Baltic Cup 2017pon. 2017-08-14 19:20
UKS Siódemka RumiaWejherowo - Muza
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10R (33)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(100)Meta
 
110Banach Kacper15:451:00+0:04(3)2:370:00(1)6:560:00(1)9:270:00(1)13:140:00(1)15:240:00(1)15:450:00(1)
WKS Grunwald1:00+0:04(3)1:370:00(1)4:190:00(1)2:310:00(1)3:47+0:03(2)2:10+0:12(5)0:21+0:02(6)
 
2174Jończy Michał17:590:560:00(1)2:53+0:16(2)7:53+0:57(2)11:20+1:53(2)15:14+2:00(2)17:36+2:12(2)17:59+2:14(2)
MKS Paulinum0:560:00(1)1:57+0:20(2)5:00+0:41(5)3:27+0:56(10)3:54+0:10(3)2:22+0:24(8)0:23+0:04(9)
 
3505Szymerowska Celina18:071:07+0:11(7)3:32+0:55(4)8:41+1:45(5)11:46+2:19(3)15:30+2:16(3)17:44+2:20(3)18:07+2:22(3)
UKS Siódemka1:07+0:11(7)2:25+0:48(4)5:09+0:50(6)3:05+0:34(4)3:440:00(1)2:14+0:16(6)0:23+0:04(9)
 
4496Szelbracikowski Nikodem18:550:57+0:01(2)4:04+1:27(5)8:26+1:30(4)12:00+2:33(4)15:55+2:41(4)18:28+3:04(4)18:55+3:10(4)
UKS INVEST-ORIENT0:57+0:01(2)3:07+1:30(9)4:22+0:03(2)3:34+1:03(11)3:55+0:11(5)2:33+0:35(15)0:27+0:08(20)
 
5595Życzkowski Karol19:481:00+0:04(3)5:08+2:31(14)10:07+3:11(6)12:46+3:19(6)16:50+3:36(5)19:22+3:58(5)19:48+4:03(5)
UKS Siódemka1:00+0:04(3)4:08+2:31(18)4:59+0:40(4)2:39+0:08(2)4:04+0:20(8)2:32+0:34(13)0:26+0:07(19)
 
699Dutkiewicz Wiktoria19:571:19+0:23(12)4:14+1:37(7)10:31+3:35(7)13:35+4:08(7)17:37+4:23(6)19:37+4:13(6)19:57+4:12(6)
MKS Paulinum1:19+0:23(12)2:55+1:18(7)6:17+1:58(11)3:04+0:33(3)4:02+0:18(7)2:00+0:02(2)0:20+0:01(2)
 
7509Świątkowska Natalia21:171:09+0:13(8)3:26+0:49(3)8:11+1:15(3)12:10+2:43(5)18:15+5:01(7)20:54+5:30(7)21:17+5:32(7)
MKS Paulinum1:09+0:13(8)2:17+0:40(3)4:45+0:26(3)3:59+1:28(15)6:05+2:21(20)2:39+0:41(17)0:23+0:04(9)
 
8123Gaffke Goran21:541:33+0:37(19)4:20+1:43(8)10:32+3:36(8)14:45+5:18(9)19:06+5:52(8)21:34+6:10(8)21:54+6:09(8)
UKS INVEST-ORIENT1:33+0:37(19)2:47+1:10(6)6:12+1:53(9)4:13+1:42(17)4:21+0:37(9)2:28+0:30(10)0:20+0:01(2)
 
9604Żurek Zuzia22:051:20+0:24(13)4:36+1:59(12)10:38+3:42(9)14:13+4:46(8)19:13+5:59(9)21:45+6:21(9)22:05+6:20(9)
UKS Siódemka1:20+0:24(13)3:16+1:39(10)6:02+1:43(8)3:35+1:04(12)5:00+1:16(13)2:32+0:34(13)0:20+0:01(2)
 
1051Bublik Maciej23:321:26+0:30(17)4:05+1:28(6)10:51+3:55(10)14:56+5:29(10)20:48+7:34(12)23:04+7:40(10)23:32+7:47(10)
WKS Wawel1:26+0:30(17)2:39+1:02(5)6:46+2:27(12)4:05+1:34(16)5:52+2:08(17)2:16+0:18(7)0:28+0:09(22)
 
11506Szymerowska Milena23:361:01+0:05(5)4:21+1:44(9)13:26+6:30(12)16:45+7:18(11)20:46+7:32(11)23:12+7:48(11)23:36+7:51(11)2:12
UKS Siódemka1:01+0:05(5)3:20+1:43(11)9:05+4:46(18)3:19+0:48(9)4:01+0:17(6)2:26+0:28(9)0:24+0:05(15)*112
 
11507Szymerowska Emilia23:361:01+0:05(5)4:21+1:44(9)13:30+6:34(13)16:45+7:18(11)20:39+7:25(10)23:13+7:49(12)23:36+7:51(11)2:11
UKS Siódemka1:01+0:05(5)3:20+1:43(11)9:09+4:50(19)3:15+0:44(8)3:54+0:10(3)2:34+0:36(16)0:23+0:04(9)*112
 
13565Wójtowicz Hanna24:351:34+0:38(20)5:50+3:13(17)14:13+7:17(16)17:20+7:53(15)21:46+8:32(13)24:14+8:50(13)24:35+8:50(13)
UNTS1:34+0:38(20)4:16+2:39(19)8:23+4:04(15)3:07+0:36(5)4:26+0:42(10)2:28+0:30(10)0:21+0:02(6)
 
1497Dudziak Andrzej26:053:56+3:00(31)7:18+4:41(23)13:33+6:37(14)17:08+7:41(14)23:33+10:19(16)25:42+10:18(14)26:05+10:20(14)
Orienteering Leszno3:56+3:00(31)3:22+1:45(13)6:15+1:56(10)3:35+1:04(12)6:25+2:41(22)2:09+0:11(4)0:23+0:04(9)
 
15186Kałędkiewicz Alicja26:291:18+0:22(11)5:02+2:25(13)13:33+6:37(14)18:10+8:43(17)22:43+9:29(14)26:05+10:41(15)26:29+10:44(15)
UKS Siódemka1:18+0:22(11)3:44+2:07(16)8:31+4:12(16)4:37+2:06(20)4:33+0:49(11)3:22+1:24(20)0:24+0:05(15)
 
15193Kaszkiewicz Leon26:291:23+0:27(14)4:27+1:50(11)15:33+8:37(19)18:42+9:15(18)23:34+10:20(17)26:05+10:41(15)26:29+10:44(15)
UKS Azymut 451:23+0:27(14)3:04+1:27(8)11:06+6:47(26)3:09+0:38(6)4:52+1:08(12)2:31+0:33(12)0:24+0:05(15)
 
17171Jędras Jakub26:371:24+0:28(15)6:21+3:44(19)12:19+5:23(11)17:00+7:33(13)22:53+9:39(15)26:14+10:50(17)26:37+10:52(17)
UMKS Kwidzyn1:24+0:28(15)4:57+3:20(23)5:58+1:39(7)4:41+2:10(21)5:53+2:09(18)3:21+1:23(19)0:23+0:04(9)
 
18329Moszkowicz Michał29:501:14+0:18(10)5:19+2:42(15)15:18+8:22(18)19:39+10:12(19)25:40+12:26(18)29:23+13:59(18)29:50+14:05(18)26:57
WKS Wawel1:14+0:18(10)4:05+2:28(17)9:59+5:40(21)4:21+1:50(19)6:01+2:17(19)3:43+1:45(21)0:27+0:08(20)*111
 
19328Moszkowicz Ola30:001:09+0:13(8)5:33+2:56(16)15:43+8:47(20)19:41+10:14(20)25:51+12:37(19)29:35+14:11(19)30:00+14:15(19)
WKS Wawel1:09+0:13(8)4:24+2:47(20)10:10+5:51(22)3:58+1:27(14)6:10+2:26(21)3:44+1:46(22)0:25+0:06(18)
 
20255Leitner Ania31:141:44+0:48(22)6:17+3:40(18)16:06+9:10(21)21:22+11:55(21)26:52+13:38(21)30:39+15:15(20)31:14+15:29(20)
WKS Wawel1:44+0:48(22)4:33+2:56(21)9:49+5:30(20)5:16+2:45(24)5:30+1:46(14)3:47+1:49(23)0:35+0:16(24)
 
21208Klimczak Oksana31:163:54+2:58(29)7:33+4:56(24)17:50+10:54(23)23:19+13:52(25)28:59+15:45(23)30:57+15:33(21)31:16+15:31(21)
UKS Siódemka3:54+2:58(29)3:39+2:02(15)10:17+5:58(23)5:29+2:58(26)5:40+1:56(15)1:580:00(1)0:190:00(1)
 
2228Biskupska Małgorzata31:203:55+2:59(30)7:33+4:56(24)17:55+10:59(24)23:17+13:50(24)28:57+15:43(22)30:59+15:35(22)31:20+15:35(22)
WKS Wawel3:55+2:59(30)3:38+2:01(14)10:22+6:03(24)5:22+2:51(25)5:40+1:56(15)2:02+0:04(3)0:21+0:02(6)
 
23601Zbroja Igor32:332:29+1:33(26)7:05+4:28(22)14:17+7:21(17)17:27+8:00(16)26:30+13:16(20)31:41+16:17(23)32:33+16:48(23)
indywidualnie2:29+1:33(26)4:36+2:59(22)7:12+2:53(13)3:10+0:39(7)9:03+5:19(27)5:11+3:13(25)0:52+0:33(29)
 
2494Droń Wojciech32:581:50+0:54(23)10:33+7:56(28)18:05+11:09(25)22:22+12:55(23)29:18+16:04(24)32:26+17:02(24)32:58+17:13(24)
UMKS Kwidzyn1:50+0:54(23)8:43+7:06(28)7:32+3:13(14)4:17+1:46(18)6:56+3:12(23)3:08+1:10(18)0:32+0:13(23)
 
25599Chęciński Maksymilian36:241:42+0:46(21)6:42+4:05(21)17:15+10:19(22)22:02+12:35(22)31:09+17:55(25)35:38+20:14(25)36:24+20:39(25)
UKS Azymut 451:42+0:46(21)5:00+3:23(24)10:33+6:14(25)4:47+2:16(22)9:07+5:23(29)4:29+2:31(24)0:46+0:27(26)
 
26426Porada Jagoda38:531:31+0:35(18)-----17:0121:0729:0733:3333:53+23:08(26)
UKS Reflex Rybnik1:31+0:35(18)15:304:068:004:260:20+0:01(2)
 
27594Życzkowska Natalia41:561:25+0:29(16)6:40+4:03(20)18:55+11:59(26)25:42+16:15(26)32:48+19:34(26)-----36:56+26:11(27)
UKS Siódemka1:25+0:29(16)5:15+3:38(25)12:15+7:56(27)6:47+4:16(28)7:06+3:22(24)4:08+3:49(31)
 
28600Banach Zuzanna43:332:42+1:46(28)14:12+11:35(30)22:54+15:58(27)27:41+18:14(27)36:45+23:31(27)42:54+27:30(26)43:33+27:48(28)
WKS Grunwald2:42+1:46(28)11:30+9:53(30)8:42+4:23(17)4:47+2:16(22)9:04+5:20(28)6:09+4:11(29)0:39+0:20(25)
 
2957Cerrone Helena50:512:03+1:07(24)8:16+5:39(26)25:38+18:42(28)35:09+25:42(28)43:57+30:43(28)50:03+34:39(27)50:51+35:06(29)
indywwidualnie2:03+1:07(24)6:13+4:36(27)17:22+13:03(28)9:31+7:00(30)8:48+5:04(25)6:06+4:08(27)0:48+0:29(27)
 
3056Cerrone Emma50:572:25+1:29(25)8:23+5:46(27)25:59+19:03(29)35:14+25:47(29)44:02+30:48(29)50:08+34:44(28)50:57+35:12(30)
indywwidualnie2:25+1:29(25)5:58+4:21(26)17:36+13:17(29)9:15+6:44(29)8:48+5:04(25)6:06+4:08(27)0:49+0:30(28)
 
31602Szabla Feliks59:242:40+1:44(27)13:16+10:39(29)33:48+26:52(30)40:32+31:05(30)53:04+39:50(30)58:32+43:08(29)59:24+43:39(31)17:42
indywidualnie2:40+1:44(27)10:36+8:59(29)20:32+16:13(30)6:44+4:13(27)12:32+8:48(30)5:28+3:30(26)0:52+0:33(29)*107
47:48
*108
 
 
393Patejko Zuzannaabs
KS Spójnia Warszawa
 
210Kmiecińska Mariaabs
PUKS Młode Orły
 
 
 
 
M10 (21)1,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(109)2(107)3(152)4(110)5(104)6(108)7(111)8(100)Meta
 
1148Gradek Mateusz14:232:180:00(1)4:110:00(1)6:110:00(1)7:280:00(1)9:120:00(1)10:390:00(1)13:140:00(1)14:040:00(1)14:230:00(1)
UKS Traper2:180:00(1)1:530:00(1)2:00+0:08(4)1:17+0:14(6)1:44+0:36(2)1:270:00(1)2:35+0:36(12)0:50+0:01(3)0:19+0:02(8)
 
2528Ukleja Krzysztof15:162:42+0:24(3)4:56+0:45(2)6:48+0:37(2)8:00+0:32(2)9:53+0:41(2)11:49+1:10(2)14:07+0:53(2)14:59+0:55(2)15:16+0:53(2)
UKS Azymut 452:42+0:24(3)2:14+0:21(6)1:520:00(1)1:12+0:09(3)1:53+0:45(4)1:56+0:29(4)2:18+0:19(8)0:52+0:03(5)0:170:00(1)
 
3585Zieliński Tomasz17:144:23+2:05(10)6:25+2:14(7)8:17+2:06(6)9:32+2:04(4)11:16+2:04(3)12:47+2:08(3)15:26+2:12(3)16:57+2:53(3)17:14+2:51(3)
KS Hades4:23+2:05(10)2:02+0:09(2)1:520:00(1)1:15+0:12(4)1:44+0:36(2)1:31+0:04(2)2:39+0:40(14)1:31+0:42(18)0:170:00(1)
 
464Chodlewski Antoni18:224:23+2:05(10)6:35+2:24(8)8:36+2:25(7)9:39+2:11(6)12:32+3:20(7)15:08+4:29(6)17:15+4:01(4)18:04+4:00(4)18:22+3:59(4)
KS Kościelec Chrzanów4:23+2:05(10)2:12+0:19(5)2:01+0:09(6)1:030:00(1)2:53+1:45(13)2:36+1:09(9)2:07+0:08(3)0:490:00(1)0:18+0:01(4)
 
5578Zaremba Adam19:072:51+0:33(4)5:38+1:27(5)7:45+1:34(3)9:27+1:59(3)11:50+2:38(4)14:59+4:20(5)17:45+4:31(5)18:50+4:46(6)19:07+4:44(5)
UMKS Kwidzyn2:51+0:33(4)2:47+0:54(9)2:07+0:15(7)1:42+0:39(13)2:23+1:15(7)3:09+1:42(15)2:46+0:47(15)1:05+0:16(12)0:170:00(1)
 
6402Perfikowski Paweł19:113:53+1:35(9)6:35+2:24(8)8:57+2:46(8)12:20+4:52(9)13:28+4:16(8)15:40+5:01(7)17:53+4:39(6)18:47+4:43(5)19:11+4:48(6)
UMKS Kwidzyn3:53+1:35(9)2:42+0:49(8)2:22+0:30(10)3:23+2:20(18)1:080:00(1)2:12+0:45(5)2:13+0:14(5)0:54+0:05(6)0:24+0:07(18)
 
7588Zychowicz Krystian19:312:180:00(1)5:28+1:17(4)8:03+1:52(4)9:48+2:20(7)11:58+2:46(5)14:26+3:47(4)18:18+5:04(7)19:07+5:03(7)19:31+5:08(7)
KS Kościelec Chrzanów2:180:00(1)3:10+1:17(12)2:35+0:43(11)1:45+0:42(14)2:10+1:02(5)2:28+1:01(6)3:52+1:53(19)0:490:00(1)0:24+0:07(18)
 
8205Klakla Kacper19:453:14+0:56(5)6:06+1:55(6)8:05+1:54(5)9:36+2:08(5)12:15+3:03(6)16:08+5:29(8)18:22+5:08(8)19:24+5:20(8)19:45+5:22(8)
KS Kościelec Chrzanów3:14+0:56(5)2:52+0:59(11)1:59+0:07(3)1:31+0:28(8)2:39+1:31(11)3:53+2:26(18)2:14+0:15(6)1:02+0:13(10)0:21+0:04(11)
 
9408Pękal Mikołaj21:123:16+0:58(6)5:23+1:12(3)10:12+4:01(9)11:27+3:59(8)14:44+5:32(9)17:24+6:45(9)19:41+6:27(9)20:50+6:46(9)21:12+6:49(9)
UMKS Kwidzyn3:16+0:58(6)2:07+0:14(4)4:49+2:57(19)1:15+0:12(4)3:17+2:09(15)2:40+1:13(10)2:17+0:18(7)1:09+0:20(13)0:22+0:05(15)
 
10265Ludwin Jakub22:265:10+2:52(15)7:15+3:04(11)12:00+5:49(12)13:10+5:42(11)16:29+7:17(11)19:11+8:32(10)21:16+8:02(10)22:06+8:02(10)22:26+8:03(10)
KS Kościelec Chrzanów5:10+2:52(15)2:05+0:12(3)4:45+2:53(18)1:10+0:07(2)3:19+2:11(16)2:42+1:15(11)2:05+0:06(2)0:50+0:01(3)0:20+0:03(10)
 
11521Trepczyński Franciszek24:097:18+5:00(19)10:09+5:58(14)12:25+6:14(14)13:46+6:18(12)16:22+7:10(10)20:05+9:26(11)22:37+9:23(11)23:48+9:44(11)24:09+9:46(11)
UKS Orientuś7:18+5:00(19)2:51+0:58(10)2:16+0:24(8)1:21+0:18(7)2:36+1:28(10)3:43+2:16(17)2:32+0:33(11)1:11+0:22(16)0:21+0:04(11)
13:02
*103
 
12256Leitner Leon25:394:36+2:18(13)11:35+7:24(17)14:11+8:00(17)15:50+8:22(16)18:06+8:54(13)20:36+9:57(12)24:22+11:08(12)25:20+11:16(12)25:39+11:16(12)
WKS Wawel4:36+2:18(13)6:59+5:06(19)2:36+0:44(12)1:39+0:36(10)2:16+1:08(6)2:30+1:03(7)3:46+1:47(18)0:58+0:09(9)0:19+0:02(8)
 
13194Kaszkiewicz Tymon26:006:55+4:37(18)10:24+6:13(15)12:24+6:13(13)15:55+8:27(17)18:56+9:44(14)22:21+11:42(14)24:45+11:31(13)25:39+11:35(13)26:00+11:37(13)
UKS Azymut 456:55+4:37(18)3:29+1:36(15)2:00+0:08(4)3:31+2:28(19)3:01+1:53(14)3:25+1:58(16)2:24+0:25(9)0:54+0:05(6)0:21+0:04(11)
 
1495Droń Wiktor26:114:30+2:12(12)11:01+6:50(16)13:44+7:33(16)15:24+7:56(15)19:20+10:08(15)22:07+11:28(13)24:45+11:31(13)25:49+11:45(14)26:11+11:48(14)
UMKS Kwidzyn4:30+2:12(12)6:31+4:38(17)2:43+0:51(15)1:40+0:37(12)3:56+2:48(18)2:47+1:20(13)2:38+0:39(13)1:04+0:15(11)0:22+0:05(15)
 
15233Królikiewicz Jeremi27:526:25+4:07(16)13:04+8:53(18)15:40+9:29(18)17:27+9:59(18)21:22+12:10(16)24:11+13:32(17)26:40+13:26(17)27:34+13:30(15)27:52+13:29(15)
WKS Wawel6:25+4:07(16)6:39+4:46(18)2:36+0:44(12)1:47+0:44(15)3:55+2:47(17)2:49+1:22(14)2:29+0:30(10)0:54+0:05(6)0:18+0:01(4)
 
16454Rygielski Wiktor28:015:02+2:44(14)15:30+11:19(19)18:09+11:58(19)19:46+12:18(19)22:11+12:59(18)24:05+13:26(16)26:04+12:50(15)27:40+13:36(16)28:01+13:38(16)
UMKS Kwidzyn5:02+2:44(14)10:28+8:35(20)2:39+0:47(14)1:37+0:34(9)2:25+1:17(8)1:54+0:27(3)1:590:00(1)1:36+0:47(19)0:21+0:04(11)
 
17342Murawski Rafał31:413:49+1:31(8)7:08+2:57(10)10:23+4:12(10)14:18+6:50(13)16:48+7:36(12)24:48+14:09(18)30:10+16:56(18)31:19+17:15(17)31:41+17:18(17)
HKS Azymut Mochy3:49+1:31(8)3:19+1:26(14)3:15+1:23(16)3:55+2:52(20)2:30+1:22(9)8:00+6:33(20)5:22+3:23(20)1:09+0:20(13)0:22+0:05(15)
 
18236Kruk Wojciech35:346:48+4:30(17)9:02+4:51(13)12:25+6:14(14)15:18+7:50(14)25:26+16:14(19)31:03+20:24(19)34:07+20:53(19)35:16+21:12(18)35:34+21:11(18)
UKS Azymut Dębów6:48+4:30(17)2:14+0:21(6)3:23+1:31(17)2:53+1:50(17)10:08+9:00(20)5:37+4:10(19)3:04+1:05(17)1:09+0:20(13)0:18+0:01(4)
 
19514Tarnowski Przemysław41:4512:26+10:08(20)15:42+11:31(20)29:48+23:37(20)31:45+24:17(20)34:31+25:19(20)37:16+26:37(20)40:07+26:53(20)41:27+27:23(19)41:45+27:22(19)
WKS Wawel12:26+10:08(20)3:16+1:23(13)14:06+12:14(20)1:57+0:54(16)2:46+1:38(12)2:45+1:18(12)2:51+0:52(16)1:20+0:31(17)0:18+0:01(4)
 
 
317Młynarczyk Maksymiliannkl3:48+1:30(7)8:35+4:24(12)10:51+4:40(11)12:30+5:02(10)21:30+12:18(17)24:03+13:24(15)26:12+12:58(16)-----27:19
UKS Orientuś3:48+1:30(7)4:47+2:54(16)2:16+0:24(8)1:39+0:36(10)9:00+7:52(19)2:33+1:06(8)2:09+0:10(4)1:07+0:50(20)
 
120Frąckowiak Tymonabs
KOS BnO
 
 
 
 
M10N (7)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(100)Meta
 
165Chodlewski Szymon22:560:500:00(1)3:040:00(1)7:500:00(1)17:46+0:48(2)20:550:00(1)22:390:00(1)22:560:00(1)
KS Kościelec Chrzanów0:500:00(1)2:140:00(1)4:460:00(1)9:56+6:58(5)3:090:00(1)1:440:00(1)0:170:00(1)
 
2334Motała Piotr23:210:55+0:05(2)10:04+7:00(6)14:51+7:01(5)17:49+0:51(3)21:05+0:10(2)23:02+0:23(2)23:21+0:25(2)
UKS Siódemka0:55+0:05(2)9:09+6:55(6)4:47+0:01(2)2:580:00(1)3:16+0:07(2)1:57+0:13(2)0:19+0:02(2)
 
3167Jankiewicz Radosław24:161:17+0:27(5)4:26+1:22(2)11:03+3:13(3)16:580:00(1)21:52+0:57(3)23:55+1:16(3)24:16+1:20(3)
UMKS Kwidzyn1:17+0:27(5)3:09+0:55(2)6:37+1:51(4)5:55+2:57(2)4:54+1:45(3)2:03+0:19(3)0:21+0:04(4)
 
4204Kisłowski Marek30:011:09+0:19(3)4:48+1:44(3)9:49+1:59(2)----------19:3820:01+7:05(4)
UMKS Kwidzyn1:09+0:19(3)3:39+1:25(3)5:01+0:15(3)9:490:23+0:06(5)
 
5535Uryga Artur30:521:37+0:47(6)6:56+3:52(5)16:51+9:01(6)22:49+5:51(5)27:43+6:48(4)30:28+7:49(4)30:52+7:56(5)
WKS Wawel1:37+0:47(6)5:19+3:05(5)9:55+5:09(6)5:58+3:00(3)4:54+1:45(3)2:45+1:01(4)0:24+0:07(6)
 
6549Wiśniewski Adam31:111:11+0:21(4)5:08+2:04(4)13:57+6:07(4)22:24+5:26(4)28:01+7:06(5)30:51+8:12(5)31:11+8:15(6)
Azymut Pabianice1:11+0:21(4)3:57+1:43(4)8:49+4:03(5)8:27+5:29(4)5:37+2:28(5)2:50+1:06(5)0:20+0:03(3)
 
 
490Stępień Mirosławabs
indywidualnie
 
 
 
 
M12 (35)2,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(115)3(118)4(119)5(116)6(109)7(120)8(111)9(100)
Meta
 
1134Blohin Gleb14:392:080:00(1)3:080:00(1)5:200:00(1)7:270:00(1)9:350:00(1)11:140:00(1)12:590:00(1)13:440:00(1)14:220:00(1)
Kaliningrad2:080:00(1)1:000:00(1)2:12+0:03(3)2:07+0:17(2)2:08+0:04(2)1:390:00(1)1:45+0:15(2)0:45+0:02(2)0:38+0:04(3)
14:390:00(1)
0:17+0:04(7)
 
272Cupryś Amadeusz14:522:46+0:38(3)3:53+0:45(2)6:02+0:42(2)7:52+0:25(2)9:56+0:21(2)11:39+0:25(2)13:09+0:10(2)14:04+0:20(2)14:38+0:16(2)
HKS Azymut Mochy2:46+0:38(3)1:07+0:07(4)2:090:00(1)1:500:00(1)2:040:00(1)1:43+0:04(3)1:300:00(1)0:55+0:12(12)0:340:00(1)
14:52+0:13(2)
0:14+0:01(2)
 
3400Pawłowski Leon16:513:54+1:46(13)4:54+1:46(6)7:04+1:44(4)9:20+1:53(3)11:31+1:56(3)13:12+1:58(3)15:04+2:05(3)15:52+2:08(3)16:32+2:10(3)
KOS BnO3:54+1:46(13)1:000:00(1)2:10+0:01(2)2:16+0:26(5)2:11+0:07(3)1:41+0:02(2)1:52+0:22(4)0:48+0:05(4)0:40+0:06(4)
16:51+2:12(3)
0:19+0:06(18)
 
4416Placek Tymoteusz19:193:24+1:16(9)4:43+1:35(4)7:25+2:05(5)10:04+2:37(6)12:49+3:14(4)15:19+4:05(4)17:22+4:23(4)18:25+4:41(4)19:02+4:40(4)
HKS Azymut Mochy3:24+1:16(9)1:19+0:19(8)2:42+0:33(17)2:39+0:49(11)2:45+0:41(9)2:30+0:51(18)2:03+0:33(9)1:03+0:20(16)0:37+0:03(2)
19:19+4:40(4)
0:17+0:04(7)
 
5421Podworski Kacper19:434:33+2:25(17)5:49+2:41(9)8:36+3:16(8)10:49+3:22(7)13:14+3:39(5)15:23+4:09(5)17:54+4:55(5)18:43+4:59(5)19:25+5:03(5)
UKS OSiR4:33+2:25(17)1:16+0:16(6)2:47+0:38(19)2:13+0:23(3)2:25+0:21(4)2:09+0:30(11)2:31+1:01(19)0:49+0:06(6)0:42+0:08(11)
19:43+5:04(5)
0:18+0:05(9)
 
6262Lisiak Adam20:183:09+1:01(6)6:32+3:24(12)8:55+3:35(10)11:42+4:15(9)14:30+4:55(6)16:27+5:13(6)18:28+5:29(6)19:18+5:34(6)20:00+5:38(6)
UKS Orientuś3:09+1:01(6)3:23+2:23(24)2:23+0:14(7)2:47+0:57(13)2:48+0:44(10)1:57+0:18(4)2:01+0:31(8)0:50+0:07(8)0:42+0:08(11)
20:18+5:39(6)
0:18+0:05(9)
 
7220Kotkowiak Bartosz21:494:35+2:27(18)6:15+3:07(11)9:08+3:48(11)11:38+4:11(8)14:49+5:14(7)16:50+5:36(7)19:28+6:29(7)20:40+6:56(7)21:30+7:08(7)
KOS BnO4:35+2:27(18)1:40+0:40(11)2:53+0:44(21)2:30+0:40(9)3:11+1:07(15)2:01+0:22(7)2:38+1:08(21)1:12+0:29(20)0:50+0:16(20)
21:49+7:10(7)
0:19+0:06(18)
 
8282Majowski Jan22:003:16+1:08(8)7:09+4:01(18)9:44+4:24(15)13:22+5:55(10)15:56+6:21(9)18:03+6:49(9)19:57+6:58(8)21:01+7:17(9)21:42+7:20(8)
UKS OSiR3:16+1:08(8)3:53+2:53(25)2:35+0:26(12)3:38+1:48(18)2:34+0:30(8)2:07+0:28(10)1:54+0:24(6)1:04+0:21(17)0:41+0:07(8)
22:00+7:21(8)
0:18+0:05(9)
 
953Bultrowicz Tymoteusz22:062:46+0:38(3)5:15+2:07(8)7:43+2:23(7)9:58+2:31(4)15:47+6:12(8)18:01+6:47(8)19:58+6:59(9)20:55+7:11(8)21:47+7:25(9)
KS Hades2:46+0:38(3)2:29+1:29(20)2:28+0:19(11)2:15+0:25(4)5:49+3:45(21)2:14+0:35(14)1:57+0:27(7)0:57+0:14(14)0:52+0:18(24)
22:06+7:27(9)
0:19+0:06(18)
 
10561Wójcik Paweł22:412:41+0:33(2)6:59+3:51(17)9:16+3:56(13)14:05+6:38(12)16:34+6:59(10)18:47+7:33(10)20:59+8:00(10)21:42+7:58(10)22:22+8:00(10)
WKS Wawel2:41+0:33(2)4:18+3:18(28)2:17+0:08(5)4:49+2:59(23)2:29+0:25(5)2:13+0:34(13)2:12+0:42(11)0:430:00(1)0:40+0:06(4)
22:41+8:02(10)
0:19+0:06(18)
 
11270Łącki Jakub23:063:59+1:51(14)5:11+2:03(7)7:35+2:15(6)10:01+2:34(5)17:25+7:50(15)19:24+8:10(12)21:16+8:17(11)22:03+8:19(11)22:46+8:24(11)
UKS OSiR3:59+1:51(14)1:12+0:12(5)2:24+0:15(8)2:26+0:36(6)7:24+5:20(28)1:59+0:20(5)1:52+0:22(4)0:47+0:04(3)0:43+0:09(13)
23:06+8:27(11)
0:20+0:07(25)
 
12525Tywonek Jan24:034:32+2:24(16)6:10+3:02(10)8:52+3:32(9)14:41+7:14(17)17:11+7:36(13)19:21+8:07(11)22:02+9:03(13)22:51+9:07(12)23:42+9:20(12)
UKS OSiR4:32+2:24(16)1:38+0:38(10)2:42+0:33(17)5:49+3:59(26)2:30+0:26(6)2:10+0:31(12)2:41+1:11(24)0:49+0:06(6)0:51+0:17(22)
24:03+9:24(12)
0:21+0:08(29)
 
13308Mielcarek Krzysztof24:566:50+4:42(28)8:48+5:40(22)11:29+6:09(21)14:07+6:40(14)16:58+7:23(11)19:32+8:18(13)21:38+8:39(12)23:24+9:40(13)24:37+10:15(13)
HKS Azymut Mochy6:50+4:42(28)1:58+0:58(17)2:41+0:32(15)2:38+0:48(10)2:51+0:47(11)2:34+0:55(21)2:06+0:36(10)1:46+1:03(29)1:13+0:39(31)
24:56+10:17(13)
0:19+0:06(18)
 
14589Żesławski Jakub25:135:03+2:55(22)6:58+3:50(15)10:19+4:59(17)13:41+6:14(11)16:59+7:24(12)20:10+8:56(15)22:37+9:38(14)23:49+10:05(14)24:54+10:32(14)
WKS Wawel5:03+2:55(22)1:55+0:55(15)3:21+1:12(25)3:22+1:32(14)3:18+1:14(16)3:11+1:32(28)2:27+0:57(18)1:12+0:29(20)1:05+0:31(29)
25:13+10:34(14)
0:19+0:06(18)
 
1583Dąbrowski Karol25:546:33+4:25(26)8:21+5:13(20)10:58+5:38(18)16:56+9:29(22)19:28+9:53(18)21:32+10:18(17)24:10+11:11(16)24:58+11:14(15)25:38+11:16(15)
UKS OSiR6:33+4:25(26)1:48+0:48(12)2:37+0:28(13)5:58+4:08(27)2:32+0:28(7)2:04+0:25(8)2:38+1:08(21)0:48+0:05(4)0:40+0:06(4)
25:54+11:15(15)
0:16+0:03(4)
 
16541Wasilewski Mikołaj26:444:15+2:07(15)8:22+5:14(21)11:19+5:59(20)14:56+7:29(18)17:49+8:14(16)21:07+9:53(16)23:45+10:46(15)25:05+11:21(16)26:19+11:57(16)
UKS OSiR4:15+2:07(15)4:07+3:07(26)2:57+0:48(23)3:37+1:47(17)2:53+0:49(12)3:18+1:39(29)2:38+1:08(21)1:20+0:37(25)1:14+0:40(32)
26:44+12:05(16)
0:25+0:12(33)
 
16129Gąsienica-Samek Adam26:445:07+2:59(23)6:58+3:50(15)9:46+4:26(16)14:22+6:55(16)17:21+7:46(14)19:53+8:39(14)24:25+11:26(17)25:31+11:47(17)26:23+12:01(17)
UNTS5:07+2:59(23)1:51+0:51(14)2:48+0:39(20)4:36+2:46(22)2:59+0:55(13)2:32+0:53(19)4:32+3:02(31)1:06+0:23(18)0:52+0:18(24)
26:44+12:05(16)
0:21+0:08(29)
 
