Antonina11:431:540:00(1)4:240:00(1)6:030:00(1)9:280:00(1)11:270:00(1)11:430:00(1)
UNTS1:540:00(1)2:30+0:37(4)1:390:00(1)3:250:00(1)1:59+0:08(4)0:16+0:02(10)
 
258Chabiera Filomena14:172:12+0:18(2)5:38+1:14(2)7:48+1:45(2)11:51+2:23(2)14:01+2:34(2)14:17+2:34(2)
UNTS2:12+0:18(2)3:26+1:33(14)2:10+0:31(9)4:03+0:38(6)2:10+0:19(7)0:16+0:02(10)
 
3245Kula Maja14:524:58+3:04(11)7:26+3:02(6)9:11+3:08(4)12:46+3:18(3)14:37+3:10(3)14:52+3:09(3)
KOS BnO4:58+3:04(11)2:28+0:35(3)1:45+0:06(2)3:35+0:10(3)1:510:00(1)0:15+0:01(3)
 
4269Łącka Julia15:313:31+1:37(4)6:41+2:17(3)8:50+2:47(3)12:56+3:28(4)15:15+3:48(4)15:31+3:48(4)
UKS OSiR3:31+1:37(4)3:10+1:17(9)2:09+0:30(8)4:06+0:41(7)2:19+0:28(14)0:16+0:02(10)
 
5291Matyja Weronika16:094:27+2:33(9)7:03+2:39(5)9:18+3:15(5)13:40+4:12(5)15:54+4:27(5)16:09+4:26(5)
KOS BnO4:27+2:33(9)2:36+0:43(5)2:15+0:36(11)4:22+0:57(9)2:14+0:23(8)0:15+0:01(3)
 
6420Podgórska Marta16:464:43+2:49(10)8:02+3:38(8)10:29+4:26(8)14:14+4:46(7)16:28+5:01(6)16:46+5:03(6)
KS Kościelec Chrzanów4:43+2:49(10)3:19+1:26(11)2:27+0:48(14)3:45+0:20(4)2:14+0:23(8)0:18+0:04(18)
 
7375Oliinyk Yelyzaveta17:123:47+1:53(5)6:51+2:27(4)9:18+3:15(5)14:12+4:44(6)16:57+5:30(7)17:12+5:29(7)
WKS Wawel3:47+1:53(5)3:04+1:11(8)2:27+0:48(14)4:54+1:29(14)2:45+0:54(19)0:15+0:01(3)
 
836Borek Alicja17:458:00+6:06(20)9:59+5:35(15)11:59+5:56(11)15:32+6:04(9)17:30+6:03(9)17:45+6:02(8)
UKS Traper8:00+6:06(20)1:59+0:06(2)2:00+0:21(4)3:33+0:08(2)1:58+0:07(3)0:15+0:01(3)
 
9207Klecha Weronika17:474:05+2:11(8)8:00+3:36(7)10:21+4:18(7)14:47+5:19(8)17:26+5:59(8)17:47+6:04(9)
HKS Azymut Mochy4:05+2:11(8)3:55+2:02(16)2:21+0:42(12)4:26+1:01(11)2:39+0:48(17)0:21+0:07(24)
 
10372Olejnik Jaśmina18:123:26+1:32(3)8:11+3:47(9)10:59+4:56(9)15:41+6:13(10)17:57+6:30(10)18:12+6:29(10)
WKS Wawel3:26+1:32(3)4:45+2:52(18)2:48+1:09(17)4:42+1:17(13)2:16+0:25(10)0:15+0:01(3)
 
11486Stefaniak Izabela18:246:20+4:26(17)9:39+5:15(12)12:00+5:57(12)15:50+6:22(11)18:08+6:41(11)18:24+6:41(11)
KOS BnO6:20+4:26(17)3:19+1:26(11)2:21+0:42(12)3:50+0:25(5)2:18+0:27(12)0:16+0:02(10)
 
12579Zawada Marcelina19:158:07+6:13(21)10:00+5:36(16)12:02+5:59(13)16:58+7:30(12)19:00+7:33(12)19:15+7:32(12)
UKS Orientpark.pl8:07+6:13(21)1:530:00(1)2:02+0:23(5)4:56+1:31(15)2:02+0:11(5)0:15+0:01(3)
 
13155Halewicz Julia19:225:03+3:09(12)9:42+5:18(13)11:53+5:50(10)17:08+7:40(13)19:05+7:38(13)19:22+7:39(13)
UKS Orientpark.pl5:03+3:09(12)4:39+2:46(17)2:11+0:32(10)5:15+1:50(18)1:57+0:06(2)0:17+0:03(16)
 
1429Biskupska Julia19:508:20+6:26(22)10:58+6:34(17)12:56+6:53(15)17:18+7:50(14)19:35+8:08(14)19:50+8:07(14)
WKS Wawel8:20+6:26(22)2:38+0:45(6)1:58+0:19(3)4:22+0:57(9)2:17+0:26(11)0:15+0:01(3)
 
15429Porzycz Małgorzata20:085:32+3:38(14)8:28+4:04(10)13:13+7:10(17)17:28+8:00(15)19:54+8:27(15)20:08+8:25(15)
UKS Siódemka5:32+3:38(14)2:56+1:03(7)4:45+3:06(21)4:15+0:50(8)2:26+0:35(16)0:140:00(1)
 
16356Nowak Zosia22:073:49+1:55(6)9:43+5:19(14)12:58+6:55(16)19:12+9:44(16)21:51+10:24(16)22:07+10:24(16)
KS Hades3:49+1:55(6)5:54+4:01(20)3:15+1:36(19)6:14+2:49(19)2:39+0:48(17)0:16+0:02(10)
 
17552Włodarczyk Wiktoria22:129:30+7:36(23)12:50+8:26(19)14:56+8:53(19)19:37+10:09(17)21:55+10:28(17)22:12+10:29(17)
UKS Traper9:30+7:36(23)3:20+1:27(13)2:06+0:27(7)4:41+1:16(12)2:18+0:27(12)0:17+0:03(16)
 
18332Moszkowicz Julia24:247:48+5:54(19)11:06+6:42(18)13:53+7:50(18)21:18+11:50(19)24:05+12:38(18)24:24+12:41(18)
WKS Wawel7:48+5:54(19)3:18+1:25(10)2:47+1:08(16)7:25+4:00(21)2:47+0:56(20)0:19+0:05(21)
 
19240Krych Weronika25:215:38+3:44(16)9:17+4:53(11)12:30+6:27(14)21:10+11:42(18)25:03+13:36(19)25:21+13:38(19)
WKS Wawel5:38+3:44(16)3:39+1:46(15)3:13+1:34(18)8:40+5:15(23)3:53+2:02(23)0:18+0:04(18)
 
20550Witońska Weronika27:143:56+2:02(7)13:26+9:02(20)19:28+13:25(21)24:35+15:07(21)26:54+15:27(20)27:14+15:31(20)
UMKS Kwidzyn3:56+2:02(7)9:30+7:37(21)6:02+4:23(23)5:07+1:42(16)2:19+0:28(14)0:20+0:06(23)
 
21497Szeliga Sonia28:176:44+4:50(18)18:43+14:19(22)20:46+14:43(22)25:55+16:27(22)28:01+16:34(21)28:17+16:34(21)
UKS Orientpark.pl6:44+4:50(18)11:59+10:06(22)2:03+0:24(6)5:09+1:44(17)2:06+0:15(6)0:16+0:02(10)
 
22156Hałucha Milena28:219:35+7:41(24)14:23+9:59(21)17:38+11:35(20)24:24+14:56(20)28:03+16:36(22)28:21+16:38(22)
WKS Wawel9:35+7:41(24)4:48+2:55(19)3:15+1:36(19)6:46+3:21(20)3:39+1:48(22)0:18+0:04(18)
 
23109Dżumaga Sara36:195:36+3:42(15)20:23+15:59(23)25:25+19:22(23)33:02+23:34(23)36:00+24:33(23)36:19+24:36(23)
Orienteering Leszno5:36+3:42(15)14:47+12:54(23)5:02+3:23(22)7:37+4:12(22)2:58+1:07(21)0:19+0:05(21)
 
 
313Miłaszewicz Magdalenankl5:31+3:37(13)-----13:2518:0720:2420:387:17
UKS Traper5:31+3:37(13)7:544:422:170:140:00(1)*126
 
294Mazur Hannankl-----21:591:16:261:27:371:33:101:33:364:38
WKS Wawel21:5954:2711:115:330:26+0:12(25)*101
 
322Moniak Andrzejabs
indywidualnie
 
 
 
 
W10N (15)1,7 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(106)3(102)4(105)5(100)Meta
 
122Bielecka Marta19:072:44+0:48(9)5:290:00(1)8:33+0:15(2)15:390:00(1)18:470:00(1)19:070:00(1)
UKS Siódemka2:44+0:48(9)2:450:00(1)3:04+0:46(2)7:06+2:48(8)3:08+0:59(11)0:20+0:07(10)
 
2117Franc Antonina19:571:59+0:03(2)5:37+0:08(3)12:56+4:38(7)17:14+1:35(4)19:42+0:55(2)19:57+0:50(2)
HKS Azymut Mochy1:59+0:03(2)3:38+0:53(4)7:19+5:01(12)4:180:00(1)2:28+0:19(3)0:15+0:02(2)
 
369Ciećwierz Małgorzata19:592:45+0:49(10)6:00+0:31(4)8:180:00(1)17:25+1:46(5)19:42+0:55(2)19:59+0:52(3)
UKS INVEST-ORIENT2:45+0:49(10)3:15+0:30(2)2:180:00(1)9:07+4:49(12)2:17+0:08(2)0:17+0:04(5)
 