18102Dwojak Gracjan27:058:03+5:55(30)9:19+6:11(26)11:39+6:19(22)14:06+6:39(13)21:27+11:52(19)23:26+12:12(19)25:13+12:14(18)26:06+12:22(18)26:47+12:25(18)
UKS Orientpark.pl8:03+5:55(30)1:16+0:16(6)2:20+0:11(6)2:27+0:37(8)7:21+5:17(26)1:59+0:20(5)1:47+0:17(3)0:53+0:10(11)0:41+0:07(8)
27:05+12:26(18)
0:18+0:05(9)
 
19228Krempiński Franciszek29:134:58+2:50(21)9:09+6:01(25)11:49+6:29(23)14:15+6:48(15)22:40+13:05(21)24:46+13:32(20)27:18+14:19(20)28:15+14:31(19)28:55+14:33(19)
UKS Azymut Pabianice4:58+2:50(21)4:11+3:11(27)2:40+0:31(14)2:26+0:36(6)8:25+6:21(30)2:06+0:27(9)2:32+1:02(20)0:57+0:14(14)0:40+0:06(4)
29:13+14:34(19)
0:18+0:05(9)
 
20548Wiśniewski Jakub29:375:08+3:00(24)8:18+5:10(19)12:03+6:43(24)15:31+8:04(20)19:12+9:37(17)22:37+11:23(18)27:03+14:04(19)28:21+14:37(20)29:17+14:55(20)
UKS Azymut Pabianice5:08+3:00(24)3:10+2:10(22)3:45+1:36(28)3:28+1:38(16)3:41+1:37(18)3:25+1:46(30)4:26+2:56(30)1:18+0:35(24)0:56+0:22(26)
29:37+14:58(20)
0:20+0:07(25)
 
21494Szczęsny Michał31:053:25+1:17(10)4:51+1:43(5)12:26+7:06(25)16:54+9:27(21)23:23+13:48(22)26:24+15:10(22)28:44+15:45(22)30:01+16:17(21)30:47+16:25(21)
UKS Arkady3:25+1:17(10)1:26+0:26(9)7:35+5:26(32)4:28+2:38(19)6:29+4:25(22)3:01+1:22(27)2:20+0:50(13)1:17+0:34(22)0:46+0:12(16)
31:05+16:26(21)
0:18+0:05(9)
 
2289Dolejší Jan31:393:10+1:02(7)13:35+10:27(30)16:02+10:42(29)18:45+11:18(25)24:30+14:55(23)26:46+15:32(23)29:06+16:07(23)30:36+16:52(22)31:21+16:59(22)
UKS Orientpark.pl3:10+1:02(7)10:25+9:25(32)2:27+0:18(10)2:43+0:53(12)5:45+3:41(20)2:16+0:37(15)2:20+0:50(13)1:30+0:47(27)0:45+0:11(15)
31:39+17:00(22)
0:18+0:05(9)
 
23320Modzelewski Mikołaj32:404:37+2:29(20)6:43+3:35(14)9:41+4:21(14)15:04+7:37(19)22:26+12:51(20)26:17+15:03(21)28:39+15:40(21)31:27+17:43(23)32:24+18:02(23)
UKS Siódemka4:37+2:29(20)2:06+1:06(18)2:58+0:49(24)5:23+3:33(24)7:22+5:18(27)3:51+2:12(31)2:22+0:52(16)2:48+2:05(32)0:57+0:23(27)
32:40+18:01(23)
0:16+0:03(4)
 
2462Chmielowski Bartosz34:046:27+4:19(25)9:19+6:11(26)12:47+7:27(27)21:38+14:11(27)24:58+15:23(24)27:47+16:33(24)30:35+17:36(24)33:01+19:17(24)33:44+19:22(24)
UMKS Kwidzyn6:27+4:19(25)2:52+1:52(21)3:28+1:19(27)8:51+7:01(30)3:20+1:16(17)2:49+1:10(24)2:48+1:18(25)2:26+1:43(31)0:43+0:09(13)
34:04+19:25(24)
0:20+0:07(25)
 
25252Kwiatkowski Olaf34:486:46+4:38(27)9:06+5:58(24)12:30+7:10(26)18:18+10:51(24)26:10+16:35(25)29:01+17:47(25)31:59+19:00(25)33:41+19:57(25)34:30+20:08(25)
KOS BnO6:46+4:38(27)2:20+1:20(19)3:24+1:15(26)5:48+3:58(25)7:52+5:48(29)2:51+1:12(26)2:58+1:28(26)1:42+0:59(28)0:49+0:15(17)
34:48+20:09(25)
0:18+0:05(9)
 
26385Pachnik Jędrzej35:343:33+1:25(11)4:38+1:30(3)6:51+1:31(3)24:07+16:40(30)27:09+17:34(26)29:48+18:34(26)33:29+20:30(26)34:24+20:40(26)35:14+20:52(26)
UKS Orientpark.pl3:33+1:25(11)1:05+0:05(3)2:13+0:04(4)17:16+15:26(33)3:02+0:58(14)2:39+1:00(22)3:41+2:11(29)0:55+0:12(12)0:50+0:16(20)
35:34+20:55(26)
0:20+0:07(25)
 
27500Szlafka Mikołaj37:159:06+6:58(31)10:56+7:48(28)18:29+13:09(30)22:57+15:30(28)29:38+20:03(27)32:28+21:14(27)34:48+21:49(27)36:05+22:21(27)36:54+22:32(27)
HKS Azymut Mochy9:06+6:58(31)1:50+0:50(13)7:33+5:24(31)4:28+2:38(19)6:41+4:37(23)2:50+1:11(25)2:20+0:50(13)1:17+0:34(22)0:49+0:15(17)
37:15+22:36(27)
0:21+0:08(29)
 
28177Jurczak Miłosz37:287:16+5:08(29)11:35+8:27(29)14:28+9:08(28)17:50+10:23(23)30:44+21:09(28)33:06+21:52(28)35:30+22:31(28)36:21+22:37(28)37:12+22:50(28)
MKS Paulinum7:16+5:08(29)4:19+3:19(29)2:53+0:44(21)3:22+1:32(14)12:54+10:50(33)2:22+0:43(16)2:24+0:54(17)0:51+0:08(9)0:51+0:17(22)
37:28+22:49(28)
0:16+0:03(4)
 
29146Górniaczyk Michał40:593:39+1:31(12)15:38+12:30(31)22:24+17:04(32)26:52+19:25(31)33:36+24:01(30)36:23+25:09(30)38:37+25:38(29)39:59+26:15(29)40:40+26:18(29)
HKS Azymut Mochy3:39+1:31(12)11:59+10:59(33)6:46+4:37(30)4:28+2:38(19)6:44+4:40(24)2:47+1:08(23)2:14+0:44(12)1:22+0:39(26)0:41+0:07(8)
40:59+26:20(29)
0:19+0:06(18)
 
30162Inglot Maciej43:472:59+0:51(5)8:49+5:41(23)11:15+5:55(19)19:16+11:49(26)31:23+21:48(29)33:56+22:42(29)40:52+27:53(30)41:59+28:15(30)43:33+29:11(30)
UKS Azymut Dębów2:59+0:51(5)5:50+4:50(30)2:26+0:17(9)8:01+6:11(29)12:07+10:03(32)2:33+0:54(20)6:56+5:26(33)1:07+0:24(19)1:34+1:00(33)
43:47+29:08(30)
0:14+0:01(2)
 
31122Gaffke Bruno44:214:36+2:28(19)6:33+3:25(13)9:14+3:54(12)23:35+16:08(29)34:44+25:09(31)38:50+27:36(31)42:27+29:28(31)43:19+29:35(31)44:08+29:46(31)
UKS INVEST-ORIENT4:36+2:28(19)1:57+0:57(16)2:41+0:32(15)14:21+12:31(32)11:09+9:05(31)4:06+2:27(32)3:37+2:07(28)0:52+0:09(10)0:49+0:15(17)
44:21+29:42(31)
0:130:00(1)
 
32237Kruk Jakub49:1116:55+14:47(33)20:17+17:09(33)28:12+22:52(33)34:18+26:51(33)39:22+29:47(33)41:51+30:37(32)45:21+32:22(32)47:43+33:59(32)48:49+34:27(32)
UKS Azymut Dębów16:55+14:47(33)3:22+2:22(23)7:55+5:46(33)6:06+4:16(28)5:04+3:00(19)2:29+0:50(17)3:30+2:00(27)2:22+1:39(30)1:06+0:32(30)
49:11+34:32(32)
0:22+0:09(32)
 
33271Łukaszyk Maksymilian59:199:18+7:10(32)17:10+14:02(32)22:12+16:52(31)31:33+24:06(32)38:25+28:50(32)49:11+37:57(33)54:53+41:54(33)57:59+44:15(33)59:01+44:39(33)
Orienteering Leszno9:18+7:10(32)7:52+6:52(31)5:02+2:53(29)9:21+7:31(31)6:52+4:48(25)10:46+9:07(33)5:42+4:12(32)3:06+2:23(33)1:02+0:28(28)
59:19+44:40(33)
0:18+0:05(9)
 
 
52Bublik Piotrnkl-----------------------------------41:1642:13
WKS Wawel41:160:57
42:41
0:28+0:15(34)
 
42Borzyszkowski Bartłomiejabs
UKS Siódemka
 
 
 
 
M14 (31)2,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(109)2(107)3(138)4(124)5(119)6(152)7(136)8(141)9(108)
10(111)11(120)12(100)Meta
 
1566Wójtowicz Krzysztof14:581:45+0:03(3)2:500:00(1)4:090:00(1)4:490:00(1)5:290:00(1)6:520:00(1)8:190:00(1)10:030:00(1)11:380:00(1)
UNTS1:45+0:03(3)1:050:00(1)1:19+0:10(5)0:400:00(1)0:400:00(1)1:23+0:12(2)1:27+0:02(3)1:44+0:04(2)1:35+0:02(3)
13:250:00(1)14:030:00(1)14:450:00(1)14:580:00(1)
1:47+0:17(4)0:380:00(1)0:420:00(1)0:130:00(1)
 
2386Pachnik Stanisław16:381:420:00(1)3:13+0:23(2)4:22+0:13(2)5:07+0:18(2)5:54+0:25(2)7:20+0:28(2)8:45+0:26(2)11:43+1:40(2)13:19+1:41(2)
UKS Orientpark.pl1:420:00(1)1:31+0:26(3)1:090:00(1)0:45+0:05(2)0:47+0:07(3)1:26+0:15(3)1:250:00(1)2:58+1:18(15)1:36+0:03(5)
14:49+1:24(2)15:31+1:28(2)16:25+1:40(2)16:38+1:40(2)
1:300:00(1)0:42+0:04(3)0:54+0:12(14)0:130:00(1)
 
3590Żesławski Mateusz18:481:52+0:10(4)3:33+0:43(4)5:02+0:53(5)5:58+1:09(4)7:00+1:31(3)8:51+1:59(4)10:37+2:18(3)12:31+2:28(3)14:54+3:16(3)
WKS Wawel1:52+0:10(4)1:41+0:36(4)1:29+0:20(12)0:56+0:16(9)1:02+0:22(15)1:51+0:40(14)1:46+0:21(9)1:54+0:14(3)2:23+0:50(20)
16:48+3:23(3)17:40+3:37(3)18:30+3:45(3)18:48+3:50(3)
1:54+0:24(8)0:52+0:14(6)0:50+0:08(9)0:18+0:05(13)
 
4175Jończy Jakub20:221:52+0:10(4)6:16+3:26(23)7:36+3:27(16)8:23+3:34(15)9:14+3:45(13)10:44+3:52(10)12:18+3:59(7)14:23+4:20(6)16:05+4:27(5)
MKS Paulinum1:52+0:10(4)4:24+3:19(29)1:20+0:11(7)0:47+0:07(4)0:51+0:11(7)1:30+0:19(5)1:34+0:09(5)2:05+0:25(8)1:42+0:09(6)
18:01+4:36(4)19:15+5:12(5)20:04+5:19(4)20:22+5:24(4)
1:56+0:26(11)1:14+0:36(18)0:49+0:07(6)0:18+0:05(13)
 
5554Wołek Stanisław20:382:02+0:20(10)3:26+0:36(3)4:54+0:45(3)5:50+1:01(3)7:22+1:53(5)9:17+2:25(5)11:00+2:41(5)13:59+3:56(5)15:53+4:15(4)
UNTS2:02+0:20(10)1:24+0:19(2)1:28+0:19(11)0:56+0:16(9)1:32+0:52(26)1:55+0:44(16)1:43+0:18(7)2:59+1:19(16)1:54+0:21(8)
18:14+4:49(5)19:14+5:11(4)20:19+5:34(5)20:38+5:40(5)
2:21+0:51(25)1:00+0:22(14)1:05+0:23(21)0:19+0:06(19)
 
6178Jurczak Szymon20:422:01+0:19(9)3:56+1:06(7)5:23+1:14(6)6:10+1:21(6)7:37+2:08(6)9:56+3:04(7)11:32+3:13(6)13:36+3:33(4)16:07+4:29(6)
MKS Paulinum2:01+0:19(9)1:55+0:50(10)1:27+0:18(9)0:47+0:07(4)1:27+0:47(23)2:19+1:08(20)1:36+0:11(6)2:04+0:24(7)2:31+0:58(22)
18:14+4:49(5)19:17+5:14(6)20:25+5:40(6)20:42+5:44(6)
2:07+0:37(16)1:03+0:25(15)1:08+0:26(23)0:17+0:04(9)
 
781Czyński Miłosz20:441:55+0:13(6)4:41+1:51(14)5:52+1:43(10)6:53+2:04(7)7:40+2:11(7)9:23+2:31(6)12:41+4:22(9)14:59+4:56(9)17:00+5:22(7)
KOS BnO1:55+0:13(6)2:46+1:41(20)1:11+0:02(2)1:01+0:21(14)0:47+0:07(3)1:43+0:32(11)3:18+1:53(22)2:18+0:38(11)2:01+0:28(10)
18:51+5:26(7)19:34+5:31(7)20:25+5:40(6)20:44+5:46(7)
1:51+0:21(6)0:43+0:05(4)0:51+0:09(10)0:19+0:06(19)
 
8476Soliwoda Mateusz21:103:19+1:37(24)6:52+4:02(25)8:37+4:28(21)9:30+4:41(20)10:58+5:29(21)12:42+5:50(19)14:26+6:07(16)16:06+6:03(12)17:41+6:03(12)
UMKS Kwidzyn3:19+1:37(24)3:33+2:28(25)1:45+0:36(18)0:53+0:13(7)1:28+0:48(25)1:44+0:33(12)1:44+0:19(8)1:400:00(1)1:35+0:02(3)
19:24+5:59(9)20:05+6:02(8)20:52+6:07(8)21:10+6:12(8)
1:43+0:13(2)0:41+0:03(2)0:47+0:05(3)0:18+0:05(13)
 
9360Nowak Grzegorz21:291:44+0:02(2)5:24+2:34(19)9:05+4:56(25)9:51+5:02(22)10:50+5:21(19)12:20+5:28(16)13:46+5:27(15)15:54+5:51(11)17:27+5:49(9)
UKS Azymut 451:44+0:02(2)3:40+2:35(26)3:41+2:32(27)0:46+0:06(3)0:59+0:19(13)1:30+0:19(5)1:26+0:01(2)2:08+0:28(9)1:330:00(1)
19:21+5:56(8)20:19+6:16(9)21:11+6:26(9)21:29+6:31(9)
1:54+0:24(8)0:58+0:20(11)0:52+0:10(11)0:18+0:05(13)
 
10337Muller Wiktor21:471:58+0:16(7)3:39+0:49(5)4:56+0:47(4)5:59+1:10(5)7:03+1:34(4)8:43+1:51(3)10:56+2:37(4)14:34+4:31(8)17:36+5:58(10)
UMKS Kwidzyn1:58+0:16(7)1:41+0:36(4)1:17+0:08(4)1:03+0:23(16)1:04+0:24(17)1:40+0:29(10)2:13+0:48(13)3:38+1:58(21)3:02+1:29(26)
19:31+6:06(11)20:19+6:16(9)21:27+6:42(10)21:47+6:49(10)
1:55+0:25(10)0:48+0:10(5)1:08+0:26(23)0:20+0:07(25)
 
11475Sobiński Adrian22:102:34+0:52(18)4:15+1:25(10)5:44+1:35(8)8:13+3:24(13)9:02+3:33(11)10:37+3:45(9)13:13+4:54(11)16:41+6:38(14)18:23+6:45(13)
MKS Paulinum2:34+0:52(18)1:41+0:36(4)1:29+0:20(12)2:29+1:49(25)0:49+0:09(5)1:35+0:24(8)2:36+1:11(20)3:28+1:48(19)1:42+0:09(6)
20:10+6:45(13)21:03+7:00(11)21:51+7:06(11)22:10+7:12(11)
1:47+0:17(4)0:53+0:15(8)0:48+0:06(4)0:19+0:06(19)
 
1225Bielecki Michał22:282:48+1:06(20)4:50+2:00(15)6:36+2:27(13)7:35+2:46(10)9:02+3:33(11)10:46+3:54(11)12:32+4:13(8)14:28+4:25(7)17:16+5:38(8)
UKS Siódemka2:48+1:06(20)2:02+0:57(13)1:46+0:37(19)0:59+0:19(12)1:27+0:47(23)1:44+0:33(12)1:46+0:21(9)1:56+0:16(4)2:48+1:15(25)
19:27+6:02(10)21:04+7:01(12)22:10+7:25(12)22:28+7:30(12)
2:11+0:41(20)1:37+0:59(25)1:06+0:24(22)0:18+0:05(13)
 
137Banach Piotr22:502:09+0:27(13)4:31+1:41(12)7:01+2:52(15)8:05+3:16(12)9:17+3:48(14)11:12+4:20(13)13:31+5:12(13)15:33+5:30(10)17:39+6:01(11)
UMKS ORKAN2:09+0:27(13)2:22+1:17(16)2:30+1:21(22)1:04+0:24(17)1:12+0:32(19)1:55+0:44(16)2:19+0:54(15)2:02+0:22(6)2:06+0:33(13)
19:59+6:34(12)21:42+7:39(13)22:34+7:49(13)22:50+7:52(13)
2:20+0:50(24)1:43+1:05(26)0:52+0:10(11)0:16+0:03(6)
 
14546Wilk Wiktor24:232:09+0:27(13)4:07+1:17(8)5:50+1:41(9)7:17+2:28(9)8:18+2:49(8)10:24+3:32(8)12:56+4:37(10)16:30+6:27(13)18:49+7:11(14)
UMKS Kwidzyn2:09+0:27(13)1:58+0:53(12)1:43+0:34(17)1:27+0:47(23)1:01+0:21(14)2:06+0:55(18)2:32+1:07(18)3:34+1:54(20)2:19+0:46(19)
21:04+7:39(14)22:30+8:27(14)24:00+9:15(14)24:23+9:25(14)
2:15+0:45(22)1:26+0:48(21)1:30+0:48(29)0:23+0:10(29)
 
1574Curzytek Krystian25:083:07+1:25(23)5:09+2:19(17)8:01+3:52(17)9:03+4:14(17)10:15+4:46(18)12:26+5:34(18)14:51+6:32(17)18:29+8:26(17)20:38+9:00(15)
UKS Azymut Dębów3:07+1:25(23)2:02+0:57(13)2:52+1:43(23)1:02+0:22(15)1:12+0:32(19)2:11+1:00(19)2:25+1:00(17)3:38+1:58(21)2:09+0:36(16)
22:46+9:21(15)24:00+9:57(16)24:49+10:04(15)25:08+10:10(15)
2:08+0:38(18)1:14+0:36(18)0:49+0:07(6)0:19+0:06(19)
 
16289Marte Igor25:152:00+0:18(8)4:25+1:35(11)5:37+1:28(7)8:14+3:25(14)10:01+4:32(16)11:12+4:20(13)13:36+5:17(14)16:49+6:46(15)20:46+9:08(16)
UNTS2:00+0:18(8)2:25+1:20(17)1:12+0:03(3)2:37+1:57(26)1:47+1:07(28)1:110:00(1)2:24+0:59(16)3:13+1:33(18)3:57+2:24(28)
23:04+9:39(16)23:57+9:54(15)24:57+10:12(16)25:15+10:17(16)
2:18+0:48(23)0:53+0:15(8)1:00+0:18(18)0:18+0:05(13)
 
17527Udycz Jonasz25:184:19+2:37(28)7:18+4:28(27)8:37+4:28(21)9:29+4:40(18)10:13+4:44(17)11:51+4:59(15)17:05+8:46(21)19:05+9:02(18)21:11+9:33(17)
UKS Traper4:19+2:37(28)2:59+1:54(22)1:19+0:10(5)0:52+0:12(6)0:44+0:04(2)1:38+0:27(9)5:14+3:49(28)2:00+0:20(5)2:06+0:33(13)
23:08+9:43(17)24:00+9:57(16)25:01+10:16(17)25:18+10:20(17)
1:57+0:27(12)0:52+0:14(6)1:01+0:19(20)0:17+0:04(9)
 
18142Gondek Jan25:582:08+0:26(12)5:13+2:23(18)6:39+2:30(14)7:38+2:49(11)8:40+3:11(9)11:08+4:16(12)13:24+5:05(12)19:08+9:05(19)21:43+10:05(20)
WKS Wawel2:08+0:26(12)3:05+2:00(23)1:26+0:17(8)0:59+0:19(12)1:02+0:22(15)2:28+1:17(21)2:16+0:51(14)5:44+4:04(28)2:35+1:02(23)
23:53+10:28(19)24:50+10:47(18)25:42+10:57(18)25:58+11:00(18)
2:10+0:40(19)0:57+0:19(10)0:52+0:10(11)0:16+0:03(6)
 
1949Brożyński Oliwier26:142:11+0:29(16)7:44+4:54(28)10:57+6:48(27)11:55+7:06(26)12:49+7:20(25)14:22+7:30(23)15:52+7:33(18)18:12+8:09(16)21:27+9:49(18)
HKS Azymut Mochy2:11+0:29(16)5:33+4:28(30)3:13+2:04(25)0:58+0:18(11)0:54+0:14(11)1:33+0:22(7)1:30+0:05(4)2:20+0:40(12)3:15+1:42(27)
24:01+10:36(20)24:59+10:56(19)25:58+11:13(19)26:14+11:16(19)
2:34+1:04(28)0:58+0:20(11)0:59+0:17(17)0:16+0:03(6)
 
2073Curzytek Kacper26:482:18+0:36(17)4:11+1:21(9)6:04+1:55(11)8:55+4:06(16)9:44+4:15(15)12:20+5:28(16)17:19+9:00(22)19:35+9:32(20)21:37+9:59(19)
UKS Azymut Dębów2:18+0:36(17)1:53+0:48(8)1:53+0:44(20)2:51+2:11(27)0:49+0:09(5)2:36+1:25(23)4:59+3:34(26)2:16+0:36(10)2:02+0:29(11)
23:49+10:24(18)25:37+11:34(20)26:34+11:49(20)26:48+11:50(20)
2:12+0:42(21)1:48+1:10(28)0:57+0:15(15)0:14+0:01(3)
 
21482Staszak Tomasz28:344:03+2:21(27)5:59+3:09(22)9:01+4:52(24)10:05+5:16(23)11:13+5:44(22)13:54+7:02(22)16:52+8:33(20)21:49+11:46(22)23:22+11:44(21)
MKS Paulinum4:03+2:21(27)1:56+0:51(11)3:02+1:53(24)1:04+0:24(17)1:08+0:28(18)2:41+1:30(25)2:58+1:33(21)4:57+3:17(25)1:330:00(1)
25:28+12:03(21)27:17+13:14(21)28:17+13:32(21)28:34+13:36(21)
2:06+0:36(15)1:49+1:11(29)1:00+0:18(18)0:17+0:04(9)
 
22559Wołowiec Daniel29:562:10+0:28(15)3:53+1:03(6)8:36+4:27(20)9:29+4:40(18)14:51+9:22(27)18:35+11:43(28)20:33+12:14(26)23:03+13:00(24)25:50+14:12(24)
UKS Azymut Dębów2:10+0:28(15)1:43+0:38(7)4:43+3:34(28)0:53+0:13(7)5:22+4:42(29)3:44+2:33(28)1:58+0:33(11)2:30+0:50(14)2:47+1:14(24)
27:49+14:24(24)28:53+14:50(22)29:41+14:56(22)29:56+14:58(22)
1:59+0:29(13)1:04+0:26(16)0:48+0:06(4)0:15+0:02(5)
 
23576Zaleski Jakub30:193:50+2:08(26)7:00+4:10(26)8:41+4:32(23)11:48+6:59(25)12:43+7:14(24)14:37+7:45(25)16:44+8:25(19)24:25+14:22(25)26:27+14:49(25)
MKS Paulinum3:50+2:08(26)3:10+2:05(24)1:41+0:32(15)3:07+2:27(30)0:55+0:15(12)1:54+0:43(15)2:07+0:42(12)7:41+6:01(29)2:02+0:29(11)
28:12+14:47(25)29:11+15:08(23)29:56+15:11(23)30:19+15:21(23)
1:45+0:15(3)0:59+0:21(13)0:45+0:03(2)0:23+0:10(29)
 
24381Osak Maciej30:502:54+1:12(21)6:48+3:58(24)8:25+4:16(19)9:35+4:46(21)10:54+5:25(20)13:47+6:55(21)17:34+9:15(23)22:52+12:49(23)25:02+13:24(23)
UKS Traper2:54+1:12(21)3:54+2:49(28)1:37+0:28(14)1:10+0:30(20)1:19+0:39(22)2:53+1:42(26)3:47+2:22(24)5:18+3:38(26)2:10+0:37(17)
27:43+14:18(23)29:17+15:14(25)30:28+15:43(24)30:50+15:52(24)
2:41+1:11(29)1:34+0:56(23)1:11+0:29(26)0:22+0:09(28)
 
25113Fiedorowicz Hieronim30:552:56+1:14(22)5:41+2:51(21)8:08+3:59(18)10:59+6:10(24)11:52+6:23(23)14:23+7:31(24)19:24+11:05(25)21:45+11:42(21)23:57+12:19(22)
UKS Traper2:56+1:14(22)2:45+1:40(19)2:27+1:18(21)2:51+2:11(27)0:53+0:13(9)2:31+1:20(22)5:01+3:36(27)2:21+0:41(13)2:12+0:39(18)
26:21+12:56(22)29:14+15:11(24)30:35+15:50(25)30:55+15:57(25)
2:24+0:54(26)2:53+2:15(30)1:21+0:39(28)0:20+0:07(25)
 
26448Roman Szymon32:232:44+1:02(19)4:37+1:47(13)6:04+1:55(11)7:08+2:19(8)8:53+3:24(10)13:21+6:29(20)22:52+14:33(28)25:56+15:53(26)27:54+16:16(26)
UKS Azymut Dębów2:44+1:02(19)1:53+0:48(8)1:27+0:18(9)1:04+0:24(17)1:45+1:05(27)4:28+3:17(29)9:31+8:06(30)3:04+1:24(17)1:58+0:25(9)
29:45+16:20(26)31:20+17:17(26)32:09+17:24(26)32:23+17:25(26)
1:51+0:21(6)1:35+0:57(24)0:49+0:07(6)0:14+0:01(3)
 
27504Szymański Przemysław34:566:57+5:15(30)10:46+7:56(30)12:27+8:18(29)13:41+8:52(28)14:57+9:28(28)17:51+10:59(27)21:33+13:14(27)27:02+16:59(27)29:08+17:30(27)
UKS Traper6:57+5:15(30)3:49+2:44(27)1:41+0:32(15)1:14+0:34(21)1:16+0:36(21)2:54+1:43(27)3:42+2:17(23)5:29+3:49(27)2:06+0:33(13)
31:41+18:16(27)33:26+19:23(27)34:35+19:50(27)34:56+19:58(27)
2:33+1:03(27)1:45+1:07(27)1:09+0:27(25)0:21+0:08(27)
 
28472Sobiepanek Maksymilian41:493:31+1:49(25)5:33+2:43(20)10:40+6:31(26)13:37+8:48(27)14:30+9:01(26)15:57+9:05(26)18:32+10:13(24)27:15+17:12(28)36:50+25:12(28)
UKS OSiR3:31+1:49(25)2:02+0:57(13)5:07+3:58(29)2:57+2:17(29)0:53+0:13(9)1:27+0:16(4)2:35+1:10(19)8:43+7:03(30)9:35+8:02(30)
38:57+25:32(28)40:01+25:58(28)41:32+26:47(28)41:49+26:51(28)
2:07+0:37(16)1:04+0:26(16)1:31+0:49(30)0:17+0:04(9)
 
29480Stachura Janek45:306:21+4:39(29)9:04+6:14(29)12:20+8:11(28)13:49+9:00(29)21:10+15:41(29)23:47+16:55(29)29:20+21:01(29)34:08+24:05(29)39:43+28:05(29)
WKS Wawel6:21+4:39(29)2:43+1:38(18)3:16+2:07(26)1:29+0:49(24)7:21+6:41(30)2:37+1:26(24)5:33+4:08(29)4:48+3:08(23)5:35+4:02(29)
42:32+29:07(29)43:59+29:56(29)45:11+30:26(29)45:30+30:32(29)
2:49+1:19(30)1:27+0:49(22)1:12+0:30(27)0:19+0:06(19)
 
30221Kotkowiak Piotr47:442:03+0:21(11)4:55+2:05(16)24:25+20:16(30)25:42+20:53(30)26:33+21:04(30)31:30+24:38(30)35:45+27:26(30)40:40+30:37(30)43:04+31:26(30)
KOS BnO2:03+0:21(11)2:52+1:47(21)19:30+18:21(30)1:17+0:37(22)0:51+0:11(7)4:57+3:46(30)4:15+2:50(25)4:55+3:15(24)2:24+0:51(21)
45:06+31:41(30)46:27+32:24(30)47:25+32:40(30)47:44+32:46(30)
2:02+0:32(14)1:21+0:43(20)0:58+0:16(16)0:19+0:06(19)
 
 
396Paterek Mikołajabs
HKS Azymut Mochy
 
 
 
 
M16 (24)3,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(121)2(125)3(126)4(148)5(137)6(147)7(132)8(123)9(116)
10(154)11(142)12(111)13(100)Meta
 
1410Pierzchała Michał24:221:130:00(1)2:270:00(1)3:310:00(1)8:530:00(1)10:340:00(1)11:500:00(1)13:150:00(1)14:240:00(1)19:440:00(1)
UNTS1:130:00(1)1:14+0:01(2)1:040:00(1)5:220:00(1)1:410:00(1)1:160:00(1)1:250:00(1)1:09+0:03(9)5:20+2:13(12)
21:320:00(1)22:320:00(1)23:330:00(1)24:070:00(1)24:220:00(1)
1:48+0:03(5)1:00+0:04(3)1:010:00(1)0:34+0:03(7)0:15+0:03(9)
 
2407Petersburski Krystian25:551:33+0:20(4)3:12+0:45(3)4:41+1:10(3)11:07+2:14(2)13:05+2:31(2)15:27+3:37(3)17:07+3:52(2)18:14+3:50(2)21:21+1:37(2)
KOS BnO1:33+0:20(4)1:39+0:26(10)1:29+0:25(9)6:26+1:04(3)1:58+0:17(3)2:22+1:06(12)1:40+0:15(5)1:07+0:01(4)3:070:00(1)
23:08+1:36(2)24:04+1:32(2)25:09+1:36(2)25:41+1:34(2)25:55+1:33(2)
1:47+0:02(4)0:560:00(1)1:05+0:04(4)0:32+0:01(3)0:14+0:02(3)
 
3151Grobelny Alex28:491:43+0:30(7)3:15+0:48(4)4:55+1:24(7)13:05+4:12(9)15:00+4:26(6)17:22+5:32(6)19:11+5:56(6)20:17+5:53(6)23:31+3:47(3)
HKS Azymut Mochy1:43+0:30(7)1:32+0:19(8)1:40+0:36(14)8:10+2:48(10)1:55+0:14(2)2:22+1:06(12)1:49+0:24(7)1:060:00(1)3:14+0:07(4)
25:17+3:45(3)26:35+4:03(3)27:52+4:19(3)28:31+4:24(3)28:49+4:27(3)
1:46+0:01(3)1:18+0:22(18)1:17+0:16(13)0:39+0:08(11)0:18+0:06(19)
 
486Deredos Bruno29:351:19+0:06(3)3:16+0:49(5)4:44+1:13(4)11:18+2:25(3)13:20+2:46(3)15:19+3:29(2)17:11+3:56(3)18:34+4:10(3)24:50+5:06(6)
UKS Orientuś1:19+0:06(3)1:57+0:44(18)1:28+0:24(8)6:34+1:12(4)2:02+0:21(5)1:59+0:43(7)1:52+0:27(8)1:23+0:17(17)6:16+3:09(18)
26:40+5:08(5)27:41+5:09(5)28:46+5:13(4)29:21+5:14(4)29:35+5:13(4)
1:50+0:05(6)1:01+0:05(4)1:05+0:04(4)0:35+0:04(9)0:14+0:02(3)
 
5378Olszewski Bartłomiej29:492:04+0:51(14)3:35+1:08(10)5:07+1:36(10)13:36+4:43(11)16:16+5:42(10)17:41+5:51(7)19:14+5:59(7)20:24+6:00(7)23:59+4:15(5)
UNTS2:04+0:51(14)1:31+0:18(7)1:32+0:28(10)8:29+3:07(11)2:40+0:59(13)1:25+0:09(3)1:33+0:08(3)1:10+0:04(10)3:35+0:28(7)
26:06+4:34(4)27:19+4:47(4)28:49+5:16(5)29:28+5:21(5)29:49+5:27(5)1:30
2:07+0:22(10)1:13+0:17(15)1:30+0:29(22)0:39+0:08(11)0:21+0:09(24)*112
 
612Baran Grzegorz30:132:08+0:55(16)3:31+1:04(9)5:04+1:33(8)12:39+3:46(7)15:17+4:43(7)16:33+4:43(5)18:50+5:35(5)19:56+5:32(4)25:35+5:51(8)
WKS Wawel2:08+0:55(16)1:23+0:10(4)1:33+0:29(11)7:35+2:13(8)2:38+0:57(12)1:160:00(1)2:17+0:52(16)1:060:00(1)5:39+2:32(15)
27:27+5:55(7)28:26+5:54(6)29:30+5:57(6)30:01+5:54(6)30:13+5:51(6)
1:52+0:07(8)0:59+0:03(2)1:04+0:03(2)0:310:00(1)0:120:00(1)
 
7502Sztranek Jan30:491:41+0:28(5)3:47+1:20(15)5:06+1:35(9)11:29+2:36(4)13:40+3:06(4)15:54+4:04(4)18:41+5:26(4)20:03+5:39(5)25:35+5:51(8)
UKS Azymut Pabianice1:41+0:28(5)2:06+0:53(19)1:19+0:15(3)6:23+1:01(2)2:11+0:30(6)2:14+0:58(11)2:47+1:22(22)1:22+0:16(16)5:32+2:25(14)
27:25+5:53(6)28:46+6:14(7)29:56+6:23(7)30:32+6:25(7)30:49+6:27(7)
1:50+0:05(6)1:21+0:25(20)1:10+0:09(7)0:36+0:05(10)0:17+0:05(15)
 
826Biernat Michał31:131:46+0:33(8)3:36+1:09(11)5:09+1:38(11)15:11+6:18(16)17:09+6:35(13)19:20+7:30(10)21:14+7:59(10)22:22+7:58(10)25:34+5:50(7)
KOS BnO1:46+0:33(8)1:50+0:37(15)1:33+0:29(11)10:02+4:40(18)1:58+0:17(3)2:11+0:55(10)1:54+0:29(9)1:08+0:02(8)3:12+0:05(3)
27:30+5:58(8)28:59+6:27(8)30:15+6:42(8)30:56+6:49(8)31:13+6:51(8)
1:56+0:11(9)1:29+0:33(22)1:16+0:15(12)0:41+0:10(15)0:17+0:05(15)
 
9404Pesta Piotr31:562:04+0:51(14)3:23+0:56(6)4:47+1:16(5)12:08+3:15(5)15:50+5:16(8)17:47+5:57(8)19:20+6:05(8)20:26+6:02(8)23:48+4:04(4)
UKS Azymut 452:04+0:51(14)1:19+0:06(3)1:24+0:20(6)7:21+1:59(7)3:42+2:01(19)1:57+0:41(6)1:33+0:08(3)1:060:00(1)3:22+0:15(5)
28:27+6:55(9)29:33+7:01(9)30:52+7:19(9)31:38+7:31(9)31:56+7:34(9)
4:39+2:54(21)1:06+0:10(8)1:19+0:18(14)0:46+0:15(23)0:18+0:06(19)
 
10470Smyk Bartosz33:281:41+0:28(5)2:54+0:27(2)4:12+0:41(2)12:57+4:04(8)15:51+5:17(9)18:59+7:09(9)20:55+7:40(9)22:02+7:38(9)27:55+8:11(12)
UKS Traper1:41+0:28(5)1:130:00(1)1:18+0:14(2)8:45+3:23(12)2:54+1:13(14)3:08+1:52(16)1:56+0:31(10)1:07+0:01(4)5:53+2:46(16)
30:09+8:37(10)31:17+8:45(10)32:29+8:56(10)33:12+9:05(10)33:28+9:06(10)
2:14+0:29(13)1:08+0:12(9)1:12+0:11(8)0:43+0:12(18)0:16+0:04(14)
 
11465Słoma Kacper33:572:09+0:56(17)3:53+1:26(16)5:49+2:18(17)14:41+5:48(14)17:49+7:15(16)19:49+7:59(14)21:21+8:06(11)22:28+8:04(11)25:50+6:06(10)
UKS Azymut Dębów2:09+0:56(17)1:44+0:31(12)1:56+0:52(18)8:52+3:30(13)3:08+1:27(16)2:00+0:44(8)1:32+0:07(2)1:07+0:01(4)3:22+0:15(5)
30:29+8:57(11)31:34+9:02(11)32:55+9:22(11)33:40+9:33(11)33:57+9:35(11)
4:39+2:54(21)1:05+0:09(7)1:21+0:20(17)0:45+0:14(21)0:17+0:05(15)
 
12244Kula Mateusz34:201:18+0:05(2)4:09+1:42(18)5:34+2:03(16)12:24+3:31(6)14:55+4:21(5)19:25+7:35(11)21:22+8:07(12)22:32+8:08(12)29:24+9:40(13)
KOS BnO1:18+0:05(2)2:51+1:38(22)1:25+0:21(7)6:50+1:28(5)2:31+0:50(9)4:30+3:14(18)1:57+0:32(11)1:10+0:04(10)6:52+3:45(19)
31:09+9:37(12)32:17+9:45(12)33:31+9:58(12)34:05+9:58(12)34:20+9:58(12)
1:450:00(1)1:08+0:12(9)1:14+0:13(11)0:34+0:03(7)0:15+0:03(9)
 
13498Szeliga Stanisław35:241:55+0:42(11)3:42+1:15(12)5:19+1:48(12)15:35+6:42(18)17:47+7:13(15)19:35+7:45(12)22:17+9:02(13)23:33+9:09(13)27:45+8:01(11)
WKS Wawel1:55+0:42(11)1:47+0:34(14)1:37+0:33(13)10:16+4:54(19)2:12+0:31(7)1:48+0:32(4)2:42+1:17(21)1:16+0:10(13)4:12+1:05(11)
32:13+10:41(14)33:14+10:42(13)34:38+11:05(14)35:10+11:03(13)35:24+11:02(13)
4:28+2:43(19)1:01+0:05(4)1:24+0:23(19)0:32+0:01(3)0:14+0:02(3)
 
14216Kondys Jakub35:322:19+1:06(18)3:59+1:32(17)5:22+1:51(13)13:18+4:25(10)17:43+7:09(14)19:43+7:53(13)24:11+10:56(15)25:46+11:22(15)29:24+9:40(13)
KOS BnO2:19+1:06(18)1:40+0:27(11)1:23+0:19(5)7:56+2:34(9)4:25+2:44(21)2:00+0:44(8)4:28+3:03(24)1:35+0:29(20)3:38+0:31(8)
32:08+10:36(13)33:21+10:49(14)34:34+11:01(13)35:18+11:11(14)35:32+11:10(14)
2:44+0:59(15)1:13+0:17(15)1:13+0:12(9)0:44+0:13(20)0:14+0:02(3)
 
15437Pudełek Błażej36:511:51+0:38(9)3:43+1:16(14)5:23+1:52(14)14:21+5:28(13)16:58+6:24(12)20:46+8:56(15)23:13+9:58(14)24:31+10:07(14)31:30+11:46(15)
LKS Górzanka1:51+0:38(9)1:52+0:39(16)1:40+0:36(14)8:58+3:36(15)2:37+0:56(10)3:48+2:32(17)2:27+1:02(18)1:18+0:12(15)6:59+3:52(20)
33:15+11:43(15)34:29+11:57(15)35:48+12:15(15)36:31+12:24(15)36:51+12:29(15)19:14
1:450:00(1)1:14+0:18(17)1:19+0:18(14)0:43+0:12(18)0:20+0:08(23)*129
 
161Andrzejczak Maciej37:551:52+0:39(10)3:25+0:58(7)4:47+1:16(5)15:21+6:28(17)19:08+8:34(17)23:56+12:06(18)26:04+12:49(18)27:17+12:53(17)32:37+12:53(16)
UKS Azymut Pabianice1:52+0:39(10)1:33+0:20(9)1:22+0:18(4)10:34+5:12(21)3:47+2:06(20)4:48+3:32(20)2:08+0:43(12)1:13+0:07(12)5:20+2:13(12)
34:48+13:16(16)36:00+13:28(16)37:09+13:36(16)37:41+13:34(16)37:55+13:33(16)
2:11+0:26(12)1:12+0:16(14)1:09+0:08(6)0:32+0:01(3)0:14+0:02(3)
 
1746Bradac David41:181:56+0:43(12)3:42+1:15(12)5:28+1:57(15)15:07+6:14(15)25:44+15:10(21)27:38+15:48(21)29:49+16:34(21)31:05+16:41(21)34:46+15:02(17)
Czechy1:56+0:43(12)1:46+0:33(13)1:46+0:42(16)9:39+4:17(17)10:37+8:56(24)1:54+0:38(5)2:11+0:46(13)1:16+0:10(13)3:41+0:34(9)
38:08+16:36(17)39:18+16:46(17)40:31+16:58(17)41:04+16:57(17)41:18+16:56(17)
3:22+1:37(17)1:10+0:14(11)1:13+0:12(9)0:33+0:02(6)0:14+0:02(3)
 
1835Borek Zbigniew43:063:05+1:52(21)6:54+4:27(24)8:56+5:25(23)19:24+10:31(21)22:22+11:48(20)25:22+13:32(19)28:00+14:45(19)29:31+15:07(19)35:38+15:54(18)
UKS Azymut 453:05+1:52(21)3:49+2:36(23)2:02+0:58(19)10:28+5:06(20)2:58+1:17(15)3:00+1:44(15)2:38+1:13(19)1:31+0:25(19)6:07+3:00(17)
39:35+18:03(18)40:46+18:14(18)42:09+18:36(18)42:51+18:44(18)43:06+18:44(18)
3:57+2:12(18)1:11+0:15(13)1:23+0:22(18)0:42+0:11(16)0:15+0:03(9)
 
19537Wachnicki Michał43:123:06+1:53(22)5:44+3:17(20)7:36+4:05(20)16:30+7:37(19)19:54+9:20(18)22:42+10:52(16)24:57+11:42(16)26:57+12:33(16)36:41+16:57(19)
indywidualnie3:06+1:53(22)2:38+1:25(21)1:52+0:48(17)8:54+3:32(14)3:24+1:43(18)2:48+1:32(14)2:15+0:50(15)2:00+0:54(21)9:44+6:37(22)
39:39+18:07(19)40:58+18:26(19)42:17+18:44(19)42:59+18:52(19)43:12+18:50(19)
2:58+1:13(16)1:19+0:23(19)1:19+0:18(14)0:42+0:11(16)0:13+0:01(2)
 
20152Grzegorczyk Mateusz44:022:54+1:41(20)4:18+1:51(19)7:21+3:50(19)16:48+7:55(20)21:31+10:57(19)26:16+14:26(20)28:30+15:15(20)29:55+15:31(20)37:20+17:36(20)
KOS BnO2:54+1:41(20)1:24+0:11(5)3:03+1:59(22)9:27+4:05(16)4:43+3:02(22)4:45+3:29(19)2:14+0:49(14)1:25+0:19(18)7:25+4:18(21)
39:41+18:09(20)41:16+18:44(20)43:03+19:30(20)43:43+19:36(20)44:02+19:40(20)
2:21+0:36(14)1:35+0:39(23)1:47+0:46(23)0:40+0:09(14)0:19+0:07(21)
 
21303Michalak Kacper48:062:03+0:50(13)3:27+1:00(8)6:44+3:13(18)14:01+5:08(12)16:28+5:54(11)22:54+11:04(17)25:11+11:56(17)28:28+14:04(18)42:43+22:59(22)
UNTS2:03+0:50(13)1:24+0:11(5)3:17+2:13(24)7:17+1:55(6)2:27+0:46(8)6:26+5:10(21)2:17+0:52(16)3:17+2:11(24)14:15+11:08(24)
44:50+23:18(21)46:16+23:44(21)47:20+23:47(21)47:51+23:44(21)48:06+23:44(21)
2:07+0:22(10)1:26+0:30(21)1:04+0:03(2)0:310:00(1)0:15+0:03(9)
 
22596Życzkowski Jakub50:162:42+1:29(19)6:53+4:26(23)10:05+6:34(24)23:25+14:32(23)26:42+16:08(22)33:29+21:39(22)36:07+22:52(22)38:13+23:49(22)42:00+22:16(21)
UKS Siódemka2:42+1:29(19)4:11+2:58(24)3:12+2:08(23)13:20+7:58(22)3:17+1:36(17)6:47+5:31(22)2:38+1:13(19)2:06+1:00(22)3:47+0:40(10)
46:34+25:02(22)47:44+25:12(22)49:11+25:38(22)49:57+25:50(22)50:16+25:54(22)
4:34+2:49(20)1:10+0:14(11)1:27+0:26(20)0:46+0:15(23)0:19+0:07(21)
 
23460Sienkiewicz Maksymilian52:273:36+2:23(23)6:12+3:45(22)8:41+5:10(22)26:15+17:22(24)28:52+18:18(23)37:34+25:44(23)39:22+26:07(23)40:29+26:05(23)43:37+23:53(23)
UKS Azymut 453:36+2:23(23)2:36+1:23(20)2:29+1:25(21)17:34+12:12(24)2:37+0:56(10)8:42+7:26(24)1:48+0:23(6)1:07+0:01(4)3:08+0:01(2)
48:25+26:53(23)49:28+26:56(23)51:33+28:00(23)52:12+28:05(23)52:27+28:05(23)
4:48+3:03(23)1:03+0:07(6)2:05+1:04(24)0:39+0:08(11)0:15+0:03(9)
 
246Baczulis Miłosz1:05:473:58+2:45(24)5:53+3:26(21)8:12+4:41(21)22:50+13:57(22)31:54+21:20(24)39:16+27:26(24)43:19+30:04(24)45:45+31:21(24)56:07+36:23(24)
KOS BnO3:58+2:45(24)1:55+0:42(17)2:19+1:15(20)14:38+9:16(23)9:04+7:23(23)7:22+6:06(23)4:03+2:38(23)2:26+1:20(23)10:22+7:15(23)
1:01:38+40:06(24)1:03:18+40:46(24)1:04:45+41:12(24)1:05:30+41:23(24)1:05:47+41:25(24)
5:31+3:46(24)1:40+0:44(24)1:27+0:26(20)0:45+0:14(21)0:17+0:05(15)
 
 
 
 
M18 (17)4,6 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(151)2(126)3(125)4(127)5(147)6(146)7(148)8(128)9(124)
10(135)11(153)12(149)13(117)14(111)15(100)Meta
 
1203Kijak Jakub29:134:29+0:22(4)6:27+0:20(2)7:45+0:16(2)11:06+0:29(2)14:03+0:33(2)15:57+0:28(2)17:05+0:31(2)19:11+0:07(2)20:46+0:10(2)
WKS Wawel4:29+0:22(4)1:580:00(1)1:18+0:07(2)3:21+0:13(4)2:57+0:08(4)1:54+0:13(4)1:08+0:13(4)2:06+0:10(3)1:35+0:04(4)
22:110:00(1)24:230:00(1)25:430:00(1)27:000:00(1)28:250:00(1)28:580:00(1)29:130:00(1)
1:250:00(1)2:12+0:12(2)1:20+0:03(2)1:17+0:05(2)1:25+0:08(4)0:33+0:04(5)0:15+0:02(6)
 
2366Ogdowski Bartłomiej30:524:070:00(1)6:070:00(1)7:290:00(1)10:370:00(1)13:300:00(1)15:290:00(1)16:340:00(1)19:040:00(1)20:360:00(1)
UKS Siódemka4:070:00(1)2:00+0:02(2)1:22+0:11(5)3:080:00(1)2:53+0:04(2)1:59+0:18(6)1:05+0:10(3)2:30+0:34(8)1:32+0:01(2)
22:110:00(1)24:34+0:11(2)26:09+0:26(2)27:32+0:32(2)30:10+1:45(2)30:39+1:41(2)30:52+1:39(2)
1:35+0:10(6)2:23+0:23(5)1:35+0:18(7)1:23+0:11(3)2:38+1:21(13)0:290:00(1)0:130:00(1)
 
3417Płóciennik Konrad32:564:22+0:15(2)6:37+0:30(3)7:48+0:19(3)11:09+0:32(3)14:05+0:35(3)16:06+0:37(3)19:06+2:32(3)21:02+1:58(3)22:37+2:01(3)
UKS Azymut Pabianice4:22+0:15(2)2:15+0:17(5)1:110:00(1)3:21+0:13(4)2:56+0:07(3)2:01+0:20(7)3:00+2:05(11)1:560:00(1)1:35+0:04(4)
24:03+1:52(3)26:50+2:27(3)28:18+2:35(3)30:54+3:54(3)32:11+3:46(3)32:43+3:45(3)32:56+3:43(3)
1:26+0:01(2)2:47+0:47(10)1:28+0:11(4)2:36+1:24(12)1:170:00(1)0:32+0:03(3)0:130:00(1)
 
4160Huba Karol33:185:48+1:41(10)8:23+2:16(9)9:51+2:22(10)13:15+2:38(9)16:04+2:34(6)17:54+2:25(6)21:01+4:27(7)23:18+4:14(8)24:49+4:13(6)
UKS Azymut Dębów5:48+1:41(10)2:35+0:37(11)1:28+0:17(7)3:24+0:16(6)2:490:00(1)1:50+0:09(2)3:07+2:12(12)2:17+0:21(6)1:310:00(1)
26:21+4:10(5)28:33+4:10(4)29:50+4:07(4)31:02+4:02(4)32:34+4:09(4)33:05+4:07(4)33:18+4:05(4)
1:32+0:07(5)2:12+0:12(2)1:170:00(1)1:120:00(1)1:32+0:15(6)0:31+0:02(2)0:130:00(1)
 
55Velde Augusts34:174:25+0:18(3)6:46+0:39(4)8:12+0:43(4)11:32+0:55(5)14:47+1:17(4)16:39+1:10(4)19:24+2:50(4)22:55+3:51(5)24:41+4:05(5)
OK Azuolas4:25+0:18(3)2:21+0:23(9)1:26+0:15(6)3:20+0:12(3)3:15+0:26(5)1:52+0:11(3)2:45+1:50(9)3:31+1:35(11)1:46+0:15(6)
26:40+4:29(6)29:13+4:50(6)30:36+4:53(5)32:02+5:02(5)33:27+5:02(5)34:02+5:04(5)34:17+5:04(5)
1:59+0:34(9)2:33+0:33(7)1:23+0:06(3)1:26+0:14(5)1:25+0:08(4)0:35+0:06(9)0:15+0:02(6)
 
6238Kruk Michał34:494:30+0:23(5)6:54+0:47(5)8:15+0:46(5)11:30+0:53(4)18:06+4:36(9)20:03+4:34(9)21:07+4:33(8)23:16+4:12(7)25:16+4:40(7)
UKS Azymut Dębów4:30+0:23(5)2:24+0:26(10)1:21+0:10(3)3:15+0:07(2)6:36+3:47(14)1:57+0:16(5)1:04+0:09(2)2:09+0:13(4)2:00+0:29(9)
27:00+4:49(7)29:23+5:00(7)30:56+5:13(7)32:21+5:21(7)34:03+5:38(6)34:36+5:38(6)34:49+5:36(6)
1:44+0:19(7)2:23+0:23(5)1:33+0:16(6)1:25+0:13(4)1:42+0:25(8)0:33+0:04(5)0:130:00(1)
 
7250Kuźba Jakub35:105:30+1:23(9)7:47+1:40(8)9:15+1:46(8)12:59+2:22(7)16:42+3:12(8)18:43+3:14(7)20:03+3:29(5)22:22+3:18(4)24:13+3:37(4)
UKS Siódemka5:30+1:23(9)2:17+0:19(7)1:28+0:17(7)3:44+0:36(8)3:43+0:54(10)2:01+0:20(7)1:20+0:25(5)2:19+0:23(7)1:51+0:20(8)
26:01+3:50(4)28:51+4:28(5)30:40+4:57(6)32:14+5:14(6)34:19+5:54(7)34:55+5:57(7)35:10+5:57(7)
1:48+0:23(8)2:50+0:50(11)1:49+0:32(9)1:34+0:22(9)2:05+0:48(10)0:36+0:07(11)0:15+0:02(6)
 
8185Kalisiak Dawid37:314:40+0:33(6)6:57+0:50(6)8:43+1:14(6)12:19+1:42(6)15:36+2:06(5)17:44+2:15(5)20:03+3:29(5)22:56+3:52(6)26:51+6:15(9)
UKS Azymut Pabianice4:40+0:33(6)2:17+0:19(7)1:46+0:35(12)3:36+0:28(7)3:17+0:28(6)2:08+0:27(10)2:19+1:24(8)2:53+0:57(9)3:55+2:24(12)
28:22+6:11(8)30:56+6:33(8)32:28+6:45(8)35:08+8:08(8)36:41+8:16(8)37:15+8:17(8)37:31+8:18(8)
1:31+0:06(4)2:34+0:34(8)1:32+0:15(5)2:40+1:28(13)1:33+0:16(7)0:34+0:05(7)0:16+0:03(10)
 
945Bradac Jakub42:595:07+1:00(7)10:54+4:47(13)12:30+5:01(12)16:38+6:01(11)20:36+7:06(11)22:46+7:17(11)24:26+7:52(11)26:35+7:31(11)28:07+7:31(10)
Czechy5:07+1:00(7)5:47+3:49(14)1:36+0:25(10)4:08+1:00(10)3:58+1:09(12)2:10+0:29(11)1:40+0:45(6)2:09+0:13(4)1:32+0:01(2)
33:23+11:12(11)35:36+11:13(9)38:28+12:45(9)39:55+12:55(9)42:02+13:37(9)42:40+13:42(9)42:59+13:46(9)
5:16+3:51(13)2:13+0:13(4)2:52+1:35(11)1:27+0:15(6)2:07+0:50(11)0:38+0:09(12)0:19+0:06(14)
 
10577Zamojski Rafał44:025:50+1:43(11)8:27+2:20(10)9:48+2:19(9)15:12+4:35(10)18:43+5:13(10)20:50+5:21(10)21:45+5:11(9)26:18+7:14(10)34:47+14:11(12)
UKS Siódemka5:50+1:43(11)2:37+0:39(12)1:21+0:10(3)5:24+2:16(13)3:31+0:42(7)2:07+0:26(9)0:550:00(1)4:33+2:37(14)8:29+6:58(13)
36:17+14:06(12)38:17+13:54(12)39:59+14:16(11)41:28+14:28(11)43:13+14:48(10)43:48+14:50(10)44:02+14:49(10)
1:30+0:05(3)2:000:00(1)1:42+0:25(8)1:29+0:17(8)1:45+0:28(9)0:35+0:06(9)0:14+0:01(5)
 
11296Melzer Szymon44:347:35+3:28(12)10:30+4:23(12)12:34+5:05(13)16:50+6:13(12)20:37+7:07(12)23:07+7:38(12)25:01+8:27(12)28:32+9:28(12)30:50+10:14(11)
UKS Siódemka7:35+3:28(12)2:55+0:57(13)2:04+0:53(13)4:16+1:08(11)3:47+0:58(11)2:30+0:49(14)1:54+0:59(7)3:31+1:35(11)2:18+0:47(10)
33:18+11:07(10)35:59+11:36(10)39:39+13:56(10)41:22+14:22(10)43:39+15:14(11)44:17+15:19(11)44:34+15:21(11)
2:28+1:03(11)2:41+0:41(9)3:40+2:23(12)1:43+0:31(10)2:17+1:00(12)0:38+0:09(12)0:17+0:04(11)
 
1266Choroś Tomasz46:075:17+1:10(8)7:33+1:26(7)9:03+1:34(7)13:01+2:24(8)16:38+3:08(7)19:05+3:36(8)21:50+5:16(10)24:55+5:51(9)26:44+6:08(8)
PUKS Młode Orły5:17+1:10(8)2:16+0:18(6)1:30+0:19(9)3:58+0:50(9)3:37+0:48(9)2:27+0:46(13)2:45+1:50(9)3:05+1:09(10)1:49+0:18(7)
29:10+6:59(9)36:44+12:21(11)42:31+16:48(12)43:59+16:59(12)45:20+16:55(12)45:52+16:54(12)46:07+16:54(12)
2:26+1:01(10)7:34+5:34(13)5:47+4:30(13)1:28+0:16(7)1:21+0:04(3)0:32+0:03(3)0:15+0:02(6)
 
13399Pawłowicz Bruno49:409:32+5:25(14)11:43+5:36(14)13:26+5:57(14)19:33+8:56(14)23:05+9:35(14)24:46+9:17(14)28:28+11:54(14)32:03+12:59(14)35:07+14:31(13)
MKS Paulinum9:32+5:25(14)2:11+0:13(4)1:43+0:32(11)6:07+2:59(14)3:32+0:43(8)1:410:00(1)3:42+2:47(13)3:35+1:39(13)3:04+1:33(11)
37:51+15:40(13)43:12+18:49(13)45:33+19:50(13)47:31+20:31(13)48:49+20:24(13)49:23+20:25(13)49:40+20:27(13)
2:44+1:19(12)5:21+3:21(12)2:21+1:04(10)1:58+0:46(11)1:18+0:01(2)0:34+0:05(7)0:17+0:04(11)
 
 
135Gładecki Dawidnkl7:48+3:41(13)9:50+3:43(11)11:55+4:26(11)17:06+6:29(13)21:39+8:09(13)23:51+8:22(13)28:20+11:46(13)30:25+11:21(13)-----
UKS OSiR7:48+3:41(13)2:02+0:04(3)2:05+0:54(14)5:11+2:03(12)4:33+1:44(13)2:12+0:31(12)4:29+3:34(14)2:05+0:09(2)
-----46:15-----52:2054:5755:3155:4845:31
15:506:052:370:340:17+0:04(11)*110
 
592Żurek Grzegorzabs
UKS Siódemka
 
446Reniecki Franciszekabs
UMKS Kwidzyn
 
456Samulski Tristianabs
MKS Paulinum
 
 
 
 
M20 (3)5,1 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(112)2(131)3(129)4(137)5(134)6(132)7(124)8(145)9(144)
10(143)11(141)12(136)13(153)14(116)15(120)16(111)17(100)Meta
 
1587Zuchmański Przemysław34:221:110:00(1)3:43+0:02(2)8:01+0:57(3)9:38+1:00(3)10:42+0:39(2)11:43+0:38(2)13:34+0:45(2)17:24+0:43(2)19:23+0:41(2)
UKS Orientuś1:110:00(1)2:32+0:12(2)4:18+0:55(3)1:37+0:18(2)1:040:00(1)1:010:00(1)1:51+0:12(3)3:500:00(1)1:590:00(1)
22:40+0:33(2)26:180:00(1)28:020:00(1)28:420:00(1)30:200:00(1)32:590:00(1)33:370:00(1)34:070:00(1)34:220:00(1)
3:170:00(1)3:380:00(1)1:440:00(1)0:40+0:08(3)1:380:00(1)2:39+0:11(3)0:38+0:05(2)0:300:00(1)0:15+0:02(2)
 
2534Urbaniak Jerzy36:311:21+0:10(3)3:410:00(1)7:040:00(1)8:57+0:19(2)10:030:00(1)11:050:00(1)12:490:00(1)16:410:00(1)18:420:00(1)
UNTS1:21+0:10(3)2:200:00(1)3:230:00(1)1:53+0:34(3)1:06+0:02(2)1:02+0:01(2)1:44+0:05(2)3:52+0:02(2)2:01+0:02(2)
22:070:00(1)27:46+1:28(2)30:04+2:02(2)30:38+1:56(2)32:36+2:16(2)35:07+2:08(2)35:47+2:10(2)36:18+2:11(2)36:31+2:09(2)
3:25+0:08(2)5:39+2:01(3)2:18+0:34(3)0:34+0:02(2)1:58+0:20(2)2:31+0:03(2)0:40+0:07(3)0:31+0:01(2)0:130:00(1)
 
3179Jurczyk Maciej39:311:12+0:01(2)3:46+0:05(3)7:19+0:15(2)8:380:00(1)13:12+3:09(3)14:24+3:19(3)16:03+3:14(3)20:31+3:50(3)23:54+5:12(3)
UKS Sparta Czyżowice1:12+0:01(2)2:34+0:14(3)3:33+0:10(2)1:190:00(1)4:34+3:30(3)1:12+0:11(3)1:390:00(1)4:28+0:38(3)3:23+1:24(3)
27:31+5:24(3)31:11+4:53(3)33:07+5:05(3)33:39+4:57(3)35:40+5:20(3)38:08+5:09(3)38:41+5:04(3)39:16+5:09(3)39:31+5:09(3)
3:37+0:20(3)3:40+0:02(2)1:56+0:12(2)0:320:00(1)2:01+0:23(3)2:280:00(1)0:330:00(1)0:35+0:05(3)0:15+0:02(2)
 
 
 
 
M21E (18)6,2 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(149)2(108)3(141)4(150)5(143)6(145)7(153)8(136)9(135)
10(124)11(132)12(148)13(147)14(137)15(131)16(121)17(139)18(120)
19(100)Meta
 
1422Podziński Rafał32:433:05+0:38(6)4:50+0:45(6)5:55+0:40(6)6:43+0:39(5)8:32+0:43(5)12:35+0:35(3)15:14+0:09(3)15:38+0:09(2)17:16+0:05(2)
UKS Orientuś3:05+0:38(6)1:45+0:16(11)1:05+0:03(3)0:480:00(1)1:49+0:04(5)4:030:00(1)2:390:00(1)0:240:00(1)1:380:00(1)
18:200:00(1)19:470:00(1)21:02+0:13(2)22:320:00(1)24:160:00(1)27:490:00(1)29:490:00(1)30:490:00(1)31:500:00(1)
1:040:00(1)1:27+0:03(2)1:15+0:20(6)1:30+0:07(2)1:44+0:35(11)3:330:00(1)2:000:00(1)1:000:00(1)1:010:00(1)
32:290:00(1)32:430:00(1)
0:39+0:03(6)0:14+0:01(4)
 
2371Olejnik Michał33:452:36+0:09(3)4:12+0:07(2)5:18+0:03(2)6:09+0:05(2)8:07+0:18(3)12:42+0:42(4)15:45+0:40(4)16:10+0:41(4)18:01+0:50(4)
WKS Grunwald2:36+0:09(3)1:36+0:07(5)1:06+0:04(5)0:51+0:03(4)1:58+0:13(10)4:35+0:32(6)3:03+0:24(8)0:25+0:01(3)1:51+0:13(8)
19:12+0:52(3)20:40+0:53(3)21:40+0:51(3)23:03+0:31(2)24:35+0:19(2)28:27+0:38(2)30:37+0:48(2)31:48+0:59(2)32:53+1:03(2)
1:11+0:07(5)1:28+0:04(3)1:00+0:05(3)1:230:00(1)1:32+0:23(10)3:52+0:19(5)2:10+0:10(2)1:11+0:11(4)1:05+0:04(3)
33:31+1:02(2)33:45+1:02(2)
0:38+0:02(4)0:14+0:01(4)
 
3414Piotrowski Radosław35:142:55+0:28(5)4:24+0:19(4)5:26+0:11(4)6:19+0:15(4)8:07+0:18(3)12:21+0:21(2)15:050:00(1)15:290:00(1)17:110:00(1)
UKS Azymut 452:55+0:28(5)1:290:00(1)1:020:00(1)0:53+0:05(5)1:48+0:03(2)4:14+0:11(4)2:44+0:05(2)0:240:00(1)1:42+0:04(2)
18:26+0:06(2)19:54+0:07(2)20:490:00(1)23:39+1:07(3)25:41+1:25(3)29:14+1:25(3)32:02+2:13(3)33:14+2:25(3)34:23+2:33(3)
1:15+0:11(8)1:28+0:04(3)0:550:00(1)2:50+1:27(15)2:02+0:53(14)3:330:00(1)2:48+0:48(12)1:12+0:12(5)1:09+0:08(6)
35:01+2:32(3)35:14+2:31(3)
0:38+0:02(4)0:130:00(1)
 
4107Dzioba Mateusz36:382:32+0:05(2)4:12+0:07(2)5:150:00(1)6:040:00(1)7:490:00(1)12:000:00(1)15:10+0:05(2)15:39+0:10(3)17:26+0:15(3)
MKS Paulinum2:32+0:05(2)1:40+0:11(9)1:03+0:01(2)0:49+0:01(2)1:450:00(1)4:11+0:08(3)3:10+0:31(9)0:29+0:05(9)1:47+0:09(5)
20:18+1:58(5)22:12+2:25(5)23:22+2:33(5)25:14+2:42(4)26:34+2:18(4)30:35+2:46(4)33:00+3:11(4)34:33+3:44(4)35:46+3:56(4)
2:52+1:48(17)1:54+0:30(12)1:10+0:15(5)1:52+0:29(5)1:20+0:11(8)4:01+0:28(8)2:25+0:25(6)1:33+0:33(11)1:13+0:12(8)
36:23+3:54(4)36:38+3:55(4)
0:37+0:01(2)0:15+0:02(7)
 
5184Kalata Michał37:032:40+0:13(4)4:33+0:28(5)5:43+0:28(5)7:09+1:05(7)9:01+1:12(6)13:38+1:38(6)16:49+1:44(7)18:13+2:44(9)20:04+2:53(9)
MKS Paulinum2:40+0:13(4)1:53+0:24(13)1:10+0:08(7)1:26+0:38(18)1:52+0:07(8)4:37+0:34(7)3:11+0:32(10)1:24+1:00(18)1:51+0:13(8)
21:21+3:01(9)23:02+3:15(8)24:31+3:42(6)26:16+3:44(6)27:29+3:13(5)31:27+3:38(5)33:49+4:00(6)35:01+4:12(5)36:07+4:17(5)
1:17+0:13(9)1:41+0:17(9)1:29+0:34(11)1:45+0:22(4)1:13+0:04(3)3:58+0:25(7)2:22+0:22(5)1:12+0:12(5)1:06+0:05(4)
36:48+4:19(5)37:03+4:20(5)
0:41+0:05(9)0:15+0:02(7)
 
6126Garbacik Michał37:153:43+1:16(11)5:24+1:19(10)6:31+1:16(10)7:31+1:27(10)9:34+1:45(9)14:20+2:20(8)17:06+2:01(8)17:31+2:02(7)19:18+2:07(7)
WKS Wawel3:43+1:16(11)1:41+0:12(10)1:07+0:05(6)1:00+0:12(12)2:03+0:18(12)4:46+0:43(10)2:46+0:07(3)0:25+0:01(3)1:47+0:09(5)
20:30+2:10(7)21:54+2:07(4)22:52+2:03(4)25:36+3:04(5)27:46+3:30(6)31:29+3:40(6)33:45+3:56(5)35:03+4:14(6)36:26+4:36(6)
1:12+0:08(6)1:240:00(1)0:58+0:03(2)2:44+1:21(14)2:10+1:01(16)3:43+0:10(4)2:16+0:16(3)1:18+0:18(8)1:23+0:22(11)
37:02+4:33(6)37:15+4:32(6)
0:360:00(1)0:130:00(1)
 