4209Klimczak Olimpia20:102:39+0:43(7)6:33+1:04(6)10:30+2:12(4)17:08+1:29(2)19:53+1:06(4)20:10+1:03(4)
UKS Siódemka2:39+0:43(7)3:54+1:09(5)3:57+1:39(7)6:38+2:20(7)2:45+0:36(7)0:17+0:04(5)
 
5382Pabich Hanna20:153:04+1:08(12)8:39+3:10(9)11:54+3:36(5)17:09+1:30(3)19:59+1:12(5)20:15+1:08(5)
UKS Azymut Pabianice3:04+1:08(12)5:35+2:50(7)3:15+0:57(4)5:15+0:57(2)2:50+0:41(8)0:16+0:03(3)
 
6284Markowska Ela20:211:560:00(1)6:05+0:36(5)9:11+0:53(3)17:59+2:20(6)20:08+1:21(6)20:21+1:14(6)
UKS INVEST-ORIENT1:560:00(1)4:09+1:24(6)3:06+0:48(3)8:48+4:30(11)2:090:00(1)0:130:00(1)
 
7218Kostek Kinga22:112:41+0:45(8)8:34+3:05(8)12:25+4:07(6)18:53+3:14(7)21:49+3:02(7)22:11+3:04(7)
UMKS Kwidzyn2:41+0:45(8)5:53+3:08(9)3:51+1:33(6)6:28+2:10(6)2:56+0:47(9)0:22+0:09(14)
 
8489Stenka Oliwia23:312:26+0:30(4)8:20+2:51(7)14:21+6:03(8)20:36+4:57(8)23:11+4:24(8)23:31+4:24(8)
UKS Siódemka2:26+0:30(4)5:54+3:09(10)6:01+3:43(9)6:15+1:57(5)2:35+0:26(4)0:20+0:07(10)
 
915Bauta Zofia24:523:46+1:50(14)9:35+4:06(11)15:44+7:26(10)21:56+6:17(10)24:32+5:45(9)24:52+5:45(9)
HKS Azymut Mochy3:46+1:50(14)5:49+3:04(8)6:09+3:51(11)6:12+1:54(4)2:36+0:27(5)0:20+0:07(10)
 
10501Szmitka Martyna25:203:16+1:20(13)11:14+5:45(12)14:38+6:20(9)21:45+6:06(9)24:57+6:10(10)25:20+6:13(10)
UKS Siódemka3:16+1:20(13)7:58+5:13(12)3:24+1:06(5)7:07+2:49(9)3:12+1:03(13)0:23+0:10(15)
 
11543Welc Dominika31:212:38+0:42(6)9:15+3:46(10)20:26+12:08(12)27:50+12:11(11)31:03+12:16(11)31:21+12:14(11)
KOS BnO2:38+0:42(6)6:37+3:52(11)11:11+8:53(13)7:24+3:06(10)3:13+1:04(14)0:18+0:05(8)
 
12247Kurasińska Lena33:132:09+0:13(3)5:34+0:05(2)19:04+10:46(11)-----27:5328:13+14:06(12)
HKS Azymut Mochy2:09+0:13(3)3:25+0:40(3)13:30+11:12(14)8:490:20+0:07(10)
 
13449Romanowska Alicja33:506:25+4:29(15)18:41+13:12(14)24:47+16:29(13)30:58+15:19(12)33:34+14:47(12)33:50+14:43(13)
KOS BnO6:25+4:29(15)12:16+9:31(14)6:06+3:48(10)6:11+1:53(3)2:36+0:27(5)0:16+0:03(3)
 
14133Gilewska Aleksandra47:182:37+0:41(5)13:09+7:40(13)29:59+21:41(14)43:51+28:12(13)47:01+28:14(13)47:18+28:11(14)
KOS BnO2:37+0:41(5)10:32+7:47(13)16:50+14:32(15)13:52+9:34(13)3:10+1:01(12)0:17+0:04(5)
 
1596Duda Kornelia50:202:50+0:54(11)27:46+22:17(15)32:11+23:53(15)46:56+31:17(14)50:02+31:15(14)50:20+31:13(15)16:44
UKS Traper2:50+0:54(11)24:56+22:11(15)4:25+2:07(8)14:45+10:27(14)3:06+0:57(10)0:18+0:05(8)*102
 
 
 
 
W12 (43)2,6 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(109)3(112)4(106)5(103)6(111)7(100)Meta
 
1243Kubecová Magda20:321:410:00(1)3:530:00(1)5:460:00(1)10:33+0:05(2)12:54+0:24(2)17:530:00(1)20:180:00(1)20:320:00(1)
UKS Orientpark.pl1:410:00(1)2:12+0:03(2)1:53+0:03(2)4:47+1:13(8)2:21+0:34(7)4:59+0:18(2)2:25+0:15(7)0:14+0:02(7)
 
2350Niessner Pola20:391:55+0:14(3)4:04+0:11(2)6:12+0:26(3)11:02+0:34(3)13:20+0:50(4)18:01+0:08(2)20:24+0:06(2)20:39+0:07(2)
WKS Wawel1:55+0:14(3)2:090:00(1)2:08+0:18(9)4:50+1:16(11)2:18+0:31(4)4:410:00(1)2:23+0:13(5)0:15+0:03(13)
 
3199Kędzior Alicja21:292:24+0:43(18)5:00+1:07(14)7:09+1:23(11)11:31+1:03(6)13:18+0:48(3)19:06+1:13(4)21:16+0:58(3)21:29+0:57(3)
UMKS Kwidzyn2:24+0:43(18)2:36+0:27(14)2:09+0:19(11)4:22+0:48(4)1:470:00(1)5:48+1:07(7)2:100:00(1)0:13+0:01(3)
 
4339Muller Iga21:351:49+0:08(2)4:04+0:11(2)6:00+0:14(2)11:34+1:06(7)13:54+1:24(5)19:00+1:07(3)21:19+1:01(4)21:35+1:03(4)
UMKS Kwidzyn1:49+0:08(2)2:15+0:06(3)1:56+0:06(3)5:34+2:00(22)2:20+0:33(6)5:06+0:25(3)2:19+0:09(4)0:16+0:04(23)
 
5495Szczurko Paulina22:392:20+0:39(16)4:54+1:01(11)6:53+1:07(8)11:08+0:40(4)13:58+1:28(6)20:13+2:20(6)22:24+2:06(5)22:39+2:07(5)
UKS Traper2:20+0:39(16)2:34+0:25(11)1:59+0:09(5)4:15+0:41(3)2:50+1:03(13)6:15+1:34(14)2:11+0:01(2)0:15+0:03(13)
 
6529Ukleja Patrycja22:531:59+0:18(4)4:26+0:33(7)6:23+0:37(5)11:19+0:51(5)14:05+1:35(7)19:50+1:57(5)22:37+2:19(6)22:53+2:21(6)
UKS Azymut 451:59+0:18(4)2:27+0:18(7)1:57+0:07(4)4:56+1:22(12)2:46+0:59(12)5:45+1:04(6)2:47+0:37(22)0:16+0:04(23)
 
7249Kusztelska Natalia23:362:03+0:22(8)4:23+0:30(6)6:22+0:36(4)11:36+1:08(8)14:46+2:16(8)20:40+2:47(7)23:20+3:02(7)23:36+3:04(7)
KOS BnO2:03+0:22(8)2:20+0:11(6)1:59+0:09(5)5:14+1:40(15)3:10+1:23(17)5:54+1:13(11)2:40+0:30(19)0:16+0:04(23)
 
840Borkowska Lena24:102:01+0:20(6)4:19+0:26(4)6:23+0:37(5)10:280:00(1)12:300:00(1)21:05+3:12(8)23:55+3:37(8)24:10+3:38(8)
UKS OSiR2:01+0:20(6)2:18+0:09(5)2:04+0:14(8)4:05+0:31(2)2:02+0:15(3)8:35+3:54(31)2:50+0:40(24)0:15+0:03(13)
 
9362Nowak Anna24:272:04+0:23(9)4:20+0:27(5)6:53+1:07(8)13:33+3:05(16)16:18+3:48(12)21:31+3:38(9)24:09+3:51(9)24:27+3:55(9)
UKS Azymut 452:04+0:23(9)2:16+0:07(4)2:33+0:43(21)6:40+3:06(26)2:45+0:58(11)5:13+0:32(4)2:38+0:28(14)0:18+0:06(38)
 
10580Zawada Karolina24:342:16+0:35(13)4:44+0:51(10)7:56+2:10(15)13:00+2:32(13)15:57+3:27(11)21:46+3:53(10)24:19+4:01(10)24:34+4:02(10)
UKS Orientpark.pl2:16+0:35(13)2:28+0:19(8)3:12+1:22(36)5:04+1:30(13)2:57+1:10(16)5:49+1:08(8)2:33+0:23(9)0:15+0:03(13)
 
11253Lamparska Maja25:462:02+0:21(7)4:36+0:43(8)6:59+1:13(10)11:41+1:13(9)15:41+3:11(9)22:49+4:56(11)25:28+5:10(11)25:46+5:14(11)
WKS Wawel2:02+0:21(7)2:34+0:25(11)2:23+0:33(17)4:42+1:08(6)4:00+2:13(26)7:08+2:27(20)2:39+0:29(15)0:18+0:06(38)
 