7455Rzeńca Krzysztof38:083:37+1:10(10)5:09+1:04(8)6:24+1:09(8)7:18+1:14(9)9:08+1:19(8)16:25+4:25(13)19:20+4:15(12)19:45+4:16(12)21:30+4:19(12)
UKS Orientuś3:37+1:10(10)1:32+0:03(3)1:15+0:13(13)0:54+0:06(6)1:50+0:05(7)7:17+3:14(17)2:55+0:16(6)0:25+0:01(3)1:45+0:07(4)
22:52+4:32(12)24:27+4:40(11)25:45+4:56(11)27:22+4:50(8)28:33+4:17(8)32:28+4:39(7)34:49+5:00(7)36:01+5:12(7)37:18+5:28(7)
1:22+0:18(10)1:35+0:11(6)1:18+0:23(7)1:37+0:14(3)1:11+0:02(2)3:55+0:22(6)2:21+0:21(4)1:12+0:12(5)1:17+0:16(9)
37:55+5:26(7)38:08+5:25(7)
0:37+0:01(2)0:130:00(1)
 
8544Wensław Mateusz38:394:27+2:00(17)6:22+2:17(15)7:43+2:28(15)8:37+2:33(15)10:37+2:48(13)14:55+2:55(11)17:43+2:38(9)18:09+2:40(8)19:57+2:46(8)
UKS Azymut 454:27+2:00(17)1:55+0:26(14)1:21+0:19(14)0:54+0:06(6)2:00+0:15(11)4:18+0:15(5)2:48+0:09(4)0:26+0:02(7)1:48+0:10(7)
21:07+2:47(8)22:40+2:53(7)25:06+4:17(8)27:23+4:51(9)28:40+4:24(9)32:43+4:54(9)35:12+5:23(9)36:31+5:42(9)37:42+5:52(8)
1:10+0:06(3)1:33+0:09(5)2:26+1:31(17)2:17+0:54(10)1:17+0:08(5)4:03+0:30(9)2:29+0:29(9)1:19+0:19(9)1:11+0:10(7)
38:22+5:53(8)38:39+5:56(8)
0:40+0:04(8)0:17+0:04(13)
 
9398Pawlak Bartosz38:514:00+1:33(12)5:29+1:24(11)6:34+1:19(11)7:57+1:53(12)9:45+1:56(10)15:02+3:02(12)18:13+3:08(10)18:43+3:14(10)20:47+3:36(11)
WKS Grunwald4:00+1:33(12)1:290:00(1)1:05+0:03(3)1:23+0:35(16)1:48+0:03(2)5:17+1:14(11)3:11+0:32(10)0:30+0:06(11)2:04+0:26(12)
22:10+3:50(11)23:52+4:05(10)25:16+4:27(9)27:10+4:38(7)28:26+4:10(7)32:37+4:48(8)35:02+5:13(8)36:30+5:41(8)37:48+5:58(9)
1:23+0:19(11)1:42+0:18(10)1:24+0:29(9)1:54+0:31(6)1:16+0:07(4)4:11+0:38(10)2:25+0:25(6)1:28+0:28(10)1:18+0:17(10)
38:31+6:02(9)38:51+6:08(9)
0:43+0:07(11)0:20+0:07(15)
 
10101Dutkowski Mikołaj39:163:36+1:09(9)5:14+1:09(9)6:25+1:10(9)7:15+1:11(8)9:04+1:15(7)13:12+1:12(5)16:07+1:02(5)16:32+1:03(5)19:15+2:04(6)
UKS Arkady3:36+1:09(9)1:38+0:09(7)1:11+0:09(8)0:50+0:02(3)1:49+0:04(5)4:08+0:05(2)2:55+0:16(6)0:25+0:01(3)2:43+1:05(16)
20:25+2:05(6)22:31+2:44(6)25:36+4:47(10)27:38+5:06(10)29:45+5:29(11)33:20+5:31(10)36:03+6:14(10)37:11+6:22(10)38:19+6:29(10)
1:10+0:06(3)2:06+0:42(15)3:05+2:10(18)2:02+0:39(7)2:07+0:58(15)3:35+0:02(3)2:43+0:43(10)1:08+0:08(3)1:08+0:07(5)
39:00+6:31(10)39:16+6:33(10)
0:41+0:05(9)0:16+0:03(10)
 
1120Biederman Marcin40:573:16+0:49(7)4:52+0:47(7)6:04+0:49(7)7:02+0:58(6)10:05+2:16(12)14:49+2:49(10)18:13+3:08(10)18:45+3:16(11)20:39+3:28(10)
WKS Wawel3:16+0:49(7)1:36+0:07(5)1:12+0:10(9)0:58+0:10(10)3:03+1:18(16)4:44+0:41(9)3:24+0:45(12)0:32+0:08(12)1:54+0:16(11)
21:51+3:31(10)23:31+3:44(9)24:55+4:06(7)27:46+5:14(11)28:55+4:39(10)33:45+5:56(11)36:33+6:44(11)38:29+7:40(11)39:58+8:08(11)
1:12+0:08(6)1:40+0:16(8)1:24+0:29(9)2:51+1:28(16)1:090:00(1)4:50+1:17(13)2:48+0:48(12)1:56+0:56(16)1:29+0:28(13)
40:42+8:13(11)40:57+8:14(11)
0:44+0:08(12)0:15+0:02(7)
 
12359Nowak Maciej42:334:12+1:45(14)5:47+1:42(12)6:59+1:44(12)7:56+1:52(11)9:51+2:02(11)14:31+2:31(9)19:59+4:54(13)20:32+5:03(13)22:25+5:14(13)
MKS Paulinum4:12+1:45(14)1:35+0:06(4)1:12+0:10(9)0:57+0:09(9)1:55+0:10(9)4:40+0:37(8)5:28+2:49(17)0:33+0:09(13)1:53+0:15(10)
23:49+5:29(13)25:25+5:38(12)26:32+5:43(12)29:05+6:33(12)30:22+6:06(12)35:19+7:30(12)38:24+8:35(12)40:03+9:14(12)41:38+9:48(12)
1:24+0:20(12)1:36+0:12(7)1:07+0:12(4)2:33+1:10(13)1:17+0:08(5)4:57+1:24(14)3:05+1:05(17)1:39+0:39(14)1:35+0:34(15)
42:17+9:48(12)42:33+9:50(12)
0:39+0:03(6)0:16+0:03(10)
 
13330Moszkowicz Paweł48:415:00+2:33(18)6:51+2:46(18)8:25+3:10(18)9:36+3:32(18)15:21+7:32(17)20:44+8:44(17)25:07+10:02(17)25:40+10:11(17)27:53+10:42(16)
WKS Wawel5:00+2:33(18)1:51+0:22(12)1:34+0:32(16)1:11+0:23(15)5:45+4:00(17)5:23+1:20(13)4:23+1:44(14)0:33+0:09(13)2:13+0:35(15)
29:35+11:15(16)31:36+11:49(15)32:55+12:06(15)35:27+12:55(14)36:55+12:39(14)41:39+13:50(13)44:26+14:37(13)46:04+15:15(13)47:32+15:42(13)
1:42+0:38(15)2:01+0:37(13)1:19+0:24(8)2:32+1:09(12)1:28+0:19(9)4:44+1:11(12)2:47+0:47(11)1:38+0:38(13)1:28+0:27(12)
48:23+15:54(13)48:41+15:58(13)
0:51+0:15(16)0:18+0:05(14)
 
14391Paszyński Piotr48:524:15+1:48(15)6:12+2:07(14)7:24+2:09(14)8:23+2:19(14)11:19+3:30(15)18:52+6:52(16)23:10+8:05(15)23:39+8:10(15)25:49+8:38(14)
UKS Orientuś4:15+1:48(15)1:57+0:28(15)1:12+0:10(9)0:59+0:11(11)2:56+1:11(15)7:33+3:30(18)4:18+1:39(13)0:29+0:05(9)2:10+0:32(13)
27:18+8:58(14)29:28+9:41(13)30:59+10:10(13)33:09+10:37(13)35:07+10:51(13)41:40+13:51(14)44:30+14:41(14)46:07+15:18(14)47:43+15:53(14)
1:29+0:25(13)2:10+0:46(17)1:31+0:36(12)2:10+0:47(8)1:58+0:49(13)6:33+3:00(18)2:50+0:50(14)1:37+0:37(12)1:36+0:35(17)
48:31+16:02(14)48:52+16:09(14)
0:48+0:12(15)0:21+0:08(17)
 
15157Hewelt Maciej50:552:270:00(1)4:050:00(1)5:18+0:03(2)6:12+0:08(3)8:00+0:11(2)13:46+1:46(7)16:38+1:33(6)17:06+1:37(6)18:49+1:38(5)
UKS Azymut 452:270:00(1)1:38+0:09(7)1:13+0:11(12)0:54+0:06(6)1:48+0:03(2)5:46+1:43(14)2:52+0:13(5)0:28+0:04(8)1:43+0:05(3)
19:57+1:37(4)32:47+13:00(17)35:12+14:23(17)37:26+14:54(17)38:44+14:28(17)43:11+15:22(16)46:15+16:26(16)48:04+17:15(15)49:39+17:49(15)
1:08+0:04(2)12:50+11:26(18)2:25+1:30(16)2:14+0:51(9)1:18+0:09(7)4:27+0:54(11)3:04+1:04(16)1:49+0:49(15)1:35+0:34(15)
50:33+18:04(15)50:55+18:12(15)
0:54+0:18(18)0:22+0:09(18)
 
16293Mazan Bartłomiej51:043:29+1:02(8)5:47+1:42(12)7:09+1:54(13)8:19+2:15(13)10:42+2:53(14)17:06+5:06(14)23:43+8:38(16)24:20+8:51(16)28:03+10:52(17)
WKS Śląsk Wrocław3:29+1:02(8)2:18+0:49(16)1:22+0:20(15)1:10+0:22(14)2:23+0:38(13)6:24+2:21(15)6:37+3:58(18)0:37+0:13(17)3:43+2:05(18)
29:44+11:24(17)31:48+12:01(16)33:23+12:34(16)35:53+13:21(16)38:08+13:52(16)43:14+15:25(17)46:13+16:24(15)48:11+17:22(16)49:53+18:03(16)
1:41+0:37(14)2:04+0:40(14)1:35+0:40(13)2:30+1:07(11)2:15+1:06(17)5:06+1:33(15)2:59+0:59(15)1:58+0:58(18)1:42+0:41(18)
50:44+18:15(16)51:04+18:21(16)
0:51+0:15(16)0:20+0:07(15)
 
1775Cygler Sławomir51:284:17+1:50(16)6:45+2:40(17)8:19+3:04(17)9:19+3:15(16)11:47+3:58(16)18:27+6:27(15)22:50+7:45(14)23:23+7:54(14)26:20+9:09(15)
UNTS4:17+1:50(16)2:28+0:59(18)1:34+0:32(16)1:00+0:12(12)2:28+0:43(14)6:40+2:37(16)4:23+1:44(14)0:33+0:09(13)2:57+1:19(17)
28:04+9:44(15)30:10+10:23(14)31:50+11:01(14)35:43+13:11(15)37:29+13:13(15)43:09+15:20(15)46:57+17:08(17)48:54+18:05(17)50:27+18:37(17)
1:44+0:40(16)2:06+0:42(15)1:40+0:45(14)3:53+2:30(17)1:46+0:37(12)5:40+2:07(17)3:48+1:48(18)1:57+0:57(17)1:33+0:32(14)
51:14+18:45(17)51:28+18:45(17)
0:47+0:11(14)0:14+0:01(4)
 
1813Baran Jan1:02:594:02+1:35(13)6:22+2:17(15)8:01+2:46(16)9:24+3:20(17)17:22+9:33(18)22:44+10:44(18)27:08+12:03(18)27:42+12:13(18)29:54+12:43(18)
WKS Wawel4:02+1:35(13)2:20+0:51(17)1:39+0:37(18)1:23+0:35(16)7:58+6:13(18)5:22+1:19(12)4:24+1:45(16)0:34+0:10(16)2:12+0:34(14)
35:24+17:04(18)37:06+17:19(18)38:51+18:02(18)49:34+27:02(18)52:00+27:44(18)57:27+29:38(18)59:53+30:04(18)1:00:55+30:06(18)1:01:59+30:09(18)
5:30+4:26(18)1:42+0:18(10)1:45+0:50(15)10:43+9:20(18)2:26+1:17(18)5:27+1:54(16)2:26+0:26(8)1:02+0:02(2)1:04+0:03(2)
1:02:43+30:14(18)1:02:59+30:16(18)
0:44+0:08(12)0:16+0:03(10)
 
 
 
 
M21S (11)3,9 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(149)2(104)3(136)4(153)5(135)6(119)7(134)8(146)9(147)
10(132)11(122)12(139)13(111)14(100)Meta
 
1461Skocelas Grzegorz25:533:080:00(1)4:370:00(1)5:590:00(1)6:310:00(1)8:040:00(1)9:140:00(1)12:530:00(1)13:280:00(1)16:370:00(1)
GKS Luzino3:080:00(1)1:290:00(1)1:22+0:07(2)0:320:00(1)1:330:00(1)1:100:00(1)3:39+0:14(4)0:35+0:01(2)3:09+1:16(8)
18:350:00(1)21:360:00(1)23:340:00(1)25:100:00(1)25:390:00(1)25:530:00(1)
1:58+0:25(5)3:010:00(1)1:580:00(1)1:360:00(1)0:290:00(1)0:14+0:03(3)
 
2224Kożyczkowski Edward28:593:46+0:38(3)5:28+0:51(2)6:43+0:44(2)7:18+0:47(2)9:05+1:01(2)10:15+1:01(2)13:41+0:48(2)15:11+1:43(2)17:11+0:34(2)
indywidualnie3:46+0:38(3)1:42+0:13(2)1:150:00(1)0:35+0:03(3)1:47+0:14(2)1:100:00(1)3:26+0:01(2)1:30+0:56(9)2:00+0:07(3)
18:57+0:22(2)22:47+1:11(2)26:28+2:54(2)28:11+3:01(2)28:42+3:03(2)28:59+3:06(2)
1:46+0:13(3)3:50+0:49(4)3:41+1:43(7)1:43+0:07(2)0:31+0:02(2)0:17+0:06(6)
 
3443Put Janusz32:306:36+3:28(6)8:39+4:02(6)10:34+4:35(6)11:15+4:44(5)13:50+5:46(5)15:03+5:49(5)19:29+6:36(4)20:12+6:44(4)22:06+5:29(4)
HKS Azymut Mochy6:36+3:28(6)2:03+0:34(6)1:55+0:40(7)0:41+0:09(5)2:35+1:02(8)1:13+0:03(4)4:26+1:01(6)0:43+0:09(3)1:54+0:01(2)
23:48+5:13(4)27:35+5:59(4)29:53+6:19(3)31:42+6:32(3)32:18+6:39(3)32:30+6:37(3)
1:42+0:09(2)3:47+0:46(3)2:18+0:20(3)1:49+0:13(4)0:36+0:07(4)0:12+0:01(2)
 
4168Jankowski Paweł34:345:09+2:01(5)7:18+2:41(5)8:56+2:57(5)13:10+6:39(6)15:10+7:06(6)16:21+7:07(6)19:46+6:53(5)21:09+7:41(5)23:09+6:32(5)
indywidualnie5:09+2:01(5)2:09+0:40(7)1:38+0:23(4)4:14+3:42(10)2:00+0:27(4)1:11+0:01(3)3:250:00(1)1:23+0:49(8)2:00+0:07(3)
25:08+6:33(5)29:05+7:29(5)31:41+8:07(4)33:41+8:31(4)34:17+8:38(4)34:34+8:41(4)
1:59+0:26(6)3:57+0:56(5)2:36+0:38(5)2:00+0:24(6)0:36+0:07(4)0:17+0:06(6)
 
5161Temnikov Ilya36:524:52+1:44(4)6:52+2:15(4)8:25+2:26(4)8:59+2:28(4)10:50+2:46(4)12:13+2:59(3)15:55+3:02(3)16:29+3:01(3)20:09+3:32(3)
Kaliningrad4:52+1:44(4)2:00+0:31(4)1:33+0:18(3)0:34+0:02(2)1:51+0:18(3)1:23+0:13(6)3:42+0:17(5)0:340:00(1)3:40+1:47(9)
21:42+3:07(3)25:50+4:14(3)34:03+10:29(5)36:00+10:50(5)36:36+10:57(5)36:52+10:59(5)
1:330:00(1)4:08+1:07(6)8:13+6:15(10)1:57+0:21(5)0:36+0:07(4)0:16+0:05(4)
 
6169Jaros Mariusz38:083:27+0:19(2)5:28+0:51(2)7:13+1:14(3)8:30+1:59(3)10:43+2:39(3)12:18+3:04(4)20:43+7:50(6)21:36+8:08(6)24:10+7:33(6)
JW 2399 Świętoszów3:27+0:19(2)2:01+0:32(5)1:45+0:30(6)1:17+0:45(9)2:13+0:40(6)1:35+0:25(7)8:25+5:00(9)0:53+0:19(6)2:34+0:41(5)
26:24+7:49(6)30:41+9:05(6)34:50+11:16(6)37:03+11:53(6)37:46+12:07(6)38:08+12:15(6)
2:14+0:41(7)4:17+1:16(7)4:09+2:11(8)2:13+0:37(8)0:43+0:14(7)0:22+0:11(9)
 
7436Przyworski Kamil38:1214:54+11:46(10)16:51+12:14(10)18:35+12:36(9)19:12+12:41(9)21:14+13:10(7)22:31+13:17(7)26:05+13:12(7)26:50+13:22(7)28:43+12:06(7)
HKS Azymut Mochy14:54+11:46(10)1:57+0:28(3)1:44+0:29(5)0:37+0:05(4)2:02+0:29(5)1:17+0:07(5)3:34+0:09(3)0:45+0:11(4)1:530:00(1)
30:34+11:59(7)33:46+12:10(7)35:45+12:11(7)37:28+12:18(7)38:01+12:22(7)38:12+12:19(7)
1:51+0:18(4)3:12+0:11(2)1:59+0:01(2)1:43+0:07(2)0:33+0:04(3)0:110:00(1)
 
8492Szabla Rafał46:2413:00+9:52(9)15:45+11:08(9)18:24+12:25(8)19:10+12:39(8)21:35+13:31(9)23:15+14:01(8)29:24+16:31(8)30:15+16:47(8)33:01+16:24(8)
indywidualnie13:00+9:52(9)2:45+1:16(8)2:39+1:24(9)0:46+0:14(6)2:25+0:52(7)1:40+0:30(8)6:09+2:44(7)0:51+0:17(5)2:46+0:53(6)
35:40+17:05(8)40:41+19:05(8)43:11+19:37(8)45:21+20:11(8)46:04+20:25(8)46:24+20:31(8)
2:39+1:06(8)5:01+2:00(8)2:30+0:32(4)2:10+0:34(7)0:43+0:14(7)0:20+0:09(8)
 
9258Leśnicki Marcin Harper52:079:37+6:29(7)14:01+9:24(7)16:26+10:27(7)17:38+11:07(7)21:31+13:27(8)24:00+14:46(9)30:23+17:30(9)31:24+17:56(9)34:20+17:43(9)
UKS Azymut Dębów9:37+6:29(7)4:24+2:55(9)2:25+1:10(8)1:12+0:40(8)3:53+2:20(10)2:29+1:19(9)6:23+2:58(8)1:01+0:27(7)2:56+1:03(7)
37:20+18:45(9)44:20+22:44(9)47:49+24:15(9)50:56+25:46(9)51:45+26:06(9)52:07+26:14(9)
3:00+1:27(9)7:00+3:59(9)3:29+1:31(6)3:07+1:31(9)0:49+0:20(9)0:22+0:11(9)
 
10451Roter Patryk1:13:5011:02+7:54(8)15:26+10:49(8)18:52+12:53(10)19:54+13:23(10)23:34+15:30(10)28:56+19:42(10)38:27+25:34(10)42:35+29:07(10)48:55+32:18(10)
LKS Górzanka11:02+7:54(8)4:24+2:55(9)3:26+2:11(10)1:02+0:30(7)3:40+2:07(9)5:22+4:12(10)9:31+6:06(10)4:08+3:34(10)6:20+4:27(10)
52:20+33:45(10)1:01:05+39:29(10)1:08:30+44:56(10)1:12:42+47:32(10)1:13:34+47:55(10)1:13:50+47:57(10)
3:25+1:52(10)8:45+5:44(10)7:25+5:27(9)4:12+2:36(10)0:52+0:23(10)0:16+0:05(4)
 
 
545Wesołowski Sebastianabs
1 Brygada Logistyczna
 
 
 
 
M35 (11)4,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(149)2(119)3(147)4(137)5(134)6(132)7(144)8(143)9(150)
10(130)11(120)12(111)13(100)Meta
 
1139Golinowski Paweł29:413:34+0:26(3)4:58+0:35(3)7:08+0:13(2)8:360:00(1)9:400:00(1)10:390:00(1)16:330:00(1)19:590:00(1)22:150:00(1)
HKS Azymut Mochy3:34+0:26(3)1:24+0:10(6)2:10+0:05(3)1:28+0:14(2)1:040:00(1)0:590:00(1)5:540:00(1)3:26+0:21(2)2:16+0:11(3)
26:48+0:05(2)28:140:00(1)28:530:00(1)29:260:00(1)29:410:00(1)
4:33+1:05(6)1:260:00(1)0:39+0:07(5)0:33+0:02(3)0:15+0:02(3)
 
2513Tadejewski Paweł30:113:09+0:01(2)4:230:00(1)6:550:00(1)8:38+0:02(2)9:44+0:04(2)11:00+0:21(2)17:16+0:43(2)20:51+0:52(2)22:56+0:41(2)
UMKS ORKAN3:09+0:01(2)1:140:00(1)2:32+0:27(5)1:43+0:29(3)1:06+0:02(3)1:16+0:17(3)6:16+0:22(2)3:35+0:30(3)2:050:00(1)
26:430:00(1)28:40+0:26(2)29:15+0:22(2)29:54+0:28(2)30:11+0:30(2)
3:47+0:19(3)1:57+0:31(6)0:35+0:03(2)0:39+0:08(8)0:17+0:04(6)
 
3517Tkaczuk Tomasz31:273:080:00(1)4:30+0:07(2)7:18+0:23(4)9:24+0:48(3)10:51+1:11(4)11:54+1:15(3)19:51+3:18(4)22:56+2:57(4)25:03+2:48(3)
UKS Azymut Pabianice3:080:00(1)1:22+0:08(4)2:48+0:43(7)2:06+0:52(4)1:27+0:23(7)1:03+0:04(2)7:57+2:03(5)3:050:00(1)2:07+0:02(2)
28:37+1:54(3)30:10+1:56(3)30:42+1:49(3)31:13+1:47(3)31:27+1:46(3)
3:34+0:06(2)1:33+0:07(2)0:320:00(1)0:310:00(1)0:14+0:01(2)
 
4383Pabich Tomasz32:283:54+0:46(4)5:11+0:48(4)7:16+0:21(3)10:17+1:41(5)11:26+1:46(5)12:47+2:08(4)19:06+2:33(3)22:48+2:49(3)25:21+3:06(4)
UKS Azymut Pabianice3:54+0:46(4)1:17+0:03(2)2:050:00(1)3:01+1:47(9)1:09+0:05(4)1:21+0:22(4)6:19+0:25(3)3:42+0:37(4)2:33+0:28(5)
29:20+2:37(4)30:54+2:40(4)31:31+2:38(4)32:08+2:42(4)32:28+2:47(4)
3:59+0:31(4)1:34+0:08(3)0:37+0:05(3)0:37+0:06(7)0:20+0:07(9)
 
5539Walicki Rafał35:104:54+1:46(8)6:11+1:48(6)8:20+1:25(5)9:34+0:58(4)10:39+0:59(3)13:21+2:42(5)22:26+5:53(5)26:08+6:09(5)28:31+6:16(5)
17 WBZ Międzyrzecz4:54+1:46(8)1:17+0:03(2)2:09+0:04(2)1:140:00(1)1:05+0:01(2)2:42+1:43(10)9:05+3:11(7)3:42+0:37(4)2:23+0:18(4)
31:59+5:16(5)33:37+5:23(5)34:17+5:24(5)34:52+5:26(5)35:10+5:29(5)
3:280:00(1)1:38+0:12(5)0:40+0:08(6)0:35+0:04(5)0:18+0:05(8)
 
6212Kobierowski Sławomir39:145:03+1:55(9)6:49+2:26(8)9:12+2:17(7)11:24+2:48(7)12:52+3:12(7)14:35+3:56(7)23:02+6:29(6)27:17+7:18(6)30:29+8:14(6)
7 BOW Słupsk5:03+1:55(9)1:46+0:32(7)2:23+0:18(4)2:12+0:58(5)1:28+0:24(8)1:43+0:44(5)8:27+2:33(6)4:15+1:10(9)3:12+1:07(7)
35:40+8:57(6)37:39+9:25(6)38:23+9:30(6)38:59+9:33(6)39:14+9:33(6)
5:11+1:43(7)1:59+0:33(7)0:44+0:12(7)0:36+0:05(6)0:15+0:02(3)
 
7112Fankidejski Artur43:414:32+1:24(7)6:37+2:14(7)10:59+4:04(9)13:24+4:48(9)14:46+5:06(9)17:01+6:22(9)24:24+7:51(7)28:20+8:21(7)32:06+9:51(7)
UKS Włóczykij Osiek4:32+1:24(7)2:05+0:51(9)4:22+2:17(9)2:25+1:11(6)1:22+0:18(6)2:15+1:16(9)7:23+1:29(4)3:56+0:51(7)3:46+1:41(9)
39:21+12:38(7)42:12+13:58(7)42:56+14:03(7)43:28+14:02(7)43:41+14:00(7)
7:15+3:47(10)2:51+1:25(9)0:44+0:12(7)0:32+0:01(2)0:130:00(1)
 
871Ciećwierz Sławomir45:123:54+0:46(4)7:32+3:09(9)10:18+3:23(8)12:55+4:19(8)14:34+4:54(8)16:28+5:49(8)26:08+9:35(8)31:06+11:07(8)36:04+13:49(8)
UKS INVEST-ORIENT3:54+0:46(4)3:38+2:24(10)2:46+0:41(6)2:37+1:23(7)1:39+0:35(9)1:54+0:55(7)9:40+3:46(8)4:58+1:53(10)4:58+2:53(10)
40:36+13:53(8)43:15+15:01(8)44:06+15:13(8)44:52+15:26(8)45:12+15:31(8)
4:32+1:04(5)2:39+1:13(8)0:51+0:19(10)0:46+0:15(10)0:20+0:07(9)
 
9172Jędras Przemysław47:033:56+0:48(6)5:19+0:56(5)8:26+1:31(6)11:16+2:40(6)12:36+2:56(6)14:22+3:43(6)32:12+15:39(9)36:04+16:05(9)38:38+16:23(9)
UMKS Kwidzyn3:56+0:48(6)1:23+0:09(5)3:07+1:02(8)2:50+1:36(8)1:20+0:16(5)1:46+0:47(6)17:50+11:56(10)3:52+0:47(6)2:34+0:29(6)
43:51+17:08(9)45:27+17:13(9)46:12+17:19(9)46:46+17:20(9)47:03+17:22(9)
5:13+1:45(8)1:36+0:10(4)0:45+0:13(9)0:34+0:03(4)0:17+0:04(6)
 
10164Ivanov Sergey58:525:58+2:50(10)7:45+3:22(10)12:09+5:14(10)25:17+16:41(10)27:30+17:50(10)29:26+18:47(10)40:08+23:35(10)44:20+24:21(10)47:33+25:18(10)
Kaliningrad5:58+2:50(10)1:47+0:33(8)4:24+2:19(10)13:08+11:54(10)2:13+1:09(10)1:56+0:57(8)10:42+4:48(9)4:12+1:07(8)3:13+1:08(8)
54:25+27:42(10)57:20+29:06(10)57:57+29:04(10)58:37+29:11(10)58:52+29:11(10)
6:52+3:24(9)2:55+1:29(10)0:37+0:05(3)0:40+0:09(9)0:15+0:02(3)
 
 
394Patejko Przemysławabs
KS Spójnia Warszawa
 
 
 
 
M40 (24)4,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(122)2(125)3(126)4(151)5(131)6(133)7(146)8(129)9(124)
10(135)11(136)12(108)13(142)14(100)Meta
 
1361Nowak Jacek23:062:01+0:06(2)3:540:00(1)5:040:00(1)7:000:00(1)8:030:00(1)10:150:00(1)11:540:00(1)13:100:00(1)14:520:00(1)
UKS Azymut 452:01+0:06(2)1:530:00(1)1:100:00(1)1:560:00(1)1:030:00(1)2:120:00(1)1:390:00(1)1:160:00(1)1:42+0:14(4)
16:330:00(1)18:500:00(1)20:410:00(1)21:200:00(1)22:520:00(1)23:060:00(1)
1:41+0:11(6)2:170:00(1)1:510:00(1)0:390:00(1)1:32+0:01(2)0:14+0:02(3)
 
211Banach Robert25:302:05+0:10(3)4:16+0:22(2)5:40+0:36(2)7:38+0:38(2)8:50+0:47(2)11:17+1:02(2)13:48+1:54(2)15:16+2:06(2)16:44+1:52(2)
WKS Grunwald2:05+0:10(3)2:11+0:18(3)1:24+0:14(6)1:58+0:02(2)1:12+0:09(2)2:27+0:15(2)2:31+0:52(16)1:28+0:12(3)1:280:00(1)
18:14+1:41(2)20:41+1:51(2)22:38+1:57(2)23:25+2:05(2)25:11+2:19(2)25:30+2:24(2)
1:300:00(1)2:27+0:10(2)1:57+0:06(2)0:47+0:08(4)1:46+0:15(7)0:19+0:07(16)
 
3288Marte Michał30:152:12+0:17(5)5:08+1:14(7)6:27+1:23(5)8:46+1:46(5)10:27+2:24(5)13:17+3:02(3)15:24+3:30(3)16:57+3:47(3)20:05+5:13(3)
KU AZS WAT Warszawa2:12+0:17(5)2:56+1:03(12)1:19+0:09(3)2:19+0:23(8)1:41+0:38(15)2:50+0:38(5)2:07+0:28(5)1:33+0:17(4)3:08+1:40(15)
21:45+5:12(3)24:36+5:46(3)27:05+6:24(3)27:51+6:31(3)29:56+7:04(3)30:15+7:09(3)
1:40+0:10(5)2:51+0:34(6)2:29+0:38(14)0:46+0:07(3)2:05+0:34(17)0:19+0:07(16)
 
48Banach Krzysztof30:492:06+0:11(4)4:28+0:34(3)5:56+0:52(3)8:28+1:28(4)10:27+2:24(5)14:01+3:46(5)16:09+4:15(5)18:05+4:55(4)20:11+5:19(4)
UMKS ORKAN2:06+0:11(4)2:22+0:29(5)1:28+0:18(9)2:32+0:36(14)1:59+0:56(20)3:34+1:22(15)2:08+0:29(6)1:56+0:40(8)2:06+0:38(11)
22:06+5:33(4)25:06+6:16(4)27:48+7:07(4)28:49+7:29(4)30:34+7:42(4)30:49+7:43(4)
1:55+0:25(10)3:00+0:43(9)2:42+0:51(17)1:01+0:22(19)1:45+0:14(6)0:15+0:03(4)
 
532Błachut Igor31:122:53+0:58(13)8:21+4:27(18)9:45+4:41(18)11:55+4:55(17)13:25+5:22(16)16:16+6:01(13)18:12+6:18(12)19:51+6:41(8)21:41+6:49(8)
Team 3602:53+0:58(13)5:28+3:35(21)1:24+0:14(6)2:10+0:14(5)1:30+0:27(8)2:51+0:39(6)1:56+0:17(2)1:39+0:23(5)1:50+0:22(6)
23:47+7:14(7)26:24+7:34(7)28:34+7:53(6)29:21+8:01(5)30:56+8:04(5)31:12+8:06(5)
2:06+0:36(11)2:37+0:20(5)2:10+0:19(3)0:47+0:08(4)1:35+0:04(4)0:16+0:04(5)
 
6114Fiedorowicz Szczepan31:322:40+0:45(10)4:49+0:55(4)6:09+1:05(4)8:17+1:17(3)9:40+1:37(3)15:57+5:42(12)18:26+6:32(13)20:34+7:24(10)22:12+7:20(9)
UKS Traper2:40+0:45(10)2:09+0:16(2)1:20+0:10(4)2:08+0:12(3)1:23+0:20(5)6:17+4:05(20)2:29+0:50(12)2:08+0:52(10)1:38+0:10(3)
23:49+7:16(8)26:23+7:33(6)28:37+7:56(7)29:28+8:08(7)31:16+8:24(7)31:32+8:26(6)
1:37+0:07(4)2:34+0:17(4)2:14+0:23(4)0:51+0:12(10)1:48+0:17(8)0:16+0:04(5)
 
7176Jończy Daniel31:354:20+2:25(20)7:07+3:13(17)8:49+3:45(16)11:04+4:04(13)12:26+4:23(12)15:18+5:03(10)17:41+5:47(10)19:31+6:21(6)21:16+6:24(6)
MKS Paulinum4:20+2:25(20)2:47+0:54(8)1:42+0:32(18)2:15+0:19(7)1:22+0:19(4)2:52+0:40(7)2:23+0:44(10)1:50+0:34(7)1:45+0:17(5)
23:31+6:58(6)26:02+7:12(5)28:27+7:46(5)29:25+8:05(6)31:15+8:23(6)31:35+8:29(7)
2:15+0:45(14)2:31+0:14(3)2:25+0:34(11)0:58+0:19(17)1:50+0:19(10)0:20+0:08(19)
 
8302Mianowski Rafał32:342:29+0:34(6)5:07+1:13(6)6:35+1:31(7)8:56+1:56(7)10:33+2:30(7)13:37+3:22(4)15:37+3:43(4)18:29+5:19(5)20:32+5:40(5)
UNTS2:29+0:34(6)2:38+0:45(6)1:28+0:18(9)2:21+0:25(9)1:37+0:34(13)3:04+0:52(11)2:00+0:21(3)2:52+1:36(12)2:03+0:35(9)
22:06+5:33(4)26:34+7:44(8)28:51+8:10(8)29:58+8:38(8)32:18+9:26(8)32:34+9:28(8)
1:34+0:04(3)4:28+2:11(16)2:17+0:26(7)1:07+0:28(20)2:20+0:49(20)0:16+0:04(5)
 
9188Karachev Aleksandr32:482:47+0:52(12)5:32+1:38(10)7:00+1:56(8)9:49+2:49(9)11:35+3:32(9)14:38+4:23(7)16:48+4:54(6)19:35+6:25(7)21:38+6:46(7)
Kaliningrad2:47+0:52(12)2:45+0:52(7)1:28+0:18(9)2:49+0:53(16)1:46+0:43(17)3:03+0:51(10)2:10+0:31(7)2:47+1:31(11)2:03+0:35(9)
23:54+7:21(9)26:49+7:59(9)29:28+8:47(9)30:26+9:06(9)32:32+9:40(9)32:48+9:42(9)
2:16+0:46(15)2:55+0:38(7)2:39+0:48(16)0:58+0:19(17)2:06+0:35(19)0:16+0:04(5)
 
10100Dutkiewicz Damian33:323:13+1:18(15)7:05+3:11(16)8:51+3:47(17)11:42+4:42(16)13:06+5:03(15)16:49+6:34(15)19:23+7:29(15)21:12+8:02(12)23:11+8:19(11)
MKS Paulinum3:13+1:18(15)3:52+1:59(17)1:46+0:36(19)2:51+0:55(17)1:24+0:21(6)3:43+1:31(16)2:34+0:55(19)1:49+0:33(6)1:59+0:31(8)
25:05+8:32(11)28:01+9:11(10)30:26+9:45(10)31:20+10:00(10)33:16+10:24(10)33:32+10:26(10)
1:54+0:24(9)2:56+0:39(8)2:25+0:34(11)0:54+0:15(14)1:56+0:25(13)0:16+0:04(5)
 
11281Majewski Marek34:451:550:00(1)6:54+3:00(14)8:16+3:12(13)10:25+3:25(11)11:37+3:34(10)14:25+4:10(6)16:57+5:03(7)20:02+6:52(9)24:35+9:43(12)
PUKS Młode Orły1:550:00(1)4:59+3:06(20)1:22+0:12(5)2:09+0:13(4)1:12+0:09(2)2:48+0:36(4)2:32+0:53(17)3:05+1:49(15)4:33+3:05(19)
26:19+9:46(12)29:28+10:38(11)31:42+11:01(11)32:32+11:12(11)34:27+11:35(11)34:45+11:39(11)
1:44+0:14(7)3:09+0:52(10)2:14+0:23(4)0:50+0:11(8)1:55+0:24(12)0:18+0:06(15)
 
12321Mol Krzysztof34:485:00+3:05(21)9:52+5:58(21)11:07+6:03(20)13:20+6:20(20)14:44+6:41(19)17:21+7:06(16)19:51+7:57(16)21:14+8:04(13)22:50+7:58(10)
HKS Azymut Mochy5:00+3:05(21)4:52+2:59(19)1:15+0:05(2)2:13+0:17(6)1:24+0:21(6)2:37+0:25(3)2:30+0:51(13)1:23+0:07(2)1:36+0:08(2)
24:21+7:48(10)29:59+11:09(12)32:17+11:36(12)33:04+11:44(12)34:35+11:43(12)34:48+11:42(12)
1:31+0:01(2)5:38+3:21(20)2:18+0:27(8)0:47+0:08(4)1:310:00(1)0:13+0:01(2)
 
13562Wójcik Grzegorz36:543:43+1:48(18)6:56+3:02(15)8:29+3:25(15)10:57+3:57(12)12:32+4:29(13)15:33+5:18(11)18:05+6:11(11)21:07+7:57(11)26:43+11:51(13)
WKS Wawel3:43+1:48(18)3:13+1:20(15)1:33+0:23(13)2:28+0:32(12)1:35+0:32(12)3:01+0:49(9)2:32+0:53(17)3:02+1:46(14)5:36+4:08(20)
28:54+12:21(13)32:05+13:15(13)34:25+13:44(13)35:08+13:48(13)36:42+13:50(13)36:54+13:48(13)
2:11+0:41(13)3:11+0:54(11)2:20+0:29(9)0:43+0:04(2)1:34+0:03(3)0:120:00(1)
 
14183Kaczmarek Damian39:195:55+4:00(22)8:59+5:05(20)10:26+5:22(19)12:54+5:54(19)14:34+6:31(17)17:31+7:16(17)20:01+8:07(17)23:00+9:50(14)28:44+13:52(17)
Skarmat Toruń5:55+4:00(22)3:04+1:11(14)1:27+0:17(8)2:28+0:32(12)1:40+0:37(14)2:57+0:45(8)2:30+0:51(13)2:59+1:43(13)5:44+4:16(21)
30:50+14:17(15)34:02+15:12(14)36:27+15:46(14)37:17+15:57(14)39:00+16:08(14)39:19+16:13(14)
2:06+0:36(11)3:12+0:55(12)2:25+0:34(11)0:50+0:11(8)1:43+0:12(5)0:19+0:07(16)
 
15458Serocki Wojciech39:383:13+1:18(15)6:42+2:48(13)8:18+3:14(14)12:39+5:39(18)14:34+6:31(17)17:41+7:26(18)20:11+8:17(18)26:12+13:02(18)29:18+14:26(18)
UMKS Kwidzyn3:13+1:18(15)3:29+1:36(16)1:36+0:26(14)4:21+2:25(22)1:55+0:52(19)3:07+0:55(12)2:30+0:51(13)6:01+4:45(18)3:06+1:38(14)
31:03+14:30(16)34:20+15:30(16)36:40+15:59(15)37:29+16:09(15)39:18+16:26(15)39:38+16:32(15)
1:45+0:15(8)3:17+1:00(14)2:20+0:29(9)0:49+0:10(7)1:49+0:18(9)0:20+0:08(19)
 
16518Topór Marek39:492:31+0:36(7)5:23+1:29(8)7:04+2:00(9)11:10+4:10(15)12:44+4:41(14)20:40+10:25(20)22:55+11:01(19)25:01+11:51(16)26:57+12:05(14)
WKS Wawel2:31+0:36(7)2:52+0:59(9)1:41+0:31(16)4:06+2:10(21)1:34+0:31(11)7:56+5:44(21)2:15+0:36(9)2:06+0:50(9)1:56+0:28(7)
29:26+12:53(14)34:15+15:25(15)36:45+16:04(16)37:36+16:16(16)39:33+16:41(16)39:49+16:43(16)
2:29+0:59(17)4:49+2:32(17)2:30+0:39(15)0:51+0:12(10)1:57+0:26(14)0:16+0:04(5)
 
17229Krempiński Piotr41:472:31+0:36(7)4:49+0:55(4)6:30+1:26(6)8:55+1:55(6)10:26+2:23(4)16:30+6:15(14)18:30+6:36(14)25:04+11:54(17)27:13+12:21(15)
UKS Azymut Pabianice2:31+0:36(7)2:18+0:25(4)1:41+0:31(16)2:25+0:29(11)1:31+0:28(9)6:04+3:52(19)2:00+0:21(3)6:34+5:18(19)2:09+0:41(12)
31:25+14:52(17)36:27+17:37(17)38:41+18:00(17)39:33+18:13(17)41:30+18:38(17)41:47+18:41(17)
4:12+2:42(20)5:02+2:45(19)2:14+0:23(4)0:52+0:13(13)1:57+0:26(14)0:17+0:05(12)
 
18263Lisiak Paweł44:323:54+1:59(19)8:38+4:44(19)11:09+6:05(21)14:21+7:21(21)16:09+8:06(20)20:03+9:48(19)23:49+11:55(20)27:17+14:07(19)30:02+15:10(19)
UKS Orientuś3:54+1:59(19)4:44+2:51(18)2:31+1:21(22)3:12+1:16(18)1:48+0:45(18)3:54+1:42(17)3:46+2:07(21)3:28+2:12(16)2:45+1:17(13)
32:23+15:50(18)37:19+18:29(18)40:41+20:00(18)41:52+20:32(18)44:12+21:20(18)44:32+21:26(18)
2:21+0:51(16)4:56+2:39(18)3:22+1:31(20)1:11+0:32(21)2:20+0:49(20)0:20+0:08(19)
 
19310Mikhaylov Victor46:112:46+0:51(11)5:39+1:45(11)7:11+2:07(10)9:48+2:48(8)11:20+3:17(8)14:50+4:35(8)17:16+5:22(9)30:39+17:29(20)33:51+18:59(20)
OK. Odessa Team2:46+0:51(11)2:53+1:00(10)1:32+0:22(12)2:37+0:41(15)1:32+0:29(10)3:30+1:18(14)2:26+0:47(11)13:23+12:07(21)3:12+1:44(16)
36:35+20:02(20)39:51+21:01(19)42:56+22:15(19)43:51+22:31(19)45:54+23:02(19)46:11+23:05(19)
2:44+1:14(19)3:16+0:59(13)3:05+1:14(19)0:55+0:16(15)2:03+0:32(16)0:17+0:05(12)
 
2043Borzyszkowski Jacek56:423:07+1:12(14)6:03+2:09(12)7:40+2:36(11)10:04+3:04(10)11:49+3:46(11)14:59+4:44(9)17:12+5:18(8)24:38+11:28(15)28:29+13:37(16)
UKS Siódemka3:07+1:12(14)2:56+1:03(12)1:37+0:27(15)2:24+0:28(10)1:45+0:42(16)3:10+0:58(13)2:13+0:34(8)7:26+6:10(20)3:51+2:23(17)
36:07+19:34(19)50:50+32:00(21)53:41+33:00(20)54:32+33:12(20)56:25+33:33(20)56:42+33:36(20)21:18
7:38+6:08(21)14:43+12:26(21)2:51+1:00(18)0:51+0:12(10)1:53+0:22(11)0:17+0:05(12)*137
 
21403Perfikowski Piotr58:323:31+1:36(17)11:26+7:32(22)13:44+8:40(22)17:14+10:14(22)25:59+17:56(21)30:58+20:43(21)34:38+22:44(21)40:03+26:53(21)44:01+29:09(21)
UMKS Kwidzyn3:31+1:36(17)7:55+6:02(22)2:18+1:08(21)3:30+1:34(20)8:45+7:42(21)4:59+2:47(18)3:40+2:01(20)5:25+4:09(17)3:58+2:30(18)
46:43+30:10(21)50:33+31:43(20)55:08+34:27(21)56:05+34:45(21)58:10+35:18(21)58:32+35:26(21)
2:42+1:12(18)3:50+1:33(15)4:35+2:44(21)0:57+0:18(16)2:05+0:34(17)0:22+0:10(22)
 
 
343Murawski Piotrnkl2:36+0:41(9)5:31+1:37(9)7:40+2:36(11)11:05+4:05(14)-----14:4517:3820:0223:10
HKS Azymut Mochy2:36+0:41(9)2:55+1:02(11)2:09+0:59(20)3:25+1:29(19)3:402:532:243:08
25:0527:5632:3433:2735:1335:29
1:552:514:380:531:460:16+0:04(5)
 
297Melzer Arkadiuszabs
UKS Siódemka
 
390Paruszewski Marekabs
indywidualnie
 
 
 
 
M45 (27)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(121)2(131)3(138)4(128)5(133)6(146)7(147)8(135)9(153)
10(136)11(108)12(141)13(140)14(142)15(100)Meta
 
1357Nowak Remigiusz27:261:15+0:02(2)4:26+0:37(3)6:47+0:34(3)8:02+0:17(3)9:220:00(1)11:20+0:02(2)12:570:00(1)14:570:00(1)17:050:00(1)
KS Hades1:15+0:02(2)3:11+0:39(3)2:210:00(1)1:150:00(1)1:200:00(1)1:58+0:03(3)1:370:00(1)2:00+0:04(2)2:080:00(1)
17:340:00(1)20:290:00(1)22:220:00(1)24:100:00(1)25:200:00(1)27:070:00(1)27:260:00(1)
0:290:00(1)2:55+0:55(14)1:53+0:27(10)1:48+0:13(5)1:100:00(1)1:47+0:12(5)0:19+0:04(11)
 
2105Dzik Mirosław28:161:17+0:04(3)3:490:00(1)6:130:00(1)7:450:00(1)9:23+0:01(2)11:180:00(1)13:08+0:11(2)15:30+0:33(2)17:53+0:48(2)
LKS Górzanka1:17+0:04(3)2:320:00(1)2:24+0:03(3)1:32+0:17(7)1:38+0:18(4)1:550:00(1)1:50+0:13(2)2:22+0:26(10)2:23+0:15(4)
18:33+0:59(2)20:55+0:26(2)23:13+0:51(2)25:00+0:50(2)26:18+0:58(2)28:00+0:53(2)28:16+0:50(2)
0:40+0:11(13)2:22+0:22(4)2:18+0:52(16)1:47+0:12(4)1:18+0:08(7)1:42+0:07(2)0:16+0:01(2)
 
3387Pachnik Dariusz29:001:52+0:39(8)5:07+1:18(8)7:52+1:39(5)9:14+1:29(5)10:45+1:23(4)13:10+1:52(3)15:18+2:21(3)17:26+2:29(3)19:49+2:44(3)
UKS Orientpark.pl1:52+0:39(8)3:15+0:43(5)2:45+0:24(7)1:22+0:07(4)1:31+0:11(3)2:25+0:30(12)2:08+0:31(7)2:08+0:12(3)2:23+0:15(4)
20:26+2:52(3)22:44+2:15(3)24:23+2:01(3)25:58+1:48(3)27:10+1:50(3)28:45+1:38(3)29:00+1:34(3)
0:37+0:08(7)2:18+0:18(2)1:39+0:13(6)1:350:00(1)1:12+0:02(2)1:350:00(1)0:150:00(1)
 
4444Ratajczak Piotr30:471:57+0:44(10)5:12+1:23(9)8:06+1:53(6)10:05+2:20(6)11:35+2:13(5)13:46+2:28(4)16:17+3:20(4)18:29+3:32(4)20:49+3:44(4)
UMKS ORKAN1:57+0:44(10)3:15+0:43(5)2:54+0:33(8)1:59+0:44(19)1:30+0:10(2)2:11+0:16(6)2:31+0:54(9)2:12+0:16(4)2:20+0:12(3)
21:21+3:47(4)23:56+3:27(4)25:27+3:05(4)27:16+3:06(4)28:42+3:22(4)30:29+3:22(4)30:47+3:21(4)
0:32+0:03(2)2:35+0:35(7)1:31+0:05(2)1:49+0:14(6)1:26+0:16(10)1:47+0:12(5)0:18+0:03(8)
 
514Bartczak Jarosław32:311:130:00(1)4:10+0:21(2)6:41+0:28(2)8:00+0:15(2)9:39+0:17(3)16:20+5:02(14)18:20+5:23(9)20:16+5:19(7)23:07+6:02(9)
UMKS ORKAN1:130:00(1)2:57+0:25(2)2:31+0:10(4)1:19+0:04(3)1:39+0:19(5)6:41+4:46(21)2:00+0:23(3)1:560:00(1)2:51+0:43(15)
23:45+6:11(9)25:45+5:16(7)27:18+4:56(6)29:14+5:04(5)30:29+5:09(5)32:14+5:07(5)32:31+5:05(5)
0:38+0:09(8)2:000:00(1)1:33+0:07(3)1:56+0:21(9)1:15+0:05(3)1:45+0:10(4)0:17+0:02(4)
 
6405Pesta Adam33:102:24+1:11(16)5:56+2:07(14)10:12+3:59(17)11:50+4:05(17)13:29+4:07(15)15:33+4:15(11)18:17+5:20(8)20:40+5:43(9)22:57+5:52(8)
UKS Azymut 452:24+1:11(16)3:32+1:00(10)4:16+1:55(18)1:38+0:23(9)1:39+0:19(5)2:04+0:09(4)2:44+1:07(10)2:23+0:27(12)2:17+0:09(2)
23:31+5:57(8)26:00+5:31(9)27:49+5:27(8)29:45+5:35(7)31:02+5:42(6)32:52+5:45(6)33:10+5:44(6)
0:34+0:05(4)2:29+0:29(5)1:49+0:23(9)1:56+0:21(9)1:17+0:07(5)1:50+0:15(9)0:18+0:03(8)
 
7586Zieliński Paweł33:251:30+0:17(6)4:45+0:56(5)8:58+2:45(10)10:23+2:38(8)12:29+3:07(8)14:47+3:29(7)17:05+4:08(6)19:23+4:26(6)22:08+5:03(6)
KS Hades1:30+0:17(6)3:15+0:43(5)4:13+1:52(17)1:25+0:10(6)2:06+0:46(15)2:18+0:23(7)2:18+0:41(8)2:18+0:22(6)2:45+0:37(11)
22:50+5:16(6)25:40+5:11(6)27:22+5:00(7)29:29+5:19(6)31:07+5:47(7)33:06+5:59(7)33:25+5:59(7)
0:42+0:13(14)2:50+0:50(13)1:42+0:16(8)2:07+0:32(12)1:38+0:28(16)1:59+0:24(12)0:19+0:04(11)
 
8304Michalak Tomasz33:381:23+0:10(4)5:02+1:13(7)9:34+3:21(15)10:50+3:05(11)12:40+3:18(10)14:35+3:17(5)16:41+3:44(5)18:59+4:02(5)21:35+4:30(5)
UNTS1:23+0:10(4)3:39+1:07(13)4:32+2:11(19)1:16+0:01(2)1:50+0:30(11)1:550:00(1)2:06+0:29(6)2:18+0:22(6)2:36+0:28(8)
22:19+4:45(5)25:03+4:34(5)27:14+4:52(5)29:47+5:37(8)31:33+6:13(8)33:21+6:14(8)33:38+6:12(8)
0:44+0:15(17)2:44+0:44(9)2:11+0:45(12)2:33+0:58(15)1:46+0:36(17)1:48+0:13(7)0:17+0:02(4)
 
9327Mossakowski Przemysław34:041:46+0:33(7)4:57+1:08(6)11:03+4:50(19)12:27+4:42(18)14:10+4:48(17)16:28+5:10(15)18:32+5:35(10)20:53+5:56(10)23:23+6:18(10)
indywidualnie1:46+0:33(7)3:11+0:39(3)6:06+3:45(21)1:24+0:09(5)1:43+0:23(9)2:18+0:23(7)2:04+0:27(5)2:21+0:25(9)2:30+0:22(7)
24:09+6:35(10)26:58+6:29(10)28:31+6:09(10)30:25+6:15(10)31:40+6:20(9)33:42+6:35(9)34:04+6:38(9)
0:46+0:17(19)2:49+0:49(12)1:33+0:07(3)1:54+0:19(7)1:15+0:05(3)2:02+0:27(14)0:22+0:07(20)
 
10239Krupiński Andrzej34:182:15+1:02(15)6:05+2:16(15)8:46+2:33(9)10:27+2:42(10)12:20+2:58(7)14:43+3:25(6)18:02+5:05(7)20:18+5:21(8)22:42+5:37(7)
PUKS Młode Orły2:15+1:02(15)3:50+1:18(16)2:41+0:20(6)1:41+0:26(13)1:53+0:33(12)2:23+0:28(9)3:19+1:42(16)2:16+0:20(5)2:24+0:16(6)
23:17+5:43(7)25:51+5:22(8)28:22+6:00(9)30:04+5:54(9)32:12+6:52(10)34:01+6:54(10)34:18+6:52(10)
0:35+0:06(5)2:34+0:34(6)2:31+1:05(18)1:42+0:07(2)2:08+0:58(19)1:49+0:14(8)0:17+0:02(4)
 
11469Słoński Marek35:322:39+1:26(19)6:42+2:53(18)9:43+3:30(16)11:23+3:38(15)13:10+3:48(13)16:57+5:39(17)18:59+6:02(12)21:21+6:24(12)24:06+7:01(12)
WKS Wawel2:39+1:26(19)4:03+1:31(17)3:01+0:40(11)1:40+0:25(12)1:47+0:27(10)3:47+1:52(18)2:02+0:25(4)2:22+0:26(10)2:45+0:37(11)
24:44+7:10(12)27:19+6:50(12)29:34+7:12(11)31:34+7:24(11)33:01+7:41(11)35:13+8:06(11)35:32+8:06(11)
0:38+0:09(8)2:35+0:35(7)2:15+0:49(14)2:00+0:25(11)1:27+0:17(12)2:12+0:37(19)0:19+0:04(11)
 
12338Muller Tomasz35:421:59+0:46(11)5:41+1:52(11)8:37+2:24(7)10:15+2:30(7)12:12+2:50(6)16:11+4:53(13)19:08+6:11(13)21:28+6:31(13)24:16+7:11(13)
UMKS Kwidzyn1:59+0:46(11)3:42+1:10(14)2:56+0:35(9)1:38+0:23(9)1:57+0:37(14)3:59+2:04(19)2:57+1:20(13)2:20+0:24(8)2:48+0:40(13)
25:07+7:33(13)27:53+7:24(13)29:34+7:12(11)31:51+7:41(12)33:23+8:03(12)35:22+8:15(12)35:42+8:16(12)
0:51+0:22(20)2:46+0:46(10)1:41+0:15(7)2:17+0:42(13)1:32+0:22(15)1:59+0:24(12)0:20+0:05(18)
 
13570Wrzosek Zbigniew37:403:03+1:50(20)6:40+2:51(17)9:16+3:03(12)11:40+3:55(16)13:20+3:58(14)15:50+4:32(12)18:41+5:44(11)21:04+6:07(11)23:40+6:35(11)
indywidualnie3:03+1:50(20)3:37+1:05(12)2:36+0:15(5)2:24+1:09(20)1:40+0:20(7)2:30+0:35(13)2:51+1:14(12)2:23+0:27(12)2:36+0:28(8)
24:13+6:39(11)27:10+6:41(11)31:45+9:23(13)33:29+9:19(13)34:46+9:26(13)37:23+10:16(13)37:40+10:14(13)
0:33+0:04(3)2:57+0:57(15)4:35+3:09(20)1:44+0:09(3)1:17+0:07(5)2:37+1:02(21)0:17+0:02(4)
 
14445Rekowski Tomasz37:442:26+1:13(17)5:54+2:05(13)9:13+3:00(11)10:57+3:12(12)12:38+3:16(9)15:02+3:44(9)19:29+6:32(14)22:12+7:15(14)25:44+8:39(14)
UMKS ORKAN2:26+1:13(17)3:28+0:56(9)3:19+0:58(13)1:44+0:29(15)1:41+0:21(8)2:24+0:29(11)4:27+2:50(19)2:43+0:47(15)3:32+1:24(19)
26:22+8:48(14)30:09+9:40(14)32:06+9:44(14)34:01+9:51(14)35:23+10:03(14)37:26+10:19(14)37:44+10:18(14)
0:38+0:09(8)3:47+1:47(18)1:57+0:31(11)1:55+0:20(8)1:22+0:12(9)2:03+0:28(15)0:18+0:03(8)
 
15368Olas Jacek39:201:52+0:39(8)6:51+3:02(19)10:58+4:45(18)12:37+4:52(19)14:30+5:08(18)17:47+6:29(19)21:14+8:17(17)23:49+8:52(15)26:49+9:44(15)
UKS Orientuś1:52+0:39(8)4:59+2:27(19)4:07+1:46(16)1:39+0:24(11)1:53+0:33(12)3:17+1:22(17)3:27+1:50(17)2:35+0:39(14)3:00+0:52(16)
27:24+9:50(15)30:36+10:07(15)32:48+10:26(15)35:24+11:14(15)36:55+11:35(15)38:59+11:52(15)39:20+11:54(15)
0:35+0:06(5)3:12+1:12(16)2:12+0:46(13)2:36+1:01(16)1:31+0:21(14)2:04+0:29(17)0:21+0:06(19)
 
1647Bradac Stanislav40:071:25+0:12(5)4:40+0:51(4)7:01+0:48(4)8:38+0:53(4)12:46+3:24(11)14:53+3:35(8)20:44+7:47(16)25:39+10:42(19)28:27+11:22(19)
Czechy1:25+0:12(5)3:15+0:43(5)2:210:00(1)1:37+0:22(8)4:08+2:48(21)2:07+0:12(5)5:51+4:14(20)4:55+2:59(20)2:48+0:40(13)
29:09+11:35(19)31:30+11:01(16)32:56+10:34(16)35:43+11:33(17)38:01+12:41(16)39:45+12:38(16)40:07+12:41(16)
0:42+0:13(14)2:21+0:21(3)1:260:00(1)2:47+1:12(18)2:18+1:08(20)1:44+0:09(3)0:22+0:07(20)
 
17143Gorczyca Jacek40:482:07+0:54(14)5:39+1:50(10)8:45+2:32(8)10:26+2:41(9)13:08+3:46(12)15:31+4:13(10)22:21+9:24(19)25:22+10:25(18)28:03+10:58(17)
KS Hades2:07+0:54(14)3:32+1:00(10)3:06+0:45(12)1:41+0:26(13)2:42+1:22(19)2:23+0:28(9)6:50+5:13(21)3:01+1:05(16)2:41+0:33(10)
28:46+11:12(17)31:33+11:04(17)33:08+10:46(17)35:34+11:24(16)38:41+13:21(17)40:32+13:25(17)40:48+13:22(17)
0:43+0:14(16)2:47+0:47(11)1:35+0:09(5)2:26+0:51(14)3:07+1:57(21)1:51+0:16(10)0:16+0:01(2)
 
18483Staszak Artur41:532:01+0:48(12)6:23+2:34(16)9:23+3:10(14)11:16+3:31(14)15:15+5:53(19)17:45+6:27(18)21:43+8:46(18)25:10+10:13(17)28:10+11:05(18)
UNTS2:01+0:48(12)4:22+1:50(18)3:00+0:39(10)1:53+0:38(16)3:59+2:39(20)2:30+0:35(13)3:58+2:21(18)3:27+1:31(19)3:00+0:52(16)
28:48+11:14(18)32:14+11:45(18)34:31+12:09(18)38:18+14:08(18)39:39+14:19(18)41:34+14:27(18)41:53+14:27(18)
0:38+0:09(8)3:26+1:26(17)2:17+0:51(15)3:47+2:12(20)1:21+0:11(8)1:55+0:20(11)0:19+0:04(11)
 
19180Jurczyk Piotr44:292:03+0:50(13)5:48+1:59(12)9:18+3:05(13)11:14+3:29(13)13:49+4:27(16)16:48+5:30(16)19:32+6:35(15)24:56+9:59(16)27:56+10:51(16)
UKS Sparta Czyżowice2:03+0:50(13)3:45+1:13(15)3:30+1:09(14)1:56+0:41(17)2:35+1:15(18)2:59+1:04(15)2:44+1:07(10)5:24+3:28(21)3:00+0:52(16)
28:40+11:06(16)32:42+12:13(19)37:31+15:09(19)40:37+16:27(19)42:07+16:47(19)44:10+17:03(19)44:29+17:03(19)
0:44+0:15(17)4:02+2:02(19)4:49+3:23(21)3:06+1:31(19)1:30+0:20(13)2:03+0:28(15)0:19+0:04(11)
 
20493Szajna Robert51:253:04+1:51(21)9:29+5:40(20)14:21+8:08(20)16:19+8:34(20)18:42+9:20(20)23:53+12:35(20)26:50+13:53(20)30:01+15:04(20)34:57+17:52(20)
WKS Wawel3:04+1:51(21)6:25+3:53(20)4:52+2:31(20)1:58+0:43(18)2:23+1:03(17)5:11+3:16(20)2:57+1:20(13)3:11+1:15(17)4:56+2:48(20)
35:36+18:02(20)41:41+21:12(20)44:00+21:38(20)46:46+22:36(20)48:48+23:28(20)51:06+23:59(20)51:25+23:59(20)
0:39+0:10(12)6:05+4:05(21)2:19+0:53(17)2:46+1:11(17)2:02+0:52(18)2:18+0:43(20)0:19+0:04(11)
 
21564Wójtowicz Piotr1:00:572:35+1:22(18)13:16+9:27(21)17:12+10:59(21)21:03+13:18(21)23:20+13:58(21)26:21+15:03(21)29:23+16:26(21)32:41+17:44(21)39:42+22:37(21)
Nadleśnictwo Strzebielino2:35+1:22(18)10:41+8:09(21)3:56+1:35(15)3:51+2:36(21)2:17+0:57(16)3:01+1:06(16)3:02+1:25(15)3:18+1:22(18)7:01+4:53(21)
41:53+24:19(21)45:55+25:26(21)48:38+26:16(21)57:08+32:58(21)58:34+33:14(21)1:00:38+33:31(21)1:00:57+33:31(21)
2:11+1:42(21)4:02+2:02(19)2:43+1:17(19)8:30+6:55(21)1:26+0:16(10)2:04+0:29(17)0:19+0:04(11)
 
 
38Borger Tobiasabs
Kalmar OK.
 
542Wdowiak Robertabs
Rodzinna Grupa Rower
 
425Porada Robertabs
UKS Reflex Rybnik
 
347Nadera Dariuszabs
CX80 Kalisz
 
90Doliński Grzegorzabs
BKS Watacha Warszawa
 
440Pupiec Mariuszabs
UKS Siódemka
 
 
 
 
M50 (14)4,1 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(151)2(126)3(113)4(123)5(148)6(137)7(135)8(117)9(142)
10(100)Meta
 
1318Młynarczyk Piotr32:324:590:00(1)7:470:00(1)9:430:00(1)13:530:00(1)17:360:00(1)19:420:00(1)22:400:00(1)27:190:00(1)30:250:00(1)
UKS Orientuś4:590:00(1)2:48+0:20(5)1:56+0:19(6)4:10+0:13(4)3:43+0:09(2)2:06+0:24(4)2:58+0:02(2)4:39+0:24(4)3:06+0:59(9)
32:150:00(1)32:320:00(1)
1:50+0:07(2)0:17+0:01(3)
 
2533Urbaniak Krzysztof33:015:24+0:25(2)8:00+0:13(2)9:54+0:11(2)14:08+0:15(3)18:09+0:33(2)20:07+0:25(2)23:03+0:23(2)27:26+0:07(2)30:38+0:13(2)
indywidualnie5:24+0:25(2)2:36+0:08(3)1:54+0:17(4)4:14+0:17(5)4:01+0:27(5)1:58+0:16(2)2:560:00(1)4:23+0:08(2)3:12+1:05(10)
32:41+0:26(2)33:01+0:29(2)
2:03+0:20(8)0:20+0:04(8)
 
3349Niessner Piotr33:575:44+0:45(3)8:13+0:26(3)10:01+0:18(3)13:58+0:05(2)19:36+2:00(3)21:18+1:36(3)25:02+2:22(3)29:17+1:58(3)31:50+1:25(3)
WKS Wawel5:44+0:45(3)2:29+0:01(2)1:48+0:11(2)3:570:00(1)5:38+2:04(10)1:420:00(1)3:44+0:48(8)4:150:00(1)2:33+0:26(5)
33:40+1:25(3)33:57+1:25(3)
1:50+0:07(2)0:17+0:01(3)
 
4287Marszałek Marek36:168:54+3:55(10)11:22+3:35(7)14:07+4:24(9)18:12+4:19(7)22:03+4:27(7)24:08+4:26(5)27:11+4:31(5)31:52+4:33(5)33:59+3:34(4)
OK! Sport Warszawa8:54+3:55(10)2:280:00(1)2:45+1:08(11)4:05+0:08(3)3:51+0:17(3)2:05+0:23(3)3:03+0:07(4)4:41+0:26(5)2:070:00(1)
35:57+3:42(4)36:16+3:44(4)
1:58+0:15(6)0:19+0:03(7)
 
5555Wołek Andrzej36:226:46+1:47(5)9:39+1:52(4)11:50+2:07(4)16:11+2:18(4)19:45+2:09(4)22:16+2:34(4)25:45+3:05(4)31:14+3:55(4)34:00+3:35(5)
UNTS6:46+1:47(5)2:53+0:25(7)2:11+0:34(8)4:21+0:24(6)3:340:00(1)2:31+0:49(5)3:29+0:33(6)5:29+1:14(9)2:46+0:39(7)
36:01+3:46(5)36:22+3:50(5)
2:01+0:18(7)0:21+0:05(10)
 
6116Forystek Józef39:286:30+1:31(4)9:51+2:04(5)11:56+2:13(5)17:18+3:25(5)21:53+4:17(6)26:27+6:45(7)29:37+6:57(6)34:59+7:40(6)37:29+7:04(6)
WKS Wawel6:30+1:31(4)3:21+0:53(9)2:05+0:28(7)5:22+1:25(10)4:35+1:01(6)4:34+2:52(13)3:10+0:14(5)5:22+1:07(7)2:30+0:23(3)
39:12+6:57(6)39:28+6:56(6)
1:430:00(1)0:160:00(1)
 
7323Moniak Andrzej42:2510:42+5:43(13)13:34+5:47(12)15:11+5:28(12)20:06+6:13(10)25:08+7:32(9)29:05+9:23(10)32:06+9:26(8)36:30+9:11(7)40:14+9:49(8)
LKS Górzanka10:42+5:43(13)2:52+0:24(6)1:370:00(1)4:55+0:58(7)5:02+1:28(7)3:57+2:15(12)3:01+0:05(3)4:24+0:09(3)3:44+1:37(12)
42:09+9:54(7)42:25+9:53(7)
1:55+0:12(5)0:160:00(1)
 
8219Kot Edward42:519:07+4:08(11)11:48+4:01(9)13:41+3:58(8)17:40+3:47(6)21:39+4:03(5)24:36+4:54(6)32:53+10:13(9)38:07+10:48(9)40:41+10:16(9)
17 WBZ Międzyrzecz9:07+4:08(11)2:41+0:13(4)1:53+0:16(3)3:59+0:02(2)3:59+0:25(4)2:57+1:15(7)8:17+5:21(13)5:14+0:59(6)2:34+0:27(6)
42:34+10:19(8)42:51+10:19(8)
1:53+0:10(4)0:17+0:01(3)
 
9503Szulżycki Kazimierz43:077:31+2:32(6)10:56+3:09(6)13:29+3:46(6)18:50+4:57(9)24:02+6:26(8)27:11+7:29(8)31:11+8:31(7)37:07+9:48(8)40:08+9:43(7)
UMKS ORKAN7:31+2:32(6)3:25+0:57(10)2:33+0:56(9)5:21+1:24(9)5:12+1:38(8)3:09+1:27(8)4:00+1:04(9)5:56+1:41(11)3:01+0:54(8)
42:41+10:26(9)43:07+10:35(9)
2:33+0:50(12)0:26+0:10(12)
 
10591Żesławski Wojciech46:228:23+3:24(7)11:40+3:53(8)13:35+3:52(7)18:40+4:47(8)25:19+7:43(10)28:30+8:48(9)35:58+13:18(11)41:24+14:05(10)43:55+13:30(10)
WKS Wawel8:23+3:24(7)3:17+0:49(8)1:55+0:18(5)5:05+1:08(8)6:39+3:05(11)3:11+1:29(9)7:28+4:32(12)5:26+1:11(8)2:31+0:24(4)
46:05+13:50(10)46:22+13:50(10)
2:10+0:27(9)0:17+0:01(3)
 