12108Dzwonkowska Paulina26:152:09+0:28(11)5:00+1:07(14)7:16+1:30(12)12:46+2:18(11)15:56+3:26(10)23:07+5:14(12)26:01+5:43(12)26:15+5:43(12)
UKS OSiR2:09+0:28(11)2:51+0:42(19)2:16+0:26(14)5:30+1:56(19)3:10+1:23(17)7:11+2:30(21)2:54+0:44(26)0:14+0:02(7)
 
13234Królikiewicz Hanna26:263:21+1:40(29)5:49+1:56(18)8:02+2:16(16)12:50+2:22(12)17:39+5:09(14)23:30+5:37(13)26:12+5:54(13)26:26+5:54(13)
WKS Wawel3:21+1:40(29)2:28+0:19(8)2:13+0:23(13)4:48+1:14(10)4:49+3:02(29)5:51+1:10(9)2:42+0:32(20)0:14+0:02(7)
 
1493Dreier Anna26:532:09+0:28(11)4:39+0:46(9)6:47+1:01(7)13:08+2:40(14)17:46+5:16(16)23:37+5:44(14)26:38+6:20(14)26:53+6:21(14)
HKS Azymut Mochy2:09+0:28(11)2:30+0:21(10)2:08+0:18(9)6:21+2:47(24)4:38+2:51(28)5:51+1:10(9)3:01+0:51(32)0:15+0:03(13)
 
15466Słońska Antonina27:004:30+2:49(33)7:05+3:12(23)9:32+3:46(21)14:46+4:18(17)17:40+5:10(15)24:08+6:15(15)26:43+6:25(15)27:00+6:28(15)
WKS Wawel4:30+2:49(33)2:35+0:26(13)2:27+0:37(18)5:14+1:40(15)2:54+1:07(14)6:28+1:47(16)2:35+0:25(11)0:17+0:05(32)
 
16222Kowalczyk Honorata27:072:58+1:17(25)5:44+1:51(17)8:22+2:36(17)13:09+2:41(15)16:58+4:28(13)24:13+6:20(16)26:52+6:34(16)27:07+6:35(16)
UKS Orientpark.pl2:58+1:17(25)2:46+0:37(17)2:38+0:48(25)4:47+1:13(8)3:49+2:02(25)7:15+2:34(22)2:39+0:29(15)0:15+0:03(13)
 
17190Karkut Estera28:372:29+0:48(20)7:44+3:51(27)10:16+4:30(24)16:31+6:03(21)19:47+7:17(19)25:50+7:57(17)28:23+8:05(17)28:37+8:05(17)
HKS Azymut Mochy2:29+0:48(20)5:15+3:06(36)2:32+0:42(20)6:15+2:41(23)3:16+1:29(21)6:03+1:22(13)2:33+0:23(9)0:14+0:02(7)
 
18131Gielec Julia29:037:50+6:09(41)11:33+7:40(39)13:23+7:37(33)16:57+6:29(23)18:49+6:19(17)26:11+8:18(19)28:48+8:30(18)29:03+8:31(18)
UKS Orientuś7:50+6:09(41)3:43+1:34(28)1:500:00(1)3:340:00(1)1:52+0:05(2)7:22+2:41(23)2:37+0:27(12)0:15+0:03(13)
 
19581Zawada Zuzanna29:055:12+3:31(35)8:04+4:11(29)10:13+4:27(23)15:43+5:15(19)18:58+6:28(18)26:04+8:11(18)28:52+8:34(19)29:05+8:33(19)
WKS Wawel5:12+3:31(35)2:52+0:43(21)2:09+0:19(11)5:30+1:56(19)3:15+1:28(20)7:06+2:25(19)2:48+0:38(23)0:13+0:01(3)
 
2018Bernat Anna30:103:59+2:18(31)8:18+4:25(31)11:03+5:17(30)16:26+5:58(20)22:02+9:32(27)27:30+9:37(20)29:56+9:38(20)30:10+9:38(20)
UKS INVEST-ORIENT3:59+2:18(31)4:19+2:10(31)2:45+0:55(27)5:23+1:49(17)5:36+3:49(38)5:28+0:47(5)2:26+0:16(8)0:14+0:02(7)
 
21154Hajduk Maria31:232:07+0:26(10)11:27+7:34(38)14:20+8:34(38)19:06+8:38(31)21:25+8:55(25)28:14+10:21(22)31:07+10:49(21)31:23+10:51(21)
HKS Azymut Mochy2:07+0:26(10)9:20+7:11(41)2:53+1:03(32)4:46+1:12(7)2:19+0:32(5)6:49+2:08(18)2:53+0:43(25)0:16+0:04(23)
 
22459Siek Barbara31:374:30+2:49(33)7:38+3:45(26)10:36+4:50(27)17:33+7:05(25)22:27+9:57(28)28:27+10:34(23)31:22+11:04(23)31:37+11:05(22)
WKS Wawel4:30+2:49(33)3:08+0:59(22)2:58+1:08(34)6:57+3:23(31)4:54+3:07(31)6:00+1:19(12)2:55+0:45(28)0:15+0:03(13)
 
22307Michno Marta31:372:17+0:36(14)4:56+1:03(12)7:32+1:46(14)12:42+2:14(10)19:57+7:27(21)27:35+9:42(21)31:20+11:02(22)31:37+11:05(22)
WKS Wawel2:17+0:36(14)2:39+0:30(15)2:36+0:46(23)5:10+1:36(14)7:15+5:28(42)7:38+2:57(26)3:45+1:35(38)0:17+0:05(32)
 
24201Kiełb Patrycja32:172:18+0:37(15)4:58+1:05(13)7:28+1:42(13)15:06+4:38(18)20:10+7:40(22)29:21+11:28(25)32:00+11:42(24)32:17+11:45(24)
UKS Azymut Dębów2:18+0:37(15)2:40+0:31(16)2:30+0:40(19)7:38+4:04(34)5:04+3:17(33)9:11+4:30(34)2:39+0:29(15)0:17+0:05(32)
 
25344Murek Emilia32:222:29+0:48(20)8:01+4:08(28)10:36+4:50(27)17:23+6:55(24)19:53+7:23(20)29:04+11:11(24)32:07+11:49(25)32:22+11:50(25)
HKS Azymut Mochy2:29+0:48(20)5:32+3:23(38)2:35+0:45(22)6:47+3:13(29)2:30+0:43(9)9:11+4:30(34)3:03+0:53(33)0:15+0:03(13)
 
26305Michalewicz Alicja33:064:25+2:44(32)7:34+3:41(25)10:22+4:36(26)19:02+8:34(30)21:58+9:28(26)29:25+11:32(26)32:54+12:36(26)33:06+12:34(26)
HKS Azymut Mochy4:25+2:44(32)3:09+1:00(23)2:48+0:58(30)8:40+5:06(36)2:56+1:09(15)7:27+2:46(25)3:29+1:19(36)0:120:00(1)
 
27192Kasała Eryka33:162:41+1:00(22)5:53+2:00(19)8:39+2:53(19)18:30+8:02(29)23:58+11:28(33)30:21+12:28(28)33:00+12:42(27)33:16+12:44(27)
UKS Arkady2:41+1:00(22)3:12+1:03(24)2:46+0:56(28)9:51+6:17(37)5:28+3:41(36)6:23+1:42(15)2:39+0:29(15)0:16+0:04(23)
 
28298Melzer Anna33:321:59+0:18(4)5:29+1:36(16)9:20+3:34(20)19:23+8:55(32)22:52+10:22(30)30:17+12:24(27)33:16+12:58(28)33:32+13:00(28)
UKS Siódemka1:59+0:18(4)3:30+1:21(26)3:51+2:01(39)10:03+6:29(38)3:29+1:42(24)7:25+2:44(24)2:59+0:49(29)0:16+0:04(23)
 
2970Ciećwierz Weronika33:533:00+1:19(26)6:35+2:42(21)12:25+6:39(32)17:57+7:29(26)23:18+10:48(32)31:01+13:08(29)33:38+13:20(29)33:53+13:21(29)
UKS INVEST-ORIENT3:00+1:19(26)3:35+1:26(27)5:50+4:00(41)5:32+1:58(21)5:21+3:34(35)7:43+3:02(27)2:37+0:27(12)0:15+0:03(13)
 
30487Stefańska Agnieszka34:553:16+1:35(27)8:20+4:27(32)10:20+4:34(25)18:08+7:40(28)23:08+10:38(31)32:18+14:25(31)34:42+14:24(30)34:55+14:23(30)
UKS Arkady3:16+1:35(27)5:04+2:55(35)2:00+0:10(7)7:48+4:14(35)5:00+3:13(32)9:10+4:29(33)2:24+0:14(6)0:13+0:01(3)
 
31285Markowska Apolonia35:4313:49+12:08(42)16:38+12:45(41)18:59+13:13(41)23:24+12:56(38)26:46+14:16(37)33:16+15:23(33)35:31+15:13(31)35:43+15:11(31)
UKS INVEST-ORIENT13:49+12:08(42)2:49+0:40(18)2:21+0:31(16)4:25+0:51(5)3:22+1:35(22)6:30+1:49(17)2:15+0:05(3)0:120:00(1)
 
32473Sobiepanek Barbara36:092:43+1:02(23)6:51+2:58(22)9:50+4:04(22)16:42+6:14(22)21:00+8:30(23)31:17+13:24(30)35:52+15:34(32)36:09+15:37(32)
UKS OSiR2:43+1:02(23)4:08+1:59(30)2:59+1:09(35)6:52+3:18(30)4:18+2:31(27)10:17+5:36(38)4:35+2:25(42)0:17+0:05(32)
 