11376Olschowski Peter47:308:34+3:35(9)12:02+4:15(10)14:55+5:12(11)22:17+8:24(12)30:07+12:31(12)33:03+13:21(12)36:45+14:05(12)42:16+14:57(12)44:38+14:13(11)
OLV Steinberg8:34+3:35(9)3:28+1:00(11)2:53+1:16(12)7:22+3:25(12)7:50+4:16(13)2:56+1:14(6)3:42+0:46(7)5:31+1:16(10)2:22+0:15(2)
47:07+14:52(11)47:30+14:58(11)
2:29+0:46(11)0:23+0:07(11)
 
1285Deptulski Tomasz47:538:24+3:25(8)12:04+4:17(11)14:38+4:55(10)20:53+7:00(11)27:41+10:05(11)31:16+11:34(11)35:23+12:43(10)41:34+14:15(11)45:10+14:45(12)
UKS Siódemka8:24+3:25(8)3:40+1:12(12)2:34+0:57(10)6:15+2:18(11)6:48+3:14(12)3:35+1:53(10)4:07+1:11(10)6:11+1:56(12)3:36+1:29(11)
47:33+15:18(12)47:53+15:21(12)
2:23+0:40(10)0:20+0:04(8)
 
13125Gapiński Włodzimierz58:3010:40+5:41(12)15:44+7:57(13)18:56+9:13(13)26:20+12:27(13)31:40+14:04(13)35:29+15:47(13)41:16+18:36(13)49:21+22:02(13)54:18+23:53(13)
UKS Orientuś10:40+5:41(12)5:04+2:36(13)3:12+1:35(13)7:24+3:27(13)5:20+1:46(9)3:49+2:07(11)5:47+2:51(11)8:05+3:50(13)4:57+2:50(13)
58:03+25:48(13)58:30+25:58(13)
3:45+2:02(13)0:27+0:11(13)
 
 
206Klasa Tomaszabs
KS Hades
 
 
 
 
M55 (12)4,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(108)2(142)3(140)4(150)5(136)6(153)7(116)8(124)9(146)
10(133)11(122)12(106)13(100)Meta
 
1110Eugenijus Miksys31:054:040:00(1)4:55+0:03(2)6:22+0:18(2)7:55+0:04(2)10:360:00(1)11:210:00(1)13:41+0:12(2)16:22+0:21(2)19:28+0:24(2)
OK Azuolas4:040:00(1)0:51+0:05(3)1:27+0:15(7)1:330:00(1)2:410:00(1)0:45+0:04(3)2:20+0:28(4)2:41+0:10(3)3:06+0:03(2)
21:460:00(1)26:080:00(1)28:440:00(1)30:430:00(1)31:050:00(1)
2:180:00(1)4:22+0:35(7)2:360:00(1)1:59+0:05(2)0:22+0:06(8)
 
2225Kraśniewski Krzysztof31:404:06+0:02(2)4:520:00(1)6:040:00(1)7:510:00(1)10:56+0:20(2)11:37+0:16(2)13:290:00(1)16:010:00(1)19:040:00(1)
UMKS ORKAN4:06+0:02(2)0:460:00(1)1:120:00(1)1:47+0:14(3)3:05+0:24(2)0:410:00(1)1:520:00(1)2:32+0:01(2)3:030:00(1)
22:24+0:38(2)26:22+0:14(2)29:02+0:18(2)31:22+0:39(2)31:40+0:35(2)
3:20+1:02(8)3:58+0:11(3)2:40+0:04(2)2:20+0:26(7)0:18+0:02(3)
 
3103Dyzio Włodzimierz33:515:48+1:44(9)6:37+1:45(9)7:51+1:47(9)9:41+1:50(5)12:47+2:11(3)13:28+2:07(3)15:21+1:52(3)17:52+1:51(3)21:02+1:58(3)
WKS Wawel5:48+1:44(9)0:49+0:03(2)1:14+0:02(2)1:50+0:17(4)3:06+0:25(3)0:410:00(1)1:53+0:01(2)2:310:00(1)3:10+0:07(4)
24:17+2:31(3)28:29+2:21(3)31:17+2:33(3)33:30+2:47(3)33:51+2:46(3)
3:15+0:57(6)4:12+0:25(6)2:48+0:12(4)2:13+0:19(4)0:21+0:05(6)
 
4214Koczko Tomasz37:024:35+0:31(3)5:30+0:38(3)6:50+0:46(3)11:05+3:14(8)14:42+4:06(5)15:33+4:12(5)18:29+5:00(5)21:25+5:24(5)24:35+5:31(5)
Skarmat Toruń4:35+0:31(3)0:55+0:09(7)1:20+0:08(3)4:15+2:42(10)3:37+0:56(7)0:51+0:10(5)2:56+1:04(9)2:56+0:25(6)3:10+0:07(4)
28:14+6:28(5)32:01+5:53(5)34:51+6:07(4)36:45+6:02(4)37:02+5:57(4)
3:39+1:21(9)3:470:00(1)2:50+0:14(5)1:540:00(1)0:17+0:01(2)
 
5569Wróblewski Tadeusz37:577:05+3:01(11)7:59+3:07(11)9:22+3:18(10)12:08+4:17(9)15:20+4:44(6)16:15+4:54(7)18:46+5:17(6)21:57+5:56(6)25:07+6:03(6)
OK! Sport Warszawa7:05+3:01(11)0:54+0:08(5)1:23+0:11(5)2:46+1:13(7)3:12+0:31(4)0:55+0:14(8)2:31+0:39(7)3:11+0:40(9)3:10+0:07(4)
28:25+6:39(7)32:36+6:28(6)35:22+6:38(5)37:35+6:52(5)37:57+6:52(5)
3:18+1:00(7)4:11+0:24(5)2:46+0:10(3)2:13+0:19(4)0:22+0:06(8)
 
6231Krochmal Grzegorz39:124:48+0:44(6)5:43+0:51(6)7:29+1:25(7)9:56+2:05(6)15:21+4:45(7)16:09+4:48(6)19:14+5:45(7)22:19+6:18(7)25:45+6:41(7)
KU AZS WAT Warszawa4:48+0:44(6)0:55+0:09(7)1:46+0:34(10)2:27+0:54(6)5:25+2:44(8)0:48+0:07(4)3:05+1:13(10)3:05+0:34(7)3:26+0:23(8)
28:16+6:30(6)33:03+6:55(7)36:31+7:47(6)38:54+8:11(6)39:12+8:07(6)
2:31+0:13(2)4:47+1:00(8)3:28+0:52(7)2:23+0:29(8)0:18+0:02(3)
 
7427Porzycz Jerzy40:514:46+0:42(5)5:40+0:48(5)7:13+1:09(5)10:11+2:20(7)13:28+2:52(4)14:21+3:00(4)16:55+3:26(4)20:04+4:03(4)23:30+4:26(4)
UKS Azymut 454:46+0:42(5)0:54+0:08(5)1:33+0:21(9)2:58+1:25(8)3:17+0:36(5)0:53+0:12(6)2:34+0:42(8)3:09+0:38(8)3:26+0:23(8)
26:30+4:44(4)31:21+5:13(4)37:28+8:44(7)40:28+9:45(7)40:51+9:46(7)
3:00+0:42(4)4:51+1:04(9)6:07+3:31(11)3:00+1:06(10)0:23+0:07(10)
 
8241Kryjomski Jerzy41:305:00+0:56(7)5:55+1:03(7)7:16+1:12(6)9:22+1:31(4)20:10+9:34(10)21:11+9:50(10)23:15+9:46(10)25:56+9:55(10)29:05+10:01(9)
KS Kościelec Chrzanów5:00+0:56(7)0:55+0:09(7)1:21+0:09(4)2:06+0:33(5)10:48+8:07(12)1:01+0:20(9)2:04+0:12(3)2:41+0:10(3)3:09+0:06(3)
31:55+10:09(8)35:45+9:37(8)39:01+10:17(8)41:09+10:26(8)41:30+10:25(8)
2:50+0:32(3)3:50+0:03(2)3:16+0:40(6)2:08+0:14(3)0:21+0:05(6)
 
93Andrzejewski Leszek45:235:15+1:11(8)6:12+1:20(8)7:42+1:38(8)15:36+7:45(11)18:54+8:18(9)20:06+8:45(9)22:33+9:04(9)25:46+9:45(9)29:30+10:26(10)
UKS Azymut 455:15+1:11(8)0:57+0:11(10)1:30+0:18(8)7:54+6:21(11)3:18+0:37(6)1:12+0:31(11)2:27+0:35(6)3:13+0:42(10)3:44+0:41(10)
32:39+10:53(9)37:57+11:49(9)42:09+13:25(9)45:07+14:24(9)45:23+14:18(9)
3:09+0:51(5)5:18+1:31(10)4:12+1:36(9)2:58+1:04(9)0:160:00(1)
 
10277Machowski Władysław45:314:39+0:35(4)5:30+0:38(3)6:53+0:49(4)8:38+0:47(3)18:00+7:24(8)18:53+7:32(8)21:13+7:44(8)23:59+7:58(8)27:11+8:07(8)
UKS OSiR4:39+0:35(4)0:51+0:05(3)1:23+0:11(5)1:45+0:12(2)9:22+6:41(11)0:53+0:12(6)2:20+0:28(4)2:46+0:15(5)3:12+0:09(7)
34:55+13:09(10)38:55+12:47(10)42:54+14:10(10)45:13+14:30(10)45:31+14:26(10)
7:44+5:26(11)4:00+0:13(4)3:59+1:23(8)2:19+0:25(6)0:18+0:02(3)
 
11259Lewandowski Krzysztof1:00:318:41+4:37(12)9:56+5:04(12)11:44+5:40(12)14:48+6:57(10)21:17+10:41(11)22:26+11:05(11)25:59+12:30(11)31:29+15:28(11)36:30+17:26(11)
UKS Orientuś8:41+4:37(12)1:15+0:29(11)1:48+0:36(11)3:04+1:31(9)6:29+3:48(10)1:09+0:28(10)3:33+1:41(11)5:30+2:59(11)5:01+1:58(11)
40:34+18:48(11)46:16+20:08(11)56:30+27:46(11)1:00:03+29:20(11)1:00:31+29:26(11)
4:04+1:46(10)5:42+1:55(11)10:14+7:38(12)3:33+1:39(11)0:28+0:12(12)
 
12488Steinke Wiesław1:12:206:18+2:14(10)7:41+2:49(10)9:57+3:53(11)20:37+12:46(12)26:34+15:58(12)28:01+16:40(12)32:21+18:52(12)41:06+25:05(12)47:20+28:16(12)
Skarmat Toruń6:18+2:14(10)1:23+0:37(12)2:16+1:04(12)10:40+9:07(12)5:57+3:16(9)1:27+0:46(12)4:20+2:28(12)8:45+6:14(12)6:14+3:11(12)
55:05+33:19(12)1:02:23+36:15(12)1:07:10+38:26(12)1:11:56+41:13(12)1:12:20+41:15(12)
7:45+5:27(12)7:18+3:31(12)4:47+2:11(10)4:46+2:52(12)0:24+0:08(11)
 
 
 
 
M60 (11)3,4 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(115)2(131)3(138)4(134)5(146)6(135)7(152)8(117)9(154)
10(100)Meta
 
1335Movko Sergei24:033:080:00(1)5:170:00(1)7:560:00(1)10:300:00(1)11:190:00(1)14:340:00(1)16:400:00(1)18:550:00(1)21:000:00(1)
UKS Azymut 453:080:00(1)2:09+0:26(5)2:390:00(1)2:340:00(1)0:49+0:10(5)3:15+0:02(3)2:060:00(1)2:15+0:06(3)2:05+0:43(7)
23:470:00(1)24:030:00(1)
2:47+0:02(2)0:160:00(1)
 
239Boris Krylov24:473:36+0:28(2)5:30+0:13(2)8:12+0:16(2)11:46+1:16(2)12:31+1:12(2)15:44+1:10(2)17:56+1:16(2)20:09+1:14(2)21:31+0:31(2)
Kaliningrad3:36+0:28(2)1:54+0:11(4)2:42+0:03(2)3:34+1:00(5)0:45+0:06(3)3:130:00(1)2:12+0:06(3)2:13+0:04(2)1:220:00(1)
24:24+0:37(2)24:47+0:44(2)
2:53+0:08(3)0:23+0:07(7)
 
3316Miszewski Romuald28:164:44+1:36(5)6:27+1:10(4)12:01+4:05(6)14:36+4:06(4)15:17+3:58(4)18:31+3:57(4)20:42+4:02(3)22:51+3:56(3)25:05+4:05(3)
UKS Azymut 454:44+1:36(5)1:430:00(1)5:34+2:55(8)2:35+0:01(2)0:41+0:02(2)3:14+0:01(2)2:11+0:05(2)2:090:00(1)2:14+0:52(9)
27:59+4:12(3)28:16+4:13(3)
2:54+0:09(4)0:17+0:01(3)
 
4477Solovev Mikhail31:444:16+1:08(4)6:02+0:45(3)10:31+2:35(3)13:54+3:24(3)14:33+3:14(3)18:26+3:52(3)23:54+7:14(4)26:28+7:33(4)28:08+7:08(4)
Pioner SK4:16+1:08(4)1:46+0:03(3)4:29+1:50(7)3:23+0:49(4)0:390:00(1)3:53+0:40(5)5:28+3:22(9)2:34+0:25(4)1:40+0:18(2)
31:25+7:38(4)31:44+7:41(4)
3:17+0:32(5)0:19+0:03(5)
 
5315Miroshnichenko Viktor35:014:13+1:05(3)7:37+2:20(5)11:10+3:14(4)17:24+6:54(5)18:11+6:52(5)22:06+7:32(5)24:48+8:08(5)28:06+9:11(5)30:12+9:12(5)
Pioner SK4:13+1:05(3)3:24+1:41(9)3:33+0:54(4)6:14+3:40(8)0:47+0:08(4)3:55+0:42(6)2:42+0:36(4)3:18+1:09(9)2:06+0:44(8)
34:44+10:57(5)35:01+10:58(5)
4:32+1:47(10)0:17+0:01(3)
 
6369Olbrycht Janusz35:086:17+3:09(6)8:55+3:38(7)12:32+4:36(7)18:21+7:51(6)19:21+8:02(6)23:32+8:58(6)26:19+9:39(6)29:16+10:21(6)31:12+10:12(6)
indywidualnie6:17+3:09(6)2:38+0:55(7)3:37+0:58(5)5:49+3:15(7)1:00+0:21(8)4:11+0:58(9)2:47+0:41(5)2:57+0:48(6)1:56+0:34(5)
34:44+10:57(5)35:08+11:05(6)
3:32+0:47(8)0:24+0:08(8)
 
7295Mądrzyński Zbigniew39:136:47+3:39(8)8:30+3:13(6)11:54+3:58(5)22:10+11:40(8)23:00+11:41(8)26:50+12:16(8)29:40+13:00(7)32:38+13:43(7)36:12+15:12(8)
UMKS Kwidzyn6:47+3:39(8)1:430:00(1)3:24+0:45(3)10:16+7:42(10)0:50+0:11(6)3:50+0:37(4)2:50+0:44(6)2:58+0:49(7)3:34+2:12(10)
38:57+15:10(7)39:13+15:10(7)
2:450:00(1)0:160:00(1)
 
8512Świerczyński Bogdan39:267:32+4:24(9)12:34+7:17(10)20:08+12:12(10)22:50+12:20(9)23:44+12:25(9)27:40+13:06(9)31:03+14:23(8)33:53+14:58(8)35:37+14:37(7)
KS BnO Modrzew7:32+4:24(9)5:02+3:19(10)7:34+4:55(10)2:42+0:08(3)0:54+0:15(7)3:56+0:43(8)3:23+1:17(7)2:50+0:41(5)1:44+0:22(3)
39:02+15:15(8)39:26+15:23(8)
3:25+0:40(6)0:24+0:08(8)
 
9392Paszyński Józef43:178:34+5:26(10)11:13+5:56(9)15:06+7:10(8)23:54+13:24(10)25:10+13:51(10)29:43+15:09(10)34:04+17:24(9)37:17+18:22(9)39:13+18:13(9)
UKS Orientuś8:34+5:26(10)2:39+0:56(8)3:53+1:14(6)8:48+6:14(9)1:16+0:37(10)4:33+1:20(10)4:21+2:15(8)3:13+1:04(8)1:56+0:34(5)
42:55+19:08(9)43:17+19:14(9)
3:42+0:57(9)0:22+0:06(6)
 
10121Gackowski Bogdan45:066:44+3:36(7)8:56+3:39(8)16:22+8:26(9)20:29+9:59(7)21:30+10:11(7)25:25+10:51(7)36:01+19:21(10)39:27+20:32(10)41:16+20:16(10)
indywidualnie6:44+3:36(7)2:12+0:29(6)7:26+4:47(9)4:07+1:33(6)1:01+0:22(9)3:55+0:42(6)10:36+8:30(10)3:26+1:17(10)1:49+0:27(4)
44:41+20:54(10)45:06+21:03(10)
3:25+0:40(6)0:25+0:09(10)
 
 
462Skonieczny Andrzejabs
indywidualnie
 
 
 
 
M65 (11)3,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(139)2(122)3(123)4(119)5(116)6(153)7(150)8(154)9(142)
10(130)11(100)Meta
 
1309Mientki Tadeusz26:461:220:00(1)3:570:00(1)6:480:00(1)9:200:00(1)11:490:00(1)13:550:00(1)17:420:00(1)20:360:00(1)22:050:00(1)
UMKS ORKAN1:220:00(1)2:35+0:15(2)2:510:00(1)2:320:00(1)2:29+0:04(2)2:060:00(1)3:47+0:25(2)2:540:00(1)1:29+0:08(2)
24:010:00(1)26:270:00(1)26:460:00(1)
1:56+0:02(2)2:26+0:17(3)0:19+0:03(2)
 
234Bohaczek Janusz30:351:51+0:29(3)4:33+0:36(4)7:58+1:10(4)10:38+1:18(2)13:03+1:14(2)16:48+2:53(2)21:26+3:44(2)24:32+3:56(2)26:01+3:56(2)
UMKS ORKAN1:51+0:29(3)2:42+0:22(3)3:25+0:34(6)2:40+0:08(2)2:250:00(1)3:45+1:39(3)4:38+1:16(4)3:06+0:12(3)1:29+0:08(2)
28:10+4:09(2)30:19+3:52(2)30:35+3:49(2)
2:09+0:15(3)2:090:00(1)0:160:00(1)
 
3268Łapanowski Jacenty37:082:13+0:51(5)6:11+2:14(6)11:25+4:37(7)14:15+4:55(6)16:55+5:06(5)19:20+5:25(3)24:28+6:46(4)28:49+8:13(4)30:51+8:46(3)
KU AZS WAT Warszawa2:13+0:51(5)3:58+1:38(8)5:14+2:23(10)2:50+0:18(3)2:40+0:15(3)2:25+0:19(2)5:08+1:46(6)4:21+1:27(7)2:02+0:41(6)
33:36+9:35(3)36:49+10:22(3)37:08+10:22(3)
2:45+0:51(5)3:13+1:04(4)0:19+0:03(2)
 
460Chernykh Vladimir37:451:56+0:34(4)4:16+0:19(2)7:23+0:35(2)11:05+1:45(3)13:59+2:10(3)19:34+5:39(4)24:07+6:25(3)28:28+7:52(3)31:01+8:56(4)
Kaliningrad1:56+0:34(4)2:200:00(1)3:07+0:16(4)3:42+1:10(5)2:54+0:29(4)5:35+3:29(11)4:33+1:11(3)4:21+1:27(7)2:33+1:12(8)
33:44+9:43(4)37:25+10:58(4)37:45+10:59(4)
2:43+0:49(4)3:41+1:32(6)0:20+0:04(4)
 
5274Łuński Zbigniew38:511:39+0:17(2)4:21+0:24(3)7:24+0:36(3)13:26+4:06(5)21:57+10:08(8)26:35+12:40(7)29:57+12:15(6)32:53+12:17(5)34:14+12:09(5)
UMKS ORKAN1:39+0:17(2)2:42+0:22(3)3:03+0:12(3)6:02+3:30(9)8:31+6:06(11)4:38+2:32(7)3:220:00(1)2:56+0:02(2)1:210:00(1)
36:08+12:07(5)38:29+12:02(5)38:51+12:05(5)
1:540:00(1)2:21+0:12(2)0:22+0:06(5)
 
633Bogulak Adam43:093:28+2:06(8)6:40+2:43(7)9:48+3:00(6)12:54+3:34(4)16:23+4:34(4)21:35+7:40(5)27:53+10:11(5)33:12+12:36(6)35:10+13:05(6)
MKS Paulinum3:28+2:06(8)3:12+0:52(7)3:08+0:17(5)3:06+0:34(4)3:29+1:04(6)5:12+3:06(10)6:18+2:56(9)5:19+2:25(10)1:58+0:37(5)
38:21+14:20(6)42:46+16:19(6)43:09+16:23(6)
3:11+1:17(6)4:25+2:16(9)0:23+0:07(6)
 
7560Woźniak Henryk51:166:06+4:44(10)9:06+5:09(8)13:21+6:33(8)17:30+8:10(7)21:42+9:53(7)26:50+12:55(8)33:44+16:02(8)38:39+18:03(7)41:22+19:17(7)
UMKS ORKAN6:06+4:44(10)3:00+0:40(6)4:15+1:24(7)4:09+1:37(6)4:12+1:47(10)5:08+3:02(9)6:54+3:32(10)4:55+2:01(9)2:43+1:22(9)
46:30+22:29(8)50:45+24:18(7)51:16+24:30(7)
5:08+3:14(10)4:15+2:06(8)0:31+0:15(10)
 
8189Karachev Sergey51:592:23+1:01(6)5:19+1:22(5)9:43+2:55(5)17:48+8:28(8)21:05+9:16(6)26:12+12:17(6)37:02+19:20(10)40:48+20:12(9)42:43+20:38(9)
Kaliningrad2:23+1:01(6)2:56+0:36(5)4:24+1:33(8)8:05+5:33(10)3:17+0:52(5)5:07+3:01(8)10:50+7:28(11)3:46+0:52(4)1:55+0:34(4)
47:31+23:30(9)51:31+25:04(8)51:59+25:13(8)
4:48+2:54(9)4:00+1:51(7)0:28+0:12(9)
 
9499Szepelak Jan52:224:48+3:26(9)10:49+6:52(9)17:06+10:18(11)22:11+12:51(10)26:13+14:24(10)29:58+16:03(10)35:34+17:52(9)39:53+19:17(8)42:25+20:20(8)
UMKS ORKAN4:48+3:26(9)6:01+3:41(10)6:17+3:26(11)5:05+2:33(8)4:02+1:37(9)3:45+1:39(3)5:36+2:14(7)4:19+1:25(6)2:32+1:11(7)
46:07+22:06(7)51:50+25:23(9)52:22+25:36(9)20:30
3:42+1:48(8)5:43+3:34(10)0:32+0:16(11)*124
 
10553Wojtyła Jerzy55:006:55+5:33(11)12:35+8:38(11)15:32+8:44(9)25:15+15:55(11)29:01+17:12(11)32:47+18:52(11)37:48+20:06(11)41:37+21:01(10)47:18+25:13(10)
UMKS ORKAN6:55+5:33(11)5:40+3:20(9)2:57+0:06(2)9:43+7:11(11)3:46+1:21(8)3:46+1:40(5)5:01+1:39(5)3:49+0:55(5)5:41+4:20(10)
50:56+26:55(10)54:35+28:08(10)55:00+28:14(10)
3:38+1:44(7)3:39+1:30(5)0:25+0:09(7)
 
 
348Našinec Jiřínkl2:37+1:15(7)11:13+7:16(10)15:38+8:50(10)19:54+10:34(9)23:25+11:36(9)27:19+13:24(9)33:30+15:48(7)-----41:23
UKS Orientpark.pl2:37+1:15(7)8:36+6:16(11)4:25+1:34(9)4:16+1:44(7)3:31+1:06(7)3:54+1:48(6)6:11+2:49(8)7:53
44:1749:5150:17
2:545:340:26+0:10(8)
 
 
 
 
M70 (12)3,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(122)2(114)3(128)4(129)5(135)6(153)7(152)8(116)9(154)
10(142)11(105)12(120)13(100)Meta
 
1211Kmieciński Józef31:304:18+1:23(6)6:43+1:24(4)9:27+1:22(4)12:01+1:36(4)16:08+2:03(5)19:19+1:57(3)20:45+2:12(3)22:51+2:02(2)25:40+1:52(2)
PUKS Młode Orły4:18+1:23(6)2:25+0:06(4)2:44+0:14(4)2:34+0:20(6)4:07+0:50(7)3:110:00(1)1:26+0:15(7)2:06+0:39(3)2:49+0:21(3)
27:210:00(1)28:030:00(1)30:020:00(1)31:060:00(1)31:300:00(1)
1:41+0:09(3)0:42+0:01(2)1:59+0:26(3)1:04+0:07(4)0:24+0:06(11)
 
2447Roland Nilsson33:183:40+0:45(4)6:11+0:52(2)8:54+0:49(2)11:20+0:55(2)15:24+1:19(3)19:22+2:00(4)20:47+2:14(4)23:13+2:24(3)26:18+2:30(3)
SOK Viljan3:40+0:45(4)2:31+0:12(5)2:43+0:13(3)2:26+0:12(4)4:04+0:47(6)3:58+0:47(5)1:25+0:14(6)2:26+0:59(7)3:05+0:37(6)
28:12+0:51(2)29:01+0:58(2)31:19+1:17(2)32:56+1:50(2)33:18+1:48(2)
1:54+0:22(6)0:49+0:08(6)2:18+0:45(9)1:37+0:40(10)0:22+0:04(8)
 
3540Wasilewski Stanisław33:483:39+0:44(3)7:25+2:06(8)9:57+1:52(5)12:11+1:46(5)15:28+1:23(4)19:02+1:40(2)20:28+1:55(2)26:16+5:27(8)28:44+4:56(7)
PUKS Młode Orły3:39+0:44(3)3:46+1:27(12)2:32+0:02(2)2:140:00(1)3:170:00(1)3:34+0:23(4)1:26+0:15(7)5:48+4:21(11)2:280:00(1)
30:18+2:57(5)30:59+2:56(4)32:32+2:30(3)33:30+2:24(3)33:48+2:18(3)
1:34+0:02(2)0:410:00(1)1:330:00(1)0:58+0:01(2)0:180:00(1)
 
4235Królikowski Władysław34:284:51+1:56(9)7:43+2:24(10)10:32+2:27(8)13:12+2:47(6)17:01+2:56(6)21:26+4:04(6)22:45+4:12(6)25:10+4:21(5)28:14+4:26(5)
KS BnO Modrzew4:51+1:56(9)2:52+0:33(7)2:49+0:19(6)2:40+0:26(8)3:49+0:32(5)4:25+1:14(8)1:19+0:08(3)2:25+0:58(6)3:04+0:36(5)
30:03+2:42(3)30:54+2:51(3)32:58+2:56(4)34:07+3:01(4)34:28+2:58(4)
1:49+0:17(4)0:51+0:10(7)2:04+0:31(5)1:09+0:12(5)0:21+0:03(7)
 
537Borger Ake34:404:34+1:39(8)6:53+1:34(5)11:12+3:07(10)13:48+3:23(9)17:28+3:23(7)22:42+5:20(8)23:57+5:24(8)25:24+4:35(7)28:44+4:56(7)
Ankarsrums OK.4:34+1:39(8)2:190:00(1)4:19+1:49(11)2:36+0:22(7)3:40+0:23(3)5:14+2:03(10)1:15+0:04(2)1:270:00(1)3:20+0:52(8)
30:16+2:55(4)31:10+3:07(6)33:22+3:20(5)34:21+3:15(5)34:40+3:10(5)
1:320:00(1)0:54+0:13(8)2:12+0:39(7)0:59+0:02(3)0:19+0:01(2)
 
6558Wołochowicz Władysław35:214:05+1:10(5)6:59+1:40(6)10:25+2:20(7)13:15+2:50(7)17:30+3:25(9)21:31+4:09(7)22:50+4:17(7)25:21+4:32(6)28:30+4:42(6)
KOS BnO4:05+1:10(5)2:54+0:35(8)3:26+0:56(10)2:50+0:36(9)4:15+0:58(10)4:01+0:50(6)1:19+0:08(3)2:31+1:04(8)3:09+0:41(7)
30:20+2:59(6)31:07+3:04(5)33:23+3:21(6)34:58+3:52(6)35:21+3:51(6)
1:50+0:18(5)0:47+0:06(4)2:16+0:43(8)1:35+0:38(9)0:23+0:05(9)
 
7118Fransson Jörgen35:342:550:00(1)5:190:00(1)8:050:00(1)10:250:00(1)14:050:00(1)17:220:00(1)18:330:00(1)20:490:00(1)23:480:00(1)
Emmaboda Verda OK.2:550:00(1)2:24+0:05(3)2:46+0:16(5)2:20+0:06(2)3:40+0:23(3)3:17+0:06(2)1:110:00(1)2:16+0:49(4)2:59+0:31(4)
30:53+3:32(7)31:40+3:37(7)33:40+3:38(7)35:14+4:08(7)35:34+4:04(7)
7:05+5:33(11)0:47+0:06(4)2:00+0:27(4)1:34+0:37(8)0:20+0:02(4)
 
8423Pokora Edward35:485:16+2:21(10)7:39+2:20(9)11:00+2:55(9)13:20+2:55(8)17:29+3:24(8)20:52+3:30(5)22:14+3:41(5)24:59+4:10(4)27:46+3:58(4)
UMKS Kwidzyn5:16+2:21(10)2:23+0:04(2)3:21+0:51(9)2:20+0:06(2)4:09+0:52(8)3:23+0:12(3)1:22+0:11(5)2:45+1:18(9)2:47+0:19(2)
31:53+4:32(8)32:39+4:36(8)34:32+4:30(8)35:29+4:23(8)35:48+4:18(8)
4:07+2:35(10)0:46+0:05(3)1:53+0:20(2)0:570:00(1)0:19+0:01(2)
 
9515Thiel Rolf44:044:30+1:35(7)7:10+1:51(7)10:14+2:09(6)16:43+6:18(10)22:00+7:55(10)27:37+10:15(10)29:27+10:54(9)32:16+11:27(10)35:44+11:56(9)
IHW Alex Berlin4:30+1:35(7)2:40+0:21(6)3:04+0:34(8)6:29+4:15(12)5:17+2:00(12)5:37+2:26(11)1:50+0:39(10)2:49+1:22(10)3:28+1:00(10)
37:49+10:28(9)38:51+10:48(9)42:03+12:01(9)43:41+12:35(9)44:04+12:34(9)
2:05+0:33(8)1:02+0:21(10)3:12+1:39(11)1:38+0:41(11)0:23+0:05(9)
 
10388Pahlstorp Jan44:209:51+6:56(12)13:19+8:00(12)16:19+8:14(12)19:26+9:01(12)24:20+10:15(12)28:58+11:36(11)30:33+12:00(11)32:49+12:00(11)36:14+12:26(10)
Emmaboda Verda OK.9:51+6:56(12)3:28+1:09(11)3:00+0:30(7)3:07+0:53(10)4:54+1:37(11)4:38+1:27(9)1:35+0:24(9)2:16+0:49(4)3:25+0:57(9)
38:15+10:54(10)39:17+11:14(10)42:14+12:12(10)43:47+12:41(10)44:20+12:50(10)
2:01+0:29(7)1:02+0:21(10)2:57+1:24(10)1:33+0:36(7)0:33+0:15(12)
 
11603Blimke Roman45:366:40+3:45(11)9:47+4:28(11)15:44+7:39(11)18:53+8:28(11)23:07+9:02(11)27:29+10:07(9)30:18+11:45(10)32:11+11:22(9)38:38+14:50(11)
indywidualnie6:40+3:45(11)3:07+0:48(9)5:57+3:27(12)3:09+0:55(11)4:14+0:57(9)4:22+1:11(7)2:49+1:38(11)1:53+0:26(2)6:27+3:59(11)
40:46+13:25(11)41:40+13:37(11)43:51+13:49(11)45:16+14:10(11)45:36+14:06(11)
2:08+0:36(9)0:54+0:13(8)2:11+0:38(6)1:25+0:28(6)0:20+0:02(4)
 
 
419Płuciennik Waldemarnkl3:01+0:06(2)6:28+1:09(3)8:58+0:53(3)11:25+1:00(3)15:04+0:59(2)-----24:2526:1929:50
KS BnO Modrzew3:01+0:06(2)3:27+1:08(10)2:300:00(1)2:27+0:13(5)3:39+0:22(2)9:211:543:31
31:4932:3334:5536:1236:3218:31
1:590:442:221:170:20+0:02(4)*136
 
 
 
 
M75 (2)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(121)2(131)3(123)4(124)5(117)6(154)7(153)8(152)9(120)
10(100)Meta
 
1261Linnersjö Björn36:012:420:00(1)7:300:00(1)10:480:00(1)12:360:00(1)20:200:00(1)22:200:00(1)25:310:00(1)27:230:00(1)34:200:00(1)
OK Orion2:420:00(1)4:480:00(1)3:180:00(1)1:480:00(1)7:440:00(1)2:000:00(1)3:110:00(1)1:520:00(1)6:570:00(1)
35:410:00(1)36:010:00(1)
1:210:00(1)0:200:00(1)
 
278Czabański Edward58:424:02+1:20(2)11:22+3:52(2)16:38+5:50(2)20:09+7:33(2)33:33+13:13(2)37:08+14:48(2)41:47+16:16(2)44:20+16:57(2)56:23+22:03(2)
UKS Azymut 454:02+1:20(2)7:20+2:32(2)5:16+1:58(2)3:31+1:43(2)13:24+5:40(2)3:35+1:35(2)4:39+1:28(2)2:33+0:41(2)12:03+5:06(2)
58:15+22:34(2)58:42+22:41(2)
1:52+0:31(2)0:27+0:07(2)
 
 
 
 
M85 (1)2,0 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(122)2(123)3(138)4(124)5(119)6(130)7(120)8(100)Meta
 
1571Wysocki Stanisław1:08:1515:450:00(1)24:090:00(1)35:130:00(1)37:590:00(1)41:100:00(1)57:500:00(1)1:04:130:00(1)1:07:290:00(1)1:08:150:00(1)
KS Spójnia Warszawa15:450:00(1)8:240:00(1)11:040:00(1)2:460:00(1)3:110:00(1)16:400:00(1)6:230:00(1)3:160:00(1)0:460:00(1)
 
 
 
 
OPEN1 (10)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(102)3(131)4(133)5(119)6(110)7(141)8(142)9(105)
10(100)Meta
 
1432Preis Anna46:334:42+2:28(8)7:31+2:20(4)14:59+4:12(2)20:46+2:17(2)28:29+1:43(2)32:430:00(1)37:580:00(1)43:18+0:05(2)44:040:00(1)
Orienteering Leszno4:42+2:28(8)2:49+0:43(2)7:28+3:08(4)5:47+1:04(2)7:43+0:59(3)4:140:00(1)5:15+1:57(5)5:20+2:42(6)0:46+0:08(3)
46:100:00(1)46:330:00(1)
2:06+0:17(3)0:23+0:01(2)
 
2272Łukaszyk Sylwia46:364:42+2:28(8)7:32+2:21(5)15:02+4:15(3)20:51+2:22(3)28:29+1:43(2)32:47+0:04(2)38:01+0:03(2)43:26+0:13(3)44:09+0:05(2)
Orienteering Leszno4:42+2:28(8)2:50+0:44(3)7:30+3:10(5)5:49+1:06(3)7:38+0:54(2)4:18+0:04(2)5:14+1:56(4)5:25+2:47(7)0:43+0:05(2)
46:13+0:03(2)46:36+0:03(2)
2:04+0:15(2)0:23+0:01(2)
 
3510Dutkiewicz Agnieszka47:133:34+1:20(5)5:40+0:29(2)10:470:00(1)18:290:00(1)26:460:00(1)37:17+4:34(4)40:35+2:37(4)43:130:00(1)44:18+0:14(3)
MKS Paulinum3:34+1:20(5)2:060:00(1)5:07+0:47(2)7:42+2:59(5)8:17+1:33(4)10:31+6:17(7)3:180:00(1)2:380:00(1)1:05+0:27(4)
46:48+0:38(3)47:13+0:40(3)
2:30+0:41(4)0:25+0:03(4)
 
4434Presińska Magdalena47:342:30+0:16(3)12:56+7:45(8)17:16+6:29(6)21:59+3:30(4)28:43+1:57(4)33:58+1:15(3)39:55+1:57(3)44:45+1:32(4)45:23+1:19(4)
UKS Azymut Pabianice2:30+0:16(3)10:26+8:20(9)4:200:00(1)4:430:00(1)6:440:00(1)5:15+1:01(4)5:57+2:39(6)4:50+2:12(5)0:380:00(1)
47:12+1:02(4)47:34+1:01(4)
1:490:00(1)0:220:00(1)
 
5331Moszkowicz Monika53:452:24+0:10(2)7:25+2:14(3)21:03+10:16(7)27:24+8:55(6)37:34+10:48(5)42:16+9:33(5)45:48+7:50(5)49:30+6:17(5)50:48+6:44(5)
WKS Wawel2:24+0:10(2)5:01+2:55(7)13:38+9:18(7)6:21+1:38(4)10:10+3:26(5)4:42+0:28(3)3:32+0:14(2)3:42+1:04(2)1:18+0:40(5)
53:20+7:10(5)53:45+7:12(5)
2:32+0:43(5)0:25+0:03(4)
 
648Bradacova Marie1:15:032:46+0:32(4)7:41+2:30(6)15:22+4:35(4)41:05+22:36(7)52:51+26:05(7)1:00:52+28:09(7)1:05:42+27:44(6)1:09:25+26:12(6)1:10:51+26:47(6)
Czechy2:46+0:32(4)4:55+2:49(6)7:41+3:21(6)25:43+21:00(7)11:46+5:02(6)8:01+3:47(5)4:50+1:32(3)3:43+1:05(3)1:26+0:48(6)
1:14:18+28:08(6)1:15:03+28:30(6)
3:27+1:38(6)0:45+0:23(8)
 
7547Wiśniewska Małgorzata1:22:553:38+1:24(6)8:00+2:49(7)15:26+4:39(5)25:20+6:51(5)38:24+11:38(6)47:32+14:49(6)1:11:49+33:51(7)1:16:20+33:07(7)1:18:03+33:59(7)
UKS Azymut Pabianice3:38+1:24(6)4:22+2:16(5)7:26+3:06(3)9:54+5:11(6)13:04+6:20(7)9:08+4:54(6)24:17+20:59(7)4:31+1:53(4)1:43+1:05(7)
1:22:02+35:52(7)1:22:55+36:22(7)
3:59+2:10(7)0:53+0:31(9)
 
 
605Gniewkowska Iwonankl2:140:00(1)5:110:00(1)-----23:2738:5143:3846:2249:2550:29
UKS Siódemka2:140:00(1)2:57+0:51(4)18:1615:244:472:443:031:04
53:1253:43
2:430:31+0:09(6)
 
54Buzek Gabrysiankl4:15+2:01(7)14:05+8:54(9)----------44:07---------------1:00:06
WKS Wawel4:15+2:01(7)9:50+7:44(8)30:0215:59
1:02:591:03:34
2:530:35+0:13(7)
 
346Nadera Agataabs
CX80 Kalisz
 
 
 
 
OPEN2 (12)4,8 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(151)2(124)3(137)4(133)5(128)6(145)7(144)8(136)9(154)
10(111)11(100)Meta
 
150Brzeski Marcin42:045:24+0:04(2)11:04+0:03(2)16:210:00(1)20:320:00(1)22:220:00(1)28:46+0:12(3)32:14+0:21(3)35:53+0:23(2)38:450:00(1)
UKS Siódemka5:24+0:04(2)5:40+0:22(2)5:17+0:08(2)4:11+0:13(3)1:50+0:12(2)6:24+0:33(3)3:28+0:09(4)3:39+0:02(2)2:52+0:12(2)
41:080:00(1)41:460:00(1)42:040:00(1)
2:23+0:07(2)0:38+0:03(3)0:18+0:02(3)
 
2379Opanowicz Krzysztof42:115:200:00(1)11:010:00(1)16:25+0:04(2)20:34+0:02(2)22:25+0:03(2)28:43+0:09(2)32:10+0:17(2)35:56+0:26(3)38:48+0:03(2)
UKS Siódemka5:200:00(1)5:41+0:23(3)5:24+0:15(4)4:09+0:11(2)1:51+0:13(3)6:18+0:27(2)3:27+0:08(3)3:46+0:09(4)2:52+0:12(2)
41:19+0:11(2)41:54+0:08(2)42:11+0:07(2)
2:31+0:15(3)0:350:00(1)0:17+0:01(2)
 
3165Jackowiak Jacek46:105:55+0:35(3)11:58+0:57(4)17:07+0:46(3)21:05+0:33(3)22:43+0:21(3)28:340:00(1)31:530:00(1)35:300:00(1)41:38+2:53(3)
17 WBZ Międzyrzecz5:55+0:35(3)6:03+0:45(4)5:090:00(1)3:580:00(1)1:380:00(1)5:510:00(1)3:190:00(1)3:370:00(1)6:08+3:28(10)
45:04+3:56(3)45:49+4:03(3)46:10+4:06(3)
3:26+1:10(11)0:45+0:10(5)0:21+0:05(6)
 
468Ciarkowska Magdalena51:237:57+2:37(6)15:22+4:21(5)22:34+6:13(5)26:46+6:14(5)29:05+6:43(5)36:05+7:31(5)39:54+8:01(5)44:06+8:36(5)47:26+8:41(4)
HKS Azymut Mochy7:57+2:37(6)7:25+2:07(5)7:12+2:03(7)4:12+0:14(4)2:19+0:41(6)7:00+1:09(6)3:49+0:30(5)4:12+0:35(5)3:20+0:40(5)
50:22+9:14(4)51:03+9:17(4)51:23+9:19(4)
2:56+0:40(6)0:41+0:06(4)0:20+0:04(4)
 
5522Trepczyński Jarosław52:156:03+0:43(5)11:21+0:20(3)17:56+1:35(4)24:44+4:12(4)26:42+4:20(4)33:17+4:43(4)36:43+4:50(4)42:49+7:19(4)49:08+10:23(5)
UKS Orientuś6:03+0:43(5)5:180:00(1)6:35+1:26(6)6:48+2:50(7)1:58+0:20(5)6:35+0:44(4)3:26+0:07(2)6:06+2:29(12)6:19+3:39(11)
51:24+10:16(5)51:59+10:13(5)52:15+10:11(5)
2:160:00(1)0:350:00(1)0:160:00(1)
 
6286Markowski Marek55:155:57+0:37(4)18:11+7:10(6)27:34+11:13(7)32:05+11:33(6)33:59+11:37(6)40:42+12:08(6)44:32+12:39(6)48:17+12:47(6)50:57+12:12(6)
UKS INVEST-ORIENT5:57+0:37(4)12:14+6:56(10)9:23+4:14(10)4:31+0:33(5)1:54+0:16(4)6:43+0:52(5)3:50+0:31(6)3:45+0:08(3)2:400:00(1)
54:01+12:53(6)54:49+13:03(6)55:15+13:11(6)
3:04+0:48(7)0:48+0:13(6)0:26+0:10(10)
 
7491Supernat-Melzer Hanna1:09:0710:03+4:43(7)22:35+11:34(9)27:56+11:35(8)33:41+13:09(7)36:33+14:11(7)49:06+20:32(7)54:54+23:01(7)1:00:14+24:44(7)1:04:30+25:45(7)
UKS Siódemka10:03+4:43(7)12:32+7:14(11)5:21+0:12(3)5:45+1:47(6)2:52+1:14(10)12:33+6:42(11)5:48+2:29(7)5:20+1:43(8)4:16+1:36(7)
1:07:47+26:39(7)1:08:42+26:56(7)1:09:07+27:03(7)
3:17+1:01(9)0:55+0:20(8)0:25+0:09(8)
 
898Dudziak Karolina1:11:5311:28+6:08(8)19:11+8:10(7)26:23+10:02(6)36:11+15:39(8)38:36+16:14(8)50:57+22:23(8)59:21+27:28(9)1:04:36+29:06(8)1:07:51+29:06(8)
Orienteering Leszno11:28+6:08(8)7:43+2:25(6)7:12+2:03(7)9:48+5:50(11)2:25+0:47(7)12:21+6:30(10)8:24+5:05(9)5:15+1:38(7)3:15+0:35(4)
1:10:39+29:31(8)1:11:28+29:42(8)1:11:53+29:49(8)
2:48+0:32(4)0:49+0:14(7)0:25+0:09(8)
 
9173Jędras Patrycja1:19:4116:46+11:26(11)26:45+15:44(11)32:49+16:28(9)40:02+19:30(9)42:45+20:23(9)52:35+24:01(9)58:53+27:00(8)1:04:38+29:08(9)1:14:24+35:39(9)
UMKS Kwidzyn16:46+11:26(11)9:59+4:41(9)6:04+0:55(5)7:13+3:15(8)2:43+1:05(9)9:50+3:59(8)6:18+2:59(8)5:45+2:08(10)9:46+7:06(12)
1:17:56+36:48(9)1:19:15+37:29(9)1:19:41+37:37(9)
3:32+1:16(12)1:19+0:44(11)0:26+0:10(10)
 
10538Wachnicki Jan1:25:1616:10+10:50(10)25:02+14:01(10)34:22+18:01(10)42:36+22:04(10)45:17+22:55(10)55:03+26:29(10)1:10:15+38:22(10)1:16:12+40:42(10)1:20:56+42:11(11)
indywidualnie16:10+10:50(10)8:52+3:34(8)9:20+4:11(9)8:14+4:16(10)2:41+1:03(8)9:46+3:55(7)15:12+11:53(12)5:57+2:20(11)4:44+2:04(8)
1:23:51+42:43(10)1:24:56+43:10(10)1:25:16+43:12(10)
2:55+0:39(5)1:05+0:30(10)0:20+0:04(4)
 
11413Pilarczyk-Pupiec Agnieszka1:25:2914:09+8:49(9)22:26+11:25(8)35:17+18:56(11)42:37+22:05(11)47:49+25:27(11)59:07+30:33(11)1:11:15+39:22(11)1:16:39+41:09(11)1:20:45+42:00(10)
UKS Siódemka14:09+8:49(9)8:17+2:59(7)12:51+7:42(12)7:20+3:22(9)5:12+3:34(12)11:18+5:27(9)12:08+8:49(11)5:24+1:47(9)4:06+1:26(6)
1:24:08+43:00(11)1:25:03+43:17(11)1:25:29+43:25(11)
3:23+1:07(10)0:55+0:20(8)0:26+0:10(10)
 
12200Kędzior Katarzyna1:55:4232:35+27:15(12)46:10+35:09(12)55:56+39:35(12)1:07:04+46:32(12)1:11:32+49:10(12)1:30:03+1:01:29(12)1:39:48+1:07:55(12)1:44:55+1:09:25(12)1:50:21+1:11:36(12)
UMKS Kwidzyn32:35+27:15(12)13:35+8:17(12)9:46+4:37(11)11:08+7:10(12)4:28+2:50(11)18:31+12:40(12)9:45+6:26(10)5:07+1:30(6)5:26+2:46(9)
1:53:26+1:12:18(12)1:55:19+1:13:33(12)1:55:42+1:13:38(12)
3:05+0:49(8)1:53+1:18(12)0:23+0:07(7)
 
 
 
 
W10 (26)1,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(106)2(107)3(103)4(104)5(108)6(100)Meta
 
1300Mianowska Antonina11:361:160:00(1)3:300:00(1)5:150:00(1)6:580:00(1)8:320:00(1)11:180:00(1)11:360:00(1)
UNTS1:160:00(1)2:140:00(1)1:450:00(1)1:43+0:04(2)1:340:00(1)2:460:00(1)0:18+0:01(5)
 
258Chabiera Filomena13:421:32+0:16(4)4:32+1:02(2)6:38+1:23(2)8:32+1:34(3)10:37+2:05(3)13:23+2:05(2)13:42+2:06(2)
UNTS1:32+0:16(4)3:00+0:46(4)2:06+0:21(2)1:54+0:15(3)2:05+0:31(6)2:460:00(1)0:19+0:02(11)
 
3245Kula Maja14:281:24+0:08(2)4:38+1:08(3)6:46+1:31(3)8:25+1:27(2)10:12+1:40(2)14:11+2:53(3)14:28+2:52(3)
KOS BnO1:24+0:08(2)3:14+1:00(5)2:08+0:23(4)1:390:00(1)1:47+0:13(3)3:59+1:13(17)0:170:00(1)
 
4291Matyja Weronika15:141:52+0:36(7)4:50+1:20(4)7:17+2:02(4)9:11+2:13(4)11:31+2:59(4)14:57+3:39(4)15:14+3:38(4)
KOS BnO1:52+0:36(7)2:58+0:44(3)2:27+0:42(8)1:54+0:15(3)2:20+0:46(10)3:26+0:40(12)0:170:00(1)
 
5313Miłaszewicz Magdalena15:542:11+0:55(12)6:09+2:39(9)8:41+3:26(9)10:35+3:37(8)12:43+4:11(6)15:36+4:18(5)15:54+4:18(5)
UKS Traper2:11+0:55(12)3:58+1:44(12)2:32+0:47(11)1:54+0:15(3)2:08+0:34(7)2:53+0:07(3)0:18+0:01(5)
 
6497Szeliga Sonia16:061:57+0:41(8)5:28+1:58(6)8:04+2:49(6)10:10+3:12(5)12:14+3:42(5)15:47+4:29(6)16:06+4:30(6)
UKS Orientpark.pl1:57+0:41(8)3:31+1:17(7)2:36+0:51(14)2:06+0:27(7)2:04+0:30(5)3:33+0:47(14)0:19+0:02(11)
 
7579Zawada Marcelina16:291:34+0:18(5)6:29+2:59(10)8:56+3:41(10)11:15+4:17(10)12:55+4:23(7)16:11+4:53(7)16:29+4:53(7)
UKS Orientpark.pl1:34+0:18(5)4:55+2:41(16)2:27+0:42(8)2:19+0:40(10)1:40+0:06(2)3:16+0:30(9)0:18+0:01(5)
 
8155Halewicz Julia16:422:00+0:44(9)5:42+2:12(7)7:59+2:44(5)10:20+3:22(6)13:11+4:39(9)16:25+5:07(8)16:42+5:06(8)
UKS Orientpark.pl2:00+0:44(9)3:42+1:28(11)2:17+0:32(5)2:21+0:42(11)2:51+1:17(12)3:14+0:28(8)0:170:00(1)
 
9332Moszkowicz Julia17:211:44+0:28(6)5:17+1:47(5)8:06+2:51(7)10:33+3:35(7)13:31+4:59(10)17:02+5:44(9)17:21+5:45(9)
WKS Wawel1:44+0:28(6)3:33+1:19(9)2:49+1:04(16)2:27+0:48(13)2:58+1:24(13)3:31+0:45(13)0:19+0:02(11)
 
10269Łącka Julia17:242:33+1:17(16)6:05+2:35(8)8:34+3:19(8)10:50+3:52(9)13:02+4:30(8)17:03+5:45(10)17:24+5:48(10)
UKS OSiR2:33+1:17(16)3:32+1:18(8)2:29+0:44(10)2:16+0:37(9)2:12+0:38(8)4:01+1:15(18)0:21+0:04(19)
 
11207Klecha Weronika20:054:31+3:15(21)8:11+4:41(14)10:32+5:17(13)12:47+5:49(12)14:59+6:27(11)19:44+8:26(11)20:05+8:29(11)
HKS Azymut Mochy4:31+3:15(21)3:40+1:26(10)2:21+0:36(7)2:15+0:36(8)2:12+0:38(8)4:45+1:59(21)0:21+0:04(19)
 
12375Oliinyk Yelyzaveta21:175:46+4:30(22)9:10+5:40(17)12:01+6:46(16)14:30+7:32(15)17:19+8:47(12)20:59+9:41(12)21:17+9:41(12)
WKS Wawel5:46+4:30(22)3:24+1:10(6)2:51+1:06(17)2:29+0:50(14)2:49+1:15(11)3:40+0:54(15)0:18+0:01(5)
 
13372Olejnik Jaśmina22:042:19+1:03(14)8:29+4:59(15)11:05+5:50(15)13:39+6:41(13)18:43+10:11(15)21:45+10:27(13)22:04+10:28(13)
WKS Wawel2:19+1:03(14)6:10+3:56(18)2:36+0:51(14)2:34+0:55(15)5:04+3:30(18)3:02+0:16(6)0:19+0:02(11)
 
1436Borek Alicja22:201:28+0:12(3)8:31+5:01(16)10:38+5:23(14)15:45+8:47(16)17:45+9:13(13)22:01+10:43(14)22:20+10:44(14)
UKS Traper1:28+0:12(3)7:03+4:49(19)2:07+0:22(3)5:07+3:28(22)2:00+0:26(4)4:16+1:30(19)0:19+0:02(11)
 
1529Biskupska Julia22:522:03+0:47(10)6:30+3:00(11)9:24+4:09(11)12:11+5:13(11)19:36+11:04(16)22:34+11:16(15)22:52+11:16(15)
WKS Wawel2:03+0:47(10)4:27+2:13(13)2:54+1:09(18)2:47+1:08(17)7:25+5:51(22)2:58+0:12(5)0:18+0:01(5)
 
16240Krych Weronika23:582:07+0:51(11)6:57+3:27(12)10:15+5:00(12)13:43+6:45(14)18:39+10:07(14)23:39+12:21(16)23:58+12:22(16)
WKS Wawel2:07+0:51(11)4:50+2:36(14)3:18+1:33(19)3:28+1:49(19)4:56+3:22(16)5:00+2:14(23)0:19+0:02(11)
 
17486Stefaniak Izabela24:122:50+1:34(17)10:51+7:21(18)13:26+8:11(17)16:42+9:44(19)20:10+11:38(17)23:53+12:35(17)24:12+12:36(17)
KOS BnO2:50+1:34(17)8:01+5:47(20)2:35+0:50(13)3:16+1:37(18)3:28+1:54(14)3:43+0:57(16)0:19+0:02(11)
 
18420Podgórska Marta26:499:05+7:49(23)11:58+8:28(19)14:17+9:02(19)16:13+9:15(17)23:36+15:04(18)26:32+15:14(18)26:49+15:13(18)
KS Kościelec Chrzanów9:05+7:49(23)2:53+0:39(2)2:19+0:34(6)1:56+0:17(6)7:23+5:49(21)2:56+0:10(4)0:170:00(1)
 
19429Porzycz Małgorzata28:102:22+1:06(15)14:33+11:03(20)17:07+11:52(20)19:44+12:46(20)24:41+16:09(19)27:48+16:30(19)28:10+16:34(19)
UKS Siódemka2:22+1:06(15)12:11+9:57(21)2:34+0:49(12)2:37+0:58(16)4:57+3:23(17)3:07+0:21(7)0:22+0:05(22)
 
20356Nowak Zosia33:143:05+1:49(18)7:57+4:27(13)13:54+8:39(18)16:17+9:19(18)29:38+21:06(20)32:55+21:37(20)33:14+21:38(20)
KS Hades3:05+1:49(18)4:52+2:38(15)5:57+4:12(23)2:23+0:44(12)13:21+11:47(23)3:17+0:31(10)0:19+0:02(11)
 
21552Włodarczyk Wiktoria37:072:17+1:01(13)21:46+18:16(23)25:11+19:56(23)29:28+22:30(23)33:24+24:52(22)36:49+25:31(21)37:07+25:31(21)
UKS Traper2:17+1:01(13)19:29+17:15(23)3:25+1:40(20)4:17+2:38(20)3:56+2:22(15)3:25+0:39(11)0:18+0:01(5)
 
22550Witońska Weronika37:253:27+2:11(19)15:38+12:08(21)20:00+14:45(21)25:29+18:31(21)32:38+24:06(21)37:04+25:46(22)37:25+25:49(22)
UMKS Kwidzyn3:27+2:11(19)12:11+9:57(21)4:22+2:37(21)5:29+3:50(23)7:09+5:35(20)4:26+1:40(20)0:21+0:04(19)
 
23156Hałucha Milena39:5213:43+12:27(24)19:18+15:48(22)24:20+19:05(22)29:24+22:26(22)34:32+26:00(23)39:28+28:10(23)39:52+28:16(23)
WKS Wawel13:43+12:27(24)5:35+3:21(17)5:02+3:17(22)5:04+3:25(21)5:08+3:34(19)4:56+2:10(22)0:24+0:07(24)
 
 
109Dżumaga Sarankl18:19+17:03(25)-----45:26----------1:05:411:06:04
Orienteering Leszno18:19+17:03(25)27:0720:150:23+0:06(23)
 
294Mazur Hannankl4:07+2:51(20)41:55+38:25(24)--------------------
WKS Wawel4:07+2:51(20)37:48+35:34(24)
 
322Moniak Andrzejabs
indywidualnie
 
 
 
 
W10N (15)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(100)Meta
 
1284Markowska Ela17:401:09+0:19(7)3:330:00(1)8:420:00(1)11:510:00(1)15:250:00(1)17:250:00(1)17:400:00(1)
UKS INVEST-ORIENT1:09+0:19(7)2:240:00(1)5:09+0:20(2)3:09+0:13(2)3:340:00(1)2:000:00(1)0:150:00(1)
 
222Bielecka Marta21:231:03+0:13(5)7:39+4:06(14)12:28+3:46(8)15:24+3:33(4)18:58+3:33(3)21:03+3:38(2)21:23+3:43(2)
UKS Siódemka1:03+0:13(5)6:36+4:12(14)4:490:00(1)2:560:00(1)3:340:00(1)2:05+0:05(2)0:20+0:05(3)
 
369Ciećwierz Małgorzata21:521:31+0:41(10)5:25+1:52(10)11:08+2:26(5)15:04+3:13(3)18:54+3:29(2)21:32+4:07(3)21:52+4:12(3)
UKS INVEST-ORIENT1:31+0:41(10)3:54+1:30(10)5:43+0:54(3)3:56+1:00(5)3:50+0:16(3)2:38+0:38(5)0:20+0:05(3)
 
4247Kurasińska Lena22:330:500:00(1)3:40+0:07(3)10:37+1:55(3)14:24+2:33(2)19:28+4:03(4)22:12+4:47(4)22:33+4:53(4)
HKS Azymut Mochy0:500:00(1)2:50+0:26(3)6:57+2:08(8)3:47+0:51(4)5:04+1:30(7)2:44+0:44(8)0:21+0:06(5)
 
515Bauta Zofia24:131:22+0:32(9)4:18+0:45(4)10:56+2:14(4)16:06+4:15(5)21:10+5:45(5)23:50+6:25(5)24:13+6:33(5)
HKS Azymut Mochy1:22+0:32(9)2:56+0:32(4)6:38+1:49(6)5:10+2:14(8)5:04+1:30(7)2:40+0:40(6)0:23+0:08(8)
 
6117Franc Antonina25:271:08+0:18(6)6:02+2:29(11)11:51+3:09(7)16:18+4:27(6)21:21+5:56(6)25:09+7:44(6)25:27+7:47(6)3:11
HKS Azymut Mochy1:08+0:18(6)4:54+2:30(13)5:49+1:00(4)4:27+1:31(6)5:03+1:29(6)3:48+1:48(13)0:18+0:03(2)*112
 
7218Kostek Kinga26:093:43+2:53(15)6:52+3:19(12)14:10+5:28(12)18:56+7:05(10)23:19+7:54(9)25:41+8:16(7)26:09+8:29(7)
UMKS Kwidzyn3:43+2:53(15)3:09+0:45(5)7:18+2:29(10)4:46+1:50(7)4:23+0:49(5)2:22+0:22(3)0:28+0:13(14)
 
8543Welc Dominika26:141:40+0:50(12)4:59+1:26(7)14:19+5:37(13)17:43+5:52(8)23:05+7:40(7)25:51+8:26(8)26:14+8:34(8)
KOS BnO1:40+0:50(12)3:19+0:55(7)9:20+4:31(13)3:24+0:28(3)5:22+1:48(11)2:46+0:46(9)0:23+0:08(8)
 
9501Szmitka Martyna26:170:58+0:08(3)5:15+1:42(9)12:54+4:12(9)18:08+6:17(9)23:12+7:47(8)25:54+8:29(9)26:17+8:37(9)
UKS Siódemka0:58+0:08(3)4:17+1:53(12)7:39+2:50(11)5:14+2:18(9)5:04+1:30(7)2:42+0:42(7)0:23+0:08(8)
 
10489Stenka Oliwia27:050:58+0:08(3)4:30+0:57(5)11:30+2:48(6)17:31+5:40(7)23:44+8:19(10)26:41+9:16(10)27:05+9:25(10)
UKS Siódemka0:58+0:08(3)3:32+1:08(8)7:00+2:11(9)6:01+3:05(10)6:13+2:39(13)2:57+0:57(12)0:24+0:09(13)
 
11209Klimczak Olimpia27:270:53+0:03(2)3:38+0:05(2)10:24+1:42(2)20:30+8:39(11)24:29+9:04(11)27:05+9:40(11)27:27+9:47(11)
UKS Siódemka0:53+0:03(2)2:45+0:21(2)6:46+1:57(7)10:06+7:10(13)3:59+0:25(4)2:36+0:36(4)0:22+0:07(7)
 
1296Duda Kornelia30:003:05+2:15(14)6:55+3:22(13)13:20+4:38(10)-----22:1524:5525:18+12:20(12)
UKS Traper3:05+2:15(14)3:50+1:26(9)6:25+1:36(5)8:552:400:23+0:08(8)
 
13133Gilewska Aleksandra30:311:43+0:53(13)4:55+1:22(6)15:30+6:48(14)22:18+10:27(12)27:24+11:59(12)30:10+12:45(12)30:31+12:51(13)
KOS BnO1:43+0:53(13)3:12+0:48(6)10:35+5:46(14)6:48+3:52(11)5:06+1:32(10)2:46+0:46(9)0:21+0:06(5)
 
14382Pabich Hanna31:221:13+0:23(8)5:10+1:37(8)14:09+5:27(11)22:35+10:44(13)28:05+12:40(13)30:59+13:34(13)31:22+13:42(14)
UKS Azymut Pabianice1:13+0:23(8)3:57+1:33(11)8:59+4:10(12)8:26+5:30(12)5:30+1:56(12)2:54+0:54(11)0:23+0:08(8)
 
15449Romanowska Alicja41:001:36+0:46(11)-----19:1524:2831:3836:2236:54+23:20(15)4:20
KOS BnO1:36+0:46(11)17:395:137:104:440:32+0:17(15)*112
 
 
 
 
W12 (43)2,1 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(112)2(113)3(115)4(114)5(116)6(117)7(108)8(111)9(100)
Meta
 
1529Ukleja Patrycja19:201:56+0:24(13)3:32+0:35(5)5:10+0:18(4)8:26+0:45(3)13:03+1:44(3)14:42+1:56(3)16:060:00(1)18:230:00(1)19:040:00(1)
UKS Azymut 451:56+0:24(13)1:36+0:18(8)1:38+0:24(11)3:16+0:40(10)4:37+0:59(4)1:39+0:27(12)1:24+0:02(4)2:17+0:37(14)0:41+0:03(3)
19:200:00(1)
0:16+0:02(4)
 
2580Zawada Karolina20:481:47+0:15(8)3:28+0:31(4)5:29+0:37(6)8:56+1:15(7)14:44+3:25(7)16:06+3:20(7)17:28+1:22(2)19:37+1:14(2)20:31+1:27(2)
UKS Orientpark.pl1:47+0:15(8)1:41+0:23(9)2:01+0:47(22)3:27+0:51(16)5:48+2:10(12)1:22+0:10(3)1:220:00(1)2:09+0:29(9)0:54+0:16(26)
20:48+1:28(2)
0:17+0:03(7)
 
3243Kubecová Magda21:391:38+0:06(3)3:38+0:41(6)4:520:00(1)7:410:00(1)11:190:00(1)12:460:00(1)18:47+2:41(4)20:38+2:15(3)21:20+2:16(3)
UKS Orientpark.pl1:38+0:06(3)2:00+0:42(15)1:140:00(1)2:49+0:13(2)3:380:00(1)1:27+0:15(4)6:01+4:39(32)1:51+0:11(3)0:42+0:04(6)
21:39+2:19(3)
0:19+0:05(26)
 
4199Kędzior Alicja21:462:07+0:35(16)3:38+0:41(6)5:09+0:17(3)8:36+0:55(5)15:10+3:51(8)16:22+3:36(8)18:13+2:07(3)20:48+2:25(4)21:29+2:25(4)
UMKS Kwidzyn2:07+0:35(16)1:31+0:13(4)1:31+0:17(7)3:27+0:51(16)6:34+2:56(15)1:120:00(1)1:51+0:29(11)2:35+0:55(23)0:41+0:03(3)
21:46+2:26(4)
0:17+0:03(7)
 
5131Gielec Julia22:162:43+1:11(25)4:17+1:20(13)5:53+1:01(11)9:00+1:19(10)12:45+1:26(2)14:35+1:49(2)18:57+2:51(5)21:10+2:47(5)22:00+2:56(5)
UKS Orientuś2:43+1:11(25)1:34+0:16(7)1:36+0:22(10)3:07+0:31(5)3:45+0:07(2)1:50+0:38(19)4:22+3:00(24)2:13+0:33(12)0:50+0:12(18)
22:16+2:56(5)
0:16+0:02(4)
 
6234Królikiewicz Hanna22:422:37+1:05(22)5:19+2:22(23)7:18+2:26(18)10:52+3:11(18)16:31+5:12(10)18:02+5:16(10)19:25+3:19(6)21:35+3:12(6)22:24+3:20(6)
WKS Wawel2:37+1:05(22)2:42+1:24(26)1:59+0:45(21)3:34+0:58(19)5:39+2:01(11)1:31+0:19(9)1:23+0:01(3)2:10+0:30(10)0:49+0:11(17)
22:42+3:22(6)
0:18+0:04(18)
 
793Dreier Anna23:162:37+1:05(22)4:40+1:43(18)6:12+1:20(16)9:56+2:15(15)16:32+5:13(11)18:16+5:30(11)19:52+3:46(7)22:04+3:41(7)22:59+3:55(7)
HKS Azymut Mochy2:37+1:05(22)2:03+0:45(18)1:32+0:18(8)3:44+1:08(22)6:36+2:58(17)1:44+0:32(15)1:36+0:14(8)2:12+0:32(11)0:55+0:17(31)
23:16+3:56(7)
0:17+0:03(7)
 
8249Kusztelska Natalia23:281:42+0:10(5)4:40+1:43(18)5:56+1:04(13)8:53+1:12(6)13:49+2:30(6)15:19+2:33(5)20:23+4:17(8)22:22+3:59(8)23:10+4:06(8)
KOS BnO1:42+0:10(5)2:58+1:40(31)1:16+0:02(2)2:57+0:21(3)4:56+1:18(8)1:30+0:18(7)5:04+3:42(29)1:59+0:19(5)0:48+0:10(15)
23:28+4:08(8)
0:18+0:04(18)
 
9339Muller Iga23:541:320:00(1)2:570:00(1)10:11+5:19(26)12:47+5:06(21)17:35+6:16(13)19:02+6:16(12)20:38+4:32(9)22:38+4:15(9)23:30+4:26(9)
UMKS Kwidzyn1:320:00(1)1:25+0:07(2)7:14+6:00(37)2:360:00(1)4:48+1:10(7)1:27+0:15(4)1:36+0:14(8)2:00+0:20(7)0:52+0:14(21)
23:54+4:34(9)
0:24+0:10(40)
 
10495Szczurko Paulina24:312:16+0:44(18)4:13+1:16(12)5:40+0:48(8)9:03+1:22(11)13:26+2:07(4)15:48+3:02(6)21:30+5:24(11)23:36+5:13(10)24:14+5:10(10)
UKS Traper2:16+0:44(18)1:57+0:39(14)1:27+0:13(6)3:23+0:47(13)4:23+0:45(3)2:22+1:10(28)5:42+4:20(31)2:06+0:26(8)0:380:00(1)
24:31+5:11(10)
0:17+0:03(7)
 
11253Lamparska Maja25:471:35+0:03(2)4:05+1:08(10)5:53+1:01(11)10:13+2:32(16)17:28+6:09(12)19:53+7:07(13)21:20+5:14(10)24:18+5:55(11)25:26+6:22(11)
WKS Wawel1:35+0:03(2)2:30+1:12(24)1:48+0:34(18)4:20+1:44(31)7:15+3:37(21)2:25+1:13(30)1:27+0:05(6)2:58+1:18(32)1:08+0:30(38)
25:47+6:27(11)
0:21+0:07(36)
 