33248Kurtycz Natalia36:465:17+3:36(36)8:08+4:15(30)10:54+5:08(29)18:06+7:38(27)21:19+8:49(24)33:01+15:08(32)36:30+16:12(33)36:46+16:14(33)
WKS Wawel5:17+3:36(36)2:51+0:42(19)2:46+0:56(28)7:12+3:38(32)3:13+1:26(19)11:42+7:01(40)3:29+1:19(36)0:16+0:04(23)
 
3461Chmielarz Sandra36:532:25+0:44(19)6:19+2:26(20)8:35+2:49(18)20:25+9:57(35)22:50+10:20(29)33:54+16:01(35)36:40+16:22(34)36:53+16:21(34)
UKS Arkady2:25+0:44(19)3:54+1:45(29)2:16+0:26(14)11:50+8:16(40)2:25+0:38(8)11:04+6:23(39)2:46+0:36(21)0:13+0:01(3)
 
35246Kulka Wiktoria37:006:00+4:19(39)11:17+7:24(36)14:09+8:23(37)19:32+9:04(33)25:06+12:36(34)33:37+15:44(34)36:42+16:24(35)37:00+16:28(35)
UKS Orientpark.pl6:00+4:19(39)5:17+3:08(37)2:52+1:02(31)5:23+1:49(17)5:34+3:47(37)8:31+3:50(30)3:05+0:55(34)0:18+0:06(38)
 
36170Jąder Sandra38:262:21+0:40(17)14:08+10:15(40)16:45+10:59(40)23:27+12:59(39)25:59+13:29(36)35:08+17:15(37)38:08+17:50(36)38:26+17:54(36)
HKS Azymut Mochy2:21+0:40(17)11:47+9:38(42)2:37+0:47(24)6:42+3:08(27)2:32+0:45(10)9:09+4:28(32)3:00+0:50(30)0:18+0:06(38)
 
37433Preis Julia38:402:55+1:14(24)7:25+3:32(24)13:39+7:53(35)20:23+9:55(34)25:14+12:44(35)34:29+16:36(36)38:26+18:08(38)38:40+18:08(37)
Orienteering Leszno2:55+1:14(24)4:30+2:21(33)6:14+4:24(42)6:44+3:10(28)4:51+3:04(30)9:15+4:34(36)3:57+1:47(40)0:14+0:02(7)
 
38441Pupiec Agata38:445:53+4:12(38)9:22+5:29(34)12:06+6:20(31)22:10+11:42(36)27:14+14:44(38)35:25+17:32(38)38:25+18:07(37)38:44+18:12(38)
UKS Siódemka5:53+4:12(38)3:29+1:20(25)2:44+0:54(26)10:04+6:30(39)5:04+3:17(33)8:11+3:30(29)3:00+0:50(30)0:19+0:07(42)
 
39333Moszkowicz Anna39:127:02+5:21(40)11:25+7:32(37)15:02+9:16(39)22:21+11:53(37)28:02+15:32(39)36:02+18:09(39)38:56+18:38(39)39:12+18:40(39)
WKS Wawel7:02+5:21(40)4:23+2:14(32)3:37+1:47(37)7:19+3:45(33)5:41+3:54(39)8:00+3:19(28)2:54+0:44(26)0:16+0:04(23)
 
40319Młynkowa Karolina48:275:43+4:02(37)19:19+15:26(42)22:16+16:30(42)28:39+18:11(40)35:04+22:34(41)44:46+26:53(40)48:10+27:52(40)48:27+27:55(40)
HKS Azymut Mochy5:43+4:02(37)13:36+11:27(43)2:57+1:07(33)6:23+2:49(25)6:25+4:38(41)9:42+5:01(37)3:24+1:14(35)0:17+0:05(32)
 
41411Piestrak Karolina54:513:20+1:39(28)10:12+6:19(35)13:49+8:03(36)31:14+20:46(41)34:42+22:12(40)50:34+32:41(41)54:35+34:17(42)54:51+34:19(41)
UKS Azymut Dębów3:20+1:39(28)6:52+4:43(39)3:37+1:47(37)17:25+13:51(41)3:28+1:41(23)15:52+11:11(42)4:01+1:51(41)0:16+0:04(23)
 
42412Pieśniak Patrycja54:543:32+1:51(30)8:34+4:41(33)13:30+7:44(34)31:39+21:11(42)37:39+25:09(42)50:42+32:49(42)54:34+34:16(41)54:54+34:22(42)
HKS Azymut Mochy3:32+1:51(30)5:02+2:53(34)4:56+3:06(40)18:09+14:35(42)6:00+4:13(40)13:03+8:22(41)3:52+1:42(39)0:20+0:08(43)
 
 
196Kaźmierczak Ameliankl27:23+25:42(43)34:21+30:28(43)45:35+39:49(43)-----57:511:06:471:11:021:11:19
UKS Arkady27:23+25:42(43)6:58+4:49(40)11:14+9:24(43)12:168:564:150:17+0:05(32)
 
 
 
 
W14 (27)4,4 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(112)3(147)4(103)5(132)6(130)7(149)8(136)9(148)
10(133)11(100)Meta
 
1584Zielińska Oliwia41:513:320:00(1)6:160:00(1)9:080:00(1)13:370:00(1)17:280:00(1)24:490:00(1)25:350:00(1)36:390:00(1)39:090:00(1)
PUKS Młode Orły3:320:00(1)2:440:00(1)2:52+0:06(3)4:290:00(1)3:510:00(1)7:21+1:18(4)0:460:00(1)11:04+3:06(5)2:30+0:13(4)
41:040:00(1)41:370:00(1)41:510:00(1)
1:55+0:35(12)0:330:00(1)0:14+0:02(7)
 
2353Nitsch Aleksandra50:025:41+2:09(7)10:23+4:07(6)13:20+4:12(3)20:34+6:57(5)26:03+8:35(4)32:19+7:30(3)33:23+7:48(2)45:15+8:36(2)47:45+8:36(2)
UNTS5:41+2:09(7)4:42+1:58(9)2:57+0:11(4)7:14+2:45(12)5:29+1:38(7)6:16+0:13(3)1:04+0:18(3)11:52+3:54(7)2:30+0:13(4)
49:07+8:03(2)49:44+8:07(2)50:02+8:11(2)
1:22+0:02(2)0:37+0:04(4)0:18+0:06(23)
 
3532Urban Aneta50:095:38+2:06(6)12:11+5:55(10)14:57+5:49(6)20:55+7:18(6)26:22+8:54(5)35:15+10:26(4)37:17+11:42(4)45:15+8:36(2)47:52+8:43(3)
UKS Traper5:38+2:06(6)6:33+3:49(15)2:460:00(1)5:58+1:29(6)5:27+1:36(6)8:53+2:50(7)2:02+1:16(12)7:580:00(1)2:37+0:20(8)
49:19+8:15(3)49:57+8:20(3)50:09+8:18(3)
1:27+0:07(3)0:38+0:05(6)0:120:00(1)
 
4583Zelek Klaudia52:528:11+4:39(17)11:26+5:10(9)14:37+5:29(5)20:02+6:25(4)24:25+6:57(2)30:35+5:46(2)33:44+8:09(3)48:07+11:28(4)50:41+11:32(4)
UKS Patria8:11+4:39(17)3:15+0:31(3)3:11+0:25(5)5:25+0:56(4)4:23+0:32(3)6:10+0:07(2)3:09+2:23(19)14:23+6:25(10)2:34+0:17(7)
52:01+10:57(4)52:36+10:59(4)52:52+11:01(4)
1:200:00(1)0:35+0:02(2)0:16+0:04(15)
 
5435Przeszłowska Hanna55:413:51+0:19(2)7:41+1:25(2)13:52+4:44(4)19:08+5:31(2)27:27+9:59(6)36:48+11:59(6)38:24+12:49(6)50:03+13:24(6)53:03+13:54(5)
UKS Traper3:51+0:19(2)3:50+1:06(7)6:11+3:25(12)5:16+0:47(3)8:19+4:28(15)9:21+3:18(9)1:36+0:50(8)11:39+3:41(6)3:00+0:43(13)
54:48+13:44(5)55:26+13:49(5)55:41+13:50(5)
1:45+0:25(9)0:38+0:05(6)0:15+0:03(12)
 
6115Fijałkowska Klaudia59:507:28+3:56(14)12:39+6:23(11)20:36+11:28(11)26:05+12:28(9)30:28+13:00(8)36:31+11:42(5)37:48+12:13(5)48:28+11:49(5)53:12+14:03(6)
UKS OSiR7:28+3:56(14)5:11+2:27(13)7:57+5:11(19)5:29+1:00(5)4:23+0:32(3)6:030:00(1)1:17+0:31(5)10:40+2:42(4)4:44+2:27(19)
58:34+17:30(6)59:37+18:00(6)59:50+17:59(6)
5:22+4:02(22)1:03+0:30(22)0:13+0:01(3)
 
7358Nowak Maria1:02:426:41+3:09(11)10:10+3:54(5)17:36+8:28(7)24:35+10:58(7)32:52+15:24(9)41:05+16:16(8)42:24+16:49(7)57:24+20:45(7)1:00:09+21:00(7)
KS Hades6:41+3:09(11)3:29+0:45(4)7:26+4:40(15)6:59+2:30(10)8:17+4:26(14)8:13+2:10(6)1:19+0:33(6)15:00+7:02(14)2:45+0:28(10)
1:01:52+20:48(7)1:02:28+20:51(7)1:02:42+20:51(7)
1:43+0:23(7)0:36+0:03(3)0:14+0:02(7)
 