1240Borkowska Lena26:551:38+0:06(3)3:21+0:24(3)8:55+4:03(24)12:57+5:16(23)18:35+7:16(14)21:04+8:18(15)22:58+6:52(12)25:47+7:24(12)26:34+7:30(12)
UKS OSiR1:38+0:06(3)1:43+0:25(10)5:34+4:20(32)4:02+1:26(25)5:38+2:00(10)2:29+1:17(32)1:54+0:32(12)2:49+1:09(26)0:47+0:09(13)
26:55+7:35(12)
0:21+0:07(36)
 
13307Michno Marta27:311:46+0:14(7)4:09+1:12(11)6:11+1:19(15)10:29+2:48(17)19:28+8:09(16)21:08+8:22(16)23:54+7:48(13)26:19+7:56(13)27:13+8:09(13)
WKS Wawel1:46+0:14(7)2:23+1:05(22)2:02+0:48(23)4:18+1:42(30)8:59+5:21(23)1:40+0:28(13)2:46+1:24(23)2:25+0:45(17)0:54+0:16(26)
27:31+8:11(13)
0:18+0:04(18)
 
14108Dzwonkowska Paulina28:422:53+1:21(28)4:59+2:02(22)10:33+5:41(27)14:41+7:00(26)20:13+8:54(18)22:43+9:57(18)24:37+8:31(14)27:29+9:06(14)28:22+9:18(14)
UKS OSiR2:53+1:21(28)2:06+0:48(19)5:34+4:20(32)4:08+1:32(29)5:32+1:54(9)2:30+1:18(33)1:54+0:32(12)2:52+1:12(29)0:53+0:15(22)
28:42+9:22(14)
0:20+0:06(32)
 
1570Ciećwierz Weronika29:082:00+0:28(14)4:44+1:47(20)6:28+1:36(17)9:49+2:08(14)21:22+10:03(20)24:12+11:26(22)25:40+9:34(16)27:57+9:34(15)28:51+9:47(15)
UKS INVEST-ORIENT2:00+0:28(14)2:44+1:26(27)1:44+0:30(15)3:21+0:45(12)11:33+7:55(30)2:50+1:38(36)1:28+0:06(7)2:17+0:37(14)0:54+0:16(26)
29:08+9:48(15)
0:17+0:03(7)
 
16298Melzer Anna29:448:01+6:29(36)9:54+6:57(33)11:49+6:57(28)15:52+8:11(28)21:44+10:25(21)23:42+10:56(20)25:04+8:58(15)28:34+10:11(16)29:27+10:23(16)
UKS Siódemka8:01+6:29(36)1:53+0:35(13)1:55+0:41(20)4:03+1:27(26)5:52+2:14(14)1:58+0:46(23)1:220:00(1)3:30+1:50(41)0:53+0:15(22)
29:44+10:24(16)
0:17+0:03(7)
 
1718Bernat Anna31:209:00+7:28(37)15:36+12:39(40)17:19+12:27(36)20:32+12:51(33)25:12+13:53(27)26:47+14:01(26)28:11+12:05(19)30:24+12:01(18)31:05+12:01(18)
UKS INVEST-ORIENT9:00+7:28(37)6:36+5:18(39)1:43+0:29(14)3:13+0:37(8)4:40+1:02(5)1:35+0:23(11)1:24+0:02(4)2:13+0:33(12)0:41+0:03(3)
31:20+12:00(17)
0:15+0:01(2)
 
17466Słońska Antonina31:202:23+0:51(20)4:24+1:27(16)5:40+0:48(8)8:56+1:15(7)13:37+2:18(5)15:07+2:21(4)27:48+11:42(17)30:15+11:52(17)31:01+11:57(17)
WKS Wawel2:23+0:51(20)2:01+0:43(17)1:16+0:02(2)3:16+0:40(10)4:41+1:03(6)1:30+0:18(7)12:41+11:19(38)2:27+0:47(19)0:46+0:08(11)
31:20+12:00(17)
0:19+0:05(26)
 
19201Kiełb Patrycja31:331:50+0:18(9)6:40+3:43(29)8:18+3:26(22)12:25+4:44(20)24:20+13:01(26)25:47+13:01(24)27:55+11:49(18)30:32+12:09(19)31:16+12:12(19)
UKS Azymut Dębów1:50+0:18(9)4:50+3:32(37)1:38+0:24(11)4:07+1:31(28)11:55+8:17(32)1:27+0:15(4)2:08+0:46(18)2:37+0:57(25)0:44+0:06(8)
31:33+12:13(19)
0:17+0:03(7)
 
20350Niessner Pola32:292:51+1:19(27)4:17+1:20(13)6:04+1:12(14)9:15+1:34(13)19:18+7:59(15)20:52+8:06(14)29:47+13:41(21)31:34+13:11(20)32:12+13:08(20)
WKS Wawel2:51+1:19(27)1:26+0:08(3)1:47+0:33(17)3:11+0:35(6)10:03+6:25(25)1:34+0:22(10)8:55+7:33(34)1:47+0:07(2)0:380:00(1)
32:29+13:09(20)
0:17+0:03(7)
 
21248Kurtycz Natalia32:473:11+1:39(29)6:09+3:12(26)8:21+3:29(23)13:09+5:28(24)24:19+13:00(25)26:29+13:43(25)28:37+12:31(20)31:35+13:12(21)32:29+13:25(21)
WKS Wawel3:11+1:39(29)2:58+1:40(31)2:12+0:58(26)4:48+2:12(34)11:10+7:32(28)2:10+0:58(26)2:08+0:46(18)2:58+1:18(32)0:54+0:16(26)
32:47+13:27(21)
0:18+0:04(18)
 
22285Markowska Apolonia33:241:53+0:21(11)3:53+0:56(8)5:15+0:23(5)8:27+0:46(4)20:53+9:34(19)22:46+10:00(19)30:48+14:42(22)32:28+14:05(22)33:10+14:06(22)
UKS INVEST-ORIENT1:53+0:21(11)2:00+0:42(15)1:22+0:08(4)3:12+0:36(7)12:26+8:48(35)1:53+0:41(21)8:02+6:40(33)1:400:00(1)0:42+0:04(6)
33:24+14:04(22)
0:140:00(1)
 
23190Karkut Estera34:122:19+0:47(19)4:03+1:06(9)5:38+0:46(7)9:13+1:32(12)15:47+4:28(9)17:44+4:58(9)30:59+14:53(23)32:58+14:35(23)33:54+14:50(23)
HKS Azymut Mochy2:19+0:47(19)1:44+0:26(11)1:35+0:21(9)3:35+0:59(20)6:34+2:56(15)1:57+0:45(22)13:15+11:53(40)1:59+0:19(5)0:56+0:18(32)
34:12+14:52(23)18:46
0:18+0:04(18)*130
 
24362Nowak Anna34:361:42+0:10(5)3:13+0:16(2)4:59+0:07(2)8:25+0:44(2)25:42+14:23(28)27:01+14:15(27)31:29+15:23(24)33:27+15:04(24)34:13+15:09(24)
UKS Azymut 451:42+0:10(5)1:31+0:13(4)1:46+0:32(16)3:26+0:50(15)17:17+13:39(39)1:19+0:07(2)4:28+3:06(25)1:58+0:18(4)0:46+0:08(11)
34:36+15:16(24)
0:23+0:09(39)
 
25487Stefańska Agnieszka36:393:38+2:06(31)5:25+2:28(25)12:25+7:33(29)16:30+8:49(29)23:30+12:11(24)27:38+14:52(28)32:18+16:12(25)35:33+17:10(25)36:23+17:19(25)
UKS Arkady3:38+2:06(31)1:47+0:29(12)7:00+5:46(36)4:05+1:29(27)7:00+3:22(19)4:08+2:56(39)4:40+3:18(27)3:15+1:35(38)0:50+0:12(18)
36:39+17:19(25)
0:16+0:02(4)
 
26305Michalewicz Alicja38:252:42+1:10(24)4:50+1:53(21)7:48+2:56(20)11:12+3:31(19)20:04+8:45(17)21:47+9:01(17)34:57+18:51(27)37:23+19:00(27)38:08+19:04(26)
HKS Azymut Mochy2:42+1:10(24)2:08+0:50(20)2:58+1:44(28)3:24+0:48(14)8:52+5:14(22)1:43+0:31(14)13:10+11:48(39)2:26+0:46(18)0:45+0:07(10)
38:25+19:05(26)
0:17+0:03(7)
 
27192Kasała Eryka38:464:52+3:20(33)6:24+3:27(28)8:13+3:21(21)13:20+5:39(25)27:58+16:39(29)32:22+19:36(31)35:03+18:57(28)37:38+19:15(28)38:31+19:27(27)
UKS Arkady4:52+3:20(33)1:32+0:14(6)1:49+0:35(19)5:07+2:31(37)14:38+11:00(38)4:24+3:12(40)2:41+1:19(21)2:35+0:55(23)0:53+0:15(22)
38:46+19:26(27)
0:15+0:01(2)
 
28154Hajduk Maria39:2610:59+9:27(39)13:29+10:32(37)15:08+10:16(33)18:45+11:04(31)29:00+17:41(30)30:50+18:04(29)35:50+19:44(30)38:19+19:56(30)39:07+20:03(29)
HKS Azymut Mochy10:59+9:27(39)2:30+1:12(24)1:39+0:25(13)3:37+1:01(21)10:15+6:37(26)1:50+0:38(19)5:00+3:38(28)2:29+0:49(20)0:48+0:10(15)
39:26+20:06(28)
0:19+0:05(26)
 
28246Kulka Wiktoria39:2614:16+12:44(41)17:11+14:14(41)20:14+15:22(38)24:02+16:21(37)30:39+19:20(32)33:03+20:17(32)35:17+19:11(29)38:08+19:45(29)39:04+20:00(28)
UKS Orientpark.pl14:16+12:44(41)2:55+1:37(30)3:03+1:49(30)3:48+1:12(23)6:37+2:59(18)2:24+1:12(29)2:14+0:52(20)2:51+1:11(28)0:56+0:18(32)
39:26+20:06(28)
0:22+0:08(38)
 
30581Zawada Zuzanna40:234:40+3:08(32)6:52+3:55(30)9:50+4:58(25)12:55+5:14(22)21:57+10:38(22)23:46+11:00(21)37:02+20:56(32)39:21+20:58(31)40:05+21:01(30)
WKS Wawel4:40+3:08(32)2:12+0:54(21)2:58+1:44(28)3:05+0:29(4)9:02+5:24(24)1:49+0:37(17)13:16+11:54(41)2:19+0:39(16)0:44+0:06(8)
40:23+21:03(30)24:48
0:18+0:04(18)*130
 
3161Chmielarz Sandra40:421:52+0:20(10)4:18+1:21(15)5:42+0:50(10)8:57+1:16(9)29:31+18:12(31)31:42+18:56(30)36:16+20:10(31)39:32+21:09(32)40:22+21:18(31)
UKS Arkady1:52+0:20(10)2:26+1:08(23)1:24+0:10(5)3:15+0:39(9)20:34+16:56(40)2:11+0:59(27)4:34+3:12(26)3:16+1:36(39)0:50+0:12(18)
40:42+21:22(31)
0:20+0:06(32)
 
32459Siek Barbara41:345:58+4:26(35)15:27+12:30(38)22:26+17:34(39)26:27+18:46(39)33:41+22:22(34)35:27+22:41(34)37:33+21:27(33)40:22+21:59(33)41:15+22:11(32)
WKS Wawel5:58+4:26(35)9:29+8:11(41)6:59+5:45(35)4:01+1:25(24)7:14+3:36(20)1:46+0:34(16)2:06+0:44(17)2:49+1:09(26)0:53+0:15(22)
41:34+22:14(32)
0:19+0:05(26)
 
33441Pupiec Agata44:462:06+0:34(15)11:54+8:57(36)16:07+11:15(34)20:47+13:06(34)31:21+20:02(33)34:51+22:05(33)40:21+24:15(34)43:34+25:11(34)44:28+25:24(33)
UKS Siódemka2:06+0:34(15)9:48+8:30(42)4:13+2:59(31)4:40+2:04(33)10:34+6:56(27)3:30+2:18(37)5:30+4:08(30)3:13+1:33(37)0:54+0:16(26)
44:46+25:26(33)
0:18+0:04(18)
 
34170Jąder Sandra45:242:49+1:17(26)8:16+5:19(31)15:03+10:11(32)23:14+15:33(36)36:34+25:15(36)39:00+26:14(35)40:57+24:51(35)44:09+25:46(35)45:06+26:02(34)
HKS Azymut Mochy2:49+1:17(26)5:27+4:09(38)6:47+5:33(34)8:11+5:35(41)13:20+9:42(37)2:26+1:14(31)1:57+0:35(15)3:12+1:32(36)0:57+0:19(36)
45:24+26:04(34)
0:18+0:04(18)
 
35222Kowalczyk Honorata46:582:27+0:55(21)6:09+3:12(26)13:41+8:49(31)19:00+11:19(32)39:40+28:21(38)41:39+28:53(37)43:20+27:14(36)45:52+27:29(36)46:39+27:35(35)
UKS Orientpark.pl2:27+0:55(21)3:42+2:24(36)7:32+6:18(38)5:19+2:43(39)20:40+17:02(41)1:59+0:47(24)1:41+0:19(10)2:32+0:52(22)0:47+0:09(13)
46:58+27:38(35)
0:19+0:05(26)
 
36344Murek Emilia49:241:54+0:22(12)4:38+1:41(17)23:26+18:34(40)28:26+20:45(40)40:19+29:00(39)42:58+30:12(38)44:54+28:48(37)48:11+29:48(37)49:07+30:03(36)
HKS Azymut Mochy1:54+0:22(12)2:44+1:26(27)18:48+17:34(40)5:00+2:24(35)11:53+8:15(31)2:39+1:27(35)1:56+0:34(14)3:17+1:37(40)0:56+0:18(32)
49:24+30:04(36)
0:17+0:03(7)
 
37433Preis Julia55:325:02+3:30(34)8:21+5:24(32)16:14+11:22(35)26:04+18:23(38)37:23+26:04(37)40:59+28:13(36)51:08+35:02(38)54:04+35:41(38)55:15+36:11(37)
Orienteering Leszno5:02+3:30(34)3:19+2:01(35)7:53+6:39(39)9:50+7:14(42)11:19+7:41(29)3:36+2:24(38)10:09+8:47(37)2:56+1:16(31)1:11+0:33(40)
55:32+36:12(37)
0:17+0:03(7)
 
38333Moszkowicz Anna59:3712:22+10:50(40)15:30+12:33(39)18:20+13:28(37)22:50+15:09(35)35:02+23:43(35)45:53+33:07(39)55:17+39:11(39)58:09+39:46(39)59:18+40:14(38)
WKS Wawel12:22+10:50(40)3:08+1:50(34)2:50+1:36(27)4:30+1:54(32)12:12+8:34(34)10:51+9:39(42)9:24+8:02(36)2:52+1:12(29)1:09+0:31(39)
59:37+40:17(38)
0:19+0:05(26)
 
39196Kaźmierczak Amelia1:00:533:19+1:47(30)11:49+8:52(35)31:34+26:42(41)36:47+29:06(41)49:55+38:36(41)54:24+41:38(41)57:06+41:00(40)59:37+41:14(40)1:00:33+41:29(39)
UKS Arkady3:19+1:47(30)8:30+7:12(40)19:45+18:31(42)5:13+2:37(38)13:08+9:30(36)4:29+3:17(41)2:42+1:20(22)2:31+0:51(21)0:56+0:18(32)
1:00:53+41:33(39)
0:20+0:06(32)
 
40319Młynkowa Karolina1:03:3715:06+13:34(42)17:52+14:55(42)37:31+32:39(42)42:33+34:52(42)54:30+43:11(42)57:05+44:19(42)59:03+42:57(41)1:02:14+43:51(41)1:03:13+44:09(40)
HKS Azymut Mochy15:06+13:34(42)2:46+1:28(29)19:39+18:25(41)5:02+2:26(36)11:57+8:19(33)2:35+1:23(34)1:58+0:36(16)3:11+1:31(35)0:59+0:21(37)
1:03:37+44:17(40)
0:24+0:10(40)
 
 
411Piestrak Karolinankl10:09+8:37(38)11:27+8:30(34)13:31+8:39(30)16:59+9:18(30)22:49+11:30(23)24:38+11:52(23)33:40+17:34(26)36:49+18:26(26)-----
UKS Azymut Dębów10:09+8:37(38)1:180:00(1)2:04+0:50(24)3:28+0:52(18)5:50+2:12(13)1:49+0:37(17)9:02+7:40(35)3:09+1:29(34)
38:00
1:11+0:57(42)
 
473Sobiepanek Barbarankl2:14+0:42(17)5:19+2:22(23)7:29+2:37(19)14:42+7:01(27)47:03+35:44(40)49:03+36:17(40)-----1:17:031:18:23
UKS OSiR2:14+0:42(17)3:05+1:47(33)2:10+0:56(25)7:13+4:37(40)32:21+28:43(42)2:00+0:48(25)28:001:20
1:18:43
0:20+0:06(32)
 
412Pieśniak Patrycjaabs
HKS Azymut Mochy
 
 
 
 
W14 (26)2,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(121)2(125)3(115)4(122)5(114)6(123)7(124)8(119)9(116)
10(117)11(105)12(100)Meta
 
1583Zelek Klaudia23:371:54+0:18(4)4:29+0:49(6)9:07+3:06(9)10:36+2:38(6)12:33+2:27(5)13:54+2:27(5)15:35+2:32(4)16:53+2:41(2)19:14+2:28(2)
UKS Patria1:54+0:18(4)2:35+0:39(10)4:38+2:44(14)1:29+0:01(2)1:57+0:09(2)1:21+0:21(7)1:41+0:13(4)1:18+0:34(11)2:21+0:16(2)
20:20+1:19(2)21:490:00(1)23:210:00(1)23:370:00(1)
1:060:00(1)1:290:00(1)1:32+0:04(2)0:16+0:01(4)
 
2353Nitsch Aleksandra23:441:44+0:08(2)3:400:00(1)6:010:00(1)7:580:00(1)10:060:00(1)11:270:00(1)13:030:00(1)14:120:00(1)16:460:00(1)
UNTS1:44+0:08(2)1:560:00(1)2:21+0:27(3)1:57+0:29(10)2:08+0:20(6)1:21+0:21(7)1:36+0:08(3)1:09+0:25(9)2:34+0:29(5)
19:010:00(1)21:52+0:03(2)23:26+0:05(2)23:44+0:07(2)
2:15+1:09(19)2:51+1:22(19)1:34+0:06(3)0:18+0:03(8)
 
3409Piecek Emilia27:053:05+1:29(15)5:15+1:35(10)7:49+1:48(4)10:09+2:11(5)12:41+2:35(6)14:31+3:04(6)16:43+3:40(5)17:55+3:43(4)21:15+4:29(3)
UKS Orientpark.pl3:05+1:29(15)2:10+0:14(6)2:34+0:40(5)2:20+0:52(16)2:32+0:44(13)1:50+0:50(16)2:12+0:44(9)1:12+0:28(10)3:20+1:15(11)
22:40+3:39(3)24:51+3:02(3)26:44+3:23(3)27:05+3:28(3)
1:25+0:19(3)2:11+0:42(12)1:53+0:25(16)0:21+0:06(20)
 
4358Nowak Maria29:412:27+0:51(12)5:29+1:49(12)8:46+2:45(7)11:04+3:06(10)13:40+3:34(9)15:24+3:57(9)18:27+5:24(8)21:07+6:55(8)23:49+7:03(5)
KS Hades2:27+0:51(12)3:02+1:06(15)3:17+1:23(10)2:18+0:50(15)2:36+0:48(15)1:44+0:44(13)3:03+1:35(17)2:40+1:56(20)2:42+0:37(6)
25:46+6:45(4)27:38+5:49(4)29:26+6:05(4)29:41+6:04(4)
1:57+0:51(13)1:52+0:23(6)1:48+0:20(15)0:150:00(1)
 
579Czachura Anna30:213:42+2:06(18)6:36+2:56(16)13:10+7:09(20)14:45+6:47(19)17:01+6:55(16)18:21+6:54(15)20:04+7:01(11)21:10+6:58(9)24:14+7:28(6)
UKS Patria3:42+2:06(18)2:54+0:58(13)6:34+4:40(22)1:35+0:07(4)2:16+0:28(9)1:20+0:20(6)1:43+0:15(5)1:06+0:22(5)3:04+0:59(7)
26:00+6:59(6)28:02+6:13(5)29:59+6:38(5)30:21+6:44(5)
1:46+0:40(8)2:02+0:33(10)1:57+0:29(18)0:22+0:07(23)
 
6401Perfikowska Hanna31:302:25+0:49(11)4:26+0:46(4)8:10+2:09(6)9:56+1:58(3)11:59+1:53(3)13:22+1:55(3)14:57+1:54(2)20:33+6:21(6)23:02+6:16(4)
UMKS Kwidzyn2:25+0:49(11)2:01+0:05(4)3:44+1:50(11)1:46+0:18(7)2:03+0:15(5)1:23+0:23(9)1:35+0:07(2)5:36+4:52(23)2:29+0:24(4)
25:56+6:55(5)29:43+7:54(6)31:11+7:50(6)31:30+7:53(6)
2:54+1:48(21)3:47+2:18(22)1:280:00(1)0:19+0:04(13)
 
7141Gonda Julia33:183:05+1:29(15)5:30+1:50(13)13:55+7:54(22)15:46+7:48(21)18:14+8:08(18)20:00+8:33(18)21:52+8:49(14)22:36+8:24(13)26:41+9:55(9)
HKS Azymut Mochy3:05+1:29(15)2:25+0:29(8)8:25+6:31(24)1:51+0:23(9)2:28+0:40(11)1:46+0:46(15)1:52+0:24(7)0:440:00(1)4:05+2:00(15)
28:53+9:52(8)30:58+9:09(7)33:03+9:42(7)33:18+9:41(7)
2:12+1:06(18)2:05+0:36(11)2:05+0:37(21)0:150:00(1)
 
8464Skrzypczak Marika33:275:30+3:54(22)8:10+4:30(20)11:16+5:15(14)13:44+5:46(15)16:58+6:52(15)19:13+7:46(16)21:59+8:56(15)23:24+9:12(15)27:11+10:25(10)
HKS Azymut Mochy5:30+3:54(22)2:40+0:44(12)3:06+1:12(9)2:28+1:00(18)3:14+1:26(18)2:15+1:15(20)2:46+1:18(16)1:25+0:41(13)3:47+1:42(13)
29:09+10:08(9)31:29+9:40(8)33:06+9:45(8)33:27+9:50(8)
1:58+0:52(14)2:20+0:51(16)1:37+0:09(6)0:21+0:06(20)
 
9452Rutkowska Magdalena33:552:52+1:16(13)5:51+2:11(14)8:49+2:48(8)12:06+4:08(12)15:24+5:18(12)17:17+5:50(12)19:33+6:30(9)21:42+7:30(10)25:26+8:40(8)
UKS Siódemka2:52+1:16(13)2:59+1:03(14)2:58+1:04(7)3:17+1:49(23)3:18+1:30(19)1:53+0:53(17)2:16+0:48(10)2:09+1:25(18)3:44+1:39(12)
28:48+9:47(7)31:32+9:43(9)33:33+10:12(9)33:55+10:18(9)
3:22+2:16(22)2:44+1:15(18)2:01+0:33(19)0:22+0:07(23)
 
10266Łabuzek Marta34:002:19+0:43(10)5:22+1:42(11)8:08+2:07(5)10:38+2:40(7)13:44+3:38(10)15:15+3:48(8)21:39+8:36(13)23:01+8:49(14)28:22+11:36(12)
WKS Wawel2:19+0:43(10)3:03+1:07(16)2:46+0:52(6)2:30+1:02(20)3:06+1:18(17)1:31+0:31(10)6:24+4:56(18)1:22+0:38(12)5:21+3:16(16)
29:54+10:53(12)31:49+10:00(10)33:42+10:21(10)34:00+10:23(10)19:30
1:32+0:26(5)1:55+0:26(7)1:53+0:25(16)0:18+0:03(8)*119
 
11280Majewska Maja34:352:05+0:29(6)4:14+0:34(3)9:25+3:24(10)10:59+3:01(9)13:31+3:25(8)14:49+3:22(7)17:15+4:12(7)19:03+4:51(5)29:00+12:14(13)
PUKS Młode Orły2:05+0:29(6)2:09+0:13(5)5:11+3:17(16)1:34+0:06(3)2:32+0:44(13)1:18+0:18(4)2:26+0:58(13)1:48+1:04(16)9:57+7:52(20)
30:38+11:37(13)32:35+10:46(11)34:16+10:55(11)34:35+10:58(11)
1:38+0:32(7)1:57+0:28(8)1:41+0:13(8)0:19+0:04(13)
 
12406Pesta Anna34:372:05+0:29(6)4:02+0:22(2)9:30+3:29(12)11:06+3:08(11)13:24+3:18(7)15:27+4:00(10)16:55+3:52(6)22:12+8:00(12)24:38+7:52(7)
UKS Azymut 452:05+0:29(6)1:57+0:01(2)5:28+3:34(17)1:36+0:08(5)2:18+0:30(10)2:03+1:03(19)1:280:00(1)5:17+4:33(22)2:26+0:21(3)
29:29+10:28(11)32:36+10:47(12)34:18+10:57(12)34:37+11:00(12)
4:51+3:45(23)3:07+1:38(21)1:42+0:14(12)0:19+0:04(13)
 
13223Kowalczyk Wiktoria35:362:54+1:18(14)4:52+1:12(9)7:24+1:23(2)9:09+1:11(2)11:07+1:01(2)12:44+1:17(2)15:19+2:16(3)17:38+3:26(3)27:27+10:41(11)
UKS Orientpark.pl2:54+1:18(14)1:58+0:02(3)2:32+0:38(4)1:45+0:17(6)1:58+0:10(3)1:37+0:37(12)2:35+1:07(14)2:19+1:35(19)9:49+7:44(19)
29:16+10:15(10)33:41+11:52(13)35:20+11:59(13)35:36+11:59(13)
1:49+0:43(10)4:25+2:56(23)1:39+0:11(7)0:16+0:01(4)
 
14130Gąsienica-Samek Anna36:202:10+0:34(8)4:26+0:46(4)7:25+1:24(3)10:00+2:02(4)12:12+2:06(4)13:31+2:04(4)26:33+13:30(18)27:34+13:22(17)30:51+14:05(14)
UNTS2:10+0:34(8)2:16+0:20(7)2:59+1:05(8)2:35+1:07(21)2:12+0:24(8)1:19+0:19(5)13:02+11:34(22)1:01+0:17(4)3:17+1:12(10)
32:38+13:37(14)34:20+12:31(14)36:01+12:40(14)36:20+12:43(14)
1:47+0:41(9)1:42+0:13(5)1:41+0:13(8)0:19+0:04(13)
 
15202Kiełb Wiktoria37:194:07+2:31(20)7:54+4:14(19)13:35+7:34(21)17:31+9:33(22)20:50+10:44(21)23:08+11:41(21)25:49+12:46(16)27:18+13:06(16)31:07+14:21(15)
UKS Azymut Dębów4:07+2:31(20)3:47+1:51(18)5:41+3:47(19)3:56+2:28(24)3:19+1:31(20)2:18+1:18(21)2:41+1:13(15)1:29+0:45(14)3:49+1:44(14)
33:06+14:05(15)35:26+13:37(15)37:01+13:40(15)37:19+13:42(15)
1:59+0:53(15)2:20+0:51(16)1:35+0:07(4)0:18+0:03(8)
 
16584Zielińska Oliwia38:101:56+0:20(5)4:34+0:54(7)10:39+4:38(13)12:47+4:49(13)14:35+4:29(11)15:35+4:08(11)28:30+15:27(19)29:36+15:24(19)32:45+15:59(17)
PUKS Młode Orły1:56+0:20(5)2:38+0:42(11)6:05+4:11(21)2:08+0:40(13)1:480:00(1)1:000:00(1)12:55+11:27(21)1:06+0:22(5)3:09+1:04(8)
34:35+15:34(17)36:14+14:25(16)37:50+14:29(16)38:10+14:33(16)
1:50+0:44(11)1:39+0:10(4)1:36+0:08(5)0:20+0:05(17)
 
17435Przeszłowska Hanna38:421:47+0:11(3)6:30+2:50(15)11:59+5:58(16)14:06+6:08(16)16:15+6:09(13)17:31+6:04(14)19:37+6:34(10)20:45+6:33(7)32:16+15:30(16)
UKS Traper1:47+0:11(3)4:43+2:47(21)5:29+3:35(18)2:07+0:39(12)2:09+0:21(7)1:16+0:16(3)2:06+0:38(8)1:08+0:24(8)11:31+9:26(22)
34:22+15:21(16)36:40+14:51(17)38:22+15:01(17)38:42+15:05(17)
2:06+1:00(17)2:18+0:49(14)1:42+0:14(12)0:20+0:05(17)
 
18115Fijałkowska Klaudia39:542:10+0:34(8)4:39+0:59(8)12:24+6:23(18)14:14+6:16(17)16:16+6:10(14)17:20+5:53(13)30:11+17:08(21)31:10+16:58(20)34:21+17:35(19)
UKS OSiR2:10+0:34(8)2:29+0:33(9)7:45+5:51(23)1:50+0:22(8)2:02+0:14(4)1:04+0:04(2)12:51+11:23(20)0:59+0:15(3)3:11+1:06(9)
36:20+17:19(19)37:55+16:06(18)39:36+16:15(18)39:54+16:17(18)
1:59+0:53(15)1:35+0:06(3)1:41+0:13(8)0:18+0:03(8)
 
19463Skorupa Maja41:043:44+2:08(19)7:35+3:55(18)12:16+6:15(17)14:44+6:46(18)17:14+7:08(17)19:15+7:48(17)21:03+8:00(12)22:09+7:57(11)34:15+17:29(18)
LKS Górzanka3:44+2:08(19)3:51+1:55(20)4:41+2:47(15)2:28+1:00(18)2:30+0:42(12)2:01+1:01(18)1:48+0:20(6)1:06+0:22(5)12:06+10:01(23)
35:44+16:43(18)38:02+16:13(19)40:46+17:25(19)41:04+17:27(19)
1:29+0:23(4)2:18+0:49(14)2:44+1:16(22)0:18+0:03(8)
 
20474Sobiepanek Zuzanna43:413:19+1:43(17)13:26+9:46(23)17:30+11:29(23)19:43+11:45(23)22:26+12:20(22)23:59+12:32(22)26:22+13:19(17)28:04+13:52(18)38:09+21:23(20)
UKS OSiR3:19+1:43(17)10:07+8:11(24)4:04+2:10(12)2:13+0:45(14)2:43+0:55(16)1:33+0:33(11)2:23+0:55(12)1:42+0:58(15)10:05+8:00(21)
39:41+20:40(20)41:38+19:49(20)43:25+20:04(20)43:41+20:04(20)
1:32+0:26(5)1:57+0:28(8)1:47+0:19(14)0:16+0:01(4)
 
21187Kapska Nina47:014:48+3:12(21)8:38+4:58(21)12:55+6:54(19)15:45+7:47(20)20:01+9:55(20)22:28+11:01(20)29:40+16:37(20)33:44+19:32(21)39:46+23:00(21)
HKS Azymut Mochy4:48+3:12(21)3:50+1:54(19)4:17+2:23(13)2:50+1:22(22)4:16+2:28(21)2:27+1:27(22)7:12+5:44(19)4:04+3:20(21)6:02+3:57(17)
41:41+22:40(21)43:56+22:07(21)46:40+23:19(21)47:01+23:24(21)
1:55+0:49(12)2:15+0:46(13)2:44+1:16(22)0:21+0:06(20)
 
22380Orzechowska Aleksandra53:515:52+4:16(23)9:34+5:54(22)11:28+5:27(15)13:30+5:32(14)18:17+8:11(19)20:02+8:35(19)46:26+33:23(23)47:12+33:00(23)49:17+32:31(23)
UKS Azymut Dębów5:52+4:16(23)3:42+1:46(17)1:540:00(1)2:02+0:34(11)4:47+2:59(22)1:45+0:45(14)26:24+24:56(23)0:46+0:02(2)2:050:00(1)
50:23+31:22(23)51:53+30:04(23)53:34+30:13(22)53:51+30:14(22)
1:060:00(1)1:30+0:01(2)1:41+0:13(8)0:17+0:02(7)
 
2344Bosak Natalia54:018:25+6:49(24)17:57+14:17(24)23:49+17:48(24)26:15+18:17(24)31:42+21:36(23)35:21+23:54(23)37:37+24:34(22)39:40+25:28(22)45:53+29:07(22)
WKS Wawel8:25+6:49(24)9:32+7:36(23)5:52+3:58(20)2:26+0:58(17)5:27+3:39(23)3:39+2:39(23)2:16+0:48(10)2:03+1:19(17)6:13+4:08(18)
48:46+29:45(22)51:39+29:50(22)53:41+30:20(23)54:01+30:24(23)
2:53+1:47(20)2:53+1:24(20)2:02+0:34(20)0:20+0:05(17)
 
 
532Urban Anetankl1:360:00(1)7:25+3:45(17)9:25+3:24(10)10:53+2:55(8)-----13:3421:5522:4827:53
UKS Traper1:360:00(1)5:49+3:53(22)2:00+0:06(2)1:280:00(1)2:418:210:535:05
29:1830:5432:2032:35
1:251:361:260:150:00(1)
 
431Powichrowska Ilonaabs
UKS OSiR
 
345Nadera Katarzynaabs
CX80 Kalisz
 
 
 
 
W16 (28)3,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(115)2(126)3(125)4(122)5(127)6(123)7(128)8(129)9(124)
10(130)11(120)12(111)13(100)Meta
 
1149Gradek Zuzanna26:283:22+0:12(4)4:500:00(1)6:280:00(1)8:430:00(1)10:450:00(1)12:550:00(1)13:500:00(1)15:390:00(1)17:430:00(1)
UKS Traper3:22+0:12(4)1:280:00(1)1:38+0:10(4)2:150:00(1)2:02+0:06(6)2:10+0:10(6)0:55+0:01(3)1:49+0:06(3)2:04+0:01(2)
22:360:00(1)24:490:00(1)25:34