8130Gąsienica-Samek Anna1:02:484:11+0:39(3)7:47+1:31(3)11:01+1:53(2)19:44+6:07(3)25:13+7:45(3)44:18+19:29(9)45:25+19:50(8)57:43+21:04(9)1:00:11+21:02(8)
UNTS4:11+0:39(3)3:36+0:52(5)3:14+0:28(6)8:43+4:14(16)5:29+1:38(7)19:05+13:02(22)1:07+0:21(4)12:18+4:20(8)2:28+0:11(3)
1:01:55+20:51(8)1:02:32+20:55(8)1:02:48+20:57(8)
1:44+0:24(8)0:37+0:04(4)0:16+0:04(15)
 
9401Perfikowska Hanna1:03:0315:10+11:38(24)18:19+12:03(20)21:06+11:58(12)25:45+12:08(8)29:52+12:24(7)39:26+14:37(7)47:19+21:44(10)57:42+21:03(8)1:00:23+21:14(9)
UMKS Kwidzyn15:10+11:38(24)3:09+0:25(2)2:47+0:01(2)4:39+0:10(2)4:07+0:16(2)9:34+3:31(10)7:53+7:07(23)10:23+2:25(3)2:41+0:24(9)
1:02:04+21:00(9)1:02:49+21:12(9)1:03:03+21:12(9)
1:41+0:21(6)0:45+0:12(13)0:14+0:02(7)
 
10223Kowalczyk Wiktoria1:05:048:45+5:13(18)13:27+7:11(12)22:23+13:15(16)28:26+14:49(10)37:03+19:35(13)44:47+19:58(10)45:42+20:07(9)1:00:17+23:38(10)1:02:34+23:25(10)
UKS Orientpark.pl8:45+5:13(18)4:42+1:58(9)8:56+6:10(21)6:03+1:34(7)8:37+4:46(16)7:44+1:41(5)0:55+0:09(2)14:35+6:37(12)2:170:00(1)
1:04:09+23:05(10)1:04:51+23:14(10)1:05:04+23:13(10)
1:35+0:15(5)0:42+0:09(11)0:13+0:01(3)
 
11141Gonda Julia1:11:125:48+2:16(8)10:27+4:11(7)17:44+8:36(8)29:57+16:20(14)35:55+18:27(12)47:17+22:28(13)49:11+23:36(13)1:04:26+27:47(11)1:07:41+28:32(11)
HKS Azymut Mochy5:48+2:16(8)4:39+1:55(8)7:17+4:31(13)12:13+7:44(19)5:58+2:07(9)11:22+5:19(17)1:54+1:08(10)15:15+7:17(15)3:15+0:58(14)
1:10:19+29:15(11)1:11:00+29:23(11)1:11:12+29:21(11)
2:38+1:18(19)0:41+0:08(10)0:120:00(1)
 
12380Orzechowska Aleksandra1:11:3314:01+10:29(23)20:10+13:54(21)27:31+18:23(20)40:27+26:50(19)47:23+29:55(16)56:20+31:31(15)58:24+32:49(15)1:06:32+29:53(13)1:09:03+29:54(12)
UKS Azymut Dębów14:01+10:29(23)6:09+3:25(14)7:21+4:35(14)12:56+8:27(20)6:56+3:05(11)8:57+2:54(8)2:04+1:18(13)8:08+0:10(2)2:31+0:14(6)
1:10:36+29:32(12)1:11:20+29:43(12)1:11:33+29:42(12)
1:33+0:13(4)0:44+0:11(12)0:13+0:01(3)
 
13464Skrzypczak Marika1:12:066:45+3:13(12)10:34+4:18(8)21:23+12:15(13)28:31+14:54(11)35:06+17:38(11)45:21+20:32(12)48:13+22:38(12)1:06:27+29:48(12)1:09:20+30:11(13)
HKS Azymut Mochy6:45+3:13(12)3:49+1:05(6)10:49+8:03(23)7:08+2:39(11)6:35+2:44(10)10:15+4:12(12)2:52+2:06(18)18:14+10:16(20)2:53+0:36(12)
1:11:10+30:06(13)1:11:49+30:12(13)1:12:06+30:15(13)
1:50+0:30(11)0:39+0:06(8)0:17+0:05(19)
 
1479Czachura Anna1:17:577:52+4:20(15)14:48+8:32(16)22:51+13:43(17)28:55+15:18(12)37:36+20:08(14)48:26+23:37(14)51:02+25:27(14)1:10:26+33:47(14)1:13:47+34:38(14)
UKS Patria7:52+4:20(15)6:56+4:12(16)8:03+5:17(20)6:04+1:35(9)8:41+4:50(17)10:50+4:47(14)2:36+1:50(16)19:24+11:26(21)3:21+1:04(15)
1:16:53+35:49(14)1:17:41+36:04(14)1:17:57+36:06(14)
3:06+1:46(21)0:48+0:15(15)0:16+0:04(15)
 
15202Kiełb Wiktoria1:23:128:04+4:32(16)16:28+10:12(19)21:31+12:23(14)31:34+17:57(16)47:34+30:06(17)59:14+34:25(17)1:00:59+35:24(16)1:15:33+38:54(15)1:19:26+40:17(15)
UKS Azymut Dębów8:04+4:32(16)8:24+5:40(19)5:03+2:17(8)10:03+5:34(17)16:00+12:09(21)11:40+5:37(18)1:45+0:59(9)14:34+6:36(11)3:53+1:36(16)
1:22:02+40:58(15)1:22:51+41:14(15)1:23:12+41:21(15)
2:36+1:16(16)0:49+0:16(16)0:21+0:09(25)
 
16474Sobiepanek Zuzanna1:24:1420:28+16:56(25)28:56+22:40(25)34:34+25:26(23)40:37+27:00(20)52:41+35:13(19)1:02:25+37:36(19)1:05:07+39:32(19)1:18:45+42:06(17)1:21:10+42:01(16)
UKS OSiR20:28+16:56(25)8:28+5:44(20)5:38+2:52(10)6:03+1:34(7)12:04+8:13(20)9:44+3:41(11)2:42+1:56(17)13:38+5:40(9)2:25+0:08(2)
1:23:15+42:11(16)1:24:01+42:24(16)1:24:14+42:23(16)
2:05+0:45(13)0:46+0:13(14)0:13+0:01(3)
 
17345Nadera Katarzyna1:27:2111:25+7:53(21)16:24+10:08(18)23:51+14:43(18)34:42+21:05(17)42:58+25:30(15)58:56+34:07(16)1:03:33+37:58(17)1:18:21+41:42(16)1:23:19+44:10(17)
CX80 Kalisz11:25+7:53(21)4:59+2:15(12)7:27+4:41(16)10:51+6:22(18)8:16+4:25(13)15:58+9:55(21)4:37+3:51(20)14:48+6:50(13)4:58+2:41(20)
1:26:14+45:10(17)1:27:06+45:29(17)1:27:21+45:30(17)
2:55+1:35(20)0:52+0:19(17)0:15+0:03(12)
 
18406Pesta Anna1:29:555:00+1:28(5)14:04+7:48(13)18:56+9:48(9)46:10+32:33(21)54:25+36:57(21)1:04:54+40:05(20)1:06:15+40:40(20)1:24:23+47:44(19)1:27:14+48:05(19)
UKS Azymut 455:00+1:28(5)9:04+6:20(21)4:52+2:06(7)27:14+22:45(22)8:15+4:24(12)10:29+4:26(13)1:21+0:35(7)18:08+10:10(19)2:51+0:34(11)
1:29:00+47:56(19)1:29:39+48:02(18)1:29:55+48:04(18)
1:46+0:26(10)0:39+0:06(8)0:16+0:04(15)
 
19266Łabuzek Marta1:30:116:08+2:36(10)14:23+8:07(14)22:12+13:04(15)30:34+16:57(15)47:35+30:07(18)1:01:51+37:02(18)1:03:50+38:15(18)1:21:14+44:35(18)1:26:22+47:13(18)
WKS Wawel6:08+2:36(10)8:15+5:31(18)7:49+5:03(18)8:22+3:53(13)17:01+13:10(23)14:16+8:13(19)1:59+1:13(11)17:24+9:26(18)5:08+2:51(21)
1:28:59+47:55(18)1:29:56+48:19(19)1:30:11+48:20(19)
2:37+1:17(18)0:57+0:24(20)0:15+0:03(12)
 
2044Bosak Natalia1:36:259:36+6:04(20)20:34+14:18(22)28:20+19:12(21)36:54+23:17(18)53:42+36:14(20)1:08:00+43:11(22)1:10:08+44:33(21)1:27:28+50:49(20)1:32:42+53:33(20)
WKS Wawel9:36+6:04(20)10:58+8:14(23)7:46+5:00(17)8:34+4:05(14)16:48+12:57(22)14:18+8:15(20)2:08+1:22(15)17:20+9:22(17)5:14+2:57(22)
1:35:10+54:06(20)1:36:11+54:34(20)1:36:25+54:34(20)
2:28+1:08(15)1:01+0:28(21)0:14+0:02(7)
 
21187Kapska Nina1:52:148:56+5:24(19)23:02+16:46(23)28:33+19:25(22)47:07+33:30(22)56:13+38:45(22)1:07:13+42:24(21)1:13:46+48:11(22)1:44:20+1:07:41(21)1:48:23+1:09:14(21)
HKS Azymut Mochy8:56+5:24(19)14:06+11:22(25)5:31+2:45(9)18:34+14:05(21)9:06+5:15(18)11:00+4:57(15)6:33+5:47(22)30:34+22:36(22)4:03+1:46(17)
1:50:59+1:09:55(21)1:51:54+1:10:17(21)1:52:14+1:10:23(21)
2:36+1:16(16)0:55+0:22(19)0:20+0:08(24)
 
22463Skorupa Maja2:02:145:51+2:19(9)15:31+9:15(17)24:59+15:51(19)56:29+42:52(23)1:08:06+50:38(23)1:32:55+1:08:06(23)1:38:26+1:12:51(23)1:54:14+1:17:35(22)1:58:51+1:19:42(22)
LKS Górzanka5:51+2:19(9)9:40+6:56(22)9:28+6:42(22)31:30+27:01(23)11:37+7:46(19)24:49+18:46(23)5:31+4:45(21)15:48+7:50(16)4:37+2:20(18)
2:01:08+1:20:04(22)2:02:00+1:20:23(22)2:02:14+1:20:23(22)
2:17+0:57(14)0:52+0:19(17)0:14+0:02(7)
 
 
409Piecek Emiliankl4:46+1:14(4)9:28+3:12(4)-----18:4824:2332:2737:1550:0554:01
UKS Orientpark.pl4:46+1:14(4)4:42+1:58(9)9:205:358:044:4812:503:56
55:4956:3156:48
1:480:420:17+0:05(19)
 
452Rutkowska Magdalenankl7:10+3:38(13)14:28+8:12(15)20:25+11:17(10)29:05+15:28(13)34:09+16:41(10)45:19+20:30(11)47:23+21:48(11)----------
UKS Siódemka7:10+3:38(13)7:18+4:34(17)5:57+3:11(11)8:40+4:11(15)5:04+1:13(5)11:10+5:07(16)2:04+1:18(13)
-----1:14:491:15:06
27:260:17+0:05(19)
 
609Oliwia Bąbankl13:03+9:31(22)24:03+17:47(24)-----39:1649:391:27:021:32:341:48:171:53:02
UKS Patria13:03+9:31(22)11:00+8:16(24)15:1310:2337:235:3215:434:45
1:55:121:55:591:56:16
2:100:470:17+0:05(19)
 
280Majewska Majaabs
PUKS Młode Orły
 
431Powichrowska Ilonaabs
UKS OSiR
 
 
 
 
W16 (28)5,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(144)2(143)3(134)4(119)5(125)6(149)7(130)8(142)9(132)
10(128)11(146)12(100)Meta
 
1227Krempińska Julia49:099:56+0:11(2)12:50+0:07(2)15:01+0:45(2)22:01+3:04(8)24:34+2:52(5)33:44+3:35(4)34:39+3:25(4)36:52+3:23(4)40:45+2:51(3)
UKS Azymut Pabianice9:56+0:11(2)2:54+0:03(2)2:11+0:38(11)7:00+4:35(25)2:330:00(1)9:10+1:48(9)0:55+0:09(5)2:13+0:17(4)3:530:00(1)
44:260:00(1)47:380:00(1)48:570:00(1)49:090:00(1)
3:41+0:02(2)3:120:00(1)1:19+0:12(6)0:120:00(1)
 
2301Mianowska Julia50:1713:17+3:32(13)16:42+3:59(11)18:42+4:26(8)22:29+3:32(9)25:30+3:48(6)33:45+3:36(5)34:42+3:28(5)37:10+3:41(5)41:29+3:35(4)
UNTS13:17+3:32(13)3:25+0:34(9)2:00+0:27(8)3:47+1:22(14)3:01+0:28(5)8:15+0:53(6)0:57+0:11(6)2:28+0:32(8)4:19+0:26(4)
45:08+0:42(2)48:53+1:15(2)50:03+1:06(2)50:17+1:08(2)
3:390:00(1)3:45+0:33(4)1:10+0:03(2)0:14+0:02(10)
 
331Block Amelia51:0011:51+2:06(6)14:42+1:59(4)16:23+2:07(3)19:00+0:03(2)27:44+6:02(10)35:09+5:00(7)35:55+4:41(7)37:55+4:26(7)42:03+4:09(5)
UKS Orientuś11:51+2:06(6)2:510:00(1)1:41+0:08(4)2:37+0:12(4)8:44+6:11(24)7:25+0:03(2)0:460:00(1)2:00+0:04(3)4:08+0:15(3)
45:44+1:18(3)49:28+1:50(3)50:47+1:50(3)51:00+1:51(3)
3:41+0:02(2)3:44+0:32(3)1:19+0:12(6)0:13+0:01(5)
 
4132Gielec Zuzanna51:4912:41+2:56(11)18:19+5:36(13)20:20+6:04(12)22:46+3:49(10)26:04+4:22(8)33:58+3:49(6)35:08+3:54(6)37:40+4:11(6)42:51+4:57(6)
UKS Orientuś12:41+2:56(11)5:38+2:47(18)2:01+0:28(9)2:26+0:01(2)3:18+0:45(6)7:54+0:32(4)1:10+0:24(13)2:32+0:36(10)5:11+1:18(13)
46:41+2:15(4)50:12+2:34(4)51:37+2:40(4)51:49+2:40(4)
3:50+0:11(5)3:31+0:19(2)1:25+0:18(11)0:120:00(1)
 
5257Leśnicka Agnieszka53:1214:22+4:37(15)20:59+8:16(16)22:46+8:30(16)25:37+6:40(16)28:25+6:43(13)37:01+6:52(9)37:52+6:38(9)40:13+6:44(8)44:16+6:22(7)
UKS Azymut Dębów14:22+4:37(15)6:37+3:46(21)1:47+0:14(5)2:51+0:26(8)2:48+0:15(3)8:36+1:14(8)0:51+0:05(3)2:21+0:25(6)4:03+0:10(2)
48:01+3:35(6)51:51+4:13(5)52:58+4:01(5)53:12+4:03(5)
3:45+0:06(4)3:50+0:38(6)1:070:00(1)0:14+0:02(10)
 
6519Topór Magdalena54:179:450:00(1)12:430:00(1)14:160:00(1)18:570:00(1)21:420:00(1)30:090:00(1)31:140:00(1)33:290:00(1)37:540:00(1)
WKS Wawel9:450:00(1)2:58+0:07(4)1:330:00(1)4:41+2:16(22)2:45+0:12(2)8:27+1:05(7)1:05+0:19(10)2:15+0:19(5)4:25+0:32(6)
47:55+3:29(5)51:54+4:16(6)54:01+5:04(6)54:17+5:08(6)
10:01+6:22(20)3:59+0:47(9)2:07+1:00(23)0:16+0:04(21)
 
7467Słońska Zofia56:1713:02+3:17(12)16:22+3:39(8)18:01+3:45(6)20:51+1:54(5)24:13+2:31(3)32:14+2:05(2)33:20+2:06(2)35:43+2:14(3)40:30+2:36(2)
WKS Wawel13:02+3:17(12)3:20+0:29(8)1:39+0:06(2)2:50+0:25(7)3:22+0:49(7)8:01+0:39(5)1:06+0:20(11)2:23+0:27(7)4:47+0:54(8)
50:29+6:03(7)54:37+6:59(7)56:03+7:06(7)56:17+7:08(7)
9:59+6:20(19)4:08+0:56(14)1:26+0:19(12)0:14+0:02(10)
 
8479Sroka Małgorzata57:5011:27+1:42(4)14:41+1:58(3)16:51+2:35(4)19:39+0:42(3)23:13+1:31(2)32:31+2:22(3)33:32+2:18(3)35:29+2:00(2)47:10+9:16(9)
UKS Patria11:27+1:42(4)3:14+0:23(5)2:10+0:37(10)2:48+0:23(6)3:34+1:01(9)9:18+1:56(10)1:01+0:15(7)1:57+0:01(2)11:41+7:48(24)
52:00+7:34(8)56:03+8:25(8)57:37+8:40(8)57:50+8:41(8)
4:50+1:11(7)4:03+0:51(11)1:34+0:27(17)0:13+0:01(5)
 
9149Gradek Zuzanna59:5512:25+2:40(10)15:41+2:58(5)18:02+3:46(7)20:42+1:45(4)24:26+2:44(4)36:47+6:38(8)37:50+6:36(8)42:16+8:47(10)47:44+9:50(11)
UKS Traper12:25+2:40(10)3:16+0:25(6)2:21+0:48(14)2:40+0:15(5)3:44+1:11(12)12:21+4:59(20)1:03+0:17(8)4:26+2:30(22)5:28+1:35(15)
52:26+8:00(9)58:28+10:50(9)59:41+10:44(9)59:55+10:46(9)51:02
4:42+1:03(6)6:02+2:50(20)1:13+0:06(3)0:14+0:02(10)*102
 
10104Dzierwa Hanna1:00:2914:18+4:33(14)21:28+8:45(17)23:19+9:03(17)25:44+6:47(17)30:46+9:04(16)38:08+7:59(11)38:56+7:42(10)40:52+7:23(9)46:29+8:35(8)
KS Kościelec Chrzanów14:18+4:33(14)7:10+4:19(23)1:51+0:18(7)2:250:00(1)5:02+2:29(20)7:220:00(1)0:48+0:02(2)1:560:00(1)5:37+1:44(17)
55:00+10:34(10)58:50+11:12(10)1:00:14+11:17(10)1:00:29+11:20(10)
8:31+4:52(17)3:50+0:38(6)1:24+0:17(9)0:15+0:03(17)
 
1116Bączek Małgorzata1:01:0917:34+7:49(17)20:31+7:48(15)22:43+8:27(15)25:35+6:38(15)32:54+11:12(17)40:27+10:18(16)41:41+10:27(16)45:15+11:46(16)50:11+12:17(14)
WKS Wawel17:34+7:49(17)2:57+0:06(3)2:12+0:39(12)2:52+0:27(9)7:19+4:46(22)7:33+0:11(3)1:14+0:28(14)3:34+1:38(17)4:56+1:03(11)
55:32+11:06(11)59:42+12:04(11)1:00:56+11:59(11)1:01:09+12:00(11)
5:21+1:42(9)4:10+0:58(15)1:14+0:07(4)0:13+0:01(5)
 
12415Piwowar Lidia1:02:3612:14+2:29(8)16:39+3:56(10)19:01+4:45(10)22:00+3:03(7)25:40+3:58(7)38:16+8:07(12)39:44+8:30(12)43:15+9:46(13)47:36+9:42(10)
HKS Azymut Mochy12:14+2:29(8)4:25+1:34(16)2:22+0:49(16)2:59+0:34(11)3:40+1:07(11)12:36+5:14(21)1:28+0:42(17)3:31+1:35(16)4:21+0:28(5)
55:44+11:18(12)1:00:49+13:11(12)1:02:22+13:25(12)1:02:36+13:27(12)
8:08+4:29(15)5:05+1:53(19)1:33+0:26(16)0:14+0:02(10)
 
1359Chabiera Lena1:04:2311:15+1:30(3)17:53+5:10(12)20:55+6:39(13)23:22+4:25(12)28:19+6:37(12)38:30+8:21(13)40:09+8:55(13)42:50+9:21(12)48:24+10:30(13)
UNTS11:15+1:30(3)6:38+3:47(22)3:02+1:29(20)2:27+0:02(3)4:57+2:24(19)10:11+2:49(16)1:39+0:53(21)2:41+0:45(11)5:34+1:41(16)
58:59+14:33(14)1:02:51+15:13(13)1:04:11+15:14(13)1:04:23+15:14(13)
10:35+6:56(21)3:52+0:40(8)1:20+0:13(8)0:120:00(1)
 
14563Wójcik Natalia1:05:0418:03+8:18(18)22:00+9:17(18)24:21+10:05(18)29:16+10:19(18)33:38+11:56(18)43:36+13:27(18)45:07+13:53(18)48:45+15:16(18)53:37+15:43(17)
WKS Wawel18:03+8:18(18)3:57+1:06(12)2:21+0:48(14)4:55+2:30(23)4:22+1:49(16)9:58+2:36(15)1:31+0:45(18)3:38+1:42(18)4:52+0:59(10)
59:17+14:51(15)1:03:19+15:41(15)1:04:49+15:52(14)1:05:04+15:55(14)
5:40+2:01(11)4:02+0:50(10)1:30+0:23(14)0:15+0:03(17)
 
15299Melzer Zofia1:05:0512:15+2:30(9)16:37+3:54(9)19:17+5:01(11)23:22+4:25(12)27:14+5:32(9)39:54+9:45(15)44:56+13:42(17)47:40+14:11(17)53:20+15:26(16)
UKS Siódemka12:15+2:30(9)4:22+1:31(15)2:40+1:07(18)4:05+1:40(15)3:52+1:19(13)12:40+5:18(22)5:02+4:16(25)2:44+0:48(12)5:40+1:47(18)
58:23+13:57(13)1:03:09+15:31(14)1:04:51+15:54(15)1:05:05+15:56(15)
5:03+1:24(8)4:46+1:34(17)1:42+0:35(20)0:14+0:02(10)
 
16367Ohlaszeny Zuzanna1:05:1011:42+1:57(5)15:53+3:10(7)18:55+4:39(9)23:19+4:22(11)28:03+6:21(11)37:36+7:27(10)39:07+7:53(11)42:45+9:16(11)47:55+10:01(12)
KS Kościelec Chrzanów11:42+1:57(5)4:11+1:20(13)3:02+1:29(20)4:24+1:59(20)4:44+2:11(18)9:33+2:11(13)1:31+0:45(18)3:38+1:42(18)5:10+1:17(12)
59:53+15:27(17)1:03:40+16:02(16)1:04:58+16:01(16)1:05:10+16:01(16)
11:58+8:19(23)3:47+0:35(5)1:18+0:11(5)0:120:00(1)
 
17198Kędzierska Nadia1:06:0215:08+5:23(16)18:40+5:57(14)21:14+6:58(14)25:28+6:31(14)29:40+7:58(14)40:27+10:18(16)41:35+10:21(15)44:06+10:37(15)53:49+15:55(18)
HKS Azymut Mochy15:08+5:23(16)3:32+0:41(11)2:34+1:01(17)4:14+1:49(17)4:12+1:39(14)10:47+3:25(18)1:08+0:22(12)2:31+0:35(9)9:43+5:50(23)
59:27+15:01(16)1:04:16+16:38(17)1:05:47+16:50(17)1:06:02+16:53(17)
5:38+1:59(10)4:49+1:37(18)1:31+0:24(15)0:15+0:03(17)
 
18326Moskal Zuzanna1:07:1212:11+2:26(7)15:42+2:59(6)17:21+3:05(5)21:33+2:36(6)30:16+8:34(15)39:44+9:35(14)40:37+9:23(14)43:46+10:17(14)50:16+12:22(15)
UKS Siódemka12:11+2:26(7)3:31+0:40(10)1:39+0:06(2)4:12+1:47(16)8:43+6:10(23)9:28+2:06(12)0:53+0:07(4)3:09+1:13(14)6:30+2:37(19)
1:01:19+16:53(18)1:05:23+17:45(18)1:06:59+18:02(18)1:07:12+18:03(18)
11:03+7:24(22)4:04+0:52(13)1:36+0:29(18)0:13+0:01(5)
 
19439Pudlis Natalia1:14:3620:32+10:47(23)27:03+14:20(22)28:52+14:36(21)31:48+12:51(19)34:46+13:04(19)44:28+14:19(19)48:49+17:35(19)51:35+18:06(19)56:11+18:17(19)
UMKS Kwidzyn20:32+10:47(23)6:31+3:40(20)1:49+0:16(6)2:56+0:31(10)2:58+0:25(4)9:42+2:20(14)4:21+3:35(24)2:46+0:50(13)4:36+0:43(7)
1:05:11+20:45(19)1:12:13+24:35(19)1:14:23+25:26(19)1:14:36+25:27(19)
9:00+5:21(18)7:02+3:50(21)2:10+1:03(24)0:13+0:01(5)
 
20351Niezgódka Dominika1:17:4220:47+11:02(24)24:06+11:23(20)29:17+15:01(22)33:41+14:44(20)38:15+16:33(20)55:37+25:28(23)57:01+25:47(23)1:00:48+27:19(22)1:05:38+27:44(21)
UKS Arkady20:47+11:02(24)3:19+0:28(7)5:11+3:38(26)4:24+1:59(20)4:34+2:01(17)17:22+10:00(24)1:24+0:38(15)3:47+1:51(20)4:50+0:57(9)
1:11:23+26:57(21)1:15:26+27:48(20)1:17:28+28:31(20)1:17:42+28:33(20)
5:45+2:06(12)4:03+0:51(11)2:02+0:55(22)0:14+0:02(10)
 
21575Zając Magdalena1:20:1124:54+15:09(27)30:06+17:23(25)32:23+18:07(25)35:27+16:30(21)39:01+17:19(21)49:33+19:24(20)51:00+19:46(20)55:31+22:02(20)1:03:01+25:07(20)
HKS Azymut Mochy24:54+15:09(27)5:12+2:21(17)2:17+0:44(13)3:04+0:39(13)3:34+1:01(9)10:32+3:10(17)1:27+0:41(16)4:31+2:35(23)7:30+3:37(21)
1:10:58+26:32(20)1:18:32+30:54(21)1:19:56+30:59(21)1:20:11+31:02(21)
7:57+4:18(14)7:34+4:22(23)1:24+0:17(9)0:15+0:03(17)
 
22137Gniewkowska Julia1:29:2024:21+14:36(26)31:51+19:08(26)34:50+20:34(26)37:53+18:56(25)41:17+19:35(22)54:20+24:11(22)55:24+24:10(22)1:00:05+26:36(21)1:07:13+29:19(22)
UKS Włóczykij Osiek24:21+14:36(26)7:30+4:39(24)2:59+1:26(19)3:03+0:38(12)3:24+0:51(8)13:03+5:41(23)1:04+0:18(9)4:41+2:45(24)7:08+3:15(20)
1:20:10+35:44(22)1:27:23+39:45(22)1:29:04+40:07(22)1:29:20+40:11(22)
12:57+9:18(24)7:13+4:01(22)1:41+0:34(19)0:16+0:04(21)
 
23484Staszak Alicja1:41:3021:37+11:52(25)33:20+20:37(27)38:33+24:17(27)42:51+23:54(26)47:06+25:24(24)1:07:22+37:13(25)1:19:13+47:59(26)1:22:26+48:57(24)1:27:53+49:59(24)
UNTS21:37+11:52(25)11:43+8:52(27)5:13+3:40(27)4:18+1:53(18)4:15+1:42(15)20:16+12:54(25)11:51+11:05(26)3:13+1:17(15)5:27+1:34(14)
1:34:58+50:32(24)1:39:20+51:42(23)1:41:14+52:17(23)1:41:30+52:21(23)
7:05+3:26(13)4:22+1:10(16)1:54+0:47(21)0:16+0:04(21)
 
24128Gąsienica Samek Zofia1:43:4319:26+9:41(22)25:27+12:44(21)28:31+14:15(20)35:53+16:56(22)54:55+33:13(26)1:07:03+36:54(24)1:08:35+37:21(24)1:12:37+39:08(23)1:20:55+43:01(23)
UNTS19:26+9:41(22)6:01+3:10(19)3:04+1:31(22)7:22+4:57(26)19:02+16:29(26)12:08+4:46(19)1:32+0:46(20)4:02+2:06(21)8:18+4:25(22)
1:29:08+44:42(23)1:42:00+54:22(24)1:43:27+54:30(24)1:43:43+54:34(24)
8:13+4:34(16)12:52+9:40(24)1:27+0:20(13)0:16+0:04(21)
 
 
593Żurek Martankl-----23:0425:0032:1639:24--------------------
UKS Siódemka23:041:567:167:08
----------1:11:561:12:1518:1119:5451:15
32:320:19+0:07(25)*113*114*131
 
526Tywonek Juliankl18:44+8:59(20)28:59+16:16(24)32:04+17:48(23)37:34+18:37(24)49:08+27:26(25)1:13:00+42:51(26)1:16:18+45:04(25)----------
UKS OSiR18:44+8:59(20)10:15+7:24(26)3:05+1:32(23)5:30+3:05(24)11:34+9:01(25)23:52+16:30(26)3:18+2:32(23)
-----2:07:592:10:402:11:01
51:412:410:21+0:09(26)
 
21Biegun Katarzynankl19:23+9:38(21)28:33+15:50(23)32:21+18:05(24)36:39+17:42(23)41:50+20:08(23)51:16+21:07(21)54:21+23:07(21)----------
WKS Wawel19:23+9:38(21)9:10+6:19(25)3:48+2:15(25)4:18+1:53(18)5:11+2:38(21)9:26+2:04(11)3:05+2:19(22)
---------------2:08:27
1:14:06+1:13:54(27)
 
442Pupiec Martankl18:29+8:44(19)22:50+10:07(19)25:58+11:42(19)------------------------------
UKS Siódemka18:29+8:44(19)4:21+1:30(14)3:08+1:35(24)
---------------
 
 
 
 
W18 (14)6,8 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(127)2(129)3(131)4(113)5(114)6(150)7(118)8(117)9(124)
10(135)11(123)12(139)13(136)14(133)15(100)Meta
 
1324Morawska Zuzanna52:074:240:00(1)10:470:00(1)12:380:00(1)18:470:00(1)20:150:00(1)22:020:00(1)27:230:00(1)29:590:00(1)32:000:00(1)
UKS Azymut 454:240:00(1)6:230:00(1)1:510:00(1)6:09+0:18(2)1:280:00(1)1:470:00(1)5:21+0:44(2)2:360:00(1)2:01+0:01(2)
33:540:00(1)35:130:00(1)45:530:00(1)49:290:00(1)51:230:00(1)51:540:00(1)52:070:00(1)
1:540:00(1)1:190:00(1)10:400:00(1)3:360:00(1)1:540:00(1)0:310:00(1)0:130:00(1)
 
219Biederman Adrianna1:03:227:42+3:18(6)15:13+4:26(2)17:12+4:34(2)23:03+4:16(2)24:37+4:22(2)26:35+4:33(2)31:12+3:49(2)35:00+5:01(2)40:35+8:35(2)
WKS Wawel7:42+3:18(6)7:31+1:08(2)1:59+0:08(4)5:510:00(1)1:34+0:06(2)1:58+0:11(4)4:370:00(1)3:48+1:12(7)5:35+3:35(10)
42:56+9:02(2)44:26+9:13(2)56:33+10:40(2)1:00:28+10:59(2)1:02:34+11:11(2)1:03:07+11:13(2)1:03:22+11:15(2)
2:21+0:27(2)1:30+0:11(3)12:07+1:27(3)3:55+0:19(3)2:06+0:12(3)0:33+0:02(2)0:15+0:02(5)
 
3127Garbacik Maja1:07:524:56+0:32(2)15:23+4:36(3)18:51+6:13(5)25:27+6:40(3)27:01+6:46(3)34:43+12:41(4)41:01+13:38(4)43:40+13:41(3)45:40+13:40(3)
WKS Wawel4:56+0:32(2)10:27+4:04(6)3:28+1:37(11)6:36+0:45(4)1:34+0:06(2)7:42+5:55(9)6:18+1:41(6)2:39+0:03(2)2:000:00(1)
48:07+14:13(3)49:32+14:19(3)1:01:18+15:25(3)1:04:55+15:26(3)1:07:00+15:37(3)1:07:35+15:41(3)1:07:52+15:45(3)
2:27+0:33(3)1:25+0:06(2)11:46+1:06(2)3:37+0:01(2)2:05+0:11(2)0:35+0:04(4)0:17+0:04(7)
 
4264Listek Marta1:10:578:27+4:03(8)16:48+6:01(5)18:40+6:02(4)25:55+7:08(4)27:33+7:18(4)29:25+7:23(3)40:50+13:27(3)43:50+13:51(4)46:22+14:22(4)
WKS Wawel8:27+4:03(8)8:21+1:58(3)1:52+0:01(2)7:15+1:24(5)1:38+0:10(4)1:52+0:05(3)11:25+6:48(10)3:00+0:24(3)2:32+0:32(5)
48:53+14:59(4)50:47+15:34(4)1:03:17+17:24(4)1:07:21+17:52(4)1:10:03+18:40(4)1:10:43+18:49(4)1:10:57+18:50(4)5:51
2:31+0:37(4)1:54+0:35(7)12:30+1:50(4)4:04+0:28(5)2:42+0:48(8)0:40+0:09(6)0:14+0:01(3)*128
7:1337:20
*102*115
 
523Bielecka Aleksandra1:13:087:00+2:36(3)19:17+8:30(6)21:26+8:48(6)29:22+10:35(5)32:56+12:41(5)35:50+13:48(5)42:02+14:39(5)45:06+15:07(5)47:35+15:35(5)
UKS Siódemka7:00+2:36(3)12:17+5:54(8)2:09+0:18(6)7:56+2:05(8)3:34+2:06(10)2:54+1:07(6)6:12+1:35(5)3:04+0:28(5)2:29+0:29(3)
50:07+16:13(5)51:53+16:40(5)1:04:55+19:02(5)1:09:52+20:23(5)1:12:18+20:55(5)1:12:51+20:57(5)1:13:08+21:01(5)
2:32+0:38(6)1:46+0:27(5)13:02+2:22(6)4:57+1:21(6)2:26+0:32(6)0:33+0:02(2)0:17+0:04(7)
 
6450Rosochacka Karolina1:25:417:28+3:04(5)16:21+5:34(4)18:20+5:42(3)33:40+14:53(7)37:08+16:53(7)40:26+18:24(7)45:48+18:25(7)48:50+18:51(6)51:29+19:29(6)
UKS OSiR7:28+3:04(5)8:53+2:30(4)1:59+0:08(4)15:20+9:29(10)3:28+2:00(9)3:18+1:31(8)5:22+0:45(3)3:02+0:26(4)2:39+0:39(7)
56:51+22:57(8)58:39+23:26(8)1:17:07+31:14(8)1:22:23+32:54(6)1:24:43+33:20(6)1:25:23+33:29(6)1:25:41+33:34(6)
5:22+3:28(10)1:48+0:29(6)18:28+7:48(9)5:16+1:40(7)2:20+0:26(4)0:40+0:09(6)0:18+0:05(9)
 
7438Pudełek Michalina1:29:0013:31+9:07(9)34:02+23:15(10)36:42+24:04(10)43:59+25:12(9)45:40+25:25(9)47:29+25:27(9)53:38+26:15(9)59:18+29:19(9)1:01:48+29:48(9)
LKS Górzanka13:31+9:07(9)20:31+14:08(11)2:40+0:49(8)7:17+1:26(6)1:41+0:13(5)1:49+0:02(2)6:09+1:32(4)5:40+3:04(9)2:30+0:30(4)
1:06:07+32:13(9)1:08:40+33:27(9)1:21:23+35:30(9)1:25:26+35:57(7)1:28:05+36:42(7)1:28:46+36:52(7)1:29:00+36:53(7)
4:19+2:25(9)2:33+1:14(10)12:43+2:03(5)4:03+0:27(4)2:39+0:45(7)0:41+0:10(8)0:14+0:01(3)
 
867Chrubczyńska Patrycja1:30:277:02+2:38(4)22:40+11:53(7)25:27+12:49(7)33:01+14:14(6)35:11+14:56(6)38:07+16:05(6)45:13+17:50(6)49:32+19:33(7)53:28+21:28(7)
UKS Traper7:02+2:38(4)15:38+9:15(9)2:47+0:56(9)7:34+1:43(7)2:10+0:42(7)2:56+1:09(7)7:06+2:29(8)4:19+1:43(8)3:56+1:56(9)
56:33+22:39(6)58:33+23:20(7)1:14:52+28:59(6)1:26:17+36:48(8)1:29:39+38:16(8)1:30:14+38:20(8)1:30:27+38:20(8)
3:05+1:11(8)2:00+0:41(8)16:19+5:39(7)11:25+7:49(9)3:22+1:28(9)0:35+0:04(4)0:130:00(1)
 
9511Świca Katarzyna1:33:008:17+3:53(7)25:06+14:19(8)27:32+14:54(8)37:18+18:31(8)39:04+18:49(8)41:55+19:53(8)48:15+20:52(8)51:26+21:27(8)54:02+22:02(8)
UKS Orientpark.pl8:17+3:53(7)16:49+10:26(10)2:26+0:35(7)9:46+3:55(9)1